alabut
10.09.10,19:10
Chcel som kopat zemiaky, prsi, tak natlacim aspon trochu kapusty.
Kazu
10.09.10,17:15
Včera bola pečená ryba, dnes horné kuracie stehná pod perinou. A zajtra? No, to by som rada vedela čo. Niečo snáď vymyslím, budem musieť :)
Deganova
10.09.10,17:21
Zajtra zeleninová polievka s ovsenými vločkami, cuketové fašírky, zemiaková kaša, paradajkový šalát, v nedeľu kuracie prsia na póre s jablkami, ryža a ovocno-zeleninový šalát.
alla66
10.09.10,17:24
Nakrájanú údenú rolku obaliť v zemiakovom cestíčku alla "údený černohor", vysmažiť... k tomu zemiakové pyré + šalatik... Mňam;)
osky
10.09.10,17:26
dnes je spagetovy den-:D
v praci som mala bolonske a doma s hubovou omackou-a to doslovne,lebo este aj od muza som dostala hubovu......../schovala som mu cigarety....:D:---/

vcera boli v praci torteliny so spenatom,a predvcerom pene rigate s hovädzim mäsom.......nas "kuchar" sa za tych xxxxx rokov co tam robi,nenaucil varit nic ine ,len cestoviny.
este ze ho obcas vystrieda kucharka.
osky
10.09.10,17:28
zajtra pride svagor,tak na jeho pocest bude moj muz vysmazat kurca-je to svagrove oblubene jedlo.
ja som v praci-som zvedava,co sa mi ujde.uz treti den cestoviny........
evaj63
10.09.10,17:43
Dnesw vajíčkova polievka a sedliacke fondue v bosniaku.
Tweety
10.09.10,18:05
Rapadajková polievka podľa Varechy a francúzske zemiaky, uhorka.
hubatá
10.09.10,18:06
Žeby som aj ja ????
rodina1
10.09.10,18:42
Tweety, rapadajková polievka :) ?
... takú ešte nepoznám :D
jozka56
10.09.10,19:03
ja rapadajkovu polievku poznam:D
Slayer666
10.09.10,19:44
Kto nemal rapadajkovu polievku, nevie, o co prichadza!!
hubatá
11.09.10,06:23
Presne !!!
A rapadajková (u nás aj cevrená povljevka) sa môže skombinovať so všeličím čo nám v špajzi zavadzia: zbytok syra, slíže alebo ryže. Ak sa nepodarí ju urobiť ako polievku a zhustne na nebezpečnú omáčku, netreba robiť paniku: pri troche šikovnosti vznikne rapadajková kapusta, alebo rapadajková omáčka s kúskom hovädziny z polievky. K tomu knedľa alebo pyré a úspech aj v tejto hektickej dobe mobilov a notbookov je zaručený!!!
Tweety
11.09.10,07:05
Pre rodinu, no vidíš, ani nevieš o čo prichádzaš. Ten názov mi zostal z detstva, kam sa zas všetci vrátime, škoda, že už nie takí krásní.
truch
11.09.10,07:11
Dnes fazuľová polievka s údeným a žemľovka.
Dáša_
11.09.10,07:32
dnes hrašková polievka z mrazeného hrášku a cuketové placky.
Včera na večeru vysmážané filé so zemiakmi.

A ešte idem vytopiť masť - urobím si nechtíkovú masť a ešte plánujem, že vyskúšam pečienkovú pomazánku podľa svokry janka Krónera.
JankaII
11.09.10,08:34
a to je aká pomazánočka....hoď receptík
Zdenka 0705
11.09.10,08:52
aj ja prosím :)
hubatá
11.09.10,09:01
Asi to bude tá čo robila Lenka Košická: stráášne veľa masti, upražiť v nej pečienky, rozmixovať so soľou a č. korením. Môže to byť výborné .... ale už klasika: nezdravé
durisovad
11.09.10,09:04
Vsetko, co je dobre, je nezdrave. Aspon podla niektorych radcov.
pepsikova
11.09.10,10:11
..u nás tiež nezdravé..červená kapusta,knella,pečené droby z morky a kúsok chudého bôčika k tomu...čistý mňam...a slížiková polievkočka...
rodina1
11.09.10,10:51
Dnes som netradične na nedeľný obed robila plnenú papriku s pichanými zemiakmi / zemiaky uvarené poliať udusenou cibuľkou a roztlačiť tlačítkom/.
Lenže náplň do papriky som dávala hurky /jaternice/ vybraté z črievka a zamiešané s 3 vajcami, trošku prisolené.Včera mi to poradila kámoška, že je to veľmi dobré a naozaj aj bolo.:)
Možem vrelo odporučiť. Práve som, podľa Terezky, aj ja uvarila takto plnenú papriku so zemiačkami.
Priateľovi sa od dobrotky za ušami robili hrče :D
babi2
11.09.10,11:24
Asi to bude tá čo robila Lenka Košická: stráášne veľa masti, upražiť v nej pečienky, rozmixovať so soľou a č. korením. Môže to byť výborné .... ale už klasika: nezdravé
Tu to je:)
http://bezservitky.markiza.sk/clanok/ich-recepty/recepty-lenky-kosickej.html
jozka56
11.09.10,12:04
U nás dnes na obed kelová polievka, plnené kuracie kĺby, paradajkový šalát, jednoduchý slivkový koláč. Zo zvyšku sliviek som spravila lekvár /2dl/:)
Tweety
11.09.10,12:06
U nás dnes na obed kelová polievka, plnené kuracie kĺby, paradajkový šalát, jednoduchý slivkový koláč. Zo zvyšku sliviek som spravila lekvár /2dl/:)
Dojedla sa rapadajková polievka a k nej bandurčeniky. Mňam.
Laco-monter
11.09.10,12:10
Dojedla sa rapadajková polievka a k nej bandurčeniky. Mňam.

Bandurčeniky ???

Ta ty skadzi ??
Tweety
11.09.10,12:11
Bandurčeniky ???

Ta ty skadzi ??
TA od Prešova,( skadzi matka Ježišova) ale bývam v Košicoch.
jozka56
11.09.10,12:11
čo to je bandurčeniky?
Tweety
11.09.10,12:12
Zemiakové lokše mastené rozpraženým maslom.
Laco-monter
11.09.10,12:14
u nas sa tak hovorí zemiakovám plackam, lokše su lokše .
jozka56
11.09.10,12:17
ďakujem:) ja mám rada lokše s cesnakovou masťou, s maslom som neskúšala:)
ubka
11.09.10,15:05
tiež nepoznám chuť lokšov s maslom..ale vyskúšam :)
ja dávam nielen na lokše túto pomazánku.

Do suchej panvici dám tri hrste sekaných vlašských orechov a pražím, keď začnú voňať, pridám tri hrste mletých a premiešam, prilejem ca 1 dl masti, oleja a3-5 strúčikov rozotretého cesnaku. odstavím a nechám trošku vychladnúť, potom natieram na lokše, /alebo bagetky/ a nám to chutí;)
erzet
11.09.10,16:43
37. týždeň
lavanda
11.09.10,17:09
Dojedla sa rapadajková polievka a k nej bandurčeniky. Mňam.

Mňaaaaam, z detstva si to pamatám, moja babča to robievala, urobila bandurčeniky, pomastila maslom a kládla ich na kopu jeden na druhý, potom tú kopu rozrezala na štvrtinky a každý si tie svoje na tanieri natieral marhuľovým lekvárom, keď ich robila, prišli sme k nej nielen my štyria (rodičia, brat a ja - tiež som z Prešova;)), ale aj moja krstná mama (otcova sestra) a aj strýko z Košíc nelenil doviezť svoju rodinu, to boli také skvelé stretnutia, sedelo sa, jedlo a rozprávalo... Babča tuším nad tým stála celé popoludnie, potom to držala pod misou v teple, kým sme sa poschádzali...to boli časy:):):)

Ja som si dnes na obed urobila na panvici opekaného pangasia s čerstvými paradajkami a paprikou. A teraz som z rúry vytiahla poraďácky rýchly ananásový koláč, zajtra bude k hráškovej polievke, pečeným kuracím stehnám s dusenými fazuľovými strukmi a zemiakmi a cvikľovému šalátu. Už sa teším:).
alabut
11.09.10,17:28
Ranajky - nic

Obed - klobasa s chrenom, salat z mladych cviklovych listov, chlieb, bylinkovy caj, bez cervika.

Vecera - mlete lanove semienka (pracovny nazov fermez), jogurt, cesnek, spichane zemiaky, bylinkovy caj, a dam si jeden pohar cucoriedkoveho likeru.

Dva sudky kapusty natlacene.
hubatá
11.09.10,18:18
;););)éééé .... z takej výživy ti ani golier na košeli nebude stáť !!!!!
JankaII
11.09.10,19:56
a možno že to má Alabutko vyskúšané...a pomáha:D
buchač
12.09.10,08:01
Lidičky ...mne ale asi už tiež hrabe ...:D

Včera na obed špagety s hríbovou omáčkou ...
Dnes ráno som si praženicu s hríbami na cibuľke so slaninkou ...
Dnes na obed hríbovú polievku sa chystám a kurací paprikáš s domácimi nokerlíkami ...

