Baca1966
03.05.09,16:58
Prosim prosim. Ak ma niekto skusenosti s dovolenkou naslepo v HR v oblati Tucepi. Chcem ist okolo 1.8.2009 asi na 15 noci, vlastnym autom. Je problem najst lacne a slusne ubytovanie v Tucepi?? Coho sa mam vyvarovat, na co mam dat pozor a mam vobec sancu najst na taky dlhy cas najst ubytko??? Niekde na sukromi?? Pripominam, ze tento vyletik by bol moj prvy v takejto forme
Blankake
03.05.09,15:12
V Chorvátsku nie je problém nájsť takto ubytovanie, ale je lepšie si ho zarezervovať cez internet dopredu (nemusí to byť cez cestovku), ale proste si ho zarezervovať. Ináč sa môže stať, že po dlhej únavnej ceste budete ešte pár hodín hľadať vhodné ubytovanie. Na internete je plno stránok (aj v slovenčine).
Baca1966
03.05.09,15:55
Dakujem :-) Mne nebude velmi prekazat este zopar hodin hladat ubytko, ak viem ze najdem. No a ak motyka vystreli, nepojdem sam, ale s dvoma babami a jedna z nich bude este malorocna, tak dufam, ze ani toto nebude velky problem.
Blankake
03.05.09,16:50
Dakujem :-) Mne nebude velmi prekazat este zopar hodin hladat ubytko, ak viem ze najdem. No a ak motyka vystreli, nepojdem sam, ale s dvoma babami a jedna z nich bude este malorocna, tak dufam, ze ani toto nebude velky problem.
že maloročná...hi-hi, to je pekný výraz :D
Keď sme išli pred pár rokmi do Bulharska, tak sme si hľadali ubytko priamo tam a bolo to na nervy po tej dlhej ceste. Do Chorvátska sme išli pred 2 rokmi tak, že sme si vybavili ubytko na súkromí dopredu cez internet (lebo sme išli 2 rodiny a chceli sme mať kuchyňu, patričné rozloženie izieb, WC, samostatnú sprchu, balkón...
Ale ak nemáte veľké nároky, tak sa to hádam dá risknúť - len treba na miesto doraziť ráno. :)
...a možno ani nebude veľký náva kvôli tej kríze :rolleyes:
Rozalka
03.05.09,18:22
Na tvojom mieste by som si to zabezpečila vopred. Skús sa aspoň poobzerať tu http://www.tucepi.com/privatni/index.html
pivko
03.05.09,18:29
Prosim prosim. Ak ma niekto skusenosti s dovolenkou naslepo v HR v oblati Tucepi. Chcem ist okolo 1.8.2009 asi na 15 noci, vlastnym autom. Je problem najst lacne a slusne ubytovanie v Tucepi?? Coho sa mam vyvarovat, na co mam dat pozor a mam vobec sancu najst na taky dlhy cas najst ubytko??? Niekde na sukromi?? Pripominam, ze tento vyletik by bol moj prvy v takejto forme
1.8. budeš hľadať ubytovanie v Tučepoch veľmi , veľmi, ale veeeľmi ťažko.....:mad:
Voľné bude tak akurát možno niečo čo by nikto nechcel.:D
Baca1966
03.05.09,18:52
Uz som nasiel co som dllllllhhhhhooooo hladal dakujem za link na tie sukromaky :-) Predminuly rok sme boli z deckami na Babkarskom tabore a byvali sme u Vlade Mihaljevica :-) sice nas cestovka dost osklbala, ale ked som videl jeho cennik v kunach tak sa mi oci pretocili :-). Asi mu zavolam a dohodnem sa :-) Byvanie tam bolo celkom ok :-)
A anvyse dodaval vynikajuce domace cervene vinecko a spicove macerovane rakije :-))) Aj ked som sa strieskal pod obraz bozi na druhy den mi nic, ale vobec NIC NEBOLO ;-)
Blankake
03.05.09,18:55
Uz som nasiel co som dllllllhhhhhooooo hladal dakujem za link na tie sukromaky :-) Predminuly rok sme boli z deckami na Babkarskom tabore a byvali sme u Vlade Mihaljevica :-) sice nas cestovka dost osklbala, ale ked som videl jeho cennik v kunach tak sa mi oci pretocili :-). Asi mu zavolam a dohodnem sa :-) Byvanie tam bolo celkom ok :-)
A anvyse dodaval vynikajuce domace cervene vinecko a spicove macerovane rakije :-))) Aj ked som sa strieskal pod obraz bozi na druhy den mi nic, ale vobec NIC NEBOLO ;-)
určite je lacnejšie priamo, bez cestovky. My keď sme boli a chceli sme si predĺžiť o 1 deň, tak nám domáci ponúkol veľmi výhodnú cenu ;)
Baca1966
03.05.09,19:47
určite je lacnejšie priamo, bez cestovky. My keď sme boli a chceli sme si predĺžiť o 1 deň, tak nám domáci ponúkol veľmi výhodnú cenu ;)
No vtedy mal v SEZONE za dvojpostelovu izbu, s pouzitim kuchyne (4ry 2postelky na jednu kuchynu a dve kupelne s hajzlami) za 75Kuna na den :-) smiesna cena :-)) A to vinecko stalo 5kuna za literrrrr neuveritelna suma :-)) za tu chut :-)
Blankake
03.05.09,19:51
No vtedy mal v SEZONE za dvojpostelovu izbu, s pouzitim kuchyne (4ry 2postelky na jednu kuchynu a dve kupelne s hajzlami) za 75Kuna na den :-) smiesna cena :-)) A to vinecko stalo 5kuna za literrrrr neuveritelna suma :-)) za tu chut :-)
a možno sa teraz bude dať zjednať ešte lepšiu cenu... keď cestovky hlásia pokles...
pivko
04.05.09,04:36
a možno sa teraz bude dať zjednať ešte lepšiu cenu... keď cestovky hlásia pokles...
Podľa mňa bude tento rok koli krize v Chorvátsku ešte viac turistov , nakoľko kto bude chcieť isť na dovolenku k moru / nebude mať prostriedky na letecký zájazd inam / tak nabalí konzervy a pojde do Chorvátska.
A Tučepy su preplnené skoro celu sezónu , hlavne od 15.7. do 31.8.
Na pláži je to tam ako v mravenisku.