osky
21.02.09,09:17
Kedze je cim dalej,soja viac "modernejsia" a ja patrim k jej pravidelnym uzivatelom,rozhodla som sa obohatit tuto rubriku aj o recepty z pravej soje,
na jedla zo sojovych platkov.kociek a pod. je tu uz zalozena ina tema.

zopar info z mudrych kniziek na uvod:

SOJA
- obsahuje cca 40 percent bielkovin podobneho zlozenia ake maju bielkoviny najkvalitnejsieho mäsa.
-Ma vysoky obsah vitaminov skupiny B,vitamin E,12-28 percent rastlinnych tukov/z toho je cca 60 percentny podiel nenasytenych mastnych kyselin,z ktorych je cca 1,7 percent lecitinu/.
-vsetky tieto latky chrania organizmus pred nasledkami zvysujucich sa neuropsychickych zatazi;pred srdcovo-cievnymi ochoreniami;pred arteriosklerozou....
-okrem toho soja obsahuje draslik,fosfor a horcik;
:eek:2x viac vapnika ako je v mlieku;:eek:2x viac zeleza ako je v hovädzej peceni a :eek::eek::eek:6x viac zeleza ako je v spenate!!!
-vyznam ma aj podiel vlakniny/3-5,8percent/,tato dobre posobi na cinnost traviacej sustavy a chrani nas pred rakovinami hrubeho creva a pod.
-soja je zasadotvorna-cize neprekysluje organizmus
-znizuje hladinu zleho cholesterolu
-1 kg soje ma bilkovinovu hodnotu priblizne ako 2 kg mäsa alebo ako 2,5 kg syra alebo ako 55 kg vajec
-ma dieteticke vlastnosti,preto jej hovorime aj rastlinne mäso,rastlina buducnosti,antiskleroticka rastlina.....
-mnohi ju povazuju za najuplnejsiu a najvyzivnejsiu rastlinnu potravinu
-moj nazor:
bola tu uz taka tema kdesi som citala,ze soja je nezdrava a umelo vytvorena a pod.-nesuhlasim s tym,ved ja osobne som ju pred par rokmi pestovala normalne na zahrade ako fazulu alebo hrach,rastla skoro bez narokov na starostlivost,uroda bola dobra a nevyzadovala o nic viac ako ta fazula.
-pravdou je,ze obsahuje aj hormony,ktore pri prilisnom konzumovani soje mozno mozu ovplyvnit trochu cyklus zeny,ale to je aj pri mrkve-skuste jest tak kilo mrkvy denne asi tyzden a uvidite,ako sa vam cyklus omeska.....:eek:-vsetko s mierou:),ze?
osky
21.02.09,08:28
zakladna priprava:

Namacanie a varenie sojovych bobov

sojove boby musime namocit pred varenim na 12 - 16 hodin/najlepsie na noc,ale 12 hodin je minimum!!!/ do studenej vody
-boby nabobtnaju asi na dvojnasobny objem suchych,takze vody treba dostatok
-potom vodu zlejeme,boby zalejeme novou studenou vodou,ktorej mnozstvo ma byt trojnasobok objemu nabobtnanych bobov
-varime vo velkom hrnci-aby boli nabobtnane boby asi do poly hrnca,lebo soja peni a rada ukypi
-v tlakovom hrnci varime soju 30-45 minut
-v normalnom hrnci za obcasneho premiesania,poloprikryte/ked sa prilis dviha,radsej odokryte/ varime soju 2 a pol hodiny
-:eek:cas varenia sa musi kontrolovat a nesmie sa predlzit,soju treba aj ochutnat ci je uz mäkka
-:eek:pri dlhsom vareni ako je potrebne soja zacne znova tvrdnut

-hotove uvarene boby scedime a pouzivame podla potreby
-ja si ich uvarim väcsie mnozstvo,necham vychladnut a potom rozdelim na viac casti do sackov a zamrazim
-ked ich potrebujem jest,su uz hotove,len necham rozmrazit a konzumujem
-pridavam ich do rizota,k dusenej zelenine,pomlete su dobre na fasirky a rozne placky/recepty budem postupne pridavat/,mozeme si z nich urobit aj omeletu alebo zapekat
osky
21.02.09,08:49
Sojove mlieko a Sojova drt/okara/- priprava

-do velkeho hrnca namocime boby na 12 hodin
-potom vodu zlejeme a boby zalejeme trochou cistej vody-tak aby sa nam to dalo rozmixovat na kasu
-potom kasu rozriedime vodou aby sme dostali pribliznu hustotu mlieka a za staleho miesania varime 10 -12 minut.
-penu,ktora sa tvori,odstranujeme -vyberame lyzicou
-po uvareni precedime do ineho hrnca cez huste sito,potom si to este precedime do dalsieho hrnca cez platno/alebo inu cistu handru/

-ziskali sme dve suroviny:sojove mlieko a sojovu drt-granulat/tzv.okara/

-na zlepsenie chuti mlieka mozeme don pridat trochu vanilkoveho cukru,medu a stipku morskej soli/bude ako belgicke sojove mlieko,ale bude trochu sladke/
-toto mlieko mozeme konzumovat a pouzivat ako normalne kravske mlieko
-vyhodou je ze toto mlieko neobsahuje kyselinu mliecku ani mliecny cukor,cize je super pre alergikov,celiatikov,pri roznych zdravotnych i redukcnych dietach a pod.

-drt si zvyknem tiez rozdelit na viac casti do sackov a mrazit,alebo si ju uz spracujem podla roznych receptov na fasirky a pod.a dam mrazit uz hotovy polotovar.


Sojovy tvaroh a syr/tofu/.priprava

zakladne nedochutene sojove mlieko zahrejeme-cca na teplotu ludskeho tela a vmiesame do neho stavu z citronu zriedenu s troskou vody/mnozstvo je tak na 1 l mlieka 1-2 citrony/ a nechame odstat
-z mlieka vznikne po case zrazenina
do dresu si dame hrniec so sitkom vystlanym cistuckou handrou/-utierkou,plienkou.../
-zrazeninu nalejeme do sita a nechame poriadne odkvapkat
-potom vsetky styri konce utierky zviazeme spagatom
-na hrniec polozime dosticku-loparik,na nu polozime uzlik so sojovou zrazeninou a na to este jednu dosticku.zatlacime a dobre zatazime.
-po vytlaceni srvatky ziskame chutny sojovy tvaroch,ktory pouzivame bezne ako aj normalny
-ak nechame zrazeninu zatazenu dost dlho,ziskame z nej chutny tvrdy sojovy syr
-srvatku mozeme vypit,napr.ju mozeme zriedit so stavou z kompotu alebo s dzusom pre lepsiu chut,ale inak sa vyuzit neda
alla66
21.02.09,09:20
Namočiť sóju do vody,minimálne na noc, môže byť i na 24 hodín,usušiť a dať na suchý plech piecť do trúby,kým nezhnednú a budú rozvoniavať....Kto chce slané,môže ich potom posoliť..Je to zdravšie a menej kalorické ako chipsy.
osky
21.02.09,09:21
nieco zo sojovej drte:

Zeleninove fasirky
-mnozstvo je od oka,musime vyrobit taku hmotu,z ktorej sa daju tvarovat uhladne fasirky

-cibula,brokolica, karfiol,kalerab ,kusok zeleru,mrkva,hrasok,
sojova drt,vajicko/nemusi byt,mozeme nahradit 2 lyzicami sojovej tucnej muky/,sol ,cierne ml,korenie,rasca,vegeta;struhanka a olej na vyprazanie

- ocistenu a na drobno nakrajanu zeleninku udusime do polomäkka
-cibulku orestujeme beznym sposobom na rozpalenom oleji,ale nie prilis do zlata,len trosicku
-k sojovej drti pridame scedenu zeleninu,oprazenu cibulku,vajicko/alebo soj.muku/,sol,korenie ,rascu a trosku vegety
-vypracujeme vlacne cesto,ak je prilis riedke,pridame trochu muky/ je jedno akej-hladkej,celozrnnej,ovsennej.../
-z hmoty rukami tvarujeme fasirky,ktore obalujeme v preosiatej struhanke
-fasirky pomaly na miernom ohni smazime v rozpalenom oleji z oboch stran do chrumkava
-priloha:zekeninovy salat,zemiaky alebo pyre,da sa jest aj samotne len tak

obmena:
ak chceme radsej placky,cesto nechame redsie-mozeme si ho rozriedit troskou vody
-cesto naberame lyzicou na vkladame na rozpalenu panvicu,pomaly pecieme z jednej,potom z druhej strany ako zemiakove placky
-mozeme jest samotne alebo s prilohou


Hubove fasirky
sojova drt,sol,rasca,cibula,vajce/alebo sojova muka/,stipka chili korenia,huby podla chuti-mozu byt cerstve alebo z konzervy

-cibulku oprazime nie celkom na hnedo,pridame odkvapkane alebo cerstve nakrajane huby a trochu opecieme
-pridame k sojovej drti,ochutime solou,rascou a chili korenim,pridame vajicko
-vsetko vymisame do hmoty a tvarujeme fasirky,tore obalujeme v struhanke a smazime/alebo nechame cesto redsie a robime placky-ako v predoslom recepte/

