maturantka
19.06.05,21:16
Chcela by som robiť jednoduchý jahodový koláč - jemné trené cesto naspodku, na to tvarohový ľahký krém, do toho jahody, ozdobiť šľahačkou. Nemáte niekto recept na ten krém - aby sa to vydarilo na prvý krát. Ď.
anto
19.06.05,19:35
Jahodový koláč

http://www.recepty.sk/obrazky/varenie.gif 45 minhttp://www.recepty.sk/obrazky/kalorie.gif 300 kal
Potrebujeme: 4 žĺtky, 3 lyžice práškového cukru, 150 g Flory, 280 g hrubej múky, 100 ml mlieka, 200 g droždia, jahody
Pena: 4 bielky, 250 g práškového cukru
Ako na to:
Žltý cukor a Floru vymiešame. Pridáme múku. V teplom osladenom mlieku necháme napučať droždie, ktoré potom pridáme do cesta a premiešame. Rozotrieme ho na pomastený, múkou posypaný plech.
Na cesto pukladáme jahody, trochu ich posypeme cukrom a necháme asi hodinu na teplejšom mieste.

Z bielkov vyšľaháme sneh, pridáme práškový cukor a ušľaháme jemnú hustú penu, ktorú rovnomerne rozotrieme na ovocí. Pečieme v mierne vyhriatej rúre asi 45 minút.Ak sa nepodarí, nie je chyba vo mne, ale v stránke www.recepty.sk (http://www.recepty.sk)
amelia
19.06.05,19:37
Jeden mám, super lahký a výborný.
Cesto:30dg polohr.múky, 20dg hery,1 celé vajce, 0,5 sáčku pr.do pečiva, 10dg cukru.
Plnka: 2 kocky tvarohu, 15dg pr.cukru, 0,5 l mlieka, 1 dl oleja, 1 sáčok zlatý klas, 1 vanilkový cukor, 3 žĺtky, 1 celé vajce.
Plnku rozmixujeme a vylejeme na surové (ja cesto natieram marhuľ.džemom, môžeš naukladať jahody) a dáme piecť do stredne teplej rúry asi na pol hodiny, vyberieme a rozotrieme 3 vyšľahané bielky, posypeme 3-4 kopcov.lyžicami kryšt.cukru a dáme piecť ešte asi na 10 min.Bielky môžeš vynechať a na vychladnutý zákusok naukladať jahody, šľahačku alebo čokoľvek.Je fakt ľahký a aj ľahký :)
ondrejvla
19.06.05,19:56
Chcela by som robiť jednoduchý jahodový koláč - jemné trené cesto naspodku, na to tvarohový ľahký krém, do toho jahody, ozdobiť šľahačkou. Nemáte niekto recept na ten krém - aby sa to vydarilo na prvý krát. Ď.
Ja robím tento tvarohový krém, je veľmi lahodný, skús:
1/2 kg mäkkého tvarohu, 0,5 l kyslej pochúťkovej smotany, 3 vanilínové cukry, 2 lyžice práškového cukru. Všetko dám do misy a ponorným mixérom rozmixujeme, natrieme na koláč, poukladáme jahody alebo iné sezónne ovocie, vrch ozdobíme šľahačkou. Dáme dobre vychladnúť. Tento si myslela? Ak nie, ozvi sa, mám v zásobe ešte ďalšie.
maturantka
19.06.05,20:34
Ďakujem, vytlačím a čoskoro vyskúšam.
Vlasti, a nerozteká sa ten tvaroh rozmixovaný so smotanou? Niekde radia dávať aj plátkovú želatínu. S tým nemám skúsenosti. V časopisoch to krásne vyzerá.
ondrejvla
19.06.05,20:39
Ďakujem, vytlačím a čoskoro vyskúšam.
Vlasti, a nerozteká sa ten tvaroh rozmixovaný so smotanou? Niekde radia dávať aj plátkovú želatínu. S tým nemám skúsenosti. V časopisoch to krásne vyzerá.Nerozteká sa, kúp si hustejšiu pochúťkovú smotanu, najlepšia je 16%. Zajtra, ak mi príde na um ti priložím recept so želatínou.
maturantka
19.06.05,20:42
Dík, určite si to zajtra pozriem.
ondrejvla
19.06.05,20:46
Dík, určite si to zajtra pozriem.Ak by som zabudla, pošli mi SS.
Daniela
20.06.05,05:53
Rýchly a z jedného hrnca:
3 celé vajcia, 2 poháre kryštáľový cukor, 1 pohár maku (orechov), 2 poháre polohrubá múka, 1 pohár mlieka, 1 pohár oleja (aj menej), pol lyžičky prášku do pečiva.
Celé vajcia vyšľaháme s cukrom do peny, kým sa nerozpustí musí byť dobre našľahaný) a pridáme ostatné ingrediencie. Upečieme pri 180 stupňoch korpus na plechu.
Potrieme lekvárom a zdobíme: šľahačkou, penou - jahodovou, malinovou atď. Ja dávam tvarohovú: 3/4 kg tvarohu - O% tuku ( kaufland), je výborný, primiešam pokrajané ovocie, 2 vanilkové cukr. natriem na koláč a posypem strúhanou čokoládou alebo grankom. Nemá chybu.
Ešte jedna rada: aby plnka nebola riedka - akákoľvek aj pudigová - kupujem si puding za studena alebo tortové plnky - pridám zo dve, tri lyžičky dobré premiešam a je po probléme. Nahradí ti želatínu.
maturantka
20.06.05,18:22
To s tým pudingom za studena je zaujímavé. Hlavne ako prvá pomoc pri mojich kulinárskych pokusoch. Ď.
Daniela
21.06.05,06:13
Nie je to len zaujimavé, 100 % pomáha a nič nie je pokazené. Len dobre vymiešať.
maturantka
21.06.05,07:28
Keď som to ešte nevedela, zmiešala som 1 smotanový jahodový jogurt, 1 16 % kyslú smotanu a pol van. cukru + 1 stužovač Smetafix. Tiež to pekne stuhlo a s tými jahodami sa to dobre doplnilo. Ale na tvaroh by to asi nefungovalo.
Hanka
21.06.05,08:05
Nie je to tvarohova plnka, ale ked ste spominali puding za studena mozno sa to hodi pre zaciatocnicky :

Upečieš piškotový korpus zo 4 vajec.
(4 bielky vyšľaháš so 4 lyžicami práš. cukru, pridáš po jednom 4 žĺtky a 4 lyžice hrubej
múky, do ktorej si primiešala 1/2 bal. práš. do pečiva)

Plnka:
2 balíčky vanilkového pudingu bez varenia
2 malé kompóty mandariniek
2 šľahačkové smotany
toto všetko dáš do misky zvanej miska kyska ( ak takú nemáš stačí miska, ktorá má
vrchnák) Uzatvoríš misku a 5-6 krát pohrkáš, potom ešte raz - otvor a zľahka premiešaj,
ak ti zostali nerozpustené časti.
Korpus máš v tortovej forme a naleješ naň plnku. Dáš na 24 hodín do chladničky
a maškrtným členom domácnosti zamedzíš prístup k tvojmu dielu.
Po 24 hod. vybarieš a môžeš ozdobiť šľahačkou, ovocím, a ak si veľmi lenivá iba nastrúhaš čokoládu.
soske
21.06.05,08:55
Ahojte!!

Ja mam velmi dobre skusenosti, aby sa plnka neroztekala, to co pisala ondrejvla, ze 2 tvarohy, 2 huste kysle smotany, 2 vanilkove cukry a 2 lyžice práš.cukru a 3-4 lyžice želírovacieho cukru. Vymiešať a nadherne stuhne!!!! v chlade. A ked chcem nieco aby bolo tuhsie všade používam ten želírovaci cukor, odporúčam.
maturantka
21.06.05,15:15
Hneď zajtra cestou z práce kúpim prísady. Jahôdky zrejú...
JanaSys
21.06.05,15:24
Joj baby, ako ste ma navnadili. Ale keď sa z toho tak krásne priberá.
maturantka
21.06.05,16:17
Však jahodová sezóna je raz do roka. Nech to teda stojí za to. Inak ale si myslím, že sú aj kalorickejšie veci ako tie jahodovo-tvarohové koláče. Sú to také zdravé prísady, že aj chutia, aj sa "spália" sami. Tak vychutnávajme...
ondrejvla
21.06.05,17:37
Kto nechce sladké, bojí sa kalórii, nech si dá vyhľadať lahodný nekalorický koláčik, ktorý som tu priložila s názvom Dia Step. Aj jahody, aj tvaroh...