V piatok mi ešte aj tak zarajbalo , že som večer parížsky šalát urobil ..
A zlatý klinec programu bol jablkovo - orechový koláč s čučoriedkovým lekvárom ...

Veď vravím ...drbe mi ...;):D:D:D...ale z húb to nie je ...:rolleyes:
wagner
12.09.10,08:13
Juraj asi starneš. Ale to sa stáva aj iným, nie len dôchodcom.
buchač
12.09.10,08:51
...ja som ešte len ten INÝ ...dôchodca ešte nie ...;):rolleyes::D:D:D:D
alabut
12.09.10,09:14
Ako sa vari tekvicovy privarok?
liba2
12.09.10,09:32
Ako sa vari tekvicovy privarok?
http://www.porada.sk/t11600-p6-tekvica-a-patizon.html

recept je v poslednom príspevku, ale v celej téme je ich viac na viac spôsobov
hubatá
12.09.10,09:40
Možem vrelo odporučiť. Práve som, podľa Terezky, aj ja uvarila takto plnenú papriku so zemiačkami.
Priateľovi sa od dobrotky za ušami robili hrče :D


Joooj, môže to byť dobrotka, veď do plnenej papriky ide ten istý materiál čo do huriek .... a aj papriku si piekla, alebo len varila v omáčke?
Moja mama takto robievala plnenú papriku (teda pečenú), k tomu klasickú paradajkovú omáčku a ako príloha teda buď pyré, zemiaky, knedľu alebo len chleba. Lenže vtedy sme sa hurkami mohli obhadzovať keď sa 2 svine zabíjali doma ......:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
alabut
12.09.10,10:20
Feferonova pasta zavarena. Este nasusit a pomliet.

Ranajky - fermez s cviklovym listom, klincekom a jogurtom (skvele), rybacia pomazanka, chlieb, bylinkovy caj.

Obed - polievka klasicka, domace rezance, kelove fasirky, tekvicovy privarok (vdaka za pomoc), zemiaciky, salat z cviklovych listov, bylinkovy caj, cucoriedkovy liker.

Vecera - to, co naobed.
Tweety
12.09.10,10:30
Polievka hrstková, tekvicový prívarok, zemiačky s pretržl. vňaťou, fašírky. Za obedom jablkový koláč , šampus.....
babi2
12.09.10,10:48
Ako sa vari tekvicovy privarok?
Ja robím takto:
posmažím cibuľu, keď je posmažená pridám trochu červenej papriky, na to postrúhanú tekvicu, posolím a podľa potreby podlejem vodou. Keď je tekvica mäkká pridám šľahačkovú smotanu zatrepanú s múkou a kôpor. Nakoniec dochutím cukrom a citrónovou šťavou, či octom a pridám za lyžičku masla.
Raz som varila tekvicu a ohlásila sa mi návšteva, ktorá nemala rada kôpor, tak som namiesto kôpru dala rozsmaženú údenú slaninu nakrájanú na drobno, ktorú som pridala do už uvarenej tekvice, potom ešte asi minútu nechať povariť, je to výborné. K tekvici môže byť pečené mäsko, hovädzie dusené, alebo aj volské oko. Ako príloha knedla, ale tiež sú dobré varené zemiačiky s maslom.
rodina1
12.09.10,11:36
Joooj, môže to byť dobrotka, veď do plnenej papriky ide ten istý materiál čo do huriek .... a aj papriku si piekla, alebo len varila v omáčke?
Moja mama takto robievala plnenú papriku (teda pečenú), k tomu klasickú paradajkovú omáčku a ako príloha teda buď pyré, zemiaky, knedľu alebo len chleba. Lenže vtedy sme sa hurkami mohli obhadzovať keď sa 2 svine zabíjali doma ......:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
Papriku som varila v omáčke.
Priznám sa, toto vôbec nie je moje obľúbené jedlo. :mee: Ale pretože priateľ ho veľmi rád, tak neurob mu radosť ...:---
JankaII
12.09.10,11:43
Ako sa vari tekvicovy privarok?

škoda Alabut ,prišla som neskoro dnes,bola by som ti recept poslala,ale už máš asi navarené....no tak mi treba:D
JankaII
12.09.10,11:45
U nás dnes hovädzia polievka so slížikmi ,kôprová omáčkavs hovädzinkou a knedľa:)
alabut
12.09.10,12:42
Kludne recept napis, tekvice dost. :-)

Ja som ju urobil ala alabut: podusit cibulku na masti a bazalke, pridal som postruhane kelove hluby, co ostali mojej Zulzifer pri vyrobe fasiriek, a mlete feferonky, ked to zmaklo, hatlaninu som vykydal do druheho hrnca, v povodnom hrnci som zadusil postruhanu tekvicu a do hatlaniny pridal cviklove listy s acidkom. Mixer urobil mismas. Ked tekvica zmakla, sup do nej mismas, vegetu, cesnek, muskatovy orech. Na tanier zemiaky, omacka, zelerova vnat alebo kopor, navrch fasirka. Teraz si to preloz a dobru chut. Este upeciem Zulzifer Ciernu hubu, buchnem slivovicu a mozem sa ulozit po bylinkovom caji na gauc oproti televizoru. Na huby sa mi nechce.
alabut
12.09.10,15:42
terezamaria
12.09.10,15:46
Lidičky ...mne ale asi už tiež hrabe ...:D

Včera na obed špagety s hríbovou omáčkou ...
Dnes ráno som si praženicu s hríbami na cibuľke so slaninkou ...
Dnes na obed hríbovú polievku sa chystám a kurací paprikáš s domácimi nokerlíkami ...

V piatok mi ešte aj tak zarajbalo , že som večer parížsky šalát urobil ..
A zlatý klinec programu bol jablkovo - orechový koláč s čučoriedkovým lekvárom ...

Veď vravím ...drbe mi ...;):D:D:D...ale z húb to nie je ...:rolleyes:

Ako vidím, rajbe Ti to správnym smerom:):):) vyváraš jak v Interhoteli a ešte si aj nadávaš.
Ako robíš parížsky šalát, prezradíš? Na nete je receptov habaďúra, ale skús napísať svoj, lebo podľa Tvojho menu budeš asi dobrý kuchár;):)
buchač
12.09.10,17:41
Ako vidím, rajbe Ti to správnym smerom:):):) vyváraš jak v Interhoteli a ešte si aj nadávaš.
Ako robíš parížsky šalát, prezradíš? Na nete je receptov habaďúra, ale skús napísať svoj, lebo podľa Tvojho menu budeš asi
dobrý kuchár;):)
ASI ????:eek::eek::eek::eek::eek:
Urážaš ma ...?????? :D:D:D:D:D

Liptovská saláma .............30 - 40 dkg
Vajíčka na tvrdo ...............4 - 5 ks
Hrášok s karotkou ..............3 dcl
Cibuľa ..............................1 ks
Uhorka sterilizovaná ............3 ks ..podľa veľkosti
Majonéza ..........................1 dcl
Tatárska omáčka ................???
Soľ , mleté čierne korenie , horčica plnotučná , vegeta

POSTUP
Klasika ...
Cibuľu na jemno , na veľmi jemno pokrájať , spariť pod horúcou vodou .
Pridám na jemné pásiky narezanú salámu .
Potom postupne zvyšok ...opláchnutá karotka s hráškom , kávovú lyžičku horčice a zvyšné koreniny / primerane ...
Nasleduje majonéza a trochu tatárskej omáčky . Na koniec dám pokrájané vajíčka a jemne premiešam ...
Ak je šalát trochu hustý , tak ho zjemním len šťavou z uhoriek , ktorou vypláchnem zvyšok majonézy z fľašky ...;)
jackguelina
12.09.10,17:48
Ja ho robím trochu inak,ale aj tento môže byť dobrý.
terezamaria
12.09.10,18:06
Juraj díky, keď vyskúšam, tak sa ozvem.
Nikdy by som si nedovolila Teba uraziť :D:D:D Veru si dobrý kuchár bez asi:):):)
babka - ježibabka
12.09.10,18:16
Liptovská saláma .............30 - 40 dkg
Vajíčka na tvrdo ...............4 - 5 ks
Hrášok s karotkou ..............3 dcl
Cibuľa ..............................1 ks
Uhorka sterilizovaná ............3 ks ..podľa veľkosti
Majonéza ..........................1 dcl
Tatárska omáčka ................???
Soľ , mleté čierne korenie , horčica plnotučná , vegeta

POSTUP
Klasika ...
Cibuľu na jemno , na veľmi jemno pokrájať , spariť pod horúcou vodou .
Pridám na jemné pásiky narezanú salámu .
Potom postupne zvyšok ...opláchnutá karotka s hráškom , kávovú lyžičku horčice a zvyšné koreniny / primerane ...
Nasleduje majonéza a trochu tatárskej omáčky . Na koniec dám pokrájané vajíčka a jemne premiešam ...
Ak je šalát trochu hustý , tak ho zjemním len šťavou z uhoriek , ktorou vypláchnem zvyšok majonézy z fľašky ...;)
Tiež robím podobný a je výborný.
rodina1
12.09.10,18:27
Aj ja pridám recept na dobrý šalát:

