Zavrieť

Porady

muzika, ktoru milujeme

ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

je tomu okolo roka, co som sa od kamarata (vdaka stevo) dozvedela, ze existuje styl muziky "acoustic" ... a priznam sa, celkom som tej muzike prepadla ... mozno tiez niekoho potesi tak ako mna obcas sem hodim link na novu pesnicku ...

--------------------
tento dodatok pisem po par dnoch existencie tejto temy ... uz nie len acoustic, kdezeeee.... situacia sa radikalne zmenila ... takze kludne by sa to tu teraz mohlo volat: "muzika, ktoru milujeme"

--------------------
ale prosim, pocitajte pripadne s tym, ze stiahnute clipy zvysuju vas objem dat, ak teda nahodou nemate nelimitovane pripojenie na internet, zvazte sami, prosim, co ... alebo kolko z pridanych pesniciek si mozete bez obav (alebo bez vysokeho uctu) vypocut...


tu budeme postupne doplnovat zoznam pesniciek, ktore su v tejto teme, aby sa nam tie nase najoblubenejsie lahko vyhladavali
Naposledy upravil ayya : 10.01.08 at 21:56
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Nemôžem vynechať moju naj-najzamilovanejšiu skupinu Dire Straits. Mark Knopfler je geniálny muzikant. A ak sa k nim, ako v tomto prípade, pridá Eric Clapton, čo viac si priať. Rezervujte si skoro 11 minút, stojí to za to. Škoda, že nie je kvalitnejší zvuk.
Mark Knopfler & Eric Clapton - Sultan of Swing
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
Marína Pozri príspevok
Myslím, že by tu nemala chýbať Imagine - John Lenon. Dievčatá, píšte, prosím, aj názov pesničiek a interpréta.

Evka, táto mi stále pripomenie spolužiaka, ktorý už nie je medzi nami. Určite si ju tiež zahráme aj tohto roku, keď budeme mať stretnutie z SVŠ po D rokoch. Ďakujem.

Krásna a aj smutná a zároveň nostalgická.
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

Ibaka Pozri príspevok
Ja som chlapec
som premyslala, ze ti prihodim suhlas na tvoj prispevok, ale nechcem aby si tu niekto myslel, ze to mam preverene... teda: nie ze by som ti neverila ... ale suhlas sa nepatri prihadzovat ... imho

a - podla toho smajlika, to ta mrzi, ze si chlapec? ... to hadam nie, ... a ak si to myslel tak, ze sa tu len baby oslovujeme... tak prepac, poprosim vsetky koceny, aby pisali: dievcata a chlapec ... alebo tak nejak

a este jedna vec: samozrejme si vitany a prispievaj, budeme sa tesit
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

Marína Pozri príspevok
Nemôžem vynechať moju naj-najzamilovanejšiu skupinu Dire Straits. Mark Knopfler je geniálny muzikant. A ak sa k nim, ako v tomto prípade, pridá Eric Clapton, čo viac si priať. Rezervujte si skoro 11 minút, stojí to za to. Škoda, že nie je kvalitnejší zvuk.
Mark Knopfler & Eric Clapton - Sultan of Swing
jeeeeeeeeej, tiez ich mas rada? ... mne sa sice tusim najviac paci od nich (klasicky) hero ... ale vsetko mooooozem, zmizla mi kdesi od nich jedna pesnicka ... vidis, aspon si ma inspirovala... idem si ju pohladat, tusim "factory" sa to vola, alebo tak nejak, ... nemas ju nahodou?
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

Marína Pozri príspevok
Myslím, že by tu nemala chýbať Imagine - John Lenon. Dievčatá, píšte, prosím, aj názov pesničiek a interpréta.
a v citacii, prosim, vymazavajte link na pesnicku, lebo sa nam to tu dupluje .... co sice nie je smrtelny hriech, akurat to trosku zdrzuje pri natahovani stranky

Marína ... mozem len povedat, ze "konecne" ... v dobrom, predsa taka "absolutna" klasika tu chybat nemoze... diky
0 0
Ibaka Ibaka

Ibaka je offline (nepripojený) Ibaka

pán v najlepších rokoch
ayya Pozri príspevok
som premyslala, ze ti prihodim suhlas na tvoj prispevok, ale nechcem aby si tu niekto myslel, ze to mam preverene... teda: nie ze by som ti neverila ... ale suhlas sa nepatri prihadzovat ... imho

a - podla toho smajlika, to ta mrzi, ze si chlapec? ... to hadam nie, ... a ak si to myslel tak, ze sa tu len baby oslovujeme... tak prepac, poprosim vsetky koceny, aby pisali: dievcata a chlapec ... alebo tak nejak

a este jedna vec: samozrejme si vitany a prispievaj, budeme sa tesit
Vieš, odkedy som objavil túto tému, som na nej stále a zabúdam na ostané (to bol kompliment) ak si vypočujem pesničky, ktoré bežali v mojom mládí vždy mi to zlepší náladu a tak sa nečujuj že niekedy hlesnem aj niečo ako hore. Máš pravdu, bolo to mimo témy za čo sa ospravedlňujem, hľadať pekné melódie budem naďalej a ak nájdem, prispejem.
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

