Zavrieť

Porady

Máte hotové vlastné DP???

Keď tu tak svorne vzdycháme nad množstvom nedokončených daňových priznaní, napadla ma otázka - a vlastné už máte?

Ja nie . Samozrejme za vlastné považujem ešte - DP môjho spolubývajúceho, jeho kolegu zo združenia ,s.r.o. kde som spoločník, DP krstého otca staršieho syna, ....
Usporiadat
azla azla

azla je offline (nepripojený) azla

Keď samoobsluha ....tak komplet
0 0
Stefan2005 Stefan2005

Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

!
lenkak Pozri príspevok
.. Ešte dve sro, v ktorých budem robiť opravy HV ...
zvýraznené je mi nejak povedomé...
najhoršie je to u NZZ, ktoré sa transformovali z FO na s.r.o....
ani za 3-4 roky fungovania ako právnická osoba sa nevedeli preorientovať, a ešte zo zotrvačnosti nosia faktúry, až keď sú zaplatené, resp. uhradené - a tie sú veľakrát zaplatené až po DPPO - darmo sa človek domáha, aby odovzdali všetky doklady týkajúce sa uzavieraného roku ...
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

evina Pozri príspevok
tak som dnes odovzdala posledné .....hurá, hurá, hurá. Všetky hlásenia podané, všetky RZZP podané a samozrejme čo ostáva? No predsa moje aj moje RZZP.

A predpokladám, že ešte jeden sa mi ozve posledný deň ako vždy a podotýkam s s.r.o. čo nič nerobí, ale platí nejaké veci .....silne rozmýšľam, že tento rok sa na neho len milo usmejem .

Všetkým dokončujúcim odkazujem VYDRŽAŤ.
No, tak už mám aj svoje....aj som urobila toho opozdilca, ktorý sa samozrejme prihlásil dnes .... ale tento rok mi dalo daňové obdobie fakt zabrať. Už normálne škúlim.
Všetkým, ktorí majú aj dnes nočnú držím palce
0 0
Tinika Tinika

Tinika je offline (nepripojený) Tinika

lenkak Pozri príspevok
Tak ja budem mať aj dnes nočnú, obávam sa, že ešte dlhšiu ako tú včerajšiu, či časť aj dnešnej
Ešte dve sro, v ktorých budem robiť opravy HV
Ale už vydržíme, prajem všetkým pevné nervy.
ja som tak tahala včera do rana do 6, lebo prisiel opozdilec s FO a s.r.o. ale dnes uz končim
a s tym odkladom s.r.o. to je ako? treba do nejakeho terminu, či len do konca marca oznamit? vdaka
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

evina Pozri príspevok
.
Všetkým, ktorí majú aj dnes nočnú držím palce
Tak, dík, Evka
0 0
Monika Kováčová Monika Kováčová

Monika Kováčová je offline (nepripojený) Monika Kováčová

AJ JA ĎAKUJEM
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Aj ja už balím fidlátka Dobrú noc.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Prosím Vás , čokolády,kávu,klobásky, lokše,rukavicu na hrnce aby ma nepálili mám zdaniť ako nepeňažný príjem ? To len na odľahčenie ....

Aj ja už mám za sebou svoje DP,nastáva nová doba.Môžeme sa vrhnúť na DPH a na práce ,ktoré sú v omeškaní kvôli prechodom do roku 2010.
0 0
azla azla

azla je offline (nepripojený) azla

Tinika Pozri príspevok
ja som tak tahala včera do rana do 6, lebo prisiel opozdilec s FO a s.r.o. ale dnes uz končim
a s tym odkladom s.r.o. to je ako? treba do nejakeho terminu, či len do konca marca oznamit? vdaka
Do konca marca oznámiš. (už len dnes)
§ 49
(3) Daňovníkovi, ktorý je povinný podať daňové priznanie po uplynutí zdaňovacieho obdobia v lehote podľa odseku 2, sa na základe
a) oznámenia podaného príslušnému správcovi dane128) do uplynutia lehoty na podanie daňového priznania podľa odseku 2, predlžuje táto lehota najviac o tri celé kalendárne mesiace s výnimkou daňovníka v konkurze alebo v likvidácii; daňovník v oznámení uvedie novú lehotu, ktorou je koniec kalendárneho mesiaca, v ktorej podá daňové priznanie, a v tejto novej lehote je aj daň splatná,
b) oznámenia podaného príslušnému správcovi dane128) do uplynutia lehoty na podanie daňového priznania podľa odseku 2, predlžuje táto lehota najviac o šesť celých kalendárnych mesiacov, ak súčasťou jeho príjmov sú príjmy plynúce zo zdrojov v zahraničí s výnimkou daňovníka v konkurze alebo v likvidácii; daňovník v oznámení uvedie túto skutočnosť a novú lehotu, ktorou je koniec kalendárneho mesiaca, v ktorej podá daňové priznanie a v tejto novej lehote je aj daň splatná, pričom ak v podanom daňovom priznaní daňovník neuvedie príjmy plynúce zo zdrojov v zahraničí, správca dane uplatní postup podľa osobitného predpisu, 146a)
....
2 0
Tinika Tinika

