Zavrieť

Porady

muzika, ktoru milujeme

ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

je tomu okolo roka, co som sa od kamarata (vdaka stevo) dozvedela, ze existuje styl muziky "acoustic" ... a priznam sa, celkom som tej muzike prepadla ... mozno tiez niekoho potesi tak ako mna obcas sem hodim link na novu pesnicku ...

--------------------
tento dodatok pisem po par dnoch existencie tejto temy ... uz nie len acoustic, kdezeeee.... situacia sa radikalne zmenila ... takze kludne by sa to tu teraz mohlo volat: "muzika, ktoru milujeme"

--------------------
ale prosim, pocitajte pripadne s tym, ze stiahnute clipy zvysuju vas objem dat, ak teda nahodou nemate nelimitovane pripojenie na internet, zvazte sami, prosim, co ... alebo kolko z pridanych pesniciek si mozete bez obav (alebo bez vysokeho uctu) vypocut...


tu budeme postupne doplnovat zoznam pesniciek, ktore su v tejto teme, aby sa nam tie nase najoblubenejsie lahko vyhladavali
Naposledy upravil ayya : 10.01.08 at 22:56
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

... kedy to ja všetko stihnem popočúvať .. vás tak na chvíľku nechať.. žeby som prebdela ďalšiu noc
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

len tak mimochodom: nedavno isla v telke tato reklama,
moc rada som ju vzdy pozerala prave kvoli gianne nannini ...
ma vyborny hlas... a navyse, je to tiez sedemnastka!

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=AATxgD4VcuI[/youtube]

---------------
len tak, koho by to zaujimalo: ide v tej reklame o velmi milu slovnu hracku:
meravigliosa creatura ... znamena moze znamenat aj "nadherna (zazracna) zrudicka"
ale aj "nadherne stvorenie" ... a skoro na konci reklamy je napis: "hla! takto vznika (narodi sa, vypuci) laska"
velmi mam rada inteligentne urobene reklamy, nielen technicky dokonale, ale ja vtipne a premyslene
Naposledy upravil ayya : 06.01.08 at 19:02
0 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

ayya Pozri príspevok
anooo, bez talianskej muziky by to tu nebolo kompletne ... okrem pre nase usi velmi prijemnych melodii ... maju aj spevakov, ktori si hodne zakladaju aj na tom, aby aj text bol zaujimavy, o niecom zaujimavo hovoriaci.... z takych talianskych spevakov mam najradsej dvoch, jeden v tomto clipe spieva ... (velmi zhruba) o hnusnom, studenom a uprsanom rane ... na hnusnej osarpanej stanici, kde sa ludia stretaju, iba preto, ze musia... a kazdy si robi to svoje, nevsimajuc si ostatnych ... a na stene visi otrhany reklamny poster cestovnej kancelarie, na ktorom su palmy a krasne pocasie a ktory vsetkych pozyva na pobyt v alzirsku ... refren znie asi takto:
andaaaaaareeeee lontaaaaaanooooo ...
no jo ... je to o tuzbe vypadnut zo vsednosti, (odiiiiist niekam prec, daaaleeekooooo) ... ale je to len taka kazdodenna a vlastne nikdy nesplnena tuzba, zbavit sa vsetkeho osarpaneho, co nas obklopuje vtedy, ... ked nas chyta mala depka, alebo nejaka nostalgia ...

zoznamte sa prosim: [B]claudio baglioni

to je velmi stary song ... sucasne je z claudia baglioniho veeelky presedively fesak, ... jeho najvacsie hity poznaju taliani naspamat, od malych deti az po tych sedivych, ako on napr. "piccolo grande amore" alebo "e tu" ... "a modo mio" ... a veeela dalsich, je to skratka tiez zijuca legenda
No za ten výklad (a aj iné "sprievodné texty") posielam aspoň takéto bodíky
0 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

Pre mladšie 17tky .. predstavím túto speváčku s hitom, ktorý poznajú..
[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=_Lo6JTSkTRM#[/YOUTUBE]
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

