nesmelý
06.07.05,08:49
Pozná niekto z vás recept na prípravu morských príšeriek (plodov mora)? Vymením za moje osobné poznatky. Je to fantastické!
emily
06.07.05,07:00
ja som toľko krát stála nad mraziacim boxom v marketoch a nenabrala som odvahu kúpiť, lebo neviem čo s tým. Zjesť by som zjedla predsudky nemám.:D
JanaF
06.07.05,07:15
Krevetovy salat,

Suroviny: 500g krevetovych tyciniek, 1 biely jogurt, 1-2 polievkove lyzice majonezy, 1 vacsia konzerva kukurice v sladkom naleve, sol, mlete biele korenie, cukor podla chuti, bazalka.
Postup: Rozmrazene krevetove tycinky nakrajame na kolieska, pridame kukuricu a majonezu zmiesame s jogurtom. Podla chuti posolime, okorenime mletym bielym korenim a pridame cukor. Nakoniec posypeme cerstvou bazalkou (moze byt aj susena). Salat podavame vychladeny s cerstvym pecivom alebo don pridavame cestoviny.
JanaF
06.07.05,07:17
Dobre su aj vyprazane kalamare, chutia ako vyprazany syr:D
evina
06.07.05,07:20
Pozná niekto z vás recept na prípravu morských príšeriek (plodov mora)? Vymením za moje osobné poznatky. Je to fantastické!
Plody mora pripravujem nasledovne /podľa vraj talianskeho receptu doporučeného mojou známou z Chorvátska/: Na troške olivového oleja máličko opražíš cesnak, pridáš plody mora, dusíš /môžeš aj málinko podliať vodou/ a v závere pridáš petržlenovú vňať. So špagetami to nemá chybu.:)
tina.mar
03.11.05,21:57
najlepsie su poprazene na klasickom kravskom masle.Trosku osolene a posypane toskou bazalky, alebo tymianom.K tomu hrianka a uz len dobru chut. ;)