kukučka
07.07.05,22:54
Aj ja som takto pozerala, keď som to čítala :o :confused: :p :confused: pred pár rokmi v časopise Receptár.Tá pani tam tvrdila, že takto zavára roky k úplnej spokojnosti a ja to môžem potvrdiť, mám to vyskúšané. Najprv zo zvedavosti, potom z lenivosti http://www.porada.sk/images/icons/icon10.gif

Upozornenie: Tá soľ "vytiahne" cukor z ovocia - trvá to asi mesiac. To aby ste neboli sklamané, ak Vám nechytí viečko a budete ochutnávať. Je to zdravé a najlacnejšie zaváranie aké poznám. / Bez mučenia sa priznám, že robím aj klasicky s cukrom /

Takže tu je recept: Ovocie naložíme do fliaš, pridáme troška soli - len tak do prstov, zalejeme vodou priamo z vodovodu, uzavrieme a sterilizujeme úplne klasicky - podľa druhu ovocia.
durisovad
07.07.05,21:00
Zaujimave! Par poharov skusim. A nejaky iny konzervacny prostriedok (okrem tej soli) nie je treba pridat?
ondrejvla
07.07.05,21:04
Aj ja som takto pozerala, keď som to čítala :o :confused: :p :confused: pred pár rokmi v časopise Receptár.Tá pani tam tvrdila, že takto zavára roky k úplnej spokojknosti a ja to môžem potvrdiť, mám to vyskúšané. Najprv zo zvedavosti, potom z lenivosti http://www.porada.sk/images/icons/icon10.gif

Upozornenie: Tá soľ "vytiahne" cukor z ovocia - trvá to asi mesiac. To aby ste neboli sklamané, ak Vám nechytí viečko a budete ochutnávať. Je to zdravé a najlacnejšie zaváranie aké poznám. / Bez mučenia sa priznám, že robím aj klasicky z cukrom /

Takže tu je recept: Ovocie naložíme do fliaš, pridáme troška soli - len tak do prstov, zalejeme vodou priamo z vodovodu, uzavrieme a sterilizujeme úplne klasicky - podľa druhu ovocia.
????????????????????? To si robíš žarty?
durisovad
07.07.05,21:13
Ja som o tom kedysi uz pocula, ale namala som odvahu to vyskusat.
kukučka
08.07.05,15:29
????????????????????? To si robíš žarty?Ak by som žartovala, asi by ten príspevok bol v inej rubrike a nezakladala by som novú tému....
V poslednej dobe si myslím, že náhody neexistujú, ale to je o inom, píšem to len preto, že aj informácia o zaváraní so soľou "prišla" ku mne pár dní pred telefonátom od brata - citujem:"posielam Ti čerešne, ale neviem či niečo z nich urobíš, lebo je zlý rok sú veľmi červivé a hnijú pred očami." A tak som si povedala, skúsim to . . .Z celého koša som vytriedila trochu čerešní a urobila som pár fliaš, ktoré som otvárala návštevám ....
a tak to robím už pár rokov, ale to sa už opakujem
Bubika
08.07.05,15:33
Takže tu je recept: Ovocie naložíme do fliaš, pridáme troška soli - len tak do prstov, zalejeme vodou priamo z vodovodu, uzavrieme a sterilizujeme úplne klasicky - podľa druhu ovocia.

to teda pozeram :eek: priam okale vygulujem....ale isto vyskusam, mame doma zopar diabetikov (dufam, ze je to ozaj jeditelne)
kukučka
08.07.05,15:44
Zaujimave! Par poharov skusim. A nejaky iny konzervacny prostriedok (okrem tej soli) nie je treba pridat?Neznášam konzervačné prostriedky a umelé sladidlá, používam ich výnimočne, tak akurát kyselinu citrónovú. Dodnes mám v pamäti pachuť Spolarinu, keď som s ním zavárala mame. Ja viem, že už sú kvalitnejšie, zaváram, lebo ma to baví, ale aj preto, že sa snažím vyhnúť chémii.
Uhorky bez Deka / medzi nami dievčatami, koľko stojí 10 dg soli a 1 peper?/
Džemy bez Petosy - používam citrónovú šťavu.
ondrejvla
31.07.05,13:03
Neznášam konzervačné prostriedky a umelé sladidlá, používam ich výnimočne, tak akurát kyselinu citrónovú. Dodnes mám v pamäti pachuť Spolarinu, keď som s ním zavárala mame. Ja viem, že už sú kvalitnejšie, zaváram, lebo ma to baví, ale aj preto, že sa snažím vyhnúť chémii.
Uhorky bez Deka / medzi nami dievčatami, koľko stojí 10 dg soli a 1 peper?/
Džemy bez Petosy - používam citrónovú šťavu.
Kukučka, nie všetky umelé sladidlá majú pachuť! Keď si prinútená s nimi zavárať, tak si zvykneš. Na stránke www.imber.sk (http://www.imber.sk) máš rôzne druhy sladidiel, netreba vyberať len tie, čo majú pachuť. Želám ti, aby si nikdy nemusela sladiť týmto spôsobom. Aj mne cuktor chutil, i môjmu malému vnúčikovi, ale naučili sme sa žiť i bez neho, a "pachuť" necítime. Máš proste šťastie, že si zdravá a to cítiš!
Tana74
14.09.05,10:10
Ja som skúšala zavárať len so soľou a mala som smolu, že sa mi kompóty pokazili.
kukučka
15.10.05,22:42
až teraz som si všimla tvoj príspevok.

zrejme si krátko sterilizovala? Iné ma nenapadá.
amelia
16.10.05,21:01
S kamarátkou sme zavárali spolu slivky, trošku neskoro som si spomenula na zavaranie so soľou,do trojdecky sme vhodili zo 5 poslednych sliviek, štipku soli, sterilizovali asi 5 min a zabudli.Včera mi kamoška hovorila, že jej dcery ho otvorili a slivky popapali.Vraj boli super-ani netušili že boli zavárané len so soľou.Takže zrejme OK!
ajacik
17.10.05,15:27
aj ja som tak urobila zopár flašiek. ale ešte som ich neskúšala.
AGRO
16.07.06,20:27
Dnes som robila čierne ríbezle - vraj vo vlastnej šťave. Ríbezle, trochu cukru a tak až sa pohár napĺni. Potom ešte dve lyžice studenej vody. Sterilizuje sa to 20. min.
Robila som to prvý krát a teraz keď som na to pozrela - pohár je naplnení len do polovice. Neviete je to dobré ? Má to byť tak ?

