Ajuška
12.06.05,14:25
... Anite i Vám ostatným sa pochváliť, ku svojej vynaliezavosti........ Možno som nezvolila správny spôsob komunikácie, ale podstata je zaujímavá. Učaroval mi tento receptík pre svoju jednoduchosť a nenáročnosť.

Re: Recepty - sladké
Jablkový koláč - veľmi jednoduchý ...

Keď som sa ho rozhodla vyskúšať, počas pracovného procesu som zistila, že nemám prášok do pečiva, iba "perníkový". Občas mi odvaha /?!/nechýba, tak som ho tam tasla. Výsledok bol úžasný a preto som neodolala to na seba vybaliť aj tu. Plynie z toho aj mravné ponaučenie......... aj malá zmena, je zmena k pozitívnemu.... Ak sa odhodláte preveriť moje tvrdenie, verím, že sa Vám oplatí. Ešte raz ďakujem za super receptík aj za to, že sa tu môžem túlať medzi Vami.
adam
12.06.05,17:31
Aj do klasického hrnčekového koláča pridávam kypr.prášok do perníka, je chutnejší.......;)
Pekný večer........:)
Nika
12.06.05,18:52
Ja som raz omylom kúpila tatársku omáčku namiesto majonézy do zemiakového šalátu. Bol oveľa lepší a odvtedy používam tatarku.
lenkak
12.06.05,19:16
Nika, dokonca používam len domácu tatarku.
rosemary
13.06.05,09:41
Nika, môžem potvrdiť, do zemiakového šalátu používam len tatarku
Daska
13.06.05,11:01
aj ja, zasadne tiez len domacu, dlhu dobu som si myslela ze je to majoneza....
Tweety
27.07.05,11:42
Ja som raz omylom kúpila tatársku omáčku namiesto majonézy do zemiakového šalátu. Bol oveľa lepší a odvtedy používam tatarku.
Skúste to použiť v pomere 1:1
je to super
MM