Stebielko
24.01.09,08:32
Ahojte. Vie mi niekto poslať recept na korpus na tortu. Dnes má dcéra narodeniny, chcem jej nejakú upiecť. Recepty na plnky mám, ale potrebovala by som recept na korpus. Ďakujem.
Stebielko
24.01.09,08:31
To mi niekto nepomôže?
liba2
24.01.09,08:52
veronikasad
24.01.09,08:58
Ahojte. Vie mi niekto poslať recept na korpus na tortu. Dnes má dcéra narodeniny, chcem jej nejakú upiecť. Recepty na plnky mám, ale potrebovala by som recept na korpus. Ďakujem.
Ja pečiem tento :

6 vajec /ak sú veĺmi malé, dávam o jedno viac/
150 g praškového cukru
1 bal. vanilk. cukru
1 lyžica kakaa
50 g mletých orechov
60 g hrubej múky
1/2 bal. kypriaceho prášku do pečiva

Žltky vymiešame s polovicou cukru a vanilkovým cukrom. Z bielkov ušlaháme tuhý sneh, zašlaháme doňho druhú polovicu cukru a striedavo s preosiatym kakaom, zomletými orechamia múkou zmiešanou s kypriacim práškom do pečiva ho pridáme k vymiešaným žltkom.
Cesto vylejeme do dobre vymastenej a hladkou múkou vysypanej tortovej formy, dáme do vyhriatej rúry a pečieme asi 1/2 hod. /pečiem v el. rúre a prvých 15-20 min. formu prikrývam alobalom/
Upečenú a vychladnutú tortu prekrojíme na tri rovnaké hrubé pláty, naplníme, celú potrieme plnkou, polejem čokoládovou polevou a ozdobíme zbytkom plnky.

Robievam ho pre dospelých, tak pláty pred potretím džemom pokropím trochu rumom. Na džem dávam plnku. Torta je šťavnatejšia.
Stebielko
24.01.09,09:04
Ďakujem, idem vyskúšať....
Marta V
24.01.09,11:15
Ja pečiem takto: na 1 vajce dám 1 polievkovú lyžicu kryštálového cukru a 1 poliev. lyžicu polohrubej múky. Počet vajec dávam podľa toho, aká veľká je forma. Napríklad 4 celé vajcia a 4 lyžice kryštálový cukor šľahám v šľahači až kým sa neurobí hustá hmota a cukor sa rozpustí a potom do toho pridám 4 lyžice polohrubej múky a za malú kávovú lyžičku prášok do pečiva a ešte to spolu premiešam. Ak chcem kakaovú, tak pridám kakao a ak orechovú, tak dám napríklad 2 lyžice polohrubej múky a 3 lyžice mletých orechov.
sandrina19
27.01.09,09:37
Ja pečiem takýto: 5 vajec , 5 lyžíc hladkej múky, 5 lyžíc cukru jemný kryštál.

Vyšľahám bielka (nepoužívam šľahač), postupne zašľahávam cukor a po jednom zašľahám žĺtka. Primiešam opatrne po lyžiciach múku (môže byť v nej rozmiešaný aj prax do pečiva, ale ja nedávam). Pečiem vo vyhriatej rúre na miernom ohni. Keď sa nazašpiní ihlica, čo je asi po 15-20minútach, je korpus hotový.
madeleine
28.01.09,09:48
Ja poznam jeden velmi jednoduchy a je vybornym zakladom hlavne pre ovocne torty s pudingom.

2 hrnceky polohrubej muky
1 hr. cukru
1/2 hr. oleja
1 vanilkovy cukor
1/2 prasku do peciva
2 vajicka

Vsetko zmixujeme, vlejeme do formy (idealne vymastenej a vysypanej mukou, alebo vylozenej papierom) a pecieme klasicky pri 180°C (teplovydusna menej, cca 160°C) 20 - 30 minut... treba si odhadnut vlastnu ruru.

Cesto mozno pouzit aj ako zaklad na bublaniny a podobne kolaciky.