kikulienka36
16.03.09,17:19
Cawky...chcem urobit taky pokus....chcem urobit rizoto s ananasom a s kuracim masom, len neviem ci je to dobry napad.....som malo skusena takze potrebujem poradit....myslite ze to bude jedle?????:)
alla66
16.03.09,16:41
Myslím,že áno. Vyskúšaj a potom napíš. Ja mám rada experimenty v kuchyni. Robím kuracie prsia na ananáse + ryža. :confused:.:)
osky
16.03.09,19:28
jasne,ved aj kung pao je na sladko.ja som uz kedysi robila kuracie rizoto s kokosom ananasom a hrozienkami-presny recept musim pohladat,ak mas zaujem,a bolo to fantasticke.
aj kura na pomarancoch je super,vobec nie presladene.mozno zalozime novu temu-KURCA recepty.mam ich milion.....co vy nato?
kikulienka36
17.03.09,16:06
mno jasne....super napad s tymi kurca receptmi...takze ananas, kokos a hrozienka???to znie zaujimavo...ak mas a chce sa ti hladat ten recept tak posun ho dalej....budem vdacna
kikulienka36
17.03.09,16:07
ja robievam kuracie prsia na broskyniiach so syrom a so sunkou + ryza a tiez je to celkom dobre....alebo potom sa tam da este kukurica....
gomanek
19.03.09,13:28
Jjo kuřecí maso s rýží a ananasem je výborné :-) mamka jej někdy dělá doma a je to strašně dobrý. A něco podobného dělají i u ťamanců a u nich se to obvykle jmenuje sladkokyselá kuřecí směs :-)
osky
23.03.09,11:18
mno jasne....super napad s tymi kurca receptmi...takze ananas, kokos a hrozienka???to znie zaujimavo...ak mas a chce sa ti hladat ten recept tak posun ho dalej....budem vdacna

zistila som ze recept je na slovensku u rodicov,takze ked pocestujeme,najdem a napisem ho sem.zatial sory.
osky
21.10.10,11:15
tak som sa semkonecne prepracovala-viem,viem,je to uz riadne davno:D ale konecne lepim recept,ktory som slubila.

kura Orient

cca 300 g kuracich/morcacich/prs nakrajat na male kocky.posypt 2 KL korenia kura Orient,aleo obycajnym grilovacim korenim,ci korenim-pecene kura....
pokvapkat olejom,pridat za 2 PL kokosky a za hrst hrozienok,trosku osolit a pridat cca za malu mokka lyzicku stiplavej mletej papriky-pripadne trosku chilli korenia.poriadne premiesat a prikryt.
v chlade nechat odlezat/najlepsie cez noc/.
nechame rozpalit trosku oleja a vylejeme obsah s mäsom-prudko opekame ,premiesavame,kym mäsko nie je orestovane.do hotoveho pridame na kusky nakrajany ananasovy kompot a dochutime troskou sojovej omacky.
podavame pol na pol s ryzou a hranolkami-je to vyborne,vyskusajte.;):---
trisestri
21.10.10,12:06
Kura Orient je dobre,pozdava sa my aj kombinacia tohto rizota,ananas môže zaujimavo doladit chut,zatial poznam iba kura z ananasom http://kuchtim.blogspot.com/2009/04/kuracie-prsia-s-ananasom-exotika.html tak potom napiš ako chutilo to rizoto.
osky
21.10.10,13:46
Kura Orient je dobre,pozdava sa my aj kombinacia tohto rizota,ananas môže zaujimavo doladit chut,zatial poznam iba kura z ananasom http://kuchtim.blogspot.com/2009/04/kuracie-prsia-s-ananasom-exotika.html tak potom napiš ako chutilo to rizoto.

tak toto vyzera tiez dobre,mnam.zial,ja uz na taketo recepty nemozem anilen pomysliet,
odkedy som sa vydala-moj muz ma rad len klasiku,ziadne experimenty ci nieco nove.....a pre seba samu sa mi to nechce.....
ked si pomyslim kolko receptov jestvuje a u nas sa vari stale klasika....
osky
03.11.10,22:43
indicke kokosove kurca
-1 kurca
-1 biely jogurt-
-stipka skorice
-5 rozdrvenych klincekov
-3 PL kokosovej mucky
-4 PL oleja
-1 PL skrobovej mucky/maizena/
-sol,citron
-kura rozporcovat na mensie kusky a osolit
-marinada:
do jogurtu vmiesat skoricu,kokos,olej a klinceky
-marinadou ponatierat kusky mäsa a nechat v chlade odpocivat aspon 12 hodin
-odlezane pokvapkat olejom a zlahka opekame
-htove podavame s ryzou a ovocnym salatom
alabut
04.11.10,05:08
Mas zvlastne chute, jogurt s kokosom. A preco nie? Skusim sa na tyzden imagiarne nastahovat do tvojej kuchyne. Vecer spravim hrniec jogurtu, ulapim na ceste dobre vyzerajucu sliepku a ide sa na to. :-)
osky
04.11.10,09:19
alabut,tento recept som nasla-neviem ako chuti.a okrem toho,zvlastne chute mam,to sedi:D,ale nie vsetko co prilepim,je aj osobne odskusane.
ked ale najdem zaujimave recepty,hodim to sem-ked sa jedna o nieco co je uz mnou odskusane-okomentujem to.