samuelovic
28.01.09,15:39
chcel by som si kupiť strojček na cestoviny.
Má s tým niekto skúsenosti?
Podla čoho vyberať?
Chcel by som robiť rôzne cetoviny, je s tým veľa papračky?
Vďaka
betyna8
29.01.09,07:20
Moja mamina dostala strojček na cestoviny,ale akosi sa jej nepozdava a rezance robi naďalej ručne. Pri strojčeku ktorý má si musíš cesto urobiť ručne, naporcovať.Potom z neho lisuješ strojčekom plátky a napokon to dáš pokrájať.Ja som na ňom robila už aj cesto na lazane.Je to pracné, ale dá sa nastaviť hrúbka cesta a aj šírka rezancov.Plánujem jej ho znárodniť :)
Zdenka N.
30.01.09,05:55
Je to výborná vec, ja ho mám už niekoľko rokov a som veľmi spokojná. Robím na ňom cesto na rezance do polievky. Vyváľam na pásky viac krát najprv na hrubšie, potom na jemnejšie pásky, musíš nechať uschnúť aby sa pri krájaní nelepilo a potom krájam na druhom strojčeku, ktorý robí rezance jemnejšie. Nechan uschnúť, dam do papierovej krabice a mám rezance vždy po ruke. Ja keď robím tak minimálne z 5 vajec.
Zdenka N.
alex33
26.07.10,09:58
Chcela by som si kúpiť strojček na cestoviny, vie mi niekto poradiť,podľa čoho mám vyberať? Má niekto odskúšanú nejakú značku? Ani neviem,kde sa dá kúpiť. Chcela by som,aby sa tam dalo robiť viac druhov cestovín,aj ravioly a pod.Ďakujem.
babca
26.07.10,21:34
Chcela by som si kúpiť strojček na cestoviny, vie mi niekto poradiť,podľa čoho mám vyberať? Má niekto odskúšanú nejakú značku? Ani neviem,kde sa dá kúpiť. Chcela by som,aby sa tam dalo robiť viac druhov cestovín,aj ravioly a pod.Ďakujem.


:) Ahoj. Ja som takýto vydarený strojček kúpila v TPD - domáce potreby v Petržalke. Skladá sa z 2 častí. Na základnom sa dajú robiť tenké i široké rezance.Dá a zvoliť hrúbka cesta. Na prídavnej časti sa dajú robiť ravioly. Tieto časti sa dajú kúpiť aj oddelene.Celé je to z origoš nerezu. Môžem poslať aj foto. Naozaj kvalitné.Cena ešte v korunách -jedna časť 975 a druhá 690.Neviem odkiaľ si ,ale zajtra mám cestu okolo spomínaného obchodu tak môžem kuk.:)