Rupert
25.07.05,19:05
5 žĺtka
15 dg prášk. cukor
1 vanilkový cukor
2 šlahačky
5 bielkov

Žĺtka s práškovím a vanilkovým cukrom vymiešame.
Z bielkov spravime sneh, pridame do toho slahacku vymiesame.

A nakoniec spolu vsetko zľahka zmiešame.
Možno pridať kakao, granko, a čo len chcete.
pyton
25.07.05,17:44
Rupert, más to vyskúsané?

Ja som tiez nasla jeden podobný recept, ja ho nemám vyskúsaný:
Ruská zmrzlina
Potrebujeme:
4 vajcia, 2 šľahačkové smotany, 2 vanilkové cukry, 2 tortové oplátky

Postup:
Z bielkov ušľaháme sneh. Tak isto vyšľaháme smotany.Sneh a smotanu zľahka zmiešame. Potom zmiešame žltky s vanilkovým cukrom. Všetko spolu zmiešame a dáme medzi oplátky. Mrazíme asi 3-5 hodín.

Čas, za ktorý sa to urobí:
15 - 20 minút
durisovad
25.07.05,17:47
A nemate strach zo salmonelozy? Predsa-len surove vajicka.....
Rupert
25.07.05,17:51
Rupert, más to vyskúsané?

Ja som tiez nasla jeden podobný recept, ja ho nemám vyskúsaný:
Ruská zmrzlina
Potrebujeme:
4 vajcia, 2 šľahačkové smotany, 2 vanilkové cukry, 2 tortové oplátky

Postup:
Z bielkov ušľaháme sneh. Tak isto vyšľaháme smotany.Sneh a smotanu zľahka zmiešame. Potom zmiešame žltky s vanilkovým cukrom. Všetko spolu zmiešame a dáme medzi oplátky. Mrazíme asi 3-5 hodín.

Čas, za ktorý sa to urobí:
15 - 20 minút
Áno. odskúšané, však je to kvázi to isté, len ty tam nemáš práškový cukor a miesto toho tam je vanilkovy.
Vsetko sa da modifikovat podla chuti a niekedy aj podla toho co clovek moze a co nie.
Rupert
25.07.05,17:54
A nemate strach zo salmonelozy? Predsa-len surove vajicka.....
Niekde som tu v receptoch cital, ze niekto slaha bielky v hrnci nad parou. A tym padom salmonela nema sancu.
kukučka
25.07.05,18:03
Ja sa salmonelózy nebojím a určite nie z mojich domácich výrobkov, po všelijakých bufetoch zásadne nič nekupujem. A tu je moja zmrzlina

http://www.porada.sk/showpost.php?p=99139&postcount=14
Rupert
25.07.05,18:07
Ejha, som najprv hladal ci nie je tema zmrzlina. By som inac nedaval.
pyton
25.07.05,18:17
To je dobre, kukuckina zmrzlina bude aj pri malinach, aj tu, aspon sa rychlejsie najde.
http://galeriesmajliku.webzdarma.cz/040.jidlo.osoby/005.gif
Bubika
25.07.05,18:24
ja mam vanilkovu - bez bielkov

4 zltky
100 g praskoveho cukru
6 dcl sladkej smotany
1 vanilkovy cukor

zltky s cukrom a vanilkou vymiesame na penu, pridame smotanu a za staleho miesania varime, kym masa nezhustne a vrchna pena nezmizne. Krem rychlo ochladime a prelejeme do zmrzlinovej misky .... sup s tym do mrazaka.

jahodova varianta .... detto ako vanilkova, len pri rychlom chladeni pridame 150 g rozmiaganych jahod.

:O)
Bubika
25.07.05,18:26
a este zmrzlinovy pohar

2 biele jogurty
1 vanilkovy cukor
150 g jahod

vsetko spolu vyslahame elektrickym slahacom (asi 2-3 minuty) a odlozime do mraznicky

ozdobime slahackou :O)
kukučka
25.07.05,18:29
Ejha, som najprv hladal ci nie je tema zmrzlina. By som inac nedaval.To predsa neprekáža, naopak, znamená, že kombinácia snehu a šľahačky je dobrá :D a každý si môže vyrobiť svoju variantu. A ináč sa tu veľa vecí opakuje, len píš ďalej :)
ondrejvla
25.07.05,19:36
A nemyslíte, že tých sladkostí na noc je priveľa? Nechajte si niečo aj cez deň!
Bionda
26.07.05,09:39
Duše dobré viete kedy sa salmonela zničí... dokonca aj praženicu by ste mali robiť ako škvarelinu a 10 min ju na panvici smažiť!!!!! až potom dosiahnete, že salmonelu nedostanete.
Niekedy odporúčali vajíčka umyť, teraz zas štúdie dokázali, že umývaním sa cez póry škrupiny salmonela dostane dovnútra... nuž vyberte si... osobne si myslím, že je to oveľa menšie riziko zjesť domácu zmrzku ako kupovanú... (spomeňte si na dávnejší prípad so sušeným detským mliekom z Čiech).....
Rupert
26.07.05,11:05
Duše dobré viete kedy sa salmonela zničí... dokonca aj praženicu by ste mali robiť ako škvarelinu a 10 min ju na panvici smažiť!!!!! až potom dosiahnete, že salmonelu nedostanete.
Niekedy odporúčali vajíčka umyť, teraz zas štúdie dokázali, že umývaním sa cez póry škrupiny salmonela dostane dovnútra... nuž vyberte si... osobne si myslím, že je to oveľa menšie riziko zjesť domácu zmrzku ako kupovanú... (spomeňte si na dávnejší prípad so sušeným detským mliekom z Čiech).....
No s vajičkami je všeobecný problém čo sa týka hygieny, skladovania a narabania s nimi.
Presne ako píšeš mali by sa umývať škrupiny, odporúčaný postup je namočiť vajíčka do SAVA. ale kto by potom také vajíčka jedol, ci uz chutovo, alebo pachovo by to uz neboli vajicka.
kukučka
26.07.05,15:25
Bez urážky, takto pokaziť túto, aj iné mňam témy môže len mestský človek vychovaný v supermarkete a zmagorený reklamou a monopolmi ;) :D :mee: My čo sa prpleme v zemi v záhradkách prepytujem pri hnoji salmonelózu z domácich vajíčok dúfam nedostaneme :D :) :D
ondrejvla
26.07.05,15:29
No s vajičkami je všeobecný problém čo sa týka hygieny, skladovania a narabania s nimi.
Presne ako píšeš mali by sa umývať škrupiny, odporúčaný postup je namočiť vajíčka do SAVA. ale kto by potom také vajíčka jedol, ci uz chutovo, alebo pachovo by to uz neboli vajicka.
?????do SAVA??????
Bŕŕŕŕŕ!!!!! Ty si mal detskú postieľku v chemických závodoch?
Rupert
26.07.05,15:57
No ja som to myslel z hladiska hygieny. az vtedy by boli vajicka O.K. az potom by splnali hygienicke predpisy. Nebolo to myslene ze to ma niekto doma namacat. A koniec, aj tak to sem nepatri.
pyton
29.08.05,07:03
Žádaný zákusek finské prezidentky: Zmrzlina z lesních plodů

http://img.blesk.cz/blesk/imgdb/instance/1288342568phpXC23CT.jpg (http://www.blesk.cz/scripts/image.php?zpravaid=54421&idinst=4)

Litr smetany, půl litru mléka, 12 žloutků, půl kila pískového cukru. Směs: Decilitr jahodového, borůvkového a malinového pyré, 20 ml likéru z lesních plodů.



Smetanu přivedeme do varu, rozmícháme žloutky s cukrem a přelijeme směsí. Poté vrátíme zpět do hrnce a za stálého míchání necháme zhoustnout. Rychle zchladíme, rozdělíme do misek, ochutíme jedním druhem pyré a vložíme do mrazáku.



Servírujeme s piškotem a strouhanými mandlemi.

/zdroj http://www.blesk.cz/Clanek54421.htm/

http://galeriesmajliku.webzdarma.cz/041.jidlo.symboly/037.gif
rada
27.10.06,14:16
Zapečená zmrzlina

Okrúhle piškóty, 4 bielky, 4 lyžice práškového cukru, 4 dl zmrzliny.

Dve a dve piškóty pospájame džemom, uložíme do zapekacej nádoby. Bielky vyšľaháme s práškovým cukrom. Na piškóty dáme zmrzlinu, ktoré prikryjeme snehom z bielkov. Zapekáme v dobre vyhriatej rúre asi 3 minúty.
Recept pre tých, ktorí majú radi zmrzlinu po celý rok.:D
betyna8
24.04.07,08:35
Mala inspiracia na horuce dni