Ibaka Pozri príspevok
Máš pravdu, bolo to mimo témy za čo sa ospravedlňujem, hľadať pekné melódie budem naďalej a ak nájdem, prispejem.
nie, nie ... tu nie je nic mimo temy, preto som si to dovolila preciarknut v citacii ... tu ide o dobru naladu, takze sa nemas za co ospravedlnovat, ok? ... prispej, budeme sa tesit ... ale to som uz pisala a za kompliment dakujeme (plural preto, lebo som presvedcena, ze ostatni/e budu suhlasit)
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

kukučka Pozri príspevok
žeby som si tu sama zakrepčila okolo prvého hotového DP?
jeeeeej, to bol super twist! ... hej, na "čabyho čekra" sme skoro zabudli, vdaka za tvoju hlavicku-makovicku ... dobre ti funguje... dakujem moc
a k tomu twistu biele "dederonky" a spicaky na podpatkoch ... uzke kozene kravaty, prve uzke rifle z tuzexu (lepsie super-rifle, aj ked boli o presne 5 bonov drahsie, kvoli tym dvom zipsikom na zadnych vreckach) kto nemal - bol out!
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

a po twiste lepacik: "stand by me" od bena e. kinga

0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

aj takuto muzicku mozem, mam moc rada tych chlapcov, spieva im to super ...
mariah carey a skupina boyz II men: one sweet day

0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

a teraz som nahodou narazila na "stand by me" ... v podani johna lennona ... uf! neodolam, pridavam ju este raz

0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

ayya Pozri príspevok
jeeeeeeeeej, tiez ich mas rada? ... mne sa sice tusim najviac paci od nich (klasicky) hero ... ale vsetko mooooozem, zmizla mi kdesi od nich jedna pesnicka ... vidis, aspon si ma inspirovala... idem si ju pohladat, tusim "factory" sa to vola, alebo tak nejak, ... nemas ju nahodou?
Mám od nich 2 CD: Mark Knopfler:Golden Heart a Sultans Of Swing:The Very Best Of Dire Straits(1998). Veľmi ich rada počúvam najmä v aute. A ešte v aute rada počúvam americkú country, hlavne Kenny Rogersa. Na youtube sú však veľmi nekvalitné nahrávky, tak som tu nič "neprilepovala".
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Keď mám zasnenú náladu, tak počúvam túto dámu.
Enya - May it be
0 0
kitky kitky

kitky je offline (nepripojený) kitky

COGITO ERGO BOOM
Ibaka Pozri príspevok
Ja som chlapec
my vieme ved bolo na case
0 0
kitky kitky

kitky je offline (nepripojený) kitky

COGITO ERGO BOOM
[quote=ayya;605972]a teraz som nahodou narazila na "stand by me" ... v podani johna lennona ... uf! neodolam, pridavam ju este raz

neomylne sa triafas do mojho vkusu ... uz dost dlho
Lennon je nekonecny zdroj inspiracie. Uplne vo vsetkom.
Naposledy upravil kitky : 09.01.08 at 12:27
0 0
kitky kitky

kitky je offline (nepripojený) kitky

COGITO ERGO BOOM
Marína Pozri príspevok
Mám od nich 2 CD: Mark Knopfler:Golden Heart a Sultans Of Swing:The Very Best Of Dire Straits(1998). Veľmi ich rada počúvam najmä v aute. A ešte v aute rada počúvam americkú country, hlavne Kenny Rogersa. Na youtube sú však veľmi nekvalitné nahrávky, tak som tu nič "neprilepovala".

teraz si ma velmi milo prekvapila. niekto ani netusi co to country je a americka uz vobec nie.
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

kitky Pozri príspevok
teraz si ma velmi milo prekvapila. niekto ani netusi co to country je a americka uz vobec nie.
Škoda, že sa nedá žmurknúť aj ľavým očkom.
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Predsa som len nutkaniu neodolala.
Kenny Rogers coward of the county
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

A na Willieho tiež nemôžem zabudnúť.
Willie Nelson - Always On My Mind


0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Ťažko vybrať z množstva jej krásnych pesničiek. Keďže Willieho Nelsona mám rada, tak je to táto.
Shania Twain and Willie Nelson Forever and For Always Live
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať