Zavrieť

Porady

muzika, ktoru milujeme

ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

je tomu okolo roka, co som sa od kamarata (vdaka stevo) dozvedela, ze existuje styl muziky "acoustic" ... a priznam sa, celkom som tej muzike prepadla ... mozno tiez niekoho potesi tak ako mna obcas sem hodim link na novu pesnicku ...

--------------------
tento dodatok pisem po par dnoch existencie tejto temy ... uz nie len acoustic, kdezeeee.... situacia sa radikalne zmenila ... takze kludne by sa to tu teraz mohlo volat: "muzika, ktoru milujeme"

--------------------
ale prosim, pocitajte pripadne s tym, ze stiahnute clipy zvysuju vas objem dat, ak teda nahodou nemate nelimitovane pripojenie na internet, zvazte sami, prosim, co ... alebo kolko z pridanych pesniciek si mozete bez obav (alebo bez vysokeho uctu) vypocut...


tu budeme postupne doplnovat zoznam pesniciek, ktore su v tejto teme, aby sa nam tie nase najoblubenejsie lahko vyhladavali
Naposledy upravil ayya : 10.01.08 at 22:56
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice

Marína Pozri príspevok
Predsa som len nutkaniu neodolala.
Kenny Rogers coward of the county
Júj, tak country je super, a toto, čo si pridala je úplne najsuper
0 0
Ibaka Ibaka

Ibaka je offline (nepripojený) Ibaka

pán v najlepších rokoch
Ďalšia spomienková: spomínam na stredoškolský intrák, na izbe nás bolo 32, horúci letný večer, okná dokorán, koniec školského roku, v pubertiackych hlavách nám vírili hriešne myšlienky na blížiace sa letné prázdniny a do toho z kúta izby kamoš púšťal z páskového mahnetofónu nielkoľkokrát skopirované skladby, okrem iných aj túto od Roya Orbisna- Blue bayou
0 0
Ibaka Ibaka

Ibaka je offline (nepripojený) Ibaka

pán v najlepších rokoch
Alebo z týchto: Bratŕícku, Karel Kryl
pri dverách stála stráž aby dával bacha na blížiaceho sa "vychoša"
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
- len tak ďalej,dievčence a chlapec

- iba škoda, že mi to seká

- kvôli tej muzike máločo dnes urobím !?
0 0
Ibaka Ibaka

Ibaka je offline (nepripojený) Ibaka

pán v najlepších rokoch
Rolling Stones- Lady Jane
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

včera dávali spomienkový film na Ivana Mistríka a bolo mi smutno. Pamätáte sa, ako nás všetkých tá správa ochromila?
Priskoro odišli nielen Ivanovia: Mistrík a Krajíček, ale aj Zorka a Evička

1 0
TOKY TOKY

TOKY je offline (nepripojený) TOKY

The Temptations - My Girl

0 0
TOKY TOKY

TOKY je offline (nepripojený) TOKY

Chicago - If You Leave Me Now

0 0
TOKY TOKY

TOKY je offline (nepripojený) TOKY

TOTO - Afrika

0 0
TOKY TOKY

TOKY je offline (nepripojený) TOKY

Righteous Brothers - Unchained Melody (Ghost Soundtrack)

0 0
TOKY TOKY

TOKY je offline (nepripojený) TOKY

Aretha Franklin - I Say A Little Prayer

0 0
TOKY TOKY

TOKY je offline (nepripojený) TOKY

spravím si asi zoznam priložených pesničiek. Je toho už veľa, aj keď som včera znovu prešla celý príspevok, už neviem či táto pesnička už tu náhodou nie je




Uriah Heep - Lady in Black
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

TOKY Pozri príspevok
spravím si asi zoznam priložených pesničiek. Je toho už veľa, aj keď som včera znovu prešla celý príspevok, už neviem či táto pesnička už tu náhodou nie je
to by bolo super, keby si na to nasla chut a cas... pokusime sa to potom pripadne vlozit niekde na zaciatok temy, napr. asi do druheho prispevku, ... nie do prveho, aby sa to nezobrazovalo na kazdej strane, lebo by potom bola zbytocne dlha ...
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

teraz prihodim dve pesnicky od jedneho spevaka... je to jeden z hudobnych geniov, strasne vela robi filmovej muziky, ale hodne aj spieva ...u nas az tak znamy nie je, co je podla mna dost skoda ... ma nezamenitelny hlas... a vytvara si zamerne zvlastny image ... ludia ho potom vnimaju ako stareho kamarata, vzdy tak trosku naliateho, ale vzdy vitaneho na kazdej party ... tato prva pesnicka ma volakedy skoro polozila na kolena svojim uzasnym kontrastom: "prepity hlas, ktory spieva neznu uspavanku" ... clip je z animovaneho filmu, tak nech vas to neznechuti ...ale iny som nenasla a myslim si, ze ta pesnicka "stoji za to":
Tom Waits: Lullaby

0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

nevedela som vybrat, ... tak este hadam toto:
tom waits - hold on

0 0
TOKY TOKY

TOKY je offline (nepripojený) TOKY

Ayya pomôž mi prosím mal acostumado araketu je názov čoho??? prísp. č. 34

Začala som písať ten zoznam, ale ide to stráááášne pomaly. Keď nevidím meno a názov tak si pustím video......
0 0
kitky kitky

kitky je offline (nepripojený) kitky

COGITO ERGO BOOM
The Temptations - Papa Was A Rolling Stone COOOOOL
0 0
kitky kitky

kitky je offline (nepripojený) kitky

COGITO ERGO BOOM
PAPA GEORGE - Blackjack
Pre vsetkych , ktori mate radi blues tento maly velky muz s cyperskymi korenmi zijuci v Londyne. Tato vec z jeho posledneho skveleho albumu.
Mam ho, mozem poskytnut.

0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

TOKY Pozri príspevok
Ayya pomôž mi prosím mal acostumado araketu je názov čoho??? prísp. č. 34
araketu (alebo aj ara ketu, casto sa to pise aj tak) je skupina a "mal acostumado" je nazov pesnicky

tu je ich obrazok ...
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

ked som prvykrat pocuvala tuto pesnicku, hned !!! sa mi strasne pacila, to sa mi nestava casto ... ale stalo sa
neskor uplne nahodou sa mi v hlave rozjasnili

akon: mr. lonely

0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať