alabut
21.02.10,03:01
Manzelka kupila jablka, to znamena strudla. Dalej mi podhodila pri sporaku ten rybaci hit - vietnamsky zralok, ci co to je. Neviem, ako ho ukuchtit, ci klasika v trojobale, ci ako? Hokej vyhravame slivovicka chuti, do ucha mi tisko Ali Farka bzuci.
Deganova
21.02.10,06:03
Manzelka kupila jablka, to znamena strudla. Dalej mi podhodila pri sporaku ten rybaci hit - vietnamsky zralok, ci co to je. Neviem, ako ho ukuchtit, ci klasika v trojobale, ci ako? Hokej vyhravame slivovicka chuti, do ucha mi tisko Ali Farka bzuci.
Alabut dám Ti jeden skvelý recept, na oleji pod pokrievkou udusíš na drobno nakrájanú cibuľku, zvýšiš intenzitu ohrevu a pridáš ešte zamrznuté kusy rýb, opražíš z jednej strany cca 2 minúty, z druhej strany a pridáš cca 1 dcl koňaku, prikryješ a necháš dusiť do mäkka. Pred koncom pridáš bazalku (aj sušenú). Skvelá je k tomu zemiaková kaša.
alabut
21.02.10,07:36
Nemylis sa? Toho konaku iba 1 dcl?
alabut
21.02.10,08:08
Rozhodnute.

Manzelka - hovadzia polievka s pecenovymi haluskami, vyprazany vietnamsky zralok, zemiaky na pive, ako dezert opeceny banan s medom a mandlami, poobede strudla s makom a jablkami.

Pre seba si urobim toho zraloka v konaku, uz ho mrazim v mrazaku a hladam konak.
mysimis
21.02.10,10:29
Rozhodnute.

Manzelka - hovadzia polievka s pecenovymi haluskami, vyprazany vietnamsky zralok, zemiaky na pive, ako dezert opeceny banan s medom a mandlami, poobede strudla s makom a jablkami.

Pre seba si urobim toho zraloka v konaku, uz ho mrazim v mrazaku a hladam konak.

Prihoď recept prosím Ťa na tie zemiaky na pive.
alabut
21.02.10,11:31
Ja to robim podla Itala v kuchyni na Prime. Pivo pouzivam take neutralne z Lidla - Deep, na dusenie a varenie vyborne, na pitie fuj.

1 kg brambor
60 g slaniny
1 cibule
20 g másla
1 snítka rozmarýnu
2,5 dl piva
sůl, pepř

Brambory uvaříme v osolené vodě, oloupeme a nakrájíme na plátky. Cibulku a slaninu nakrájíme na jemno a osmažíme na másle. Přidáme rozmarýn, plátky brambor, dochutíme solí a pepřem a zalijeme pivem. Přiklopíme pokličkou a necháme pár minut dusit. Nakonec brambory zapečeme v troubě na 200° asi na 5 minut.
Deganova
21.02.10,12:31
Nemylis sa? Toho konaku iba 1 dcl?
Nie nymýlim sa. Ozvy sa ako to dopadlo.
babka - ježibabka
21.02.10,13:56
Polievka z hovädzích kostí, plnená paprika, my máme najradšej s chlebom, kysnutý koláč makovo - jablkový.
alabut
21.02.10,14:38
Priznam sa, ze som este nic nedusil v cistom alkohole, dopadlo to tak, ze mi ryba udrela do hlavy, pospal som si dobre. Trocha som ju vylepsil cesnekom a citronovou stavou. Druhy raz ju urobim trosku inac. Najprv ju osolim, okorenim hrubym korenim, opeciem z oboch stran na masle, vyberiem, potom pridam cibulu, bazalku a jeden cesnak, udusim, podlejem alkoholom, vlozim opecenu rybu a udusim do zmaknutia. Hodim na tanier, smietka zelerovej vnate, zemiaky, pripadne platok citronu, alebo zopar bobul hrozna. Pouzil som tuhsi domaci konak, ktory robim aj zo supkami, co mu dodava nahorkastu chut grapy. :-)
erzet
21.02.10,16:49
8. týždeň
erzet
21.02.10,16:53
Raňajky: klobáska s vajcami a horčicou
Obed: Boršč, pečená krkovička, kapusta, kysnutá knedla
buchač
21.02.10,17:15
Raňajky: klobáska s vajcami a horčicou
Obed: Boršč, pečená krkovička, kapusta, kysnutá knedla

...hm , že klobáska .....;)

Čistý dievčenský sen ....:rolleyes:
hnedoočka
21.02.10,17:20
Raňajky: klobáska s vajcami a horčicou
Obed: Boršč, pečená krkovička, kapusta, kysnutá knedla


Robko, aranžmá......ok!:D

mňa však iné zaujalo: raňajky tuším o 10.OO, obed okolo 17:OO a večera bude kedy?

stihnem dojsť?;)
erzet
21.02.10,19:24
Ja nevečeriam.
Môj režim:
V pracovný deň:
o pol ôsmej si uvarím trištvrte litra čaju + v pondelok a stredu koláč z obchodu
o trištvrte na jedenásť obed, potom káva
o 17:00 večera
o 20:00 káva niekedy až do desiatej.

Cez víkend sa mi raňajky posúvajú skôr, o dvanástej koláč z obchodu, ale obed dodržujem okolo 17:00, o 20:00 káva.

Ako dedo dodržujem režim, ale keď ma niekto vyruší, dám sa.
jozka56
21.02.10,19:37
...hm , že klobáska .....;)

Čistý dievčenský sen ....:rolleyes:
..ešteže mám sladkých 17-náásť:D:D
hnedoočka
21.02.10,19:39
Ja nevečeriam.
Môj režim:
V pracovný deň:
o pol ôsmej si uvarím trištvrte litra čaju + v pondelok a stredu koláč z obchodu
o trištvrte na jedenásť obed, potom káva
o 17:00 večera
o 20:00 káva niekedy až do desiatej.

Cez víkend sa mi raňajky posúvajú skôr, o dvanástej koláč z obchodu, ale obed dodržujem okolo 17:00, o 20:00 káva.

Ako dedo dodržujem režim, ale keď ma niekto vyruší, dám sa.

takže ak chcem ráno koláčik, tak mám doraziť v pondelok,alebo v stredu, ostatné by sedelo,ale káva o 20,OO ?

a to aj spíš v noci?:eek:

pokiaľ viem, nie si ešte dedo,či?;)

a pokiaľ sa jedná o vyrušenie, ešte že sa dáš...:D:D:D
jozka56
21.02.10,19:40
Rozhodnute.

Manzelka - hovadzia polievka s pecenovymi haluskami, vyprazany vietnamsky zralok, zemiaky na pive, ako dezert opeceny banan s medom a mandlami, poobede strudla s makom a jablkami.

Pre seba si urobim toho zraloka v konaku, uz ho mrazim v mrazaku a hladam konak.
Kde je fotoooo? tá ryba pangasius je výborná, odkedy som ju objavila, často ju jedávame, lebo pre mňa ryby nem, iba na vianoce:rolleyes::)
osky
21.02.10,19:43
ja zajtra vykosťujem 2 kurčatá. Videla som to v telke a potom som to aj spočítala, že to vyjde lacnejšie - z prs bude na zajtra akože čína s ananásom a mandľami, na pondelok z tých prs odrežem na malé rezníky - namočené v jogurte, vajíčku, korení. Stehna a krídla odložím do mrazáku . to máme na 2x a z kostry bude polievka.

Prve vykosťovanie mi celkom trvalo, ale teraz už to je pohoda.

ja si takto porcujem kurcata stale-je to naozaj vyhodnejsie a aj praktickejsie.
vykostujem len prsia,dalsie porcujem na stehna,kridla ,trupy,presne ako pises.;)
Laco-monter
21.02.10,20:14
Neviem,či sa tento recept už v tejto sekcii objavil, no pre mňa je to vždy zaručený recept ak už neni čo variť,resp.neprichádza nápad ako upiecť kurča na 37-my sposob.
Klasicky obed na južno-zemplinsky sposob.Polievka,dusené zemiaky na paprike,mäso z polievky.:)
Rozštvrtené kurča, alebo kačacie, či husacie trupy,či bravčovú lopatku
(mäso vyberieme podĺa toho,čo máme k dispozícii)vložíme do studenej vody a začneme variť až kým nezovrie,keď sa tvorí pena,zmiernime oheň a penu dočista vyzbierame sitkom.Vložíme očistenú polievkovú zeleninu,1/4 feferonky,ja dávam aj 1 zeleninovú kocku
a varíme na miernom ohni asi 3/4 hodiny,medzitým si pripravíme tzv.polninu,čo je vlastne akýsi vaječno-zeleninovo-mäsový knedlík verený v polievke.
Na "polninu" potrebujeme: asi 15 dkg mäsa,či vnutorností,ktoré pokrajame na veľmi jemno,5 vajec,1 cibuľu,1mrkvu,20 dkg strúhanky a 5 dkg hladkej muky,čaj.lyžičku vegety a štipku sódy-bikarbóny.
Do misky dáme pokrajané mäso,či vnútornosti,rozklepneme vajcia,pridáme postruhanú cibuĺu a mrkvu,tiež struhanku a hladkú muku,ochutíme vegetou a vymiešame na riedke cesto,ktoré sa bude odlepovať od misky.
Hmotu nasypeme do mikroten.vrecúška,preložíme a vložíme do vriacej polievky,po 15 min.varenia vyberieme vrecúško a varíme ešte 10 min.
Odstavíme.
V hrnci popražíme na masti cibuľu do zlata,odstavíme,pridáme 2 čaj lyžičky mletej papriky,dáme znovu na oheň a pridáme na kocky pokrájané zemiaky
zalejeme vodou asi do poly zemiakov, osolíme 1 čaj.lyžičkou soli,
prikryjeme prikrivkou,dáme do varu a varíme asi 20 min.sem tam pomiešame,varíme dovtedy kým nevyvrie voda a zemiaky nie sú mäkké.Odstavíme.
Servírujeme polievku z domácimi rezancami a uvarenou zeleninou a ako druhé jedlo mäso z polievky, spolu z "polninou" pokrájanou na kolieska a paprikovými zemiakmi a kyslou uhorkou.
CHUTÍ vkaždom ročnom období vždy ZNAMENITE !;) :)
Bionda
21.02.10,20:15
Polievka - nadnes skusim nejake kyselo s klobasou a hubami, alebo slovensky borsc, podla toho, co vykutrem manzelke v chladnicke. Alkohol k slovenskemu narodu patri ako prasa, kapusta a zemiaky :-)

Poradte nejaky lahky dezert, k alkoholu samozrejme.
Určite doporučujem tiramisu - dopraj si ten likér amareto a menej kávy a už si ani naliať nemusíš :) ;)
- síce ľahký kaloricky nie je :D najmä ak dáš dobré mascarpone (:D), ale mňam je :)
erzet
21.02.10,20:51
takže ak chcem ráno koláčik, tak mám doraziť v pondelok,alebo v stredu, ostatné by sedelo,ale káva o 20,OO ?

a to aj spíš v noci?:eek:

pokiaľ viem, nie si ešte dedo,či?;)

a pokiaľ sa jedná o vyrušenie, ešte že sa dáš...:D:D:D
Ja spím kedy ľahnem a kde ľahnem, okrem...

Nie som ešte dedo.

Dám.
alabut
22.02.10,03:44
Tu je ta potvora, z alkoholu, masla, cibule a cesneku vznikol ten mismas na vrchu. Druhykrat ho urobim inac, podla popisu niekde vzadu. Este ho skusim na vine a na pive, aby som zistil, ktora odroda alkoholu mu zapasuje. Zrejme by mu pasoval arak, ale neviem ho vyrobit.
http://www.porada.sk/picture.php?albumid=492&pictureid=7145
Izuzan
22.02.10,08:43
Dnes to bude vyprážany syr, hranolky a tatarska.
Nerobim to často ale občas môžeme aj zhrešiť.
erzet
22.02.10,09:41
takže ak chcem ráno koláčik, tak mám doraziť v pondelok,alebo v stredu, ostatné by sedelo,ale káva o 20,OO ?

a to aj spíš v noci?:eek:

pokiaľ viem, nie si ešte dedo,či?;)

a pokiaľ sa jedná o vyrušenie, ešte že sa dáš...:D:D:D
http://www.porada.sk/t113919-p204-co-dnes-na-obed.html

Pre Teba aj tortu upečiem
alabut
22.02.10,09:42
Dnes som lenivy ako pes, vonku je pekne. Chlieb s mastou a cibulou a caj.
JarkaL
22.02.10,09:44
Dúfam, že ten čaj bude s rumom.
Bionda
22.02.10,09:51
[Quote = alabut; 1307747] Dnes som lenivy ako pes, vonku je pekne. Chlieb s mastou cibulou caj. [/ Quote
]
:eek: dnes a pekne? Dažďu visia nohy :eek: včera bolo pekne- sa priznaj !

Dnes sa ani mne veľmi variť nechce, ale niečo rýchle - kuracie prsia na gril. platni a šalát zelený s paradajkami, mlad. cibuľkou a parmezánom. :)
Deganova
22.02.10,09:57
Od včera cesnaková polievka, kaša zemiaková tiež ostala a k tomu špekačky s pivom.
Špekačky cez polovicu prekrojiť, ale nie celkom do každého zárezu vložiť koliesko cibule cca 0,5 cm,1 baraní roh, poukladať do pekáča vedľa seba, zaliať 1 kečupom cca 250 ml a fľašou čierneho piva, dať piecť na 150 C cca 1 hodinu.
Jara
22.02.10,10:03
Polievka kuracia s pečeňovými haluškami od včera, zemiakové pyré, špenát a volské oko...
alabut
22.02.10,10:15
Predsa nieco urobim. Vyrajbem male zemiaky kefou, prekrojim napoly, posypem hrubozrnnou solou a kminom, mozno syrom, sup do truby, acidko, pivo, snaps. Este dnes musim vyrobit jogurt, acidko, tvaroh, smotanu a najaky vajecny liker, najlepsie cokoladovy, minuli sa zasoby od vianoc.
erzet
22.02.10,10:34
alabut, Acidko lacno predám. Také nepijem. Kúpil som to pre jednú poraďáčku a tá mi vynadala, že som lakomý keď som kúpil iba štvrťlitrové a že som lenivý keď som jej to nepriniesol do Blavy. Za dobrotu, na žebrotu.

Tak tu máš, na, prečítaj si. Nevďačnica.
mimotemy
alabut
22.02.10,11:01
Kupovane pouzivam iba na ockovanie. Domace je ine, huste, pouzivam ho casto namiesto smotany. Manzelka zvykne vecer zlopnut liter s krajcom chleba.
2009
22.02.10,11:42
alabut, Acidko lacno predám. Také nepijem. Kúpil som to pre jednú poraďáčku a tá mi vynadala, že som lakomý keď som kúpil iba štvrťlitrové a že som lenivý keď som jej to nepriniesol do Blavy. Za dobrotu, na žebrotu.

Tak tu máš, na, prečítaj si. Nevďačnica.
mimotemy

No teéééééééééééédááááááááááá áááá. ja som to najmilšie a najnežnejšie stvorenie na planéte. Čoby na planéte v galaxii .. oprava v celom vesmíre. TAK. :) A acidko ľúbim strašne moc. Ukázať mi ho iba na fotke to prežijem v pohode. Ale iba štvrť litra to už sa rovná týraniu :mee:
erzet
22.02.10,11:49
No teéééééééééééédááááááááááá áááá. ja som to najmilšie a najnežnejšie stvorenie na planéte. Čoby na planéte v galaxii .. oprava v celom vesmíre. TAK. :) A acidko ľúbim strašne moc. Ukázať mi ho iba na fotke to prežijem v pohode. Ale iba štvrť litra to už sa rovná týraniu :mee:

Čo si zagágala, ako trafená hus?
2009
22.02.10,11:57
Čo si zagágala, ako trafená hus?


http://web2.t-mobile.sk/down/bc/81635/81635_82.gif
erzet
22.02.10,13:30
Kto si dá lievance? Toľko ich narobili, že mi dali ešte aj domov.
Maruška54
22.02.10,13:42
Kto si dá lievance? Toľko ich narobili, že mi dali ešte aj domov.
ja ja ja si prosííím
erzet
22.02.10,13:47
ja ja ja si prosííím
tak pod ge nám
Maruška54
22.02.10,14:04
tak pod ge nám
nemám helikoptéru
adi11
22.02.10,14:10
dnes sa nevari ako kazdy pondelok..ved zostala z nedela aj polievka aj maso..ale na nespor uz peciem hurky:)
m.hladka
22.02.10,16:07
Dnes boli španielske vtáčiky, zemiaky - pyré.
erzet
22.02.10,16:14
nemám helikoptéru
My máme aj letisko a vy nemáte, hehe
erzet
22.02.10,16:19
Kelová polievka, lievance s džemom
(chlieb s dierkou iba pre mňa, špeciálne prestieranie, aby ste vy lepšie videli, potom som sa presunul za stôl, moje stoly boli pripravené na nejakú oslavu. bŕŕŕ, ale im zmrznú)
janaGT
22.02.10,16:19
Dnes boli španielske vtáčiky, zemiaky - pyré.

aj u nás, zostali zo včera, ale mali sme ryžu a tarhoňu
janaGT
22.02.10,16:20
Kelová polievka, lievance s džemom


a čo tie diery v chlebe? Nejaká myška?
erzet
22.02.10,16:23
a čo tie diery v chlebe? Nejaká myška?
Janulík, vysvetlenie vyššie
Kazu
22.02.10,17:41
Ja som dnes mala Valetol :---
mysimis
22.02.10,17:48
Ja som dnes mala Valetol :---

Zuzi, ale od valetolu sa nepriberá:D:D:D
janaGT
22.02.10,17:59
Ja som dnes mala Valetol :---

úha, žeby zúbky neposlúchali?
adi11
22.02.10,18:01
Ja som dnes mala Valetol :---
..môj starý ho má každý deň, jeho najobľúbenejší..
Kazu
22.02.10,18:18
Neviem čo je bolesť zubov, za posledných 40 rokov ma určite neboleli ani raz. Ale zistila som, že u mňa Valetol najlepšie zaberá na migrénu. Keď ho zjem hneď ako sa objavia prvé príznaky oko-ucho-hlavového bolenia tak môžem fungovať bez troch "t":)
terezamaria
22.02.10,18:33
Ja som dnes mala Valetol :---

Zuzinka, to si nemala veru dobrý obed.........:):):):):):):):):)
Maruška54
22.02.10,20:29
My máme aj letisko a vy nemáte, hehe
máme v Kuchyni...tam by som nejako dopajdala a možno by mi aj niečo väčšie požičali
erzet
22.02.10,21:42
máme v Kuchyni...tam by som nejako dopajdala a možno by mi aj niečo väčšie požičali
Posledná šanca, zabudol som ich v práci. Ozaj, vo štvrtok ti ich pošlem jeden pán zo záhoria k nám ide školiť.
Kazu
22.02.10,22:29
Posledná šanca, zabudol som ich v práci. Ozaj, vo štvrtok ti ich pošlem jeden pán zo záhoria k nám ide školiť.

Keď je zo Záhoria tak určite pôjde aj cez nás. Pribaľ trochu viac, počkám ho za začiatku dediny. :D
Maruška54
23.02.10,08:31
Posledná šanca, zabudol som ich v práci. Ozaj, vo štvrtok ti ich pošlem jeden pán zo záhoria k nám ide školiť.
Záhorie je široký pojem a okrem toho trojdňové lievance už nemdobré pre mňa
alabut
23.02.10,09:43
Dnes vzdavam hold chlebu. Rano opekany stary chlieb vo vajci, vecera chlebova polievka s kelom, placky zo stareho chleba, tekuty chlieb a este zalozim do flase chlebovy kvas.
Maruška54
23.02.10,10:28
dnes tarhoňa, dusené šampiony a paradajkový šalát...a tiež pečiem chlieb
erzet
23.02.10,19:19
Gulášová polievka, novozámocký kurací paprikáš, halušky
bettylou
23.02.10,21:51
[QUOTE=alabut;1307419]Tu je ta potvora, z alkoholu, masla, cibule a cesneku vznikol ten mismas na vrchu. Druhykrat ho urobim inac, podla popisu niekde vzadu. Este ho skusim na vine a na pive, aby som zistil, ktora odroda alkoholu mu zapasuje. Zrejme by mu pasoval arak, ale neviem ho vyrobit.

Aj tak sa dá
Domácí rýžové víno

Ingredience:
500 g dobře proprané rýže, 150 g cukru, 3,5 l vody, 2 špetky tymiánu, zázvoru, pelyňku, muškátového květu, jeden celý muškátový oříšek,1 citrón, 80 g droždí

Postup přípravy: Přebranou a propláchnutou rýži dáme do čisté pětilitrové sklenice. Vodu svaříme s cukrem, necháme vychladnout a přilijeme k rýži. Přidáme koření, citrón nakrájený i s kůrou a kvásek z droždí. Necháme 6 týdnů kvasit a 1 týden uležet. Potom už na zdravíčko! Pozor, mělo by se pít chlazené, anebo když má 37 °C.
bettylou
23.02.10,21:58
Gulášová polievka, rybie prsty, zemiaková kaša, dusená čínska kapusta, tatárska

zajtra tvarohové gule s bazovou plnkou, polievku ešte neviem asi šošovicová nakyslo
alabut
24.02.10,08:25
bettylou - tak arak nevyrobim. Podla toho receptu je alkohol vykvaseny z cukru a to nie je nasa cesta.Alkohol sa musi vyrobit zo skrobu, ktory ryza obsahuje, bez cukru. Pretoze kvasinky nevedia spracovat skrob, musi sa zmenit na cukor. Slo by pouzit naklicenu ryzu, akurat neviem, kde zohnat ryzu, ktora by naklicila. Dalsou cestou je pouzitie enzymov, akurat neviem, kde na Slovensku sa da kupit na dobierku male mnozstvo. Velkospotrebitelske balenia dodava akasi firmy z Trnavy. Este existuje tretia nahradna moznost, naklicit jacmen a pri vareni pridat ryzu. Japonci pouzivaju specialny kmen, ktory sparenu ryzu dokaze spracovat na alkohol - sake az 20%.

Ako spravit bazovu plnku?
erzet
24.02.10,08:29
alabut "Ani Vizír tak nezíra ako ja."
alabut
24.02.10,08:48
Obcas si vyrabam whisky a ine dobroty zo zbozia, to preto. Na vodku mi chyba dobre aktivne uhlie v prasku :-)
Kazu
24.02.10,10:12
Neviem čo bude k obedu. Keď som sa rozhliadala po chladničke čo tam je variteľné, tak prišla nevesta s akýmsi balíčkom a chytala sa varechy, že bude kuchtiť ona. To ste mali vidieť akou rýchlosťou som sa pratala z kuchyne.:D Už len nenápadne pozerám na hodiny, nejak mi dnes mimoriadne vyhladlo :---
jozka56
24.02.10,10:17
Neviem čo bude k obedu. Keď som sa rozhliadala po chladničke čo tam je variteľné, tak prišla nevesta s akýmsi balíčkom a chytala sa varechy, že bude kuchtiť ona. To ste mali vidieť akou rýchlosťou som sa pratala z kuchyne.:D Už len nenápadne pozerám na hodiny, nejak mi dnes mimoriadne vyhladlo :---
Kazu dúfam, že sa pochváliš s obedom:)
jozka56
24.02.10,10:19
Dnes máme ešte kurací vývar s haluškami, večer som robila huspeninu a tá beťárka sa mi na 3-tí pokus podarila, tak ju okoštujem:)
calawen
24.02.10,12:07
dnes hovädzí guláš
trisestri
24.02.10,13:34
dnes budu chmulkovia-len asi skusim ine ovocie ako čučoriedky http://vcielkaisr-mojerecepty.blogspot.com/2010/02/cucoriedkovi-chmulkovia.html
alabut
24.02.10,14:46
Dnes:
polievka - spajzovy vymet (kel, fazula, paradajkovy pretlak, klobasa, siroke rezance, mrkva, zeler, cibula),
druhy chod: mraznickovy vymet (dva pekace lasagni)
dezert: pohar grapy, akysi osuch z cesta, co mi ostalo z vyroby lasagni
vecer: to iste, co naobed, pivo, vyzut cizmy, povolit gumu na teplakoch, vypnut manzelku a zapnut televizor. :-)
alabut
24.02.10,14:47
Dnes:
polievka - spajzovy vymet (kel, fazula, paradajkovy pretlak, klobasa, siroke rezance, mrkva, zeler, cibula),
druhy chod: mraznickovy vymet (dva pekace lasagni)
dezert: pohar grapy, akysi osuch z cesta, co mi ostalo z vyroby lasagni
vecer: to iste, co naobed, pivo, vyzut cizmy, povolit gumu na teplakoch, vypnut manzelku a zapnut televizor. :-)
erzet
24.02.10,16:34
Šošovicová polievka, bravčovo-šampiňónový špíz, dusená ryža, čalamáda
mysimis
24.02.10,18:21
Dnes to bola kôprová omáčka, knedlik a hovädzie varené.
KATA50
24.02.10,22:00
Dnes som vyskúšala niečo nové a všetci to prežili;). Palacinky na slano.
Klasické palacinkové cesto zmiešajte s mletým, kuracím, restovaným mäskom - samozrejme patrične okoreneným. Potom vyprážajte túto palacinkovú zmes po obidvoch stranách a servírujte so zeleninovým šalátom+dresing z kyslej smotany. Vrele odporúčam.:):)
alabut
25.02.10,00:10
erzet
25.02.10,08:09
Dnes som vyskúšala niečo nové a všetci to prežili;). Palacinky na slano.
Klasické palacinkové cesto zmiešajte s mletým, kuracím, restovaným mäskom - samozrejme patrične okoreneným. Potom vyprážajte túto palacinkovú zmes po obidvoch stranách a servírujte so zeleninovým šalátom+dresing z kyslej smotany. Vrele odporúčam.:):)
Prečo by nemali prežiť, keď tam neboli muchotrávky?
babka - ježibabka
25.02.10,08:16
Dnes bude restovaná pečienka, ryža a k tomu niečo kyslé. Polievka zeleninovo - hríbová s cstovinou.
babka - ježibabka
25.02.10,08:26
Pre ALABUT. Všimla som si, že robíš rôzne vymýšľance z alkoholu, tak by som chcela poradiť. Dnes budeme mať novú jabĺčkovicu - z pálenice, nie lavórovô. Medzi rečami mi jedna známa povedala, či jej nevymením 1 liter za slivovicu, že mi donesie aj zubrovkovú trávu. Nakoľko som to ešte nerobila, tak potrebujem poradiť ako na to. Ale aj keby som z toho nič nerobila, tak získam, lebo slivovica ja predsa niečo lepšie ako jabĺčkovica. Ďakujem vopred za radu.
alabut
25.02.10,08:29
Kapusnica s hribami a udenym zubacom
alabut
25.02.10,08:39
Zubrovku som este nepouzival, ale myslim si, ze potrebuje neutralny alkohol ako vodka, aby vynikla jeho chut. Preto pyta jablckovicu, pretoze nie je taka odrodovo vyrazna ako slivovica, a je silnejsia ako vodka. Na vycistenie pachuti z jablkovice by bolo mozne upravit jablkovicu prefiltrovanim cez aktivne uhlie, ale este som to neskusal. Najlepsie by bolo zohnat 50% Koshar vodku z Ruska, alebo 45 % Krystal vodku z Polska. Menej vyrazna a lepsia je jablkovica z jablkovej stavy (calvados), ako z celych jablk. Supky tam zanasaju taku drsnu chut. Akurat planujem urobit nejaky lis na jablka, aby som mohol kvasit priamo stavu. Stava je dobra aj na pitie, s trochou chrenu v chladnicke dlhsie vydrzi.
mysimis
25.02.10,08:55
Keďže je dnes štvrtok a ja môžem polievky jesť len vo štvrtok, tak si robím kyslú hríbovú polievku s domácou klobásou a hríby sú aj sušené aj mrazené dubáčiky. K tomu pečiem domáce buchty s domácim slivkovým lekvárom.
Kazu
25.02.10,09:12
Rožkové knedličky s údeným mäsom a dusená kyslá kapusta. Polievka bude tiež nejaký špajzový výmet :---
Žabinka
25.02.10,10:55
Polievka pórová, bravčové rizoto (keďže sú prázdniny-veľa rizota :D -aj na zajtra), posypané syrom, kyslá uhorka.
Maruška54
25.02.10,11:11
zabijačkové zelé
JarkaL
25.02.10,11:12
Zemiaková harmonika z Porady (alebo harmonikový zemiak?) K tomu domáca sudová kyslá kapusta.
babka - ježibabka
25.02.10,12:27
Zubrovku som este nepouzival, ale myslim si, ze potrebuje neutralny alkohol ako vodka, aby vynikla jeho chut. Preto pyta jablckovicu, pretoze nie je taka odrodovo vyrazna ako slivovica, a je silnejsia ako vodka. Na vycistenie pachuti z jablkovice by bolo mozne upravit jablkovicu prefiltrovanim cez aktivne uhlie, ale este som to neskusal. Najlepsie by bolo zohnat 50% Koshar vodku z Ruska, alebo 45 % Krystal vodku z Polska. Menej vyrazna a lepsia je jablkovica z jablkovej stavy (calvados), ako z celych jablk. Supky tam zanasaju taku drsnu chut. Akurat planujem urobit nejaky lis na jablka, aby som mohol kvasit priamo stavu. Stava je dobra aj na pitie, s trochou chrenu v chladnicke dlhsie vydrzi.
Ďakujem za odpoveď. Jabĺčkovica je už doma. Hodil nám to s niekym, čo mal hrušky (lebo kotol je na 600 litrov a my sme mali asi 120 l kvasu) tak má trochu inú chuť - lepšiu (podľa mňa, lebo koľko ľudí, toľko chutí). Napriek tomu budem z nej robiť citrónový likér a becherovku z čaju Stomaran a večer, keď mi známa donesie trávu hodím do pálenky aj tú a vyskúšam čo to povie. My nie sme až takí nároční na to, aby to malo originál chuť. Hlavne že to tečie. Jablkovú šťavu ale bez chrenu robievam tiež.
Dav
25.02.10,12:41
Zeleninový boršč a špagety so sójovými kockami.
wagner
25.02.10,14:37
Zubrovku som este nepouzival, ale myslim si, ze potrebuje neutralny alkohol ako vodka, aby vynikla jeho chut. Preto pyta jablckovicu, pretoze nie je taka odrodovo vyrazna ako slivovica, a je silnejsia ako vodka. Na vycistenie pachuti z jablkovice by bolo mozne upravit jablkovicu prefiltrovanim cez aktivne uhlie, ale este som to neskusal. Najlepsie by bolo zohnat 50% Koshar vodku z Ruska, alebo 45 % Krystal vodku z Polska. Menej vyrazna a lepsia je jablkovica z jablkovej stavy (calvados), ako z celych jablk. Supky tam zanasaju taku drsnu chut. Akurat planujem urobit nejaky lis na jablka, aby som mohol kvasit priamo stavu. Stava je dobra aj na pitie, s trochou chrenu v chladnicke dlhsie vydrzi.
Môžeš mi napísať, ako robíš jablkovú šťavu s chrenom? Koľko treba chrenu a na koľko šťavy?
alabut
25.02.10,16:53
Chrenu od oka, aby neprerazal velmi jablkovu chut, ja to chutnam, ked je moc chrenu pridam stavy. Chren postruhat.
alabut
25.02.10,17:39
Tiez mi este ostava vypalit asi 150 l belovice. Ked ta dal dokopy s hruskami a mal dobry kvas, tak si vyhrala. Palenku nechaj odvetrat a dozriet, potom rob likery a zubrovku, este je drsna, aspon rok. :-)
erzet
25.02.10,19:49
Slepačia polievka s haluškami, horehronský bravčový rezeň, zemiaková kaša, šalát
(oni si tým reznom a kuracinou vylepšujú ekonomický výsledok, pretože vtedy je najviac stravníkov)
alabut
26.02.10,12:12
Krupkova polievka s klobasou na smotane, huspenina s pivom, ryzovy nakyp s malinami a cernicovo-ribezlovym kompotom kompotom, k nakypu karamelovy liker.

http://www.porada.sk/picture.php?albumid=492&pictureid=7374
Takto ma vyzerat domace acidko :-)
babka - ježibabka
26.02.10,12:51
Dnes polievka akú dávali voľakedy strašne dávno v nemocnici rodičkám na mlieko zasmažená s vajcom, hodne kmínu, občas je aj taká dobrá (ešte takú dávajú?), rybie prsty, zemiaky, tatarská omáčka.
erzet
26.02.10,12:53
Dva mini banány a dve mini mandarínky
Maruška54
26.02.10,13:06
zabijačkové zelé od včera a osúch výmet domácnosti...múka trochu hladkej, trochu polohrubej, trochu ražnej, náplň sušené ovocie od vianoc, sneh z troch bielkov z mrazáku, trochu tvarohu a orechov
babka - ježibabka
26.02.10,13:10
Tiez mi este ostava vypalit asi 150 l belovice. Ked ta dal dokopy s hruskami a mal dobry kvas, tak si vyhrala. Palenku nechaj odvetrat a dozriet, potom rob likery a zubrovku, este je drsna, aspon rok. :-)
Belovica je veru dobrá vec. Tiež sme mávali (ešte u otca), len už stromy vyschli. Ako som písala citrónový likér, becherovka a zubrovková tráva sa už lúhujú a zostatok je odložený na mätový likér, višňový likér a orechovicu. Odležaná už bude, ale nie rok, iba dovtedy, kým budú čerstvé suroviny. Tiež som robievala také likéry, ako tu uvádzaš - vajcový, kakaový, čokoládový a vrcholom bol karamelový (mňamka). Momentálne mám akési pomýlené chuťové poháriky, že na sladké nemôžem ani pozrieť. Aj toto teraz robím iba kvôli neveste, susede a kamarátkam, ktoré nemajú rady čistý alkohol.
alabut
26.02.10,15:17
Tiez robim alkohol s chutou napriklad lipy, repika, materinej dusky a co strcim do kosika v kotli. Alebo klasicky vyluh z bazy, visni, orech mam este mlady. Dnes som okostoval cucoriedky, parada, hoci do Absolut Kurat este daleko. Tak, nech sa ti vo vyrobe a piti likerov dari. :-)

Kde si zohnala zubrovku? U nas nerastie.
jozka56
26.02.10,19:04
Alabut a domáci chlieb pečieš v pekárničke alebo v elektrickej rúre???
buchač
26.02.10,19:39
Dnes polievka akú dávali voľakedy strašne dávno v nemocnici rodičkám na mlieko zasmažená s vajcom, hodne kmínu , občas je aj taká dobrá (ešte takú dávajú?), rybie prsty, zemiaky, tatarská omáčka.

Tiež je vynikajúca so zápražkou ...a keď sa dá veľa rasce ...hm , nemá chybu ...;)
erzet
26.02.10,19:43
Dnes polievka akú dávali voľakedy strašne dávno v nemocnici rodičkám na mlieko zasmažená s vajcom, hodne kmínu, občas je aj taká dobrá (ešte takú dávajú?), rybie prsty, zemiaky, tatarská omáčka.
Prečo to nedávajú aj rodičom, ale len rodičkám?
jozka56
26.02.10,19:43
Ja túto zasmaženú polievku s kmínom a vajcom robím často/ je rýchla/, ale dávam tam aj posekaný cesnak, petržlenovú vnať a niťovky.
alabut
26.02.10,20:04
jozka56 - chlieb peciem v el.sporaku. Nemam rad zbytocny riad a spotrebice navyse, treba tomu najst miesto, upratovat. Manzelka mi vymenila na vianoce tridsatrocnu el.pec za novu, ale stara piekla rychlejsie a chutnejsie, mala vacsi vykon a nezakryte topne telesa (viac dlhovlnneho tepla), ktore robia chlieb chlebom, pizu pizou a rozok rozkom. Rychlo urobili tenucku korku, rychlo upiekli chlieb a zbytocne ho nevysusovali. To nova el.pec nedokaze, ale lepsie sa v nej pecu zakusky, strudle a kolace.
hnedoočka
26.02.10,20:18
Dva mini banány a dve mini mandarínky

dnes si mal mini deň?:confused:

lebo mne sa zdal dosť dlhý....:rolleyes::D
erzet
26.02.10,20:29
dnes si mal mini deň?:confused:

lebo mne sa zdal dosť dlhý....:rolleyes::D
ale nestretol som žiadne mini sukne a ešte som bol na takom mini stretku.mimotemy
hnedoočka
26.02.10,20:32
ale nestretol som žiadne mini sukne a ešte som bol na takom mini stretku.mimotemy

mimotemy vydrž, i to príde.....iné ma zaujalo: na všetko tak rýchlo reaguješ?:D:D
adi11
26.02.10,20:32
..ja len jeden párek..:D
erzet
26.02.10,20:39
mimotemy vydrž, i to príde.....iné ma zaujalo: na všetko tak rýchlo reaguješ?:D:D

Áno, ak sa to týka mňa. Na niektorých obľúbencov, zvlášť rýchlomimotemy
Ale tu by sme toto nemali písať pretože nás niekto zhúkamimotemy
jozka56
26.02.10,20:49
Áno, ak sa to týka mňa. Na niektorých obľúbencov, zvlášť rýchlomimotemy
Ale tu by sme toto nemali písať pretože nás niekto zhúkamimotemy
Erzet neboj, nezhúka:--- no to by bolo, ak by nám niekto chute kazil:D
adi11
27.02.10,09:34
dnes mam chut na tvarohove slize, polievka asi cesnacka
Maruška54
27.02.10,09:40
šošovicový prívarok, varená údená krkovička
erzet
27.02.10,10:29
údenáč so žemľou bez piva
Gapo
27.02.10,10:37
Aký problém, karfiolová polievka, dusená kapusta, pečené mäso a knedľa.
mysimis
27.02.10,11:54
Ja som si vybrala z mrazničky dubáky a urobila som z nich hríbové rizoto.
alabut
27.02.10,16:56
Plnene listy z kyslej kapusty servirovane v kapustnici z hribov, domace pletenky.
Žabinka
27.02.10,18:07
Nedeľný obed: šošovicová polievka, bravčové stehno zapečené s cibuľou a smotanou, ryža, zeleninový šalát.:)
erzet
27.02.10,19:45
údenáč so žemľou bez piva
na večeru 2009-ine Acidko uchutené Grankom
erzet
27.02.10,19:47
Nedeľný obed: šošovicová polievka, bravčové stehno zapečené s cibuľou a smotanou, ryža, zeleninový šalát.:)
Dobré
erzet
27.02.10,20:09
9. týždeň
Izuzan
28.02.10,12:30
Aký problém, karfiolová polievka, dusená kapusta, pečené mäso a knedľa.
nebyvaš u nás?? My máme dnes to iste len s brokolicovou polievkou.
Daniela1010
28.02.10,14:23
Kuracie prsia v jogurte a pečené zemiačky. Všetci si pochvaľovali.
babka - ježibabka
28.02.10,14:51
Tiez robim alkohol s chutou napriklad lipy, repika, materinej dusky a co strcim do kosika v kotli. Alebo klasicky vyluh z bazy, visni, orech mam este mlady. Dnes som okostoval cucoriedky, parada, hoci do Absolut Kurat este daleko. Tak, nech sa ti vo vyrobe a piti likerov dari. :-)

Kde si zohnala zubrovku? U nas nerastie.
Zubrovku mi dala tá pani, s ktorou som vymieňala pálenku. A orech keď máš ešte malý, tak tých pár orechov, čo ide do jednej dávky nájdeš aj na prechédzke po chotári a to nebude ani krádež. Jeden môj známy dával tie isté orechy vylúhovať 2 x, výluhy zlial a potom dochucoval. Ak chceš, tak som tu niekedy dávala nejaké recepty na likéry pre informáciu prečítaj si. Je to v téme Bylinkový likér starej mamy príspevok č.5. Neviem pridať priamo odkaz.
Ale mali by sme prestať piť, lebo pani Hladkej opijeme tému a bude nás hrešiť. Martuľa prepáč.
babka - ježibabka
28.02.10,14:56
Prečo to nedávajú aj rodičom, ale len rodičkám?
Teraz možno už nedávajú ani rodičkám, keď nemá zdravotníctvo peniazemimotemy
babka - ježibabka
28.02.10,15:01
Dnes bola slepačia polievka, hovädzie na hríboch. Príloha zmes - ružičky karfiolu, kolečká cibule, kolečká mrkvy, širšie pásiky papriky. Na zajedenie sadlovníky lekvárové a orechové.
alabut
28.02.10,16:00
Tradicna hovadzia polievka s rezancami, hovadzia rostenka na slanine, zemiaky, uhorka, makovo-jablkova strudla, jogurt s palenkou z cernic. Par dni ma tu nebude, idem pustovnicit, rano, naobed, vecer - varene zemiaky, caj + alkohol podla chuti.
osky
28.02.10,20:24
pecene kurca s ryzou,opekanymi zemiakmi a hlavkovym salatom,ako dezert zapekane palacinky
zapekaciu misku vymastime maslom
palacinky natrieme pasom Nutely a pasom jahodoveho lekvaru,posypeme mletymi mandlami,resp.orechmi a zvinieme.ukladame na husto vedla seba do misky.ked je dno polryte a palaciniek mame viac,potom ukladame aj na seba.
v pohari si rozrobime trosku rozhabarkovaneho vajicka s trochou slah.smotany /mnozstvo je podla mnozstva palaciniek/a s trochou cukru.
tymto popolievame rovnomerne palacinky tak,aby boli cca do dvoch tretin zamocene.dame zapiect do vyhriatej rury/250 stupnov/ a ked vrchne chytia korku,ruru vypnut a palacinky prikryt vrchnakom alebo alobalom a nechat dojst v rure.
medzitym uslahame tuhu slahacku a stopime trochu varovej cokolady/ak nemame da sa vymiesat kakao s cukrom a trocskou mlieka na cokoladovu polevu/
palcinky naservirujeme na tanieriky,ozdobime slahackou a cokoladou a ihned podavame-s dezertnou vidlickou i lyzickou.
mnam.:D
KATA50
01.03.10,10:54
Tak dnes si dáme : Milánsku paradajkovú polievku so syrom, varené zemiaky a morčacie prsia v cestíčku. K tomu kyslú nakladanú zeleninu. A keď bude málo podám ešte bielu roládu s lekvárom z čiernych ríbezlí. A vôbec - chuť čiernych ríbezlí je nenahraditeľná a úžasná.
osky
01.03.10,11:38
mam volno,tak varim madarsky gulas so zemlovou knedlou.moj muz dnes pracuje,takze to bude skor vecera.
pudingos je uz upeceny.bude aj na zajtra,lebo uz nemam volno cely tyzden.
zo vcera ostalo palacinkoveho cesta,tak som si v noci namocila do toho par ovsennych vlociek a hrozienok a na obed som si urobila lievance so skoricou.:)
nech sa minie vsetko,co v chladnicke zavadzia.
erzet
01.03.10,17:24
Talianska fazuľová polievka
Horárske bravčové mäso, varené zemiaky
Pečené plece na bylinkách, kapusta, kysnutá knedla (to som odfotil susedovi)
wagner
01.03.10,18:54
Talianska fazuľová polievka
Horárske bravčové mäso, varené zemiaky
Pečené plece na bilinkách, kapusta, kysnutá knedla (to som odfotil susedovi)

A nie náhodou na bylinkách?
erzet
01.03.10,21:01
A nie náhodou na bylinkách?
Ďakujem za upozornenie.
jana007
02.03.10,11:55
Kelová polievka, opekané zemiačiky a roštenka schonbrunská.
erzet
02.03.10,11:59
Teraz možno už nedávajú ani rodičkám, keď nemá zdravotníctvo peniazemimotemy
Dnes sme mali na obed kmínovo-vajcovú polievku. Už prišlo aj na rodičov, ale nie v nemocnici. Budem si kontrolovať mlieko. Zbytočne, pretože kmín som tam ťažko hľadal.
m.hladka
02.03.10,12:39
Dnes sme mali na obed kmínovo-vajcovú polievku. Už prišlo aj na rodičov, ale nie v nemocnici. Budem si kontrolovať mlieko. Zbytočne, pretože kmín som tam ťažko hľadal.

:D:D:D
Maruška54
02.03.10,12:46
Dnes sme mali na obed kmínovo-vajcovú polievku. Už prišlo aj na rodičov, ale nie v nemocnici. Budem si kontrolovať mlieko. Zbytočne, pretože kmín som tam ťažko hľadal.
ale kmín sa tam dával preto aby nemali bábätká vetry...na mlieko sa tam dávalo niečo iné
bv_alexandra
02.03.10,12:52
Prosím Vás poskytnete mi niekto receptik na jeden prívarok. Jedávali sme ho ako deti a žial vôbec neviem ako ho správne urobiť.
Jedná sa o kelový prívarok s brav. mäskom:);)
Maruška54
02.03.10,13:01
ja dám variť kel do teplej vody, po chvíli pridám zemiaky osolím pridám kmín, varím do mäkka, po uvarení vodu zlejem, zemiaky s kelom potlačím pridám zliatu vodu alebo polievku nechám zovrieť a pridám zásmažku s cesnakom
Zdenka 0705
02.03.10,13:25
Tak dnes sa u viacerých varí kelová polievka :)
Ako druhé dusené kuracie pečienky s hráškom, jasmínová ryža a uhorka.
wagner
02.03.10,13:32
Dnes sme mali na obed kmínovo-vajcovú polievku. Už prišlo aj na rodičov, ale nie v nemocnici. Budem si kontrolovať mlieko. Zbytočne, pretože kmín som tam ťažko hľadal.

mimotemyA kde si budeš kontrolovať to mlieko? Na brade?:D:D:D A buď rád, že toho kmínu tam veľa nebolo, lebo by si si nakoniec musel kontrolovať vetry :D:D:D:D
Marína
02.03.10,13:44
Prosím Vás poskytnete mi niekto receptik na jeden prívarok. Jedávali sme ho ako deti a žial vôbec neviem ako ho správne urobiť.
Jedná sa o kelový prívarok s brav. mäskom

ja dám variť kel do teplej vody, po chvíli pridám zemiaky osolím pridám kmín, varím do mäkka, po uvarení vodu zlejem, zemiaky s kelom potlačím pridám zliatu vodu alebo polievku nechám zovrieť a pridám zásmažku s cesnakom
Ja podobne ako Maruška, len do zápražky(tú robím na masti, tá kelu svedčí) najprv pridám postrúhanú cibuľu, neskôr prelisovaný cesnak, na záver červ. papriku, zalejem studenou vodou a povarím. Po priliatí do uvareného kelu(ja ho so zemiakmi nemliagam:D) chvíľu povarím a pridám štipku majoránky.
Podávam s hovädzím perkeltom, ten má dobrú šťavu. Najradšej z labsaru(lýtko).
JarkaL
02.03.10,17:40
Dnes som varila polievku od manuala, trochu som sa bála, ako to dopadne, ale je fakt výborná, ešte som ju vylepšila pečeňovými haluškami.
Janíčko, ďakujem, aj manželovi veľmi chutilo.
buchač
02.03.10,19:31
Kua , kua .....čo máte všetci s tým kmínom ???:rolleyes:

Kmín je po záhoracky / myslím si / predsa zlodej .......

Na Slovensku po slovensky ......teda rasca.......či ...?.....:rolleyes:

Aj keď pôvod obidvoch slov pochádza zo starovekej Sýrie a Perzie ....a znamená to isté korenie , ale ...jeden výraz je správny pre slovenčinu a druhý pre češtinu ...
erzet
02.03.10,19:54
Rascová polievka s vajcom, dragúňove rezne, dusená ryža
erzet
02.03.10,19:59
Neskoro som si uvedomil môj životný omyl. Deťom sme to varili za mala.
wagner
03.03.10,15:39
Čo dnes nikto nevarí? Nie ste hladní? Šošovicová polievka kyslá ( doniesla mi kamarátka) a zemiaková kaša - fučka s opraženou cibuľkou.
mysimis
03.03.10,17:04
Čo dnes nikto nevarí? Nie ste hladní? Šošovicová polievka kyslá ( doniesla mi kamarátka) a zemiaková kaša - fučka s opraženou cibuľkou.

Ale varili sme, varili, len som nestíhala dobehnúť na poradu.....
pečené rebierko, opekané zemiaky, ľadový šalát, vývar z kostí s písmenkami.
erzet
03.03.10,17:07
Hrachová polievka s párkom, kysnutý ovocný koláč, čaj
Izuzan
03.03.10,17:18
ale už sme varili neboj...
pečené zemiaky,kyslá kapusta, jaternica a klobása.
alenka1
04.03.10,08:07
Šošovicový prívarok, špekáčky, chlieb
zemiaková polievka so sušenými hríbami
čučoriedkový koláč
Žabinka
04.03.10,08:21
Dnes niečo ľahké. Zeleninová polievka, cestoviny špirálky s pórovou omáčkou, posypané nastrúhaným syrom.
janka marenistakova
04.03.10,11:50
Ja včera segedínsky guľáš s kúpenou knedľou / uvarila sa v Lidli sama / a deťom / ale aj mne / spojím 2 plátky knedle marhuľovým džemom, posypem grankom a polejem karamelom s maslom, toto mám z porady, je to super rýchle a veľmi dobré, v sobotu asi špenát , zemiaková kaša a rybie prsty, poriadna kyslá fazuľa s údeným, v nedeľu neviem - možno ryža, nejaká mäsová roláda, ešte niečo na šťave a poriadny zákusok, poraďte
wagner
04.03.10,13:13
Kapustová polievka zahustená zemiakmi, zemiakový šalát( bez majonézy) a karfiol pečený v rúre.
Tinika
04.03.10,13:44
bravčový guláš s chlebíkom :) a zajtra soju na nejaky sposob a na víkend brokolicovú polievku, mozno syrovo-brokolicovu a smotanove rezne, novy recept idem skusat :)
alabut
04.03.10,14:16
Opravujem sporak, zima ma vyhnala domov. Vari sa krupkova s hribami, vecer bryndzove halusky, vari sa aj jogurt a acidko, skusam tohtorocnu hruskovicu, ujde. Jogurt bude o tri hodiny, rozmyslam, co z neho ukuchtit, cucoriedkove vino nema chybu, pekne suche, chlieb je z truby von, s mastou a bylinkovym cajom vonia po celej kuchyni.
KATA50
04.03.10,14:39
Ten chlieb z trúby, no to by som sa dala pozvať. Musí byť úžasný. Ja som dnes zvládla iba krúpovú so sušenými hríbmi, segedínsky guľáš so žemľovou knedľou. Tiež chutilo.
alabut
04.03.10,14:48
Domaci vonia po tom, co don strcim, trochu kapusnice, nadherna vona, ako ked sa pecie na kapustnom liste. Vyborny je aj na chrenovom liste, alebo s trochou pomleteho jacmena. Velmi jemny a so zvlastnou vonou je smotanovy, vlastne chlebov je nepreberne mnozstvo druhov, clovek pecie tie, na ktore je najviac nauceny. Obcas si urobim s udenou slaninou a cesnakom, alebo podobny taliansky osuch z bielej muky s olivami a syrom. Dnesny je z acidkom a zemiakom. Vydrzi makky, kym nesplesnie. :-)
KATA50
04.03.10,18:11
Alabut, ak to nie veľké rodinné tajomstvo, prosím napíš recept na domáci chlieb - ten svoj. Vo svojom foto-albume máš foto krásneho pecňa chleba.
erzet
04.03.10,19:34
Francúzska polievka, pečené kuracie stehno, dusená ryža, kompót
bettylou
04.03.10,23:58
šošovicová polievka a tvarohové rezanky
dogicka
05.03.10,06:43
Bryndzové halušky
erzet
05.03.10,08:54
Banán
Timka1
05.03.10,08:56
Banán

chudneš?
babka - ježibabka
05.03.10,08:57
Fazuľková - lusková s vajcom, langoše.
hnedoočka
05.03.10,09:00
Banán

mimotemy tým len pripomínaš, že už je piatok....aj by som sa teškala, keby zajtra nebol úmorný pracovný deň....:rolleyes:
hnedoočka
05.03.10,09:02
Fazuľková - lusková s vajcom, langoše.

hm, langoše už dávno neboli....dík za inšpiráciu!;):)
alabut
05.03.10,14:54
polievka - porovo-fazulova s pretlakom a maxirezancami, zahustena rozmixovynou vcerajsou krupkovou,
druhe- cosi ako harmonika s pecenou, slaninou, cibulou, kridlami (velky chladnickovy vymet),
na poliatie - udeny dresing,
k bylinkovemu caju - lekvarove buchty, med a jemna slivovica (tej viac, vonku je zima)
Laco-monter
05.03.10,14:58
Halušky z dusenou zelenou kapustou omastené maslom.
Kazu
05.03.10,15:14
Kámoš klepol Miša a dnes boli jelítka.
adi11
05.03.10,18:16
Včera si vnuk rozkázal pečené mäsko s knedlou a kapustou.
osky
05.03.10,18:45
zemiakove placky
Marína
05.03.10,21:54
zemiakove placky
Aj u nás.:)
adi11
06.03.10,09:26
Na dnes si zase dcera rozkazala slivkove gule s makom...je to sice babracka..ale uz su hotove..co clovek nespravi kvoli detom:D
Timka1
06.03.10,09:41
u nás dnes čerstvo nachytané pstruhy na cesnaku a bazalke ako príloha zelenina
mysimis
06.03.10,10:25
Rezance s tvarohom, smotanou a praženou slaninkou.
Maruška54
06.03.10,10:30
nedávno spomínaná rascová polievka a domáca pizza od včera
adi11
06.03.10,10:41
Rezance s tvarohom, smotanou a praženou slaninkou.
..mnam syrove slize na sladko:)....a vecer pripecene.:)..mala som ich minuly tyzden..:)..pripecene take chrumkave su najlepsie..:)
Rozalka
06.03.10,10:52
Fazuľová na sladko, ryžový nákyp
JarkaL
06.03.10,10:59
Hŕstková polievka s domácou mrveničkou a bryndzové halušky so slaninkou.
erzet
06.03.10,11:00
10. týždeň
Zdenka 0705
06.03.10,11:29
Hrášková polievka s krupicovými haluškami a zeleninový šalát s olivami a opečenými kúskami morčacieho mäska.
Žabinka
06.03.10,12:22
Kapustnica, francúzske zemiaky.
babka - ježibabka
06.03.10,12:49
Polievka lenivá - sáčková francúzska, jablková žemĺovka. Zajtra bude kura, ešte neviem aké, asi na kapuste so zemiakmi, už sú 2 rozporciované, polievka z trupu. Na zajedenie budú jablkové bálešky (také ako sa robia kapustníky).
tutiola
06.03.10,14:13
Polievka krémová šampionová, jaternicová zmes a zemiaky, kyslá uhorka.
m.hladka
06.03.10,14:17
Dnes bolo kurča na paprike s kolienkami (nie mojími).
KATA50
06.03.10,16:39
kapustová polievka s mrkvou a s krupicovými haluškami, špagety s milánskou omáčkou a syrom.
orientmonkey
06.03.10,17:22
Moj nazor je taky, ze na Slovensku je zauzivana velmi komplikovana a velmi zatazujuca kuchyna na traviaci trakt. Bryndzove halusky, rezne a gulas su pekna vec, ale napr. nic pre mna.

Varit treba jednoducho a z kvalitnych surovin.

Dnes sa velmi tesim na veceru. Za chilku idem kuchtit zapekane paradajky s Mozarellou. Prekladas platky paradajok a syra do zapekacej mysky, na vrchu posypes bazalkou (pokial nemas cerstvu, tak susenou) a das zapiect. Podavas s cerstvym pecivom, pripadne ja k takymto veciam milujem teple hrianky z hriankovaca.

edit: zabudol som, ze zakvapnes prak kvapkami olivoveho oleja
orientmonkey
06.03.10,17:29
co bolo vcera? francuzska cibulacka
nechce sa mi to rozpisovat, tak som nasiel recept najpodobnejsi mojemu, akurat namiesto oleja pouzivam kusok masla. Pripadne olivovy olej na tepelnu upravu. odporucam s domacimy krutonmi z tmaveho chleba (ja pouzivam taky domaci z pekarnicky co mame doma)

Strasna dobrota, vrele odporucam, je to velmi syte a vcera to nahradilo hlavne jedlo - obed.

Postup přípravy asi 2-3 porcí:
asi 4 větší cibule oloupeme, nakrájíme na tenká kolečka a větší kolečka rozdělíme ještě na polovinu,
1-2 lžíce oleje rozpálíme v hrnci a cibuli na něm osmahneme,
1 kostku masového bujónu vhodíme
do1 l vody a necháme přejít varem, hotový vývar potom nalijeme na osmahnutou cibuli a vaříme do měkka,
solí
a pepřem ochutíme a nakonec do polévky přidáme
3-4 lžíce bílého vína (není nutné),
tvrdý sýr nastrouháme a hotovou polévku až talíři sýrem posypeme,
kostičky žemle nebo chleba osmažíme nasucho a také přidáme do talíře.
alabut
06.03.10,18:07
Ja si naopak doprajem vydatnu krvavu kapustnicu s kusom bravcoveho, nech si traviaci trakt vytrpi svoje. Dusu ovlazim poharom-dvoma slivovice a pipet uhasim jednym pivom. Vecer k televizoru bylinkovy caj, nejake keksy, jogurt, jahodovy kompot.
KATA50
07.03.10,09:55
Morčacie prsia v medovo-cesnakovej marináde, šampiňónová ryža a zapekané zemiaky v rúre. Ešte to chcem trochu poliať jogurtovým drezingom s bylinkami. Želám všetkým dobrú chuť ku nedeľnému obedu.
m.hladka
07.03.10,10:34
Morčacie krídlo, a vrchné stehno na slaninke pečené v remoske s grilovacím korením, príloha ryža, čerstvý zeleninovy šalát.
(Nová remoska - prvýkrát skúšam, uvidím, čo to spraví, alebo skončíme v reštike?)
JarkaL
07.03.10,10:40
Dnes účtujem hore v pracovni, manžel varí nejakú špecialitku z knihy (teda z hovädzieho, paradajok a fazule), cítim až sem, že to pekne vonia.
bettylou
07.03.10,18:19
suši train, priateľ sa vytiahol a pozval ná s, aby som nemusela variť :-D
erzet
07.03.10,19:31
Brokolicová polievka, kuracie pečienky na cibuľke, dusená ryža, uhorka
alenka1
08.03.10,07:26
V sobotu neskoro večer som dovarila plný!!!! 8 l hrniec segedínskeho
gulášu s nádejou, že dva dni mám pokoj s varením. V nedeľu obedoval manžel, dcéra, skorozať, ja miniporciu. Druhá dcéra a druhý skorozať si prišli doplniť špajzu. Večera - dcéra, skorozať
/naposledy o 23,00/. Na dnes zostalo na dne hrnca - pre jedného.
Už vidím, ako sa o poslednú porciu pobijú.
janka marenistakova
08.03.10,07:30
V sobotu - kyslá fazuľa, údené varené rebrá, pražené zemiaky, zavárané zelené paradajky s mrkvou a cesnakom, v nedeľu bravčový perkelt, cestovina, pečené kuracie krídelká s ryžou a kompótom, zopár rezňov / zasa boli tvrdé , neviem čo s tým /, jablčník s kokosovým snehom.
wegamizi
08.03.10,08:05
Tooooľko prispevkov v tejto teme a ja tu este nemam. Takze moja inspiracia:
1. paradajkova polievocka s ryzou a nastruhanym syrom
2. francuzske zemiaky s dobrou domacou klobaskou a s dvomi smotanami
3. jablkova zemlovka

Ja to len navarim, ale jem ine;)
Žabinka
08.03.10,08:37
Keďže je dnes to MDŽ, obed budem mať v reštaurácii. :D
erzet
08.03.10,16:32
Kapustová polievka, franzúzske zemiaky, uhorka
mysimis
08.03.10,17:21
Hlivy na smotane, cestovina, kuracia polievka.
bettylou
08.03.10,19:36
brokolicová polievka, pečený bôčik, zemiaky, nakladané šampiňóny

zajtra špagety aglio olio, uhorkovo-mrkvový šalát
trisestri
09.03.10,07:44
Žabinka
09.03.10,08:52
Dnes bude paradajková polievka, ryža s dusenou bravčovou pečeňou a kyslá uhorka.
janka marenistakova
09.03.10,10:48
Paradajková polievka s písmenkami, francúzske zemiaky a čokoládový puding.
jana007
09.03.10,11:56
Cesnaková polievka s opečeným chlebom, plnený kapustný list, zemiaky.
jozka56
09.03.10,12:29
U mňa dnes vývar s niťovkami a knedľa, kapusta a pečené mäsko. Obed bol kúpený:)
Žabinka
09.03.10,12:32
U mňa dnes vývar s niťovkami a knedľa, kapusta a pečené mäsko. Obed bol kúpený:)
To je jedno, ako si k nemu prišla, hlavne, že chutil.:D
alabut
09.03.10,13:24
polievka - srvatkova na modrakoch so smotanou a koprom,
predjedlo - pecene cele zemiaky s cviklou, sol, kmin, udeny dresing
hlavny chod - harmonikove zemiaky prekladane bravcovou pecenou a cibulou na kyslej kapuste, dva deci slivovice, acidko, bylinkovy caj,
vecer - zemiakove pirohy s tvarohovou plnkou, opat dva deci slivovice, bylinkovy caj
erzet
09.03.10,18:40
Zemiaková na kyslo, domáce buchty (3 x s čokoládou, 1 x slivkový lekvár), čaj
wegamizi
09.03.10,18:42
alabut,...dva deci slivovice, acidko, bylinkovy caj,

Dobre menicko, ale tento koniec by mi nerobil dobre:eek:;)
ajacik
09.03.10,18:52
take polievky by som zjedla aj tri :-)


Zemiaková na kyslo, domáce buchty (3 x s čokoládou, 1 x slivkový lekvár), čaj
alabut
09.03.10,19:17
Huspeninu z dvoch paprc a troch hydinovych stehien som vytrepal na balkon, este upeciem pletenky, nachystam ocot, cibulu, slivovicu, caj a nocne hody mozu zacat :-)
wegamizi
09.03.10,20:30
Huspeninu z dvoch paprc a troch hydinovych stehien som vytrepal na balkon, este upeciem pletenky, nachystam ocot, cibulu, slivovicu, caj a nocne hody mozu zacat :-)
Mozem sa ta nieco opytat? Nedá mi spať tá tvoja kombinacia slivovice a caju. To mas nejaky ritual? Daj typ, mozno sa uchytí.:)
Dobreeeeee;)
jozka56
09.03.10,20:35
Aj mne sa ta slivovica páči, ale neviem....:rolleyes:
erzet
09.03.10,20:47
take polievky by som zjedla aj tri :-)
ja zasa 12 buchiet, bez polievky
alabut
10.03.10,07:08
Slivovicu mam pri PC, aby som mal lepsi obraz a lepsie chladenie, ohromne pasuje k suchym jedlam (buchty, chlieb a pod.). Bylinkovy caj pijem nesladeny, od smadu. Zmes repika, materinej dusky a imela pijem na dvakrat. Najskor teply ako caj, zostatok nevylejem, ale zalejem studenou vodou a pijem namiesto vody. Studeny vyluh je od smadu chutnejsi, ako caj, najma chut materinej dusky urobi svoje. Raz som skusil Rajec s prichutou materinej dusky, bolo mi do smiechu. Napokon, repik sa da pit v akomkolvek mnozstve, ako zeleny caj, vyborne hasi smad. Ked necham cez noc na stole pohar vody a pohar caju, caj sa zda studensi a lepsie uhasi smad. Najhorsie na smad su sytene mineralky. Cim viac pijete, tam viac sa vam ziada pit. Snad to sytia naschval, aby sli na odbyt :-)
KATA50
10.03.10,11:11
Proti smädu, niet nad čistú pramenitú vodu.
A dnes ponúkam: Mrkvovú polievku s drobenku, halušky ( u nás... TREPANKY )so sladkou kapustou, poliate opraženou cibuľkou.
KATA50
10.03.10,11:13
Dala som novú tému - DRESING. Ale sa nikto nechytá. Škoda:mee:
jana007
10.03.10,13:29
Slivovicu mam pri PC, aby som mal lepsi obraz a lepsie chladenie, ohromne pasuje k suchym jedlam (buchty, chlieb a pod.).

Mňa slivovica skôr zohrieva ako chladí ....:)
alabut
10.03.10,14:55
Stari kosci, ked sli v horucom lete kosit, mali za pasom namiesto vody flasu slivovice. Clovek sa menej potil :-)
erzet
10.03.10,18:59
Zeleninová polievka, kuracie prsia s ananásom, dusená ryže
alabut
11.03.10,07:28
Dnes si manzelka zela kapustnicu na hriboch a kolozvarsku kapustu. Este vymysliet nejaky lahko vyrobitelny dezert k slivovici.
Žabinka
11.03.10,09:19
Dnes si manzelka zela kapustnicu na hriboch a kolozvarsku kapustu. Este vymysliet nejaky lahko vyrobitelny dezert k slivovici.
Tá kapustnica by sa veru k aktuálnemu počasiu aj hodila.:D
alabut
11.03.10,10:04
Natlacil som tri styridsat litrove sudky, dva su zjedene, z tretieho polovicka, do jesene daleko, susedia vypomozu. Kapustnica, segedin, kolozvarska, plneny list a rozne kreposti na kapuste im chutia.
wegamizi
11.03.10,12:04
Natlacil som tri styridsat litrove sudky, dva su zjedene, z tretieho polovicka, do jesene daleko, susedia vypomozu. Kapustnica, segedin, kolozvarska, plneny list a rozne kreposti na kapuste im chutia.
Jeeeej, ja kapustu milujem v akejkolvek forme a sposobe upravy. Veru by som sa u vas minula, zavidim:)
KATA50
11.03.10,14:33
Tak dnes sme mali: Cícerovú polievku so zemiakmi, vyprážané bravčové karé v zemiakovom cestíčku ( ako keď robíte zemiakové placky ) a ako príloha k tomu restovaná zeleninová zmes. Celkom to ušlo :-)
adi11
11.03.10,14:46
Tá kapustnica by sa veru k aktuálnemu počasiu aj hodila.:D
..aj môj včera navaril výbornú plný hrniec ..že bude na tri dni...to si len myslel :D
babka - ježibabka
11.03.10,15:24
Tak dnes sme mali: Cícerovú polievku so zemiakmi, vyprážané bravčové karé v zemiakovom cestíčku ( ako keď robíte zemiakové placky ) a ako príloha k tomu restovaná zeleninová zmes. Celkom to ušlo :-)
Cícerové sme dávno nemali, ani polievku, ani kašu. Vďaka za tip.
buchač
11.03.10,15:25
Dnes si manzelka zela kapustnicu na hriboch a kolozvarsku kapustu. Este vymysliet nejaky lahko vyrobitelny dezert k slivovici.

Ak tak pozerám na polievku a druhé jedlo .....tak jednoznačne

Kapustníky ...či ľahko , to je už iná vec , ale ...

....nech je dielo dokonané ....a už len dostatok papiera ...;):---:D
babka - ježibabka
11.03.10,15:30
Jazyková omáčka /nie z môjho - to by bolo málo/ z bravčovýcjh jazykov a knedľa.
Laco-monter
11.03.10,15:46
Jazyková omáčka /nie z môjho - to by bolo málo/ z bravčovýcjh jazykov a knedľa.

Zaujímavé pomenovanie, že "jazyková omáčka", :eek:

tak vystižné ako rezancová polievka, či vajcová polievka. :mad:

A omáčku ku sviečkovej by si ako pomenovala :

mrkvová omáčka ???
alabut
11.03.10,17:49
Po kapustnici s alabutkami sa zaprasilo. Zemiakove knedle su pripravene, segedin este klokoce. K slivovici som spravil pecene pirohy so smotano-bryndzovou naplnou. Dnes som cistil cucoriedkove vino, vyborne suche, slivovica a bylinkovy caj pride na rad po polnoci :-)
erzet
11.03.10,19:45
Slepačia polievka s pečeňovými haluškami, vyprážaný bravčový rezeň, zemiaková kaša, šalát
jozka56
11.03.10,22:51
Zaujímavé pomenovanie, že "jazyková omáčka", :eek:

tak vystižné ako rezancová polievka, či vajcová polievka. :mad:

A omáčku ku sviečkovej by si ako pomenovala :

mrkvová omáčka ???
A zeler a iná koreninová zelenina kde??? aj tá patrí do sviečkovej:) a ešte kadečo:)
jozka56
11.03.10,22:53
Po kapustnici s alabutkami sa zaprasilo. Zemiakove knedle su pripravene, segedin este klokoce. K slivovici som spravil pecene pirohy so smotano-bryndzovou naplnou. Dnes som cistil cucoriedkove vino, vyborne suche, slivovica a bylinkovy caj pride na rad po polnoci :-)
Čo to je čistil čučoriedkové víno??? pretáčal? alebo čo?
alabut
12.03.10,07:10
Hej, stacal som ho druhy krat, po dalsom vycisteni ho stocim do flias, ak bude co stocit, je vyborne, bolo teple leto a robil som ho skoro z cistej stavy, co ostalo islo do kotla, palenka bude po rocnom zreni vynikiajuca. :-)
Laco-monter
12.03.10,07:45
to RZ :

máš aj nejaké iné hobby okrem jedla ?
alabut
12.03.10,08:44
Mam chut na toten borek ci burek s nejakou plnkou. Robil uz niekto cesto? Ide tam vajce, olej, ci nie?
JarkaL
12.03.10,08:45
Alabut, mohol by si, prosím, napísať recept na domáce acidko? Niekde si ho spomínal, ale recept som nenašla. Ďakujem.
Tinika
12.03.10,09:03
Slepačia polievka s pečeňovými haluškami, vyprážaný bravčový rezeň, zemiaková kaša, šalát

zvlastna kombinacia ze slepačia a pečenove halusky, my to vačšinou mame s hovadzou polievkou :) bru chut
Žabinka
12.03.10,10:58
Dnes môj obed bude pozostávať z mrkvičkového šalátu, ktorý som si ušetrila zo včera, prípadne ho ešte môžem doplniť jablkom. :)
Poobede idem na veľký víkendový nákup. Budem variť hovädziu polievku, plánujem na ňu kúpiť pekné mäsko, k nemu omáčka asi kôprová, alebo chrenová-ešte neviem, knedlíky. Mňam.
alabut
12.03.10,11:23
Acidko? - jednoducho. Cerstveho kravskeho mlieka najskor zoberiem smotanu, kto nechce, necha ju tam, ale viac sa tvori koza na povrch. Mlieko zohrejeme na 85*C, co je teplota potrebna na sterilizaciu mlieka pre vyrobu acidka a jogurtu. Vlastne znicime vsetky mikroorganizmy v mlieku. Doba sterilizacie je jedna sekunda. Mlieko treba obcas zamiesat, aby sa netvorila koza na povrchu. Ked dosiahneme teplotu 85*C hrniec s mliekom vlozime do studenej vody a ochladime na cca 30*C. Vtedy naockujeme acidofilnu kulturu. Ja pouzivam bezne male acidko, ktore kupim v potravinach a v pohode staci na tri-pat litrov mlieka. Dobre rozmiesam drotenou metlou a necham stat pri izbovej teplote pokial to nezhustne. Obycajne 24 hodin. Huste acidko opat rozmiesam drotenou metlickou a nalejem do flias a do umyteho povodneho kelimku odoberiem acidko na dalsiu varku. Vsetko vlozim do chladnicky a popijam.

Kto chce huste acidko, ako moja manzelka, po naockovani a rozmiesani metlickou hned nalejem do flias. Stuhne vo flasiach a potom mozte donho zapichnut lyzicu.

Jogurt sa robi tak isto, akurat sa mlieko ochladi pod 50*C a naockuje najlacnejsim malym jogurtom, ktory v pohode staci na dva-tri litre mlieka. Hrniec, alebo flase prikryjem uterakom, aby teplota trosku vydrzala a zhruba o tri hodiny je jogurt hotovy. Zhodim uterak, necham ho vychladnut a sup do chladnicky. Pri jogurte treba trochu vyskusat teplotu ockovania. Ak sa naockuje pri cca 48*C, jogurt je smotanovejsi, ak sa naockuje pri teplote cca 42*C, jogurt je kyslejsi. Znova si odlozim do povodneho kelimku davku na nove pouzitie, ktoru pouzijem jeden-dvakrat a potom kupim novy jogurt, pretoze do opakovanej kultury sa zanesu nezelane mikroorganizmy a jogurt zmeni chut na taku mucnu. Ockovaciu kulturu by som musel drzat v prisne hygienickych podmienkach a naco, ked si kupim novy maly jogurtik a chut je znova obnovena. O hustote plati to, co pri acidku :-)

Ja robim naraz jogurt i acidko. Zohrejem mlieko na 85*C, dam ho chladit, ked dosiahne 50*C, odlejem si do flase na jogurt a pokracujem v chladeni na 30*C na acidko.
erzet
12.03.10,11:36
zvlastna kombinacia ze slepačia a pečenove halusky, my to vačšinou mame s hovadzou polievkou :) bru chut
Neviem či to bola slepačia polievka (ak áno, tak kde zmizli sliepky. Asi ich poriadne nezarezali a poriadne neuvarili). To bola iba kvapalina s haluškami. Vidíš. Chuť neutrálna. Ale rezník bol dobrý a veľký.
Hansa
12.03.10,11:59
...ryba v zemiakovom cestíčku k tomu ryža a sladký kompót
erzet
12.03.10,12:10
to RZ :

máš aj nejaké iné hobby okrem jedla ?
Bezpečnosť práce, požiarna ochrana, digitalizovanie, PC, net, fotografovanie, folklór, hudba, seriál Ulica, kočky (dvojnohé), všetko pekné (príroda, zvieratká), teraz by som šiel do TN na stretnutie s Erichom Von Denikenom, jarmoky, trhy, turistiku, Spartak Trnavu a Dubnicu, Duklu Trenčín, tenis a všetko kde to srší životom, veselohry, hlavne české, slovenské, umenie, ono je toho ešte viac a keby boli peniažky a autíčko, bolo by toho ešte viac. Mám rád keď je ľudom dobre, smejú sa radujú sa zo života. Skrátka mám ľudí rád aj keď ma niekedy niekto...
Mám rád "čistý stôl". Mám rád pravdivé odpovede na otázky.
Nemám rád:
vulgarizmy, kdekoľvek, hlavne však od jemného pohlavia,
fajčenie, hlavne však jemného pohlavia
tiež je to viac. mimotemy
jana007
12.03.10,13:27
Kapustnica, bryndzové pirohy s kyslou smotanou. Chýbala mi tam opražená slaninka:(.
osky
12.03.10,15:31
kelova polievka a na veceru uz len prazenica-dnes som behala po doktoroch,teraz som sa od rana vratila.
babka - ježibabka
12.03.10,15:42
Zaujímavé pomenovanie, že "jazyková omáčka", :eek:

tak vystižné ako rezancová polievka, či vajcová polievka. :mad:

A omáčku ku sviečkovej by si ako pomenovala :

mrkvová omáčka ???
Nerob sa, že nevieš čo je to. A lusková omáčka vieš čo je? Tak to je taká istá, ale namiesto luskov sú tam maličké kocky jazyka. A tiež robievam občas aj pľúckovú (pajšlovú), ľadvinkovú, srdcovú a dajú sa zjesť.mimotemyV lete som bola v Bratislave v nemocnici so spolupacientkou maďarskej národnosti a hoci neviem po maďarsky ani ceknúť, tak sme si aj napriek tomu vymenili pár receptov a lepšie sme sa zhodli ako naši politici v parlamente. Ale to som tu nechcela vyťahovať.
babka - ježibabka
12.03.10,15:51
Dnes sme obed nemali. Pri čakaní na sanitku sme si na poliklike v bufete kúoili minipagáčiky a mitickú. Teraz sme dojedli lečo (domáce z pohára) s chlebom. Zajtra budú parené buchty plnené marhuľou, posypané tvarohom.
alabut
12.03.10,15:57
Moj obed je v sekcii burek. Polievka vcerajsia kapustova, pridal som do nej trocha huspeniny (bravcovo-hydinovy vyvar) na zlepsenie chuti :-)
m.hladka
12.03.10,16:36
Narobili ste mi tu chuťky, tak bola kapustnica. Bude na pár dni.
erzet
12.03.10,18:01
11. týždeň