zuzkahris
24.03.09,21:27
V nedeľu som upiekla nový špekáčikový recept, ktorý som dostala od kolegyne :
Špekáčiky ošúpeme, rozkrojíme a poukladáme do plechu alebo do zapekacej misy. Stred mierne narežeme a vložíme mesiačik cibule. Množstvo špekáčikov záleží podľa toho, pre koľko osôb recept robíte. Ja som použila 15 a bolo to na klasický veľký plech.
Ďalej potrebujete fľašku čierneho piva, ja dávam asi 3/4 , rozmiešam v ňom kečup, asi tiež 3/4 klasickej fľašky, 2PL horčice, trochu korenia, kto má rád štipľavé, tak aj čilli.
Toto nalejeme na špekáčiky a dáme zapiecť približne na 3/4 hodiny. Podávame s varenými zemiakmi.
Recept nám veľmi chutil, je to taká nenáročná chutná zmena v kuchyni.
JarkaL
24.03.09,22:43
Keď to teraz čítam, prepadol ma vlčí hlad. Špekáčky som nejedla ani nepamätám.
ondrejvla
24.03.09,22:51
Zigulacik
26.03.09,10:54
...nemá to chybu...mňam
zuzkahris
26.03.09,18:19
Som veľmi rada, že chutilo, teším sa :)
OKAA
27.03.09,07:53
Tento recept robievam.Nemá chybu,môžem odporučit...;)
zuzkahris
01.04.09,20:07
Pripájam ešte jeden špekáčikový recept : Bravčové ruže "
- bravčové rezne poriadne naklepeme, osolíme a posypeme mletým čiernym korením. Nachystáme si špekáčiky, ktoré na jednom konci nakrojíme ako keď ideme opekať. Na mäsko uložíme kyslú kapustu, do stredu dáme špekáčik / mäsko by ho malo obaliľ tak do 3/4 /, pospájame malými kovovými ihličkami a prudko opečieme / len aby mäsko zbelelo /. Potom ružičky naukladáme do zapekacej misy vedľa seba, posypeme upraženou cibuľkou aj s olejom, mletou červenou paprikou a upečieme. Špekáčiky by sa mali pekne otvoriť a ružičky môžme dať na tanier, podávame so zemiakovou kašou. Trošku pracnejšie, ale stojí za to :)
M0NIKA
03.04.09,14:24
Ja pridám jeden skôr "do pahreby", ale určite sa to dá aj v rúre...

Na alobal poukladám plátky slaniny - netreba veľa, iba aby sa zemiaky na alobal neprilepili.
Na kolieska nakrájané surové zemiaky (stačia nelúpané - iba dobre umyté) naukladám na slaninku, osolím, prípadne okorením a posypem cibuľou. Na to poukladám kolieska špekáčikov, prípadne točenej salámy, klobásky a pod.
Poslednou vrstvou sú zasa posolené zemiaky.
Robím vždy viac balíčkov naraz - po jednom by to bolo zdĺhavé.

Z celého urobím nízky, nie príliš veľký balíček, aby sa s ním dobre manipulovalo. Robím vždy viac balíčkov naraz - po jednom by to bolo zdĺhavé.

Tento recept sa nám osvedčil na grile a v pahrebe, ale určite to bude dobré aj z rúry....
Rubrika
06.04.09,10:31
Ja na tie špekáčiky zvyknem dávať na polovicu jemný a pikantný kečup.
zuzkahris
06.04.09,19:09
No vonku sa vyčasilo, tak hneď urobm špekáčiky v pahrebe, ďakujem za nápad:)

Áno, aj my máme radšej pikantnejšie, takže kľudne pikantný kečup.
helvécia
21.04.09,19:37
To si mi dala inšpiráciu, určite to vyskúšam, vyzará to zaujímavo.
zuzkahris
21.04.09,20:11
A je to výborné, treba určite vyskúšať:)