Zavrieť

Porady

muzika, ktoru milujeme

ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

je tomu okolo roka, co som sa od kamarata (vdaka stevo) dozvedela, ze existuje styl muziky "acoustic" ... a priznam sa, celkom som tej muzike prepadla ... mozno tiez niekoho potesi tak ako mna obcas sem hodim link na novu pesnicku ...

--------------------
tento dodatok pisem po par dnoch existencie tejto temy ... uz nie len acoustic, kdezeeee.... situacia sa radikalne zmenila ... takze kludne by sa to tu teraz mohlo volat: "muzika, ktoru milujeme"

--------------------
ale prosim, pocitajte pripadne s tym, ze stiahnute clipy zvysuju vas objem dat, ak teda nahodou nemate nelimitovane pripojenie na internet, zvazte sami, prosim, co ... alebo kolko z pridanych pesniciek si mozete bez obav (alebo bez vysokeho uctu) vypocut...


tu budeme postupne doplnovat zoznam pesniciek, ktore su v tejto teme, aby sa nam tie nase najoblubenejsie lahko vyhladavali
Naposledy upravil ayya : 10.01.08 at 21:56
Usporiadat
Téma je uzavretá.
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

kukucka, to si mi nemala urobit ... ale vies co? este jednu pesnicku prikladam, ... uznam, ze ju krasne naspievala aj katka koscova ... ale pre mna original je original.... poznas tuto kocenu? uz si tiez s kopeckym mozu spolu zaspievat

0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

a ešte jedna dáma ČS hudby
0 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

Kočky, ste úžasné ... aj sme pospomínali ... aj sa niečo nové naučili..
Dovolím si takúto recesiu ..

želám pekné počúvanie .. ja si už musím dať po prstoch a urobiť si prestávku
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

ech, kde je este klasicky jazz, smooth jazz, country, cesi su v nom fakt dobri, teda okrem americanov samozrejme, muzika z cile a z celych and, tango, salsa ... folkova skotska, grecka, (byvala) juhoslovanska, vela vela skupin anglickych aj americkych... aj perlicky z klasiky, soul, paradne instrumentalky, alebo velke orchestre, (taky mantovani, napr.) ha! hana hegerova, francuzsky sanson, ... slitr a suchy, swingova muzika, etno z afriky, jidish, gruzinska muzika... muzikaly a operety, opery!!!, ... ceski a slovenski folkaci, nohavica, nedvedovci .. pavel dobeeees! toho mam moc rada, okrajove zanre ... napr. take cocorosie, vychodna muzika, india a dalej na vychod ... a dalsi a dalsi a dalsi ... mame co robit tak do buducich vianoc ... a kludne ma dopln, co vsetko som pozabudala...
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

a zas poľská legenda...

0 0
kitky kitky

kitky je offline (nepripojený) kitky

COGITO ERGO BOOM


Beach boys - Barbara Ann

Tato vec, to je moj nesplneny sen. Marne som sa ju snazila nacvicit so spoluziackami na gympli. Mozno raz na nu zozeniem spolahlivy zbor.
0 0
kitky kitky

kitky je offline (nepripojený) kitky

COGITO ERGO BOOM
ayya Pozri príspevok
ech, kde je este klasicky jazz, smooth jazz, country, cesi su v nom fakt dobri, teda okrem americanov samozrejme, muzika z cile a z celych and, tango, salsa ... folkova skotska, grecka, (byvala) juhoslovanska, vela vela skupin anglickych aj americkych... aj perlicky z klasiky, soul, paradne instrumentalky, alebo velke orchestre, (taky mantovani, napr.) ha! hana hegerova, francuzsky sanson, ... slitr a suchy, swingova muzika, etno z afriky, jidish, gruzinska muzika... muzikaly a operety, opery!!!, ... ceski a slovenski folkaci, nohavica, nedvedovci .. pavel dobeeees! toho mam moc rada, okrajove zanre ... napr. take cocorosie, vychodna muzika, india a dalej na vychod ... a dalsi a dalsi a dalsi ... mame co robit tak do buducich vianoc ... a kludne ma dopln, co vsetko som pozabudala...
Fííííha kolko fantastickych veci ste popridavali! A co este len popridavame
Navrhujem jednu vec. Pri kazdej skladbe uviest aspon spevaka, skupinu, ked to budeme cele prechadzat skrati to vyrazne cas. Hlavne na hladanie.
0 0
kitky kitky

