bolacka
02.02.09,16:35
ahojte kucharky..

sa mi stala taka vec, ze ked som kupila bravcove kare a dala som ho do mraznicky a potom o par dni rozmrazila a isla som ho pripravovat tak ako vzdy na rezne naruby, tak finalne jedlo velmi smrdelo bravcovinou..to iste sa mi stalo aj s "cerstvym" masom z obchodu, normalne kupenym za pultom..viete mi povedat cim to moze byt?
..to co prakticky mi na tom vadi ze nielen ze to maso smrdi ako ked ste na zabijacke a naozaj to prasa strasne smrdi bravcovinou ale ta bravcovina je citit aj v tom mase..

..ak by ste mi vedeli poradit preco sa tak stane alebo ako by som vedela tomu predist budem len rada:)

..som totizto veeeelmi citliva na maso..zvacsa papam len kuracinku, a bravcove naozaj minimalne a aj to zacinam obmadzovat odkedy sa mi stalo to co som vyssie opisala:(
velvet
02.02.09,16:01
Bolo by divné keby bravčovina smrdela po zajacovi :---

Pokiaľ to nemáš rada, je len jeden spôsob - pekne na dlho nechať mäsko v mrazničke...ten chlad vytiahne z mäsa "vôňu".
Keď už je mäso spracované, tak sa s tým nedá nič robiť...ak by smrdelo po chladničke, prípadne by si mala pocit že sa už začína kaziť /samozrejme ak začína zozelenievať vyhoď ho :D/, stačí ho namočiť do vody s prídavkom octu. Či by ocot vytiahol aj "bravčovú" vôňu som neskúšala, ja to mám rada :rolleyes:
caligulax
02.02.09,18:12
to bolo dobreeeeeeeeeeeeeeee :Dmimotemy
bolacka
02.02.09,18:16
to bolo dobreeeeeeeeeeeeeeee :Dmimotemy
preco mimo temy?kam to mam zaradit ak nie do receptov?
caligulax
02.02.09,18:18
preco mimo temy?kam to mam zaradit ak nie do receptov?
zaradila si to dobre... len ja som pisal trocha mimo temy tak preto...ale nebolo to myslene v zlom. Pekny den
viktorviktor
03.02.09,11:59
keď mäso smrdí bravčovinou (povedal by som že smrdí výkalmi) tak by som ho nejedol , mám radšej keď vonia bravčovinou, mäso všeobecne zapácha po krmive, je rozdiel či je zviera kŕmené granulami alebo kukuričkou, prípadne žaludami
babijanka
03.02.09,14:17
Skús po vyklepaní rezňov, je to jedno či sú bravčové alebo kuracie, tieto posoliť, ovegetiť a pokvapkať šťavou z citróna a do rozšľahaného vajíčka pridať troška piva. Rezne budú chutné, voňavé a mekučké. Najlepšie je tieto vyprážať zmiešaním masti a oleja. Táto rada však platí pokiaľ mäso nie je skazené.
m.hladka
03.02.09,14:30
Mäso je zo zabíjačky prasaťa - mužského rodu (nemám momentálne na jazyku, ako sa muž prasaťa volá), z prasnice tak mäso necítiť. Ale to myslím úplne vážne. Asi máš smolu, že nekúpiš mäso práve z prasnice.
viktorviktor
03.02.09,15:26
Kanca je potrebné vymiškovať (odrezať varlatá) ešte za mlada, potom je to bravček (eunuch) inak mäso smrdí a malá prasnica (mašica) je mašička. Občas sa pri miškovaní stávalo, že z kanca zostal kanček a vtedy mäso smrdelo, bolo vhodné len do klobás a na šunky, ešte aj masť smrdela
tetrisss
03.02.09,16:48
Tak veru," muzi " su aj v tomto spracovani na nic:D, zial, pokial mas dobry nos, ako ja, nic s tym nenarobis, smrad ostane, mozes to nakorenit ako chces.
OKAA
04.02.09,08:29
Mne smrdela bravčovina,ked som bola tehotná!:D