Katy a R Pozri príspevok
No za ten výklad (a aj iné "sprievodné texty") posielam aspoň takéto bodíky
moc dakujem, velmi si ich vazim... a vsetko tu pisem preto, lebo mne sa taketo suvislosti zdaju zaujimave (viem, ze ich tak nemusi vnimat kazdy) ... ale preto, ze ja ich ako zaujimave vidim, rada by som sa s vami o tie pocity podelila ... ku vsetkym spevakom, ktorych mam rada sa viaze nejaka "storka", kvoli niecomu som si ich oblubila a tak si ich aj lepsie pamatam ... no skratka ... fakt je podla mna tych 200 rokov, co som vyssie spominala ... veeelmi malo
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

a ked som sa takto posunula prihadzujem jeden starsi reklamny clip, ale nie kvoli znacke (dufam, ze za to nedostanem po prstoch) ...davam to sem kvoli "a capella" spracovaniu zvuku ... ak nepoznate, pobavite sa ... pripadne ukazte aj manzelom, iste to ocenia
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=GuyaVcqTgic[/youtube]

keby bol problem, tak toto pripadne vymazem
0 0
TOKY TOKY

TOKY je offline (nepripojený) TOKY

priložím ešte jedného Taliana, síce nie je spevák, ale myslím si, že so svojou hudbou potešil viacerých

Naposledy upravil TOKY : 13.01.08 at 00:16
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

všimli ste si, vrátili nám nedeľnú chvíľku poézie ...
dnes nechcene pracujem a len som očkom mrkla čo robkáte a radšej nič nepustila. Veď včera som sa veru dosť prehrabávala v pamäti, ale nie všetko som našla na Youtube a tiež nie vždy dobrej kvality.
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

TOKY Pozri príspevok
priložím ešte jedného Taliana, síce nie je spevák, ale myslím si, že so svojou hudbou potešil viacerých
ech, co by sme bez jeho hudby robili pri filmoch ??? ... mimochodom: mala som niekde aj tento soundtrack, kto by ho chcel pozicat, nech sa ohlasi pozriem, kde som si ho odlozila ... su to tusim len 4 pesnicky, alebo 5? ...

----------------
jooooooooj... som si to pozastavila, aby som napisala prispevok, az teraz to pozeram dalej.... uf, ... skoda, ze to niekto pouzil ako hudobny podmaz pod take obrazky ... to ma moc nepotesilo veru, sorry ....
Naposledy upravil ayya : 06.01.08 at 19:54
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

co sa mi to tu stalo??? aj vy tu mate vsetky clipy dvojmo? alebo ja mam nieco blbo nastavene?

pozerala som aj v inej teme, tam su tiez clipy zduplovane ...
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Myslím, že by tu nemal chýbať.[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=mc5sDt4ppnE&feature=related[/YOUTUBE]
Niečo sa tu deje. Nemali by sme radšej len prikladať linky?
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

jedna z tých, čo to nemali ľahké...

[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=cjKrQzVAMl0[/YOUTUBE]
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Richard nám chce uľahčiť prácu
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

kukučka Pozri príspevok
jedna z tých, čo to nemali ľahké...
no jo, ... ty si aj take perlicky pamatas? tato babenka, keby sa bola narodila par sto kilometrov na zapad ako napr. Eve Olmer ... tak mohla spievat po celom svete na podiu spolu s najlepsimi jazzovymi spevakmi sveta ... skoda jej, uz je to tusim okolo 15 rokov, co uz asi spieva v nebicku
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

keď sme pozerali priamy prenos, môj brat v polovici zahlásil:táto pieseň vyhrá!
Posielam mu ju do nebíčka.


0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

tak ... az teraz: bez reci lebo nemam k tomu slova, vsetky by boli "navyse" imho

0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

uz som sa v tych spomienkach nejako stratila, tak este dve na dnesok a potom niekedy nabuduce:

urcite spoznate "zrockovanu" pesnicku roya orbisona, ktora sa v cestine volala: z neznamych duvodu ...

0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

ale aby ani roy orbison tu u nas neprisiel "zkratka" ... tak jeden z jeho hitov: a ... dobru noc vsetkym
0 0
sway sway

sway je offline (nepripojený) sway

som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac
Pozdravujem !
Baby toto som nemala objaviť - šak nič nespravím !!!

krásne!
posielam Vám BODY !!!
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať