Luky101
09.02.09,13:31
Toto je recept na jedno z najlepsich jedal francuzskej kuchyne:
Co vam treba?
-60g masla
-2-3 !cele hlavky cesnaku! *
-2 mensie cibule
-5 dcl mlieka na
-5 väcsich zemiakov
-5 dcl vyvaru zo zeleninoveho bujona
-sol,mlete cierne korenie
-majoranka
- bageta /najlepsie francuzska/

Ako na to:

Rozpust 30g maslo, pridaj cele struciky cesnaku a cibulu, opec ich do zlatista.Potom pridaj pokrajane zemiaky a zbytok masla. Vsetko popraz 2-3 minuty.
Pridaj mlieko, vyvar a var to na miernom plameni, dokym vsetko nezmäkne, pridaj korenie- dochut podla chuti.
Nakoniec polievku rozmixuj. Podavame s oprazenymi kuskami bagety
/ najlepsie v olivovom oleji/

*Ten cesnak v polievke nebude vôbec citit. Nebojte sa do nej dat tolko cesnaku.
Vrelo odporucam tuto polievku. Na jej chut nezabudnete.Ked ju prvy krat uvarite, varit ju neprestanete. /tak ako ja/. :) Dobru chut.
Luky101
09.02.09,12:32
tuto polievku sa oplati vyskusat
babkamaja
11.02.09,16:48
A pridajte aj trochu mletého zázvoru
jana007
12.02.09,08:12
Ten cesnak naozaj celé strúčiky?
Luky101
13.02.09,05:34
naozaj cele struciky. nesrandujem. Ten cesnam sa uvari a vy budete moct zjest aj cely strucik cesnaku bez toho, aby ste ho vobec citili. Nebojte sa tam dat tolko cesnaku
KATA50
14.02.09,19:31
Tak som ju uvarila. Chutila úžasne. To množstvo cesnaku v polievke urobilo svoje. Urobilo svoje aj s naším trávením. To bol zážitok... Ale polievka je výborná - iba po jej konzumácii, nechoďte do spoločnosti.
OKAA
15.02.09,15:21
Už sa mi slinky zbiehajú;)Musím vyskúšat!Podla opisu-môže byt vynikajúca:)
Luky101
24.03.09,08:06
a vynikajuca aj je.
jana007
24.03.09,11:11
Už som ju varila 3x. Je skutočne vynikajúca, súhlasím s Vami. Ďakujem za skvelý recept.
mimina28
29.03.09,17:35
ja ju tiež robievam. Dávam menej zemiakov a rozmixujem. Podávam s opečenou bagetou alebo rožkom - nakrájané na kocky a posypané parmezánom.
calawen
29.03.09,17:59
môžem len potvrdiť, že je vinikajúca :)
hiva
15.10.09,06:38
chcem sa opytat....to naozaj 2-3 hlavky cesnaku (cize cca 15 strucikov) alebo len 2-3 struciky?
Silvernola
15.10.09,10:04
chcem sa opytat....to naozaj 2-3 hlavky cesnaku (cize cca 15 strucikov) alebo len 2-3 struciky?
Je problémom prečítať 11 krátkych príspevkov?
Daniela1010
16.10.09,04:12
Polievku som včera vyskúšala aj ja, je chutná a tým ktorí si myslia, že toho cesnaku je strašne moc odkazujem, že zdanie klame a skoro ho tam vôbec necítiť. Nabudúce keď ju budem robiť, tak pred koncom varenia rozpučím 2-3 strúčky čerstvého cesnaku a to bude to správne orechové.
účtovník 007
16.10.09,06:46
chcem sa opytat....to naozaj 2-3 hlavky cesnaku (cize cca 15 strucikov) alebo len 2-3 struciky?


Je problémom prečítať 11 krátkych príspevkov?

Nie nie je, ale je ťažké sa stotožniť s takým množstvom cesnaku.
Dvakrát meraj a raz rež.
Sarkazmus v tomto prípade nebol namieste.

PS: hiva nič si z toho nerob, ja som tiež čumela na tie 2-3 hlávky a dumala, či je to možné. Idem vyskúšať, napíšem:D
Silvernola
16.10.09,10:23
Nie nie je, ale je ťažké sa stotožniť s takým množstvom cesnaku.
Dvakrát meraj a raz rež.
Sarkazmus v tomto prípade nebol namieste.

PS: hiva nič si z toho nerob, ja som tiež čumela na tie 2-3 hlávky a dumala, či je to možné. Idem vyskúšať, napíšem:D
Viď príspevky 4 a 5 na predošlej strane
hnedoočka
16.10.09,10:28
idem zajtra vyskúšať, zlákali ma príspevky, ozvem sa ako to dopadlo!
Tamila
16.10.09,10:34
idem zajtra vyskúšať, zlákali ma príspevky, ozvem sa ako to dopadlo!
Práve ma napadlo to isté.
emilly1
16.10.09,10:37
Čiže pridať tri hlávky cesnaku, rozobraté na strúčiky. Dobre tomu rozumiem?
calawen
16.10.09,12:20
Čiže pridať tri hlávky cesnaku, rozobraté na strúčiky. Dobre tomu rozumiem?
áno - tak ich popražíš, vyvaríš a nakoniec rozmixuješ - návod v recepte. A naozaj môžem potvrdiť, že to nie je cítiť... Je úžasná
abel
16.10.09,12:50
Vyskúšam aj ja, ale to množstvo - 1/2 l mlieka a 1/2 l vývaru, ak je to také dobré ako píšete, bude akurát tak na jednu porciu. A čo naša 5-členná rodina?
calawen
16.10.09,12:53
Vyskúšam aj ja, ale to množstvo - 1/2 l mlieka a 1/2 l vývaru, ak je to také dobré ako píšete, bude akurát tak na jednu porciu. A čo naša 5-členná rodina?
Potom treba vybrať vhodný násobok... ;)
hnedoočka
17.10.09,18:16
idem zajtra vyskúšať, zlákali ma príspevky, ozvem sa ako to dopadlo!

už sa hlásim: polievka bola dnes na obed.a komentár?

suprová...suprová....suprová...proste vynikajúca!

odporúčam každému vyskúšať.
takisto som si množstvo vývaru i mlieka upravila na väčšiu dávku,cesnak som zo strachu radšej nepridávala,zemiaky boli obrovské,tak tiež ostali v pôvodnom množstve.

neskutočne ma prekvapilo,že ten cesnak fakt necítiť,manžel ani netušil ,že tam je.žiadny zápach z úst a aj žlčník je happy.
celá moja rodinka posiela " veľké dík!" autorke,že dokonale obohatila náš doterajší jedálniček.

polievku som ešte posypala postrúhaným eidamom.

ináč príprava jednoduchá, rýchla ....akurát moja šikovnosť....zhorela mi bageta:mee:
rýchlo som ju nahradila opečeným bielym koláčovým chlebíkom.;)

takže - kto doteraz váhal- už nemusí!!!:---:---
účtovník 007
19.10.09,10:20
Tak:D aj ja som varila 36 strúčkov cesnaku:D túto nedeľu.
Polievka je úžasná, cesnak necítiť. Ja som pridala ešte 1/2 litra zeleninového bujónu, lebo sa mi to zdalo husté (to bude tými obrovskými zemiakmi:D) A výsledok bol úžasný. Chutila všetkým. Super recept.
diabol4
29.10.09,07:55
Ľahká, rýchla a navyše vynikajúca. Rodinka ju zjedla za jeden deň. Recept som posunula ďalej priateľkám, rodičom atď.

Mňam, mňam ...
hnedoočka
29.10.09,08:10
nám tak zachutila,že v sobotu ju idem opäť variť a už sa teším odteraz. všetky kolegyne dostali okopírovaný recept. myslím,že takým tempom to o chvíľu bude i slovenská , nielen francúzska polievka!
calawen
29.10.09,15:01
Ja som varila včera, doma som mala len extra silný (mäsový) bujón a aj tak bola super!
anka.c
05.11.09,10:28
Výborná!!! Už som ju vyskúšala, všetkým nám moc chutila. S chváľou šírim ďalej.
Dík moc za dobré recepty.
anka.c
ascari
23.11.09,09:32
Ahojte, ako je to vlastne s tým maslom, najprv je písané že potrebujeme 60g a v návode že treba rozpustiť 30g?
calawen
23.11.09,10:01
Ahojte, ako je to vlastne s tým maslom, najprv je písané že potrebujeme 60g a v návode že treba rozpustiť 30g?

Však čítaj poriadne ;)


Toto je recept na jedno z najlepsich jedal francuzskej kuchyne:
Co vam treba?
-60g masla
-2-3 !cele hlavky cesnaku! *
-2 mensie cibule
-5 dcl mlieka na
-5 väcsich zemiakov
-5 dcl vyvaru zo zeleninoveho bujona
-sol,mlete cierne korenie
-majoranka
- bageta /najlepsie francuzska/

Ako na to:

Rozpust 30g maslo, pridaj cele struciky cesnaku a cibulu, opec ich do zlatista.Potom pridaj pokrajane zemiaky a zbytok masla. Vsetko popraz 2-3 minuty.
Pridaj mlieko, vyvar a var to na miernom plameni, dokym vsetko nezmäkne, pridaj korenie- dochut podla chuti.
Nakoniec polievku rozmixuj. Podavame s oprazenymi kuskami bagety
/ najlepsie v olivovom oleji/

*Ten cesnak v polievke nebude vôbec citit. Nebojte sa do nej dat tolko cesnaku.
Vrelo odporucam tuto polievku. Na jej chut nezabudnete.Ked ju prvy krat uvarite, varit ju neprestanete. /tak ako ja/. :) Dobru chut.
Štefanka
27.11.09,08:55
Aj ja som tu cesnačku vyskúšala a musím povedať, že je vynikajúca a všetkým u nás doma chutila. Je to vynikajúci recept. U nás má každý rád cesnačku, ale táto nemá chybu.
Ďakujem za dobrý typ.
beba13
05.12.09,20:54
Musím s vami len súhlasiť ozaj je polievočka super, dnes som ju varila, a mala u mojích chlapov veľký úspech.
danushka
05.12.09,21:09
Myslím, že ako antivirotikum v tomto ročnom období už nič chutnejšie na stôl rodine nemôžte ponúknuť !
Je to skutočná lahôdka, bezpochýb a nezabudnúť poriadne vetrať doma potom:D:D:D, návštevu si v ten deň nepozývajte;).
Dáša_
05.12.09,22:00
Varila som ju a je fajn.

A potom druhý krát, keď som chcela obabrať synátora :D, tak som tam nakoniec miesto krutónov prisypala kukuricu z konzervy a vyhlásila to za kukuricovú polievka. A napodiv, zjedol bez reptania.
buchač
09.12.11,19:02
Polievku som včera vyskúšala aj ja, je chutná a tým ktorí si myslia, že toho cesnaku je strašne moc odkazujem, že zdanie klame a skoro ho tam vôbec necítiť. Nabudúce keď ju budem robiť, tak pred koncom varenia rozpučím 2-3 strúčky čerstvého cesnaku a to bude to správne orechové.
...dcéra ma požiadala o nejakú cesnačku ...

Dobrá duša mi poradila , že nech sa kuknem sem ...
Rýchla príprava , žiaden problém ....najviac času som strávil s čistením cesnaku ...

Samozrejme , že hneď som koštovku dal ...

Cesnak som síce nedal pred koncom varenia , ale rovno čerstvý pretlačil cez lis do misky ...
Trochu ešte pridal korenia ......

Že fajná ...;)

P.S.:
Ešte som zvedavý na hodnotenie mladej ...:rolleyes: