Fany
24.06.05,12:39
5 kelimkov kyslej smotany, 5 vanil.cukrov, trocha škorice - premiešať (nie šľahať). Do tort.formy rozložiť na dno okrúhle piškóty, poukladať na to ovocie (môže byť aj zavárané, najlepšie jahody), zaliať časťou smotanovej hmoty. Opakovať 3 x. Dať do chladničky na cca 2 hodinky.

Je to rýchle a osviežujúce. Mňam.
janaGT
24.06.05,10:41
ja robím tak isto, len nedávam škoricu a do poslednej vrsty smotany pridávam granko. Je tu vynikajúca osviežujúca pochúťka na teplé letné dni.
S21
24.06.05,11:17
ja to robím s čerstvými černicami, mňam je to fajné :)
vladan
24.06.05,11:21
ja to robím s čerstvými černicami, mňam je to fajné :)
... ja to nerobím, ja to iba jem! :D:D:D ... a čerstvé ovocie typu kiwi, banán - EŇO-ŇUŇO :p
Valika
24.06.05,12:12
To si musím urobiť už sa na to teším a tie deťúrence ani nehovorím. Prajem krásny slnečný a pokojný víkend všetkým.
Valika
24.06.05,12:24
A dávate pochúťkovú smotanu alebo akú??? Vdaka.
vladan
24.06.05,12:27
A dávate pochúťkovú smotanu alebo akú??? Vdaka.
áno, pochúťkovú :D
Fany
24.06.05,12:31
Riadnu kyslú, nie šľahačkovú.
vladan
24.06.05,12:33
áno, pochúťkovú :D
... takú v modrom kelímku
Vera
24.06.05,13:12
Mnamky, ale ste mi narobili chúťky, občas to robievam do pohárov :-)
bepo
24.06.05,13:38
... takú v modrom kelímkuČo ty o tom vieš keď to nerobíš? Maximálne akú veľkú lyžicu treba :p :D
pyton
24.06.05,15:54
Ja to robím s dvojitým balením piškót, 2 ks smotany, 1ks biely jogurt, cukor obyč. práškový. Používam takú sklenú plytšiu okrúhlu misu Simax so zvlneným okrajom. Super je to s jahodami /tie krájam/ a tiež s ríbezlami červenými aj čiernymi. Pekne to vrstvím, ale potom ku koncu to aj tak poriadne premiešam, všetky chute sa spoja, ucapkám lyžicou do roviny, dám do mrazáku tak na pol hodiny až hodinu a môže sa to jesť. Momentálne to robím každý alebo každý druhý deň z jahôd. /A tiež jahodový kokteil - mlieko, cukor, jahody, mixér./
vladan
27.06.05,06:20
Čo ty o tom vieš keď to nerobíš? Maximálne akú veľkú lyžicu treba :p :D
... nerobím tortu, ale robím poriadok "po pečení", vieš? :p:p:p
Martina80
27.06.05,07:40
Ten. kto to raz okostuje tak si to zamiluje . Je to FANTASTICKÁ POCHUTKA
rosemary
27.06.05,09:32
Robievala som to keď boli deti malé, úplne som na túto dobrotu zabudla. Ďakujem, že ste mi to pripomenuli, moji dospeláci určite nepohrdnú
Jara
27.06.05,09:40
Pyton ako to robiš, že ti stačia 2 smotany a 1 jogurt. Či to nejake 500 ml? Ja bežne kupujem 5 kelímkov smotany a tej 16%, aby bola dobre tuha. Občas dávam aj kakao a 1 biely jogurt.

Inak v lete robím aj tak, že rozmixujem jablka a uvarím spolu so Zlatým klasom a zalejem piškoty. To tak dobre v lete osvieži. No a je menej kalorické a zdravšie, veď jablka sú vitamíny...
janaGT
27.06.05,09:43
ja som robila smotanovú tortu v piatok a tiež som musela dať 5 kelímkov smotany
Martina80
27.06.05,09:46
Jarka,

Ano ano, takt to je tiez super mnam. Dik za ovlazenie spomienok tymto napadom
paragraf
27.06.05,09:51
Rýchla smotanová torta, mňam, mňam.Už to vidím, ako by to u nás dopadlo. Namiesto smotany - jogurt s 0,000000001% tuku a namiesto cukru nejaké sladidlo.
Fany
27.06.05,13:00
Som rada, že som Vam dala dobrý typ na mňam pochúťku. Ak to robíte v zime zo zaváraného ovocia, tak potom môžete ešte šťavu z toho ovocia, asi 0,5 l, vymiešať s 1 zlatým klasom a 150 g práš.cukru. Uvariť na želatínovú hmotu a vyliať navrch. Kto má rád priesvitné farebné klobúčiky na tortách, uvíta to.
Zuziana
27.06.05,13:20
[QUOTE=Jara]Pyton ako to robiš, že ti stačia 2 smotany a 1 jogurt.

Nevšímate si, že nám stále zmenšujú balenie, aby nezvyšovali cenu? Pyton kupuje asi väčšie balenie.
pyton
27.06.05,13:45
Mne naozaj stačia 2 normálne smotany a malý biely jogurt Rajo a dvojité piškóty - je to dvakrát navrstvené, ale potom dobre vymiešané. To vymiešanie je dôležité. A ovocia veľa preveľa. Napr. tie jahody doteraz boli dosť šťavnaté a to bolo fajn, lebo to nasiaklo do tých piškót. Už sa teším na ríbezle a čučoriedky.
Vera
27.06.05,13:58
my máme čierne moruše, chcem to vyskúšať z nich, som zvedavá
kukučka
27.06.05,20:53
A tiež jahodový kokteil - mlieko, cukor, jahody, mixér./
A čo táto varianta ? mlieko, med, vajíčko, vanilka + ovocie
Mirka D
03.02.06,10:19
Neviete nejakú ľahkú tortu (na spracovanie)? Môj syn má narodeniny a ja nie som skúsená cukrárka.
Mirka
Barbara
03.02.06,10:48
5 kelimkov kyslej smotany, 5 vanil.cukrov, trocha škorice - premiešať (nie šľahať). Do tort.formy rozložiť na dno okrúhle piškóty, poukladať na to ovocie (môže byť aj zavárané, najlepšie jahody), zaliať časťou smotanovej hmoty. Opakovať 3 x. Dať do chladničky na cca 2 hodinky.

Je to rýchle a osviežujúce. Mňam.


mne to chutí najlepšie s banánmi:D
Daniela
03.02.06,11:22
No babenky, ja si kúpim šľahaný tvaroh beztukový (1/2 kg)v kauflande ako kde, piškóty veľké a dva kelímky kyslej smotany + dva vanilkové cukry.
DO zapekacej nádoby - hranatej - na spodok dám piškóty pokvapkané kávou+druhá vrstva rozmiešaný tvaroch (polovicu) potom 2 vrstva -piškóty s kávou-zbytok tvarou rozmiešame s kapučínom (1 sáčok) 2+1 a navrstvíme na druhú vrstvu piškót, posypeme instantným kakaom a necháme v chladničke stuhnúť. Špica. Pre deti menej kávy. Ovocie nedávam, lebo sa rozmočia piškóty.:p
rada
03.02.06,12:00
Ja tiež radšej varím ako pečiem, ale tento recept je veľmi jednoduchý, ale aj dobrý.
7dkg masla, 2 ks vanilkový cukor - spolu vymiešať a pridaľ - 6 žĺtok (pridávať po jednom), 10dkg pomletých orechov, 10 dkg postrúhanej čokolády, 1 prášok do pečiva, sneh zo 6 bielkov.
Z týchto surovín upečenú a vychladnutú piškótu zoškrabeme cca do polovice omrvinky, čo sme zoškrabali, potom použijeme na posypanie torty.
Na piškótu poukladáme na kolieska pokrájané cca 2 banány.
KRÉM: 2 šľahačkové smotany, 2 stužovače do šľahačky, 1 vanilkový cukor, 5dkg kryštálový cukor, 5 dkg nahrubo postrúhanej čokolády (vytvorí sa tým straccatella efekt)
Na tortu s banánmi dáme krém a na krém poukladáme zoškrabané omrvinky.
Dobre je ponechať cca 1-2 hod. v chladničke.
atramka
03.02.06,13:54
Mirka tu máš recept od Hanky,mozno sa to hodi pre zaciatocnicky :

Upečieš piškotový korpus zo 4 vajec. (4 bielky vyšľaháš so 4 lyžicami práš. cukru, pridáš po jednom 4 žĺtky a 4 lyžice hrubej múky, do ktorej si primiešala 1/2 bal. práš. do pečiva)
(keď sa tiu nechce piecť korpus vylož formu detskými piškótami , daj masu na to, potom opäť piškoty......)


Plnka:
2 balíčky vanilkového pudingu bez varenia
2 malé kompóty mandariniek
2 šľahačkové smotany
toto všetko dáš do misky zvanej miska kyska ( ak takú nemáš stačí miska, ktorá má vrchnák) Uzatvoríš misku a 5-6 krát pohrkáš, potom ešte raz - otvor a zľahka premiešaj, ak ti zostali nerozpustené časti.
Korpus máš v tortovej forme a naleješ naň plnku. Dáš na 24 hodín do chladničky a maškrtným členom domácnosti zamedzíš prístup k tvojmu dielu.
Po 24 hod. vybarieš a môžeš ozdobiť šľahačkou, ovocím, a ak si veľmi lenivá iba nastrúhaš čokoládu.
......môžeš to urobiť aj s čokoládovým pudingom a višňami......
je to veľmi rýchlo a je to fakt super....... teraz je chladno, takže to nemusí ísť do chladničky, daj to na dve hodinky stuhnúť, až chceš tak môžeš pridať z pomarančovej šťavy a Zlatého klasu s troškou cukru navrch želatínu, .....
fantázii sa medze nekladú.....
nech sa ti vydarí a želám dobrú chuť.......
pyton
03.02.06,14:22
Niečo lákavé prikladám, ale netuším, či to je dobrý recept.
http://zena.sme.sk/clanok.asp?cl=2567799

Čokoládovo-banánova nepečená torta
Potrebujete:

4 dcl vody
10-15 dkg cukru (podľa chuti)
15 dkg kakaa
1/4 masla
2 balíčky piškót
banány
Postup:

V hrnci uvarime vodu s cukrom a kakaom až kým to nezhustne, potom to odstavíme a vložíme maslo. Keď to vychladne primiešame všetky piškóty. Do tortovej formy položíme vrstvu kakaovej zmesi, na to vrstvu nakrájaných banánov a opäť vrstvu piškótovej zmesi. Vložíme do chladu postáť na pár hodín - môžeme to aj trošku zaťažiť.
pyton
03.02.06,14:26
Zita4
03.02.06,18:52
Ja prikladám našu najobľúbenejšiu, ľahko stráviteľnú tortu. Vyskúšajte:
bezradná
09.02.06,14:42
Aj ja vám pridám moju verziu. Potrebujem k tomu len dve smotany.Ďalšie kelímky smotany nahradím pudingom zo zlatého klasu uvareného v 4dl mlieka s dvomi lyžicami cukru. Keď vychladne, zmiešam so smotanou a ďalší postup už ako si kto vyberie. Dáva to celej torte takú lahodnejšiu chuť - my ju voláme pribináčková torta. Ak to chcem slávnostnejšie, upečiem korpus zo štyroch vajec a len do stredu dám detské piškóty. Tento postup má tú nevýhodu, že torta musí stáť v chladničke aspoň cez noc, aby to celé "dozrelo"
nika123
11.02.06,07:56
5 kelimkov kyslej smotany, 5 vanil.cukrov, trocha škorice - premiešať (nie šľahať). Do tort.formy rozložiť na dno okrúhle piškóty, poukladať na to ovocie (môže byť aj zavárané, najlepšie jahody), zaliať časťou smotanovej hmoty. Opakovať 3 x. Dať do chladničky na cca 2 hodinky.

Je to rýchle a osviežujúce. Mňam.

Ja mám veľmi maškrtných synov a preto dávam celú formu do mrazničky,stačí hodinka a je to ako zmrzlina,skús neobanuješ.:p:p:p
Zita5
11.02.06,08:49
6 kelímmov pochúťkovej smotany
Granko
Vanilkový cukor
Kokosová múčka
Detské ohrúhle piškóty
Práškový cukor


Pochúťkovú smotanu zmiešam s grankom/ množstvo od oka , aby to bolo dobre zafarbené/ , práškovým cukrom a vanilkovým cukrom , vmiešam kokosovú múčku .

Do tortovej formy ukladám piškoty , krém , piškóty , krém . Dám na 2 hod do chladničky stúhnúť .

Ja robievam 2 dávky , pretože mám veľkú rodinku .:p Množstvá som Vám nenapísala , lebo to robím od oka a podľa chuti dorábam . Takže by som Vás zbytočne šalela , ak by som napísala koľko čoho tam ide .;)
Tana74
23.02.06,17:17
Aj ja vám pridám moju verziu. Potrebujem k tomu len dve smotany.Ďalšie kelímky smotany nahradím pudingom zo zlatého klasu uvareného v 4dl mlieka s dvomi lyžicami cukru. Keď vychladne, zmiešam so smotanou a ďalší postup už ako si kto vyberie. Dáva to celej torte takú lahodnejšiu chuť - my ju voláme pribináčková torta. Ak to chcem slávnostnejšie, upečiem korpus zo štyroch vajec a len do stredu dám detské piškóty. Tento postup má tú nevýhodu, že torta musí stáť v chladničke aspoň cez noc, aby to celé "dozrelo"

Tak túto tortu som včera urobila a dnes sa za ňou iba zaprášilo. Zajtra musím robiť ďalšiu.
Bambit
23.02.06,19:42
Ja som ju tiež robila cez víkend, ale neviem prečo som ju mala na druhý deň riedku, vôbec sa mi nedala krájať. Puding som mala dosť tuhý, ale vôbec neviem kde som urobila chybu, pretože ani tie piškóty neboli také nasiaknuté ako keď ju robím len zo smotany. Ináč nám chutila, len nebola úhľadná.
bezradná
02.03.06,13:18
Ja som ju tiež robila cez víkend, ale neviem prečo som ju mala na druhý deň riedku, vôbec sa mi nedala krájať. Puding som mala dosť tuhý, ale vôbec neviem kde som urobila chybu, pretože ani tie piškóty neboli také nasiaknuté ako keď ju robím len zo smotany. Ináč nám chutila, len nebola úhľadná.

To si z toho nič nerob. Ja,ako som ju tu napísala, som na ňu dostala chuť. V sobotu som ju spravila a presne to isté sa mi stalo( prvýkrát odvtedy čo ju robím!!!), že bola taká neúhľadná. Ale už som rozmýšľala, že zrejme bola chyba v smotane, lebo som ju nerobila z tej klasickej 250g-ovej a tieto všehodruhu smotany nie sú také pevné.:D
vieramaria
10.10.07,17:36
Túto Rýchlu trasenú tortu mám vyskúšanú a je BETÁLNA! Urob ju zásadne s pudingom bez varenia Dr. Oetker CREME OLÉ. Korpus pokvapkaj šťavou , napr. ananas. džus, nanes krém a druhý korpus.Po hodine je super! Ozdob šľahačkou.Dá sa aj ako tortové rezy, ked biskvit po dllžke pokrájaš na 3 pásy a natieraš 2 vrstvy. Skúsila som vanilkový aj kakaový, ovocie broskynový kompot nadrobno nakrájat , a určite sa dá aj iné iba dodrž objem kvapalín. Čauko a dobru chuť! Je to dodatok k torte od ATRAMKY.
pivko
10.10.07,18:08
Túto Rýchlu trasenú tortu mám vyskúšanú a je BETÁLNA! Urob ju zásadne s pudingom bez varenia Dr. Oetker CREME OLÉ. Korpus pokvapkaj šťavou , napr. ananas. džus, nanes krém a druhý korpus.Po hodine je super! Ozdob šľahačkou.Dá sa aj ako tortové rezy, ked biskvit po dllžke pokrájaš na 3 pásy a natieraš 2 vrstvy. Skúsila som vanilkový aj kakaový, ovocie broskynový kompot nadrobno nakrájat , a určite sa dá aj iné iba dodrž objem kvapalín. Čauko a dobru chuť! Je to dodatok k torte od ATRAMKY.
Aký korpus ?Aký krém? povodný recept je naj!koľko kelimkov kyslej smotany tolko vanilkovych cukrov,vymiešať a do formy začneš dávať po vrstvách detské piškoty , ovocie / naj su čerstvé ríbezle/a vymiešanú smotanu s cukrom , vrch posýpať grankom.
jednoduché a super. dobrú chuť.
vieramaria
11.10.07,11:39
Aký korpus ?Aký krém? povodný recept je naj!koľko kelimkov kyslej smotany tolko vanilkovych cukrov,vymiešať a do formy začneš dávať po vrstvách detské piškoty , ovocie / naj su čerstvé ríbezle/a vymiešanú smotanu s cukrom , vrch posýpať grankom.
jednoduché a super. dobrú chuť.
Trasená torta sa robí z 2 teglikov nevyšľahanej šľahačky, 2 pudingy creme olé, 2 konzervy mandarínok aj so šťavou, dá sa do uzavieratelnej nádoby trasie sa nou kým necítiš, že zhustlo.Korpus môžeš nahradiť piškotami pokvapkanými kávou alebo šťavou.s korpusom máš perfektnú tortu vhodnú aj na oslavu.Príprava 15 minút, ked si kúpiš korpus. Ozdob šlahačkou.
M&G
11.10.07,13:52
Ja robím piškótovú tortu takto :
Do hrnca nakrájeme ošúpané jabĺčka, pridáme cukor podľa potreby a jeden vanilkový cukor. Zalejeme vodou a dusíme. Všetko potom vymixujeme. V deci vody rozmiešame dva zlaté klasy a pridáme ich do vymixovaných jabĺk. Všetko necháme zovrieť a trošku vychladnúť. Do misy poukladáme piškóty a na to nalejeme krém. Robíme takéto vrsty, až kým neminieme krém. Na vrch sa dá dať šllahačka a ozdboiť to jabĺčkami. Prípadne sa dá miesto šlahačky urobiť vrsta ako na normálnu smotanovú tortu.

Je to zdravé a dobré. Tak dobrú chuť.
mary21
07.05.11,13:43
Ja to robim takto:


5 kelimkov kyslej smotany, 5 vanil.cukrov, trocha škorice - premiešať (nie šľahať). Do tort.formy rozložiť na dno okrúhle piškóty, poukladať na to ovocie (môže byť aj zavárané, najlepšie jahody), zaliať časťou smotanovej hmoty. Opakovať 3 x. Dať do chladničky na cca 2 hodinky.

Akurat ze nakoniec este dam zelatinu zalezi ake mam ovocie ked jahody tak cervenu ked banan alebo ananas tak zltu aby to spolu aj ladilo heh....
je to moja najoblubenejsia torticka a moja dcera ju miluje do necelych 10minut je po nej .....mnamiky...
truch
08.05.11,15:28
Ja robím piškótovú tortu takto :
Do hrnca nakrájeme ošúpané jabĺčka, pridáme cukor podľa potreby a jeden vanilkový cukor. Zalejeme vodou a dusíme. Všetko potom vymixujeme. V deci vody rozmiešame dva zlaté klasy a pridáme ich do vymixovaných jabĺk. Všetko necháme zovrieť a trošku vychladnúť. Do misy poukladáme piškóty a na to nalejeme krém. Robíme takéto vrsty, až kým neminieme krém. Na vrch sa dá dať šllahačka a ozdboiť to jabĺčkami. Prípadne sa dá miesto šlahačky urobiť vrsta ako na normálnu smotanovú tortu.

Je to zdravé a dobré. Tak dobrú chuť.
Prikladám foto mojej jablkovej torty:) jabĺčka nemixujem , nechávam dusiť kúsky a do nich vlejem zlatý klas, podávam so šľahačkou
http://www.porada.sk/picture.php?pictureid=20814&albumid=772&dl=1304858789&thumb=1
Tweety
08.05.11,15:53
Prikladám foto mojej jablkovej torty:) jabĺčka nemixujem , nechávam dusiť kúsky a do nich vlejem zlatý klas, podávam so šľahačkou
http://www.porada.sk/picture.php?pictureid=20814&albumid=772&dl=1304858789&thumb=1
A kde je fotečka?:---
adi11
08.05.11,15:59
ja ju vidim, len sa neda zvatsit
truch
08.05.11,21:13
nevedela som to dať väčšie:D, keď to dávam z mobilu, mám len takéto maličké:(
truch
08.05.11,21:18
http://www.porada.sk/picture.php?albumid=772&pictureid=20814
:D:D:D:D:D, dala som to do albumu a odtiaľ sem