Maja 49
17.05.09,21:05
Zaujíma ma,či sa dá cesnak zamraziť a aký je prípadný postup.Čo môžem urobiť s cesnakom,ktorý klíči a schne,ako ho môžem zachrániť?
mysimis
17.05.09,19:09
Môžeš ho napr. očistiť a zaliať olejom, následne používať do jedál. Olej môžeš rôzne prichutiť bylinkami.
buchač
17.05.09,19:12
Zaujíma ma,či sa dá cesnak zamraziť a aký je prípadný postup.Čo môžem urobiť s cesnakom,ktorý klíči a schne,ako ho môžem zachrániť?

Zamraziť sa dá , ale čo potom z neho bude ????? kto ho vie ????


POMLETÝ
Ako si poradiť s množstvom cesnaku radí Helena Diamantová zo Žarnovice. Očistíme 0,5 kg cesnaku a zomelieme najemno. Pridáme 25 dag soli, dobre premiešame a necháme hodinu postáť. Medzitým dáme rozpustiť stužený tuk (Ceru), spolu zmiešame (nie veľmi teplé) a masu necháme vychladnúť. Plníme do pohárov, ktoré dobre uzavrieme. Odložíme na tmavé a studené miesto. Cesnak vydrží po celý rok, neozelenie a je veľmi chutný. Nesterilizujeme!

S VÍNOM
Na nálev podľa receptu Marty Gašperovej z Bratislavy potrebujeme: 2 dl bieleho vína, 1 dl octu a vody, 50 g kryštálového cukru, 1 KL soli, trochu oleja, 2 ks celého čierneho korenia, 1/4 bobkového listu (môže byť aj feferónka). Nálev je na 6 pohárikov od detskej výživy. Rozobratý cesnak ponoríme na 20 minút do teplej vody, potom ho očistíme. Očistený cesnak naložíme do pohárikov, pridáme bobkový list, korenie a zalejeme horúcim nálevom. Sterilizujeme 15 minút pri 85 °C. Olej dávame na dno prázdnych pohárikov!

PRAKTICKÁ RADA
Podľa Márie Repaskej z Košíc poháre ešte bez obsahu aj s viečkami by sa mali sterilizovať. Pri uzatvorení viečko ani okraj pohára nesmú byť vlhké a cesnak treba uchovávať v chlade a tme. Cesnak síce mierne zožltne a olej sa zakalí, ale chuťovo je vyhovujúci. Našej čitateľke sa osvedčilo, ak olúpaný cesnak napevno naložila do tmavých sklenených fľaštičiek so závitovým uzáverom, vopred sterilizovaných (napr. od vitamínov). Po zaliatí panenským olivovým olejom uzáver s fľaštičkou spojí roztopeným voskom.

http://lesk.cas.sk/clanok/64272/ako-uskladnit-cesnak.html
http://www.google.com/search?hl=sk&client=opera&rls=cs&hs=n5l&q=uskladnenie+cesnaku&btnG=H%C4%BEada%C5%A5&lr=lang_sk
kukučka
17.05.09,19:34
Zaujíma ma,či sa dá cesnak zamraziť a aký je prípadný postup.Čo môžem urobiť s cesnakom,ktorý klíči a schne,ako ho môžem zachrániť?
dá, bez problémov, očistený a popučený hneď zamrazím v malej štvorcovej nádobke - lepšie sa odoberá potrebné množstvo a zje sa viacej, ako keď ho treba čistiť do každého jedla zvlášť
mimotemyide mi totiž na nervy ten slabý čínsky, tak som si na jeseň kúpila v Poľsku väčšie množstvo domáceho, ale nie toho reklamne bieleho, ale úplne obyčajného s fialovou šupkou a keďže sa niektoré hlávky rozpadali, tak sme si načistili do zásoby, rozprávka. Štípe jak fras :D
A keď pestujete svoj, po vybratí neorezujeme palice, ale až po vysušení asi na polovicu a cesnak ukladáme do veľkej fľaše ako kvety, hlavou hore, vydrží v pivnici až do nového.
durisovad
17.05.09,21:02
So skladovanim palicoveho cesnaku tak ako pise KUKUCKA, mam aj ja dlhorocne dobre skusenosti.
branislavp
19.05.09,04:20
dá, bez problémov, očistený a popučený hneď zamrazím v malej štvorcovej nádobke - lepšie sa odoberá potrebné množstvo a zje sa viacej, ako keď ho treba čistiť do každého jedla zvlášť
mimotemyide mi totiž na nervy ten slabý čínsky, tak som si na jeseň kúpila v Poľsku väčšie množstvo domáceho, ale nie toho reklamne bieleho, ale úplne obyčajného s fialovou šupkou a keďže sa niektoré hlávky rozpadali, tak sme si načistili do zásoby, rozprávka. Štípe jak fras :D
A keď pestujete svoj, po vybratí neorezujeme palice, ale až po vysušení asi na polovicu a cesnak ukladáme do veľkej fľaše ako kvety, hlavou hore, vydrží v pivnici až do nového.
Aj ja som mala problémy s uskladnením cesnaku, vyskúšam Tvoju radu kukučka, ďakujem.
tutiola
19.05.09,06:12
Dá sa zmrazovať tak ako popísala kukučka, alebo aj očistené zúbky vložiť do mikroténového sáčku, alebo uzatvaratelnej krabičky a zmraziť. Keď potrebujem, vtedy si vyberiem príslušné množstvo, ale nerozmrazujem. Aj v takomto stave sa dá pekne pretlačiť a použiť ako čerstvý cesnák. Výhodou zmrazených zúbkov oproti prretlačenému cesnaku vidím v tom, že sa ľahšie zmrazuje a zaberie menej miesta v mrazničke ako pretlačený.
Maja 49
19.05.09,18:56
:Ďakujem všetkým za dobré rady.Nečakala som,že sa ozvú toľkí.Super!Maja 49.:
alla66
19.05.09,19:17
Dá sa zmrazovať tak ako popísala kukučka, alebo aj očistené zúbky vložiť do mikroténového sáčku, alebo uzatvaratelnej krabičky a zmraziť. Keď potrebujem, vtedy si vyberiem príslušné množstvo, ale nerozmrazujem. Aj v takomto stave sa dá pekne pretlačiť a použiť ako čerstvý cesnák. Výhodou zmrazených zúbkov oproti prretlačenému cesnaku vidím v tom, že sa ľahšie zmrazuje a zaberie menej miesta v mrazničke ako pretlačený.
Zmrazením sa chuť a vôňa cesnaku nezmení?
Melnick
19.05.09,19:42
Zmrazením sa chuť a vôňa cesnaku nezmení?
Možno trošičku, ale ja to robím bežne. Načistím si do malých sklenených fľaštičiek a potom podľa potreby vyberám. Je iba na pohľad iný - taký sklovitý a po rozmrazení trochu mäkkší, preto ho nerozmrazujem ale použijem hneď - celý, pokrájaný prípadne ho so soľou rozotriem.
Manual
19.05.09,20:09
Zmrazením sa chuť a vôňa cesnaku nezmení?
Moc nie... Ale čerstvé je čerstvé..............:D
Pekný večer. :)
alla66
19.05.09,20:15
Vďaka, myslela som si, robievam lisovaný so soľou.:(...super je čerstvý cesnak :---:) .