mifri
11.05.09,08:39
Dobrý deň, prosím o radu - ako mám zatáčať lístkové cesto (krájané na štvorce, plnené makom, orechami), aby sa mi pri pečení neroztvorilo? Rozvaľkať tenšie alebo hrubšie, plniť viac alebo menej, koľko štvorcov asi urobiť? Robila som to dvakrát a vždy sa mi pred dopečením pootvárali. Ďakujem.
tetrisss
11.05.09,09:14
Myslis asi satocky, stvorec prelozeny na polovicu, skus hrany dve pri sebe potriet vajcom a dobre stlac a nechaj trochu obschnut a potom je dolezite listkove cesto piect v poriedne vyhriatej rure, aby ta plnka sa nezacala varit.
osky
17.05.09,18:44
je pravda ze sa to trosku roztvara ale este sa mi to nikdy neroztvorilo uplne.
rozky zakrut z trojuholnikov od sirokeho konca k uzkemu,a spic zaloz na spodok-istotne sa neotvoria.
ale je aj dobre potriet listkove kolace pred pecenim rozslahanym vajickom.a predhriata rura.
mifri
18.05.09,07:03
ďakujem za odpoveď, a koľko ks sa dá urobiť z jedného cesta, mám to vaľkať tenšie alebo hrubšie?
osky
19.05.09,21:01
ak si nekupis uz take,co je zrolovane na peciacom papieri,
rozvalkaj si ho cca na hrubku 3-5 mm,pol centimetra to sa mi zda uz aj tak dost hrube,ale aby sa zasa netrhalo.
a este k tomu otvaraniu,skus si tie zlepene hrany na kolacoch popritlacat najprv vidlickou-oni tak zapadnu zubkami do seba a potom ich potri vajickom,to uz musi fungovat na sto percent.