Sojove fasirky
sojova drt,trochu zomletych ovsennych vlociek alebo celozrnnej muky,sojova muka/asi 3 PL je ako jedno vajce/,cibula,cesnak,majoran,sol,petrzlenova vnat,rajcinovy pretlak

ovsenne vlocky zaparime vriacou vodou a nechame nabobtnat,potom scedime a odkvapkame
-cibulku orestujeme obvyklym sposobom,nie celkom do hneda
-k sojovej drti pridavame postupne vsetky ingrediencie,cesnak ma byt roztlaceny-samozrejme a rajcinoveho pretlaku iba za lyzicu,na ochutenie
vsetko poriadne vymiesime na kompaktnu masu
-tvarujeme fasirky alebo placky a smazime beznym sposobm ako v prvom recepte
osky
21.02.09,10:00
nieco z bobov:

Sojova sekana

300g uvarenych sojovych bobov
100g uvarenej sosovice
100g uvarenej fazule
100g uvarenych velkych krupov
hlavicka cesnaku
1 velka cibula/aj 2/
2 nastruhane mrkvy
sol,majoran
2 PL drozdia Tebi/alebo vajce,prip.sojova muka/-bez tejto zlozky sa ale zaobideme
olej

-vsetko poriadne premiesame a vymiesime na trochu hladsie cesto
-pekac vymastime olejom,nalozime do neho cesto a pecieme asi na 220 stupnoch,najprv prikryte,po pol hodinke odokryjeme a upecieme do chrumkava-mozeme zvysit aj teplotu na 250 stupnov.pecieme v strednej casti rury

Sojove rizoto

ryza natural,uvarene sojove boby,cibula,mrkva,hrasok,zeler,kalerab,sterilizova na kukurica,sol,cervena sladka paprika,trosku chili korenia,trosku rajc.pretlaku

ryzu uvarime klasickym sposobom
-na jednu salku ryze idu 2 az 2,5 rovnakych salok vody/naturalnu ryzu najprv varime na miernom ohni asi 10-15 min,potom stiahneme na minimum a obcas premiesame
ked je uz celkom nabobtnanna,skoro uplne mäkka a vody je uplne malo,ohen vypneme a ryza dojde uz sama na teplej platni

-cibulku orestujeme do polomäkka,pridame ocistenu a nakrajanu mrkvu,kalerab,zeler,hrasok,sol,chili korenie a pretlak,podlejeme vodou a udusime do makka-k hotovemu pridame kukuricu a varene sojove boby ,dochutime sladkou paprikou,nechame prehriat a vsetko zmiesame s ryzou

Zapekane sojove boby

uvarene sojove boby,tvrdy struhany syr,vajicka,lubovolna preddusena zelenina alebo huby,sol,trosku korenia,rasca,majoran alebo bazalka, trochu slahackovej smotany,prip.platky slaniny

-do vymasteneho pekaca ulozime vrstvu bobov,na to vrstvu zeleniny alebo hub,posolime,okorenime,posypeme rascou a majoranom,/na to este mozeme poukladat platky slaniny/,posypeme struhanym syrom a vrstvy zopakujeme aj s posypanim syrom a koreninami skoro az po vrch pekaca-na samom vrchu ma byt vrstva bobov a mala by byt asi 1 cm od okraja pekaca-aby nam to nevykypelo.
dame na 200 stupnov,do strednej casti rury a peciem prikryte aj hodinu
-medzitym si v troche slah.smotany rozmiesame 2-3 vajcia,podla toho kolko toho je v pekaci
-ked je to uz hotove,odokryjeme a zalejeme rozslahanymi vajickami,pekac dobre pootacame aby sa vajcia porozlievali po celom "nakype" a dame este do rury zapiec odokrate na 250 stupnov.
ked sa chyti chrumkava korka,je to hotove

Francuzske zemiaky so sojou-dva varianty
zemiaky uvarene v supke a osupane-nakrajane na kolieska alebo kocky
varene boby
2-3 vajcia
sol,korenie
mlete mäso alebo parky/toto moze a nemusi byt/
trochu slahackovej smotany

pekac vymastime
-ukladame vrstvu zemiakov,na to mlete mäso-posolit,okorenit/ak pouzijeme parky,nesolime a nekorenime/,na to sojove boby-trochu posolit a okorenit,znovu zemiaky atd........posledna vrstva su zemiaky.
zapekame ako v predoslom recepte,na zaver zalejeme rozlahanymi vajickami v smotane a nechame zapiect ako v predoslom recepte.

2.variant:
postup je rovnaky len miesto bobov pouzijeme drt,ktoru sme ochutili solou,troskou korenia, grilovacim korenim
-v tomto pripade uz nepouzivame ani mäso ani parky,lebo samotna drt nam to nahradza,preto tam davame to grilovacie korenie
-potom uz ukladame zemiaky, drt ,zemiaky,zapekame,zalejeme vajcami a znovu zapekame.
alla66
22.02.09,10:19
Nátierka zo sójových bôbov s kečupom

Suroviny:
200 g sójových bôbov
1 lyžica sójového oleja
2 lyžice kečupu
1 čajová lyžička sójovej omáčky
50 g rastlinného nátierkového masla
3 strúčiky cesnaku
nadrobno nasekaná zelená petržlenová vňať
soľ.

