Zdenka 0705
04.06.10,09:40
pár príspevkov dozadu tu bola o tom debata :D
dogicka
04.06.10,07:40
Vidím, že som sa spamätala posledná....
2009
04.06.10,07:45
Nebolo to náhodou "čižíček"....

mimotemyBolo. To vieš.. narodila som sa v minulom tisícročí.. A moja pamäť už tak ďaleko asi nesiaha. :eek: :mee: :mee: Ale zas pamätám si, že keď som mala asi 2 roky urobil starý otec starej mame korálky zo žaluďov a nám nejaké zvieratká :):):)
2009
04.06.10,17:40
Žiadny receptík? Ja grilujem na večeru pstruhov. Skúšam oregano som zvedavá na tú kombináciu. Za 6 min je to hotové
m.hladka
04.06.10,18:09
Nakladané mäsko v oleji (korenie, soľ) a narýchlo opražene na panvici, ryža a zeleninka.
calawen
05.06.10,09:34
kura so zeleninou (gurmánska zmes z Lidlu), americké zemiaky.
janaGT
05.06.10,13:07
fazuľová omáčka s údeným kolenom a rebrami :)
Nezdravé, ale veľmi dobré :)
janaGT
05.06.10,13:07
Nakladané mäsko v oleji (korenie, soľ) a narýchlo opražene na panvici, ryža a zeleninka.

môžeš mi, prosím ťa, napísať recept?
Lubaba
05.06.10,13:30
nič zaujímavé, kotlíkový guláš:D:Dvarený v hrnci:---
Zita5
05.06.10,13:32
Vajíčková polievka, kelový prívarok , opečené polodiétne párky,chlieb
alabut
05.06.10,15:29
chlieb s mastou, cibulka, redkovka, slivovica, bylinkovy caj
lavanda
05.06.10,16:48
Pórová polievka, zemiaky, pečené s cibuľou, nakladané kuracie mäso, narýchlo opečené na panvici (pác: surové vajcia, horčica, kečup, solčanka, soľ, čierne korenie,červená paprika, rasca, trochu oleja), paradajkový šalát.
truch
05.06.10,16:57
Dnes slivkové gule s tvarohom, zajtra pečené mäsko, pyré, kompót. Polievka hovädzia na dva dni:)
cathyc
05.06.10,18:06
zemiaky na pare s domácim drésingom a feniklovou vňaťkou.
osky
05.06.10,18:29
pecene zemiaky a grilovane parky
2009
05.06.10,18:32
chlieb s mastou, cibulka, redkovka, slivovica, bylinkovy caj

Strelím Ťa niekam ak je to obed.
alabut
06.06.10,07:11
nedelny chlieb s mastou, cibulka, redkovka, stakan slivovice, bylinkovy caj hoci mam chut na pivo
tetrisss
06.06.10,07:21
Co mas vela chleba a masti?:)
Dáša_
06.06.10,07:28
Co mas vela chleba a masti?:)

alebo daleko do "peňazí" :):), neviem, či výplata, či dôchodok...
Zdenka 0705
06.06.10,08:33
trisestri
06.06.10,10:45
renkama
06.06.10,14:22
Dnes som parila v parnom hrnci kuracie stehná s ryžou.
A ešte som zabudla:v domácej pekárni pečiem "jemný grahamový chlieb"
2009
06.06.10,15:16
Dnes som parila v parnom hrnci kuracie stehná s ryžou.
A ešte som zabudla:v domácej pekárni pečiem "jemný grahamový chlieb"
Nedeľný chlebík? :)Ako alabut? Keď sa nad tým zamyslím asi som v živote nedeľný chlebík nejedla. Vlastne ak pekárne nepečú v nedeľu na 100% Kto vie ako chutí? :):):):)

http://i.iinfo.cz/urs/Mazani_chleba-120696180161647.jpeg
Marína
06.06.10,17:42
Dnes som parila v parnom hrnci kuracie stehná s ryžou.
A ešte som zabudla:v domácej pekárni pečiem "jemný grahamový chlieb"
Tak toto sme mali aj my, len menej zdravé.;)

Pečené plnené kurča + pečená plnka, ryža, broskyňový kompót. Polievka z chrbta kuraťa, jarná zelenina-mrkvička, petržlen, kaleráb, zeler, karfiol, hrášok a drobné pečeňové haluštičky. Zákusok - Koláčik s tvarohom a ovocím (http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=27486)Nepiekla som na papieri ale vymastenom a hrubou múkou vysypanom plechu, tiež spodné cesto nevaľkala priamo v plechu, váľok sa mi nezmestí ale ide ho v pohode preniesť z dosky stočené na váľku. Ovocie som použila veľký marhuľový kompót pokrájaný na malé kúsky a sáčok mrazených čučoriedok, džem černicový.
Danielle369
06.06.10,17:51
Evi to ste mali krásny obed. Normálne mi slinky tečú. Môj muž dnes varil podla nejakého Taliana a môžem povedať že sa mu to absolutne nepodarilo ani chuťovo ani pre oči..proste nemastné neslané.Dlho som nemala takú nejedlú nedelu. Zajtra sa u nás klepú rezne od rána do večera. To budem mať za odmenu.Tak.
Zita5
06.06.10,18:01
Tak toto sme mali aj my, len menej zdravé.;)

Pečené plnené kurča + pečená plnka, ryža, broskyňový kompót. Polievka z chrbta kuraťa, jarná zelenina-mrkvička, petržlen, kaleráb, zeler, karfiol, hrášok a drobné pečeňové haluštičky. Zákusok - Koláčik s tvarohom a ovocím (http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=27486)Nepiekla som na papieri ale vymastenom a hrubou múkou vysypanom plechu, tiež spodné cesto nevaľkala priamo v plechu, váľok sa mi nezmestí ale ide ho v pohode preniesť z dosky stočené na váľku. Ovocie som použila veľký marhuľový kompót pokrájaný na malé kúsky a sáčok mrazených čučoriedok, džem černicový.

Zaujal ma Evka tvar plnky , isto to najbližšie vyskúšam.:)Ja osobne neplním kura , ale tak v polovičke pečenia pridávam plnku na plech na miesta kde sa dá ....ale má fantastickú chuť z toho kuraťa .
Marína
06.06.10,18:35
Zaujal ma Evka tvar plnky , isto to najbližšie vyskúšam.:)Ja osobne neplním kura , ale tak v polovičke pečenia pridávam plnku na plech na miesta kde sa dá ....ale má fantastickú chuť z toho kuraťa .
Zitka, ja celé kura ani nepečiem, rozporcujem, posypem korením na kurča od Kotányi, kožu uvolním a tiež posypem pod ňou. Ak sa dá, zvyknem urobiť skôr, aby trochu korenie nasiaklo. Po troche plnky dávam pod kožu, na každý kúsok dám pre chuť plátok slaniny(zvyknem si nechávať aj kože zo slaniny a neskôr využívam presne pri pečení kuraťa, alebo ak dusím mäso, len kvôli chuti. Tú kožu vidieť na 2. obrázku), polejem trochou oleja, nakrájam kúsky masla a podlejem vývarom. Zvyčajne mám, lebo ak pečiem kurča, z chrbta robím vývar. Síce je tiež pravda, že zvyčajne kupujem vrchné stehná alebo celé. Zo začiatku pečiem pod alobalom, neskôr odokryjem, pomedzi kurča podávam plnku(gule) a dopečiem. Všade, kde je voľné miesto, dávam keď robím kurča pod perinou. Urobila som aj dva makrosnímky, prikladám ti, aby si lepšie videla.
Ak by si chcela vedieť, akú robím plnku ja, napíšem. Mňa by potešilo, ak by si napísala ty svoj recept.
alabut
06.06.10,19:21
pondelok - chlieb s mastou, cibulka, redkovka, slivovica, bylinkovy caj
utorok - chlieb s mastou, cibulka, redkovka, slivovica, bylinkovy caj
streda - chlieb s mastou, cibulka, redkovka, slivovica, bylinkovy caj
stvrtok - chlieb s mastou, cibulka, redkovka, slivovica, bylinkovy caj
piatok - snad jogurt a pivo
Rozalka
06.06.10,19:25
No hlavne ten piatok je zaujímavý ..... "husté běhaní s řídkou přílohou"
tetrisss
06.06.10,19:28
Tak vymen aspon prilohu, nemas inu palenku?
zk24
06.06.10,19:29
Posledne tyzdne moj nedelny obed je vzdy suchy uvareny parok... Kedze mame cez obed cvicak so psikom, ktory musi mat uvarene a nakrajane parky pripravene so sebou, tak mu tak nenapadne ujedam z nich (ked sa nediva :D ) .... Uz nech ten cvicak skonci konecne :D
sito
06.06.10,19:29
pondelok - chlieb s mastou, cibulka, redkovka, slivovica, bylinkovy caj
utorok - chlieb s mastou, cibulka, redkovka, slivovica, bylinkovy caj
streda - chlieb s mastou, cibulka, redkovka, slivovica, bylinkovy caj
stvrtok - chlieb s mastou, cibulka, redkovka, slivovica, bylinkovy caj
piatok - snad jogurt a pivo

Ak pondelok až štvrtok vypustíš ten čaj, snáď na ostatné vydá, bude aj na piatok. :) :D:D:D ;)
calawen
06.06.10,19:38
Dnes sme výletovali na Štrbskom Plese, takže reštika to istila - kuracie prírodné rezne, 1/2 ryža, 1/2 hranolky, zeleninová obloha (ja s malým), manžel bryndzové halušky.
renkama
06.06.10,19:57
[QUOTE=Marína;1422222]Tak toto sme mali aj my, len menej zdravé.;)
Zákusok - Koláčik s tvarohom a ovocím

ten koláčik vyzerá mňam:D Mne sa piecť nechcelo,ale dcéra doniesla od babky rebarborový koláč.:) Tak sme tiež pomaškrtili.
erzet
06.06.10,20:12
04.06.2010 - Boršč. ruská polievka, babičkina pochúťka, dusená ryža, kompót
04.06.2010 - večera: vysmážaný karfiol (nestihol som odfotiť)
06.06.2010 - Jordánske kura
2009
07.06.10,11:47
Ak pondelok až štvrtok vypustíš ten čaj, snáď na ostatné vydá, bude aj na piatok. :) :D:D:D ;)

mimotemyPrečo by mal vypustiť čaj? Podľa mňa si bylinky na čaj sám pozbieral usušil a teraz zbiera/pije/ plody svojej práce. ‘chlieb s mastou, cibulka, redkovka, slivovica, bylinkovy caj’ bude niekde chalupe a zachutilo mu to. :)A samozrejme sa teší na piatok ‘piatok - snad jogurt a pivo’. Chute máme rôzne mne v lete chutia šaláty. Hlavne paradajky z tržnice. Voňajú slnkom. K tomu trošku syra a obedy v lete cez týždeň mám poriešené. ;)
Anna123
07.06.10,12:27
Kotlíkový guľáš.
Zvalik
07.06.10,12:31
ja len tak mimo: aký je rozdiel medzi gulášom a kotlíkovým gulášom?
trisestri
07.06.10,12:49
calawen
07.06.10,12:50
Jačmenné (ja so synom) a pšeničné (manžel) cestoviny s paradajkovou omáčkou, do ktorej som hodila pár kociek baklažánu...
Anna123
07.06.10,12:53
Ten guľáš som varila v kotlíku na záhrade a taký guľáš aspoň podľa mňa má inú chuť ako guľáš uvarený na sporáku v kuchyni.
Zvalik
07.06.10,13:02
Ten guľáš som varila v kotlíku na záhrade a taký guľáš aspoň podľa mňa má inú chuť ako guľáš uvarený na sporáku v kuchyni.
myslela som si to, ale pre istotu som sa spýtala, ďakujem za vysvetlenie /ja nie som až tak moc zdatná pri varení/;)
Žabinka
07.06.10,17:56
V nedeľu aj dnes boli na chalupe grilované kuracie, pečienkové, slaninkové, hríbikové a paprikové ražniči. Budú aj zajtra.:D
erzet
07.06.10,19:19
Krúpková polievka s hubami, kuracie soté s ananásom, dusená ryža
erzet
07.06.10,19:21
V nedeľu aj dnes boli na chalupe grilované kuracie, pečienkové, slaninkové, hríbikové a paprikové ražniči. Budú aj zajtra.:D
To je tak nezdravé, že by som si hneď dal povedať
2009
08.06.10,08:20
2009
08.06.10,08:21
Hups musím si pozrieť čo som to sem natrieskala. Strpenie
Lubaba
08.06.10,08:24
:---natrieskala si dobre ale ako????si to natrieskala? aj ja chcem vedieť trieskať
Lubaba
08.06.10,08:25
dala som to mimotémy a nejak mi to neprešlo
Lubaba
08.06.10,08:25
asi nemôžem vtedy formátovať?
2009
08.06.10,08:26
Dala som tam 2x to isté vydržať :)
m.hladka
08.06.10,08:27
Dnes zdravé s nezdravším: Zeleninová polievka s knedličkami, vyprážané kuracie stehna + hranolky.
2009
08.06.10,08:31
:---natrieskala si dobre ale ako????si to natrieskala? aj ja chcem vedieť trieskať

:)
Kašlem na to. Je tam dala 2x to isté. Ja len keby mal niekto veľa jahôd a nevedel čo s nimi. Samozrejme dám sa aj pozvať.. :D:D:---
Kazu
08.06.10,08:45
Fííííha, však aj dnes je obed :eek: ale čo budeme jessssť?:D Musím poňúrať v mrazničke, ešte sú tam nejaké alobalom pobalené zvyšky :---
Hansa
08.06.10,09:53
Fííííha, však aj dnes je obed :eek: ale čo budeme jessssť?:D Musím poňúrať v mrazničke, ešte sú tam nejaké alobalom pobalené zvyšky :---


...všetko treba schosnovať!:)
/V časoch minulých sa hovorilo: "Ani zrno nazmar"./
Zdenka 0705
08.06.10,10:26
Myslím, že najskôr sa budú papať surové, potom budem rozmýšľať, čo s nimi ďalej :) .. ponúknite sa, vlastnoručne dnes zrána nazbierané
2009
08.06.10,10:29
mńam. :) ja si môžem čerstvo nazbierať akurát do tržnice :mee::mee::mee:
renkama
08.06.10,18:01
dnes zeleninová polievka a zapekané cestoviny s diétnou salámou
erzet
08.06.10,19:23
Hrachová polievka s párkom, kysnutý ovocný (marhuľový) koláč s drobenkou
adi11
08.06.10,19:33
na obed fazuľovokôprová omáčka s chlebom a večera zapekané slíže s tvarohom (práve som ich zlopla):D
Zita5
08.06.10,19:37
Zitka, ja celé kura ani nepečiem, rozporcujem, posypem korením na kurča od Kotányi, kožu uvolním a tiež posypem pod ňou. Ak sa dá, zvyknem urobiť skôr, aby trochu korenie nasiaklo. Po troche plnky dávam pod kožu, na každý kúsok dám pre chuť plátok slaniny(zvyknem si nechávať aj kože zo slaniny a neskôr využívam presne pri pečení kuraťa, alebo ak dusím mäso, len kvôli chuti. Tú kožu vidieť na 2. obrázku), polejem trochou oleja, nakrájam kúsky masla a podlejem vývarom. Zvyčajne mám, lebo ak pečiem kurča, z chrbta robím vývar. Síce je tiež pravda, že zvyčajne kupujem vrchné stehná alebo celé. Zo začiatku pečiem pod alobalom, neskôr odokryjem, pomedzi kurča podávam plnku(gule) a dopečiem. Všade, kde je voľné miesto dávam, keď robím kurča pod perinou. Urobila som aj dva mikrosnímky, prikladám ti, aby si lepšie videla.
Ak by si chcela vedieť, akú robím plnku ja, napíšem. Mňa by potešilo, ak by si napísala ty svoj recept.

Evka dnes som piekla kura .Vyskúšala som plnku dať piecť vo forme guličiek.http://www.porada.sk/1422253-post4027.html Poukladala som to medzi kurence , tak ako vyšlo.No musím povedať bolo to fantastické .Veľmi si to naši chválili .

Ja robím klasickú plnku - nakrájala som rožky ,pokropila som mliekom, vajíčka,vegeta/bez glutamanu/a koľko znesie petržlenovej vňate .Čiže klasika,bez pridávania napr.kuracej pečienky,párok a podobne.

Ale prezraď prosím Tvoj receptík.:) Vďaka za inšpiráciu , zasa mám niečo nové.

Experimenty v kuchyni ,to je moje hobby.:)Len ak sa ma niekto spýta,čo som varila,tak neviem názov ;)
Marína
08.06.10,19:58
Zitka, som rada, že vám chutilo.:) Naši preto majú radi vo forme guličiek, lebo je skoro celá plnka opečená, má tuhšiu kôrku.
Tiež tak robím, že 1-2 dňové rožky pokrájam na kocočky, pokropím mliekom, zľahka premiešam a nechám chvíľu postáť aby mlieko vsiaklo. Keď mlieko vsiakne a niektoré rožky sú suché, ešte pokropím. Z kurčaťa pozbieram tuk, najviac je ho pri zadku:D, nakrájam na drobno. Do kastrólika dám trošku oleja, tuk z kurčaťa a vypražím ho. Pridám na úplne drobno pokrájanú cibuľku a opražím. Vo vajciach rozšľahám soľ, grilovacie korenie, trošku čierne korenie(ani nemusí byť kvôli tomu grilovaciemu koreniu), vychladnutú cibuľku aj s tukom, posekaný zelený pretržlen. Naškrabem trošku kuracej pečene, pridám k rožkom aj s rozšľahanými vajíčkami. Zľahka premiešam. Ak je zmes riedka, zo suchých rožkov nastrúham strúhanku. Toť vsjo.:)
Naši majú radi s pečeňou, preto ju dávam, ale ozaj len málo, pre chuť. Veď ani nie je dobré dávať veľa, potom nie je veľmi chutná. Keď kúpim pečeň, rozdelím si na malé balíčky do mrazničky, aby som mala či už do plnky alebo do závariek do polievok.
kaupke
09.06.10,12:12
Je sezóna špargle , doniesla som si veľmi chutnú z DE ,aj u nás je v ponuke,ale býva trošičku "špagátová"-no zjesť sa dá,tak máme teraz špargľové dni :
Polievka - mrkvička,kalerábik,brokolica,mladé zemiačky a hodne špargle na kúsky nakrájané,soľ,oriešok masla,korenie,vegeta,petržlenová vňať a za hrsť hocijakých cestovín-variť cca 30 min./hotovo.
Hlavné jedlo : Špargla ošúpaná a uvarená ,soľ, maslo, muškátový orech,kvapka vegety, k tomu príloha zemiaky a na drobučké kocočky nakrájaná originál údená šunka z prasiatka .
Večera -zapekaná špargľa : Na kúsky nakrájať ošúpanú špargľu , posypať celé dno pekáča , na to podusenú cibuľku a uvarené cestoviny, opakovať-špargľa+cibuľka+cestoviny . Toto všetko zalejeme : 1 smotana sladká, 1 smotana na varenie cca 1/2 l , k tomu 3 vajíčka , vegeta , korenie ,štipka oregano,štipka muškátového orieška, 2-3 PL škrobu, rozmixujeme a polejeme.
Keď je menej zálievky dávam na vrch strúhaný syr,aby cestoviny pri pečení neuschli . Pečieme do ružova 30 až 40 min.
Špargľa je veľmi zdravá zelenina , prečisťuje organizmus a chutí nám všetkým, dokonca moji chlapi sú mäsoví, ale keď je špargľa tak si dávajú dupľu .
Skúste a dobrú chuť
Ajuška
09.06.10,14:42
...Experimenty v kuchyni ,to je moje hobby.:)Len ak sa ma niekto spýta,čo som varila,tak neviem názov ;)
...ja tak neviem odpovedať na otázku, čo bude k obedu (či večeri)... pretože kým jedlo dokončím, mi ešte všeličo príde pod ruku... čo sa do hrnca zmestí...:D...


...Naši majú radi s pečeňou, preto ju dávam, ale ozaj len málo, pre chuť...
...ste mi tu po rokoch pripomenuli mňaam plnku mojej maminy...;)... moji veľkáči sú pečienkový, tak som sa im chcela zalíškať po svojom... 5 rohlíkov nakrájaných na kocky, oprskaných olivovým olejom, posypaných granulovaným cesnakom a chilli paprikou, som nechala na pekáči v rúre zapiecť do chrumkava (ako moja mamina)... do vychladnutých rohlíkov som na hrubšie rezance nakrájala kilo (aaano celé kilo) kuracej pečienky, veeľkú hrsť kučeravej petržlenovej vňate, ešte väčšiu hrsť na hrubo nasekaných vlašských orechov a vmiešala 10 surových vajec. Dochutené soľou, rascou, čiernym korením som dala do pekáča ku na masle predpečeným polkám kurčaťa a nechala spolu dopiecť. Dala som si záležať, aby kurča malo dosť výpeku. Plnka ním krásne nasiakla... k tomu už len čerstvý šalát (cibuľa, rajčiny, paprika, slnečnicové semienka + dresing z oliv.oleja, soli, cukru, octu)... ;) ...Pôvodne som myslela plnku ako prílohu k pečenému kuraťu... akosi mäso zabudli zjesť... :D ...
calawen
09.06.10,14:56
dnes boli žobrácke rezne a zemiakové pyré
mama Kami
09.06.10,18:57
na zajtra si poprosili o kyslú fazulovú polievku , dobrú hustú a hlavne aby v nej bolo vela údeného , takže ešte teraz dám varit kus údeného , nechám ho vychladnút v tom , čo sa varil a ráno si uvarím zeleninku pokrájanú na kocky , pred dovarením pridám 2 konzervy zaváranej fazulky v chili omáčke aj s tou omáčkou , pridám na kocky pokrájané údené , klobásočky podla možnosti a nakoniec zahustujem mliečkom a práškovou šlahačkou a rozmiešam v tom asi 1--2 lyžičky hlad , múky a hotovo , ale zabudla som dodat , že dám do polievočky varit aj 1-2 bobkové listy a kopor na chut !!!!recept je od kuchára a veru hanbu si s ním neurobíte . prajem všetkým DOBRÚ CHUT !!!!!
mama Kami
09.06.10,23:13
NIEKEDY PLNKU NA PEKÁČ VYSKÚŠAM A NAPÍŠEM , AKÝ MALA ÚSPECH !!!:o:o:o
Marína
10.06.10,06:38
Dúfam, že bude chutiť.:) Neviem, či si videla, tu http://www.porada.sk/1422222-post4024.html , aj tu http://www.porada.sk/1422253-post4027.html máš obrázky.
2009
10.06.10,06:57
Juj ešte ani poriadne nezačal deň a mám v brušku riadny mix. :eek: Ráno som začala špargľou s ovčím syrom. Potom som dojedala hrozno a višne zo včerajška. Ochutnala som hrušku a pokukávam po jahodách. Zabudla som dodať, že sa statočne borím s džúsom 20% čierne ríbezle a 80% jablká. Zastavte ma niektóóóó lebo to so mnou nem dopadne dobre večer :mee:
hups :D
m.hladka
10.06.10,07:00
Hrstková polievka a zvyšok číny s ryžoz.
erzet
10.06.10,07:43
Juj ešte ani poriadne nezačal deň a mám v brušku riadny mix. :eek: Ráno som začala špargľou s ovčím syrom. Potom som dojedala hrozno a višne zo včerajška. Ochutnala som hrušku a pokukávam po jahodách. Zabudla som dodať, že sa statočne borím s džúsom 20% čierne ríbezle a 80% jablká. Zastavte ma niektóóóó lebo to so mnou nem dopadne dobre večer :mee:
hups :D
daj si ešte bravčový syr, oblož. chlebík so šalátom na to šunku, čabajku, viedenské párky, Gothaj, zavináča, 15 Dg tresky. Vieš ako ti bude dobre, nie od toho čo ješ.
pepsikova
10.06.10,07:49
Juj ešte ani poriadne nezačal deň a mám v brušku riadny mix. :eek: Ráno som začala špargľou s ovčím syrom. Potom som dojedala hrozno a višne zo včerajška. Ochutnala som hrušku a pokukávam po jahodách. Zabudla som dodať, že sa statočne borím s džúsom 20% čierne ríbezle a 80% jablká. Zastavte ma niektóóóó lebo to so mnou nem dopadne dobre večer :mee:
hups :D..

..mojuš, možno ani nebudeš musieť čakať do večera...alebo žeby to bolo niečo iné...tie chute, myslím....
2009
10.06.10,07:52
daj si ešte bravčový syr, oblož. chlebík so šalátom na to šunku, čabajku, viedenské párky, Gothaj, zavináča, 15 Dg tresky. Vieš ako ti bude dobre, nie od toho čo ješ.

:---:---:---:---:---:---:---
2009
10.06.10,08:00
..

..mojuš, možno ani nebudeš musieť čakať do večera...alebo žeby to bolo niečo iné...tie chute, myslím....

Ja som v tom nevinne.:rolleyes: /Hm... a v čom nie som?/ Pôvodne to mala byť iba špargľa a ovčí syr. Ale.. višne sa mi už prestávajú páčiť. Asi som ich mala dať včera do chladničky. Džús je 5 litrový a tiež nevydrží večne lebo nie je chemicky upravený. U nás sa ovocie neje. Takže sa musím obetovať. Hm.. a hruška a jahoda bola iba jedna. Som už hore 6 hodín takže v podstate akoby to bol skorý obed.
2009
10.06.10,08:01
Ja sa iba obávam, že ten mix nemusí dopadnúť dobre ale rozoberať to moc nemusím :) :) :) :) :) :)
erzet
10.06.10,08:05
2009 - rozoberie to tvoje vnútro
2009
10.06.10,08:07
mimotemy A nemôžem tu rozoberať svoje vnútorné pocity? Veď súvisia z jedlom?
erzet
10.06.10,08:25
môžeš
erzet
10.06.10,18:50
Slepačia polievka s rezancami, pečené kuracie stehno, plnka, dusená ryža, uhorka
calawen
10.06.10,20:05
Dnes bol jáhelník (pšenovník), zajtra dukátové buchtičky (mám z mrazáku, už len dorobím krém)...
calawen
10.06.10,20:13
Dnes bol jáhelník (pšenovník), zajtra dukátové buchtičky (mám z mrazáku, už len dorobím krém)...
Kazu
11.06.10,06:48
Nevesta je u rodičov, syn ide do Čiech, manžel do Bratislavy a ja si dám nejaké menu v Prievidzi :D
2009
11.06.10,06:53
Dnes bol jáhelník (pšenovník), zajtra dukátové buchtičky (mám z mrazáku, už len dorobím krém)...

Čo je jáhelník? Našla som aj recept ale...som s neho jeleň./pardon laň/

http://www.labuznik.com/recipe.php?ID=26485
2009
11.06.10,06:54
400 g jáhel.. ??? Čo to je? Som iba zvedavá
Marína
11.06.10,07:20
2009
11.06.10,07:23
Vďaka :)
calawen
11.06.10,08:11
Čo je jáhelník? Našla som aj recept ale...som s neho jeleň./pardon laň/

http://www.labuznik.com/recipe.php?ID=26485

http://varecha.pravda.sk/recepty/jahelnik-psenovnik/4301-recept.html

tu je presný recept... jáhly = pšeno= lúpané proso dostaneš tam, kde majú aj zdravú výživu, škoda je, že väčšinou je to len v bio kvalite (=drahé), robí sa to podobne ako ryžový nákyp a toto jedlo je vhodné aj na bezlepkovú diétu (so synom sme len na nepšeničnej diéte)...
2009
11.06.10,08:22
http://varecha.pravda.sk/recepty/jahelnik-psenovnik/4301-recept.html

tu je presný recept... jáhly = pšeno= lúpané proso dostaneš tam, kde majú aj zdravú výživu, škoda je, že väčšinou je to len v bio kvalite (=drahé), robí sa to podobne ako ryžový nákyp a toto jedlo je vhodné aj na bezlepkovú diétu (so synom sme len na nepšeničnej diéte)...

To som pochopila z linku čo mi poslala Marína.

Jedná se o loupané proso (obilnina), neobsahují lepek (http://slovnik-cizich-slov.abz.cz/web.php/slovo/lepek)

Ale nie ste chorý však? /Celiaka/
jozka56
11.06.10,08:30
Dnes bude granatier,ale nie so šiflikami, ale hrubými rezancami a bez mletej červenej papriky, so zaváranou uhorkou.
Deganova
11.06.10,08:35
Dnes rizoto s nivou, zajtra zemiaková musaka a francúzska cibuľová polievka a v nedeľu lahodkové kuracie rezne.
pepsikova
11.06.10,08:46
...rozmýšľam, kam pošlem mojich synkov na papu...

...Deg, čo je to musaka...mohlo by to byť dobré...
2009
11.06.10,08:57
Dnes rizoto s nivou, zajtra zemiaková musaka a francúzska cibuľová polievka a v nedeľu lahodkové kuracie rezne.

Musaku z baklažánu som jedla v Grécku hm.. alebo v Turecku. Prečo mám pocit, že sa to musí pripravovať v tradičných pieckach?
P.s. Zemiaková musaka bude asi mleté mäsko zo zemiakmi.. Nenapínaj ma :rolleyes:
calawen
11.06.10,10:02
To som pochopila z linku čo mi poslala Marína.

Jedná se o loupané proso (obilnina), neobsahují lepek (http://slovnik-cizich-slov.abz.cz/web.php/slovo/lepek)

Ale nie ste chorý však? /Celiaka/



Nie, celiakiu nemáme (našťastie), problém nám robí iba pšenica a jej lepok, ostatné lepky (špalda, raž, ovos) znášame dobre... Tieto potraviny (aj bezlepkové) nakupujeme v predajňach, kde majú aj bio výrobky (našťastie aj hypermarkety majú) alebo priamo v mlyne (na SR som našla jediný)...
calawen
11.06.10,10:02
Musaku z baklažánu som jedla v Grécku hm.. alebo v Turecku. Prečo mám pocit, že sa to musí pripravovať v tradičných pieckach?
P.s. Zemiaková musaka bude asi mleté mäsko zo zemiakmi.. Nenapínaj ma :rolleyes:

aj ja som také piekla, dalo sa...
2009
11.06.10,10:13
Nie, celiakiu nemáme (našťastie), problém nám robí iba pšenica a jej lepok, ostatné lepky (špalda, raž, ovos) znášame dobre... Tieto potraviny (aj bezlepkové) nakupujeme v predajňach, kde majú aj bio výrobky (našťastie aj hypermarkety majú) alebo priamo v mlyne (na SR som našla jediný)...

Dôležité je, že viete čo Vám nerobí dobre :)
2009
11.06.10,10:17
aj ja som také piekla, dalo sa...
Určite sa dá. Ste tu šikulky. :) Ja si cez víkend pre seba robím rybu.. Kúpila som lososa a žraloka. Naši budú mať v nedeľu hovädziu polievku a rezne a v sobotu ich chcem presvedčiť na rybu. Medzi nami nepodarí sa mi to :mee:
erzet
11.06.10,10:26
Určite sa dá. Ste tu šikulky. :) Ja si cez víkend pre seba robím rybu.. Kúpila som lososa a žraloka. Naši budú mať v nedeľu hovädziu polievku a rezne a v sobotu ich chcem presvedčiť na rybu. Medzi nami nepodarí sa mi to :mee:

Nepresvedčiť, aby bola ryba,
to by bola chybamimotemy
2009
11.06.10,10:39
Nepresvedčiť, aby bola ryba,
to by bola chybamimotemy
Veď to. Neviem čo proti rybám všetci v mojom okolí majú. Taký pstruh. Hodiť na gril je to raz dva a je to mňamka. Šťuka to je lahôdka a losos sa dá pripraviť na milión spôsobov.
adi11
11.06.10,10:40
liter Cappy plus hermelinek..zatial staci...:)...mooooc horuco v kuchyni..:)
babka - ježibabka
11.06.10,10:44
Hrachová kaša, špekáčky, hlávkový šalát. Namiesto polievky vlažný čaj. Aj to sa dá.
erzet
11.06.10,10:45
Veď to. Neviem čo proti rybám všetci v mojom okolí majú. Taký pstruh. Hodiť na gril je to raz dva a je to mňamka. Šťuka to je lahôdka a losos sa dá pripraviť na milión spôsobov.
to je papina, s peknou dámou vedľa
lenkam68
11.06.10,10:49
Veď to. Neviem čo proti rybám všetci v mojom okolí majú. Taký pstruh. Hodiť na gril je to raz dva a je to mňamka. Šťuka to je lahôdka a losos sa dá pripraviť na milión spôsobov.
Súhlasím, losos je výborná ryba, len v žiadnom prípade lososa nerobiť v klasickom trojoobale. Skúsila som a nedopadlo to dobre.:mad: Nikomu to nechutilo. Ešte pridám, výborná ryba je zubáč aj menší sumec.
2009
11.06.10,10:55
Súhlasím, losos je výborná ryba, len v žiadnom prípade lososa nerobiť v klasickom trojoobale. Skúsila som a nedopadlo to dobre.:mad: Nikomu to nechutilo. Ešte pridám, výborná ryba je zubáč aj menší sumec.

Ja rybu nevyprážam. Okrem vianočného kapra. Ako chutí zubáč? hm a sumec nechutí bahnom? Kúpila som raz v Stupave tolstolobika juj ani mačka to žrať nechcela :D
Deganova
11.06.10,11:32
Nenapínam, len boli aj iné povinnosti:
Zemiaková musaka - zemiaky uvarené v šupke, pokrájané na kolieska, šošovica uvarená spolu s bobkovým listom, nastrúhaná mrkva,paradajky.
Misu vymazať maslom, vrstviť zemiaky, šošovicu, mrkvu, zemiaky, vrchná vrstva sú na plátky nakrájané paradajky. Zaliať cca do polovice horúcim zeleninovým vývarom a zapekať pri 200 stupňoch cca 30 minút, ako príloha zeleninový šalát. Je to obdoba Gréckej musaky, ale pre nemäsožravcov.
lenkam68
11.06.10,11:33
Ja rybu nevyprážam. Okrem vianočného kapra. Ako chutí zubáč? hm a sumec nechutí bahnom? Kúpila som raz v Stupave tolstolobika juj ani mačka to žrať nechcela :D
Manžel je rybár a chytil tolstolobika. Nechutná ryba, ani my sme to nejedli ale svokrovi chutila. Vraj táto ryba obsahuje protirakovinové látky. Zubáč je najlepšia ryba, akú som doteraz jedla - vrátane pstruha. Je to veľmi málo kosťová ryba, má biele mäso a vôbec "nesmrdí rybinou". Sumec je tiež málo kosťová ryba, mäso má trošku mastnejšie (preto som písala o menšom sumcovi, tak do desať kíl), ale bahnom nesmrdí, len čím väčší tým mastnejší. Ja nemám rada kapra, to už skôr zjem amura.
2009
11.06.10,11:50
Manžel je rybár a chytil tolstolobika. Nechutná ryba, ani my sme to nejedli ale svokrovi chutila. Vraj táto ryba obsahuje protirakovinové látky. Zubáč je najlepšia ryba, akú som doteraz jedla - vrátane pstruha. Je to veľmi málo kosťová ryba, má biele mäso a vôbec "nesmrdí rybinou". Sumec je tiež málo kosťová ryba, mäso má trošku mastnejšie (preto som písala o menšom sumcovi, tak do desať kíl), ale bahnom nesmrdí, len čím väčší tým mastnejší. Ja nemám rada kapra, to už skôr zjem amura.

Ja mám ryby naozaj rada. Prečo neviem. Nik ich z rodiny nemusel iba na Vianoce sme mali klasicky vyprážaného kapra. Keď som mala 18 šli sme tajne na ryby a podarilo sa nám chytiť pár kaprov. /kuk odvolávam sa na to, že je to viac ako 25 rokov a takže je to premlčané . :cool:/ Spravili sme si ich v pahrebe a veľmi mi chutili. Neskôr som sa skamošila s jedným rybárom a ten mi občas doniesol šťuku. Hm.. a po revolúcii mi zachutil aj losos a pstruh. Na žraloka moc názor nemám nie vždy sa mi podarí.... Pretože u nás ryby nik nechce pekne si ich rozporciujem /okrem pstruha toho zbodnem na posedenie/ dám do mrazáku a behom týždňa si ich vytiahnem a väčšinou ugrilujem. Iba cez víkend vymýšľam niečo iné. :)
lenkam68
11.06.10,12:16
Ja mám ryby naozaj rada. Prečo neviem. Nik ich z rodiny nemusel iba na Vianoce sme mali klasicky vyprážaného kapra. Keď som mala 18 šli sme tajne na ryby a podarilo sa nám chytiť pár kaprov. /kuk odvolávam sa na to, že je to viac ako 25 rokov a takže je to premlčané . :cool:/ Spravili sme si ich v pahrebe a veľmi mi chutili. Neskôr som sa skamošila s jedným rybárom a ten mi občas doniesol šťuku. Hm.. a po revolúcii mi zachutil aj losos a pstruh. Na žraloka moc názor nemám nie vždy sa mi podarí.... Pretože u nás ryby nik nechce pekne si ich rozporciujem /okrem pstruha toho zbodnem na posedenie/ dám do mrazáku a behom týždňa si ich vytiahnem a väčšinou ugrilujem. Iba cez víkend vymýšľam niečo iné. :)
Ja som tiež nevyrastala na rybách, až keď som začala chodiť s manželom, ktorý bol (a stále je, len toho času už nemá toľko ako za mladi) rybárom a ten nám nosil ryby, aj nás ich učil pripravovať. Samozrejme, že aj my sme mali na vianoce vyprážaného kapra a to mi práve moc nechutilo, pretože to bolo cítiť tou rybinou. Ale keď som prvýkrát jedla šťuku, len tak na prírodno upraženú, celá moja rodina sme sa zalizovali až za ušami. To bolo pred cca 25. rokmi. Odvtedy som sa naučila aj ja ryby pripravovať na rôzne spôsoby, ale manžel je v tom stále jednotka. Sám chytí - sám pripraví. Mňam - asi ho v noci oželiem a vyženiem ho na ryby. :D:D:D
Zdenka 0705
11.06.10,12:25
Nenapínam, len boli aj iné povinnosti:
Zemiaková musaka - zemiaky uvarené v šupke, pokrájané na kolieska, šošovica uvarená spolu s bobkovým listom, nastrúhaná mrkva,paradajky.
Misu vymazať maslom, vrstviť zemiaky, šošovicu, mrkvu, zemiaky, vrchná vrstva sú na plátky nakrájané paradajky. Zaliať cca do polovice horúcim zeleninovým vývarom a zapekať pri 200 stupňoch cca 30 minút, ako príloha zeleninový šalát. Je to obdoba Gréckej musaky, ale pre nemäsožravcov.
...jasné, tento receptík je aj v knižke receptov "90-dňová diéta", je to deň škrobov :D ... tento deň a ešte sacharidový som mala najradšej ;)
2009
11.06.10,13:29
Mňam - asi ho v noci oželiem a vyženiem ho na ryby.
Ale vyháňaj ho jemne. Nie, že ma bude preklínať!!!! Mimochodom ak sa k nemu pridáš spoločnými silami možno chytíte 2m, 100 kg vážiaceho 20 ročného sumca. :D Ale to už je starý deduško a písala si, že nad 10 kg je mastný tak to radšej nie. Uf narobila som si také chute, že som si odrezala asi 20 dkg z filiet lososa nakvapkala som naň olivový olej dala trošku oregana a šup ho na gril. Do 10 min je hotový a dám si ho ako olovrant. Práve som prišla domov a začal víkend.
P.s. Nevedela by si mi poradiť čo so žralokom? Mám podkovičky ale nie vždy sa mi podaria. Niekedy majú takú horkú chuť. Možno by to chcelo namočiť do mlieka. neviem ;):confused:
hubatá
11.06.10,20:38
Nenapínam, len boli aj iné povinnosti:
Zemiaková musaka - zemiaky uvarené v šupke, pokrájané na kolieska, šošovica uvarená spolu s bobkovým listom, nastrúhaná mrkva,paradajky.
Misu vymazať maslom, vrstviť zemiaky, šošovicu, mrkvu, zemiaky, vrchná vrstva sú na plátky nakrájané paradajky. Zaliať cca do polovice horúcim zeleninovým vývarom a zapekať pri 200 stupňoch cca 30 minút, ako príloha zeleninový šalát. Je to obdoba Gréckej musaky, ale pre nemäsožravcov.

.... som nevedela že aj šošovica sa dáva, ale je to zaujímavé
hubatá
11.06.10,20:42
pssst..... nechcem vám kaziť ilúzie, ale tá ropa stále zabíja všetky živočíchy a medzi ne sa rátajú aj žraloky. Kupujete ich v Tescu v "akcii" ?
jozka56
11.06.10,20:44
Nekupujem v Tescu...ale psssst:D:D:D
hubatá
11.06.10,20:44
Keď bude zajtra pekne, tak sa idem kúpať ..... a keď prídem domov, tak si urobím urobím, urobím, urobím - krupičnú kašu s kakaom.
hubatá
11.06.10,20:45
Nekupujem v Tescu...ale psssst:D:D:D


aj o sardinkách pssst ..........:D:D:D
lujza.j
11.06.10,20:52
Keď bude zajtra pekne, tak sa idem kúpať ..... a keď prídem domov, tak si urobím urobím, urobím, urobím - krupičnú kašu s kakaom.
mňáááám:) aj jaáááá:)
calawen
12.06.10,05:45
špikované karé, zemiaky s cibuľou
Maruška54
12.06.10,07:34
ja dnes špargľová omáčka, cestovina a bravčové dusené
KEJKA
12.06.10,08:11
v týchto horúčavám ani nemusím jesť......
takže ľahká zeleninová polievka a zeleninový šalát - čínska kapusta, paradajky, paprika, porik s jogurtom/kyslou smotanou.
Večer príde dcéra so zaťom-čakateľom, tak opečiem kusky močacieho maska, mám ho v páci, a dám k tomu ten šalát ako prílohu. Myslím, že do šalatu ešte prihodím olivy, dcéra ich miluje, hádam nič nepokazím.
Anna123
12.06.10,08:57
Pečený zajac, zemiaky a obloha zo zeleniny.
Marína
12.06.10,11:42
Dnes u nás zapražená polievka s vajcom, tatarčane bryndzové halušky(strapačky).
tatarka=pohánka
babka - ježibabka
12.06.10,12:00
Karfiolová polievka, strákoše s tvarohom, alebo orechami - kto aké chce. Kto nepozná názov strákoše = čerešňové halušky. Aké je to naše malé Slovensko v názvoch jedál rôznorodé.
calawen
12.06.10,21:36
zajtra sme u svokry, teším sa, možno niečo zgrilneme...
alabut
13.06.10,08:02
chlieb s mastou, syr s olivami, salat, mangold, cibulka, liker, slivovica, bylinkovy caj
2009
13.06.10,08:10
chlieb s mastou, syr s olivami, salat, mangold, cibulka, liker, slivovica, bylinkovy caj

čo je mangold??
rogalo
13.06.10,08:11
A čo sú to strákoše - čerešňové halušky?
2009
13.06.10,08:17
2009
13.06.10,08:19
Hi alabut Ty by si bol dobrým učiteľom. :) Chceš niečo vedieť? Zisti si to sám :---:---:D
2009
13.06.10,08:20
Nepodporovať lenivosť. :) :)
jozka56
13.06.10,08:40
Dnes budem obedovať u mojej sestry, pečený kapor /včera chytený/so šalátom:)
2009
13.06.10,09:07
Dnes hovädzia polievka, rezeň so zemiačikmi s petržlenovou vňaťou a paradajkovo, paprikový šalát s olivami pre rodinku. Ja sa napchávam melónom a mám tam žraloka so včerajška. Hm.. nechutí mi má nahorklú chuť.:mee: Už 2x takže túto rybu vzdávam :mad:.
alabut
13.06.10,11:08
Zasial som ho prvy krat. Mlady mangold chuti na neroznanie od ladoveho salatu, akurat nie je taky chrumkavy. Zatial ma moje sympatie, uvidim, ako bude chutit starsi :-)
Marína
13.06.10,14:10
Možno tebe bude, mne starší nechutil.
babka - ježibabka
13.06.10,15:20
A čo sú to strákoše - čerešňové halušky?
Urobíš si haluškové cesto, nasypeš doň umyté čerešne a premiešaš. Potom hádžeš do vriacej vody cestom obalenú čerešňu (ja to dávam lyžicou) a uvaríš.
babka - ježibabka
13.06.10,15:22
Dnes boli rezne, ryža a hlávkový šalát. Polievka slepačia. Na doplnenie jahodová bublanina.
erzet
13.06.10,20:22
11.06.2010 - Kelová polievka, pečený bravčový bôčik, kapusta, kysnutá knedla
12., 13.06.2010 - Pečené kura s plnkou, dusená ryža
Ako zákusok Banánovo-rumová torta
lenkam68
14.06.10,07:18
Ale vyháňaj ho jemne. Nie, že ma bude preklínať!!!! Mimochodom ak sa k nemu pridáš spoločnými silami možno chytíte 2m, 100 kg vážiaceho 20 ročného sumca. :D Ale to už je starý deduško a písala si, že nad 10 kg je mastný tak to radšej nie. Uf narobila som si také chute, že som si odrezala asi 20 dkg z filiet lososa nakvapkala som naň olivový olej dala trošku oregana a šup ho na gril. Do 10 min je hotový a dám si ho ako olovrant. Práve som prišla domov a začal víkend.
P.s. Nevedela by si mi poradiť čo so žralokom? Mám podkovičky ale nie vždy sa mi podaria. Niekedy majú takú horkú chuť. Možno by to chcelo namočiť do mlieka. neviem ;):confused:
So žralokom nemám žiadne skúsenosti, u nás idú skôr sladkovodné ryby.
mimotemyMuža som síce na ryby vyhnala, ale tentokrát to bolo bez úlovku. Zastihla ho veľká búrka, ktorá sa prehnala Záhorím a bola som rada, že sa vrátil síce bez rýb, ale chválabohu aj bez úrazu.
erzet
14.06.10,07:24
So žralokom nemám žiadne skúsenosti, u nás idú skôr sladkovodné ryby.
mimotemyMuža som síce na ryby vyhnala, ale tentokrát to bolo bez úlovku. Zastihla ho veľká búrka, ktorá sa prehnala Záhorím a bola som rada, že sa vrátil síce bez rýb, ale chválabohu aj bez úrazu.

Pomohol by som ti spísať Záznam o úrazemimotemy
hnedoočka
14.06.10,07:33
12., 13.06.2010 - Pečené kura s plnkou, dusená ryža
Ako zákusok Banánovo-rumová torta

fíha!:eek:

kto robil tú tortu? dá nám aj recept?;):) vyzerá suprovo....:---
erzet
14.06.10,07:38
fíha!:eek:

kto robil tú tortu? dá nám aj recept?;):) vyzerá suprovo....:---
no, kto asi?
erzet
14.06.10,07:40
fíha!:eek:

kto robil tú tortu? dá nám aj recept?;):) vyzerá suprovo....:---
http://www.porada.sk/t60886-p164-torty.html
alabut
14.06.10,13:09
chlieb s mastou, ladovy salat, mangold, cibulka, syr s olivami, kysle podmaslie, slivovica, bylinkovy caj
Darina1234
14.06.10,13:25
U nas palacinky s tvarohom a cokoladou, tiež fajn
lenkam68
14.06.10,13:51
Pomohol by som ti spísať Záznam o úrazemimotemy
Tiež mimotemyVďaka, budem si pamätať ;)
calawen
14.06.10,18:42
cestoviny s vajcom...
buchač
14.06.10,19:05
Nemôžem si pomôcť ....

Všetko sú od alabut ...len výňatok z pár posledných príspevkov ...
Tiež mám rád srandu , ale toto ???
Veď poniektoré kombinácie ??? No neviem , neviem ...pomiešať to dokopy , sračka jak remeň....


dnes varila manzelka :-)
hovadzia polievka, vyprazany rezen, zemiakovy salat, svieckova, knedla, cokoladova torta, cokoladovy liker, kava so slahackou, jahody, pivo, slivovica, bylinkovy caj

sote v zemiakovych plackach, plnena paprika, hovadzia polievka, paradajky, redkovka, pivo, vino, slivovica, bylinkovy caj, nejaky lahky a rychly kolac, asi makovo-jablkovy strudla alebo pudingovy s jogurtom a jahodami

nedelny chlieb s mastou, cibulka, redkovka, stakan slivovice, bylinkovy caj hoci mam chut na pivo

pondelok - chlieb s mastou, cibulka, redkovka, slivovica, bylinkovy caj
utorok - chlieb s mastou, cibulka, redkovka, slivovica, bylinkovy caj
streda - chlieb s mastou, cibulka, redkovka, slivovica, bylinkovy caj
stvrtok - chlieb s mastou, cibulka, redkovka, slivovica, bylinkovy caj
piatok - snad jogurt a pivo

chlieb s mastou, syr s olivami, salat, mangold, cibulka, liker, slivovica, bylinkovy caj

chlieb s mastou, ladovy salat, mangold, cibulka, syr s olivami, kysle podmaslie, slivovica, bylinkovy caj
Dáša_
14.06.10,19:07
cestoviny s vajcom...

ja som nešťastná, u nás doma to nepovažujú za jedlo. A pritom je to tak dobré a tak rýchle...
Ivana Š
14.06.10,20:10
no ja som teraz nerozhodná, kam zaradiť môj príspevok, či sem, čo na obed, alebo čo ma rozčúlilo .... :D

lebo som dnes chcela spraviť belehradské rezne (bravčové karé, opaprikovené, okorenené, opečené na oleji a podusené s lečom, príloha pečené zemiaky) , včera som si vytiahla mäsko z chladničky,
a do rána mi stihla taká ... malá ... prsty ma svrbia, ale nenapíšem to... lietajúca mrcha mucha na to mäso naklásť svoje budúce pokolenie, u nás hovorovo - zapľuvala mi mäso :mad:

Aspoň pes bol spokojný a nažratý :), my sme si dali k nadávkam to lečo s vajíčkom a chlebom :)
Kazu
14.06.10,20:37
Nemôžem si pomôcť ....

Všetko sú od alabut ...len výňatok z pár posledných príspevkov ...
Tiež mám rád srandu , ale toto ???
Veď poniektoré kombinácie ??? No neviem , neviem ...pomiešať to dokopy , sračka jak remeň....

Ten pitný režim by asi ani mne neurobil dobre :D
Darina1234
14.06.10,20:39
Ale, slivovica je liek a bylinkovy čaj tak isto, myslim, že je to pitny režim na výbornu
Kazu
14.06.10,20:42
no ja som teraz nerozhodná, kam zaradiť môj príspevok, či sem, čo na obed, alebo čo ma rozčúlilo .... :D

lebo som dnes chcela spraviť belehradské rezne (bravčové karé, opaprikovené, okorenené, opečené na oleji a podusené s lečom, príloha pečené zemiaky) , včera som si vytiahla mäsko z chladničky,
a do rána mi stihla taká ... malá ... prsty ma svrbia, ale nenapíšem to... lietajúca mrcha mucha na to mäso naklásť svoje budúce pokolenie, u nás hovorovo - zapľuvala mi mäso :mad:

Aspoň pes bol spokojný a nažratý :), my sme si dali k nadávkam to lečo s vajíčkom a chlebom :)

No teraz neviem, mám súcitiť s tebou alebo sa radovať s vašim havoškom?:D Ale ja som ti takááá beštia škodoradostnááá :D:D:D
Lubaba
14.06.10,20:57
dnes bolo KáVéZetko
osky
14.06.10,21:23
[QUOTE=Ivana Š;1428410]......... lietajúca mrcha mucha na to mäso naklásť svoje budúce pokolenie, u nás hovorovo - zapľuvala mi mäso :mad:/QUOTE]

ako sa ti toto mohlo stat?!

nenechala si mäso v obale alebo v dakom sacku?
ja aj zmrazene mäso nechavam rozmrazit v obaloch a cerstve pre upravou ani nevyberam-a este v takejto palave.naco si ho vlastne vyberala z chladnicky v noci,ak nebolo zamrznute?celkovo,ziadne jedlo,chlieb..... anilen sladkosti ci mlieko nenechavam na stole neprikryte.hmyz je strasna haved.
prepac toto nie su vycitky len sa snazim prist na to,ako sa k mäsu ta mucha dostala.:eek:
erzet
14.06.10,21:32
Frankfurtská polievka, segedínsky guláš, kysnutá knedla
alabut
15.06.10,05:42
tradicny chlieb s mastou, ladovy salat, mangold, cibulka, redkvicka, syr s olivami v oleji, slivovica, bylinkovy caj

http://www.porada.sk/picture.php?albumid=492&pictureid=11692

salat je v kvetinaci, slivovica v zaludku, syr s olivami v miske, vzadu pod kamenom je alabutov sporak, vo flasi podmaslie z vyroby masla, ta ista flasa sluzi aj na vyrobu masla, bylinkovy caj z repikovych kvetov je napravo, mandlovy liker nalavo
erzet
15.06.10,05:47
tradicny chlieb s mastou, ladovy salat, mangold, cibulka, redkvicka, syr s olivami v oleji, slivovica, bylinkovy caj

http://www.porada.sk/picture.php?albumid=492&pictureid=11692

salat je v kvetinaci, slivovica v zaludku, syr s olivami v miske, vzadu pod kamenom je alabutov sporak, vo flasi podmaslie z vyroby masla, ta ista flasa sluzi aj na vyrobu masla, bylinkovy caj z repikovych kvetov je napravo, mandlovy liker nalavo
Kúpim slivovicu
2009
15.06.10,05:49
tradicny chlieb s mastou, ladovy salat, mangold, cibulka, redkvicka, syr s olivami v oleji, slivovica, bylinkovy caj

http://www.porada.sk/picture.php?albumid=492&pictureid=11692

salat je v kvetinaci, slivovica v zaludku, syr s olivami v miske, vzadu pod kamenom je alabutov sporak, vo flasi podmaslie z vyroby masla, ta ista flasa sluzi aj na vyrobu masla, bylinkovy caj z repikovych kvetov je napravo, mandlovy liker nalavo

Fňuk ušla mi ruka. Nemalo to byť zábavné aj keď si strašný provokatér. Takýto obrázok ukážeš človeku panelákovému? Veď to je týranie. Aj ja chcem obedovať v záhradke fnuk :mee:
2009
15.06.10,05:51
A vôbec teraz sa aj ochladilo a bolo by mi vonku fajn.. to je nespravodlivééééééééééééééééééé ééééééééééééééééééé
2009
15.06.10,05:52
Eva nefňukaj toľko :):):) :D
alabut
15.06.10,05:59
alabutov letny bezkominovy sporak poskladany volne z 8 tehiel, drevo mi donesie voda a ludia potratia po ceste, este musim vybudovat tiez taku jednoduchu pec na chlieb a pizzu

http://www.porada.sk/picture.php?albumid=492&pictureid=11693

akurat varim zo srvatky syr urdu, vynikajucu zakladnu surovinu na vyrobu udenych dresingov, podoba sa riccote
2009
15.06.10,06:02
Super. :):) Už ma prešla škaredá závisť. Hodíš sem aj recept? Na ten syr myslím :):)
2009
15.06.10,06:02
Tie jahody Ti rastú v čom?
alabut
15.06.10,06:06
v pilinach, ma to niekolko vyhod, nezarastaju, oberam v papuciach, nespinia sa a nenapada ich roztocik
2009
15.06.10,06:07
Vyzerá, že sam im darí i keď nechápem z čoho tam žijú?
alabut
15.06.10,06:14
su v zemi, iba na povrchu je hruba vrstva pilin, na dalsiu jar ich okopem, cim skyprim a okyslim zem, co jahodam svedci a znova posypem pilinami, stolarska dielna je 100 m, cierna folia - hoci urychli urodu o dva tyzdne a trsy su raz tak velke, na moj dochodok draha, na obrazku su tohto roku vysadene jahody :-)
2009
15.06.10,06:16
Ja som ale trdlo :) jasne. Hi myslela som si, že sú iba v pilinách
Kazu
15.06.10,07:24
alabutov letny bezkominovy sporak poskladany volne z 8 tehiel, drevo mi donesie voda a ludia potratia po ceste, este musim vybudovat tiez taku jednoduchu pec na chlieb a pizzu

http://www.porada.sk/picture.php?albumid=492&pictureid=11693

akurat varim zo srvatky syr urdu, vynikajucu zakladnu surovinu na vyrobu udenych dresingov, podoba sa riccote

Táto pec je bezkonkurenčná, len obrázok nesmie vidieť môj manžel:--- Ja sa ho snažím zatlačiť do kúta aby už nemal kde uhnúť a musel mi konečne sľúbiť ten krb a ty tu zatiaľ hodíš do pľacu takúto "urob si sám" piecku.
Nehnevaj sa na mňa, ale si provokatééér:D:D:D
alabut
15.06.10,08:26
Tam vzadu vidno bednicky z vina, to bude zakladna pre buducu volne skladanu pec na chlieb :-)
2009
15.06.10,08:27
Počkaj veď sú z umelej hmoty nie??
alabut
15.06.10,08:49
Ved prave, nechce sa mi murovat. Na bednicky pride volne polozit wienerberger ako izolacia, potom samot alebo magnezit (musim vyskusat) a volne poskladane tehly. Na zimu to vsetko rozoberiem a schovam. Na bednicky si v zime v pivnici sadnem a budem kostovat malinovicu a cernicovicu, na kopu tehal si polozim stakan a demizon, vyhrievat ma bude jednak malinovica zvnutra, jednak pec na piliny zvonku. :-)
2009
15.06.10,08:50
Tak toto vy som chcela vidieť. V akcii ako tam pečieš chleba a pizzu
2009
15.06.10,08:52
Iba malá podotázka. Nie je malín a černíc na pálenku škoda? Veď vypaľuj slivky
alabut
15.06.10,09:11
Malin a cernic mam v zahrade nadbytok. Najskor si vybera manzelka a co ostane, co s tym aby sa neskazilo? Alkohol ma jednu vyhodu, nekazi sa, cim starsi, tym lepsi. :-)
2009
15.06.10,09:15
:) jasne. Keď si môže Tvoja pani vybrať čo sa zje hneď a čo zamrazí je to O.K. :)
trisestri
15.06.10,09:15
2009
15.06.10,09:17
Malin a cernic mam v zahrade nadbytok. Najskor si vybera manzelka a co ostane, co s tym aby sa neskazilo? Alkohol ma jednu vyhodu, nekazi sa, cim starsi, tym lepsi. :-)

Môžem ešte poslednú otázku? Kolko malín ide na napr. liter pálenky?
erzet
15.06.10,09:22
Môžem ešte poslednú otázku? Kolko malín ide na napr. liter pálenky?
Takto?
2009
15.06.10,09:46
Áno :) ale teraz to vyzerá, že mi ukazuješ ako sa robí pálenka :---:---:--- :---:---:---
Ivana Š
15.06.10,11:27
[QUOTE=Ivana Š;1428410]......... lietajúca mrcha mucha na to mäso naklásť svoje budúce pokolenie, u nás hovorovo - zapľuvala mi mäso :mad:/QUOTE]

ako sa ti toto mohlo stat?!

nenechala si mäso v obale alebo v dakom sacku?
ja aj zmrazene mäso nechavam rozmrazit v obaloch a cerstve pre upravou ani nevyberam-a este v takejto palave.naco si ho vlastne vyberala z chladnicky v noci,ak nebolo zamrznute?celkovo,ziadne jedlo,chlieb..... anilen sladkosti ci mlieko nenechavam na stole neprikryte.hmyz je strasna haved.
prepac toto nie su vycitky len sa snazim prist na to,ako sa k mäsu ta mucha dostala.:eek:

sorry, chybička se vloudila, mäso bolo vybraté z mrazničky, nie z chladničky
a bolo aj zabalené, takže tiež neviem, ako sa tam tá "šikovnica" dostala :mad:
Ivana Š
15.06.10,12:24
No teraz neviem, mám súcitiť s tebou alebo sa radovať s vašim havoškom?:D Ale ja som ti takááá beštia škodoradostnááá :D:D:D

Zuzka, pokojne v tej škodoradosti pokračuj ;) :):):)
to lečo je diabolské, štípe 2x, prvýkrát, keď papáš, druhýkrát, keď ... :D
Zdenka 0705
15.06.10,12:28
Filé z lososa, len tak osolené, okorenené, orestované na olivovom oleji a podusené v troške vody. K tomu cesnaková omáčka s pažítkou, dochutená citrónom. Príloha nové zemiačky s petržlenovou vňaťkou. Pažítka a petržlenová vňaťka z mojej balkónovej záhradky :)
calawen
15.06.10,13:36
Zapekané zemiaky so špenátom a syrom...
ubka
16.06.10,07:45
Dievčatá a chlapci, ponúkam tip na prípravu a odloženie zaváranín....ide sesóna, teda aktuálne, aby ste nepremeškali ...špajza ani výtvory uložené v nej nie sú moje:(
Zvalik
16.06.10,07:49
ahoj... zeleninová polievka s krupicovými haluškami a vysmážaný karfiol s novými zemiakmi spravenými na cibulke a posypané červenou paprikou /my sme ich ako deti volali červené krumple/
calawen
16.06.10,09:51
Filety z tmavej tresky, zelenina - všetko pripravované v parnom hrnci...
cathyc
16.06.10,10:08
sucháre a čierny čaj
Dáša_
16.06.10,10:12
lángoše
adi11
16.06.10,10:35
lángoše
..ja idem tiež robiť langoše, a skúsim zo špaldovej múky..včera som robila z nej knedlu a bola výborná..:)
jozka56
16.06.10,10:40
Kelový prívarok s duseným mäskom..... :)a podľa ktorého receptu mám spraviť cesto na langoše??? max z 1/2 kg múky
adi11
16.06.10,13:59
Kelový prívarok s duseným mäskom..... :)a podľa ktorého receptu mám spraviť cesto na langoše??? max z 1/2 kg múky
Jožka, ja som robíla podla receptu od Zitky a od oka:
hladká múka asi pol kg.
sol
kvások
mlieko a dala som aj trochu acidka namiesto kyslej smotany
adi11
16.06.10,14:55
Jožka, ja som robíla podla receptu od Zitky a od oka:
hladká múka asi pol kg.
sol
kvások
mlieko a dala som aj trochu acidka namiesto kyslej smotany
vyslo mi 10 kusov
pastelka1111
16.06.10,15:05
Kuracie mäsko na Nive so smotanov + hranolky mňaaam...
Kazu
16.06.10,16:30
sucháre a čierny čaj

A čože takto striedmo? Však to je aj na diétu málo, vari si chorá?
Zita5
16.06.10,16:37
Kelová polievka ,pizza
buchač
16.06.10,16:45
Môžem ešte poslednú otázku? Kolko malín ide na napr. liter pálenky?

Podľa veľkosti ...;)

Naposledy som dal 325 kusov , ktoré mali 18 - 19bobuliek ...

Ale najlepšie sú 23 - 25 bobuľkové , tých je potrebných na ten 1 liter malinovice len 282 kusov ...:rolleyes:
Kazu
16.06.10,16:47
Ja som dnes mala nebíčko v papuľke. Dvadsať rokov som také čosi nejedla. Miesto obeda som zbodla tresku s jedným rohlíkom. Ako za študentských čias.:--- Manžel sa nestačil čudovať čo to tlačím do seba. Jemu som naložila bravčové pečené s paprikou, rajčinami, cesnakom a chrupavučkou kôrkou zo syra. Ešte nestihol chytiť ani príbor do ruky a ja už som mala kelímok prázdny, tak ma mlsnota hnala :D Teraz mi krk žerie kyselina a už som spokojná :---
2009
16.06.10,17:16
Podľa veľkosti ...;)

Naposledy som dal 325 kusov , ktoré mali 18 - 19bobuliek ...

Ale najlepšie sú 23 - 25 bobuľkové , tých je potrebných na ten 1 liter malinovice len 282 kusov ...:rolleyes:

:---:---:---
2009
16.06.10,17:21
Lakomec.. radšej mi daj tých 282 kusov malín a ja Ti už liter pálenky niekde kúpim.. Ale až zajtra. Teraz idem radšej smer vaňa a spať.
cathyc
16.06.10,17:44
A čože takto striedmo? Však to je aj na diétu málo, vari si chorá?
žlčníková kolika. Od zajtra idem na desaťdňový pôst...iba tekutiny. Chcem sa vyhnúť nožu.
Zvalik
16.06.10,19:27
Držím palce...!
Marína
16.06.10,20:11
Katka, drž sa a opatruj sa.
cathyc
17.06.10,06:51
Ďakujem Vám za podporu.
m.hladka
17.06.10,07:39
Br.mäso na pive, ryža.
Žabinka
17.06.10,07:48
Dnes bude polievočka kelová, pečené kuriatko s ryžou, uhorkový šalát. Foto nemám, pokazil sa mi domáci počítač. :mee:
jozka56
17.06.10,08:09
Dnes budú langoše, skúška sa vydarila59260:) a biela brokolicová polievka.
Žabinka
17.06.10,08:17
Dnes budú langoše, skúška sa vydarila59260:) a biela brokolicová polievka.
Langoš veru vyzerá výborne, a určite tak aj chutí.
Ja mám brokolicu veľmi rada, ale ešte som ju nejedla inak ako varenú, posypanú strúhankou a masielkom, so zemiačkami, najlepšie novými, s petržlenovou vniatkou. Už by som rada vyskúšala brokolicu aj na iný spôsob, snáď sa mi to niekedy podarí. :)
babka - ježibabka
17.06.10,16:09
Polievka zo strakavej fazule s veľkým údeným kolenom. Ku kolenu zemiaky a hlávkový šalát.
calawen
17.06.10,19:01
Dnes boli špaldové palacinky s nutelou, zajtra zapekaný baklažán so zemiakovým ratatouille
mysimis
17.06.10,19:04
Ja som dnes varila rizoto z čerstvými dubáčikmi a uhorkovým šalátom.
jozka56
17.06.10,19:42
Ja som dnes varila rizoto z čerstvými dubáčikmi a uhorkovým šalátom.
Mirka ty si už bola na hríboch????? A ahoj:---dávno som ťa nevidela:)
Deganova
18.06.10,07:05
Dnes špagetové vežicky,zajtra kalerábová polievka s rajbaničkou, pangasius s hubovo-paradajkovým ragú + nové zamiaky + šalát, v nedeľu kari kurča na jablkách a hrozienková ryža + šalát.
m.hladka
18.06.10,08:01
Rezance s makom, momentálne varím len pre seba samu a to je najrýchlejšie. Tak čo už.
mysimis
18.06.10,13:11
Mirka ty si už bola na hríboch????? A ahoj:---dávno som ťa nevidela:)

Áno, Jožka ja už zarezávam v našich lesoch a povedala by som, že veľmi úspešne. Na chalupe mám celé podkrovie rozložené hríbami na sušenie. A zajtra sa chystám opäť na záťah. Priložila by som aj foto, ale neviem ako.....
Lubaba
18.06.10,20:08
Áno, Jožka ja už zarezávam v našich lesoch a povedala by som, že veľmi úspešne. Na chalupe mám celé podkrovie rozložené hríbami na sušenie. A zajtra sa chystám opäť na záťah. Priložila by som aj foto, ale neviem ako.....

tak tichúčko "závidím"
2009
19.06.10,06:12
Ahojte. Kúpila som kuriatka /hríby. Hľadám aj nejaké recepty na nete ale ak máte niečo osvedčené budem Vám vďačná. Mám ich dosť skúsila by som aj na dva spôsoby, ešte raz ďakujem. Evika
Zita5
19.06.10,06:19
U nás dnes plnená paprika , zemiaky
jozka56
19.06.10,08:42
Aj u nás dnes plnená paprika v paradajkovej omáčke, zemiaky a knedľa.
Maruška54
19.06.10,08:46
kelová polievka a pizza
Zita5
19.06.10,08:54
kelová polievka a pizza

:) http://www.porada.sk/1430482-post4193.html
truch
19.06.10,09:23
Zemiaková polievka a segedínek s knedlou:) už mám navarené:)
adi11
19.06.10,09:24
tekvicovy privarok s pecenou klobasou :)
Zdenka 0705
19.06.10,09:25
tekvicovy privarok s pecenou klobasou :)
ja to isté, len bez klobásky :);)
trisestri
19.06.10,10:50
alabut
19.06.10,12:30
chlieb s mastou, domaci plesnivy syr, zelene olivy, olej, ladovy salat, cesnek, pol litra slivovice, bylinkovy caj

http://www.porada.sk/picture.php?albumid=492&pictureid=11773
Zita5
19.06.10,12:34
chlieb s mastou, domaci plesnivy syr, zelene olivy, olej, ladovy salat, cesnek, pol litra slivovice, bylinkovy caj

http://www.porada.sk/picture.php?albumid=492&pictureid=11773

Ako ide dohromady slivovica s bylinkovým čajom ? :) A až pol litra ?Však to by som už nežila .....
sito
19.06.10,13:01
tekvicovy privarok s pecenou klobasou :)


ja to isté, len bez klobásky :);)

Ja len po tekvici. :) :D:D:D ;)
sito
19.06.10,13:06
chlieb s mastou, domaci plesnivy syr, zelene olivy, olej, ladovy salat, cesnek, pol litra slivovice, bylinkovy caj

http://www.porada.sk/picture.php?albumid=492&pictureid=11773

Ten syr je fakt plesnivý, ale ta flaška? Jupí, slivovicu vypiiii.
alabut
19.06.10,13:19
Syr je plesnivy a navyse udeny, co som nepredpokladal ze je mozne, ale je, zalezi na dobrej pivnici :-)

Vo flaske Jupi je olej, ktorym zalievam syr a olivy. Slivovicu pijem najcastejsie zo zavaraninoveho pohara. Nalejem vacsiu polovicu a pomaly sa prebijam na dno. :-)
sito
19.06.10,13:23
Syr je plesnivy a navyse udeny, co som nepredpokladal ze je mozne, ale je, zalezi na dobrej pivnici :-)

Vo flaske Jupi je olej, ktorym zalievam syr a olivy. Slivovicu pijem najcastejsie zo zavaraninoveho pohara. Nalejem vacsiu polovicu a pomaly sa prebijam na dno. :-)

A nepodarí sa vám pri tom klesnúť až na samé dno??? :) :D:D:D ;)
2009
19.06.10,13:32
Spravila som s tých kuriatok perkelt bola to mňamka.
babi2
19.06.10,13:45
chlieb s mastou, domaci plesnivy syr, zelene olivy, olej, ladovy salat, cesnek, pol litra slivovice, bylinkovy caj


Samé zdravé veci:), a domáci plesnivý syr znamená, že doma splesnivel:D?
alabut
19.06.10,14:15
Slovaci starocia zili na bravcovej masti a slivovici, doteraz nevymreli. Dnes naopak, hrozi vyhynutie, hoci maju plne supermarkety vychyrenych potravin s privlastkom E :-)
marjankaj
19.06.10,14:25
Syr je plesnivy a navyse udeny, co som nepredpokladal ze je mozne, ale je, zalezi na dobrej pivnici :-)

Vo flaske Jupi je olej, ktorym zalievam syr a olivy. Slivovicu pijem najcastejsie zo zavaraninoveho pohara. Nalejem vacsiu polovicu a pomaly sa prebijam na dno. :-)

A ten čaj máš na čo?:---
alabut
19.06.10,16:04
Splachnut mast namiesto piva, este som ho neskusal vyrobit, vzdy som skoncil pri whisky :-)

Slad mam nachystany, aj chmel, akurat nemam pivne kvasinky. Je mozne pouzit vyssieteplotne a ist cestou anglickeho typu piva. Je to dost narocna technologia, bylinkovy caj je predsa jednoduchsi.
Kazu
19.06.10,16:08
chlieb s mastou, domaci plesnivy syr, zelene olivy, olej, ladovy salat, cesnek, pol litra slivovice, bylinkovy caj

http://www.porada.sk/picture.php?albumid=492&pictureid=11773

Musíš mať dobrú pivnicu, ten syr má normálne modrú plieseň. Vyzerá dobre.
Kazu
19.06.10,16:16
tak tichúčko "závidím"

Keď som povedala manželovi koľko hríbov už má určitá osoba na Slovensku:--- /nemenovala som, lebo by sa dožadoval presnej lokalizácie/ tak on nezávidel potichu ale úplne okate. :D
alabut
19.06.10,16:19
Vyudil som ho na Vianoce, pat mesiacov zrel v oleji, potom som ho vybral a asi za mesiac splesnivel aj bez prevzdusnovacich dier. Nie je lisovany, iba volne nasypany do formy. Je tvrdy, chut a vona vyborna. Nijako som ho neockoval, akurat potrebuje pri splesnuti vyssiu vlhkost a tu zabezpecuje spolu s plesnou pivnica. Teplota okolo 10*C. No, pri spotrebovani tohto syra som minul vsetky zasoby dobreho vina :-)
alabut
19.06.10,16:33
Dnesna vecera - zavin so slivkovym lekvarom ... tentoraz s mliekom

http://www.porada.sk/picture.php?albumid=492&pictureid=11776
marjankaj
19.06.10,19:19
Vyudil som ho na Vianoce, pat mesiacov zrel v oleji, potom som ho vybral a asi za mesiac splesnivel aj bez prevzdusnovacich dier. Nie je lisovany, iba volne nasypany do formy. Je tvrdy, chut a vona vyborna. Nijako som ho neockoval, akurat potrebuje pri splesnuti vyssiu vlhkost a tu zabezpecuje spolu s plesnou pivnica. Teplota okolo 10*C. No, pri spotrebovani tohto syra som minul vsetky zasoby dobreho vina :-)

No ešte že ti zostal ten čaj. Na to ma však nedostaneš.:---:D
danushka
19.06.10,19:45
Inak nakúkala som do alabutovho albumu...
Počuj alabut, nemohol by si písať aj pokec k tým fajnotkám?...lebo niektoré mňamky tam fakt vyzerajú bohovsky a ešte bohovskejšie musia chutiť, nech sa priučíme :)....
Zvalik
19.06.10,21:04
ahoj ... vajíčková polievka a kyselé maso /sviečková/ s knedlou ;)
Barbora Weidner
20.06.10,17:15
Dnes som navarila na obed cesnakovú polievku s opečeným chlebom, a dusené mäso na zelenine, ryža s broskyňou a ako dezert vanilkový puding a čerešňami a piškótmi... mňam
Barbora Weidner
20.06.10,17:20
Dnes som na obed navarila:
cesnakovú polievku s opečeným chcelbom
dusené mäso na zelenine, ryža, marhuľový kompót
a ako dezert vanilkový puding s čerešňami a piškótmi
MŇAM!!!!!! :---
alabut
20.06.10,17:38
dnes - tradicna hovadzia polievka s domacimi rezancami,
hovadzie maso z polievky s cibulou chlebom a solou hojne zaliate pivom,
fasirky s kelom, omastene zemiaky, vareny salat,
zmrzlina s malinovicou, bylinkovy caj :-)

zajtra - hlad so slivovicou, bylinkovy caj
vecer pojdem na mlieko, uvarim jogurt,

v utorok - rano pozbieram smotanu, okostujem jogurt, naobed naockujem syr, vecer urobim syr (mozzarellu), zo srvatky urdu (ricottu), zo smotany maslo

v stredu, stvrtok, piatok - normalny rezim, chlieb s mastou, syr s olejom a olivami, ladovy salat, slivovica, bylinkovy caj

do jedalnicka musim niekde vtlacit dve flase slusneho vina a kazde rano pohar dva domacej vodicky, pozriem, ci rastu dubaky :-)
2009
20.06.10,17:42
Môj syn ako maličký vždy čakal kým opražím cibuľku trebárs pod guláš a chcel ju takú opraženú na chlebík. Tiež ľúbi špik s hovädzích kostí na chlebík a okoreniť. Má aj niekto iný takéto chute?? :eek:;):rolleyes::cool:
2009
20.06.10,17:43
dnes - tradicna hovadzia polievka s domacimi rezancami,
hovadzie maso z polievky s cibulou chlebom a solou hojne zaliate pivom,
fasirky s kelom, omastene zemiaky, vareny salat,
zmrzlina s malinovicou, bylinkovy caj :-)

zajtra - hlad so slivovicou, bylinkovy caj
vecer pojdem na mlieko, uvarim jogurt,

v utorok - rano pozbieram smotanu, okostujem jogurt, naobed naockujem syr, vecer urobim syr (mozzarellu), zo srvatky urdu (ricottu), zo smotany maslo

v stredu, stvrtok, piatok - normalny rezim, chlieb s mastou, syr s olejom a olivami, ladovy salat, slivovica, bylinkovy caj

do jedalnicka musim niekde vtlacit dve flase slusneho vina a kazde rano pohar dva domacej vodicky, pozriem, ci rastu dubaky :-)

ten utorok... mohol by si odfotiť? Som zvedavá strašne moc.:)
alabut
20.06.10,18:21
Co konkretne odfotit?
2009
20.06.10,18:23
Co konkretne odfotit?
Toto
naobed naockujem syr, vecer urobim syr (mozzarellu), zo srvatky urdu (ricottu), zo smotany maslo
:)
2009
20.06.10,18:24
4 fotky a ďakujeme všetci kuk
tetrisss
20.06.10,18:31
Aj mna by to zaujimalo.
alabut
20.06.10,19:02
Nech je vasa prosba vyslysana. Idem pokrstit fotak malinovicou, aby sa ruka netriasla. Zacnem dojnicami a skoncil by som udenim, ale nacas nemozem udit, pretoze sa mi do udiarne nastahoval akysi vtak s vajcami a usilovne na nich sedi.