Prosím vás a čo robíte z červených ríbezli ? Alebo nájdem niekde dajaký recept ?
janasv
16.07.06,20:37
Ja cervene ribezle: mrazim na kolac, robim z nich dren, odstavim a z toho sirup alebo dzem a este kompot.;)
katarina53
17.07.06,06:39
Džem z čiernych ríbezlí
1 kg čiernych ríbezlí, 1 kg jemného kryštálového cukru spolu rozmixujeme, až sa hmota zahreje a zhustne, plníme do fliaš, nesterilizujeme.
Ešte kuk na www.labuznik.cz tam je ako zavárať ríbezle, aby mali chuť čučoriedok, ale to som si neopísala, lebo ríbezle doma nemáme, ale vyzeralo to dobre, ale je to uvedené pod iným názvom, neviem si spomenúť pod akým.
maja
17.07.06,11:06
Ja zaváram čierne ríbezle takto:
1 kg čiernych ríbezlí
1 kg kr.cukru
2 dcl vody
Ríbezle celé spolu s cukrom a vodou varím 10 minút. Ešte horúce dávam do pohárov nesterilizujem. Je to výborné na koláče, zmrzlinu...Je to niečo medzi džemom a kompótom, lebo ríbezle ostávajú väčšinou celé.
vema
17.07.06,12:17
Ja som dnes zavárala prvé marhule,ale s cukrom,lebo až teraz čítam o zaváraní so soľou.Kukučka a tá zavaranina má akú chuť?Je menej sladká,alebo dosť sladká.A ešte,koľko dávate cukru do marhúľ,ja som dala na 1l vody 0,5 kg.Je to veľa alebo málo?:rolleyes:
Žarnov
17.07.06,13:56
Ak sú marhule tvrdé,zrelé, lebo len také sú vhodné na kompót, tak sú aj dosť kyslé. Ja som dávala 0,7 kg cukru na 1 l vody a boli tak akurát podľa mojej chuti, no ale proti gustu žiaden dišputát....
vema
17.07.06,15:24
Ak sú marhule tvrdé,zrelé, lebo len také sú vhodné na kompót, tak sú aj dosť kyslé. Ja som dávala 0,7 kg cukru na 1 l vody a boli tak akurát podľa mojej chuti, no ale proti gustu žiaden dišputát....Sestrami povedala, že ona dáva 0,4 kg cukru a videlo sa mi to hrozne málo.Ďalšiu várku dám viac.Dík.
kukučka
17.07.06,16:09
Ja som dnes zavárala prvé marhule,ale s cukrom,lebo až teraz čítam o zaváraní so soľou.Kukučka a tá zavaranina má akú chuť?Je menej sladká,alebo dosť sladká.A ešte,koľko dávate cukru do marhúľ,ja som dala na 1l vody 0,5 kg.Je to veľa alebo málo?:rolleyes:

Menej sladká, samozrejme, ale stačí to.
Tana74
19.07.06,12:19
Ja som dnes zavárala prvé marhule,ale s cukrom,lebo až teraz čítam o zaváraní so soľou.Kukučka a tá zavaranina má akú chuť?Je menej sladká,alebo dosť sladká.A ešte,koľko dávate cukru do marhúľ,ja som dala na 1l vody 0,5 kg.Je to veľa alebo málo?:rolleyes:

Ja som ich zavárala včeram a dala som do každého 7 dcl skla 3 kopcovité lyžice cukru. Nechcelo sa mi variť sirup.;) Zaváram tak aj iné ovocie.

Škoda, že som zabudla a zaváranie so soľou, ale niečo mi ešte zvýšilo, tak to dnes vyskúšam.
jana
19.07.06,12:45
Ako dlho treba sterilizovať kompóty so soľou bez cukru.
ajacik
19.07.06,13:01
Ako dlho treba sterilizovať kompóty so soľou bez cukru.


mňa naučil môj otec: všetko na 80 stupnov a hned vypnut. Chvíľu nechať postáť v zaváracom hrnci a nechať vychladnúť (ja dávam vychladnúť pod deky).

všetko je super - nič sa nekazí - a nič nie tvrdé ani rozvarené.
ajacik
19.07.06,13:04
Ešte aby som nezabudla: vlani sme zavarali s otcom ešte spolu - so soľou. Po nejakom čase sa ho pýtam, že aké to bolo. Vraj dobré.
tak som sa spýtala, či to bolo aj dosť sladké. Vraj áno. No a nakoniec som sa dozvedela, že otec si myslel,že soľ je iba konzervant a dal tam aj cukor (samozrejmes som to nevidela - lebo my dávame cukor priamo fľaše).

Ale včera som robila marhule a pár fľašiek mám iba so soľou. Som strašne zvedavá, ako to bude chutiť.

Nechce sa mi veriť, že by to "naša" Vlastnička ešte nevyskúšala. Alebo áno a nedala nám vedieť? Lebo je to ideálne riešenie pre diabetikov. (aj môj otec je, tak preto skúšam).
janasv
25.07.06,05:59
Sterilizuje niekto z VAs v rure na pecenie? :confused: Zaujimala by ma prakticka stranka veci, a to: ako dlho sterilizovat a pri akej teplote. :confused:
Mam teplovzdusnu elektricku ruru. Poradite?:)
reapu
25.07.06,06:36
Ja sterilizujem v klasickej rúre. Dám do veľkého hlbokého pekáča kompóty, zalejem vodou ale nie celkom do plna, aby sa nevylievala keď začne vrieť a zapnem naplno. Keď už počujem, že to začína vrieť, tak to vypnem, a nechám v tej rúre aspoň trochu vychladnúť.
Z čiernych ríbezlí robím taký protichrípkový prostriedok:
čierne ríbezle zasypeme cukrom: vrstva ríbezlí a vrstva cukru do celého pohára, necháme to celý deň nezatvorené aby tie ríbezle pustili šťavu a potom to zatvorím a dám sterilizovať len s tou vlastnou šťavou. Tej šťavy je tam len do pol pohára, ale stačí to. V zime to otvorím, má to výbornú chuť, a pridávam si to do čaju ako prostriedok proti chrípke. Tento rok som tak preventívne kŕmila celú rodinu.
Dnes skúsim zavariť čierne ríbezle s tou soľou. Mám tetu diabetičku a veľa jej zaváram a toto som ešte neskúšala. Vďaka za tip a s chuťou do práce.
Gabi03
25.07.06,07:00
Ja som minulý týždeň vyskúšala s tou soľou jeden pohár marhúľ. Zatiaľ to vyzerá sľubne, uvidíme, ako to bude chutiť. :rolleyes:
dari1
28.05.07,13:59
mile poradacky, dajte vediet, ako sa vydarili zavaraniny so soľou. diky
Muška
28.05.07,16:50
Dari,
tak ja som toto leto zavarila so soľou broskyne. Ale nakoľko ani "živé" neboli moc sladké, tak aj zavarené so soľou sú nesladké. Ale ináč v pohode. Ideálne je takto zavárať sladšie ovocie.

