terezamaria
29.07.09,11:45
Včera som robilo štrúdle na slano.
Cesto- musím napísať, že vynikajúce:
- 40 dkg hl.múky
- 1 vajce
- 14 polievk.lyžív studenej vody
- 1 postrúhaná cera / na hrubom strúhači na jablká/
Cesto zamiesiť, keby sa trochu lepilo, pridať ešte za hrsť múky. Rozdeliť na 3 diely, valkať na doske, kde dáme dosť hl.múky, aj pod cesto, aj na cesto. Ide to rýchlo. Plníme plnkou sladkou mak+ jablká, orechy+čerešne, tvaroh+ čerešne, podľa chuti.

Ja som plnila kapustou a udusenou klobásou.Sáček kapusty som trochu premyla, podliala vodou, osolila, okorenila, orascovila drv.rascou a dusila 15 minút.Na cibuľke som dusila na drobno pokrájané 3 nožičky klobáse. Na cesto išla vychladnutá kapusta
a na ňu klobása. Zvinúť, na plech sa zmestia všetky 3 štrúdle. Potrieť olejom a piecť pri 200 -220 stupňoch 20 minút.
Xanti
29.07.09,09:51
Včera som robilo štrúdle na slano.
Cesto- musím napísať, že vynikajúce:
- 40 dkg hl.múky
- 1 vajce
- 14 polievk.lyžív studenej vody
- 1 postrúhaná cera / na hrubom strúhači na jablká/
Cesto zamiesiť, keby sa trochu lepilo, pridať ešte za hrsť múky. Rozdeliť na 3 diely, valkať na doske, kde dáme dosť hl.múky, aj pod cesto, aj na cesto. Ide to rýchlo. Plníme plnkou sladkou mak+ jablká, orechy+čerešne, tvaroh+ čerešne, podľa chuti.

Ja som plnila kapustou a udusenou klobásou.Sáček kapusty som trochu premyla, podliala vodou, osolila, okorenila, orascovila drv.rascou a dusila 15 minút.Na cibuľke som dusila na drobno pokrájané 3 nožičky klobáse. Na cesto išla vychladnutá kapusta
a na ňu klobása. Zvinúť, na plech sa zmestia všetky 3 štrúdle. Potrieť olejom a piecť pri 200 -220 stupňoch 20 minút. mimotemyTerezka už včera si ma donútila slintať a to mám dnes pokračovať? mimotemy Musím skúsiť.
alla66
29.07.09,10:00
Včera som robilo štrúdle na slano.
Cesto- musím napísať, že vynikajúce:
- 40 dkg hl.múky
- 1 vajce
- 14 polievk.lyžív studenej vody
- 1 postrúhaná cera / na hrubom strúhači na jablká/
Cesto zamiesiť, keby sa trochu lepilo, pridať ešte za hrsť múky. Rozdeliť na 3 diely, valkať na doske, kde dáme dosť hl.múky, aj pod cesto, aj na cesto. Ide to rýchlo. Plníme plnkou sladkou mak+ jablká, orechy+čerešne, tvaroh+ čerešne, podľa chuti.

Ja som plnila kapustou a udusenou klobásou.Sáček kapusty som trochu premyla, podliala vodou, osolila, okorenila, orascovila drv.rascou a dusila 15 minút.Na cibuľke som dusila na drobno pokrájané 3 nožičky klobáse. Na cesto išla vychladnutá kapusta
a na ňu klobása. Zvinúť, na plech sa zmestia všetky 3 štrúdle. Potrieť olejom a piecť pri 200 -220 stupňoch 20 minút.
Terezka, nejde do cesta ani štipka soli?
terezamaria
29.07.09,10:10
Terezka, nejde do cesta ani štipka soli?

Nie, neide. Z cesta sa dajú robiť aj rôzne chuťovky, zabaliť šunku, syr, čipóš salámu, kúsok kyslej uhorky, kto má na čo chuť.Skús, povieš mi. Len nezabudni pri vaľkaní veľa múky, aby sa Ti nelepilo. Krásne sa vygúľa.
Bionda
29.07.09,10:16
Dievčatá odporúčam SUmčeka afrického - veľmi dobrej chuti, šťavnatý a takmer bez kostí- ak si kúpite filet.
Zväčša kupujem lososa- nedá sa ním nič pokaziť, ale teraz som si dala poradiť a vrele odporúčam. Chutné aj na 220 do rúry upiecť- nič nepokazíte. Naši k rybám uprednostňujú ryžu, čo ja prudko nemusím :D radšej len zeleninu :D event. zemiačiky dobručké :D
alla66
29.07.09,10:21
Ďakujem, vyskúšam... včera som piekla slivkový koláč...http://s.rimg.info/ac41e3463591c490ac50788fd11a827b.gif.... ;)
bendži
29.07.09,10:24
Marínka,;):)
uplne jednoduché:
Nakrájať syr a šunku na také cca 2cmširoké kocečky. Napichať na špajdlu.
Urobiť si hustejšie cestičko z vajec a hladkej múky. Posoliť a pokoreniť, ja dávam aj trošku vegetky.
Potom tieto špízy obaliť v múke a následne obaliť v cestíčku a vypražiť. Je to balada. Chutí to úplne inak ako klasický vyprážaný syr.
Toto jedlo je pre mna spomienkou na detstvo
Ked sme s tatkom chodili vždy v sobotu na túru tak sme sa potm vždy zastavili v horskom hoteli a dali sme si špíz, ja som ho milovala.:D:);)

