Zuziana
26.06.05,15:30
Teraž v čase dozrievajúcich alebo už aj prezrievajúcich čerešní dávam do pozornosti nasledovný recept:

Zrelé tvrdé čerešne vykôstkujeme. Uvaríme sirup z 1 kg cukru a pol l vody. Horúci sirup nelejeme na čerešne a necháme stáť do druhého dňa. Na druhý deň sirup z čerešní zlejeme, prevaríme a znovu nalejeme na čerešne. Tento postup opakujeme 10 dní. Potom čerešne scedíme a obalíme jemným kryštálovým cukrom (nemusí byť) a necháme zaschnúť.
durisovad
26.06.05,14:10
Moze to byt dobre, len to trva trosku dlho. Mne sa osvedcili ceresne alebo visne v rume. Rum pouzivam do kolacov a ceresne tiez.
ondrejvla
26.06.05,14:23
Moze to byt dobre, len to trva trosku dlho. Mne sa osvedcili ceresne alebo visne v rume. Rum pouzivam do kolacov a ceresne tiez.
Ten rum by sa dal aj inak použiť... A tie rumové čerešne aj pre deti?
Zuziana
26.06.05,14:30
Do kelu a na rumové som zabudla a už sú čerešne v ťahu
ondrejvla
26.06.05,14:31
Do kelu a na rumové som zabudla a už sú čerešne v ťahu
No Zuziana, už len ísť na susedovu čerešňu....
Heni
26.06.05,14:41
normalne mi slinky tečú na takúto dobrotu ;) :)
durisovad
26.06.05,14:44
Pochopitelne, ze pre deti nie! Ale ved my v rodine ani ziadne deti nemame, len jednu 14 rocnu vnucku a ta vsetko, co len trochu vonia alkoholom, zasadne odmieta.
Ten rum by sa dal aj inak použiť... A tie rumové čerešne aj pre deti?
maturantka
26.06.05,18:20
Na čo sa potom dajú kandizované čerešne použiť?
durisovad
26.06.05,18:39
Napriklad aj do biskupskeho chlebika, tak ako ostatne taketo ovocie. Alebo su dobre aj ako cukriky. Ja to sice nerobim, ale obcas kupim a je to veeeelmi dobre.
Zuziana
27.06.05,07:41
My ich skonzumujeme ako cukríky - mňam
Bubika
15.07.05,18:31
Napriklad aj do biskupskeho chlebika, tak ako ostatne taketo ovocie. Alebo su dobre aj ako cukriky. Ja to sice nerobim, ale obcas kupim a je to veeeelmi dobre.
tak, teraz mi je uz len luto, ze som tie ceresne presvihla....dufam, ze buduci rok na to nezabudnemhttp://www.porada.sk/images/icons/icon11.gif
Zuziana
15.07.05,19:01
Bubika, budú višne, postup taký istý. Ja som mala čerešne naložené v 2 štror-litrových pohároch. Jedny nevykôstkované. Tie sme stihli už aj popapať. Vykôstkované som schovala a tiež mi z nich už odjedajú.
Viki
15.07.05,21:12
Na višne v tekutom stave :) pridám aj ja niečo:

Višňový likér
Suroviny: 2 kg višní, 1,6 kg kryštálového cukru, 5 ks klinčekov, 2 rozpolené zelené orechy, 1 struk vanilky, 1 väčší kúsok škoricovej kôry, 1 l rumu, 0,5 litra vodky.
Umyté a neodkôstkované višne zmiešame s cukrom, korením a orechmi v štvorlitrovej fľaši a postavíme na teplé miesto. Necháme stáť 6 týždňov. Denne premiešame. Po 6 týždňoch uvolnenú šťavu scedíme a zmiešame s alkoholom, stočíme do fliaš, dobre uzavrieme a uložíme na chladnom mieste. Čím je likér starší, tým je chutnejší.
Presladené višne nevyhodíme, ale zalejeme ich rumom a uložíme ich v pohári na chladnom mieste. Použijeme ich do koláčov a podobne.

Griotka
1 kg višní, 1/2 l rumu, 1/2 l vodky, 1 l červeného vína, 1kg kryštálového cukru, 3cm celej škorice, 2 plátky citróna.
Všetko dáme spolu do skleneného 4 l pohára, občas premiešame, necháme 4 týždne lúhovať. Precedíme a naplníme do fliaš.

...a ešte niečo z bazy:

Bazový likér
2 litre zrelých bazových bobúľ rozvariť v 1 litri vody - precediť cez gázu a šťavu dôkladne vytlačiť, pridať 750 g kryštálového cukru a 15 minút povariť, pridať 2 bal. vanilínového cukru a odstaviť. Do vychladeného pridať 1/2 litra rumu.