Zavrieť

Porady

Odporučiť Poradu priateľovi |

Mám problém, čo musím urobiť, ak chcem odporučiť Poradu priateľke a vyskočí mi tento oznam :
Naposledy upravil alla66 : 06.12.09 at 20:23
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    alla66 je offline (nepripojený) alla66

    Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac alla66
    V nastavení upraviť profil som našla tento text
    Referenčné číslo slúži k posielaniu odporúčania na stránku Porada. Číslo na konci odkazu je Vaše referenčné číslo.
    Nasledovný odkaz si môžete skopírovať do správy, ktorou chcete pozvať Vašich priateľov k používaniu Porady. Ak sa bude prostredníctvom tohoto odkazu registrovať nový člen a uvedie v registrácii Vaše užívateľské meno, bude Vám pripočítaný bod. Tabuľka s najlepšími propagátormi a podporovateľmi Porady je uverejnená na Porade.
    Rovnako môžete nasledovný odkaz uviesť na Vašu webstránku. Ak niekto navštívy Poradu prostredníctvom odkazu na Vašej webstránke, získavate bod.
    Za každú podporu a propagáciu vopred ďakujeme.

    Kde? ... kto?... kedy?.... mi udelí referenčné číslo?

    Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

    Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac Zita5
    alla66 Pozri príspevok
    V nastavení upraviť profil som našla tento text
    Referenčné číslo slúži k posielaniu odporúčania na stránku Porada. Číslo na konci odkazu je Vaše referenčné číslo.
    Nasledovný odkaz si môžete skopírovať do správy, ktorou chcete pozvať Vašich priateľov k používaniu Porady. Ak sa bude prostredníctvom tohoto odkazu registrovať nový člen a uvedie v registrácii Vaše užívateľské meno, bude Vám pripočítaný bod. Tabuľka s najlepšími propagátormi a podporovateľmi Porady je uverejnená na Porade.
    Rovnako môžete nasledovný odkaz uviesť na Vašu webstránku. Ak niekto navštívy Poradu prostredníctvom odkazu na Vašej webstránke, získavate bod.
    Za každú podporu a propagáciu vopred ďakujeme.

    Kde? ... kto?... kedy?.... mi udelí referenčné číslo?
    Tvoje referenčné číslo by malo byť 30 173.

    alla66 je offline (nepripojený) alla66

    Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac alla66
    Zitka ako to vieš?...kde si to zistila?

    Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

    Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac Zita5
    alla66 Pozri príspevok
    Zitka ako to vieš?...kde si to zistila?
    Chceš to vedieť ? No dobre tak Ti to prezradím.

    Postav sa s kurzorom /myškou / v Tvojom príspevku na Tvoj nick,v zápätí na to sa Ti v ľavom dolnom rohu na lište objaví text a v závere nesie so sebou číslo ... napr. member 30 173 , ak z Tvojho nicku s kurzorom odídeš , tak čísielko sa stratí .

    alla66 je offline (nepripojený) alla66

    Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac alla66
    Vďaka...si šikuľka.. poraď mi ako, urobím toto : Nasledovný odkaz si môžete skopírovať do správy, ktorou chcete pozvať Vašich priateľov k používaniu Porady

    Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

    Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac Zita5
    alla66 Pozri príspevok
    Vďaka...si šikuľka.. poraď mi ako, urobím toto : Nasledovný odkaz si môžete skopírovať do správy, ktorou chcete pozvať Vašich priateľov k používaniu Porady
    Klikni hore cez Nastavenia Môj Profil a v profile klikni na Kontaktné info a tam máš uvedené toto :
    Táto stránkahttp://www.porada.sk/member.php?u=30173 , Takže si to okopíruj .

    alla66 je offline (nepripojený) alla66

    Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac alla66
    Nechápem, kde som mala oči? Zitka, ďakujem

    mekelek je offline (nepripojený) mekelek

    mekelek
    Len čítam vaše príspevky a vždy sa učím od vás niečo nové a užitočné.
    Považuje sa to za krádež?

    alla66 je offline (nepripojený) alla66

    Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac alla66
    alla66 Pozri príspevok
    Mám problém, čo musím urobiť, ak chcem odporučiť Poradu priateľke a vyskočí mi tento oznam :
    K referenčnému číslu som sa dopracovala, na pôvodnú otázku mi zatiaľ nikto nedal odpoveď. Prečo mi vyskočí upozornenie po kliknutí Odporučiť Poradu priateľovi ???

    Komu je určený tento odkaz na hlavnej stránke Porady?

    alla66 je offline (nepripojený) alla66

    Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac alla66
    Funguje Vám odkaz na hlavnej stránke - ODPORUČIŤ PORADU PRIATEĽOVI ?
    Mne nie...komu ešte ?

    Vlado.s je offline (nepripojený) Vlado.s

    Taký klasický východniar Vlado.s
    Poprosím Admina vyjadriť sa k problému. Rieši sa to? Ja to fakt tá naj stránka na nete, len škoda, že ten odkaz nefunguje. Či...?

    JarkaL je offline (nepripojený) JarkaL

    JarkaL
    Mne to tiež už dlhšie nefunguje, tak odporúčam Poradu mojim známym len cez môj email.

    KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

    audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
    viem o jednej registrácii môjho priateľa. Ani ja neviem nájsť ani on si nie je istý, či sa prihlásil tak, že sa jeho nick priradil k môjmu odporúčaniu...teda či som si zvýšila skóre. Niežeby to bolo tak dôležité, ale skóre sa nezvyšuje, a ľudia okolo mňa sa registrovali. Tento jeden prípad som si odsledovala, tak ma to zaujíma z princípu.

    alla66 je offline (nepripojený) alla66

    Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac alla66
    Vlado.s Pozri príspevok
    Poprosím Admina vyjadriť sa k problému. Rieši sa to? Ja to fakt tá naj stránka na nete, len škoda, že ten odkaz nefunguje. Či...?
    Richard, môžem ťa poprosiť o odpoveď na môj dotaz?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.