Nepokazil sa mi ani jeden pohár a to som rovno zavarila 20 kg. A už nebudem ináč závarať - len so soľou:)
liduska
28.05.07,18:05
Ja som so soľou zavarila 7 pohárov marhúľ na skúšku, sú dobré nepokazili sa ale nie sú sladké .Záleží na chuti.
AlaNR
29.05.07,06:33
Ja som spravila len dva poháre marhúľ, keď sa naše božstvo (mamina) nepozeralo.
A teraz ich obchádzam, sú v strede regálu a už tam pomaly budú stáť tie dva poháre samé, lebo okolie som už statočne "vyžrala".
Neviem, nejak sa ich bojím otvoriť...
liduska
29.05.07,07:18
Neboj, kľudne otvor budú dobré ale nie sladké na aké si bola zvyknutá pri zaváraní s cukrom.
mbclo
29.05.07,08:52
Pre katarína53:
len pre poriadok poznamenávam, že po česky sa čučoriedky volajú borůvky a brusnice sa volajú brusinky.
Recept na labužník.com, ako zavariť ríbezle aby mali chuť čučoriedok nie je, dokonca obávam sa, že vzhľadom na špecifickú a nezameniteľnú chuť čučoriedok ho ešte nikto nevymyslel. Správny názov receptu je: Brusinkové kompoty z rybízu.
AlaNR
30.05.07,06:06
Tak som ich včera otvorila....

Najskôr mi skrútilo ústa, ale potom mi to celkom zachutilo.
Asi aj tento rok vyskúšam pár pohárikov, ak bude čo zavárať....;)

Taky môj poznatok (oh, bože ja som dobrá), že : na to asi treba dobre zrelé, ale nie prezreté, ovocíčko, ktoré je sladučké. Z polozeleného to je asi také kyslé, ako tie moje marhule:rolleyes:
Gabi03
30.05.07,06:08
Úprimne povedané, ja neviem, kde mám ten jeden pohár. Dnes som poslala muža do pivnice, nech tam spraví inventúru, či ju nájde. Alebo žeby sme ju už zjedli a ani si to nevšimli?! :rolleyes: :D
dari1
30.05.07,07:20
diky za spravy o chuti, takze recept je - do pohára štipku soli (1/4 malej lyžičky?), zaliat vodou a sterilizovat?
Juliska2
30.05.07,21:51
Pre katarína53:
len pre poriadok poznamenávam, že po česky sa čučoriedky volajú borůvky a brusnice sa volajú brusinky.
Recept na labužník.com, ako zavariť ríbezle aby mali chuť čučoriedok nie je, dokonca obávam sa, že vzhľadom na špecifickú a nezameniteľnú chuť čučoriedok ho ešte nikto nevymyslel. Správny názov receptu je: Brusinkové kompoty z rybízu.
Zaujímavé, čo sa na tej Porade človek nedozvie. Ešte nikdy som nepočula o zaváraní ovocia so soľou. Zaujímavé, vyskúšam, ak bude s čím.
Ak chcete recept na červené ríbezle na spôsob brusníc, tak je recept uvedený v niektorej knihe "Recepty zo Života". Robila som to a bolo to dobré.
misomiso
30.05.07,21:59
Pre katarína53:
len pre poriadok poznamenávam, že po česky sa čučoriedky volajú borůvky .

...a kel sa po cesky povie kapusta. (Kapusta je zeli). To sa z toho clovek moze zblaznit.
AlaNR
31.05.07,05:59
...a kel sa po cesky povie kapusta. (Kapusta je zeli). To sa z toho clovek moze zblaznit.

Skôr sa idú zblázniť čašníci...
Prednedávnom som si v českej reštike objednala kapustový šalát.
Čašník ma nejak nepchopili :--- a čumel na mňa ako na blázna. Ja som zasa čumela na neho, že či ešte nevidel kapustový šalát....
Tak sme sa na seba pokukali, ešte že dobre vyzeral...

Aj tak mi nakoniec doniesol uhorkový....
dari1
31.05.07,14:52
Skôr sa idú zblázniť čašníci...
Prednedávnom som si v českej reštike objednala kapustový šalát.
Čašník ma nejak nepchopili :--- a čumel na mňa ako na blázna. Ja som zasa čumela na neho, že či ešte nevidel kapustový šalát....
Tak sme sa na seba pokukali, ešte že dobre vyzeral...

Aj tak mi nakoniec doniesol uhorkový....

super, hlavne ze ste sa dohodli. xixixi
Gapo
13.06.07,18:31
Neznášam konzervačné prostriedky a umelé sladidlá, používam ich výnimočne, tak akurát kyselinu citrónovú. Dodnes mám v pamäti pachuť Spolarinu, keď som s ním zavárala mame. Ja viem, že už sú kvalitnejšie, zaváram, lebo ma to baví, ale aj preto, že sa snažím vyhnúť chémii.
Uhorky bez Deka / medzi nami dievčatami, koľko stojí 10 dg soli a 1 peper?/
Džemy bez Petosy - používam citrónovú šťavu.

Haha a môže sa primiešať aj chlap, teda nie do zaváranín, ale do debaty?
Akú to má preboha chuť? Ja teda neviem, ale vyskúšam až budú slivky jeden pohár, pre istotu, že to bude:(
Inak ja (nepomýlil som sa) robím slivkový džem aj jahodový aj ríbezľový odjakživa len ovocie a cukor a kam sa hrabú kupované. Ešte sa mi nepokazil ani jeden.http://www.porada.sk/images/icons/icon7.gif
Danuša2
21.06.07,08:30
Mne poradila kolegyňa, zavárať zeleninu bez soli, a kompoty bez cukru.Vyskúšla som a môžem doporučiť. Všetko naložiť do pohárov,zaliať vodou,pohár zatvoriť a dať sterilizovať podľa druhu ovocia alebo zeleniny.
malalulu
10.07.07,06:45
ja už nerobím lečo klasicky, ale nakrájam paradajku a papriku a prekladám po vrstvách do pohára, dám trošku soli a lyžičku octu, zalejem vodou a sterilizujem. Cibuľu dávam popražiť až na olej,pridám túto zeleninu( keď chcem akože klasické lečo), do varenia postačí takáto zavarená zelenina.
renatan
10.07.07,07:10
ja už nerobím lečo klasicky, ale nakrájam paradajku a papriku a prekladám po vrstvách do pohára, dám trošku soli a lyžičku octu, zalejem vodou a sterilizujem. Cibuľu dávam popražiť až na olej,pridám túto zeleninu( keď chcem akože klasické lečo), do varenia postačí takáto zavarená zelenina.