kitky je offline (nepripojený) kitky

COGITO ERGO BOOM
ayya Pozri príspevok
to fakt??? alebo je to nejaka srandicka??? ale ak to tak je, to ma mrzi ... ja som nikdy preklady pesniciek nepocuvala*****, tak nemam prehlad ... ech, tak to sa moc ospravedlnujem ...
hoci: mam jednu dalsiu pesnicku, ktoru mam velmi rada, ale vraj tiez bola prelozena, tak som ju sem nehodila...
ale teraz ju sem hodim, lebo ju mam fakt velmi rada... paci sa mi okrem rytmu a melodie aj narabanie s hlasom
aaaa tuto milujem MUNGO JERRY
0 0
kitky kitky

kitky je offline (nepripojený) kitky

COGITO ERGO BOOM
[quote=cloe;602276]Vôbec neviem ako som mohla prehliadnuť túto stránku
Úplne ste ma dostali. Úúúúúúúúúžasnéééééééééé

A toto je moja srdcovka. Tento človek je pre mňa No.1.

Klobuk dolu, ze si sa priznala k tomuto hašišákovi. Podpisujem.
0 0
kitky kitky

kitky je offline (nepripojený) kitky

COGITO ERGO BOOM
Katy a R Pozri príspevok
Kočky, ste úžasné ... aj sme pospomínali ... aj sa niečo nové naučili..
Dovolím si takúto recesiu ..

želám pekné počúvanie .. ja si už musím dať po prstoch a urobiť si prestávku

Toto je velmi smutny pribeh. Nedavno bezal na CT dokument o tejto krasnej , talentovanej tanecnicke.Hrala aj v Kdyby tisic klarinetu , atd. Pri skusani jej spadol na chrbat zelezny rebrik a nasledky toho zranenia ju odstavili uplne od kariery. Mala jeden epilepticky zachvat za druhym a uplne sa izolovala od sveta. Po 30 rokoch sa stretla v divadle s Harapesom.
To ako dokazala spracovat to, co sa jej stalo je obdivuhodne.
0 0
TOKY TOKY

TOKY je offline (nepripojený) TOKY

Je to obľúbená speváčka môjho syna, ale aj mne sa veľmi páči



Diana Krall - Just The Way You Are
0 0
cloe cloe

cloe je offline (nepripojený) cloe

Som najskôr človek až potom účtovník! ...viac
[quote=kitky;604348]
cloe Pozri príspevok
Vôbec neviem ako som mohla prehliadnuť túto stránku
Úplne ste ma dostali. Úúúúúúúúúžasnéééééééééé

A toto je moja srdcovka. Tento človek je pre mňa No.1.

Klobuk dolu, ze si sa priznala k tomuto hašišákovi. Podpisujem.
Kitky, nemám problém sa priznať k tomu, čo mám rada a čo sa mi páči Ani keby to znamenalo, že si niekto poťuká po čele.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Ayya ďakujem, vidíš a ja som nevedela, že pieseň Zuzany naspievala Katka....odišla príliš skoro....
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

A zas trochu acoustic
Save me - Aimee Mann
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Ktorá verzia sa vám viac páči? Táto?
Eva Cassidy - Fields Of Gold
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

alebo táto?
Sting - Fields Of Gold
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

kitky Pozri príspevok
Toto je velmi smutny pribeh. Nedavno bezal na CT dokument o tejto krasnej , talentovanej tanecnicke.Hrala aj v Kdyby tisic klarinetu , atd. Pri skusani jej spadol na chrbat zelezny rebrik a nasledky toho zranenia ju odstavili uplne od kariery. Mala jeden epilepticky zachvat za druhym a uplne sa izolovala od sveta. Po 30 rokoch sa stretla v divadle s Harapesom.
To ako dokazala spracovat to, co sa jej stalo je obdivuhodne.
Dominiku spievala Judita Čeřovská, ale v tom klipe ju spieva Ivana Pavlová, je to v komentároch pod klipom
0 0
kitky kitky

kitky je offline (nepripojený) kitky

COGITO ERGO BOOM
kukučka Pozri príspevok
Dominiku spievala Judita Čeřovská, ale v tom klipe ju spieva Ivana Pavlová, je to v komentároch pod klipom
O tej Ivanke som hovorila. O nej bol dokument. Dik ze si povedala jej meno, ja som zabudla ako sa vola.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať