osky
11.08.10,23:49
zajtra si dame restovane zajacie pecienky s opekanymi zemiakmi a hlavkovo-uhorkovym salatom.
ZEvina
12.08.10,13:44
Čo dnes nikto nevaril? :eek::eek::eek:
my sme dnes dojedali rizoto zo včerajška a dnes idem variť na zajtra restované kuracie pečienky, restované zemiačiky s cibuľkou a miešaný šalát (cibuľka, rajčiny, paprika).
Tweety
12.08.10,13:47
Čo dnes nikto nevaril? :eek::eek::eek:
my sme dnes dojedali rizoto zo včerajška a dnes idem variť na zajtra restované kuracie pečienky, restované zemiačiky s cibuľkou a miešaný šalát (cibuľka, rajčiny, paprika).
Čoby nevaril, len sa nechce písať.:--- Rascová polievka, halušky s kapustou.
adi11
12.08.10,13:56
Čoby nevaril, len sa nechce písať.:--- Rascová polievka, halušky s kapustou.

..to iste vylepsene domacou slaninkou..och ta vona :)
olio
12.08.10,14:11
...prívarok zo strúčkovej fazuľky a varené vajíčka popúšťané do neho + restovaná kuracia pečeň (ešte som to nikdy takto nekombinovala, ale všetko bolo treba dnes minúť)
calawen
12.08.10,14:19
slonie žrádlo
Tweety
12.08.10,14:21
slonie žrádlo
Identifikuj.:)
calawen
12.08.10,14:29
Identifikuj.:)

http://varecha.pravda.sk/recepty/slonie-zradlo/8319-recept.html

Len som nemala čas na krájanie na kocočky, tak som zapla mašinu (robot) a postrúhala som to na jemno a jedla to tak, že som to mazala na chlebík, ale aj lyžicou sa to dá jesť... :rolleyes:
Tweety
12.08.10,14:36
Ale ty si zjedla na obed to, čo malo byť na ľahkú večeru.:--- Ináč, už som si ho vytlačila.:) Dík.
buchač
12.08.10,14:58
http://varecha.pravda.sk/recepty/slonie-zradlo/8319-recept.html


Pekná to blbosť ....


Suroviny
...
4 ks
vajcia uvarené na tvrdo
4 ks
...
...
5 - 6
porcií
15 minút
príprava
Nijak raz ma tá matematika , respektíve počty , nepustí / ia ...
Len vajíčka sa varia 10 minút ...ja osobne dokonca 15 minút ...a kde je ešte čas na ich vychladnutie ...:rolleyes

Proste , nedá sa to stihnúť ...
calawen
12.08.10,16:33
Juro, vajíčka si môžeš pripraviť dopredu...
calawen
12.08.10,16:33
Tweety, urobila som toho tak, že aj na večeru zostalo - 3 porcie spolu...
mysimis
12.08.10,17:28
Hovädzie na hrášku s tarhoňou a mrkvový šalát s jablkami.
Paula
12.08.10,17:58
Hovädzie na hrášku s tarhoňou a mrkvový šalát s jablkami.



Mňam. A to sú navyše pre nás nápady na obedy dva , lebo oboje naraz by sa do nás nevmestilo :)
mysimis
12.08.10,18:52
Mňam. A to sú navyše pre nás nápady na obedy dva , lebo oboje naraz by sa do nás nevmestilo :)

Keďže ja si môžem dopriať len jeden deň v týždni a to je štvrtok, tak ja som si dala všetko.....:)
kamoska1
12.08.10,19:18
Dnes som varila s čerstvych hribov omačku a knedlu,až na večer,tak bude aj zajtra na obed.Velmi to moji chlapi maju radi.:)
mysimis
12.08.10,19:22
Dnes som varila s čerstvych hribov omačku a knedlu,až na večer,tak bude aj zajtra na obed.Velmi to moji chlapi maju radi.:)

Prihoď recept prosím Ťa na tú omáčku z čerstvých hríbikov.
babka - ježibabka
13.08.10,06:14
Známa mi dala hríby tak bude paprikáš s kolienkami.
Deganova
13.08.10,06:45
Nepozveš...
Deganova
13.08.10,06:50
V sobotu bryndzová polievka, pirohy z rožkového cesta s jahodami, maslom a tvarohom, v nedeľu kuracie prsia pod nivovou perinou, zemiaková kaša a miešaný šalát.
ZEvina
13.08.10,07:52
Ja sa teším na večer, bude opekačka so živánskou a aj "fazulákom" - to je teraz náš obľúbený guľáš. Varí sa ako bežný kotlíkový guľáš, ale pridáva sa doň aj mäkká bobovica + čerstvý chlebík - no mňam!
buchač
13.08.10,07:57
Prihoď recept prosím Ťa na tú omáčku z čerstvých hríbikov.

Cibuľa
Hríby
Soľ , mleté čierne korenie , olej , múka , smotana / mlieko /

Na jemno pokrájanú cibuľu popražíme na oleji do sklovita .

Pridáme hríby a posolíme ...
/dôvod je ten , že huby pustia pôsobením soli vodu a tým pádom už nie je potrebné žiadnu potom pridávať . Masox , alebo vývar pridávajú iba neznalí kuchynskí barbari ..../

Pridáme korenie a prikryté dusíme .
Nakoniec jemne zahustíme .

P.S.:
Ako vždy pri mojich receptoch , aj tento je len základný .
Suroviny a koreniny sú podľa Vlastu Buriana - přiměřeně ....;)
Marína
13.08.10,08:02
Keďže u nás dnes poniektorí cestujú, čo myslíte, že bude?;) Rezne. Ja im hovorím šetriace, sú na oklamanie druhých, aj žalúdka. Tvária sa ako giganti, zaberú pol taniera a sú veľmi, veľmi chutné, šťavnaté a tým na cesty vhodné.

Karé alebo kuracie prsia osolíme, prípadne kto má rád, aj okoreníme, vyklepeme(prsia klepem cez mikroténový sáčok). Kávovou lyžičkou naberám kyslú smotanu, potriem jednu stranu rezňa, položím ho na strúhanku, nepritláčam, potriem druhú stranu rezňa, otočím. Napichnem vidličkou a zľahka prejdem cez cestíčko, oklepem, lebo sa vám ho naberie veľa. Chvilinku sprudka pečiem, ale ozaj len chvíľku, aby sa cestíčko z vrchu zapieklo a nenasakovalo olej. Stíšim plameň a pomaly dovyprážam z oboch strán. Musia sa piecť pomaly, aby sa prepieklo mäso. Ja vyprážam na panvici s prikrývkou, ktorá má otáčací ventil. Ten mám otočený tak, aby para unikala. V oleji mám hodených pár krúžkov mrkvy alebo špáratka, aby sa olej nepripálil. Rezne od oleja nechávam stiecť v nerezovom cedníku, ktorý mám vyložený papierovými obrúskami a tie stále vymieňam.
Ešte som zabudla na cestíčko. Je to vlastne piškóta. Cca na 3/4 kg mäsa vyšľaháme 4-5 bielka, zašľaháme do nich všetky žĺtka, osolíme, môžeme pridať grilovacie korenie alebo čierne korenie a pod. Zašľaháme 2-3 polievkové lyžice polohrubej múky. Má vyzerať ako piškótové cesto. Ak máte cestíčka málo, nie je problém dorobiť, je hotové raz-dva.
Keď som s tými rezňami pred rokmi začínala, správnu hustotu cestíčka som odhadovala tak, že som vypražila kúsok mäsa a ak cestíčko nasakovalo olej, pridala som ešte trochu múky.
Dobrú chuť.:)
m.hladka
13.08.10,08:04
Ešte rozmýšľam, no čo ???? Variť sa mi neche, ale jesť treba!
calawen
13.08.10,09:03
špenátová roláda
Marína
13.08.10,09:06
Ešte rozmýšľam, no čo ???? Variť sa mi neche, ale jesť treba!
Marti, tu už len ostáva sa dať niekym pozvať alebo sa dať na pôstny piatok, chlieb a voda.;)
erzet
13.08.10,09:15
včera: slepačia polievka s rezancami, pečené kuracie stehno, dusená ryža, uhorka
dnes: boršč, pečená krkovička, kapusta, kysnutá knedla
adi11
13.08.10,10:17
po dnesnom sytom obede ides okopavat ? :---:D
sysula
13.08.10,10:34
halušky s tvarohom :)
erzet
13.08.10,10:46
bežná hmotnosť obeda
rozum
13.08.10,11:41
Fazuľová polievka s fliačkami,dukátové buchtičky.
babka - ježibabka
13.08.10,12:04
Deganova mile rada, len bývaš trochu priďaleko. Zatiaľ pahltníici zjedia. Ale dala si mi typ na zajtra. Pirohy, nie síce jahodové ale ringlotové.
janka51
13.08.10,12:17
Karfiolova polievočka a bryndzové pirohy.
janaGT
13.08.10,12:18
poradíte mi nejaký osvedčený recept na marinádu na kuracie prsíčka?
sysula
13.08.10,12:23
poradíte mi nejaký osvedčený recept na marinádu na kuracie prsíčka?
U nas sa velmi osvedcil tento: med, citron, sojova omacka slana,olivovy olej, pripadne chilli :)
Marína
13.08.10,14:32
- hustý biely jogurt, vajce, 2 strúciky cesnaku, soľ, korenie, grilovacie korenie(na cca 4 prsia), prípadne chilli
- med, kečup, citrónova šťava, grilovacie korenie, olej, zelené bylinky – po odstáti opečieme
- hustý biely jogurt, horčica, vajce, oregáno, cesnak, trošku citr. šťavy, soľ, prípadne chilli – po odstáti obalíme v strúhanke zmiešanej so strúhaným syrom a vypražíme
- vajcia, cesnak, sojová a worchestrová omáčka, bylinky(tymián alebo štipka rozmarínu, oregána, zel. petržlen), soľ, korenie, škrob(solamyl)
- olej, cesnak, horčica, kari, šťava z citróna, zelené bylinky

Pridám ešte
Čínske placky
Kuracie prsia(cca 3 kusy) nakrájame na drobné kúsky(kocočky, rezančeky) a premiešame s marinádou – 3 vajcia, na drobno nakrájaná cibuľa, 4 PL solamylu, soľ, grilovacie korenie, 4 PL oleja, po 1 PL sójovej a worchestrovej omáčky, prípadne chilli
Necháme postáť v chlade cca 24 hodín a na rozpálenom oleji usmažíme placky. Výborné aj za studena s chlebom, horčicou a kyslou uhorkou. Za tepla so zemiakmi a bylinkovo-cesnakovým dressingom.
adi11
13.08.10,15:36
Karfiolova polievočka a bryndzové pirohy.
Janka a ako robis tie bryndzove pirohy ?
janka51
13.08.10,16:02
Janka a ako robis tie bryndzove pirohy ?
Anka veľmi jednoducho:

Cesto.: polohrubá muka, voda, 2 uvarené postrúhane zemiaky. Urobím cesto aby sa mi dalo dobré rozvaľkať.
Plnka.: uvarím zemiaky pridám kocku bryndze a maslo. Poriadne to rozšľahám.
Z cesta vykrajujem kolieska, ktoré plním bryndzovými zemiakmi. Uvarím a omastím buď spraženým maslom alebo slaninkou.
adi11
13.08.10,16:42
Anka veľmi jednoducho:

Cesto.: polohrubá muka, voda, 2 uvarené postrúhane zemiaky. Urobím cesto aby sa mi dalo dobré rozvaľkať.
Plnka.: uvarím zemiaky pridám kocku bryndze a maslo. Poriadne to rozšľahám.
Z cesta vykrajujem kolieska, ktoré plním bryndzovými zemiakmi. Uvarím a omastím buď spraženým maslom alebo slaninkou.

Janka, dakujem pekne za recept.
No ani by som nepovedala, ze jednoducho. Najprv treba mat uvarene zemiaky v supke. A nemusia byt stare krumple, da sa uz aj z novych ?
No, ale nemam tu mustru, ci ako sa to vola, aby aj vyzerali ako pirohy ?
osky
13.08.10,17:00
Janka, dakujem pekne za recept.
No ani by som nepovedala, ze jednoducho. Najprv treba mat uvarene zemiaky v supke. A nemusia byt stare krumple, da sa uz aj z novych ?
No, ale nemam tu mustru, ci ako sa to vola, aby aj vyzerali ako pirohy ?
mustru netreba.vykroj si väcsie koliesko,na polovicku daj napln,preloz,okraje dobre pritlac a este kol dokola popritlacaj vidlickou-urobi ti pekny volanik a okrem toho tak zaistis,ze sa ti istotne neotvoria.
takto robim aj plnene kysnute rozky,ked peciem.;)
adi11
13.08.10,17:04
mustru netreba.vykroj si väcsie koliesko,na polovicku daj napln,preloz,okraje dobre pritlac a este kol dokola popritlacaj vidlickou-urobi ti pekny volanik a okrem toho tak zaistis,ze sa ti istotne neotvoria.
takto robim aj plnene kysnute rozky,ked peciem.;)
no vidis, toto som potrebovala..takyto zlepsovacik..ta vidlicka je dobry napad..:)
velmi pekne dakujem..asi zajtra skusim:)
osky
13.08.10,17:11
no vidis, toto som potrebovala..takyto zlepsovacik..ta vidlicka je dobry napad..:)
velmi pekne dakujem..asi zajtra skusim:)

keby sa ti predsalen nahodou otvorili-ale neboj,to sa nestane;),potri si na ostatnych ten volanik vajickom.
Marína
13.08.10,17:11
Adi, nemusíš robiť aj so zemiakmi ak sa ti nechce čakať na ich uvarenie. Ja podľa svokry cesto robím len z polohrubej múky, vody a soli. Bez vajca sa dobre lepia, cesto nevysychá. Niekedy dávam aj uvarený zemiak. Pirohy robím zo štvorcov, po položení plnky prehnem a zlepím do trojuholníka. Z odrezkov cesta robím šúľance, ktoré uvarím s pirohami, synovi ešte viac chutia ako pirohy. Do bryndze so zemiakmi pridávam aj posekaný kôpor, samozrejme, len keď mám. U nás sa pirohy polievajú rozpraženým maslom alebo popraženou slaninkou a k tomu lyžica kyslej smotany. To si už každý pridá sám na tanier.
Moja skoro 92 ročná svokra robí na pirohoch ručne krásne volániky, viem aj ja, ale ani z ďaleka nie sú také pekné, rovnaké ako jej.
janka51
13.08.10,18:19
Janka, dakujem pekne za recept.
No ani by som nepovedala, ze jednoducho. Najprv treba mat uvarene zemiaky v supke. A nemusia byt stare krumple, da sa uz aj z novych ?
No, ale nemam tu mustru, ci ako sa to vola, aby aj vyzerali ako pirohy ?
Anka ja vykrajujem len s hrnčekom, do kolieska dám plnku prehnem napolý a prstámi poriadne pozatláčam aby sa nerozvarilí, zemiaky môžu byť aj nové a v šupke nevarím ja si odoberiem do cesta s tých čo varím do plnky také 5-6 štvrťky. A zabudla som Ti ešte napísať že do plnky dávam aj tak za pol lyžičky majoránky.
Katy a R
13.08.10,18:41
Adi, nemusíš robiť aj so zemiakmi ak sa ti nechce čakať na ich uvarenie. Ja podľa svokry cesto robím len z polohrubej múky, vody a soli. Bez vajca sa dobre lepia, cesto nevysychá. Niekedy dávam aj uvarený zemiak. Pirohy robím zo štvorcov, po položení plnky prehnem a zlepím do trojuholníka. Z odrezkov cesta robím šúľance, ktoré uvarím s pirohami, synovi ešte viac chutia ako pirohy. Do bryndze so zemiakmi pridávam aj posekaný kôpor, samozrejme, len keď mám. U nás sa pirohy polievajú rozpraženým maslom alebo popraženou slaninkou a k tomu lyžica kyslej smotany. To si už každý pridá sám na tanier.
Moja skoro 92 ročná svokra robí na pirohoch ručne krásne volániky, viem aj ja, ale ani z ďaleka nie sú také pekné, rovnaké ako jej.

.. ak má syn rád šúľance ... skús cesto s tvarohom (mäkkým) namiesto varených zemiakov .. a štipku prášku do pečiva môžeš dať. je to rýchle.
Ja robím na sladko ..:D
.. inak mamka tiež robila krásne volániky na pirohách, ale ja to neviem :mee:
adi11
13.08.10,19:10
Anka ja vykrajujem len s hrnčekom, do kolieska dám plnku prehnem napolý a prstámi poriadne pozatláčam aby sa nerozvarilí, zemiaky môžu byť aj nové a v šupke nevarím ja si odoberiem do cesta s tých čo varím do plnky také 5-6 štvrťky. A zabudla som Ti ešte napísať že do plnky dávam aj tak za pol lyžičky majoránky.
Janka vďaka, že si to trochu zjednodušila.:) Možno ich zajtra vyskúšam, potom dám vedieť, či sa podarili.:)
Marína
13.08.10,19:56
.. ak má syn rád šúľance ... skús cesto s tvarohom (mäkkým) namiesto varených zemiakov .. a štipku prášku do pečiva môžeš dať. je to rýchle.
Ja robím na sladko ..:D
.. inak mamka tiež robila krásne volániky na pirohách, ale ja to neviem :mee:
Katy, práve na sladko syn z hlavných jedál nič nemá rád, napriek tomu určite vyskúšam a on sa bude musieť prispôsobiť väčšine.;):---
ubka
13.08.10,20:29
.. ak má syn rád šúľance ... skús cesto s tvarohom (mäkkým) namiesto varených zemiakov .. a štipku prášku do pečiva môžeš dať. je to rýchle.
Ja robím na sladko ..:D
.. inak mamka tiež robila krásne volániky na pirohách, ale ja to neviem :mee:
Tiež prstami, ako poradila Janka, ale ja robím aj tak, že prehnem a vidličku strčím do múky, aby nelepila, a popritláčam postupne po celom oblúku. Dobre sa to zlepí a urobí to volániky. Tak robím aj bryndzovníky z lístkového cesta, ktoré pečiem v rúre-vyzerá to efektne.
ubka
13.08.10,20:31
Katy, práve na sladko syn z hlavných jedál nič nemá rád, napriek tomu určite vyskúšam a on sa bude musieť prispôsobiť väčšine.;):---
Marína, nenúť syna do sladkého :D môžeš mu ponúknuť "na slano" opraž cibuľku, môže byť aj so slaninkou a nemá to chybu:) Šúľance robím aj s bryndzou, ako halušky, alebo iba opečiem na masti do chrumkava na slano.
Marína
13.08.10,20:34
Tiež prstami, ako poradila Janka, ale ja robím aj tak, že prehnem a vidličku strčím do múky, aby nelepila, a popritláčam postupne po celom oblúku. Dobre sa to zlepí a urobí to volániky. Tak robím aj bryndzovníky z lístkového cesta, ktoré pečiem v rúre-vyzerá to efektne.
Ubka, ale to sú iné volániky, tie ručne robené vyzerajú podobne ako stočené dve hrubšie šnúry dokopy. Keď budem mať na "starosti" babku(svokru) znova ja, urobíme pirohy, babka ich vycifruje, ja zdokumentujem.;) Škoda, že som neodfotila teraz, robili sme s ňou pred cca 2-3 týždňami.

Marína, nenúť syna do sladkého môžeš mu ponúknuť "na slano" opraž cibuľku, môže byť aj so slaninkou a nemá to chybu Šúľance robím aj s bryndzou, ako halušky, alebo iba opečiem na masti do chrumkava na slano.
Vďaka, určite vyskúšam.:)

Len tak mimochodom, už ste videli niekoho takto v noci varíť ako nás?:) Zaujímavé, že nie som pri tých dobrotách hladná.
veronikasad
13.08.10,20:43
Evka, asi nebývaš v bytovke. V našom vchode mi bežne vykrúca nos vôňa vyprážaných rezňov okolo polnoci, ktoré chystajú pre hladošov na druhý deň.
ubka
13.08.10,20:51
Ubka, ale to sú iné volániky, tie ručne robené vyzerajú podobne ako stočené dve hrubšie šnúry dokopy. Keď budem mať na "starosti" babku(svokru) znova ja, urobíme pirohy, babka ich vycifruje, ja zdokumentujem.;) Škoda, že som neodfotila teraz, robili sme s ňou pred cca 2-3 týždňami.

Vďaka, určite vyskúšam.:)

Len tak mimochodom, už ste videli niekoho takto v noci varíť ako nás?:) Zaujímavé, že nie som pri tých dobrotách hladná.
No, tak to by som rada vidieť, motúziky na pirohách:D no a polnočné varenie je vždy najlepšie...plánujeme a ráno šup do toho...ušetríme rozmýšľaním čo? pekný večer:)
rozum
14.08.10,06:24
Dnes bodka, čiarka- rezance s makom.:)
m.hladka
14.08.10,11:39
Zemiaky s nivou,
... veľmi nám to zachutilo, takže teraz to fičí u nás častejšie :)
calawen
14.08.10,11:45
kuracie prsia s provensálskym korením, americké zemiaky
Marína
14.08.10,11:58
Dievčatá, to ste už všetko pojedli, čo sme v noci navarili? Veď toho boli haldy.;):D
trisestri
14.08.10,12:02
hubatá
14.08.10,19:55
Kyslá fazuľková polievka a slivkové gule (kto s čím chcel).

A furt ich mám ešte pred očami a bude sa mi o nich aj snívať, lebo som hneď aj do mrazáka narobila ...............keďže som slivky dostala. Zdalo sa mi to, alebo fakt sa ich rýchlo chytá nejaká plieseň ?
alabut
15.08.10,07:03
vcera
dubakova prazenica
dubakova polievka, dubakove rezne
dubakove fasirky

dnes
dubakova prazenica
hovadzia polievka, dubakove rezne, dubakove fasirky, modrakova omacka, knedla, zemiaky, paradajkovy salat
dubaky, dubaky, dubaky, uz mi chyba iba dubakovica, dubakovy salat a dubakovy dezert
hubatá
15.08.10,07:08
.... a pani Dubáková čo na to hovorí, nesťažuje si?

Napadá má jeden sprostý vtip, pošlem ti ho do ss, aby ostatným neodpadla chuť.
alabut
15.08.10,07:12
cast vcerajsieho ulovku urcena do mraznicky, zbytok sa susi a povaluje po sporaku

http://www.porada.sk/picture.php?albumid=492&pictureid=14369
hubatá
15.08.10,07:17
Si proste šikulka.....a aké zdravéééé, vôbec nie sú červivé !!!!!
alabut
15.08.10,07:19
Polovicka si nestazuje, akurat, ze nemoze so mnou na huby, je to hubovy sialenec vacsi ako ja a vyborny lovec dubakov, napokon vacsinu si ocistim, nakrajam a poukladam sam. Hodne hub posielam rodinam v Presporku a Ziline
Dáša_
15.08.10,09:38
U nás má dnes tuším sólo cukina. Ale skryté :D , aby otvorene nefrflali..

Rezancova polievka, kuracie prsia naložené v smotane s vajíčkom, obalené v strúhanke a vysmažené, nastavená zemiaková kaša s cukinou, cukinové kocky na cesnaku, vysmažená zelenina v cestíčku (cukinove kolieska, mladé hlavičky brokolice, predvarená mrkva), mrkvový šalát, kapustový šalát. Chcem veriť, že ostane aj na večeru :))

Ako dezert nejaký tvarohový krém, mám k tmu čerstvé maliny.
janka51
15.08.10,10:48
Kuracie prsia na víne, ryža, hranolky, zeleninová obloha. Polievka kuracia.
babka - ježibabka
15.08.10,12:18
Polievka zeleninová, fašírky a rajčinová kapusta, ringlotový koláč (u nás báleš).
rozum
15.08.10,16:03
Kuracia polievka s rezancami, pečené kuracie stehná a zemiaky varené omastené maslom.
Tweety
15.08.10,16:24
Hubová polievka, praženica z hríbov, rybacie (vlastnoručne ulovené ryby) fašírky, zemiačky s maslom a petržlen. vňaťkou, uhorkový šalát, zmrzlina.
osky
15.08.10,18:10
vcera:
mlade zajacie chrbty a stehienka,klasicky naklepane a v trojobale vyprazene.hranolky,ryza,hlavkovy salat

dnes:
je nas velky den-mame prve vyrocie cirkevneho sobasa,zajtra mame druhe vyrocie civilneho sobasa:---:D:)
tak sme si vyrazili do Bratislavy a nechali sme sa obsluhovat pod Michalskou branou;)

ja-cesnakova polievka,lokse so slivkovym lekvarom a makom
moj muz-pica piccante/salama,feferonky,huby,baranie rohy,syr,kukurica/

dezert- zmrzlina na Starom namesti a vecer kazdy svoju torticku/upiekla som vcera dve mini srdieckove, potrete visnovym lekvarom,s kokosovou plnkou,naliate rumom a poliate cokoladou.ozdobene plnkou z varenej kakaovej slahacky...../
buchač
15.08.10,18:13
Hubová polievka, praženica z hríbov, rybacie (vlastnoručne ulovené ryby) fašírky, zemiačky s maslom a petržlen. vňaťkou, uhorkový šalát, zmrzlina.

R : Praženica z dubákov / nie z "hríbov ".....
O : Bravčové na dubákoch , cestovina...
V : Zeleninovo - dubákové rizoto
buchač
15.08.10,18:15
vcera:
mlade zajacie chrbty a stehienka,klasicky naklepane a v trojobale vyprazene.hranolky,ryza,hlavkovy salat

dnes:
je nas velky den-mame prve vyrocie cirkevneho sobasa,zajtra mame druhe vyrocie civilneho sobasa:---:D:)
tak sme si vyrazili do Bratislavy a nechali sme sa obsluhovat pod Michalskou branou;)

ja-cesnakova polievka,lokse so slivkovym lekvarom a makom
moj muz-pica piccante/salama,feferonky,huby,baranie rohy,syr,kukurica/

dezert- zmrzlina na Starom namesti a vecer kazdy svoju torticku/upiekla som vcera dve mini srdieckove, potrete visnovym lekvarom,s kokosovou plnkou,naliate rumom a poliate cokoladou.ozdobene plnkou z varenej kakaovej slahacky...../
Trochu by som slovosled pozmenil ....:D:D:D...alebo pekne , podľa správnosti napísal ...že "pizza" ...;)
mysimis
15.08.10,18:33
Kurací vývar s pečeňovými obláčikmi, pečené kura s plnkou, maslovo-petržlenové zemiaky, miešaný šalát. Ako dezert kysnutý koláč so slivkami a posýpkou.
osky
15.08.10,20:05
Trochu by som slovosled pozmenil ....:D:D:D...alebo pekne , podľa správnosti napísal ...že "pizza" ...;)

no vidis,chcela som to napisat polopaticky, a napokon som z toho vysla na psi tridsiatok,vobec som si neuvedomila,ze to co pisem vyznieva nanajvys blbo.......:D.
vsak viem ze sa to pise pizza-taliancinu ovladam,dovolim si povedat,na vybornu, a aj prakticky.
hnedoočka
16.08.10,09:57
[QUOTE=buchač;1475884]ZAJAC
Zajac (lat. Lepus) je rod cicavcov (http://sk.wikipedia.org/wiki/Cicavce) z čeľade zajacovité (http://sk.wikipedia.org/w/index.php?title=Zajacovit%C3%A9&action=edit&redlink=1). Ide o bylinožravca (http://sk.wikipedia.org/wiki/Bylino%C5%BEravec)stepné (http://sk.wikipedia.org/wiki/Step) živočíchy, majú silné telo, ktoré nesú na beh a skákanie prispôsobené končatiny. Zadné nohy sú podstatne dlhšie ako predné. Umožňujú mu pri únik pred dravcami v špurte efektívne kľučkovať.[1] (http://sk.wikipedia.org/wiki/Zajac#cite_note-0) V Európe (http://sk.wikipedia.org/wiki/Eur%C3%B3pa) žijúci zajac poľný (http://sk.wikipedia.org/w/index.php?title=Zajac_po%C4%BEn%C3%BD&action=edit&redlink=1) (Lepus europeus) dokáže vyvinúť rýchlosť až 70 km/h.
Zajace sú samotári alebo žijú v pároch. Sú obvykle veľmi plaché. Iba na jar v období párenia, kedy možno pozorovať vzájomné zápolenie medzi samicami ale aj medzi samcami sa zvyknú združovať a vyskytovať vo väčších počtoch. schopného veľmi rychleho behu.
KRÁLIK
Králik domáci je domestikovaná forma európskeho králika divého (http://sk.wikipedia.org/wiki/Kr%C3%A1lik_div%C3%BD)Oryctolagus cuniculus). Chová sa ako úžitkové zviera (http://sk.wikipedia.org/w/index.php?title=%C3%9A%C5%BEitkov%C3%A9_zviera&action=edit&redlink=1) na mäso (http://sk.wikipedia.org/wiki/M%C3%A4so) a kožušinu (http://sk.wikipedia.org/w/index.php?title=Ko%C5%BEu%C5%A1ina&action=edit&redlink=1)
Králiky sa na rozdiel od zajacov (http://sk.wikipedia.org/wiki/Zajac) rodia bez kožušiny a so zlepenými očkami. Zatiaľ čo malé zajace vychádzajú z brlohu už ako 2 až 3 dňové, králiky ostávajú až 2 týždne v nore.
takže predpokladám,buchač, že na obed si mal králika....;)

POSTUP

Najprv si zajaca musíme zohnať , tento sa dá rôznymi spôsobmi :

a. zrazíme na ceste
b. pytliackym spôsobom
- strelíme
- ulovíme do oka
c. ukradneme
d. dostaneme darom
e. kúpime v hypersupermarkete ....ale to je len posledná , najkrajnejšia možnosť ....:---:D
f. odchováme si ho....môj prípad!:)

u nás bol takýto: / len manžel neveriacky krútil hlavou, keď som pred jedením fotila...:D/

63060

...ps: tú kostičku som mohla odstrániť...ale v rýchlosti som nestíhala. čiže názorná ukážka, že králiky domáce majú i kosti... :D
VERONIKA6
16.08.10,10:12
Zajačik domáci, dúfam, že aj knedlička. Vyzerá to veľmi dobre.
osky
16.08.10,10:53
[QUOTE................
d. dostaneme darom
e. kúpime v hypersupermarkete ....ale to je len posledná , najkrajnejšia možnosť ....:---:D
f. odchováme si ho....môj prípad!:)

u nás bol takýto: / len manžel neveriacky krútil hlavou, keď som pred jedením fotila...:D/

63060

...ps: tú kostičku som mohla odstrániť...ale v rýchlosti som nestíhala. čiže názorná ukážka, že králiky domáce majú i kosti... :D[/QUO


moznost f je aj nasa.
len bio zajace.;)
janka51
16.08.10,12:47
Dnes bolo naplánované, že zvýšky od včera,ale máme veľmi dobrého suseda a donesol nám polovicu obrovského vatovca tak došlo k zmene: vyprážaný vatovec, hranolky, tatárska omáčka, taký obed si nenechala ujsť ani dcéra s deťmi. Vnuk a vnučka, ale nevedia čo je dobré oni totiž huby neľúbia tak im som vypražila syr. No a zbytky od včera budú na večeru.
calawen
16.08.10,13:17
špaldové cestoviny s bazalkou a špenátovo-nivová omáčka
osky
16.08.10,13:30
kotlety na bylinkovom masle,pecene zemiacky v supke,parena miesana zelenina
erzet
16.08.10,19:07
33. týždeň
erzet
16.08.10,19:09
Polievka rajčinová s cestovinou, bravčová pečeň na cibuľke v zemiakových plackách, uhorka,
osky
17.08.10,07:17
chilli rezne

rezne naklepat a posolit.
na spodok taniera rozotrieme cca za kavovu lyzicku oleja a dame jeden rezen,posypeme ho trosku chilli korenim a potrieme ho olejom na vrchu tak,ze sa nam vlastne rovnomerne rozotrie aj to chilli.
nan polozime druhy rezen.posypeme chilli,potrieme olejom,nan dalsi rezen...takto postupujeme az kym sa nam rezniky neminu.potom ich vsetky ako su v komine prevratime tak,aby prvy bol na vrchu a posypeme ho troskou chilli-rozotrieme.
tanier zabalime do folie a dame do chladnicky odlezat-najlepsie na noc,ale da sa aj rano pripravit a na obed uz pouzit.
vajce rozhabarkujeme a pridame do neho jemne struhany syr.
odlezane rezne potom obalujeme v muke,v syrovom vajci a napokon v struhanke a klasicky vyprazime.
erzet
17.08.10,07:31
chilli rezne

rezne naklepat a posolit.
na spodok taniera rozotrieme cca za kavovu lyzicku oleja a dame jeden rezen,posypeme ho trosku chilli korenim a potrieme ho olejom na vrchu tak,ze sa nam vlastne rovnomerne rozotrie aj to chilli.
nan polozime druhy rezen.posypeme chilli,potrieme olejom,nan dalsi rezen...takto postupujeme az kym sa nym rezniky neminu.potom ich vsetky ako su v komine prevratime tak,aby prvy bol na vrchu a posypeme ho troskou chilli-rozotrieme.
tanier zabalime do folie a dame do chladnicky odlezat-najlepsie na noc,ale da sa aj rano pripravit a na obed uz pouzit.
vajce rozhabarkujeme a pridame do neho jemne struhany syr.
odlezane rezne potom obalujeme v muke,v syrovom vajci a napokon v struhanke a klasicky vyprazime.
a neprepáli mi to kotol?
osky
17.08.10,07:58
a neprepáli mi to kotol?
:D:---no neviem.v originalnom recepte je okrem chilli este aj rozotrety cesnak.ale kedze to idem skusat prvy raz,cesnak som vynechala.tiez som mala dojem,ze potom by som uz musela zavolat hasicov......
a to chilli samozrejme s mierou!!!!!;)
erzet
17.08.10,08:15
Po cesnaku volať hasičov nemusíš, dokonca so myslím že by mohol byť.
lavanda
17.08.10,09:32
Hrášková polievka, "pácované" kuracie prsia (solamyl, ďumbier, sójová omáčka) opražené na oleji, zemiaky s maslom, paradajkovo-paprikový šalát.
mysimis
17.08.10,09:52
Tekvicový prívarok, zemiaky s praženou cibuľkou a fašírka.
Zdenka 0705
17.08.10,10:24
Tekvicový prívarok, zemiaky s praženou cibuľkou a fašírka.
mňam, hneď by som si dala :--- ... mám plnú chladničku cikíny a tekvice, ale nemôžem :mee: ... lebo by som si to jedla sama, a vnuk by zostal hladný ... takže dnes narýchlo zapečné šunkové fliačky s údeninou, tzv. "šunkofleky" :)
evaj63
17.08.10,14:27
My sme dnes mali lečo, ved' je leto,:D,ale ja ho robím bez vajec len s dobrou pikantnou klobásou a k tomu čerstvý chlebík alebo pečivo. Moja dcéra ho pred rokom nechcela ani vidiet' a dnes sa ide s ním "zadrhnút'"
babka - ježibabka
17.08.10,14:38
Vatovec vypražený v trojobale, zemiaky, uhorkový šalát. Polievku dedko cesnakovú, pre mňa polievka nemusí byť. Keďže sme dostali 2 veľké vatovce a doma sme iba dvaja, zbytok je obalený v mrazničke na horšie časy.
adi11
17.08.10,14:45
My sme dnes mali lečo, ved' je leto,:D,ale ja ho robím bez vajec len s dobrou pikantnou klobásou a k tomu čerstvý chlebík alebo pečivo. Moja dcéra ho pred rokom nechcela ani vidiet' a dnes sa ide s ním "zadrhnút'"

aj u nas leco s kuracim maskom a kolienkami :) [len muz sa hneval, ze malo stipe a tetka na ringu tvrdila, ze paprika je paaalivaaa}:D
ivonka4
17.08.10,16:57
Poradte čo uvarit?
wagner
17.08.10,17:04
Patizonové placky s rajčinovým šalátom. Na večeru hrianky s domácimi diabolskými toustami ( ale sú poriadne diabolsky štipľavé):D
buchač
17.08.10,17:53
My sme dnes mali lečo, ved' je leto,:D,ale ja ho robím bez vajec len s dobrou pikantnou klobásou a k tomu čerstvý chlebík alebo pečivo. Moja dcéra ho pred rokom nechcela ani vidiet' a dnes sa ide s ním "zadrhnút'"
Tiež je dobré lečo bez paprík a paradajok ....
Len tak s klobáskou a vajíčkami ...ten chlebík je tiež fajn , aj pečivo ...;)
erzet
17.08.10,18:59
Zeleninová polievka, plovdivské mäso, cestovina
osky
17.08.10,19:08
[QUOTE=osky;1481918]chilli rezne

rezne naklepat a posolit.
na spodok taniera rozotrieme cca za kavovu lyzicku oleja a dame jeden rezen,posypeme ho trosku chilli korenim a potrieme ho olejom na vrchu .....

tak sme to vyskusali a bola to jedna basen.rezne sa krasne nafukli,boli obrovske a mäkkucke ako vata.hotove boli raz-dva,ako z kuraciny.to bolo tym ze sa namarinovali v oleji.pri smazeni treba davat pozor,nie na plny plyn pustit sporak,aby nezhoreli.hoci su syrove,nepripalovali sa.
chilli korenie dodalo tu spravnu pikantnost,ale nic prehnane,take akurat. ako prilohu som spravila :zemiaky v supke uvarit a osupat,nakrajat na velke kusky-stvrtky a hodit to len na rychlo osmahnut na maslo a posypat petrzlenovou vnatou.k tomu este miesana zelenina na pare.
moj muz to ohodnotil:tak s tymto receptom sa stanes slavna....:---;)
janka51
17.08.10,19:24
Polievka cesnačka a palacinky s tvarohom.
rozum
17.08.10,22:19
Zajtra slivkové knedlíky :).
ilona
18.08.10,06:52
V mraziaku mám pomleté mäsko,v záhrade cukety,takže plnené pečené cukety.
osky
18.08.10,10:08
dnes bude
zivanska zo zajacich chrbtov.

zajcie chrbty/mozu byt aj ine casti,to je jedno.../ trosku naklepat i s kostou a posolit.zemiaky uvarene v supke ocistit a pokrajat na kolieska.na pomasteny pekac ulozime vrstvu zemiakov,kusky mäsa,na kolieska nakrajanu cibulu,nakrajane paradajky a papriku,posypat dobre provensalskymi bylinkami a posolit.kto chce,moze to cele prekryt platkami slaniny,ale ja to nedavam,lebo slaninu nelubim....:D
na to znova vrstva zemiakov,posolit a prikryt alobalom alebo vrchnym pekacom.prakticke,rychle a chutne....;)
judita1971
18.08.10,10:19
dnes zeleninová polievka s krúpkami, francúzske zemiaky,
zajtra : tvarohovo - jablková žemľovka / z vianočky/, polievka - ?:rolleyes:
adi11
18.08.10,12:18
Rajčinová kapusta s údenou krkovičkou a chlebíkom
Dáša_
18.08.10,13:23
segedín u svokrovcov ...
alabut
18.08.10,17:07
Modrakova omacka, dubakove fasirky, zemiaky, nektarinkovica, bylinkovy caj.
m.hladka
19.08.10,09:14
špagety
adi11
19.08.10,09:17
kapusta od včera a patizonové placky /vnukovi cigánsku z panenky/
osky
19.08.10,09:25
aj my mame este zivansku od vcera-je skvela.
takze dnes nevarim.....
alabut
19.08.10,09:32
Zatial hubova polievka s mangoldom, domaci udeny syr s olivami a olejom, chlieb, huspenina-cibula-ocot, lesne jahody s cukrom a vinom, malinovica, bylinkovy caj
erzet
19.08.10,09:42
Polievka cesnaková s opekaným chlebom, horehronský bravčový rezeň, zemiaková kaša, uhorkový šalát
alabut
19.08.10,09:55
Hubovu polievku rusim, spravim v mraznicke revoluciu a vychadza mi kapustnica s hubami a kuracie kridla plnene bravcovou pecienkou na hubach, zemiaky, duseny mangold a paradajkovy salat. Ostatne ostava. Musim si trosku manzelku vykrmit.
trisestri
19.08.10,10:27
dnes lečo s fajnou lečo klobasou a kuracia polievka z rezancami
Ivenka
19.08.10,10:33
Dala som sa nahovoriť na hotové jedlo s TESCA, takže "Lasagne". 1/3 som chutnala, 1/3 som ťažko hltala a tú poslednú som vyhodila. Nikdy viac.
mysimis
19.08.10,11:52
Dnes sme mali hríbové menu: kyslá hríbová polievka a hríbové rizoto s uhorkovým šalátom.
alabut
19.08.10,13:33
Domaci zlahka zaudeny syr zo 6 litrov mlieka.

http://www.porada.sk/picture.php?albumid=492&pictureid=14407

Kapustnica klokota. Bravcove, hovadzie, hodne susenych hub, kysla kapusta - bohuzial kupovana v Lidli, svoju odvlani som minul minuly vikend.

http://www.porada.sk/picture.php?albumid=492&pictureid=14408
2009
19.08.10,16:49
Hubovu polievku rusim, spravim v mraznicke revoluciu a vychadza mi kapustnica s hubami a kuracie kridla plnene bravcovou pecienkou na hubach, zemiaky, duseny mangold a paradajkovy salat. Ostatne ostava. Musim si trosku manzelku vykrmit.

Juj dobre. Ale nie je to ako v rozprávke? Čo ak ju vykŕmiš a potom zješ. Poznám to ako Janko a Marienka a Ježibaba
:eek::eek::eek::eek:
hubatá
19.08.10,17:35
fazuľkové lusky na strúhanke, zemiaková kaša, uhorkový šalát .....
No, a počujem že už búchajú dvierka na linke a chladničke
- "mamiííí, nemáme ešte niečo dobrééé ????
2009
19.08.10,18:20
Domaci zlahka zaudeny syr zo 6 litrov mlieka.

http://www.porada.sk/picture.php?albumid=492&pictureid=14407

Kapustnica klokota. Bravcove, hovadzie, hodne susenych hub, kysla kapusta - bohuzial kupovana v Lidli, svoju odvlani som minul minuly vikend.

http://www.porada.sk/picture.php?albumid=492&pictureid=14408

Inak bez srandy, čo vieš spraviť zo surovín ktoré máš k dispozícii skláňam sa pred Tebou. Je síce pravda, že takto by som sa nestravovala ale obdivujem Ťa. Evika
alabut
19.08.10,19:31
Kuracie kridla na mangolde:

Na dno pekacika dame trosku udenej slaniny. Na nu nakrajame vrstvu mangoldovych stoniek, potom pecienkou plnene kuracie kridla, osolit, grilovacie korenie, dusit hodinu pri 200*C do makka. Vybrat, potriet medovou polevou s citronom a cesnakom, dat zapiect bez vrchnaka na cca 15 minut do chrumkava. Opat vybrat, navrch nakrajat zopar citronovych koliesok, zasypat pokrajanymi listami mangoldu, posolit, muskatovy orech a opat chvilu podusit, kym listy nezmaknu.
Priloha: najlepsie studene zemiaky, citronovy liker, bylinkovy caj.

Kuwa, tak toto chutilo a vonalo aj manzelke. :-)
2009
19.08.10,19:43
Zaujímavé a určite chutné. Tento recept sa mi páči. Raz za čas prečo nie :):)
2009
19.08.10,19:45
Počkaj citronový liker ???
jozka56
19.08.10,21:50
alabut ako dlho trvalo, kym si zlahka zaudil syr a kde si ho udil??? a aka je asi hmotnost toho vyudeneho syra?
bettylou
20.08.10,03:48
dnes bude
zivanska zo zajacich chrbtov.

zajcie chrbty/mozu byt aj ine casti,to je jedno.../ trosku naklepat i s kostou a posolit.zemiaky uvarene v supke ocistit a pokrajat na kolieska.na pomasteny pekac ulozime vrstvu zemiakov,kusky mäsa,na kolieska nakrajanu cibulu,nakrajane paradajky a papriku,posypat dobre provensalskymi bylinkami a posolit.kto chce,moze to cele prekryt platkami slaniny,ale ja to nedavam,lebo slaninu nelubim....:D
na to znova vrstva zemiakov,posolit a prikryt alobalom alebo vrchnym pekacom.prakticke,rychle a chutne....;)

hej super, že máte vlastné, kupovala som včera v merkuri zajaca - osemnásť euráčov za kilo.:)
alabut
20.08.10,04:18
jozka 56, syr som nevazil, ale mal asi tak 1,25 kg a udim ho podla farby. Tento asi tri hodiny, ak chcem zltejsi tak pat hodin studenym dymom teploty 30*C. Viac foto najdes v sekcii FOTO. Ak chces viac podrobnosti prave idem na chalupu, mozem ti odfotit detaily. Udiarnicku pouzivam malu, potom vyudim na zopar jablonovych konarikoch a zasypavam ich dubovymi struzlinami. Ohen nesmie horiet, iba udrzuje pahreba, ktora sa obcas posype struzlinami. Struzliny preosejem cez sito, aby sa lahke piliny nedostali do udiarnicky :-)

http://www.porada.sk/picture.php?albumid=492&pictureid=14429
osky
20.08.10,07:03
hej super, že máte vlastné, kupovala som včera v merkuri zajaca - osemnásť euráčov za kilo.:)

veru,a najhorsie na tych kupenych je,ze ani nevies ci je to mlady alebo starsi zajac.
ja som mala na tu zivansku starsieho,tak preto som chcela z neho nieco stavnate, aj som to piekla dlho a pomaly-2 .45 hodiny!!!,na teplote 150 stupnov.aby to bolo jak vaticka. a veru to aj bolo uzasne.jedinu vec ktoru by som pozmenila-zemiaky dam nabuduce surove.len sa mi nechcelo tie nove skrabat....:D

na obalovanie je dobry len mlady zajac,starsi sa tak na mäkkucko neprepecie,ani ked ho robis pomaly.

poznam ludi ,co vyhadzuju "starych" zajacov-cca takych 5 rocnych.
to my nerobime.ved ti su najlepsi-jak male prasiatko.velki a svalnati,maju kopu dobreho mäsa.ked ho dlho pecies a pomaly,je ten zajac tak fajnovy,ze sa ti uplne rozplyva na jazyku.;)
m.hladka
20.08.10,07:41
Mäsko na pive, ryža + hranolky (varí +1)
VieraPopluharova
20.08.10,07:54
Luskova polievka, cukinove placky plnenne mäskovo-zeleninovovo pikantnou zmesou)
jozka56
20.08.10,08:03
alabut budem rada, keď to pofotíš a sem prilepíš. Ďakujem.
hnedoočka
20.08.10,09:24
Deganova
20.08.10,09:30
V sobotu mrkvová polievka s rezancami, cukinové halušky s cukinovo-kuracím soté, v nedeľu dusené zemiaky a morčacie na zelenej fazuľke, kyslá smotana.
mysimis
20.08.10,09:30
Francúzske zemiaky špeciál a ako dezert sypaný tvarohový koláč.
VERONIKA6
20.08.10,09:31
A to sú aké "špeciál"?
mysimis
20.08.10,09:38
Nakrájanú klobásku upražíš do chrumkava na cibuľke, uvaríš si zemiaky v šupke a vajíčka na tvrdo. Na spodok zapekacej misy dávam celý pohár uhoriek nakrájaných na drobno, na to idú vajíčka nakrájané tiež na kocky, potom príde klobáska a na vrch dávam zemiaky tiež nakrájané na kocky. Celé to zalejem nálevom, ktorý pripravím zo smotany, vajíčok a mlieka - nešetrím nálevom dávam si tam 2-3 smotany, 8 celých vajec a dolejem ešte mliekom a zapečiem tak aby vrch bol dobrý chrumkavý. Podotýkam, že ja to robím v takej obrovskej zapekacej mise, lebo tieto francúzcke zemiaky zmiznú hneď po zapečení.
jozka56
20.08.10,12:22
U nás dnes kapusta, rožková knedľa a pečená krkovička
63328:)
hubatá
20.08.10,16:03
obzerance (kto si čo nájde)
osky
20.08.10,18:04
obzerance (kto si čo nájde)
u nas podobne.:D
buchač
20.08.10,18:13
Skúste rašle...
erzet
20.08.10,18:35
Frankfurtská polievka, drotársky guláš, kysnutá knedla
erzet
20.08.10,18:44
34. týždeň
Zdenka 0705
20.08.10,18:56
Zajtra bude pečená krkovička, domáca knedľa, špenát. Bude to posledný mäskový obed v dohľadnej dobe .... zajtra totiž odchádza môj malý mäsožravček :)... ja sa už teším na cuketky, ktoré poslušne čakajú v chladničke :D
alabut
21.08.10,16:49
Kuracie sote s dubakmi, prazenica z cervenkastych muchotraviek, liker z lesnych jahod, bylinkovy caj.
hubatá
21.08.10,18:08
Ako ťa tak čítam, robíš samé slovenské jedlá, čo mne sa veľmi páči a vyhovuje. A tiež to, že varíš z toho čo nám ponúka naša príroda: žiadne olivy, žiadne avokádo, parmezán alebo schwarzwaldská šunka.
Navyše využívaš sezónne aktuálne ovocie a zeleninu.

Vieš na čo som prišla? Ty si proste celý ja.
buchač
21.08.10,19:37
Už dávnejšie som bol počul , že tie placky s cuketou sú vraj dobré ...
Dcéra minule na obed robila ...koťuha , nezavolala ma na ochutnávku ...:confused:
Dnes som dostal cuketu , vraj ..." nevymýšľaj , skús a urob si placky , vyskúšaj podľa môjho receptu " ...bolo mi povedané jednou osobou ...

Môžem len potvrdiť , ochutil som síce podľa svojho ...ale fajn bolo ...

Mladá ešte aj špeciálnu formu vybrala ...dostala pekáčik darom od frajera ...;):D
alabut
22.08.10,05:19
Ranajky - krupicna kasa, bez cukru, maslo, kakao, trosku pomarancoveho sirupu, bylinkovy caj.

Obed - opat kuracie sote so zeleninou zabalene v zemiakovej placke, nejaky salat (pokutrem v chladnicke), polievka klasicka kuraco-hovadzia, domace rezance, cernicovy liker, bylinkovy caj (repik, materina duska, imelo).

Vecera - skusim upiect Tmavy bozk, fernet, kava, bylinkovy caj.
terezamaria
22.08.10,06:30
Ranajky - krupicna kasa, bez cukru, maslo, kakao, trosku pomarancoveho sirupu, bylinkovy caj.

Obed - opat kuracie sote so zeleninou zabalene v zemiakovej placke, nejaky salat (pokutrem v chladnicke), polievka klasicka kuraco-hovadzia, domace rezance, cernicovy liker, bylinkovy caj (repik, materina duska, imelo).

Vecera - skusim upiect Tmavy bozk, fernet, kava, bylinkovy caj.

mimotemy Tebe sa ešte na Porade nič nepáčilo, keď si doteraz nedal ani jeden súhlas? Veď sa za to neplatí:):):)
terezamaria
22.08.10,06:33
Dnes bude maďarský guláš s knedľou, polievka zeleninková s haluškami.
Idem piecť opačný jablčník, na ktorý dám navrch nevarené čokoládové pudingy Dr. Oetker.
Peknú nedeľu Vám želám:)
alabut
22.08.10,06:46
Nechapem princip suhlasov. Najskor si musim nieci napad premysliet, prekusat, pochopit, odskusat. Kym sa tak stane, prispevok zmizne v diali a preluskat sa dozadu sa mi nechce. Nestaci len tak sa pozerat ako bezi svet? Aki su ludia uzasni i nepoucitelni? So zenami suhlasim vseobecne, aj ked sa mi nieco nepaci. Ked si to necham ulezat v hlave, vlastne tie bosorky maju vzdy pravdu, len im to netreba dat najavo. Ja sa ani s manzelkou nehadam, ked chce nech sa vadi sama, moj vyraz je srdecny. :-)

Vdaka Porade som si odskusal balkansku i turecku kuchynu, aj som nieco upiekol, urobil cosi pre upevnenie zdravia, popocuval muzicku a tak nejak. Chyba mi tu elementarna fyzika, biologia a chemia, dalej nabozenstvo, historia, bosoractvo a jeho teoreticke priciny, tak skusam stastie v kuchyni, vtedy prestava pracovat rozum a nastupuje zaludok :-)
Danielle369
22.08.10,06:58
U nás dnes budú dva chody. Z dôvodu toho,že môjho muža bolí žalúdok. Zrejme niečo potajomky zožral a teraz trpí.
Kuracie prsia na vode a ryža. To je pre muža.
Ja som našla recept...
Kuracie stehná naukladáme do zapekacej varnej misy, osolíme a okoreníme, posypeme pálivou mletou paprikou a nasypeme na kolieska pokrájaný cesnak.
Posypeme strúhaným syrom (čím viac, tým lepšie) a zalejeme smotanou.
Upečieme do zlatista.....Tak toto bude pre mňa. Dúfam že zajtra nebudem tak ako muž dnes:)
buchač
22.08.10,07:00
mimotemy Tebe sa ešte na Porade nič nepáčilo, keď si doteraz nedal ani jeden súhlas? Veď sa za to neplatí:):):)
Určite hej , páčilo sa mu ...ako aj mne , no ale ani ja nie som obzvlášť štedrý ...;)

Nechapem princip suhlasov.
Ani ja ...a je ich ich ešte zopár ďaších ...v inej téme sa to riešilo a asi aj rieši ...
Najskor si musim nieci napad premysliet, prekusat, pochopit, odskusat. Kym sa tak stane, prispevok zmizne v diali a preluskat sa dozadu sa mi nechce.
jj.....
Nestaci len tak sa pozerat ako bezi svet?
Úplne , je to bohovský pohľad ...no na druhej strane ???....NIE , nestačí , dôvodov je plno !!!
Aki su ludia uzasni i nepoucitelni?
Hlavne TÍ úžasní ...najúžasnejší
So zenami suhlasim vseobecne, aj ked sa mi nieco nepaci.
He , skús a uvidíš ...:D:D:D
Ked si to necham ulezat v hlave, vlastne tie bosorky maju vzdy pravdu, len im to netreba dat najavo.
Vždy nie , ale nechávame ich v tom , no nie ??????;):rolleyes::D:D:D
Ja sa ani s manzelkou nehadam, ked chce nech sa vadi sama, moj vyraz je srdecny. :-)
Ani ja ...veď preto mám svoju izbu ...;)

Vdaka Porade som si odskusal balkansku i turecku kuchynu, aj som nieco upiekol, urobil cosi pre upevnenie zdravia, popocuval muzicku a tak nejak. Chyba mi tu elementarna fyzika, biologia a chemia, dalej nabozenstvo, historia, bosoractvo a jeho teoreticke priciny, tak skusam stastie v kuchyni, vtedy prestava pracovat rozum a nastupuje zaludok :-)
K tomu ostatnému , chýbajúcemu ...
Asi by si veľmi nepochodil , hlavne v tých prírodných vedách . Veľa odbornosti na malom priestore by sa poschádzalo .
Čo sa týka humanitných vied , hm , tu mám zasa dojem , že by došlo k poriadnym výmenám názorov ...ale šak skús , založ nejakú tému , rád sa pridám .

Celý príspevok je ale inak mimotemy
alabut
22.08.10,08:15
Je mimo temy, ale tie baby sa furt dozaduju akehosi suhlasu. Ja mam zenske celkom rad i bez suhlasov. :-)

Vratim sa do kuchyne, aby prestal fungovat mozog - davate nejake prisady do domacich rezancov? Ja davam kurkumu, aby boli zlte i po uvareni, ked nemam zlte domace vajcia. :-) Obcas pretlak alebo spenat, ked ma nudia tie zlte.
jozka56
22.08.10,08:26
ach páni, čo s vami:D:D:D
Laco-monter
22.08.10,08:26
Čo to je polievka kuraco-hovädzia ???

Prečo takáto kombinácia ?

Čo ju varíš z kociek ?
jozka56
22.08.10,08:27
U nás na obed biela šošovicová polievka, dusená pečienka, varené zemiaky a kyslá uhorka.
Laco-monter
22.08.10,08:29
U nás na obed biela šošovicová polievka, dusená pečienka, varené zemiaky a kyslá uhorka.

teda na nedeĺu nic-moc,

menu ako vystrihnuté zo jedalneho listka školskej jedálne.:(
jozka56
22.08.10,08:42
nedelny obed som varila v piatok, tak dnes len tak poskromne:D
jozka56
22.08.10,08:43
a nahadou ja som mala vzdy rada jedlo v skolskej jedalni, aj ked som nebola ziackou:)
Laco-monter
22.08.10,08:46
Najlepšie bolo, keď som jeden čas robil v lodenici v KN.

Kuchár varil obed aj v sobotu,

niekedy to bolo neidentifikovateľné soté v ktorom boli pomiešané zvyšky obedov z celého týždńa s ryžou .

ale polievky tam varili vynikajúce, to sa musí nechať.
Tweety
22.08.10,08:48
Najlepšie bolo, keď som jeden čas robil v lodenici v KN.

Kuchár varil obed aj v sobotu,

niekedy to bolo neidentifikovateľné soté v ktorom boli pomiešané zvyšky obedov z celého týždńa s ryžou .

ale polievky tam varili vynikajúce, to sa musí nechať.
Nože sa nám pochváľ nedeľňajším obedom.
Laco-monter
22.08.10,08:50
Nože sa nám pochváľ nedeľňajším obedom.

Bez polievky, lebo je horúco.

Obed:

pečená plnená kačica, dusená červená kapusta, knedĺa, k tomu tmavé pivko.

Keď bude hotové priložím aj foto.
Tweety
22.08.10,08:53
Bez polievky, lebo je horúco.

Obed:

pečená plnená kačica, dusená červená kapusta, knedĺa, k tomu tmavé pivko.

Keď bude hotové priložím aj foto.
Mňam, ale ja by som k tomu predsa urobila polievočku, (hov.) mne sa obed bez nej neráta.:)
alabut
22.08.10,08:59
Hovadzina draha, tak ju doplnam kuracimi stehnami, ktore sa daju vyuzit v pondelok na cinsky prd a kosti schrume kocur Miso.
2009
22.08.10,09:06
Ranajky - krupicna kasa, bez cukru, maslo, kakao, trosku pomarancoveho sirupu, bylinkovy caj.

Obed - opat kuracie sote so zeleninou zabalene v zemiakovej placke, nejaky salat (pokutrem v chladnicke), polievka klasicka kuraco-hovadzia, domace rezance, cernicovy liker, bylinkovy caj (repik, materina duska, imelo).

Vecera - skusim upiect Tmavy bozk, fernet, kava, bylinkovy caj.

Tmavý bozk? Je to niečo sladké a lepkavé?? :confused::rolleyes:
Tweety
22.08.10,09:13
Tmavý bozk? Je to niečo sladké a lepkavé?? :confused::rolleyes:
Kuk sem:
http://www.porada.sk/t81415-pod-ku-mne-milacik-upeciem-ti-kolacik-alebo-tmavy-bozk.html
2009
22.08.10,10:38
Kuk sem:
http://www.porada.sk/t81415-pod-ku-mne-milacik-upeciem-ti-kolacik-alebo-tmavy-bozk.html

Ďakujem mám predstavu. Na obed bola klasika. Hovädzia polievka a rezne. /nejedla som to/ Ale ja by som chcela placky som totiž hladná a rezne neľúbim.
Laco-monter
22.08.10,10:49
Ďakujem mám predstavu. Na obed bola klasika. Hovädzia polievka a rezne. /nejedla som to/ Ale ja by som chcela placky som totiž hladná a rezne neľúbim.

Ani ja rezne neĺúbim, no rád ich jem.

Aj každý deń by mohli byť na tanieri.
2009
22.08.10,11:15
Ani ja rezne neĺúbim, no rád ich jem.

Aj každý deń by mohli byť na tanieri.

Oki. Obalíš mäso po naklepaní najprv múkou... Potom vajíčkom a strúhankou. Všetko to hodíš na panvicu s olejom. Ja vyprážam rezne najprv pomaly aby sa prepečelo až do stredu pod pokrievkou. Potom ich nechám vypražiť normálne. Ver tomu chutí to ale nie mne. Ja nie som vegetarián ale takto pripravené jedlo si neprosím.
Laco-monter
22.08.10,11:23
[LIST=1]


Oki. Obalíš mäso po naklepaní najprv múkou... Potom vajíčkom a strúhankou. Všetko to hodíš na panvicu s olejom. Ja vyprážam rezne najprv pomaly aby sa prepečelo až do stredu pod pokrievkou. Potom ich nechám vypražiť normálne. Ver tomu chutí to ale nie mne. Ja nie som vegetarián ale takto pripravené jedlo si neprosím.
Ak by som mal väčšiu kuchyňu, tak rozhodne používam fritézu,

Do mojej kuchyne, sa však fritéza už nezmestí .:mee:

A prečo pripravuješ jedlo sposobom, ktorý nemáš rada??

Existuje aj sposob, ktorý sa volá "obrátený rezeň", ten sa pečie v rúre ,
nemusí sa vyprážať.;)
2009
22.08.10,11:41
A prečo pripravuješ jedlo sposobom, ktorý nemáš rada??
Lebo ľudia, ktorých mám rada to tak chcú. Dá sa to riešiť inak? :)
alabut
22.08.10,11:41
Ja tiez nemusim rezne, manzelka naopak. Radsej vidim rezen v kapustnici s hubami :-)
Laco-monter
22.08.10,11:54
Lebo ľudia, ktorých mám rada to tak chcú. Dá sa to riešiť inak? :)

Tak to chcú , lebo si ich na to naučila,
tak nefrfli,

rezeń je rezeň a keď si ho objednaš v reštauracii, tak určite nejdeš pozerať kde a ako ho pečú...

Takisto , šťavnatosť rezńa sa dá ustriehnuť pri opekaní a nepiecť rezeń až do stavu keď je uplne suchý...

A tiež po vytiahnutí z oleja dať rezeń niekde pod pokrievku, napr. do misy z jenského skla.

Sposobov ako piecť rezeň je niekoĺko a čuduj sa , každý jeden je správny...:)
2009
22.08.10,12:03
Tak to chcú , lebo si ich na to naučila,
tak nefrfli,

rezeń je rezeň a keď si ho objednaš v reštauracii, tak určite nejdeš pozerať kde a ako ho pečú...

Takisto , šťavnatosť rezńa sa dá ustriehnuť pri opekaní a nepiecť rezeń až do stavu keď je uplne suchý...

A tiež po vytiahnutí z oleja dať rezeń niekde pod pokrievku, napr. do misy z jenského skla.

Sposobov ako piecť rezeň je niekoĺko a čuduj sa , každý jeden je správny...:)


Ty si trkvas. Nechaj si ten rezeň :D:D
Laco-monter
22.08.10,12:33
Ty si trkvas. Nechaj si ten rezeň :D:D


Mohol by som Ťa nahlasiť za porušovanie Etikety Porady , no nechám to tak.

:)
Laco-monter
22.08.10,12:35
Tu je sľúbena kačica aj s prílohami.
terezamaria
22.08.10,14:56
Tu je sľúbena kačica aj s prílohami.

Si riadna šikulka, či dávam Ti šikovnosť manželky?:):):)
Kačica vyzerá naozaj príma, aj v celosti, aj naservírovaná na tanieri.
osky
22.08.10,15:10
Tu je sľúbena kačica aj s prílohami.

teda ,ja viem tiez upiect skvelu kacku,ale vzdy sa mi rozpadne-zeby som ju pekavala pridlho????
ako sa ti podari takto krasne v celku ju vybrat a si si ista ze je prepecena?
osky
22.08.10,15:13
[LIST=1]


Oki. Obalíš mäso po naklepaní najprv múkou... Potom vajíčkom a strúhankou. Všetko to hodíš na panvicu s olejom. Ja vyprážam rezne najprv pomaly aby sa prepečelo až do stredu pod pokrievkou. Potom ich nechám vypražiť normálne. Ver tomu chutí to ale nie mne. Ja nie som vegetarián ale takto pripravené jedlo si neprosím.

my sme mali tiez dnes rezne-plnene syrom a nsledne klasicky vyprazene.
priloha -zemiaky uvarene v supke,osupane,nakrajane na kolieska a poliate olivovym olejom,k tomu hlavkovy salat.
konstatovali sme s manzelom,ze nepozname cloveka,ktory by nemal rad rezne.....
tak teraz to uz neplati.....
je ale pekne,ze to spravis pre svojich blizkych,aj ked si ty na tom nepochutis.
osky
22.08.10,15:22
Tak to chcú , lebo si ich na to naučila,
tak nefrfli,

rezeń je rezeň a keď si ho objednaš v reštauracii, tak určite nejdeš pozerať kde a ako ho pečú...

Takisto , šťavnatosť rezńa sa dá ustriehnuť pri opekaní a nepiecť rezeń až do stavu keď je uplne suchý...

A tiež po vytiahnutí z oleja dať rezeń niekde pod pokrievku, napr. do misy z jenského skla.

Sposobov ako piecť rezeň je niekoĺko a čuduj sa , každý jeden je správny...:)


Lacko,pozeram ze ty si hrozne kriticky stravnik!!!!!!

hovädzo-kuracie polievka sa ti nezda,
sosovicova na nedelu tiez nie,ani pecienka nie.co je kdesi vypisane,co sa ma varit v nedelu??????
ked obcas nemam naladu,alebo ked ma moj mily vytoci;),smajznem do hrnca parky a dovidenia!!!!nezijeme len pre jedlo.aj ja chcem mat v nedelu obcas volno;):D
ozaj, a kdesi v inej teme ani parky so zemiakmi nie......sory,zabudla som,ze ty to nerad....
pre teba by som teda varit nechcela:eek::D,prepac.hned by ma presla radost z varenia...
a to som si myslela,ze moj muz je rozmaznany.....:D

a co sa tych reznov tyka,ako vidis,kazdemu nechutia.je to hriech?
zato ze su take dobre su ale totalne nezdrave....:mee::D
jozka56
22.08.10,15:59
veď to je jedno, kto čo varí, hlavne, že mu vlastná vára chutí:)
babka - ježibabka
22.08.10,16:14
Polievka kačacie drobky + kosti z karé, rezne, zemiaky, miešaný zeleninový šalát. Na neskoršie pečená kačica iba s mäkučkým chlebom. Zákusky (pre mňa nemusia byť).
Laco-monter
22.08.10,19:07
Ja som piekol , aj varím sem-tam, je to jeden z mojich koníčkov .:)

Nie som stále doma,lebo robím na turnusy, ale keď som doma, tak niečo ukuchtím, z toho, čo mraznička dá.

Väčšinou dookola to isté : Kuraciu polievku, guláš, mäsko na šťave z ryžou,samozrejme REZNE,

no najčastejšie poukladám kuracinu na pekač, okorením, obložim očistenými zemiakmi,podlejem pivom a vypečiem.

Čo sa týka tejto kačice piekol som ju cca 2 hodiny odkedy začala vrieť ,a čudoval som sa aj ja, že sa nerozpadla, asi bola stará, ale chutila vynikajúco;)
inak kupujem chladenú Vodńanskú kačicu, túto som kupoval mrazenú kvoli lepšej cene,a pri mrazenej nevidíš cez sáčok aké je to mäso.
Stravnik som ja pohodový, tam kde pracujem, chodím do závodnej jedálne na obedy a chválim to tiež varia vynikajúco,
a hlavne dávajú veĺké porcie.

A čo sa týka diskusie na to som popudlivý ak niekto kategoricky začne presadzovať svoj názor ako jedine správny.

Teda tak ,jedlo zbližuje a láska ide cez žalúdok, preto ma má moja manželka rada.:)
osky
23.08.10,10:27
som na obed sama,takze chladnickovy vymet:

na panvicu dat trosku oleja,rozohriat,pridat huby a podusit.k tomu pridat 3 varene zemiaky-od vcera:D,prehriat,posolit a premiesat.na to 1 vajce,rychle premiesat ,len aby sa to zlucilo,nie na prazenicu.nechat postat na vypnutej platni a na vrch este platky syra.
erzet
23.08.10,10:35
Ty si trkvas. Nechaj si ten rezeň :D:D
Prečo mu nadávaš?
hnedoočka
23.08.10,10:42
Francúzska cesnakovo-krémová polievka, chilli mexicana......recept á la buchač

čiže poraďácke menu :D

63443 63444 63445
erzet
23.08.10,10:54
Gulášová polievka, kuracie pečienky s hráškom, dusená ryža, uhorka
Slayer666
23.08.10,10:56
Francúzska cesnakovo-krémová polievka, chilli mexicana......recept á la buchač

čiže poraďácke menu :D

63443 63444 63445

Tu francuzsku jednoznacne.
m.hladka
23.08.10,11:09
bolo lečo, bolo super
Laco-monter
23.08.10,13:23
Prečo mu nadávaš?

Nadáva mi, lebo som ju zdrvil logikou a argumentami.

A to niektorí ľudia a hlavne ženy neradi, či nerady.
hubatá
23.08.10,18:49
Pssst ..... ticho tu bude !!!!
erzet
23.08.10,19:08
Nadáva mi, lebo som ju zdrvil logikou a argumentami.

A to niektorí ľudia a hlavne ženy neradi, či nerady.
Súhlasím s posledným riadkom.mimotemy
Slayer666
23.08.10,19:27
Tak to chcú , lebo si ich na to naučila,
tak nefrfli,

rezeń je rezeň a keď si ho objednaš v reštauracii, tak určite nejdeš pozerať kde a ako ho pečú...

Takisto , šťavnatosť rezńa sa dá ustriehnuť pri opekaní a nepiecť rezeń až do stavu keď je uplne suchý...

A tiež po vytiahnutí z oleja dať rezeń niekde pod pokrievku, napr. do misy z jenského skla.

Sposobov ako piecť rezeň je niekoĺko a čuduj sa , každý jeden je správny...:)

Hmm...ty rezne...pecies?
pepsikova
23.08.10,19:42
...šniclíky sa vysmážajú..to je jasné...ja napríklad robím tak, že zo strúhanky ich dám ešte raz do vajca a potom do oleja smažiť...a nedávam pod pokrievku...
..dnes boli na večeru francuzáky..

..a teda, čo zajtra varíte?..lebo nejaký dobrý a rýchly recept by bodol...
adi11
23.08.10,20:09
..na veceru boli fasirky a varena klobasa pre vnuka a zajtra musim robit knedlu, lebo vnuk si rozkazal gulasik s knedlou..no radsej bych sla k vode od rana..
wagner
23.08.10,20:40
my sme mali tiez dnes rezne-plnene syrom a nsledne klasicky vyprazene.
priloha -zemiaky uvarene v supke,osupane,nakrajane na kolieska a poliate olivovym olejom,k tomu hlavkovy salat.
konstatovali sme s manzelom,ze nepozname cloveka,ktory by nemal rad rezne.....
tak teraz to uz neplati.....
je ale pekne,ze to spravis pre svojich blizkych,aj ked si ty na tom nepochutis.

Nepoznám význam slova rezeň, ak ma pamäť neklame jedla som ho snáď niekedy pred 25 rokmi. Odvtedy tú chuť nepoznám, ďakujem, neprosím. Každé mäso radšej vymením za zeleninu, tá mi chutí.
Deganova
24.08.10,06:38
Ja tiež rezeň považujem za pokazené mäso a obdivujem tých, čo ho majú každú nedeľu,sviatok, oslavu... keď som pracovala ako kuchynská pokladníčka tak v závodnom stravovaní ak bol napr. guľaš 26 obedov, ak bol režeň 56 obedov a mala som čo robiť, aby som sa vošla do normy.
Tweety
24.08.10,08:04
Hov. polievočka, pečená bravčová panenka, zemiačky,uhorkový šalát. Ako dezert, ešte zostalo z makovej štrúdle. Višňové sklíčko sa mi nedarilo otvoriť, tak bez nich.
osky
24.08.10,09:18
Ja tiež rezeň považujem za pokazené mäso a obdivujem tých, čo ho majú každú nedeľu,sviatok, oslavu... keď som pracovala ako kuchynská pokladníčka tak v závodnom stravovaní ak bol napr. guľaš 26 obedov, ak bol režeň 56 obedov a mala som čo robiť, aby som sa vošla do normy.

:rolleyes:ja nechapem,ze vas to este bavi,stale o tych reznoch.
jednoducho niekto ich ma rad,iny nie,
niektori ich zboznuju a ini kritizuju.....
iste je ,ze zdrave nie su,napokon-ako kazde vyprazane jedlo,ale co uz......:D
nikto nikomu neprikazuje,aby ich jedol...;):cool:
osky
24.08.10,09:27
dnes som urobila inventuru v mrazaku,lebo pomaly sa mi krati cas marodenia,
tak idem cosi do zasob navarit-lebo ked pracujem,nemam sancu:mad::(
je to prakticke,mne sa to velmi osvedcilo.

1.pica-salamova,hubova a zeleninova

2.pecene bravcove mäso;k tomu zemlova knedla/kapustu nerobim-tu kupujem hotovu/

3.fasirky zo sojovych bobov s mrkvou a zelerom
/odstavila som si vcera a dnes mrkvu a zeler-na ranajky,ale v odpadovej duzine je este dost stavy,tak by bolo skoda vyhodit;)/

4.peceny kapor

-dnes si da kazdy co mu chuti a "zbytky" si naporcujem a dam hotove do mraznicky.
potom si uz vzdy rano len vytiahneme co budeme potrebovat a,kym sa vratime z prace- vecera je hotova.....;):---
bettylou
24.08.10,11:27
chlipkám vývar - je mi zle
alabut
24.08.10,11:36
Polievka z fazulkovych strukov, chlieb s maslom a udenym syrom, paradajky, bylinkovy caj, nektarinkovica. Vecer, uz som dlho nemal tatarsky biftek.
janaGT
24.08.10,11:42
šošovicový prívarok s volským okom, chlieb
alabut
24.08.10,11:46
Este dnes urobim acidko a nazajtra kolozvarska, dolu ma navnadili :-)
jozka56
24.08.10,11:53
alabut a odkial mas mlieko z mliekomatu alebo..??
Petra Nová
24.08.10,11:54
Polievka z fazulkovych strukov, chlieb s maslom a udenym syrom, paradajky, bylinkovy caj, nektarinkovica. Vecer, uz som dlho nemal tatarsky biftek.
Keď tak čítam zaradom Tvoje menu, ani sa nečudujem, že často musíš k ním mať nejaký "povzbudzovač". A už mi je aj jasné, pri ktorých jedlách. K tatarskému bifteku nepotrebuješ, ani bylinkový čaj, ani trnkovicu, ani terkelicu, ani černicové víno.... atď.;)
Prosím, nezotri ma, bola to len taká náhla asociácia po prečítaní Tvojej dnešnej ponuky.:D Zostavu jedál a pitia vieš ozaj zázračne skombinovať.:)
jozka56
24.08.10,11:55
Ja zapekám pangasia na masle so zeleninou a dám si k nemu čerstvo napečené bagety.
janka51
24.08.10,12:44
Dnes bola hrstková polievka, zemiakové placky a namiesto dezertu som si dala hrnček výbornej žinčice. (Synovec mi doniesol ešte horúcu a hustú, že lyžica v nej stála. To bol pôžitok.):rolleyes:
mysimis
24.08.10,12:53
Este dnes urobim acidko a nazajtra kolozvarska, dolu ma navnadili :-)

Ako robíš acidko?
mysimis
24.08.10,12:55
Zemiaková placka plnená mäskom marinovaným v brandy a zeleninový šalát, ako dezert muffiny s čokoládou.
alabut
24.08.10,14:04
Acidko? Jednoducho. Zohrejes mlieko na 85*C, potom vychladis na 30*C naockujes acidko a ponechas v pokoji. Zhruba za 24 hodin je hotove podla mnozstva nasady. Uz som dlhsie nerobil, tusim davam to malicke acidko na 2 litre mlieka. Teraz ho idem picnut do 3,5 litra, bude dlhsie zriet.
alabut
24.08.10,14:07
alabut a odkial mas mlieko z mliekomatu alebo..??
Tuna ma jeden z konatelov farmy dojnic potraviny, tak tam po 0,50€, mliekomat mam daleko. Potom chodim priamo na farmu v susednej obci, kde maju mlieko po 0,40€.
alabut
24.08.10,14:42
V těchto starých dobách pivo vařily velmi primitivním postupem ženy v každé domácnosti. Nesloužilo jenom jako nápoj, ale připravovaly se z něj různé pokrmy jako polévky, kaše a omáčky

A dnes?
jozka56
24.08.10,18:50
Tuna ma jeden z konatelov farmy dojnic potraviny, tak tam po 0,50€, mliekomat mam daleko. Potom chodim priamo na farmu v susednej obci, kde maju mlieko po 0,40€.
Ďakujem z info, ja kupujem z mliekomatu za 0,6€.:)
mysimis
24.08.10,18:51
U nás je mlieko v mliekomate za 0,40 €.
jozka56
24.08.10,19:07
U nás je mlieko v mliekomate za 0,40 €.
Joj potom u nás drahé, tak to je blbé, lacnejšie v okolí asi nie je.:rolleyes:
mysimis
24.08.10,19:13
Jožka, budem Ti každé ránko posielať to naše????
jozka56
24.08.10,19:22
Mirka stačí raz za tri dni 3 litre, nech ťa nezoderiem:)
alabut
25.08.10,05:45
Ranajky - krupicna kasa bez cukru, maslo, kakao, liker z lesnych jahod, velka lyzica, zbohom zdravy rozum.

Na vojne nam servirovali krupicnu kasu s maslom a kakaom a navrch pecenu klobasu s cibulovym vypekom.
2009
25.08.10,06:01
Prečo mu nadávaš?

To trkvas som nenapísala ja ale moja neterka :)potvorka :). Zistila som to až teraz. Myslela som si, že si iba poradu prezerá a pretože už bola tá veta citovaná nemazala som ju. Čo už. :rolleyes: Kuk ja by som to nenapísala ani keby som si to myslela natoľko ma môžeš poznať. :---:---:---:---:---
buchač
25.08.10,06:01
Ranajky - krupicna kasa bez cukru, maslo, kakao, liker z lesnych jahod, velka lyzica, zbohom zdravy rozum.

Na vojne nam servirovali krupicnu kasu s maslom a kakaom a navrch pecenu klobasu s cibulovym vypekom.

Veľa vecí som počul a videl ...čo sa týka vojny ...:rolleyes:

ALE TAKÚ , ľudia , prepáčte mi za výraz , nedá sa inak ....TAKÚ P.....U som dávno teda nemal možnosť ....:confused::confused::confused::confused:

P.S.:
Inak , k tej poznámke...občas , keď vidím tie Tvoje kombinácie , hm , mám dojem , že o ten zdravý rozum si pôsobením týchto kombinácií už dávnejšie prišiel ...
alabut
25.08.10,07:03
Kuchara sme mali z Plzne, do tretej pil, potom isiel varit. Telo potrebuje k obnove buniek vselico, nielen gulas.
bettylou
25.08.10,07:48
tak to mi ťa je ľúto - to sa fakt ťažko dá jesť..

u mňa: zvyšok zajaca z polievky, cuketa, paradajky, baklažán
Zdenka 0705
25.08.10,09:52
Vyskúšala som polievku z obyčajnej tekvice, mrkvy a pár zemiakov. Cibuľu som popražila na troške olivového oleja spolu s tekvicou a mrkvou, neskôr aj zemiakmi. Potom zaliala vodou. Po uvarení rozmixovala, ochutila soľou, korením, cesnačkom a chilli. Na tanieri som posypala tekvicovými jadierkami opraženými na suchej panvici.
V recepte bola aj sladká smotana, ale ja som na zahustenie použila tie zemiačky. Výborné :)
buchač
25.08.10,10:44
Kuchara sme mali z Plzne, do tretej pil, potom isiel varit. Telo potrebuje k obnove buniek vselico, nielen gulas.

mimotemymimotemymimotemy

...nehnevaj sa , ale trieskaš zasa ...
Mi nevrav , že tam nebol DK , D alebo MK , ktorí sú na to , aby kontrolu prevádzali ...
osky
25.08.10,11:30
tak dnes som neplanovane kupila kurence-mali dobru cenu.....:D
tak uz sa pecu-do mraznicky...;)
alabut
25.08.10,14:09
Vecera - bravcova pecen v trojobale, zemiaciky, nejaky salat, asi paradajkovy, bylinkovy caj, na buchacovu pocest stakan repikovice :-)
judita1971
25.08.10,14:14
dnes som mala variť hranolky a vyprážaný syr, taká rychlovka, polievka zeleninová, prídem domov - svokra poslala fazuľovú polievku a synátor tie hranolky so syrom urobil sám. Takže - ja dnes nevarím - navarilo sa :D .
Darina1234
25.08.10,14:40
U nas dnes pečene kura so slaninkou na kyslej kapuste s knedlou, polievka porkova s vajcom a kolač ribezlova bublanina.
hubatá
25.08.10,15:48
Čo by som si tak dala...... žeby nohy pod stôl?
Ale nie: dám si ja lečo s čerstvým chlebíkom !!!
Kazu
25.08.10,16:30
Parené buchty s jahodami.
alabut
26.08.10,04:37
Ranajky - ovsene vlocky, maslo, banan, cernicovy liker, bylinkovy caj.

Obed - cviklova polievka s fazulkou a zeleninou, domace pletenky, varene kuracie stehno, nejaka mliecna omacka, kysnuta knedla, zmes roznych alkoholov (idem stitkovat demizony a flase), bylinkovy caj.
ZEvina
26.08.10,06:14
takú chuť ste mi narobili s tými pečienkami... takže dnes vývar z bravčových kostí, pečeňové knedlíčky, restovaná pečeň, ryža, zavárané cibuľky (nechytilo mi jedno viečko:---)

... inak alabut, obdivujem tvoju "vyváženú" stravu. Úplne najzdravšie domáce jedlo dokaličené alkoholom :D:D:D
rozum
26.08.10,08:11
Mám 4 cukiny menšie čo s nimi?:mee:
janaGT
26.08.10,08:12
Mám 4 cukiny menšie čo s nimi?:mee:

žeby placky?
mysimis
26.08.10,08:12
U nás je dnes jarmok, takže ja nevarím, ale pôjdem na pečenú kačicu s lokšami a ako dezert bude káva a nealkoholické mojito.
mysimis
26.08.10,08:13
rozum
26.08.10,08:17
Ďakujem za nápady:);):).
evuš
26.08.10,08:45
Mám 4 cukiny menšie čo s nimi?:mee:


Už som tento recept tu písala, ale ak si sa ešte nerozhodla skús toto : plech treba vyložiť papierom na pečenie, naň poukladať na kolieska nakrájanú cukinu /hrúbka 1-1,5 cm/ , posypať oregánom a na každú dať malú kocku Fety alebo balkánskeho syra, nesoliť - feta je dosť slaná. Piecť na 180 st., dokým jemne nezhnedne...
Popritom na olivovom oleji, opražiť asi 20 cesnakov nakrájaných na jemné krúžky + posekaná petržlenová vňať. Podávať spolu + bagetka.
Ja to už jem i bez cesnakovo-petržlenového dipu, akurát cukinu pred pečením pokvapkám ol. olejom.
bettylou
26.08.10,09:30
to Rozum: Mám 4 cukiny menšie čo s nimi?

http://www.porada.sk/attachment.php?attachmentid=63297&d=1282244352

dá sa to jesť aj lyžicou super
rozum
26.08.10,10:29
Takže máme cuketové placky.Cukety som očistila rozmixovala,dala som vajíčka ,cesnak, soľ, vegetu, múku, strúhanku a trošku mlieka.Nič sa netrhalo vydarili sa mi chutné placky.http://img.mimibazar.sk/h/bs/10/100730/13/j29968.jpgNech sa páči.
babka - ježibabka
26.08.10,10:30
Hovädzí guláš, chlieb.
JankaII
26.08.10,10:56
vyskúšam... ,tiež mám veľa cukín a robím s ních čo sa dá(okrem toho ,že každý kto k nám príde odíde s cukinou..):):):)


to Rozum: Mám 4 cukiny menšie čo s nimi?


http://www.porada.sk/attachment.php?attachmentid=63297&d=1282244352

dá sa to jesť aj lyžicou super
JankaII
26.08.10,11:00
často robím aj cukinový koláč na slano..je fakt dobrý a mojí chlapi ho majú oblúbený
janaGT
26.08.10,11:13
Takže máme cuketové placky.Cukety som očistila rozmixovala,dala som vajíčka ,cesnak, soľ, vegetu, múku, strúhanku a trošku mlieka.Nič sa netrhalo vydarili sa mi chutné placky.http://img.mimibazar.sk/h/bs/10/100730/13/j29968.jpgNech sa páči.

dala by som sa pozvať :)
janka51
26.08.10,11:18
Koložvárska kapusta, čerstvý domáci chlebík a dcéra si rozkázala hríbovú polievku na kyslo. (Len som zvedavá či aj na ňu príde.)
JankaII
26.08.10,11:34
je čas grilovačiek..tak pridám recept na grilovaciu omáčku z cukiny:

1kg cukiny
hlávka cesnaku
2feferonky
100ml octu
16dkg cukru
250ml oleja
70g soli(ja dávam podľa chutí,lebo mojí chlapi málo solia)
čl čierného korenia
400ml plnotučnej horčice
dať do hrnca a na miernom ohni povariť,potom rozmixovať ponorným mixerom ,naplniť zaváracie poháriky a sterilizovať 15 min(dávka je na 12malých pohárikov)

vyskúšajte:):):)
Darina1234
26.08.10,12:00
neverila by som, že aj starej gazdine sa stane, že nevie upražiť cuketove placky, strašne ako sa mi podarili, neviem, či to niekto zje,asi NIE
JankaII
26.08.10,12:14
aj to sa stáva... :-)
ZEvina
26.08.10,12:27
neverila by som, že aj starej gazdine sa stane, že nevie upražiť cuketove placky, strašne ako sa mi podarili, neviem, či to niekto zje,asi NIE


... ja robím cuketove placky pol na pol so zemiakmi.
VieraPopluharova
26.08.10,12:39
adi11
26.08.10,13:21
Mne sa cuketove placky podarili a nemiesala som do nich ziadny zemiak.
JankaII
26.08.10,18:02
tak nakoniec som aj spravila...
JankaII
26.08.10,18:03
tiež s cukiny bez zemiakov