wegamizi
11.06.09,17:57
Kedze mam velmi rada karelab a myslim si, ze nie som sama, nasla som niekolko netradicnych receptov na ich kuchynsku upravu. Nech sa paci:

Kalerábová omáčka
80g kalerábu, 2 PL vody, 2 dl mlieka, 16g kukuričnej múky, 10g tuku, kôpor
Kaleráb očistíme, umyjeme, postrúhame na rezance a s trochou vody dáme dusiť domäkka. Potom pridáme zátrepku z mlieka a kukuričnej múky, tuk a za stáleho miešania varíme asi 5 minút. DOchutíme posekaným kôprom.




Kalerábový mozoček
Kaleráb očistíme, umyjeme, pokrájame na drobné kocky, mierne nasucho opražíme, podlejeme trochou horúcej vody, pomiešame, pridáme tuk, maizenu, pomiešame, podľa potreby ešte podlejeme trochou horúcej vody a za občasného miešania dodusíme do mäkka. Mozoček by mal mat konzistenciu redšej kaše. Pred dodusením pridáme umytú, posekanú bazalku a zelenú vňať. Pred podávaním roztlačíme vidličkou.




Kalerábová pomazánka
http://ad2.bbmedia.cz/please/showit/2337/56/6/20/?typkodu=img (http://ad2.bbmedia.cz/please/redirect/2337/56/6/20/)


1 väčši kaleráb postrúhať nabrobno, do toho dáme strúhanku, pridať na drobno nakrájanú cibuľku, 2 vajíčka natvrdo uvarene, 2 mrkvy, 1 pochúťkovú smotanu a ochutiť podľa seba.


http://ad2.bbmedia.cz/please/showit/2337/56/6/20/?typkodu=img (http://ad2.bbmedia.cz/please/redirect/2337/56/6/20/)
ekonella
11.06.09,17:09
Chutné sú halušky s kalerábom - kaleráb sa postrúha a upraží tak isto ako kapusta. Mňam..
Tweety
11.06.09,17:20
Chutné sú halušky s kalerábom - kaleráb sa postrúha a upraží tak isto ako kapusta. Mňam..
Povedala by som, že sú ešte lepšie ako s kapustou a na nerozoznanie.
atka4
11.06.09,17:25
Tiež ho používam na viacero spôsobov:
Praženica.
podusiť nadrobno pokrájanú cibuľu
pridať postrúhaný kaleráb, trošku podusiť
pridať vajcia a je to
môžme pridať nasekanú petržlenovú vňať podľa chuti
samozrejme osoliť, okoreniť, možno pridať trochu vegety a podobne.

taktiež

kalerábové rezne
kaleráb trochu povariť v osolenej vode, ale aby sa nerozvaril.
obaliť klasicky v trojobale - múka, vajcia, strúhanka.
vypražiť
podávame so zemiačikmi, šalátom....

u nás sa to zje aj za studena, len nech ho je veľa
(podobne aj tekvica, tú ale nepredváram, len ju osolím, pustí trochu šťavy a obaľujem a vyprážam...)
atka4
11.06.09,17:26
Chutné sú halušky s kalerábom - kaleráb sa postrúha a upraží tak isto ako kapusta. Mňam..

Tak to musíme vyskúšať...:-)))
tetrisss
11.06.09,17:47
Dodrastaju, veru, poskusame:D.
Tweety
11.06.09,17:59
Dodrastaju, veru, poskusame:D.
Najlepšie sú giganty. Ale nemusia dodrastať:---, ( podarené), stačí, keď budú dorastať.:---
atka4
11.06.09,19:06
Najlepšie sú giganty. Ale nemusia dodrastať:---, ( podarené), stačí, keď budú dorastať.:---
to je pravda, u nás ich niekedy aj musím strážiť, aby sa nedostali zo záhradky pod nôž skôr, ako je treba...
my sme doma fakt všežrúti (keď bola dcéra malá - 15 rokov naspäť, nazvala manžela "žroch" a odvtedy mu to prischlo)

giganty môžme aj surové najmä večer na zahnanie hladu - keď sa snažíme večerať cca o 18,00 a potom mažeme do spálne, aby sme neboli blízko kuchyne ;)
Deganova
12.06.09,05:01
U nás vyhráva tento recept na kaleráb
Kaleráb očistiť, nakrájať na 1/2 cm plátky, chvíľu povariť cca 5 minút. Dať variť 1 šľahačkovú smotanu, do nej pridať niva syr, syr v črievku (ktorá čo máte po ruke - najlepšie je keď je viac druhou syra), trošku muškátového orieška. Kaleráb dať do zapekacej misky, poliať omáčkou dať zapieť, pred dopečením posypať syrom + zemiaková kaša + šalátik.
wegamizi
12.06.09,11:25
Tak ste ma potesili s tolkymi napadmi na upravu karelabika. Dakujem Vam. Vsetky vyskusam, uz sa na to tesim. Konecne nieco pre moje chutove bunky.:D;)
Gabi03
12.06.09,11:46
Joooj kuchárky, doteraz som s kalerábu robievala iba vysmážaný v trojobale. A teraz ste mi narobili chúťky. Neprídete mi niektorá navariť? :D
Zdenka 0705
12.06.09,14:26
Práve som dorobila šalátik...mňam
2-3 veľké mladé kaleráby /podľa veľkosti, alebo podľa množstva papkáčov/
1/2 čínskej kapusty
250-300 g kuracích pŕs
1 zelené jablko
hrsť posekaných vlašských orechov
citrón, 2 PL olivového oleja, drvená rasca, červená paprika, korenie, soľ

Kaleráby nakrájame na tenké pásiky a dáme povariť 3-4 minútky, pridáme soľ a trošku citr. šťavy.
Kapustu nakrájame, jabĺčko očistíme od jadrovníka a aj so šupou nakrájame na plátky a premiešame aj s vychladnutým kalerábom. Dochutíme korením, pridala som aj bazalku.
Ochutené kuracie prsia prudko opečieme. Vychladnuté pridáme k šalátu, plus orechy. Papká sa to s pečivom, ale mne to chutí samotné.
Deganova
15.06.09,04:36
Joooj kuchárky, doteraz som s kalerábu robievala iba vysmážaný v trojobale. A teraz ste mi narobili chúťky. Neprídete mi niektorá navariť? :D
Kedykoľvek, ak by to nebolo tak ďaleko.
Beella
15.06.09,08:49
V sobotu som si našla na nete toto a môžem odporúčiť, veľmi chutné :)
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=9141
atka4
16.06.09,12:36
U nás vyhráva tento recept na kaleráb
Kaleráb očistiť, nakrájať na 1/2 cm plátky, chvíľu povariť cca 5 minút. Dať variť 1 šľahačkovú smotanu, do nej pridať niva syr, syr v črievku (ktorá čo máte po ruke - najlepšie je keď je viac druhou syra), trošku muškátového orieška. Kaleráb dať do zapekacej misky, poliať omáčkou dať zapieť, pred dopečením posypať syrom + zemiaková kaša + šalátik.

baby, do kelu, mala som v pláne pokopkať na záhradke, namiesto toho mažem do obchodu na nejaké syryky a skúsim na večeru tento receptík, vyzerá fajnovo......
:)