S21
17.06.05,10:41
Ahojte, dnes sa chystám variť fazuľový guláš, ale pravdu povediac, neviem celkom presne ako sa robí. Poradíte?
ALLL
17.06.05,09:02
Len to som nasla na nete...neviem,mozes skusit a povies aky bol

Fazuľový guláš
200 g bielej fazule, 100 g sójových kociek, 60 g tuku, 20 g hladkej múky, 3 strúčiky cesnaku, 40 g rajčiakového pretlaku, kyslá smotana, pažítka, vegeta.

Fazuľu umyjeme, namočíme a uvaríme do mäkka. Sójové kocky, zalejeme vriacou vodou, do ktorej sme pridali vegetu, prelisovaný cesnak a necháme jednu hodinu odstáť. Cibuľu urestujeme na tuku, pridáme múku, krátko opražíme, pridáme rajčiakový pretlak, zalejeme vodou a prevaríme. Do takto pripraveného základu pridáme sójové kocky a uvaríme. K uvareným sójovým kockám pridáme uvarenú fazuľu, krátko spolu povaríme. Nakoniec pridáme posekanú pažítku a podľa potreby dochutíme. Podávame ozdobené lyžicou kyslej smotany.
Olgica
17.06.05,09:07
Môj fazuľový guláš:
Veľkú strakatú fazuľu treba deň vopred namočiť. Na následujúci deň ju uvariť do mäkka.
Na orestovanú na kocky nakrájanú cibuľu a mletú papriku hodíme na kocky nakrájané mäso (ja dávam niekedy aj údené mäso ale je dosť slané), pridáme soľ, mleté čierne korenie a postupne podlievame vodou z fazule až kým neni hotové. Na koniec k uvarenému mäsu pridáme (scedenú) uvarenú fazuľu. Podávame s chlebom. Mňam.
Medvedíková
17.06.05,09:10
Ja ho robím z údeného. Tak isto namočím fazuľu deň vopred a potom ju uvarím do mäkka. Guláš robím tak isto ako aj normálny, len je z údeného a na konci pridám k nemu uvarenú fazuľu. Pozor na soľ. Údené, keď ho necháš cez noc vymáčať vo vode, je menej slané.
janaGT
17.06.05,09:17
Môj fazuľový guláš:
Veľkú strakatú fazuľu treba deň vopred namočiť. Na následujúci deň ju uvariť do mäkka.
Na orestovanú na kocky nakrájanú cibuľu a mletú papriku hodíme na kocky nakrájané mäso (ja dávam niekedy aj údené mäso ale je dosť slané), pridáme soľ, mleté čierne korenie a postupne podlievame vodou z fazule až kým neni hotové. Na koniec k uvarenému mäsu pridáme (scedenú) uvarenú fazuľu. Podávame s chlebom. Mňam.
ja robím takýmto istým spôsobom, len namiesto mäsa, je jedno či údeného alebo nie, dávam pokrájanú klobásku. Je to fakt vynikajúce. Vyskúšajte!
S21
17.06.05,09:35
Ďakujem dievčatá, no určite budem robiť z údeného, lebo tak to máme radi. Ja som asi pred dvoma rokmi jedla na jednej akcii v Maďarsku a odvtedy sa ju snažím napodobniť, ale zatial bez úspechu, ešte stále nie je taký chutný. Ten guláš bol úžasný. Tak preto ma napadlo opýtať sa skúsenejších gazdiniek.
DanielaSL
19.06.05,16:31
Ďakujem dievčatá, no určite budem robiť z údeného, lebo tak to máme radi. Ja som asi pred dvoma rokmi jedla na jednej akcii v Maďarsku a odvtedy sa ju snažím napodobniť, ale zatial bez úspechu, ešte stále nie je taký chutný. Ten guláš bol úžasný. Tak preto ma napadlo opýtať sa skúsenejších gazdiniek. Joj , tak to sa nikdy netrafíš Gabika.To je ako s mäsovým vývarom , čo kuchárka , to iná chuť polievky.Maďarská kuchyňa je skvelá. Ale mne by ten tvoj guláš istotne chutil. A keby som chcela taký urobiť , tiež by sa mi zdalo , že to nie je ono.
Ferko
08.01.06,18:56
Aj ja ho robím podobne, akurát si ešte zvyknem urobiť mäkšie rezancové cesto z jedného vajíčka a keď je už guľáš skoro hotový, naštipkám ho do neho a dovarím - potom sa už nemusí jesť z chlebom, rezancové cesto ho kúsok zahustí a zjemní chuť údeniny.
sklenkova
08.01.06,19:40
ja som to jedla prvý krát na vých. Slovensku a bolo to so zemiakmi, nazývali to síce fazuľový guláš,ale ubezpečujem Vás ,že nič tak hnusné som v živote neochutnala-nedala by som to ani najväčšiemu nepriatelovi.
Toto, čo tu vy popisujete,vyzerá celkom chutne
Laura1
08.01.06,20:41
Pridám svoj recept, ktorý sa podobá na Váš fazuľový guláš.

Fazuľa po bretónsky.
Fazuľu namočíme - môžeme aj dva rôzne druhy, samozrejme každú zválšť.
Na druhý deň uvaríme na mäkko. Varíme v málo vode,ak je vody viac, zlejeme a potom ju pridáme podľa potreby. Z uvarenej fazule odoberieme 10-12 lyžíc na tanier a roztlačíme vidličkou.
Na cibuľke osmažíme klobáku, na cibuľke opražíma oravskú slaninu/nie mastnú/, dáme spolu, pridáme papriku, korenie 3-4 strúčiky cesnaku, paradajkový pretlak, trochu kečupu a cukru a vlejeme do fazule, všetko spolu chvíľu povaríme.

Dobrú chuť,

:eek: Laura
janasv
08.01.06,21:22
Ja do toho pridavam aj leco.:p
ekin
21.01.06,05:40
skusila som urobit fazulovy gulas podla vasich rad, spojila som, čo sa dalo a vzniklo tak fantastické jedlo, že manzel požiadal o recept, aby si ho mohol varievať aj sam... tak som mu skopírovala vase nápady, pretoze ja som uz ani nevedela, čo vsetko som tam dala...Ale mal chuť, konzistenciu a na oči vyzeral velmi, velmi dobre. Akurat sa rýchle zjedol:D
ewap
29.07.06,14:32
Ja robím fazuľový guláš z troch druhov mäsa, keď sa zíde celá rodina, lebo je toho veľa. V lete aj vonku v kotlíku:
Pol kila br. pliecka, pol kila br. stehna/ nemusí byť/, pol kila údeného / môže byť rolka, čo sa používa na Veľkú noc/. Fazuľu veľkú a stredne veľkú dopredu namočím, potom vodu zlejem a uvarím samostatne v čistej vode. Mäso uvarím vcelku v jednom hrnci, ale pridávam postupne stehno, pliecko, údené, s celým čiernym korením, novým korením a bobkovým listom môžu byť aj bujóny / alebo naraz v tlakáči/. Mäso vyberiem, pokrájam na kocky. Korenie a bob. list z vývaru odstránim. Do vývaru urobím hustú zápražku na cibuli, s mletou červenou paprikou, pridám veľa paradajkového pretlaku,asi dve stredné plechovky, čierne korenie mleté, worčester. Nechám povariť a pridám fazuľu a mäso. Keďže guláš má mať hustejšiu konzistenciu, vodu z fazule pridám podľa potreby.
Nakoniec pridám sladkú smotanu, nemusí byť.
bezradná
31.07.06,10:30
Pridám Vám aj moju verziu, robila som ju v sobotu, na dvore v kotlíku, ale dá sa to v pohode spraviť aj v hrnci:

Na masti som orestovala cibuľku, pridala som na rezance nakrájanú oravskú slaninu, na kocky pokrájané bravčové a hovädzie mäsko, chvíľu som restovala, pridala na kocky pokrájané, olúpané paradajky, pridala som mletú červenú papriku, mleté korenie, majorán, podliala som trochou vody a nechala pomaly variť( :eek:ja som sa zatiaľ údila od dymu:mee:. Medzitým som prevarila strakatú fazuľu vo vode, prvú vodu som zliala( aby to nenadúvalo) a znovu som dala variť do polomäkka. Dala som tam len toľko vody aby neprihorelo. Fazuľu som pridala k mäsovému základu, pridala som na rezance pokrájanú papriku, 3-4 strúčiky pokrájaného cesnaku a teraz to hlavné: 1 sáčik SEDLIACKY KOTLÍK od MAGGI, rozmiešaný v troche vody, to dalo celému gulášu tú pravú chuť. Pred dovarením som pridala ešte mrkvu pokrájanú na kocky a už len toľko som nechala variť, aby mrkva zmäkla. Soľ som pridávala až keď bolo mäso aj fazuľa mäkké, dochutila som to vegetou a podávalo sa.;)
Cila
01.08.06,16:40
Kolegynky, pozrela som Vám na nete.hu ako sa vari originálny maďarský
BABGULYÁS čitaj babgujáš. Ja som to jedla v Maďarsku, ale som to ešte nevarila.

50 dkg bravčov.mäsa
50 dkg údeného mäsa
30 dkg fazule
1 veľká cibuľa
3 strúčiky cesnaku
soľ, olej, červ.paprika, čier.korenie
1-2 štipľavé zelené papriky
1 zelená paprika
1 paradajky
vegeta-podravka
1 vajco+ 1-2 pol.lyžice hrubej múky

Fazuľu aj údené mäso deň predtým treba namočiť do studenej vody každé zvlášť.
Na oleji usmažiť nadrobno pokrájnú cibuľu a neštipľavú zelenú papriku, pridať červenú papriku, čier.korenie, roztlačený cesnak, paradajky,vegetu podliať vodou to je základ na perkelt. Pridať namočenú fazuľu a na kocky pokrájané udené mäso. Soľ opatrne! Zaliať vodou. Ak je dopoly uvarené pridať na kocky pokrájané bravčové mäso a dovariť. Ak je hotove doliať vodu, prevariť, nemá mať veľa šťavy.
Z vajca a múky spraviť tvrdšie cesto a mrveničky zavariť. Štipľavá paprika sa pokrája a dáva sa až do taniera podľa chuti.
Cila
Zuzka
01.08.06,17:18
Musím to vyskúšať, vyzerá to dobre. :)