Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Ivana Š Pozri príspevok
Mňa dnes zarmútilo, že mladý - 18-ročný chalan, sesternicin syn, má ťažké zdravotné problémy

5 týždňov je už PN, kvôli komplikovanej angíne, bol kvôli komplikáciám hospitalizovaný v nemocnici, preliečili ho antibiotikami a vybrali mu mandle,
Už sa zdalo, že je všetko v poriadku, po prázdninách mal ísť do školy, a dnes bum - neznesiteľné bolesti hlavy, horúčka, vracanie, svetloplachosť
diagnóza - zápal mozgových blán leží na infekčnom oddelení v Nitre, dúfam že všetko dobre dopadne
tak to je smutnédržím palce
3 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
http://spravy.pravda.sk/mihalov-rast..._sk_domace_p23
Toto by ma malo potesit? Mam byt zrovnopravnena s ciganom, o ktorom sa tu pisalo, ze neodrobil dohromady nic a penziu ma celkom slusnu? A naviac mu ju budu zvysovat o tolko ako mne, aj ked som odvadzala z maxima a nebola nezamestnana ani pol minuty?
4 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Ja ani neviem, či je toto na pobavenie alebo neviem na čo. Našiel som v Bobinovom profile.
Zdá sa že aj zo srandičiek sa dá vyťažiť veľa užitočného a aj naopak. Aspoň niekto to vie. Len tak ďalej.


bobino38
Ahoj, bodujem cez PC, prečo ťa napadlo, že cez mobil?
Marjankaj
No lebo tvoje "bodovanie" je neobyčajne objektívne.
bobino38
...neviem ako to myslíš, bodujem podľa toho či mi tá info niečo dá alebo nedá, čo je na tom neobyčajne objektívne?
Marína
bobino38, aj mňa by zaujímalo, čo bolo na tomto http://www.porada.sk/1346162-post6297.html nevhodné. Hádam len nie, že vtipu chýbalo pejoratívne expresívum?
Ja viem, že mi to nemusíš zdôvodňovať, mňa to však ozaj zaujíma, aby som v budúcnosti "nevhodnému" vedela uhýbať.
Ďakujem a prajem ti pekný deň.
Naposledy upravil marjankaj : 30.10.10 at 12:28
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
durisovad Pozri príspevok
http://spravy.pravda.sk/mihalov-rast..._sk_domace_p23
Toto by ma malo potesit? Mam byt zrovnopravnena s ciganom, o ktorom sa tu pisalo, ze neodrobil dohromady nic a penziu ma celkom slusnu? A naviac mu ju budu zvysovat o tolko ako mne, aj ked som odvadzala z maxima a nebola nezamestnana ani pol minuty?
..

...ale mojuš!..hádam by si nechcela byť zrovnoprávnená s pánom ministrom?....fšaaak sme si šecci rovnííí,na farbe nezáleží...
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
durisovad Pozri príspevok
http://spravy.pravda.sk/mihalov-rast..._sk_domace_p23
Toto by ma malo potesit? Mam byt zrovnopravnena s ciganom, o ktorom sa tu pisalo, ze neodrobil dohromady nic a penziu ma celkom slusnu? A naviac mu ju budu zvysovat o tolko ako mne, aj ked som odvadzala z maxima a nebola nezamestnana ani pol minuty?
A toto sa teba netýka? Ty toho tiež nemáš dosť?
http://www.porada.sk/1549383-post7825.html
0 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

pavol54 Pozri príspevok
mala tam ísť sestra to by bolo asi zaujímavejšie
Tá je už vydatá s 2 deťmi... V ďalšej časti ju opäť uvidím, mala záujem o farmára Zdena - tá opatrovateľka z domova dôchodcov... Našťastie, hanbu si nenarobila...
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

Ivana Š Pozri príspevok
Pomaly ma nas...ra tá moja nová podnájomníčka
- je sivá, má chlpy a chvost , smrdí a je v mojej kúpeľni myš

a ani neplatí nájomné, len býva a žerie - aj návnadu - oriešok z pasce bez toho, aby ju klaplo

ale ja jej ani neprajem smrť, pustila by som ju na slobodu, len nech mi nelozí v byte
znova mám chlpatú sivú podnájomníčku s chvostom v kúpeľni

nechcela som najprv manželovi veriť, že opäť máme niečo sivé s chvostom v dome, myslela som si, že ma len naťahuje
ale teraz som ju na WC ja stretla fuj, mrcha
0 0
drobeceva drobeceva

drobeceva je offline (nepripojený) drobeceva

jáááj, hrozné...to ani nehovor
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

Moja čereblička sa mi priznala,že chce (vzhľadom k tomu,že má veľmi rada knihy) napísať knihu,niečo fantazijné.No a keďže veľmi pekne kreslí,može si ju aj sama ilustrovať.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Ivana Š Pozri príspevok
znova mám chlpatú sivú podnájomníčku s chvostom v kúpeľni

nechcela som najprv manželovi veriť, že opäť máme niečo sivé s chvostom v dome, myslela som si, že ma len naťahuje
ale teraz som ju na WC ja stretla fuj, mrcha
..