Robím tak isto, ale nedávam ani tú vodu a ocot, zavarím to nasucho a trošku šťavy to pustí samo.
pikulik
11.07.07,19:46
To zaváranie so soľou sa mi celkom pozdáva.Ale chcela by som vedieť či môžem napr. do ríbezli dať aspoň kávovu lyžičku cukru. Zavárala som ríbezle len na skúšku do dvoch pohárov od majonézy a dala som kávovu lyžičku cukru a štipku soli.Ríbezle nie sú veľmi sladké.Uvidím aké to bude o mesiac. Pik.
P.S. Odkiaľ beriete smajlíkov?
Adri8
16.07.07,12:24
mam prosbu, verim, ze mi poradite. chcela by som zavarit slivky pre moju polrocnu dcerku. to znamena bez soli, bez cukru, bez chemie...a chcela by som to ako napoj. poradte mi, prosim.
vdaka a vela radosti
Adri
Jara
16.07.07,12:52
Pikulik, odpovedaj cez rozšírené možnosti odpovedať, tam maš smajlíkov habadej:D :D :D
pikulik
20.07.07,21:23
Jara,na tejto stránke nie som dlho tak som sa ešte celkom nezorientovala, ďakujem za radu.Rada chodim na tieto stránky lebo poraďáci majú dobré nápady,a recepty.Niektoré som už použila.Zatial mi to vyšlo.:) :) :)
maca.tt
14.08.07,16:15
Ja som zavárala broskyne bez cukru a bez vody len štipku soli na vrch.Môžem povedať že sú sladké ako keby tam bol cukor.Slivky aj čerešne tak zavárame a sú dobré.
renatan
15.08.07,05:04
Ja som zavárala broskyne bez cukru a bez vody len štipku soli na vrch.Môžem povedať že sú sladké ako keby tam bol cukor.Slivky aj čerešne tak zavárame a sú dobré.

Mňa by zaujímalo, koľko je to štipka, ozaj štipka medzi prsty? A na aký veľký pohár, 7 dcl? Chcela by som to vyskúšať.A koľko je potrebné to variť, ja klasicky nevarím dlho, mám radšej tvrdšie ovocie aj zeleninu. A ešte ma zaujíma, či sa tak so soľou dá zavárať akékoľvek ovocie. Napr, černice?
maca.tt
15.08.07,16:03
Ja som dávala na tak od oka lyžičkou len na špičku.pohár 7dcl a odskúšané mám slivky,čerešne,broskyne.Asi by som na skúšku dala dva-tri poháre černíc. Ale ked sa nepokazia broskyne tak si myslím,že aj iné ovocie sa dá.Varila som podla návodu na teplomery a zhruba 15 min podla ovocia.
pikulik
12.09.07,20:56
Zavarila som 2 malé poháre ríbezli so soľou,len tak na skúšku, lebo som nemala iné ovocie.V jednom pohári to bolo slané :D asi som dala veľa soli.Ale v druhom bolo to dobré.;) :---
tina1
11.07.08,20:09
Chcem sa spytat mile gazdinky, ako vam chutili kompotiky zavarane so solou. Chcela by som tento rok aj ja vyskusat par poharov takto zavarit a rada by som poznala nazory, tych kt. to skusili takto zavarat.
olybaba
12.07.08,16:46
pozdravujem,
po vcerajsom uspesnom zbere cervenych, bielych a ciernych ribezli ma dnes caka fuska :
- uvarenie ribezloveho lekvaru zo zmiesanej stavy vsetkych troch druhov ribezli
- zavarenie ribezli na kompot : na zaklade inspiracii z netu skusim urobit aj ribezlovy kompot so solou - som velmi zvedava ako bude chutit, taktiez skusim urobit ribezle "a la brusnice" - zaujima ma, ci ozaj budu pripominat zavarene brusnice
- urcite dnes viaceri ribezlujete, tak nech sa nam dari
Katy a R
12.07.08,17:04
Chcem sa spytat mile gazdinky, ako vam chutili kompotiky zavarane so solou. Chcela by som tento rok aj ja vyskusat par poharov takto zavarit a rada by som poznala nazory, tych kt. to skusili takto zavarat.

... samozrejme sú menej sladké, ako s cukrom.... soli tam netreba dávať veľa, ozaj len štipku, maximálne dve štipky:D.
Ja robievam, čerešne, višne, maliny, slivky, ale najsamlepšejšie sú čučoriedky.
Inak čučoriedky nerobím so sirupom (s vodou) ani sladké ... len presypem cukrom a sterilizujem..:)
Ríbezle nerobím, tie sú kyslé aj s cukrom ... a čierne zasa všetky zjem;)
ramina8
15.07.08,12:36
ahojte mam broskyne idem zavarat tak co s cukrom ci nie? :confused:
tina1
15.07.08,12:44
ahojte mam broskyne idem zavarat tak co s cukrom ci nie? :confused:
Ja vyskusam par poharkov broskyn, mozno ze ich budem jest iba sama. Priznam sa az ked budu nasi "brblat ", co som zavarila :D:D:D
durisovad
18.08.08,15:27
Zavarila som na skusku dva pohariky cernic, boli krasne zrele a vybornej chuti. Po dvoch tyzdnoch som jeden poharik zavareny so solou otvorila, ale chutilo to tak, ako keby som to zaliala octom, stava aj ovocie boli straaasne kysle. Mozno sa taketo zavaranie osvedcilo na inom ovoci, ale na mojich cerniciach nie.
JarkaL
30.05.09,18:13
Upozornenie: Tá soľ "vytiahne" cukor z ovocia - trvá to asi mesiac. To aby ste neboli sklamané, ak Vám nechytí viečko a budete ochutnávať. Je to zdravé a najlacnejšie zaváranie aké poznám. / Bez mučenia sa priznám, že robím aj klasicky s cukrom

Po dvoch týždňoch je to veľmi skoro otvárať, asi preto to nebolo chutné. Ja som to so soľou tiež ešte neskúšala, ale toto leto vyskúšam na pár pohároch.
kukučka
30.05.09,18:52
potešilo ma, že ste oprášili moju starú tému a idete zavárať, my tu pod čerstvo zasneženými Tatrami kúrime a ja si práve vyhrievam premrznuté kríže pri krbe, konečne popršalo a tak treba okopávať. Zavárať ešte nie je čo, iba ak poľské jahody. Danky sa chcem opýtať, ako jej chutili černice z tej druhej fľaše?
marycat
23.07.09,11:50
Ahojte :) Ako by som, čo najjednoduchšie, zavarila kríčkovú fazuľku? A ako dlho ju treba nechať sterilizovať?
wagner
23.07.09,12:48
Ahojte :) Ako by som, čo najjednoduchšie, zavarila kríčkovú fazuľku? A ako dlho ju treba nechať sterilizovať?
Ja zaváram s Dekom. Fazuľka je náročná. Rada sa kazí. Ja ju najprv v hrnci nechám prejsť varom asi 2-3- minúty. Potom ju naukladám do pohárov a zalejem nálevom z Deka. Dávam sterilizovať asi 25-30 min v zaváracom hrnci. Nekazí sa mi a vydrží dlho. Zvyknem ju zavárať raz za dva-tri roky. Vždy až vtedy, keď sa minie.
korela
29.07.09,17:05
Prosím vás, má niekto skúsenosti so zaváraním ovocia iba s fruktózou bez bieleho cukru a náhradných sladidiel?
Ďakujem.
mazanova
30.07.09,11:35
kukučka, vďaka za tip - prvýkrát som zavárala so soľou - čerešne a teraz aj marhule - od čerešní je už mesiac tak som otvorila jeden pohár no super. Ovocie je svieže a zdá sa mi, že si zachová viac orig.chuti ako s cukrom...
ešte raz vďaka...
kukučka
06.09.09,19:18
v debate pod týmto receptom je tvrdenie, že marhule zavarené so soľou sú chutnejšie ako s cukrom
http://www.labuznik.com/recipe.php?ID=31573#komentare
BXLmiami
05.04.10,14:01
Skúsila som a vrele doporučujem.Diabetici maju po starosti,kompoty sú fajné.
olybaba
05.04.10,14:26
- tiez som bola na pochybach zo zavarania len so solou
- v minulom roku som vyskusala zavarit marhule, broskyne a slivky
- do poharov som nakladla ovocie, zaliala vodou, pridala kavovu lyzicku soli a sterilizovala
- vydarilo sa, dobra chut

- skusila som zavarat aj bez nicoho - nakladla ovocie do poharov, zatvorila a sterilizovala
- ovocie pustilo trosku stavy
- sama som tomu neverila, ale vynikajuce
- ked budem mat co zavarit, tak urcite takto
tajgr
08.04.10,22:52
Nikto tu o tom nepisete - ako potom chuti to ovocie? Nie je to slane a tym padom nepouzitelne?
willma
09.04.10,07:55
Nikto tu o tom nepisete - ako potom chuti to ovocie? Nie je to slane a tym padom nepouzitelne? a čo tak prečítať sí príspevok pred tebou písaný - tam je to predsa povedané.
tina1
10.06.10,16:13
Dnes som varila tento dzem na skusku z 1 kg jahod. Je vynikajuci, dala som iba 50g cukru a varila 2 dni, pretoze sa mi zdal dost husty. Snad sa mi nepokazi :) http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=26902&strana=1
olybaba
10.06.10,17:30
Nikto tu o tom nepisete - ako potom chuti to ovocie? Nie je to slane a tym padom nepouzitelne?
- chut kompotu vyborna, sladka, ani stopa po soli
- myslim si, ze pritomnost soli zvyraznila typicku chut kompotovaneho ovocia
- kto neveri, nech skusi 1-2 flasky ovocia zavarit, aby mohol potom posudit chut kompotu
- kto sa boji .........
Oliwa
10.06.10,17:53
- skusila som zavarat aj bez nicoho - nakladla ovocie do poharov, zatvorila a sterilizovala
- ovocie pustilo trosku stavy
- sama som tomu neverila, ale vynikajuce
- ked budem mat co zavarit, tak urcite takto

Pre diabetikov alebo tých, čo chcú zdravo žiť - a zavárať: u nás v rodine sa tiež kedysi vždy niekoľko 3 dcl pohárov zavarilo bez cukru /i bez soli/ - len sa ovocie zalialo vodou, bez akýchkoľvek konzervačných prostriedkov. Nespomínam si, že by sa to pokazilo - veď počas sterilizácie to prešlo bodom varu.
Vlasta Sz.
25.02.13,10:37
Takto zavárané ovocie je naozaj dobré. Ako čerstvé. Tiež som nemala odvahu to vyskúšať, ale minulú sezónu so takto so soľou zavarila hrušky a veľmi nám chutili.
kukučka
28.07.13,21:45
oprašujem starú tému :)
alaya1
29.07.13,06:14
oprašujem starú tému :)


Tak to pozeram, ako puk. Skoda, marhule su uz v pivnici, no nieco zavarim, len zo zvedavosti.
Janiela
29.07.13,06:32
Kukučka, to je výborné, že sa táto téma oprašuje. Nikdy som si túto tému nevšimla.
Prečítala som si všetky príspevky. Moja mamka je diabetička, jej súrodenci sú a aj jej mamka bola. Vykúšame tento recept, tiež mám trochu obavy, ale dôverujem všetkým prispievateľom témy.
Ešte raz - VĎAKA ZA OPRÁŠENIE :-)

Už som volala domov, mamka sa veľmi potešila. Zaskočí na tržnicu na ovocie a vyskúšame.
buchač
29.07.13,06:37
Kukučka, to je výborné, že sa táto téma oprašuje. Nikdy som si túto tému nevšimla.
Prečítala som si všetky príspevky. Moja mamka je diabetička, jej súrodenci sú a aj jej mamka bola. Vykúšame tento recept, tiež mám trochu obavy, ale dôverujem všetkým prispievateľom témy.
Ešte raz - VĎAKA ZA OPRÁŠENIE :-)
Jésus Máriška .....
Slaný kompót ???

Ja som tiež diabetik ......ale neviem , neviem či by som sa do toho pustil ...
Slané jedlá môžem , sladké tiež ....ale hento ???
Asi by bolo potrebné najprv koštovku dať ....
Janiela
29.07.13,06:50
Kukučka, to je výborné, že sa táto téma oprašuje. Nikdy som si túto tému nevšimla.
Prečítala som si všetky príspevky. Moja mamka je diabetička, jej súrodenci sú a aj jej mamka bola. Vykúšame tento recept, tiež mám trochu obavy, ale dôverujem všetkým prispievateľom témy.
Ešte raz - VĎAKA ZA OPRÁŠENIE :-)
Jésus Máriška .....
Slaný kompót ???

Ja som tiež diabetik ......ale neviem , neviem či by som sa do toho pustil ...
Slané jedlá môžem , sladké tiež ....ale hento ???
Asi by bolo potrebné najprv koštovku dať ....

Buchač, veď najprv sterilizujme len kilo ovocia. :-)
Koľko EUR a námahy človek denne vydá len tak, tak prečo nevydať do skúšky diakompótu?? :-))))
buchač
29.07.13,06:57
Buchač, veď najprv sterilizujme len kilo ovocia. :-)
Koľko EUR a námahy človek denne vydá len tak, tak prečo nevydať do skúšky diakompótu?? :-))))
Love neriešim .....ale tá námaha ..... :D :D :D
Janiela
29.07.13,07:03
Love pohoda, ale námaha, žeby lenivec?????? :--- :--- :---
lujza.j
29.07.13,07:05
Buchi,ale ved tam ide malinko soli...to nebude citit...skoda ze som o tomto nevedela skor....vsetko ovocie som odmietla....cukor nejem
willma
29.07.13,07:26
robila som bez cukru so štipkou soli a sú na nerozoznanie od ostatného. Soľ akoby podporila sladkosť ovocia. A inak aj profi kuchári vždy používajú štipku soli do sladkých koláčov a dokonca aj do čokolády na zvýraznenie sladkej chuti - tú soľ tam nie je vôbec cítiť
alaya1
29.07.13,07:33
ako dlho si to potom sterilizovala?
willma
29.07.13,07:34
klasicky, podľa druhu ovocia
Katy a R
29.07.13,07:35
...
Ja som tiež diabetik ......ale neviem , neviem či by som sa do toho pustil ...
Slané jedlá môžem , sladké tiež ....ale hento ???
Asi by bolo potrebné najprv koštovku dať ....
veď vyskúšaj! .. ten kompót vôbec nie je slaný .. je síce menej sladký - ale je to originál chuť ovocia! (bez vody)
presne ko píše Wilma - aj do sladkých jedál sa dáva štipka soli na zvýraznenie - ja npr aj do lekváru, aj do sladkej kaše pod...
alaya1
29.07.13,08:35
Tak idem popozerat, ake ovocie este maju, skoda, ze som o tom nevedela skor, uz som nevedela, co s marhulami. Bola by som skusila z nich.
kukučka
29.07.13,09:48
Nechce sa mi čítať celú tému, ale asi som v nej písala, že kto nevie, nezbadá nič. Len treba počkať, kým sa prepoja chute. Najrýchlejšie zaváranie aké poznám.
alaya1
29.07.13,09:51
skusim urobit 5-6 fias so slivkami. Kolko cca treba soli do flias od tatarky? medzi prsty?
buchač
29.07.13,09:51
presne ko píše Wilma - aj do sladkých jedál sa dáva štipka soli na zvýraznenie - ja npr aj do lekváru, aj do sladkej kaše pod...
Tak to je pravda . Faktická .
Pirohy si solím ...hm...ale inak si na iné sladké - posolené nejak nespomínam .
Janiela
29.07.13,10:21
...
Ja som tiež diabetik ......ale neviem , neviem či by som sa do toho pustil ...
Slané jedlá môžem , sladké tiež ....ale hento ???
Asi by bolo potrebné najprv koštovku dať ....
veď vyskúšaj! .. ten kompót vôbec nie je slaný .. je síce menej sladký - ale je to originál chuť ovocia! (bez vody)
presne ko píše Wilma - aj do sladkých jedál sa dáva štipka soli na zvýraznenie - ja npr aj do lekváru, aj do sladkej kaše pod...

Áno, pokúšala som sa jesť pšenovú kašu na sladko, po prvom pokuse som to vzdala na niekoľko rokov, a to solím úplne málo, alebo skoro vôbec, napr. polievky.
Až kým som nevyčítala, že aj do sladkej kaše treba dať trochu soli.
ospravedlňujem sa, ak som trochu odbočila, predsa je to len téma o zaváraní
mimotemy
kukučka
29.07.13,10:38
Áno, solím aj kaše, aj kysnuté cesto, aj sneh z bielkov robím so štipkou soli. A do veľa slaných jedál dávam trochu cukru.
Buchač, vyskušaj a potom napíš, dobre?
lofr
05.08.13,16:57
Diky kukucka za dobru radu.
Buchac... urcite vyskusaj... a daj vediet ci chutilo. Ked to schvalis ty, tak to uz musi byt oficialne povolene pre kazdeho.
Tweety
05.08.13,17:07
Určite je to dobrá rada, soľ zvýrazní chuť cukru.
alaya1
05.08.13,18:34
urobila som vcera2ks 3 dcl poharov sliviek, uvidime, ake budu.
wirgi
05.08.13,18:53
Ja som skúsila marhule a včera som 7 dcl pohár broskyne tiež som zvedavá aké budú. Minulý rok so zavárala slivky vo vlastnej šťave , len som ich naukladala do pohára a dala sterilizovať a na koláč sú vynikajúce
Janiela
06.08.13,05:08
nám sa doma termín koštovky blíži - 1.9., máme dva kusy : slivky a marhule
alaya1
06.08.13,05:47
Napis, ako ste dopadli, velmi ma tato metoda zaujala.
Janiela
06.08.13,05:54
Hej hej,napíšem, tak trochu mimotemy, ja by som brala aj samostatnú tému k receptom pre diabetikov.
alaya1
06.08.13,05:55
Hej hej,napíšem, tak trochu mimotemy, ja by som brala aj samostatnú tému k receptom pre diabetikov.
staci kliknut a zalozit-),
Janiela
06.08.13,06:01
žeby???????
nemám nápady, ale možno ostatní poraďáci sa pridajú a poradia
Deganova
08.08.13,09:00
Robila som jeden rok broskyne a už nikdy viac, boli bez chuti ( aj keď surové boli sladučké)...
buchač
08.08.13,09:10
Hej hej,napíšem, tak trochu mimotemy, ja by som brala aj samostatnú tému k receptom pre diabetikov.
staci kliknut a zalozit-),

Hej hej,napíšem, tak trochu mimotemy, ja by som brala aj samostatnú tému k receptom pre diabetikov.

Stačí len kliknúť tam , kde je to potrebné ....či ???????

http://www.porada.sk/gsearch.php?securitytoken=1375952932-a0afb435a1e42a67b69cbe72a8b6e3de5392e7fa&do=process&type%5B%5D=1&type%5B%5D=3&type%5B%5D=5&type%5B%5D=7&type%5B%5D=19&type%5B%5D=20&type%5B%5D=34&type%5B%5D=35&cx=013962655869552257570%3A2wxbimc9wmy&cof=FORID%3A10&ie=UTF-8&q=recepty+pre+diabetikov+
Janiela
08.08.13,09:25
Hej hej,napíšem, tak trochu mimotemy, ja by som brala aj samostatnú tému k receptom pre diabetikov.
staci kliknut a zalozit-),

Hej hej,napíšem, tak trochu mimotemy, ja by som brala aj samostatnú tému k receptom pre diabetikov.

Stačí len kliknúť tam , kde je to potrebné ....či ???????

http://www.porada.sk/gsearch.php?securitytoken=1375952932-a0afb435a1e42a67b69cbe72a8b6e3de5392e7fa&do=process&type%5B%5D=1&type%5B%5D=3&type%5B%5D=5&type%5B%5D=7&type%5B%5D=19&type%5B%5D=20&type%5B%5D=34&type%5B%5D=35&cx=013962655869552257570%3A2wxbimc9wmy&cof=FORID%3A10&ie=UTF-8&q=recepty+pre+diabetikov+


Bucháčik, ďakujem :-)
buchač
08.08.13,09:50
Robila som jeden rok broskyne a už nikdy viac, boli bez chuti ( aj keď surové boli sladučké)...
Hehehe....
To sa potom hodí premenovať tému ...

Recepty
" Zdravé zaváranie " na " Drahé zaváranie ".... :D
AnitaMartinska
13.08.13,08:23
Ja som skúsila marhule a včera som 7 dcl pohár broskyne tiež som zvedavá aké budú. Minulý rok so zavárala slivky vo vlastnej šťave , len som ich naukladala do pohára a dala sterilizovať a na koláč sú vynikajúce
Prosim Vas, tie slivky boli bez cukru aj bez soli? Kolko ich treba sterilizovat, aby zostali tvrdsie?
wirgi
13.08.13,19:44
[QUOTE="wirgi"]Ja som skúsila marhule a včera som 7 dcl pohár broskyne tiež som zvedavá aké budú. Minulý rok so zavárala slivky vo vlastnej šťave , len som ich naukladala do pohára a dala sterilizovať a na koláč sú vynikajúce
Prosim Vas, tie slivky boli bez cukru aj bez soli? Kolko ich treba sterilizovat, aby zostali tvrdsie?

Slivky dáme na poly a čo najhustejšie naukladáme do fľaše reznou hranou nadol aj potlačíme, lebo stratia na objeme , zatvoríme a sterilizovala som asi 20 minút pri 90 stupňoch, nechať v hrnci vychladnúť, alebo do deky zabaliť
alaya1
13.08.13,20:57
[QUOTE="wirgi"]Ja som skúsila marhule a včera som 7 dcl pohár broskyne tiež som zvedavá aké budú. Minulý rok so zavárala slivky vo vlastnej šťave , len som ich naukladala do pohára a dala sterilizovať a na koláč sú vynikajúce
Prosim Vas, tie slivky boli bez cukru aj bez soli? Kolko ich treba sterilizovat, aby zostali tvrdsie?

Slivky dáme na poly a čo najhustejšie naukladáme do fľaše reznou hranou nadol aj potlačíme, lebo stratia na objeme , zatvoríme a sterilizovala som asi 20 minút pri 90 stupňoch, nechať v hrnci vychladnúť, alebo do deky zabaliť

nepraskli flase, ked v nich nebola voda?
Katy a R
13.08.13,21:30
nepraskli flase, ked v nich nebola voda?

ovocie pustí šťavu...
ja robím aj kompóty s cukrom bez vody. (len presypané) - samozrejme, aj keď ich dobre ponatriasam - ovocie klesne o nejaký ten centimeter, takže pohár nie je celkom plný.
lavanda
12.09.13,15:25
nám sa doma termín koštovky blíži - 1.9., máme dva kusy : slivky a marhule
Ako dopadla koštovka? Zajtra chcem zavárať ďalšiu várku sliviek, tak by som zopár pohárikov skúsila aj takto, so soľou.
alaya1
12.09.13,15:28
ja mam 5 flasticiek so slivkami, termin ochutnania az koniec oktobra, neviem sa dockat.
pinta
12.09.13,15:57
Zavárala som pred mesiacom slivky bez cukru, so štipkou soli, boli chutné. Kto málo sladí ocení ich. Vyhovujú na koláč, ako maškrta menej, pretože väčšina očakáva, že to bude sladké do tej miery, ako nám podsúva potravinársky priemysel vo svojich výrobkoch. Ja osobne sa snažím sladiť málo, aj sa nám podarilo tú chuť vychutnať aj s málom sladidla - tým sladidlom mám na mysli med. Nápoje nesladíme, ani čaj ani kávu.
Janiela
12.09.13,17:10
nám sa doma termín koštovky blíži - 1.9., máme dva kusy : slivky a marhule
Ako dopadla koštovka? Zajtra chcem zavárať ďalšiu várku sliviek, tak by som zopár pohárikov skúsila aj takto, so soľou.
musím sa priznať, už sa s mamou pomaly odvažujeme
bez obáv, dám vedieť :-)
terezamaria
12.09.13,17:14
Ja mám zavárané marhule so soľou, chutia mi oveľa lepšie ako tie s umelým sladidlom, takže v pohode budem takto zavárať ďalej. Pre diabetikov je to ideálne.
kukučka
12.09.13,17:28
Niet čo špekulovať, je to výborný spôsob a nielen pre diabetikov.
Každý má možnosť vyskúšať.
terezamaria
12.09.13,17:38
Niet čo špekulovať, je to výborný spôsob a nielen pre diabetikov.
Každý má možnosť vyskúšať.
Som diabetička, tak som písala za nás :). Ale naozaj je to v pohode pre každého, kto neobľubuje veľmi sladké zaváraniny. Vždy lepšie trošku soli, ako umelé sladidlo, pri ešte lepšej chuti.
buchač
12.09.13,17:39
Robila som jeden rok broskyne auž nikdy viac, boli bez chuti ( aj keď surové boli sladučké)...

Hehehe....
To sa potom hodí premenovať tému ...

Recepty
" Zdravé zaváranie " na " Drahé zaváranie "....


VYSVETLENIE pre kukučku , nakoľko nesúhlasí s mojím názorom...

Ide totiž o to , že ak sa nejaké produkty zavaria , následne nechutia , tak čo s tým ???
Asi len vyhodiť ......respektíve dať vykysnúť ( ovocie ) a potom vypáliť . Ale aj to pálenie nie je lacný špás.....

Lebo ak si vezmeme ten zber vo vlastnej záhrade , o kúpe ani nevravím , umývanie plodov a fliaš , práca , sterilizácia ....
Takže v tom konečnom dôsledku je trochu aj drahé ......či sa mýlim ...???
Nemyslím si to totiž ...je potrebné aj trochu čítať a zamyslieť sa nad tým , čo chcem povedať a nie iba hľadať tie poddžuby v mojich príspevkoch ...
Janiela
12.09.13,18:02
Robila som jeden rok broskyne auž nikdy viac, boli bez chuti ( aj keď surové boli sladučké)...

Hehehe....
To sa potom hodí premenovať tému ...

Recepty
" Zdravé zaváranie " na " Drahé zaváranie "....


VYSVETLENIE pre kukučku , nakoľko nesúhlasí s mojím názorom...

Ide totiž o to , že ak sa nejaké produkty zavaria , následne nechutia , tak čo s tým ???
Asi len vyhodiť ......respektíve dať vykysnúť ( ovocie ) a potom vypáliť . Ale aj to pálenie nie je lacný špás.....

Lebo ak si vezmeme ten zber vo vlastnej záhrade , o kúpe ani nevravím , umývanie plodov a fliaš , práca , sterilizácia ....
Takže v tom konečnom dôsledku je trochu aj drahé ......či sa mýlim ...???
Nemyslím si to totiž ...je potrebné aj trochu čítať a zamyslieť sa nad tým , čo chcem povedať a nie iba hľadať tie poddžuby v mojich príspevkoch ...
mimotemy nedá mi nekomentovať: PODDŽUBY - super slovo :D

k téme: svojim spôsobom ma Buchač pravdu, zaváranie nie je lacný špás, jediná výhoda je, že zavárame bez chémie
kukučka
12.09.13,19:13
No vieš, spravidla kde prídeš ty, poprípade tvoja "kamoška", tak sa z normálnej témy odbočí a stáva sa z nej pokec - to za prvé, za druhé je to najlacnejšie zaváranie aké poznám a za tretie, že niekomu to nechutilo, ešte neznamená,
že to bolo nejedlé.
buchač
12.09.13,20:59
No vieš, spravidla kde prídeš ty, poprípade tvoja "kamoška", tak sa z normálnej témy odbočí a stáva sa z nej pokec - to za prvé, za druhé je to najlacnejšie zaváranie aké poznám a za tretie, že niekomu to nechutilo, ešte neznamená,
že to bolo nejedlé.
Jáááááááj .......tak to sorry ......
Som nevedel , že som ten Kazisvět tém ....
Myslel si , já bláhovej , že aj od chlapa vezmete nejaký názor vo výsostne ženskej debate - téme ...
Takže aby som si teraz dával pozor , kde prispejem tým názorom , myšlienkou , postrehom alebo aj informáciou ...

Pozvi teda alabuta , on je iný ...on si vraví , sám seba oslovuje v tretej osobe ...
Možno jeho názory vezmeš , keď už moje nie ...

......
.....
....
...
..
.
Janiela
15.09.13,11:34
nám sa doma termín koštovky blíži - 1.9., máme dva kusy : slivky a marhule
Ako dopadla koštovka? Zajtra chcem zavárať ďalšiu várku sliviek, tak by som zopár pohárikov skúsila aj takto, so soľou.


Tak sme dnes koštovali. No, ale mala som obavy, najprv som skúsila kompótovú šťavu, veď ak by niečo, tak vypľujem a rýchlo ústa vypláchnem. Potom som ochutnala aj ovocie. Keby len kulilinko menej soli, ale naozaj, cítila som pravú chuť marhule, akoby som ju teraz prekrojila.
Hneď som mame navrhla koláč:
trená piškóta, navrch nízkotučný tvaroh, poukladať marhule a zaliať domácou želatínou.

Jednoznačne odporúčam zavárať so soľou. :)
alaya1
21.11.13,11:47
Dnes som otvorila 1. flasticku so slivkami. Prekvapila ma uplne ina chut kompotu, na aku som zvyknuta. Pri prvom, druhom ochutnani som sol citila, potom uz nie. Je to skor taka osviezujuca chut, par fias zavarim aj na buduci rok, ale ostanem pri klasike.
pmajap
21.11.13,12:14
Dnes som otvorila 1. flasticku so slivkami. Prekvapila ma uplne ina chut kompotu, na aku som zvyknuta. Pri prvom, druhom ochutnani som sol citila, potom uz nie. Je to skor taka osviezujuca chut, par fias zavarim aj na buduci rok, ale ostanem pri klasike.

Skúsila som hrušky, slivky a maliny, z kždého po dva malé poháriky. Je to dobré vtedy, keď je ovocie skoro prezreté a má vlastný cukor. Ostatné podľa buchača 1 lyžica cukru a voda, tak tie mi chutia viac.:)
lavanda
23.01.14,18:03
Mala som na skúšku zavarené tri malé poháriky polených ringlôt, jeden sme otvorili a na moje počudovanie som soľ vôbec necítila, kompót bol príjemne sladký, chuť ovocia prirodzená - určite to skúsim znova a vo väčšom množstve.
Dan1
11.03.14,11:20
Po prvý krát som na jeseň skusila zavariť jabĺčka so soľou a po prvotnej nedôvere ( i keď sa snažíme ináč cukor nepoužívať) som bola milo prekvapená, kompót chutil a už sa teším, že tento rok to vyskúšam aj na inom ovocí a vo väčšiom množstve. Doporučujem a ďakujem za super tip.
ivka0123
15.03.14,20:23
Pridávam sa ku všetkým , čo zavárajú so soľou, tiež som to skúsila pred rokmi a funguje to, praktikujem to dodnes. Ešte mám odložený časopis RECEPTY (http://www.porada.sk/recepty#__AUTOKW) Z RECEPTÁŘE - ŠETŘÍME S RECEPTÁŘEM z roku 1992, kde bol uverejný článok o zaváraní bez cukru a tiez som tomu neverila...
jozefp51
30.05.14,08:59
Dievčence skúste to bez cukru, soli aj vody. Polené slivky len naukladáte do pohárov, až po viečko, uzatvoríte a sterilizujete 45 minút pri teplote 98 °C. Marhule a broskyne 35 minút pri 98 °C. Čerešne a višne 50 minút pri 90 °C. Môžete ich trochu natlačiť, lebo po sterilizácii dosť klesnú. Vydržia veľmi dlho, samozrejme ak ich nezjete skôr. Urobil som viac sliviek a po dvoch rokoch sa zo šťavy urobil rôsol a manželka ich mala problém vybrať z pohára. Skúste vhodné do koláčov, guliek, ale aj len tak na jedenie.
BXLmiami
30.05.14,09:32
Nebude to po 45 minutach rozvarené?Robím bežne takto slivky,ale nechávam ich vrieť 10-15 min,vica nie a zdajú sa mi dosť mäkké,až veľmi.
alaya1
25.06.14,17:31
Dostala som vedro ceresni. Robil niekto aj s ceresnami tuto metodu? mam skusenost len so slivkami.
pankratz
25.06.14,17:34
Priveľa soli škodí zdraviu, zvyšuje krvný tlak !
alaya1
25.06.14,17:34
Ved sa tam dava stipka soli :) :)
Gabhus
26.06.14,03:25
Potvrdzujem, skúsila som slivky v jeseni, nemala som odvahu otvoriť že čo to bude, ale je to dobré, možno lepšie ako s cukrom. Toho roku rodine nepoviem a všetko zaváram len tak - so soľou.
kukučka
29.06.14,16:26
Som rada, že sa téma ujala a nebojíte sa zavárať bez cukru, aj tak ho ešte jeme veľa v iných potravinách.
Tí, ktorí sa boja, môžu kombinovať aj cukor so soľou, ja som tak začala pred dvoma rokmi robiť šťavnaté bobuľové ovocie. Presypem ho cukrom a nechám stáť cez noc, potom zohrejem, pridám pol lyžičky - lyžičku soli a ešte prevarím, niekedy až ďalší deň lejem horúce do fliaš a dám pod deku. Je to aj dosť husté, lebo tej vôni sa nedá odolať a chodíme na šťavu. :D

Už som to tu písala tuším minulý rok, asi v téme o džemoch.
korela
07.08.14,08:52
Potvrdzujem, skúsila som slivky v jeseni, nemala som odvahu otvoriť že čo to bude, ale je to dobré, možno lepšie ako s cukrom. Toho roku rodine nepoviem a všetko zaváram len tak - so soľou.
Koľko dávaš soli na 1 0,7 Dl pohár sliviek?
kukučka
29.08.14,08:45
Naozaj len štipku na zvýraznenie chuti - ako v zadaní témy. V kompóte nie je soľ vôbec cítiť.
kukučka
14.03.15,09:28
Nemusíte jesť kompóty s cukrom, tú sú skúsenosti aj iných
http://www.labuznik.cz/recept/moje-rychle-kompoty-lenivej-gazdinej/
alaya1
14.03.15,10:24
robila som slivky len so solou, uz inak ani robit nebudem, uzasne.