30 dkg jemnej salámy
3 - 4 kyslé uhorky
2 menšie cibule
1 konzerva zaváranej kukurice (v plechovici v sladko-kyslom náleve)
1 lyžica octu
2 lyžice oleja
2 lyžice sójovej omáčky
3 lyžice kečupu
2 vajíčka uvarené natvrdo
1 tatárska omáčka
môže byť aj malá feferónka (kto má rád pikantné)

Salámu pokrájame na rezance, postrúhame cibuľu, uhorky a vajíčka. Pridáme ostatné ingrediencie a premiešame.
kamoska1
12.09.10,19:10
Tento robim aj ja,už viac rokov a velmi nam chutííí...
Deganova
13.09.10,04:11
Keď som pracovala v studenej kuchyni parížsky šalát sme robili nasledovne:
0,5 kg šunkovej salámy pokrájanej na rezance, 5 vajec na tvrdo, 2 kyslé uhorky na drobno, 2 kápie na drobno, spolu zmiešať 1 pohár majolky, 1 nátierkové maslo, 1 lyžičku horčice, 1 lyžičku práškového cukru, trocha soli a mletého korenia. Obidve zložky spojiť spolu.
alabut
13.09.10,14:26
Ranajky - plnena tekvica (vid.obr.), bylinkovy caj.

Obed - pivo

Vecera - kasa z ovsenych vlociek, fermez, klinceky, cviklove listy v jogurte, bylinkovy caj, starter -
cucoriedkovy liker.
jackguelina
13.09.10,14:43
Dnes som varila na obed:1. zemiaková polievka/falošný guľáš/
2.ohnivé mäso s chlebom

na večeru :farfalle so zeleninou a opraženými slnečnicovými
semiačkami.
calawen
13.09.10,15:21
cestoviny so špenátovo-nivovou omáčkou
marleau
13.09.10,18:30
V pondelok väčšinou ostáva obed z nedele.Ale večera už býva niečo iné.
rodina1
13.09.10,18:54
Dnes som varila na obed:1. zemiaková polievka/falošný guľáš/
2.ohnivé mäso s chlebom

na večeru :farfalle so zeleninou a opraženými slnečnicovými
semiačkami.
Môžem poprosiť, aké je to ohnivé mäso?
ZEvina
14.09.10,07:14
Dnes fazuľová polievka, kapustové fliačky.
jackguelina
14.09.10,07:37
Dnes varím na obed :1.Kapustovú polievku s údeným kolienkom.2.Bryndzové
halušky so slaninkou.
JankaII
14.09.10,10:03
prídem...:D a Jacky na to ohnivé mäsko pýtajú recept a aj mňa by to zaujímalo:)
calawen
14.09.10,10:23
zapekaná cuketa so šampiňónmi....
alabut
14.09.10,14:29
Varim kapustnicu s hubami, fazula je este na zahone. Bryndzove halusky su prima napad, acidka mam plnu chladnicku. :-)
tetrisss
14.09.10,16:12
Acidko? a co si zmenil napojovy listok?:---
evaj63
14.09.10,16:28
Dnes máme /Silvestrovskú/ kapustnicu + pre syna palacinky s džemom, ovocím a šl'ahačkou a pre muža zapekané palacinky plnené tvarohom a ovocím s vanilkovým pudingom.
marleau
14.09.10,16:32
Dnes máme /Silvestrovskú/ kapustnicu + pre syna palacinky s džemom, ovocím a šl'ahačkou a pre muža zapekané palacinky plnené tvarohom a ovocím s vanilkovým pudingom.
:):o:D;)To prvé mne,synove priateľke a mužovi nechať,čo jeho je.Kedy možme prísť?Príbor mám už zbalený...:):o:D;)
marleau
14.09.10,16:35
V tejto téme by mohlo byť možné hodnotenie "mňam (0)" alebo "ee (0)"...:mee:
miky64
14.09.10,17:03
dnes biela kapusta na sladko,pečene bravčove,zemiaky
buchač
14.09.10,17:44
Môžem poprosiť, aké je to ohnivé mäso?

Tohoto je veľa ...

http://www.google.sk/search?client=opera&rls=sk&q=ohniv%C3%A9+m%C3%A4sko&sourceid=opera&ie=utf-8&oe=utf-8

ale z ponuky som si klikol na

http://dobrejedlo.pluska.sk/dobre-jedlo/clanky/maso/ohnive-chilli-con-carne.html

a vraždil by som toho , kto by mne takto spotvoril moje obľúbené jedlo ...
Už len prvý bod je na neuverenie ...o ostatných surovinách ani nevraviac ...

Postup:

1. Cibuľu nakrájame nadrobno a opražíme ju vo väčšom hrnci na rozpálenom oleji. Po 5 minútach k cibuli pridáme prelisovaný alebo najemno nasekaný cesnak a na kocky nakrájanú červenú papriku, mletú papriku a rascu. Znížime teplotu a na strednom ohni smažíme za stáleho miešania ďalších päť minút.
...no neviem , kto by 5 minút pražil cibuľu ...
...o mletej paprike a rasci sa radšej zmieňovať nebudem ...to aké horké musí byť ....?????????????

Náš tip: Chilli con carne môžete ozvláštniť čokoládou. Namiesto hnedého cukru pridajte 2 až 3 kocky horkej čokolády. Výborná je taká, ktorá má viac ako 70 percent kakaa.
...a ten tip by som autorovi receptu niekde strčil ...aj s poriadnou chilly paprikou ...;)
jackguelina
14.09.10,17:45
Zajtra na obed budem variť:
1.Zeleninová polievka s mrveničkou.
2.Bravčový perkelt+prívarok:paradajková kapusta.
jackguelina
14.09.10,17:46
Zabudla som prílohu-chlieb.
jackguelina
14.09.10,17:57
Môžem poprosiť, aké je to ohnivé mäso?

Ja ohnivé mäso robím vo woku zhruba takto: bravčové karé,pokrájané na rezančeky,opečiem na horúcom oleji,potom pridám soľ,čierne ml.korenie a grilovacie korenie.Po pár minútach pridám nakrájanú cibuľu a zelenú papriku-nechám dusiť pod pokrývkou.Keď sa šťava čiastočne odparí,pridám nakrájané paradajky a znovu dusím,kým to nezhustne.Nakoniec pridám kečup a chilli papričky-podľa chuti/kto aké štipľavé znesie/Podávama s chlebom.
taiko
14.09.10,19:10
"10 minútové cestoviny". Vo woku oprazený cesnak, cierne olivy a paradajku susene na slnku. Do toho pridame nedovarene cestoviny. tam ich za miesania dovarime. V robote do toho fuknem mozarelove gulky a rychla fajnota je na svete.
Polievku budem mať tekvicovu s kokosovým mliekom (keby niekto chcel vyskúšať http://www.jedloakopriatel.sk/tekvicova-polievka-s-kokosovym-mliekom/)
jozka56
14.09.10,19:34
taiko dobré, aj s obrázkami:)
babi2
14.09.10,20:19
a vraždil by som toho , kto by mne takto spotvoril moje obľúbené jedlo ...
Už len prvý bod je na neuverenie ...o ostatných surovinách ani nevraviac ...

...no neviem , kto by 5 minút pražil cibuľu ...
...o mletej paprike a rasci sa radšej zmieňovať nebudem ...to aké horké musí byť ....?????????????

...a ten tip by som autorovi receptu niekde strčil ...aj s poriadnou chilly paprikou ...;)
Je to naozaj riadna blbosť, lebo takto smažená červená paprika by sa spálila a zhorkla, červená sušená paprika sa pridáva po dosmažení, tesne pred podliatím vodou, alebo vývarom. To iste napísal nejaký neskúsený kuchár, na rozdiel od Teba Juraj:)
erzet
15.09.10,13:35
Gulášová polievka, bravčový špíz, dusená ryža, uhorka, neostrá bábovka
jozka56
15.09.10,13:38
Robo a tá bábovka, čo je na okrasu??
erzet
15.09.10,13:42
na jedenie. Prečo?
jozka56
15.09.10,13:44
už je to OK:)
JankaII
15.09.10,14:03
Robko/Erzet to ty sám varíš a pečieš??:eek:
jackguelina
15.09.10,14:19
No ,ja neviem ,ale je to na tácke,aké mávajú v závodných jedálňach:-))
JankaII
15.09.10,14:21
aj mne sa zdá
hnedoočka
15.09.10,14:40
Liptovská saláma .............30 - 40 dkg
Vajíčka na tvrdo ...............4 - 5 ks
Hrášok s karotkou ..............3 dcl
Cibuľa ..............................1 ks
Uhorka sterilizovaná ............3 ks ..podľa veľkosti
Majonéza ..........................1 dcl
Tatárska omáčka ................???
Soľ , mleté čierne korenie , horčica plnotučná , vegeta

POSTUP
Klasika ...
Cibuľu na jemno , na veľmi jemno pokrájať , spariť pod horúcou vodou .
Pridám na jemné pásiky narezanú salámu .
Potom postupne zvyšok ...opláchnutá karotka s hráškom , kávovú lyžičku horčice a zvyšné koreniny / primerane ...
Nasleduje majonéza a trochu tatárskej omáčky . Na koniec dám pokrájané vajíčka a jemne premiešam ...
Ak je šalát trochu hustý , tak ho zjemním len šťavou z uhoriek , ktorou vypláchnem zvyšok majonézy z fľašky ...;)

nadviažem na šalát....u nás dnes podobný....vidím, že variánt je veľa...
základný recept:
1/2 kg mäkkej salámy /dnes bola pražská šunka - akcia/;) na rezančeky
2 väčšie cibule nakrájané na drobné kocky
2 kyslé uhorky na kocky
nálev: 2 polievkové lyžice octu, 2 lyžice oleja, 2 lyžice kečupu, 1,5 lyžice worčester, 1.5 lyžice horčice , dve kocky cukru......zmiešať , prevariť a vychladiť.
Vychladnuté pridať k saláme + 1 kyslá smotana + 1 majonéza

ja k tomu základnému /aby bolo viac /;) pridávam....uvarenú mrazenú zeleninu v zložení -mrkva, hrášok, kukurica , varené vajíčka a varené zemiaky na kocky.Potom i ten nálev povýšim o 1/3.
Ešte sa nenašla osoba, ktorej by ten šalát nechutil.....často som si ho pripravovala deň vopred, ak sa robilo na stavbe domu.
buchač
15.09.10,14:47
...k tej poslednej vete ...
Správna pripomienka , šalát sa má robiť tak , aby si "odpočinul" v chladničke aspoň 12 hodín...
hnedoočka
15.09.10,14:50
u nás hlivová polievka s maslovými haluškami, zo zbytkov jedla som urobila kuracie rizoto,salámový šalát, dcéra varila špagety a najrýchlejší jablkový koláč....:)
Tweety
15.09.10,15:08
šalát, u nás hlivová polievka s maslovými haluškami, zo zbytkov jedla som urobila kuracie rizoto,salámový dcéra varila špagety a najrýchlejší jablkový koláč....:)
najrýchlejší jablkový koláč....To je ten, čo sa najrýchlejšie zje, alebo urobí?:---
hnedoočka
15.09.10,15:12
najrýchlejší jablkový koláč....To je ten, čo sa najrýchlejšie zje, alebo urobí?:---

Tweety...jedno i druhé.....:D:D:D
Tweety
15.09.10,15:18
Tweety...jedno i druhé.....:D:D:D
Nebuď labuť, daj recepísek, nech opáčim, či to nie je ten môj.:--- Práve som jeden taký(ale nebol najrýchlejší, aspoň čo sa robenia týka) dojedla.
hnedoočka
15.09.10,19:13
Nebuď labuť, daj recepísek, nech opáčim, či to nie je ten môj.:--- Práve som jeden taký(ale nebol najrýchlejší, aspoň čo sa robenia týka) dojedla.

Tweety, sorry, nie že by som otáľala, ale nebola som prítomná....:)

takže Rýchly jablkový koláč

1 šálka /3 dcl/ polohrubej múky
1 šálka detskej krupice
1 šálka kryštálového cukru
1 prášok do pečiva

všetko spolu zmiešať v miske.

nastrúhané 1 kg jablká
1 hera
vanilka, škorica, prípadne orechy
postup: plech vymastíme Herou, vysypeme šálku zmiešanej zmesi, na to dáme polovičku nastrúhaných jabĺk,ktoré posypeme vanilkou , škoricou....kto chce i orechami /ja som dnes nedávala/.Na to vysypeme druhú šálku zmesi, zopakujeme jablká,vanilku a škoricu a zakončíme treťou šálkou zmesi.
Celé to polejeme roztopeným zvyškom Hery a dáme upiecť.
Vychladnuté posypeme práškovým cukrom s vanilkou.

Doma i návšteve chutil, je šťavnatý a krehký.........dobrú chuť!:---
erzet
15.09.10,19:20
Gulášová polievka, bravčový špíz, dusená ryža, uhorka, neostrá bábovka
Tak doradu:
Pečiem a varím aj sám, toto je moja výroba tej bábovky, ale vraj je to cesto ťažké, neviem prečo,
Kúpil som si taký tanier plytký a hlboký po jednom do mikrovlnky, áno máme také aj v závodke,
taiko
15.09.10,20:53
Ja som na zajtra zvolil nejake vitaminy, takze som zbastlil zeleninove rizoto s feniklom a matou.
(pre odvážnych :-) http://www.jedloakopriatel.sk/zeleninove-rizoto-s-feniklom-a-matou/)
Tweety
16.09.10,06:29
Tweety, sorry, nie že by som otáľala, ale nebola som prítomná....:)

takže Rýchly jablkový koláč

1 šálka /3 dcl/ polohrubej múky
1 šálka detskej krupice
1 šálka kryštálového cukru
1 prášok do pečiva

všetko spolu zmiešať v miske.

nastrúhané 1 kg jablká
1 hera
vanilka, škorica, prípadne orechy
postup: plech vymastíme Herou, vysypeme šálku zmiešanej zmesi, na to dáme polovičku nastrúhaných jabĺk,ktoré posypeme vanilkou , škoricou....kto chce i orechami /ja som dnes nedávala/.Na to vysypeme druhú šálku zmesi, zopakujeme jablká,vanilku a škoricu a zakončíme treťou šálkou zmesi.
Celé to polejeme roztopeným zvyškom Hery a dáme upiecť.
Vychladnuté posypeme práškovým cukrom s vanilkou.

Doma i návšteve chutil, je šťavnatý a krehký.........dobrú chuť!:---
Ďakujem za recepísek, ten už mám vyskúšaný, len som na vrch dávala kúsočky masielka namiesto roztopenej Hery. Ale musím povedať, je výborný a hlavne rýchlejší ako rýchly.:)
osky
16.09.10,06:56
vysmazeny patizon naplneny ementalom,varene zemiaky s petrzelkou
hubatá
16.09.10,09:53
nevarím nič ..... nech sa pojedia zbytky zo včera a môžem umyť chladničku !
taiko
16.09.10,10:26
No a co budes robit? to budes len tak sediet? :-)
Tweety
16.09.10,10:39
A prečo by mala len tak sedieť? Je veľa vecí, ktorým sa môže venovať. Napr. partnerovi, sebe, deťom, psovi..... alebo len tak s nohami na stole pri dobrej knihe.:)
ilona
16.09.10,11:30
Ja som mala veľa bedlí,tak som chcela vyskúšať aký by bol z nich paprikáš. Máme veľmi radi huby na smotane s cestovinou.No s tých bedlí sa zjedol,ale nedá sa to porovnať s inými hubami,už by som to nerobila,určite bedle radšej vypražiť.
Zvalik
16.09.10,12:45
ahoj... no my dnes sme mali na obed vysmážané bedle ... nič moc zdravé ale velice dobré!!!
hnedoočka
16.09.10,12:48
nerobte mi chute na bedle....už druhý deň o nich čítam....:mee:
adi11
16.09.10,12:53
veru aj mne sa slinky zbiehaju
buchač
16.09.10,12:54
...a chceš ..????
...bol som na záhrade ...vedľa auta som tri kusy našiel ...
adi11
16.09.10,12:56
ja mam kapustnicu s klobaskou, uvarenu ryzu a bravcove stehno caka surove..neviem ako ho urobit..poradte
adi11
16.09.10,12:57
do kapusty jak stvorene staciii..dakujem dopredu
adi11
16.09.10,12:58
ja by som darmo sla na huby, nepoznam a otrovit sa nechcem
erzet
16.09.10,13:08
Francúzska polievka, horehronský bravčový rezeň, zemiaková kaša, šalát
Deganova
16.09.10,15:15
pozývam všetkých poraďákov
JankaII
16.09.10,15:19
na večeru?:)
Deganova
16.09.10,15:20
... pozývam všetkých poraďákov ...ďakujem za rady pri pridávaní obrázkov...keďže neviem piecť, aspoň takto sa "vyšantím"...
JankaII
16.09.10,15:27
nádhera
alabut
16.09.10,17:44
Vecera - bravcovy rezen, omastene zemiaky, paradajkovy salat s jogurtom a feferonmi, bylinkovy caj, cucoriedkovy liker.
buchač
16.09.10,17:54
... pozývam všetkých poraďákov ...ďakujem za rady pri pridávaní obrázkov...keďže neviem piecť, aspoň takto sa "vyšantím"...

...preeeee booooožička .....

A ku http://www.osobnosti.sk/index.php?os=zivotopis&ID=51 kedy pôjdeš ...
Si Ty ale číslo ...to by som asi nemal trpezlivosť ...a to som sa s inými "blbosťami vyšantieval"...;)
mysimis
16.09.10,18:01
... pozývam všetkých poraďákov ...ďakujem za rady pri pridávaní obrázkov...keďže neviem piecť, aspoň takto sa "vyšantím"...

Mňa by zaujímalo ako sa dá urobiť ružička zo šunky?
evaj63
16.09.10,18:14
Mad'arský guláš s domácou knedlou.
taiko
16.09.10,19:13
cestoviny s "cottage" syrom olivovym olejom a veeela pazitky
erzet
16.09.10,20:15
... pozývam všetkých poraďákov ...ďakujem za rady pri pridávaní obrázkov...keďže neviem piecť, aspoň takto sa "vyšantím"...
Šantíš dobre
erzet
16.09.10,20:18
...preeeee booooožička .....

A ku http://www.osobnosti.sk/index.php?os=zivotopis&ID=51 kedy pôjdeš ...
Si Ty ale číslo ...to by som asi nemal trpezlivosť ...a to som sa s inými "blbosťami vyšantieval"...;)
Traubner sa narodil v Ilave?
buchač
16.09.10,20:30
...ja neviem , nebol som pri tom , ale keď tak píšu , tak asi hej...
Deganova
17.09.10,06:40
Nech sa páči raňajky... robila som Márii...
hnedoočka
17.09.10,06:53
ako vidím, každý v niečom vyniká.....bohatá fantázia...:---:)
hnedoočka
17.09.10,06:56
Nech sa páči raňajky... robila som Márii...

čo je to za podklad pod šunkou, salámou a zeleninou?;):confused:
JankaII
17.09.10,07:09
Hani to by aj mňa zaujímalo:)
alabut
17.09.10,07:36
Hmm, same zdrave suroviny
alabut
17.09.10,07:41
Dnes skromnejsie:

Ranajky - rozky s maslom a syreckovou pastou, feferonka, cesnek, bylinkovy caj, proti bolesti pohar ribezlovice.

Desiata - fermez s jogurtom, jahodovy liker.

Obed - vynecham, glg hruskovice.

Vecera - perkelt z kuracich kridel, zemiakova alebo kysnuta knedla, bylinkovy caj, pohar slivovice pre dobry spanok.
hubatá
17.09.10,07:46
Spočítam to:
5-litrový pohár ríbezlovice, na to jahodový likér, potom glg hruškovice a 5-litrový pohár slivovice = ???
A robiť kedy budeš?
Deganova
17.09.10,07:48
Košík - základ okrúhly chlieb vydlabaný, naplnený parížskym šalátom, opletený korbáčikmi, detto kytica podklad pod kvety -bez korbáčov, rúčka kytice - plátky syra, pomazať pomazánkou, na to plátky šunky, pomazať, na to toastový chlieb bez kôrky a vyvaľkaný, pomazaný a posypaný sekaným vajíčkom na tvrdo, stočené a obtiahnuté šupkou z uhorky, v kocke - toastový chlieb pomazaný pomazánkou a vrstvený na seba.Obyčajne používam vajíčkovú a šunkovú pomazánku - robím si sama.
alabut
17.09.10,08:03
No, tolko este nezvladam, ale bezne si nalievam z pohara na zavaranie do stareho slovenskeho zlateho janka (horcicak).
JankaII
17.09.10,08:12
na zdravie Alabutko:)...len bacha ,aby ti tie krídelka na večeru trochu nelietali po kuchyni:D
Soňula
17.09.10,08:13
Mňa by zaujímalo ako sa dá urobiť ružička zo šunky?


Aj mňa by to zaujímalo. Jedna pani to robila v niakej relácii v telke, ale mám taký pocit, že to robila naschvál rýchlo, aby sa to nikto nenaučil. Asi si strážila tajomstvo. / šunkovej ruže/.
Gabi03
17.09.10,08:20
Košík - základ okrúhly chlieb vydlabaný, naplnený parížskym šalátom, opletený korbáčikmi, detto kytica podklad pod kvety -bez korbáčov, rúčka kytice - plátky syra, pomazať pomazánkou, na to plátky šunky, pomazať, na to toastový chlieb bez kôrky a vyvaľkaný, pomazaný a posypaný sekaným vajíčkom na tvrdo, stočené a obtiahnuté šupkou z uhorky, v kocke - toastový chlieb pomazaný pomazánkou a vrstvený na seba.Obyčajne používam vajíčkovú a šunkovú pomazánku - robím si sama.

Ja by som rada vedela, ako pripevňuješ tie ružičky a ostatné kvety na tú základnú dosku. Iba položíš?

PS: Je to fakt pekné a nápadité.
erzet
17.09.10,08:22
Zvalik
17.09.10,08:32
ahojte... na žiadosť mojich detí a manžela slepačia polievka so slížikami a francúzske zemiaky
Deganova
17.09.10,08:33
Robo ma predbehol, presne takto ich robím aj ja a všetko je pripevnené špáradlami k základni.
JankaII
17.09.10,08:36
A ja Tažin..zapekané cestoviny s kuracími(zajačími) pečienkami:)
JankaII
17.09.10,08:37
ahojte... na žiadosť mojich detí a manžela slepačia polievka so slížikami a francúzske zemiaky

Inšpirácia:)...francúzke spravím zajtra:D
Ančika
17.09.10,09:04
Dnes paprikáš z kuriatok, (na hladanie hríbov je expert moja sestra, pre mňa by museli rásť so zvončekmi) halušky.
Zajtra zemiakové placky z čerstvo vykopaných zemiakov s bryndzou. Mňam, milujem ich a už sa teším.
erzet
17.09.10,09:12
Krúpková polievka so zemiakmi, pikantné zámocké soté, dusená ryža
hnedoočka
17.09.10,10:04
A ja Tažin..zapekané cestoviny s kuracími(zajačími) pečienkami:)

Janka, dáš bližší popis na ten Tažin?:);)
jozka56
17.09.10,10:21
hnedoočka chcem upiecť tvoj koláčik, ale asi na koľko °C piecť a koľko min??? a ani plech neviem odhadnúť, asi menší...
JankaII
17.09.10,10:29
ano hneď...pripíšem
hnedoočka
17.09.10,10:32
jožka dala som to na menší plech, piekla ako všetko pri teplote 180 st. a dĺžku som nesledovala, ja si väčšinou odhadnem...ale to uvidíš podľa toho , keď sa začne vrch farbiť do hnedasta...
jozka56
17.09.10,10:36
ďakujem, idem piecť:)
JankaII
17.09.10,10:59
Tažin:
500g cestovín(mušle,špirály,slimačikovia)
700 g kuracích pečienok(zajačích)
7 vajec
2 veľké cibule
olej
ml.korenie
sol
vňate:petržlenová,kôpor(vňatí tak za hrsť s každej)
kečup
Cestoviny vyvariť,pečienky nakrájať osmahnuť na chytro na cibuľke. Vo veľkej mise zmiešať vyvarené cestoviny s pečenkami ,pridať korenie,sol,vňate(ja nešetrím ,lebo tie tam dávajú dobrú chuť)vajcia a kečup(2 dcl,kto má rád kečup môže aj viac).Vyliať na vymastený a strúhankou posýpaný plech a dať do ružova zapiecť.Podávať zo zeleninovým lubovolným šalátom
hnedoočka
17.09.10,11:06
díky, niekedy vyskúšam....
bettylou
17.09.10,11:15
pečeený bôčik na kyslej kapuste, zemiakové rosti
hnedoočka
17.09.10,11:19
ešte dotaz...vajíčka dávam surové?
m.hladka
17.09.10,11:29
Černohorský rezeň, hranolky, zeleninka.
buchač
17.09.10,11:32
Tažin:
500g cestovín(mušle,špirály,slimačikovia)
700 g kuracích pečienok(zajačích)
7 vajec
2 veľké cibule
olej
ml.korenie
sol
vňate:petržlenová,kôpor(vňatí tak za hrsť s každej)
kečup
Cestoviny vyvariť,pečienky nakrájať osmahnuť na chytro na cibuľke. Vo veľkej mise zmiešať vyvarené cestoviny s pečenkami ,pridať korenie,sol,vňate(ja nešetrím ,lebo tie tam dávajú dobrú chuť)vajcia a kečup(2 dcl,kto má rád kečup môže aj viac).Vyliať na vymastený a strúhankou posýpaný plech a dať do ružova zapiecť.Podávať zo zeleninovým lubovolným šalátom
Janka ...nechcem sa montovať do Tvojho receptu ....sorry..

ALE

nejak je na míle vzdialený od originálu ...

http://www.google.sk/search?client=opera&rls=sk&q=ta%C5%BEin&sourceid=opera&ie=utf-8&oe=utf-8
hnedoočka
17.09.10,11:33
Neviem ,do akej témy by som to zadala, tak sa spýtam tu: idem zavárať malú cibuľku s feferónkou. Mám ju veľmi rada, ale veľmi nerada jú čistím /olupujem/.
Nevie niekto spôsob, ako s ňou vybabrať?;)
Magma
17.09.10,11:43
..dať ju očistiť manželovi:D
hnedoočka
17.09.10,11:45
:D:D:D........ nepochodím!!! ani u syna, ten čistil pred rokom.....:rolleyes:
ZEvina
17.09.10,12:09
to hnedoočko: ponor cibuľku na chvíľu do teplej vody.
erzet
17.09.10,12:12
Neviem či svet, alebo Slovensko sa zbláznilo do varenia ale, kúpil som si cestovný lístok z Bánoviec do Dubnice a div sa svete aj na ňom bol recept, vraj banánovo-čokoládové muffiny
ZEvina
17.09.10,12:12
Dnes bola zeleninová polievka, vyprážaný karfiól, opekané zemiaky, tatárska, zajtra kotlíkový guláš, chlebík, v nedeľu hovädzí vývar s domácimi rezancami, rezne, cibuľovo-zemiakový šalát a jablkovo-maková štrúdľa.
marleau
17.09.10,13:01
Neviem či svet, alebo Slovensko sa zbláznilo do varenia ale, kúpil som si cestovný lístok z Bánoviec do Dubnice a div sa svete aj na ňom bol recept, vraj banánovo-čokoládové muffiny
Svet sa zblázni,keď sa budú predávať recepty a na zadnej strane bude cestovný lístok...
JankaII
17.09.10,13:02
Neviem či svet, alebo Slovensko sa zbláznilo do varenia ale, kúpil som si cestovný lístok z Bánoviec do Dubnice a div sa svete aj na ňom bol recept, vraj banánovo-čokoládové muffiny
U nás to takto frčí už dhšiu dobu:D:
a ak si bol v Bánovciach ,bol si od nás na skook;)
JankaII
17.09.10,13:07
Janka ...nechcem sa montovať do Tvojho receptu ....sorry..

ALE

nejak je na míle vzdialený od originálu ...

http://www.google.sk/search?client=opera&rls=sk&q=ta%C5%BEin&sourceid=opera&ie=utf-8&oe=utf-8
No vidíš ..:Da ja mám takýto recept...a nevadí mi to ..nikdy som nezisťovala či je origoš....a ani sa mi nezdá ,že by bol až na míle vzdialený:)pridala by som aj fotku ...ale radšej nie:confused:
buchač
17.09.10,13:16
...neblbni ...mňa nerieš , nahoď foťo - kino ...niekomu sa bude hodiť ..
Možno aj mne , aj keď nejak zapekané cestoviny nejak nemusím ...už stačilo ...dosť ich bolo onoho času ...
Deganova
17.09.10,13:19
V sobotu kalerábová polievka a rajbaničkou, šampiňónové ravioly podľa Vincenza ( s STV Vojna kuchárov), v neďeľu cuketové halušky a cuketovo-kuracím soté.
JankaII
17.09.10,13:26
Pre bucháča ...so srdca:D:D:D...len neviem či tam mohol byť aj ten kečup navrchu:eek::rolleyes::)
taiko
17.09.10,14:32
Neviem či svet, alebo Slovensko sa zbláznilo do varenia ale, kúpil som si cestovný lístok z Bánoviec do Dubnice a div sa svete aj na ňom bol recept, vraj banánovo-čokoládové muffiny
Akurat ma prist kamoska za nami do NL a my uz take slubila, tak potom tu fuknem ake boli
hubatá
17.09.10,14:51
eeee..... tak toto sa mi nejako nezdá....
lístok si pre istotu odlož, možno banánovo-čokoládové muffiny po utiahnutí opaska už v živote nikde inde neuvidíš !!!
bettylou
17.09.10,16:45
tvarohové gule, ale sa mi nezdarili (zlatá krupica vyrobená slnečnou energiou to dáko nezvládla)- rozpadávajú sa, tak sa teraz celé cesto zapeká v rúre, som zvedavá, čo z toho bude
JankaII
17.09.10,16:47
aj ja:D
buchač
17.09.10,17:00
Svet sa zblázni,keď sa budú predávať recepty a na zadnej strane bude cestovný lístok...

...svet / Slovensko / sa zblázni ...alebo ešte lepšie ...svet sa zo Slovenska zblázni , ak si nekúpiš recept , ale ho vyfasuješ u doktora ...:rolleyes:

Na zadnej strane už ale bude cestovný lístok nie na MHD , ale na jednosmernú cestu ...;):cool:
bettylou
17.09.10,17:06
mimotemy na druhej strane receptu bude lístok do fitka, podľa kalorickosti receptu hneď aj tréningový plán :D
ubka
17.09.10,19:09
Janka II,postrehla som, že si reagovala na n"práve nevydarené guľky" ..zajtra idem robiť slivkové guľky, ktoré sa vždy podaria. recept som si priniesla z pobytu vonku a mám ho tisíc krát odskúšaný, dokonca sa guľky v surovom stave dajú zmraziť a potom iba vo vriacej vode uvariť a sú ako čerstvé.
Plnka môže byť od jahôd, cez marhule, čučoriedky ale aj slaná z údeného mäsa, či cibuľková náplň.

Guľky vhodné aj na zmrazenie
dať variť 3-4 dl mlieka spolu s 15 dg masla, týmto horúcim mliekom zabariť 1/2 kg polohrubej múky premiešať a nechať vychladnúť. Do vychladnutého sa primiešajú dve celé vajíčka, poprípade ešte múka, aby vznikla tvárna hmota-vymiesime. Cesto vyvaľkať na hrúbku cca 0.5 cm a pokrájať na štvorce, na ktoré vkladám plnku a urobím guľku.
Varím vo vriacej vode klasicky ako tie krupicové, či zo zemiakového cesta.
Posypem ľubovoľnou osýpkou.
Po guľkách nehrozí pálenie žáhy, ako sa často ľudia sťažujú.
Dobrú chuť:)
ubka
17.09.10,19:12
pridám ešte tento recept:

Guľky z rohlíka
5 ks rohlíkov zalejem mliekom a nechám ich premočiť, vyžmýkam a pridám 1 vajíčko-celé, 1 PL roztopeného masla a toľko polohrubej múky, aby vzniklo tvárne cesto.
Ďalší postup je rovnaký ako u predchádzajúceho receptu.
ubka
17.09.10,19:27
Ďakujem za pochvalu kočky :)
erzet
17.09.10,19:30
Pridal som fotku z môjho obeda
JankaII
17.09.10,19:41
kde???
JankaII
17.09.10,19:42
už som našla
erzet
17.09.10,20:28
38. týždeň
lavanda
18.09.10,06:26
Dnes ideme do prírody, takže budeme mať to, čo sa dá jesť bez príborov - kuracie rezne, celozrnný chlieb a pečivo, ementál, papriku, paradajky, cuketový perník, vlastné hrozno, jabĺčka a hrušky, kávu, čaj, minerálku. To beriem ja - a keďže je to rodinná akcia, na ktorú každá gazdiná donesie a položí na spoločný stôl nejaký koláč a ovocie z vlastnej záhrady, určite bude tých dezertov viac:D:D:D.
Maruška54
18.09.10,09:16
Žobrácka polievka, lokše mastené maslom a natreté slivkovým lekvárom
jozka56
18.09.10,09:22
Maruška to čo je žobrácka polievka???
jackguelina
18.09.10,09:28
Tak ja dnes idem variť:Kyslú polievku z fazuľových strukov,restované kuracie pečienky s ryžou a paradajkovým šalátom.
jozka56
18.09.10,09:30
Ja dnes tiež budem robiť restované pečienky, ale príloha bude žemlička a kyslá uhorka.
Maruška54
18.09.10,09:36
Jožka kmínová alebo rascová ale bo zapražená

trošku zápražky zalejem vodou, pridám vegetu, kmín, povarím a potom pridám 1-2 vajíčka surové a rozšlahám v polievke, nechám prevariť a hotovo. Niekedy zahustím ovsenými vločkami alebo cestovinou, ale to už je môj výmysel.
MarcelkaT
18.09.10,09:55
U nás bude karfiolová polievka, vypražaný karfiol a cripsované zemiaky s uhorkovým šalátom.
truch
18.09.10,09:57
Dnes konečne 3K, knedľa,kačka,kapusta a zeleninová polievka
jackguelina
18.09.10,11:26
Prídem,mňam.
Dáša_
18.09.10,11:28
u nás krémová hrášková polievka z mrazeného hrášku, vysmážané filé, varené zemiaky s pažitkou, jablkový kompót z padaných jablk. A vysmažila som aj pár fazuľových strukov.
MarcelkaT
18.09.10,11:40
Dnes konečne 3K, knedľa,kačka,kapusta a
zeleninová polievka


Aj ja môžem prísť?;);) Kapusta červená alebo biela? Mám rada obidve kapustičky. Mńam,.......
m.hladka
18.09.10,13:20
Pretože je výnimočný deň "referendum", tak sa dnes varí v reštike: kto čo chce!
truch
18.09.10,13:45
Marcelka, dnes biela kapusta, červenú nemali, ale vydarila sa dobre:) Na slaninke a cibuli na sladkokyslo:D Dôjdi, zostalo aj na večeru:D:D
JankaII
18.09.10,13:57
Dáška...podráždila si mi chuťové kanáliky:D:D
mysimis
18.09.10,16:10
U nás bola sviečková a žemľové knedliky.
alabut
18.09.10,16:16
Ranajky - fermez s jogurtom, mlete klinceky, udena makrela, chlieb s maslom, feferonova pasta, bylinkovy caj.

Obed - polka cerveneho vina, orechove rozky od susedky.

Vecera - kuraci perkelt, knedla, bylinkovy caj, neskor jedno pivo a na bezbolestny spanok pohar belovice.
buchač
18.09.10,16:45
Tweety, sorry, nie že by som otáľala, ale nebola som prítomná....:)

takže Rýchly jablkový koláč

1 šálka /3 dcl/ polohrubej múky
1 šálka detskej krupice
1 šálka kryštálového cukru
1 prášok do pečiva

všetko spolu zmiešať v miske.

nastrúhané 1 kg jablká
1 hera
vanilka, škorica, prípadne orechy
postup: plech vymastíme Herou, vysypeme šálku zmiešanej zmesi, na to dáme polovičku nastrúhaných jabĺk,ktoré posypeme vanilkou , škoricou....kto chce i orechami /ja som dnes nedávala/.Na to vysypeme druhú šálku zmesi, zopakujeme jablká,vanilku a škoricu a zakončíme treťou šálkou zmesi.
Celé to polejeme roztopeným zvyškom Hery a dáme upiecť.
Vychladnuté posypeme práškovým cukrom s vanilkou.

Doma i návšteve chutil, je šťavnatý a krehký.........dobrú chuť!:---

Kurňa ...koľko tojášov tam ide ????? :confused::confused::confused:
hnedoočka
18.09.10,17:07
čoho?....čo je tojášov? :D
buchač
18.09.10,17:27
Vajíčok ...
Koľko sa dáva ...1, 2, 3....???
mysimis
18.09.10,18:57
Kurňa ...koľko tojášov tam ide ????? :confused::confused::confused:


Vajcia sa tam nedávajú.
buchač
18.09.10,19:35
...už viem , upečený už je ...sebakritika moja - nepodaril sa mi ...
hnedoočka
18.09.10,19:37
nie všetko sa podarí na prvýkrát ani skúsenejším....kým ťa to neodradí , tak je všetko OK.....;)
Dáša_
18.09.10,19:38
buchač a prečo sa nepodaril?

Mala som ho na zajtra v pláne, aby som sa poučila
buchač
18.09.10,19:41
asi som na väčší pekáč dal ...nejak je sypkejší ...nespojilo všetko poriadne dokopy ...neviem presne určiť ...
Dáša_
18.09.10,19:44
no práve, aj ja sa obávam, či sa mi to spojí
hubatá
18.09.10,19:54
Buchač, všetky sypké suroviny by mala vlastne spojiť šťava z jabĺk a olej alebo Hera. Tajomstvo úspechu teda spočíva v odhade koľko sypkej zmesi dáš tak aby sa pri pečení jablčná šťava na ňu prilepila a urobila ju pevnou. Ale nič sa nedeje, tento koláč sa aj tak jedáva na tanieri lyžičkou a ak sa ti zdá moc suchý, dá sa preliať vanilkovým pudingom, alebo nejakým sirupom, rozhadzovační môžu ešte aj čokoládou.
hnedoočka
18.09.10,19:54
buchač a prečo sa nepodaril?

Mala som ho na zajtra v pláne, aby som sa poučila

musela som ísť dole zmerať plech ....vnútorný rozmer 26x 39 cm..ináč neviem opísať, aký veľký použiť.Koláč má výšku asi 2 cm....a kvôli vám dvom som samozrejme urobila koštovku.....:(;)

On je krehký, ale drží pokope....keď postojí ,tak cesto tuhne asi šťavou z jabĺk....ale u nás ešte dlho nestál....:D:D:D

jablká som mierne pred uložením na plech vystískala od šťavy....tú vypil synátor....;)
buchač
18.09.10,19:56
musela som ísť dole zmerať plech ....vnútorný rozmer 26x 39 cm..ináč neviem opísať, aký veľký použiť.Koláč má výšku asi 2 cm....a kvôli vám dvom som samozrejme urobila koštovku.....:(;)

On je krehký, ale drží pokope....keď postojí ,tak cesto tuhne asi šťavou z jabĺk....ale u nás ešte dlho nestál....:D:D:D

jablká som mierne pred uložením na plech vystískala od šťavy....tú vypil synátor....;)

...prééééé božička ....;):D:D:D
JankaII
18.09.10,20:01
:D:D
durisovad
18.09.10,20:47
Tento sypany jablkovy kolac aj ja robievam s oblubou, pretoze je rychlo a pohodlne hotovy, ale predovsetkym preto, ze mam alergiu na tojase a tam nie je ani jeden.
Dáša_
18.09.10,20:58
to si si iste všimla aj ten koláč so slivkovým lekvárom. Len teda, stačí tam tusím polovička cukru, čo je v recepte.
hnedoočka
18.09.10,21:04
to si si iste všimla aj ten koláč so slivkovým lekvárom. Len teda, stačí tam tusím polovička cukru, čo je v recepte.

Dáši ja nie...ktorý to je? lekváru mám dosť.....;)
Dáša_
18.09.10,21:11
durisovad
18.09.10,21:13
Aj ja by som bola za ten lekvarovy vdacna, akosi som ho ani ja nepostrehla.
hubatá
19.09.10,06:45
Tak dnes nezapínam horáky, neumývam riady: som pozvaná, nechám sa prekvapiť a preto sa tu ešte o takomto čase flákam.
JankaII
19.09.10,06:49
sa máš...:D a ku komu ak smiem byť taká drzá???:)
hubatá
19.09.10,06:52
Včera ma zavolala 7-ročná vnučka na partičku pexesa.
JankaII
19.09.10,07:01
aj obed ti dajú?
hubatá
19.09.10,07:08
Keď nedajú, sama si vezmem mastný chleba s cibuľou ..... veď im pomáham s úverom !!!
JankaII
19.09.10,07:14
ti ha...ešte sa ti to aj rímuje...:D...a máš recht
buchač
19.09.10,07:15
Tak dnes nezapínam horáky, neumývam riady: som pozvaná, nechám sa prekvapiť a preto sa tu ešte o takomto čase flákam.

...hej "tetka"....nie ešte ...ale už tak zavčas ....;):D:D:D:D:D
Dáša_
19.09.10,07:18
musela som ísť dole zmerať plech ....vnútorný rozmer 26x 39 cm..ináč neviem opísať, aký veľký použiť.Koláč má výšku asi 2 cm....a kvôli vám dvom som samozrejme urobila koštovku.....:(;)

On je krehký, ale drží pokope....keď postojí ,tak cesto tuhne asi šťavou z jabĺk....ale u nás ešte dlho nestál....:D:D:D

jablká som mierne pred uložením na plech vystískala od šťavy....tú vypil synátor....;)

tak pridavam moje poznatky - druhu vrstvu jablk som utlačila lyžicou, aj múku som potom vyrovnala. Nekvapkala som maslom, ale nakrájala som maslo na tenke plátky poukladala po celom vrchu.
Plech som zvolila menší (dala som aj menší pohár). A mala som celkom sladké jablká, takže je celkom sladký.

A momentálne konzumuje aj junior, a to je už čo povedať.

Ale je to skôr koláč na tanier - to nevadi, len treba s tym počítať.
Dáša_
19.09.10,07:20
U nás dnes majú tuším sólo jablká - jablkový koláč, mrkva s jablkom, jablkový kompót (no padajú a je ich tento rok dosť)

Inak kuracia polievka s rezancami, živánska v rúre, zemiaky pečené so živánskou.
Živánsku som sa inšpirovala podľa receptu Lenky Košickej z telky.
buchač
19.09.10,07:23
tak pridavam moje poznatky - druhu vrstvu jablk som utlačila lyžicou, aj múku som potom vyrovnala. Nekvapkala som maslom, ale nakrájala som maslo na tenke plátky poukladala po celom vrchu.
Plech som zvolila menší (dala som aj menší pohár). A mala som celkom sladké jablká, takže je celkom sladký.

A momentálne konzumuje aj junior, a to je už čo povedať.

Ale je to skôr koláč na tanier - to nevadi, len treba s tym počítať.

...he ..môj ranný poznatok ????
Koláč v smetnom koši skončil teraz ...:(
JankaII
19.09.10,07:28
u nás slepačia polievka so slížikmi...cibuľový šalát, vysmážané mleté bôčikové rezne so syrom:)
durisovad
19.09.10,07:30
...he ..môj ranný poznatok ????
Koláč v smetnom koši skončil teraz ...:(
Nebolo to skoda dat kolac do kosa? Par razy sa nam stalo, ze sme kolac jedli lyzickou z plechu, ale to este v dobe, ked som bola mlada a pekna. Deti sa nestazovali, naopak boli cele unesene, ze nemusia mat tanieriky.
hubatá
19.09.10,07:35
To čo môj, ako to gazduješ - ako naši posranci? Žiadne potraviny do smetného koša nepatria. Treba si ponamáhať hlavičku a porozmýšľať či sa aj nepodarený koláč nedá preliať napr. vanilkovým pudingom a jesť ho lyžičkou z tanierika. To takto sa negazduje od desiatich k piatim. Za nepodareným koláčom musíš vidieť aj náklady na plyn, tvoj pracovný čas, atď.
buchač
19.09.10,07:35
...kurňa , už ani tá lyžica nepomáhala ....
m.hladka
19.09.10,11:53
Kuracia polievka, kurča na smotane s nokerlami.
m.hladka
19.09.10,11:53
Kávička a zmrzlinový pohár.
evaj63
19.09.10,12:46
Kuracia polievka, rezne v smotanovom páce + pol ryža, pol pečené zemiaky, k tomu kapustový šalát s mrkvou, pomarančom a hroznom.Sacherka so šlahačkou.
Marína
19.09.10,12:51
Kurací vývar s domácimi rezancami, pečená krkovička na cesnaku a drvenej rasci, červená kapusta na karameli, domáci kysnutý knedlík s opečenými kocočkami z rožkov.
lavanda
19.09.10,12:58
Smotanová sladkokyslá cukinová polievka, zapekaná treska, varené zemiaky, paradajkovo-paprikový šalát.
kukučka
19.09.10,13:02
cesnakové bravčové mäsko vo vajíčku, narýchlo opečené na oleji a masle, zemiaková kaša s muškátom, cvikla s chrenom
lavanda
19.09.10,14:34
buchač Dnes, 09:35 AM
...kurňa , už ani tá lyžica nepomáhala ....

A čo tak nepodarok úplne rozmrviť, zmiešať s nejakým lekvárom, narobiť guľky a obaliť v mletých orechoch alebo kokose? Škoda predsa koláča, práce aj času, nie?
buchač
19.09.10,14:38
...nedá sa :rolleyes:...kontajneros romos hamos papos ...;)
bettylou
19.09.10,15:34
burčiak - kapitánsky - červený ,biely..
adi11
19.09.10,16:01
Hovadzia polievka, vyprazany rezen, zemiaky na cibuli a hlavkovy salat
alabut
20.09.10,06:08
Ranajky - fermez s jogurtom, chlieb s maslom a syreckova pasta, cesnek, bylinkovy caj a pohar slivovice proti bolesti.

Obed - udena makrela, chlieb s maslom, bylinkovy caj, cervene vino.

Vecera - fermez s jogurtom, banan, madarsky gulas, knedla, bylinkovy caj, na zohriatie pohar belovice.
ZEvina
20.09.10,08:51
Som dostala strašnú chuť na dusenú zeleninu na pare, volské oko a varené zemiaky. Rezne zo včera budú na večeru.
Dáša_
20.09.10,09:11
Ranajky - fermez s jogurtom, chlieb s maslom a syreckova pasta, cesnek, bylinkovy caj a pohar slivovice proti bolesti.

Obed - udena makrela, chlieb s maslom, bylinkovy caj, cervene vino.

Vecera - fermez s jogurtom, banan, madarsky gulas, knedla, bylinkovy caj, na zohriatie pohar belovice.

čo prosím ťa je tá fermež?
erzet
20.09.10,09:21
čo prosím ťa je tá fermež?
Fermež je upravený (sušený) ľanový olej, prípadne nariedený ľanový olej (napúšťacia fermež), používa sa na penetráciu (napúšťanie) dreva a betónu pod následné nátery farbou.

Fermež slúži predovšetkým na napúšťanie savých podkladov, na zníženie savosti ďalších náterov a pre dobrú priľnavosť ďalších náterových vrstiev. Ako samostatný, finálny náter nie je vhodná aj keď zabraňuje prieniku vlhkosti do podkladu. Napúšťanie sa vykonáva bežnou aplikáciou - náterom, striekaním a pod.
[upraviť] Výroba

Fermež sa vyrába zahrievaním ľanového oleja v medených, železných alebo alumíniových kotloch bez prístupu vzduchu, pri teplote cca 300 °C, pokiaľ nedosiahne požadovanú hustotu 0,932-0,937 a bod topenia pod 18 °C. Takto pripravená fermež schne relatívne dlho. Pre zväčšenie vysychavosti sa pridávajú vysúšače tzv. sikatívy.

Náhražky fermeže sa pripravujú miešaním pravej fermeže s menej kvalitnými olejmi napr. repkovým, bavlníkovým, kukuričným alebo aj z rybieho tuku (tranová fermež). Umelá fermež je zmes roztokov kolofónie, živíc, solí (hlinitých, zinočnatých, horečnatých) a mastných kyselín v benzíne alebo benzole.
[upraviť] Použitie

Fermež ako prípravok sa vyrába z polotovaru ako roztok živice v liehu, benzíne, terpentínovom oleji a pod. Fermež sa používa na natieranie drevených, plechových alebo železných stavieb a stien v miestach kde sa vyskytuje veľa pár a vlhkosti. Výhodou natieranie fasád fermežou je, že fasáda je umývateľná vodou. Užíva sa aj na prípravu tlačiarenských farieb.

Rozdiel medzi čistou fermežou a napúšťacou fermežou je v tom, že napúšťacia fermež je nariedená lakovým benzínom, aby bola redšia a ľahšie penetrovala (vsakovala) do dreva.

Moja poznámka: niekto si ju dáva s jogurtom.
erzet
20.09.10,09:38
Kapustová polievka, jablkový rez
ZEvina
20.09.10,10:05
Fermež slúži predovšetkým na napúšťanie savých podkladov, na zníženie savosti ďalších .....

... podľa alabutovho apetítu na všeliaké destiláty to na neho asi nezaberá :D:D:D
alabut
20.09.10,17:47
Par stran dozadu som pracovne nazval mlete lanove semienka fermezou. Menej musim tukat do klavesnice. Cize mlete lanove semienka - pracovny nazov alabuta - fermez.

Od zajtra si zacnem okrem fermeze s jogurtom uzivat zivot s chrenom i s kapustovym salatom a manzelkou samozrejme. Zajtra musim pozbierat z pola chren aj fazulu a strcit ju do susiaka. Ostane mi este natlacit 100 litrovy sud kapusty a 30 litrovy sud calamady. :-)

Nazajtra:

Ranajky - fermez s jogurtom, kapustovy salat, chlieb s maslom, syrecky, bylinkovy caj, pol flase cerveneho.

Obed - kapustovy salat, chlieb s maslom, syrecky, bylinkovy caj, druha polovicka cerveneho, pohar belovice.

Vecera - este neviem, necham sa inspirovat osadenstvom Porady.
evaj63
20.09.10,17:59
Dnes zbytky z nedele, zajtra jablkovo tvarohová žemlovka /s banánom pre dcéru/.
Tweety
20.09.10,18:01
Dnes bola polievka od včera, (zeleninová), čerstvo navarené halušky s hlávkovou kapustou a na prilepšenie jablkovo-tvarohová žemľovka.
ZEvina
21.09.10,06:11
už viem, čo chcem... jablkovo-tvarohová žemľovka, lúsková polievka.
hnedoočka
21.09.10,06:22
Par stran dozadu som pracovne nazval mlete lanove semienka fermezou. Menej musim tukat do klavesnice. Cize mlete lanove semienka - pracovny nazov alabuta - fermez.

Od zajtra si zacnem okrem fermeze s jogurtom uzivat zivot s chrenom i s kapustovym salatom a manzelkou samozrejme. Zajtra musim pozbierat z pola chren aj fazulu a strcit ju do susiaka. Ostane mi este natlacit 100 litrovy sud kapusty a 30 litrovy sud calamady. :-)

Nazajtra:

Ranajky - fermez s jogurtom, kapustovy salat, chlieb s maslom, syrecky, bylinkovy caj, pol flase cerveneho.

Obed - kapustovy salat, chlieb s maslom, syrecky, bylinkovy caj, druha polovicka cerveneho, pohar belovice.

Vecera - este neviem, necham sa inspirovat osadenstvom Porady.

konečne viem, čo dávaš do jogurtov....:D:D
alabut, 100 l sud kapusty? :eek: premietneš mi to, koľko kg kapusty sa do neho vmestí? lebo mne to pripadá ako pre menšiu dedinu....;), takže predpokladám , že to nie je len pre vás dvoch, aj keď kapusta v zimnom období je zásobáreň vitamínov....:)
hnedoočka
21.09.10,06:25
francúzske zemiaky konečne po mojom., so slaninkou a klobásou.Keď sú deti doma, tak na slaninku frflú a väčšiu časť pekáča robím bezmäsitú...;)
marleau
21.09.10,07:07
Práve si pochutnávam na domácom chlebe s domácim maslom a k tomu čierna káva (Melta).ňami-ňoma.
Tweety
21.09.10,07:08
Práve si pochutnávam na domácom chlebe s domácim maslom a k tomu čierna káva (Melta).ňami-ňoma.
Práve som dala variť bôčik na paprikášku, tiež to bude mňami. A k tej melte, už aj mne ide na chuť, hoci som ju predtým nikdy nepila, ale neviem ju zohnať.