elli
01.07.05,18:43
V slanej vode uvaríme cestoviny, ja pouzivam maslicky alebo vejariky. Zatial si pripravime brokolicu - rozoberieme na male ruzicky, a dame rychlo ovarit, tak na 2-3 minuty (ja na to pouzivam sitko na cestoviny, do ktoreho brokolicu nahadzem, a so sitom ju vlozim do tej vriacej vody).
Urobime si syrovy besamel (klasicky besamel, do ktoreho dame nastruhany syr a miesame do rozpustenia).
Do misy dame cestoviny, premiesame s uvarenou brokolicou, polejeme omackou a navrch nastruhame trocha syra.

Zlepsenia:
- omacku je mozne dochutit muskatovym orieskom
- po rozpusteni syra pridame do omacky (uz vypnutej, odstavenej zo sporaka) trochu bieleho vina.

Skuste.




Cestoviny so spenatom

Spenat necham rozmrazit na site, aby z neho odkvapkala vsetka prebytocna voda, potom ho zohrejem v hrnci, pridam cesnak, sol (opatrne, ak miesto cesnaku pouzivate cesnakovu pastu), majoranku a teglik kyslej pochutkovej smotany. Do tejto zmesi vlozim cestoviny a premiesam.
Na tanieri este nastruham na cestoviny trochu (udeneho) syra.
ondrejvla
01.07.05,21:24
Ja tiež milujem cestoviny, teraz mi najviac chutia "domáce "lazane.
2 vajcia, polohrubá múka - vypracujem cesto, ako na rezance, vyváľkam. Nakrájam pásy široké asi 6-7 cm. Dno pekáča potriem jemne olejom, naukladám surové pásy cesta, na to vysypem 1 Bondule ocedenú kukuričku, nakrájanú šunku na kocky asi 15 dag, pokrájanú rajčinu, papriku, 1 väčšiu mrkvu nastrúham na hrubšie rezance, trošku podusím na masle, vysypem na to, nakrájané šampiňóny, prikryjem pásmi cesta, na vrch bešamel zmiešam so strúhaným syrom, alebo oštiepkom a popučeným cesnakom, poliať cesto tak, aby bolo celé zaliate. Zapečieme asi 25 min. pri 180 st. Je výborná a chutná večera pre hladošov, alebo obed.
lenkak
02.07.05,08:05
Je to aj moja pochúťka, len mi používame kupenské cestoviny.
Vera
04.07.05,08:04
ja robím lazane s mletým mäskom... zmiešam ho s kopou syra, par. pretlak, korenie. Ale cestoviny si predváram.
Potom už len postupne ukladám ... cestoviny, zmes, bešamelová omáčka a na vrch som skúšala niečo aby mi cestoviny neobschli - dala som tam plátkový syr ...
maja
04.07.05,09:09
Syrová omáčka s kuracím mäsom
mäso narežem na kocky, osolím, čierne korenie, opražím na oleji, podlejem vodou a pridám pol.lyžicu horčice. Keď je mäso mäkké, pridám tavený syr (karičku) a varím pokiaľ sa nerozpustí, na záver trocha petržlenovej vňate.

Karí omáčka s kuracím mäsom
Mäso pripravím ako v predchádzajúcom recepte, opražím na oleji a pridám kari korenie. Trochu podlejem vodou a pridám vegetu. Keď je mäso makké vypnem šporák a pridám kyslú smotanu-dať až keď to vypnete, lebo sa to zrazí. príloha cestoviny, alebo ryža.

Omáčky sú hotové pokiaľ sa uvaria cestoviny.
dadika
08.08.06,18:38
akurát som dovarila fantastické cestoviny. Ochutnajte:

Na oleji opečiem 1/2 pórika a nakrájané kuracie mäsko. Keď je polomäkké, pridám kurkumu, vegetu, mleté čierne korenie.
Pokrájam si malú cuketku, čerstvé šampiňóny, papriku, baklažán a ostatok pórika. Toto všetko pridám ku mäsku a pridám trocha sójovej, wočestrovej omáčky a trocha zázvoru. Nechám dusiť vo vlastnej šťave-nepodlievam!
Keď je mäsko už skoro hotové, pridám nakrájané paradajky a to už len tak prehrejem.

Medzitým si uvarím cestoviny-pene v osolenej vode s trochou oleja /môžu byť aj iné, fantastické je to vraj so špenátovými cestovinami/.

Uvarené cestoviny scedím, preložím do misy, pridám tam mäsovo-zeleninovú zmes, premiešam a hneď-ešte teplé papáme.

Dobrú chuť.
Marína
08.08.06,20:12
Fusilli(vretienka) zapečené s brokolicou, šampiňónmi a syrom
Suroviny: 400-500g cestovín z tvrdej pšenice(talianske) - Fusilli(vretienka), 1 ½ - 2 kyslé smotany, 150g Nivy, 150g Eidamu, 150g šampiňónov, 300g brokolice, 2 paradajky, 1 paprika, 5 strúčikov cesnaku, 1 cibuľa, soľ, čierne mleté korenie, gyros korenie, provensálske korenie, vegeta
Cestoviny varíme 10 minút a brokolicu 5 minút v slanej vode. Do pekáča dáme trošku oleja a ukladáme: cestoviny(posolíme, ochutíme vegetou) a nastrúhame na ňu cibuľu, papriku, paradajky . Potom pridáme vrstvu osolenej brokolice, posypeme gyrosom. Zalejeme polovicou smotanovej omáčky, prikryjeme šampiňónmi a postrúhanou Nivou. Zakryjeme cestovinami a zalejeme druhou polovicou omáčky a postrúhaným Eidamom. Posypeme provensálskym korením. Zakryjeme alobalom a zapekáme v rúre pri 180ºC cca 35 minút.
Omáčka: Smotanu zriedime troškou vody, ochutíme vegetou, čiernym korením a prelisovaným cesnakom.

Fusilli con polpettine(vretienka s mäsovými guľkami)
750 g mletého bravčového a hovädzieho mäsa, 3-4 krajce bieleho chleba rozmixovaného na omrvinky, cibuľu pokrájanú nadrobno, 25 g parmezánu, 1 vajce, 1 strúčik cesnaku, kôra z ½ citróna, čierne korenie soľ a petržlenovú vňať zmiešame. Robíme guľky, ktoré obalíme v 30 g krupice zmiešanej s čiernym korením. Na 2 PL olivového oleja opražíme do zlatista.
Omáčka: V panvici zmiešame 425 g paradajk. pretlaku, 125 ml hov. vývaru, 125 ml červ. vína, 2 PL posekanej bazalky, 1 strúčik cesnaku, soľ, čierne korenie a necháme zovrieť. Zmiernime teplotu a vložíme mäsové guľky. Dusíme cca 15 minút. Uvaríme vretienka a podávame s guľkami.

Togliatelli(zelené široké rezance)
mleté mäso, mladá cuketa (aj so šupou) pokrájaná na rezančeky, cibuľa, olivový olej, 4 strúčiky cesnaku, soľ, biele mleté korenie, mletá paprika, tymián, paradajky v konzerve, syr. Cestoviny uvaríme, scedíme. Na oleji speníme cibuľu, pridáme mäso, cuketu a koreniny. Do zapekacej vymastenej misy dáme ½ cestovín, mäsovú zmes, ½ cestovín. Asi na 10 minút dáme zapiecť.

Fusilli(vretienka) farebné s kuracími prsiami a nivou
Pripravíme bešamel zo smotany a nivy, opečieme kuracie prsia na oleji a masle, pridáme feferónku, čierne olivy, kôpor. Zmiešame. Dáme do pekáča, potrieme kečupom, posypeme syrom. Zapečieme.

Farfalle(mašličky) s lososom

200-300g cestovín farfalle, 100g plátkového lososa z konzervy, 2 strúčiky cesnaku, petržlenová vňať, mleté čierne korenie, 0,5 dl koňaku, olej, 2 dl sladkej smotany, 1 pomaranč Lososa s cesnakom podusíme na oleji, pridáme koňak a sladkú smotanu. Nakoniec pridáme korenie, vňať, šťavu z ½ pomaranča a 2 plátky pomaranča. Zmiešame s cestovinami.

Poznámka: Tieto recepty mám vyskúšané. Najviac u nás "letí" 1. a 2. recept.
dadia1
10.08.06,06:17
výborný cestovinový šalat
dá sa jest aj teplý aj vychladený chutí velmi dobre.
1 balík bezvaječných cestovín
3 na tvrdo uvarené vajíčka
25 dkg dietnej salamy alebo šunkovej. ja dávam 1/2 takej a 1/2 takej
2 biele jogurty
1 mala majolka
1 vačšia cibula
1 červena paprika
1 zelena paprika
1 krabica kukurice
trošku oleja, sol, vegeta a korenie
cestoviny uvarime a dame troska oleja. pridame na kocky pokrajane všetky suroviny , osolime, okorenime, pridame vegetu a jogurty a majolku. všetko spolu premiešame. pridala som aj nadrobno nakrajanu pažitku. výborne chuti teplý- čerstvý. ale ak vam ostane a date ho do chladničky, je to príjemne osvieženie na studeno. ked porcujem na tanier , pridam 2-3 kolieska čerstvej uhorky na ozdobenie.
prajem dobru chut !
daniek
10.08.06,08:26
všetky recepty sú fantastické a ja hladná ako vlk :))) ani neviem ktorý doma vyskúšať skôr :))