jajaVK
30.01.09,07:17
Prajem krásny dník,:rolleyes:

chcela by som sa opýtať, či mi niekto nevie poradiť ako sa kopírujú listy vlastníctva z internetového katastrálneho portálu /kapor/ do wordu? Bolo by jednoduchšie si to okopírovať ako prepisovať celý list vlastníctva. Nemáte s tým niekto skúsenosť. Listy vlastníctva sa otvárajú prostredníctvom programu Adobe reader myslím, a klasickým okopírovaním sa mi zobrazia všetky info pod sebou, nie tak ako by mal list vlastníctva vyzerať.

ďakujem
2009
30.01.09,06:38
Prajem krásny dník,:rolleyes:

chcela by som sa opýtať, či mi niekto nevie poradiť ako sa kopírujú listy vlastníctva z internetového katastrálneho portálu /kapor/ do wordu? Bolo by jednoduchšie si to okopírovať ako prepisovať celý list vlastníctva. Nemáte s tým niekto skúsenosť. Listy vlastníctva sa otvárajú prostredníctvom programu Adobe reader myslím, a klasickým okopírovaním sa mi zobrazia všetky info pod sebou, nie tak ako by mal list vlastníctva vyzerať.

ďakujem

http://www.zamzar.com (http://www.zamzar.com/) toto narýchlo bude stačiť. Overila som si konvertuje dobre pdf formát na doc
jpm01
31.01.09,20:46
Ahoj jajaVK. Zaujímalo by ma načo potrebuješ list vlastníctva vo worde? Veď v pdf formáte je to v pohode. Snáď len keby si tam chcela niečo upravovať, a to asi nemá zmysel. Veď potrebuješ vidieť ako je to zapísané v katastri.
misoft
01.02.09,23:27
Načo takto zložito. "Kapor" - katastrálny portál predsa po vyhľadaní dáva možnosť tvorby zostavy, ktorú si môžete buď uložiť, alebo vytlačiť. Pritom tlač vyzerá skoro rovnako, ako keby ste ju dostali z katastra! Zbytočné prevody z formátu do formátu. Papier ako papier, dôležitý je predsa obsah!
jajaVK
02.02.09,05:10
Načo takto zložito. "Kapor" - katastrálny portál predsa po vyhľadaní dáva možnosť tvorby zostavy, ktorú si môžete buď uložiť, alebo vytlačiť. Pritom tlač vyzerá skoro rovnako, ako keby ste ju dostali z katastra! Zbytočné prevody z formátu do formátu. Papier ako papier, dôležitý je predsa obsah!

To je síce pravda, ale ja to potrebujem vkladať do exekučných príkazov do wordu, kvôli tomu by mi bolo jednoduchšie list vlastníctva okopírovať a vložiť do textu, ako ho prepisovať ;)
sthruska
02.02.09,07:08
//katastrálny portál predsa po vyhľadaní dáva možnosť tvorby zostavy, ktorú si môžete buď uložiť, alebo vytlačiť.

Dá sa to vytlačiť ako PDF a to vložiť do Wordu.
jajaVK
02.02.09,09:38
//katastrálny portál predsa po vyhľadaní dáva možnosť tvorby zostavy, ktorú si môžete buď uložiť, alebo vytlačiť.

Dá sa to vytlačiť ako PDF a to vložiť do Wordu.

ale nevyhovuje mi format v akom to vloží do wordu, jednotlivé čísla mi vloží pod seba, čiže to potom nevyzerá ako list vlastníctva. Teraz som ale našla program, ktorý mi to celkom pekne konvertuje : Docsmartz Professional 5,0 takže to skúsim riešiť takto.

ďakujem