Tinika je offline (nepripojený) Tinika

azla Pozri príspevok
Do konca marca oznámiš. (už len dnes)
§ 49
(3) Daňovníkovi, ktorý je povinný podať daňové priznanie po uplynutí zdaňovacieho obdobia v lehote podľa odseku 2, sa na základe
a) oznámenia podaného príslušnému správcovi dane128) do uplynutia lehoty na podanie daňového priznania podľa odseku 2, predlžuje táto lehota najviac o tri celé kalendárne mesiace s výnimkou daňovníka v konkurze alebo v likvidácii; daňovník v oznámení uvedie novú lehotu, ktorou je koniec kalendárneho mesiaca, v ktorej podá daňové priznanie, a v tejto novej lehote je aj daň splatná,
b) oznámenia podaného príslušnému správcovi dane128) do uplynutia lehoty na podanie daňového priznania podľa odseku 2, predlžuje táto lehota najviac o šesť celých kalendárnych mesiacov, ak súčasťou jeho príjmov sú príjmy plynúce zo zdrojov v zahraničí s výnimkou daňovníka v konkurze alebo v likvidácii; daňovník v oznámení uvedie túto skutočnosť a novú lehotu, ktorou je koniec kalendárneho mesiaca, v ktorej podá daňové priznanie a v tejto novej lehote je aj daň splatná, pričom ak v podanom daňovom priznaní daňovník neuvedie príjmy plynúce zo zdrojov v zahraničí, správca dane uplatní postup podľa osobitného predpisu, 146a)
....
vdaka, stihla som to urobit, ale kvoli dph asi budem este opravovat, bo neviem ake DPH podavali
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

fčeličky- teda aspoň tie bratislafské pohyyyb, ešte polhoďka a pošta zatvára
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

willma Pozri príspevok
fčeličky- teda aspoň tie bratislafské pohyyyb, ešte polhoďka a pošta zatvára
Teoreticky by som aj vedel vybaviť zajtra podaný list s dnešným dátumom...
0 0
azla azla

azla je offline (nepripojený) azla

Stano, nehovor nahlas .....alebo akú províziu berieš ????
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Teoreticky by som aj vedel vybaviť zajtra podaný list s dnešným dátumom...
nooo, to si si mal podať taký malý nenápadný inzerát určite by si bol po daňovom období obliehaný a vyhľadávaný
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

azla Pozri príspevok
Stano, nehovor nahlas .....alebo akú províziu berieš ????
0 0
Maya1 Maya1

Maya1 je offline (nepripojený) Maya1

Trochu oddychu od dph a súhrnných výkazov a skúsim nakuknúť do vlastných čísel. Držím palce všetkým, ktorý si tento rok dali záväzok, že to nenechajú na poslednú chvíľu.
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Všetkým, vlastným DP postihnutým, prajem potešiteľné výsledné čísmenko .
0367.gif  
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Paula Pozri príspevok
Všetkým, vlastným DP postihnutým, prajem potešiteľné výsledné čísmenko .
Ale sa Ti tu vyskakuje Paulínka , ja som svoje ešte ani nezačala.Neviem či ho nedám niekomu spracovať Alebo, že by som ťuk na stránku DRSR a ono to vyplní samo a zadara ?
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

no ja prave konštatujem, že mi klient zariadil volny vikend - ostatne podklady doda az buduci tyzden. A tu zbadam temu: Máte hotové vlastné DP???? Tak asi nebude ten vikend az tak volny.... Ale nevadi. Len nech uz je 1. aprila.
0 0
mpca mpca

mpca je offline (nepripojený) mpca

bla bla.. koho to zaujíma?
Ja už mám! Chvála pánu bohu na nebesiach.... Ešte aj v telke povedia že veľmi malo ludi využíva elektronické podanie DP,,, veď samozrejme keď majú spravenú tak sprostú web aplikáciu že no svet nevidel! FGrrrr,,,nas*aný som že až pením.. keby sa ešte dalo aspoň to vyplnené DP uložiť do PDFka..... nedá..... joj pravítkom po prstoch tým ktorý taký úžasný systém zaplatili! ešte že aspoň nejaké to euro vrátia
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať