samuelovic
31.05.09,09:34
má niekto dobrý recept na plnku do kuraťa?
ďakujem
Beella
31.05.09,07:39
Ja robím často takú falošnú, nakoľko nie vždy mám kuraciu pečienku:

2 - 3 rohlíky - pokrájať na kocky (podľa veľkosti kuraťa)
2 vajcia - zmiešať s rohlíkmi
1 cibuľa - nadrobno pokrájať
slaninka - asi 3 hrubšie plátky - pokrájať na kostičky a opražiť s cibuľkou (pražím "na sucho" veď slaninka si pustí masť)
Hneď to zmiešať s rohlíkmi, pridať soľ, vegetu podľa chuti a na drobno posekanú petržlenovú vňať.

Ak mám náhodou pečienku, vynechávam slaninku, pečienku rozotriem na doštičke.
bv_alexandra
31.05.09,07:47
Ja robievam takúto, u nás doma si ju veľmi pochvaľujú.:---
Potrebujem
rožky/chlieb
vajcia
pečienku
cibuľu
rascu, sol, korenie, trošku vegety, trošku majoránky
Pečivo nakrájame na kocky a trošičku polejeme mliekom.
Na panvici opražime cibuľku, potom pridame pečienku, osolime, okoreníme, majoránku a trošku vegety pridáme. Restujeme do mäkka.
Vychladenú zmes dáme ku pečivu.
Do zmesi pridáme žĺtka / ja dávam toľko vajec, koľko je rožkov/. Zamiešamie.
Z bielkov urobíme tuhý sneh, ktorý potom jemne vmiešame do zmesi.
A plníme kurátko.
Doma tiež plníme tak že najskôr naplníme kura všade pod kožu, a keď nám dačo ostane, tak to dáme donútra kuriatka.
Dobrú chuť:)
Zita5
31.05.09,07:57
Ja už plnku do kuraťa nedávam. Ja dám piecť kura na pekáč a asi v polovičke pečenia plnku navrstvím na pekáč ku kuraťu .Je veľmi dobrá upečená a má chuť z výpeku .Vyskúšajte .
Tweety
31.05.09,09:21
Ja už plnku do kuraťa nedávam. Ja dám piecť kura na pekáč a asi v polovičke pečenia plnku navrstvím na pekáč ku kuraťu .Je veľmi dobrá upečená a má chuť z výpeku .Vyskúšajte .
Ja zase dávam aj do kuraťa, aj ku kuraťu na pekáč, a aj do polievky, urobím také lyžičové, mňam.
alla66
31.05.09,09:36
Ja varím plnku v mikroténovom vrecku, alebo pečiem.....

Plnka do kuraťa
rovnaký počet rohlíkov a vajíčok / robievam z 10 ks /
Osmaží sa pečienka na cibuľke, nechá sa trochu vychladnúť
prevarím 2dcl vody s vegetou.....----------//---------------------
Do misy vložím nakrájané rohlíky, vajíčka, pečienku, prevarenú vegetu s vodou, mleté korenie, soľ podľa chuti, ak je tak čerstvá petržlenová vňať, hlavne dávam pretlačený cesnak (potom nie je správna chuť plnky)... zľahka premiešam
Gabriela555
31.05.09,09:49
Ja robievam takúto, u nás doma si ju veľmi pochvaľujú.:---
Potrebujem
rožky/chlieb
vajcia
pečienku
cibuľu
rascu, sol, korenie, trošku vegety, trošku majoránky
Pečivo nakrájame na kocky a trošičku polejeme mliekom.
Na panvici opražime cibuľku, potom pridame pečienku, osolime, okoreníme, majoránku a trošku vegety pridáme. Restujeme do mäkka.
Vychladenú zmes dáme ku pečivu.
Do zmesi pridáme žĺtka / ja dávam toľko vajec, koľko je rožkov/. Zamiešamie.
Z bielkov urobíme tuhý sneh, ktorý potom jemne vmiešame do zmesi.
A plníme kurátko.
Doma tiež plníme tak že najskôr naplníme kura všade pod kožu, a keď nám dačo ostane, tak to dáme donútra kuriatka.
Dobrú chuť:)
Ja robím tiež takúto plnku, len namiesto majoránu dávam čerstvú patržlenovú vňaťku a potom to upečiem na pekáči, upečené krájam na kocky. Je veľmi dobrá.
Melnick
31.05.09,10:30
Ja robievam takúto, u nás doma si ju veľmi pochvaľujú.:---

Dobrú chuť:)

Ty si mi ukradla recept.:D :D :D Môj postup je úplne, ale úplne rovnaký - ešte aj tá plnka pod kožu kuraťa. :---:)
Rozalka
31.05.09,16:33
Súhlasím s receptami.
Na vylepšenie: petržlenovú vňať podusím na oleji/masti a tak pridávam do zmesi, lepšie ju cítiť.

Občas robím aj "falošnú", bez pečienky a môžem povedať, chutí viac, ako s pečienkou.
Tweety
31.05.09,16:49
Súhlasím s receptami.
Na vylepšenie: petržlenovú vňať podusím na oleji/masti a tak pridávam do zmesi, lepšie ju cítiť.

Občas robím aj "falošnú", bez pečienky a môžem povedať, chutí viac, ako s pečienkou.
Súhlasím, aj mne chutí viac bez tej pečienky, stačí len pridať trošku opraženej slaninky.
bv_alexandra
31.05.09,16:57
Ty si mi ukradla recept.:D :D :D Môj postup je úplne, ale úplne rovnaký - ešte aj tá plnka pod kožu kuraťa. :---:)
Melnick tajne nakúkam do iných kuchýň:---
Tento recept mi dal sused, keď som ešte len začínala s varením pre rodinku, a odvtedy ho používam. Môj sb si ho veľmi pochvaľu.
Melnick nedal mi ho tvoj manžel náhodou:D:D:D
ekonella
01.06.09,05:22
Ak je doma pečeňová paštika nahradí celkom chutne pečienku.
Ja ju robím tak, že hotovú masu dám do mikroténového sáčka, vyformujem valček , dobre zabalím aby sa nedostala voda a vložím do vriacej vody kýn nevypláva navrch. Potom ju už len zapečiem do zlatista.
Kazu
01.06.09,07:27
Keď robím plnku do kuraťa, používam chleba. Ak robím plnku varenú, tak rožky pokrájam na kolieska a na plechu upečiem do červena a až potom primiešam k cibuľke a pečienkam.
Robievam aj "vídeňskú" knedlu, používam ako prílohu ku kapuste a pečenému mäsu. Je to opražená cibuľka, petržlenová vňať, cesnak, opečené rožky /ale nám lepšie chutí chleba/, korenie, soľ, asi lyžica detskej krupice a zalejem vodou v ktorej som dobre rozšľahala vajíčko, tak aby sa voda spenila. Naplním do salámového sáčka a uvarím. Takúto knedlu robievam aj k omáčke a hovädziemu, ale vtedy pridám opražiť aj sušené hríby.
Keď použijem chleba, nemôže to byť taký ten drobivý, ale klasické vláčne cesto, ako býval voľakedy. U nás ho ešte pečú.
Deganova
01.06.09,09:43
Keďže mám rada netradičné postupy vo varení, plnku do kurčaťa robím aj tak ako sa uvádza vo vyšších prípsevkoch ale aj nasledovne:
Uvarím špagety ( na skus), vložím do misy, pridám 3 vajíčka, bylinky, nakrájanú šunku ( môže byť aj klobása - suchá) a kurča naplním.
mno
09.04.10,15:14
ja davam do plnky hlavne na drobno pokrajanu polku jablka a zo 2 podrtene vlaske orechy.inak je postup rovnaky len vysledok je zaujimavejsi o sladkastu chut jablcka a chrumkanie orieskov
trisestri
10.04.10,08:01
Marta V
10.04.10,16:43
Ja robím nasledovnú plnku:Na cibuľke popražím kuracie pečienky, srdcia a žalúdky, vymiešam žĺtky s troškou masla, vyšľahám bielky, všetko spolu zmiešam, ochutím soľou, korením, hodne petržlenovej vňate a zahustím strúhankou. Naplním kura a dávam aj pod kožu. Tiež plním aj samostatné stehná, tak, že plnku natlačím pod kožu.
jajkach
12.04.10,13:15
ja som našla trochu iný recept na plnku:
uvarené zemiaky v šupke necháme vychladnúť, nakrájame na kocky. Bravčové mäsko nakrájame na tenšie rezančeky a orestujeme na cibuľke. Ochutíme soľou a korením. Po orestovaní spojíme so zemiakmi, dochutíme soľou a korením ak ešte treba, pridáme trochu rasce a majoránku. Naplníme kurča, alebo aj hus, kačku a dáme upiecť. Skúšala som plnku upiecť aj mimo kurčaťa a bola dobrá aj tak.
Jana
osky
13.04.10,04:38
ja som našla trochu iný recept na plnku:
uvarené zemiaky v šupke necháme vychladnúť, nakrájame na kocky. Bravčové mäsko nakrájame na tenšie rezančeky a orestujeme na cibuľke. Ochutíme soľou a korením. Po orestovaní spojíme so zemiakmi, dochutíme soľou a korením ak ešte treba, pridáme trochu rasce a majoránku. Naplníme kurča, alebo aj hus, kačku a dáme upiecť. Skúšala som plnku upiecť aj mimo kurčaťa a bola dobrá aj tak.
Jana

tak toto je uz skor jedlo v jedle,ako plnka.
ale je to dobry typ,ked cakate viac ludi na obed a chcete podavat viac chodov-mate len jednu ruru,samozrejme.takto mate naraz hned dva chody a cerstve.;)
niekedy iste vyskusam.
osky
13.04.10,04:43
ja robim klasicky,zo zemli,s pecienkami alebo bez nich,obcas z tmaveho chleba.
ale robievam aj takuto:
oprazenu cibulku zmiesam s 3 rozhabarkovanymi vajcami a 2,5 dcl mlieka,pridam cca.200g nakrajanych zemli a premiasavam aby nasiakli.ostatne su zemiaky/vopred si uvarim v supke,osupem a postruham na jemno/.sol korenie.ak je huste,riedim mliekom,ak je riedke zahustim hrubou krupicou alebo struhankou.
hnedoočka
13.04.10,06:07
píšem vám recept, aký sa zrejme používa len na východe, lebo návšteva zo západného Slovenska to nepoznala.

nakrájam na veľmi drobné kocky cibuľku. na drobno nakrájané kuracie pečienky a zmiešam to s trochou masla. Posolím, trochu okorením a pridám trošilinku sódy bicarbony.Potom pridám tri vajíčka, tri polievkové lyžice strúhanky a tri polievkové lyžice polohrubej múky.Všetko zmiešam, konzistencia by mala byť poloriedka, pokiaľ s tým plním kurča alebo plním pod kožu kuracie stehná.
Táto plnka sa dá variť i osobitne zabalením do celofánu pomasteného maslom, ktorý skrútim a zaviažem niťou na obidvoch koncoch i zľahka v prostriedku, aby sa neroztváral pri varení a varím to v polievke, prípadne sa dá i v osolenej vode.

Od svokry som sa naučila i variantu, že namiesto pečene použije nastrúhanú mrkvu a petržlen, poprípade i na drobno nakrájanú petržlenovú vňať, kvôli farbe i vôni.

Ak sa mi nechce dávať plnku do celofánu, robím s mokrými rukami guľky z plnky a hádžem ich priamo do polievky /vriacej , samozrejme/.Ale vtedy už plnkové cesto musí byť trochu hustejšie.

je to iná varianta ako plnka so žemľami,lebo je ľahšia a štavnatejšia.:)
Ivana 1511
13.04.10,11:54
Plnka do kuraťa:
Na troške masti opražíme 5 lyžíc krupice, zalejeme 2 dcl vody a uvaríme na kašu. Pomelieme pečienky, pridáme 3 vajcia, soľ, korenie, majoránku, petržlenovú vňať, 2 rožky pokrájané na kocky a uvarenú kašu z krupice. Všetko dobre zamiešame a plníme do kuraťa, králika, alebo môžeme upiecť samostatne.
usko 1
15.04.10,13:18
Náš rodinný recept na plnku:
5 rožkov, 5 vajec, trochu mlieka alebo sladkej smotany,poriadnu hrsť petržlenu, 100 gr. masla, kurkuma, biele korenie, soľ, hrsť olúpaných mandlí.
Žĺtka vymiešame so zmaknutým maslom, bielym korením, kurkumou /kvoli krásnej farbe/ a soľou. Pridáme na kocky pokrájaný smotanou zvlhčené rožky, mandle, posekanú vňat a na záver dobre vyšľahaný sneh z bielkov.
Plníme pod kožou na prsiach kuraťa a vo vnútri. V poslednej dobe sa aj ja prikláňam k "lenivejšej forme": kura rozporcujem, zapečiem a potom zalejem plnkou . Je to výborné.
Pri oslavách pečieme plnku zvlášť v pekáči a vtedy pridávame aj srdiečka a žalúdky. S pečienkou u nás nie je veľký úspech.
hnedoočka
29.10.10,10:52
[QUOTE=hnedoočka;1370735]píšem vám recept, aký sa zrejme používa len na východe, lebo návšteva zo západného Slovenska to nepoznala.

nakrájam na veľmi drobné kocky cibuľku. na drobno nakrájané kuracie pečienky a zmiešam to s trochou masla. Posolím, trochu okorením a pridám trošilinku sódy bicarbony.Potom pridám tri vajíčka, tri polievkové lyžice strúhanky a tri polievkové lyžice polohrubej múky.Všetko zmiešam, konzistencia by mala byť poloriedka, pokiaľ s tým plním kurča alebo plním pod kožu kuracie stehná.
Táto plnka sa dá variť i osobitne zabalením do celofánu pomasteného maslom, ktorý skrútim a zaviažem niťou na obidvoch koncoch i zľahka v prostriedku, aby sa neroztváral pri varení a varím to v polievke, prípadne sa dá i v osolenej vode.

minule som varila osobitne horeuvedenú plnku, tak vám priložím foto kvôli vizuálnej predstave....:)

66672 66673

66674 66675
evaj63
29.10.10,18:00
Ja robievam plnku z rožkov bez pečienky/deti nelúbia/ upečenú v samostatnom pekáči a na tanieri už iné nepotrebujem, stačí zelenina.
Vymiešam žltka s maslom, može byt' aj mast',pridám nakrájané rožky namočené v mlieku, na drobno nakrájanú cibulu, oravskú alebo anglickú slaninu, pikantnú klobásu, mrazený hrášok, kukuricu,vegetu,na malé kocky nakrájaný aidam alebo lunex, trošku korenia, majorán, petržlenovu vňat' a nakoniec vyšlahaný sneh z bielkov. Zl'ahka premiešat' a dat' do vymasteného a strúhankou vysypaného pekáča. Upiect'.
A teraz som si narobila chút'ky, veru by som si dala so šalátikom.
fedroc
02.11.10,18:06
ja to iste tiez to je dobre xixi
ladybird1313
17.12.11,12:35
Strasne jednoduche! Strasne dobre, ja som si pridala este vela korenia!x
Marína
17.12.11,12:59
hnedoočka
18.12.11,16:04
Ja robím takúto

http://www.porada.sk/t113919-p102-co-dnes-na-obed.html#post1424050 (http://www.porada.sk/t113919-p102-co-dnes-na-obed.html#post1424050)

Tu sú obrázky

http://www.porada.sk/t113919-p101-co-dnes-na-obed.html#post1422222
a aj tu
http://www.porada.sk/t113919-p101-co-dnes-na-obed.html#post1422253 (http://www.porada.sk/t113919-p101-co-dnes-na-obed.html#post1422253)

Evička ,díkes! Tvoje "čo dnes na obed " bolo " čo u nás dnes na obed " a poviem ti, že chutilo výborne. I kuracie stehná plnené so slaninkou, i samotná plnka zapečená. Ak už mng pochválil bez môjho nakopnutia,tak to určite chutilo....;):D
Tweety
18.12.11,16:09
Nie je to síce plnka do kuraťa, ale samotné kura na kile soli. Robili ste gazdinky? Ak nie, skúste, je mňamkové .
eluša
29.12.11,14:29
My na Liptove robíme tzv."slepú kuru" do kyslej polievky. Popražená slaninka a cibuľka, do toho pokrájané rožky, trochu premiešať a spariť v tej slaninke, 1-2 vajcia, trochu soli, ml.korenia, rozhodne majoránky, strúčik-dva cesnaku a trochu hladkej múky. Urobia sa valčeky, poprášia sa hladkou múkou a šup variť.Varí sa to v kyslej polievke, kde už veselo buble údené mäsko, huby, slivky, zemiaky. My do takejto "kyslej" dávame rezance. Mňam...