Zavrieť

Porady

muzika, ktoru milujeme

ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

je tomu okolo roka, co som sa od kamarata (vdaka stevo) dozvedela, ze existuje styl muziky "acoustic" ... a priznam sa, celkom som tej muzike prepadla ... mozno tiez niekoho potesi tak ako mna obcas sem hodim link na novu pesnicku ...

--------------------
tento dodatok pisem po par dnoch existencie tejto temy ... uz nie len acoustic, kdezeeee.... situacia sa radikalne zmenila ... takze kludne by sa to tu teraz mohlo volat: "muzika, ktoru milujeme"

--------------------
ale prosim, pocitajte pripadne s tym, ze stiahnute clipy zvysuju vas objem dat, ak teda nahodou nemate nelimitovane pripojenie na internet, zvazte sami, prosim, co ... alebo kolko z pridanych pesniciek si mozete bez obav (alebo bez vysokeho uctu) vypocut...


tu budeme postupne doplnovat zoznam pesniciek, ktore su v tejto teme, aby sa nam tie nase najoblubenejsie lahko vyhladavali
Naposledy upravil ayya : 10.01.08 at 22:56
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

Marína Pozri príspevok
.. som prehliadla. Chcela som Kitky dať príklad ... čo všetko Krajíček spieval.. tých hitov bolo viac

Ale čo poviete na túto dámu (myslím, že tu ešte nie je) .... Marie Rottrová

0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

teda kočenky ... vy ste sa tu snazili, super ... tesim sa ja som vcera trosku citala Pawlowsku, ved nakoniec je to uplne jasne z mojho noveho podpisu ... ale dnes volaco prilepim aj ja, najdem nejaku fakt specialitku, ok?

p.s.: ale najprv si vypocujem, co ste ponukli vy ...
0 0
cloe cloe

cloe je offline (nepripojený) cloe

Som najskôr človek až potom účtovník! ...viac
[quote=kitky;604701]Toto sa mi velmi paci. Hlavne kvoli mlademu Kmeťovi.
Ma neuveritelne fanky citenie.

Kitky, je to tam, že?
0 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

Ja ešte priložím túto verziu .. Black.. na porovnanie so súčasným hitom
ja sa neviem rozhodnúť, ktorá je krajšia



.. a musím si dať pauzu ... príjemné počúvanie..
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

kukučka Pozri príspevok
Ayya ďakujem, vidíš a ja som nevedela, že pieseň Zuzany naspievala Katka....odišla príliš skoro....
tu je..... tiez to nie je velmi kvalitna nahravka, ale oprati sa pozriet imho
katka koscova je dobra spevacka, len trpi tym, cim aj vela inych dobrych
slovenskych spevakov: maly trh
0 0
Ibaka Ibaka

Ibaka je offline (nepripojený) Ibaka

pán v najlepších rokoch
Perfektná téma, pripomína mi to staré časy, keď sme si z "magičov" prehrávali tieto pesničky, alebo sme to počúvali na "Laxíku". Macher sa posudzoval podľa toho či chytí "laxík " a či ho počúva. Mladšie ročníky asi nepoznajú pojmy uvedené v uvodzovkách:
Magič- magnetofón s páskami, ktoré sa nám často trhali a snimi aj piesne
Laxík- rádio luxemberg, kde sa hralo všetko nové, u nás sa to počuť nedalo.
napr jethro tull, Mungo jerry, Black sabath, Deep Purple, nám na intráku hral celé dni a noci.
0 0
Ibaka Ibaka

Ibaka je offline (nepripojený) Ibaka

pán v najlepších rokoch
Paul Anka -Dajana
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

slubila som perlicku mam ...
toto bola najoblubenejsia pesnicka mojho brata, ked mal 5 rokov, v preklade sa volala: deti z pirea, spievali ju
simonova s chladilom, (tych tu este nemame) ale - nasla som ju len v podani gitarovej skupiny ...
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

k tej predchadzajucej ma inspirovalo toto prilozene video, pridete na to, ze preco hladala som pavla dobesa, ... zatial sa mi nepodarilo nic ine, iba jedna 8-minutova nahravka asi z nejakeho mensieho zuru, je zabavna, hlavne ked viete aspon par slov nemecky ... ale aj bez nemciny sa da pavel dobes je vynikajuci muzikant folkac, ... vyborny gitarista, fantasticky textar ... ma svojich fanusikov, ved muziku robi uz vela rokov ... ak si spomeniete na film o slusoviciach, tak tam bola jeho pesnicka, ktora je velmi znama a volala sa "zum zum" ... nahral ju v dvoch verziach: ekologickej a technickej... neviem veru, ktoru by som si vybrala, keby som musela iba jednu...


0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

no a este jedna: najoblubenejsia pesnicka m.m. ked mal 5 rokov rocco granata a jeho marina, ... jedna z najuspesnejsie predavanych pesniciek na svete ... nepamatam si uz presne cisla, ale tromfnut ho v pocte predanych singlov by mali problem aj take legendy, ako boli beatles .... jeeeeeeeeej, ... dalsi napad ako je to mozne??? nestacim sa divit, ze ich tu nemame... alebo som nieco prehliadla???


0 0
riga riga

riga je offline (nepripojený) riga

Chcela som vas (aj seba) potesit skladbou J. Wykrenta - Tahle pentle růžová, ta se podobá..., no nenasla som ju... . Naposledy som ju pocula vlani nazivo na koncerte M. Rottrovej a bol to fakt zazitok!
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

demis roussos - goobye my love goodbye
Na neho si tiež určite spomeniete.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

predbehnem ťa!

0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

a ešte

0 0
kitky kitky

kitky je offline (nepripojený) kitky

COGITO ERGO BOOM
[quote=cloe;604916]
kitky Pozri príspevok
Toto sa mi velmi paci. Hlavne kvoli mlademu Kmeťovi.
Ma neuveritelne fanky citenie.

Kitky, je to tam, že?
Absolutne. Dava dobre.
0 0
kitky kitky

kitky je offline (nepripojený) kitky

COGITO ERGO BOOM
Mám málo respektu k nejrůznejším funkcím, a tak proti sobě často popudím papaláše. H. Pawlowská

ako keby mi to z oka vypadlo
0 0
kitky kitky

kitky je offline (nepripojený) kitky

COGITO ERGO BOOM
[quote=Katy a R;604846].. som prehliadla. Chcela som Kitky dať príklad ... čo všetko Krajíček spieval.. tých hitov bolo viac

DUŠAN GRÚŇ
sa narodil 26. mája 1942 v Žiline. V jeden deň má narodeniny aj meniny.Maturoval v roku 1959 v Košiciach a študoval na Vysokej škole hutníckej v Ostrave, kde začal spievať s orchestrom Iva Pavlíka. Neskôr prešiel do Bratislavy a desaťročia pôsobil s orchestrom Juraja Velčovského. Piesne Starý rodný dom, Hviezdy spod tvojich rias, Buterfly, Plavovláska, Kde si bola, keď tu hrmelo, Malvína, Svadobná pieseň, Delilah, Synček, neplač, Serenáda pre vás boli v časoch jeho najväčšej slávy hity a niektoré sa stali evergreenmi.

Musela som to vyhrabat , pretoze Krajicek na tu piesen jednoducho nemal rozsah.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

)
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať