Gia1carangi
13.02.09,11:24
Ahojte,
som desať rokov vegetariánka a mojim naj koníčkom je varenie, tak sa chcem s vami podeliť o to, ako pripraviť sójové sušené výrobky - plátky, kocky, rezance, granulát, aby neboli ako planá špongia :D. Základ je nevariť v bujóne! Takže tu je môj postup: Asi do litrovej dózy s vrchnákom rozdrobím zeleninový bujón, pridám vegetu /áno ešte :D/alebo grilovacie korenie, ml. č. korenie, rascu, sójovú omáčku alebo worcester - a zalejem to vriacou vodou z rýchlovarnej kanvice. Potom tam vysypem obsah balíčka /podľa formátu do receptu :)/ a nechám nabobtnať asi 15-20 minút. No a najdôležitejšie je ju potom vyžmýkať. Vývar môžete použiť na ďalšie dochucovanie. Možno sa niekomu zdá že je to prekorenené ale verte mi že treba aby sa to podobalo na "normálne" mäso. A potom pripravujete podľa bežného receptu. Výhoda, že ju už nemusíte dlho variť. Až by ste mali nejaké pripomienky, otázky, sem s tým :D
Sašena
danielaz
13.02.09,10:28
ja tiež pripravujem sójové výrobky, postupujem tak isto -dôležité je vyžmýkať.
Raz sa mi podarilo aj manžela utvrdiť v tom, že je to mäso. Dodnes nevie, čo jedol..... (aspoň dúfam)
Marta V
14.02.09,11:34
Ja robievam sójové mäso Č-chao,prikladím recept. Moji chlapi dlho nevedeli čo jedia, manžel zistil len podľa toho, že som do smetného koša dala krabičku zo sójových kociek a našiel to tam a syn zatial neprišiel na to, že to nie je mäso.
KATA50
14.02.09,20:26
Mám syna vegetariána, už skoro 10 rokov. A keďže nemienim variť stále viac druhov jedál, pre manžela a pre syna, skúsila som sójové kocky po predchádzajúcej úprave ( nabobtnať a vytlačiť ochutenú vodu ) jednoducho pridať ku mäsu. Spolu sa to varí, dusí, pečie... Chutí na nerozoznanie od mäsa, prijme všetky koreniny a ochucovadlá čo sú tam použité. Skúste aj takú možnosť.
osky
16.02.09,11:13
ja osobne som to tiez iba zalievala vriacou vodou a po pol hodinke dobre vyzmykala,ale vzdy to bolo trosku nahorkle.
preto to teraz robim naledovne:

kocky a ine....povarim za casteho miesania a odokryte-inak to kypi, na miernom ohni vo vode bez akychkolvek korenin asi 10 minut.necham odstat pod pokrievkou dalsich 10 min.
scedim ,vodu vylejem-je horka,surovinu poriadne vyzmykam a potom uz pripravujem podla receptu ako hocake ine mäso.robim z toho gulase,fasirky,rezniky...vsetko normalne podla receptov na mäso,len pouzijem miesto mäsa soju.treba to aj nechat varit ,dusit a pod.tak dlho ako aj mäso.inak to ma stale tu gumovu konzistenciu.ak to ale dostatocne dlho tepelne spracujete a ochutite,je to naozaj na nerozoznanie od mäsa.
Gia1carangi
18.02.09,10:25
Dobré je kocky ešte poprekrajovať na poly, menšie kúsky sú jednoznačne chutnejšie.