Postup:
Sójové bôby uvaríme v mierne slanej vode domäkka. Precedíme, necháme vychladnúť, pomelieme na mäsovom mlynčeku a dáme do vhodnej nádoby. Pridáme maslo, 1 lyžicu sójového oleja, 2 lyžice kečupu, 1 čajovú lyžičku sójovej omáčky, rozotretý cesnak a podľa potreby soľ. Z takto pripravených surovín dôkladným premiešaním pripravíme nátierku. Nátierku natierame na chlieb, pečivo alebo sendvič. Pred podávaním posýpame nadrobno nasekanou petržlenovou vňaťou.
Nátierka je výbornou pochúťkou na hriankach.
osky
18.01.10,09:08
pecena fasirka z bobov

cca 7 plnych hrsti uvarenych sojovych bobov,1 velka mrkva,1 kalerab,mrazeny spenat,strucik cesnaku,majoran,sol, olivovy olej, celozrnna muka,1 väcsi zemiak

-zemiak,mrkvu a kalerab ocistime a najemno nastruhame, boby zomelieme v mixeri alebo na mäsovom mlynceku a pridame k zelenine.k tomu pretlacime cesnak,1 PL oleja,1 -2 PL muky a ochutime koreninami.vsetko premiesame a pridame tolko spenatu/uz rozmrazeneho/,aby nam vznikla hladka masa,ani nie riedka ani nie sucha.asi ako na sekanu.formu od srncieho chrbta /alebo iny pekac/vylozime alobalom tak aby na vrchu dost vycnievalo. nalozime zmes.urovname a prekryjeme vycnievajucim alobalom.
vlozime do rury a pecieme pomaly cca 1 hodinu.

priloha:
uvarene zemiaky popucime so zvysnym spenatom,osolime a dobre premiasame.


musim tento recept poopravit-nedala som vajicko,ale nedrzi to tvar a zle sa to z formy vybera,takze bud tam prcnite trochu muky rozmiesanej v trosicke vody,alebo predsalen aj jedno vajicko.inak to bude len taky nakyp bez tvaru-robila som to 1. raz,takze sory-ked som davala recept,nebol este vyskusany.
trisestri
18.01.10,11:49
grilka5
18.01.10,19:05
mam doma sojove kocky....a nejake recepty z nich???
trisestri
18.01.10,19:55
osky
23.01.10,20:13
mam doma sojove kocky....a nejake recepty z nich???


na kocky,rezance a platky je tu ina tema,skus sa pohrabat v starsich temach.toto je tema na pravu soju,to znamena BOBY!
to co hladas ty je dextrudovana soja,ci ako sa to spravne vola.to pouzivam len zriedkavo.
osky
23.01.10,20:26
ranajky z tofu:

1.müsli:
tofu zmiesat s medom,nejakymi semienkami/lan,sezam,slnecnica,mak..../a trochou sojoveho mlieka,alebo ovocnej stavy,do toho trochu ovsennych vlociek.nechame napucat cez noc a rano si k tomu este mozeme pridat cerstve ovocie.

2.natierky:
a-tofu zmiesame s troskou mletej rasce,sladkej papriky a solou/miesto papriky mozeme ako obmenu pouzit kati korenie7

b-cibulku uprazit na troske oleja,brokolicu uvarit,popucit,zmiesat s tofu,posolit,mozme pridat cerstvu pazitku alebo zeruchu.....miesto cibulky mozeme pretlacit cerstvy cesnak...

c-huby oprazit na cibulke,vychladnute rozmixovat spolu s troskou soli a s tofu

d-tofu rozmixovat s pretlacenym cesnakom a solou a kustickom zazvoru,do toho nasekana petrzlenova vnat alebo ina vnat/toto pomaha aj pri chripke!/

e-mrkvu a zeler postruhat na jemno,trosku podusit,posolit a zmiesat vychladnute s tofu

-takto si mozeme vymysliet aj ine vlastne variacie,podla chuti
Katka01
02.02.15,19:24
Ďakujem za inšpirácie, hľadala som recepty, čo sa dá urobiť zo sójovej drte. Sóji som úplne prepadla, každý deň si robím sójové mlieko a nahradila som ním úplne kravské. Ja to ale robím mašinou, je to za 20 minút hotové a ušetrím kopu času. Tá mašina sa volá Sojamat: http://biolampa.info/product/sojamat-pristroj-na-vyrobu-sojoveho-mlieka