tama
25.05.09,09:04
Mám taký zamotaný problém:
Dodávateľ /IČ DPH SR/ dodal tovar kupujúcemu* /IČ DPH ČR/. Tovar bol dodaný len vrámci Slovenska/ostal na Slovensku/. Faktúra by mala byť vystavená s DPH, ale problém je v tom, že tento tovar sa nefakturuje pôvodnému kupujúcemu*, ale fakturuje sa inému odberateľovi, ktorý je tiež registr. v ČR /t.j.IČ DPH ČR/! Fa bude s DPH alebo bez DPH.
No motanica riadna :confused:
Dáša_
25.05.09,07:12
Mám taký zamotaný problém:
Dodávateľ /IČ DPH SR/ dodal tovar kupujúcemu* /IČ DPH ČR/. Tovar bol dodaný len vrámci Slovenska/ostal na Slovensku/. Faktúra by mala byť vystavená s DPH, ale problém je v tom, že tento tovar sa nefakturuje pôvodnému kupujúcemu*, ale fakturuje sa inému odberateľovi, ktorý je tiež registr. v ČR /t.j.IČ DPH ČR/! Fa bude s DPH alebo bez DPH.
No motanica riadna :confused:

no pokiaľ nemáš prehlásenie odberateľa, že tovar vyviezol do čr, respektíve nemáš potvrdenie dopravcu, tak podľa môjho názoru faktura s dph.
liba2
25.05.09,07:17
Mám taký zamotaný problém:
Dodávateľ /IČ DPH SR/ dodal tovar kupujúcemu* /IČ DPH ČR/. Tovar bol dodaný len vrámci Slovenska/ostal na Slovensku/. Faktúra by mala byť vystavená s DPH, ale problém je v tom, že tento tovar sa nefakturuje pôvodnému kupujúcemu*, ale fakturuje sa inému odberateľovi, ktorý je tiež registr. v ČR /t.j.IČ DPH ČR/! Fa bude s DPH alebo bez DPH.
No motanica riadna :confused: fakturácia s DPH bez ohľadu na to, komu sa faktúruje - tovar neopustil tuzemsko.
tama
25.05.09,07:25
:) ĎAKUJEM za radu, tiež myslím, že to tak bude.
Pekný deň