ksichtoska
22.04.09,18:42
Kto vie dobry recept na karamelovy veternik. Aj na karamelovu polevu navrch. Diki
JarkaL
22.04.09,19:31
zuzkahris
22.04.09,19:45
Pridávam recept na môj odskúšaný recept na veterníky, nemá chybu, už som ho robila nespočetne veľakrát a väčšinou nemá čas ani vychladnúť :), iank polevu ja robím čokoládovú.
atmos
23.04.09,17:16
Tieto veterníky sú klasické z cukrární
Cesto je na 25 ks
25 dkg hladkej múky, 1 dcl oleja, 3dcl vody, štipka soli, 6-7 vajec podľa veľkosti
Príprava voda, olej ,sol zovrieť pridať múku a variť pokiaľ sa nevytvorí hmota, ktorá sa odlepuje od strán hrnca.necháme vychladnúť a postupne pridávame celé vajcia. Doporučujem robiť šlahačom.Hmota je zo začiatku akoby zrazená , ale treba to dobre vymiešať .po vymiešaní je hmota hladká ťahavá .Cukrárskym vrecúškom vytvarujeme na vymastený plech kolieska ,celé vyplnené /akoby slimáčiky. /Velkosť je na tebe. Pečieme na 180 stupňov do zlatista. po vychladnutí rozkrájame a plníme .
Šľahačka 25dkg cukru upálime na karamel pridáme prevarenú ešte horúcu šľahačkovú smotanu /2kusy/. teplota musí byť rovnaká ,inak sa to nepodarí. smotanu prilievať veľmi pomaly za stáleho miešania. Rozvariť a do druhého dňa nechať v chlade.Na druhý deň vyšlahať zo stužovačom na hustú masu a plniť Vanilková šľahačka . Uvaríme klasicky zlatý klas podla návodu necháme vychladnúť . vyšľaháme 2 šlahačkové smotany zo stužovačom a primiešame pudinkg postupne .a už len naplniť .povrch sa polieva Fondánom. Dostať kúpiť ako polotovar .Iba sa zohreje do požadovanej hustoty s pridaním malého množstva vody . A hotovo:)
.