..no to už by chcelo nejakú mačičku..nech sa má myška s kým hrať!..
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Ivana Š Pozri príspevok
znova mám chlpatú sivú podnájomníčku s chvostom v kúpeľni

nechcela som najprv manželovi veriť, že opäť máme niečo sivé s chvostom v dome, myslela som si, že ma len naťahuje
ale teraz som ju na WC ja stretla fuj, mrcha
Moja sivá chlpatá podnájomníčka býva so mnou už od augusta. Neviem, ako sa volá jej sfarbenie - čakala som, že sa prefarbí na hnedo-čierno-sivo-bielo. Chvostík má úplne maličký a biely. Na WC-ku ju občas vidím (len tam nerobí to, čo by mala ) - schováva sa v ňom predo mnou . Asi pred hodinou som ju stretla uprostred izby, ako pije vodu. Veľmi ma to potešilo, keďže na zem som ju dala v noci a odvtedy som ju nemohla nájsť. Našťastie, našla sa sama a ja nemusím obrátiť byt hore nohami, aby som našla svojho škrečka.
0 0
Excise Duty Excise Duty

Excise Duty je offline (nepripojený) Excise Duty

ten, čo už nemusí do roboty
Ivana Š Pozri príspevok
znova mám chlpatú sivú podnájomníčku s chvostom v kúpeľni

nechcela som najprv manželovi veriť, že opäť máme niečo sivé s chvostom v dome, myslela som si, že ma len naťahuje
ale teraz som ju na WC ja stretla fuj, mrcha
Už som to v minulosti na Porade uviedol, ale zopakujem to:
myš sa bojí mačky,
mačka sa bojí psa,
pes sa bojí pána,
pán sa bojí pani,
pani sa bojí myši...
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Tweety Pozri príspevok
Myšiam sa nedávajú oriešky, ale slanina.
Myška by už dávno skapala keby sa v prírode živila slaninkou, na 100% zaberá vlašský orech ale treba ho uviazať o pliešok pasce aby ho mykla, inak minulý týždeň som pod fóliou pod balom slamy našiel čerstvé hniezdo ešte ružovučkých myší keď sme ich porátali bolo ich 23, ani mačke všetky nechutili. To je intenzita množenia!
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

pepsikova Pozri príspevok
..

..no to už by chcelo nejakú mačičku..nech sa má myška s kým hrať!..
Ešte ma napadlo existuje bariérové lepidlo to naniesť na karton a dať ho na celú dľžku pred dvere
0 0
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
Bude to znieť možno divne, ale minulý rok sme už druhýkrát mali v byte myš. A to bývame na štvrtom poschodí! Neviem, či majú hniezdo o susedov pod nami. Susedia totiž robia v zahraničí a keď náhodou nie sú doma, tak je kľud. Akonáhle prídu čo i len na jeden deň, malá návštevníčka, a niekedy nielen jedna (malá ťažko, je veľká ako ...), tak sa už u nás premáva. Ale najviac na ňu zaberá lepidlo na myši. Dáme tam aj orech a vždy nájdeme nejakú prilepenú. Fuj ...
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

...tak my sme mali v lete šváááábatak to je teda iné fúúúúúúj, keď nám v septembri robili postrek tak som zistila, že základňu a dosť veľkú mali u mojich susedov na poschodí. myš aj šváb sú teda fuj, ale vzhľadovo u mňa asi myš lebo toho hajzla červeného kým som v umývadle zabila-chytila tak som sa teda riadne striasala od hnusu
0 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

Tato tema je co ma dnes rozculilo, prepacte, ze nenadviazem na Vasu debatu o myskach, ale mna uz dlhsie rozculuje iste dost arogantne komentovanie prispevkov a otazok na celej porade od jednej nasej kolegyne, bojim sa, ze to potom dost odradza viacerych vôbec len polozit otazku a spytat sa na problem, s ktorym by mu tu ostatne ochotne kolegyne a kolegovia pomohli.
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
VieraPopluharova Pozri príspevok
Tato tema je co ma dnes rozculilo, prepacte, ze nenadviazem na Vasu debatu o myskach, ale mna uz dlhsie rozculuje iste dost arogantne komentovanie prispevkov a otazok na celej porade od jednej nasej kolegyne, bojim sa, ze to potom dost odradza viacerych vôbec len polozit otazku a spytat sa na problem, s ktorym by mu tu ostatne ochotne kolegyne a kolegovia pomohli.
Môžeš pre menej zainteresovaných konkretizovať o akého člena ide?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
alla66 Pozri príspevok
Môžeš pre menej zainteresovaných konkretizovať o akého člena ide?
jednej nasej kolegyne
Aby na mňa nebolo ...ženský rod je to ...

TY nevieš ?????...
TY...!!!

........
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
buchač Pozri príspevok
Aby na mňa nebolo ...ženský rod je to ...

TY nevieš ?????...
TY...!!!

........
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať