maturantka
07.07.05,17:52
Ľudkovia, malín sa nám urodilo... Prosím Vás, napíšte mi , na čo chutné, okrem džemu sa dajú spracovať. Počula som napríklad o mrazenej dreni, ale neviem ako sa robí a či to aj chutí. Alebo niečo iné. Prosím pekne...
Bubika
07.07.05,16:02
Ľudkovia, malín sa nám urodilo... Prosím Vás, napíšte mi , na čo chutné, okrem džemu sa dajú spracovať. Počula som napríklad o mrazenej dreni, ale neviem ako sa robí a či to aj chutí. Alebo niečo iné. Prosím pekne...
mrazena dren .... rozmixovat a ocukrovat podla chuti. Dat do nadobiek a do mrazaku. Ale robievame ju skor z jahod ci marhul....pri malinach ti mozu vadit tie malicke jadierka.
Alebo tie maliny jednoducho zamraz take vcelku ako su, napr.do krabiciek od VETA ci ineho masla, aby sa nepopucili. Mozes ich aj zacukrovat. Je to vyborne samostatne i na kolac, tiez niekedy do sampusu (ale bez cukru, miesto ladu)...

aj ja chcem vela malin a malinoveho dzemu ....http://www.porada.sk/images/icons/icon11.gif
Bubika
07.07.05,16:08
este ma napadlo malinove zele, ale neviem, ci sa ti to hodi, ak uz mate dzemu do foroty:

250 g malin
stava z 1 citrona
1/4 litra vody
3/8 litra vody
1 bal Gelfixu Extra 2:1
300 g krystal cukru

maliny umyjeme (samozrejme odstopkujeme) a pridame k nim citronovu stavu spolu so 1/4 l vody. Spolu zlahka povarime asi 2 minutky. Potom prepasirujeme a pridame 3/8 l vody. Zmiesame cukor s Gelfixom a pridame do ovocnej zmesi. Dobre premiesame a za staleho miesania privedieme do varu. Varime cca 2 minutky. Horucim zele plnime pohare az po okraj.....ja este pokvapkam 3mi kvapkami rumu, uzavriem a na 5 minut prevratim pohariky hore dnom....
Bubika
07.07.05,16:13
malinova stava (Recepty zo zivota c. 3 strana 194).... kto nema postup nasledovny:

maliny zasypeme cukrom (na 1 kg malin 50 g cukru), premiesame, zakryjeme a 5 dni nechame kvasit. Potom ich prepasirujeme, precedime, stavu zohrejeme a 3 minuty povarime. Pridame cukor (na 1 L stavy 1,3 kg cukru) a varime, kym sa nerozpusti. Nalejeme do cistych suchych flias a ked stava vychladne, uzavrieme ich.

Bohuzial toto nemam vyskusane, lebo sme nikdy tolko malin nemali, ale dufam, ze som aspon pomohla...

... a rada...
durisovad
07.07.05,17:00
Ja uz roky robievam z malin sirup podla receptu od mojej starej mamy:
na 5 kg malin -
3 litre vody dat zovriet s 1/2 litrom vody a tych 5 kg malin zaliat .
Nechat 24 hodin vyluhovat. Potom scedit a na 1 liter stavy pridat 1 kg cukru. Nechat rozpustit (za obcasneho miesania) a naliat do flias. Pre istotu davam do hotoveho aj trochu Petolu.
Sirup ma dobru farbu a vonu a co je hlavne, nezhustne ako sirup ribezli.
kukučka
07.07.05,17:39
Kvasená malinová šťava

Maliny dáme do fľaše, popučíme a necháme na teplom mieste asi týždeň kvasiť, každý deň zamiešame. Potom precedíme, necháme postáť pár hodín a znovu precedíme. Odmeriame, na liter šťavy pridáme 600 gramov cukru, 1 lyžičku kys. citrónovej. Zohrejeme na cca 80 stupňov C, pozberáme penu a hneď plníme do fliaš.
ondrejvla
07.07.05,17:44
Ja robievam z popučených a cez plátno prelisovaných malín ( aby tam neboli zrniečka) vnúčikovi dreň i nanuky. Už dávnejšie som objednala prostredníctvom Slovenky z nejakej firmy (názov som zabudla) nanukovače, sú to také malé nádobky s vrchnáčikom a paličkami v tvare nanukov. Čistú šťavu bez cukru dám do tých nádobiek, vložím paličku, a on je celý šťastný, že má nanuk ako iné deti. Že nie je sladký, to mu vôbec nevadí, už si zvykol. Robievam to zo všetkého drobného ovocia- jahody, čučoriedky, kiwi, ktoré mi dozreje na záhrade ( Mini kiwi picolo). Tiež to dávam i do nádobiek z Ramy. tie menšie a má to ako dreň. Pre druhého vnúčika tak robievam s cukrom, a tiež si chváli.

Kto ste diabetici, alebo máte detičky diabetikov, odporúčam, znižuje to hladinu cukru v krvi, mám to vyskúšané ( občas mu nanuk ukradnem).
maturantka
08.07.05,14:17
Mockrát Ď všetkým. Tú dreň vyskúšam a tá šťava ma tiež zaujala. Nikdy sme to ani doma nerobili - nie je to kyslé? Potom sa riedi vodou? A sirup sa Vám nekazí? Toho by naše dietky minuli na litre, len sa bojím skazy. Ahojte a ešte raz dík.
kukučka
08.07.05,16:17
V múdrych knihách píšu, že pri šťavách stačí teplota do 80 stupňov C. Môže sa aj prevariť, ale je to škoda. Cukru môžete dať aj kilo a pol na liter šťavy.
maturantka
09.07.05,11:58
Prosím Vás, už ste pili malinovú šťavu? Ako chutí? Riedi sa? A to kvasenie tam nie je cítiť? Vopred veľmi pekne Ď.
kukučka
09.07.05,20:03
Malinová šťava je "kráľovnou" štiav. Chutí a vonia výborne, aj sa riedi, stačí málo, viď to množstvo cukru v nej. Aj tie kupné sú kvasené, veď aká dlhá je cesta od zberača cez výkupne do konzervární? Kvasenie je nastaršia metóda konzervovania.
pyton
09.07.05,21:10
Ja robievam z popučených a cez plátno prelisovaných malín ( aby tam neboli zrniečka) vnúčikovi dreň i nanuky. Už dávnejšie som objednala prostredníctvom Slovenky z nejakej firmy (názov som zabudla) nanukovače, sú to také malé nádobky s vrchnáčikom a paličkami v tvare nanukov. Čistú šťavu bez cukru dám do tých nádobiek, vložím paličku, a on je celý šťastný, že má nanuk ako iné deti. Že nie je sladký, to mu vôbec nevadí, už si zvykol. Robievam to zo všetkého drobného ovocia- jahody, čučoriedky, kiwi, ktoré mi dozreje na záhrade ( Mini kiwi picolo). Tiež to dávam i do nádobiek z Ramy. tie menšie a má to ako dreň. Pre druhého vnúčika tak robievam s cukrom, a tiež si chváli.

Kto ste diabetici, alebo máte detičky diabetikov, odporúčam, znižuje to hladinu cukru v krvi, mám to vyskúšané ( občas mu nanuk ukradnem).
Tie "nanukovače" dostať napr. aj v predajni Eduscho. Ja ich mám, ale moc ich nepoužívame. Možno teraz začneme viac.
ondrejvla
09.07.05,21:18
Tie "nanukovače" dostať napr. aj v predajni Eduscho. Ja ich mám, ale moc ich nepoužívame. Možno teraz začneme viac.
Pyton skús, moji vnuci zbožňujú nanuky zo šťavy. Určite pôjdem do Eduscha a kúpim ďalšie, a budem mať pre oboch dostatok. Dajú sa robiť aj z čiernych ríbezlí, černíc, miešam aj egreše s červenými ríbezlami. Ale robievam ich z čistej šťavy, nie so šupkami. Šupky zo všetkého drobného ovocie usuším a používam do čajíkov. Lakom na nechty označím nanukovače, ktoré sú s cukrom a ktoré bez a nemôžem urobiť galibu.
kukučka
09.07.05,21:52
Výborná domáca zmrzlina
samostatne vyšľaháme:
3 žĺtky s cukrom a vanilkou
šľahačku a pridáme zľahka cukor
sneh z 3 bielkov + cukor
ovocné šťavy, drene, pražené a zomleté orechy a oriešky a iné prísady podľa ľubovôle, výbornú čokoládovú robím z poľskej čokolády /sypká - kilové balenie /, do ovocných netreba žĺtka.
Všetko spolu opatrne zmiešame a mrazíme vo forme na srnčí chrbát vyloženej mikroténom, poprípade v kelímkoch
fantázií sa medze nekladú, množstvo cukru zistíme olizovaním :p
pyton
09.07.05,22:09
Pyton skús, moji vnuci zbožňujú nanuky zo šťavy. Určite pôjdem do Eduscha a kúpim ďalšie, a budem mať pre oboch dostatok. Dajú sa robiť aj z čiernych ríbezlí, černíc, miešam aj egreše s červenými ríbezlami. Ale robievam ich z čistej šťavy, nie so šupkami. Šupky zo všetkého drobného ovocie usuším a používam do čajíkov. Lakom na nechty označím nanukovače, ktoré sú s cukrom a ktoré bez a nemôžem urobiť galibu.
Ďakujem za výborný tip, deti sa určite potešia.
pyton
09.07.05,22:15
Kukučka, keď spomínaš šlahačku.......toľko som sa tešila na jahody so šlahačkou, ale takú mizernú vyrábajú, skúšala som rajo bežnú, trvanlivú, potom takú v kelimku z Galanty, aká sa predávala kedysi a všetky boli nanič. Takže sme si jahody vychutnali inak ale so šlahačkou nie.
bepo
10.07.05,08:04
Prosím Vás, už ste pili malinovú šťavu? Ako chutí? Riedi sa? A to kvasenie tam nie je cítiť? Vopred veľmi pekne Ď.Zmiešaj to s ajer-likérom,nejakú chuť to už len bude mať :D
ondrejvla
10.07.05,17:49
Zmiešaj to s ajer-likérom,nejakú chuť to už len bude mať :D
No, to musí chutiť, bŕŕŕŕ´!
bepo
10.07.05,18:45
Treba vyskúšať,ja som pil ríbezľový likér s jablčným kvaseným muštom a je to lepšie ako jablčný mušt sám.
durisovad
10.07.05,18:57
Treba vyskúšať,ja som pil ríbezľový likér s jablčným kvaseným muštom a je to lepšie ako jablčný mušt sám.Nuz, ako komu chuti. A ten ribezlovy liker sa ako robi? Moj manzel robieva liker z ciernej bazy, ten je dobry.
bepo
10.07.05,19:27
Ten ríbezľový likér som kúpil,neviem ako sa robí. :D Ale treba skúšať netradičné chute-ako predjedlo sa bežne používa šunka s melónom,ja som jedol bábovku s melónom a pod.A chutí to dobre ;)
ondrejvla
10.07.05,20:13
Ten ríbezľový likér som kúpil,neviem ako sa robí. :D Ale treba skúšať netradičné chute-ako predjedlo sa bežne používa šunka s melónom,ja som jedol bábovku s melónom a pod.A chutí to dobre ;)
Bepo a ty máš žalúdok, alebo ti ho vymenili za čižmu? Aj s čižmou keď sa preboríš v kaluži tak "čvachtá"!
kukučka
10.07.05,21:42
Treba vyskúšať,ja som pil ríbezľový likér s jablčným kvaseným muštom a je to lepšie ako jablčný mušt sám.
Likér z čiernych ríbezlí

2 kg čiernych ríbezlí
300 g malín, 1 l vodky alebo liehu
700 g kryšt. cukru
5 klinčekov, 2 kúsky škorice
Všetko vložime do 5 l fľaše a necháme 6 týždňov uležať, potom scedíme do fliaš a ešte necháme odležať v chlade a tme.
maja
11.07.05,08:48
No keď je tých malín veľmi veľa, tak:
1 kg malín
30Dkg cukru
1l vodky
Postáť tak 3-4 týždne občas opatrne premiešať.
maturantka
11.07.05,14:48
No ďakujem v mene manžela. Takto sme ešte maliny nespracúvali...

Ad pyton: najlepšia šľahačka akú poznám je Žilinská smotana 33% v takej oranžovo-bielej hranatej krabičke. Tá jediná dobre drží aj bez stužovača. Ak ju nedostanem kúpiť, viem, že budú problémy a radšej pečiem niečo bez šľahačky.
Bubika
12.08.05,14:00
i ked trocha po sezone ... malinovy dzem, rosol, sirup, stava ... tu

http://sweb.cz/zez/zelenina/maliny.htm
Zabulka
15.07.06,07:58
Ja uz roky robievam z malin sirup podla receptu od mojej starej mamy:
na 5 kg malin -
3 litre vody dat zovriet s 1/2 litrom vody a tych 5 kg malin zaliat .
Nechat 24 hodin vyluhovat. Potom scedit a na 1 liter stavy pridat 1 kg cukru. Nechat rozpustit (za obcasneho miesania) a naliat do flias. Pre istotu davam do hotoveho aj trochu Petolu.
Sirup ma dobru farbu a vonu a co je hlavne, nezhustne ako sirup ribezli.

3 litre vody dat zovriet s 1/2 litrom vody? Nie je tam nejaka chyba?
Cila
15.07.06,18:12
Voľakedy nám mama robievala malinovú penu, tento rok ma to napadlo, tak som spravila vnukom.
4-5 hrsťov umytých a dobre zrelých malín posypať cukrom podľa chuti, pridala som 6 bielkov a rozmixovala na malinovú penu. Rozdeliť do pudingových pohárov, dať schladiť nie moc dlho, lebo to pustí na dne šťavu. Zostanú tam zrnička, ale nám to nevadilo. Ak to niekomu vadí dá sa prepasírovať a potom pridať bielka.
Cila
Zita5
15.07.06,18:17
Malinové pyšteky

150 g malín, 50 g škrobovej múčky, 125 g práškového cukru, 2 bielka, 2 až 3 kvapky červeného potravinárskeho farbiva, 50 g mletých mandlí, soľ, 2 vajcia, 75 g cukru, 250 g masla, 0,2 dl rumu.

Nad parou ušľaháme tuhý sneh. Pridáme cukor a ďalej šľaháme do zhustnutia. Odložíme zo sporáka, primiešame škrobovú múčku, mleté mandle a farbivo. Zmes vložíme do cukrárskeho vrecka s hladkým otvorom a vytlačíme na vymastený plech kopčeky. Pečieme pre 150 stupňov Celzia asi 15 minút. Dáme vychladnúť. Nad parou ušľaháme vajcia s cukrom na hustú penu, odložíme a miešame až do vychladnutia. Maliny prelisujeme. Maslo vymiešame na penu a po lyžičkách pridávame maliny, rum a vajcovú penu. Stále miešame. Pyšteky potrieme penou a spojíme. Dáme stuhnúť. Ihneď podávame. Naplnené neskladujeme.
ewap
22.07.06,07:27
Sirup z čiernych ríbezlí:

200 listov ríbezle čiernej, 7dcl plodov ríbezle, zalejeme 3 litrami vody a necháme zovrieť. Po vychladnutí precedíme / nahrubo cez sito, najemno cez gázu/ pridáme 3 kg cukru, 1 pol. lyžicu kyseliny citronovej, znova privedieme do varu, aby sa rozpustil cukor, horúce nalievame do fliaš /najlepšie od Umu/