Peter Jancovic
15.02.09,17:09
Na prípravu potrebujeme:
Zmes morských plodov (uvarené a vylúpané slavky, varené závitky z olihní, olúpané a varené krevety), cesnak, olivový olej.
Zmes korenia - (morská soľ, rozmarín, tymián, paprika, petržlen, kurkuma, bazalka, saturejka, estragón, provensalske biliny).
Zmes korenia- (čierne,zelené, biele a ružové)
petržlenovú vňať, sladkú smotanu na varenie.
Špagety

Postup prípravy::rolleyes:
Cesnak si nakrájame na kolieska, dáme ho podusiť na olivový olej, po chvíli pridáme zmes morských plodov necháme podusiť, môžeme pridať trocha vody. Dusíme zhruba 10 minút. Potom pridáme zmesi korení, množstvo si určite podľa chuti, smotanu a na koniec petržlenovú vňať. Necháme trocha zhustnúť.
Uvaríme si špagety a môžme podávať.:)


Prajem Vám dobrú chuť... a je to naozaj skvele...
Peter Jancovic
05.04.09,12:24
Už ste to vyskušali? Su naozaj skvelé:rolleyes:
Bionda
05.04.09,16:30
tie olihne by mali byť asi kalamare... nie? Inak ja tento typ preferujem skôr bez tej smotanovej omáčky a dusím to s bielym vínom- bez pokrievky kým sa vyparí .... inak mám takéto rada- niekde v starých príspevkoch som aj písala o vynikajúcej chobotnici- keď si v obchode kúpite čerstvú:)
Inak väčšinou používam len čierne, červené a biele korenie, inak k morským plodom iné bylinky nepoužívam- vlastne zelenú petrželovú vňatku nadrobno nakrájanú- tá je veľmi osviežujúca event. aj s chili môže byť:D
Bastian
05.04.09,16:39
tie olihne by mali byť asi kalamare... nie? Inak ja tento typ preferujem skôr bez tej smotanovej omáčky a dusím to s bielym vínom- bez pokrievky kým sa vyparí .... inak mám takéto rada- niekde v starých príspevkoch som aj písala o vynikajúcej chobotnici- keď si v obchode kúpite čerstvú:)
Inak väčšinou používam len čierne, červené a biele korenie, inak k morským plodom iné bylinky nepoužívam- vlastne zelenú petrželovú vňatku nadrobno nakrájanú- tá je veľmi osviežujúca event. aj s chili môže byť:D
Ja ich mám najradšej mierne upečené (na kvapke olivového oleja) s čerstvým chlebom (alebo s ryžou). Keďže ich momentálne nejem často, rád si vychutnám tú chuť bez korenín.
Bionda
05.04.09,16:54
Súhlasím, ale určite nie z mrazených polotovarov :D také z čerstvých .... mňam tie sú naozaj vynikajúce
ale ak na cestoviny, tak som uviedla, že radšej na bielom víne :D a aj na spôsob rizota je lepšie aj s tou petržlenovou vňaťou :D