tiez mam rada takyto spiz, ovela viac ako klasicky vyprazany syr, pre vylepsenie ja ho robim aj so sampinonmi
ZuzuT
29.07.09,10:49
Zaciatkom tyzdna sa este dojedali "zbytky" z vikendu (slepacia rezancova polievka a bud kuraci perkelt s haluskami alebo zapekana cuketa plnena cestovinou a hribami) od svokry a dnes bola polievka z poleneho hrachu a varene mastene zemiacky s ratatouille a nedelnym vypraznym karfiolom. Musim vymasliet, co zajtra ...
Sabadka
29.07.09,10:56
Včera som robilo štrúdle na slano.
Cesto- musím napísať, že vynikajúce:
- 40 dkg hl.múky
- 1 vajce
- 14 polievk.lyžív studenej vody
- 1 postrúhaná cera / na hrubom strúhači na jablká/
Cesto zamiesiť, keby sa trochu lepilo, pridať ešte za hrsť múky. Rozdeliť na 3 diely, valkať na doske, kde dáme dosť hl.múky, aj pod cesto, aj na cesto. Ide to rýchlo. Plníme plnkou sladkou mak+ jablká, orechy+čerešne, tvaroh+ čerešne, podľa chuti.

Ja som plnila kapustou a udusenou klobásou.Sáček kapusty som trochu premyla, podliala vodou, osolila, okorenila, orascovila drv.rascou a dusila 15 minút.Na cibuľke som dusila na drobno pokrájané 3 nožičky klobáse. Na cesto išla vychladnutá kapusta
a na ňu klobása. Zvinúť, na plech sa zmestia všetky 3 štrúdle. Potrieť olejom a piecť pri 200 -220 stupňoch 20 minút.

Terezka si poklad, ďakujem za nápad, už sa teším až to budem mať hotové, zbožňujem takéto veci. Síce v rodine len ja, ale nevadí ja si to napečiem a ostatní sa budú môcť prizerať, keď budem jesť. :D:D:D:D
Bionda
29.07.09,10:58
Zaciatkom tyzdna sa este dojedali "zbytky" z vikendu (slepacia rezancova polievka a bud kuraci perkelt s haluskami alebo zapekana cuketa plnena cestovinou a hribami) od svokry a dnes bola polievka z poleneho hrachu a varene mastene zemiacky s ratatouille a nedelnym vypraznym karfiolom. Musim vymasliet, co zajtra ...

Toto poznám s tými zbytkami, robím aj ja a volám to ČDD :D čo dom dal :D:D:D:D
gabriela7755
29.07.09,11:01
Dnes varí babka. Sľúbila nám plnenú papriku, tú všetci zbožňujeme, takže sa teším domov. Už aby to bolo, lebo keď čítam tieto príspevky, som hladná ako vlk
bv_alexandra
29.07.09,11:04
U nás je dnes králik na spôsob sviečkovej a kolienka.
Mňam už sa teším domkov:D;):)
adi11
29.07.09,11:06
Aj my máme dnes plnenú papriku od včera.
Hepi
29.07.09,11:10
Toľko plnenej papriky, že sa mi zbiehajú slinky, ale pretože dnes dcéra varila kurací paprikáš s haluškami, tak tie plnené papriky budú na 100% zajtra.
gabriela7755
29.07.09,11:10
plnenú papriku robíte ako ? Zvlášť alebo v jednom hrnci ?
janaGT
29.07.09,11:27
u nás mletý rezeň so syrom a zem. pyré + niečo kyslé, kto čo chce
Zuziana
29.07.09,11:29
wagner
29.07.09,12:57
Tak dnes som mala obed na výber. Zeleninová polievka od včerajška, fazuľový šalát, plnený patizón. K tomu som mala dusený kel a zeleninový šalát - rajčiny, paprika, cibuľka. A potom že v lete sa dá chudnúť:(.
Jara
29.07.09,13:09
Zo zeleniny nepriberieš... :--- U nás dnes mletá mäsová roláda plnená plát. syrom, šunkou, šampiónovou praženicou a kapiou. Dnes k nej bude zemiakové pyré a paradajkový šalát s mozarellou a zajtra bude studená s chlebom a kyslou uhorkou. Spravila som hneď 2 velké rolády a doma sme len dvaja s manželom, nech mám zajtra pokoj... :D. Polievka tam ešte stále je nedeľná kuracia. Nikto nechce jesť polievku lebo je horúco
Gabi03
29.07.09,13:14
mimotemy Babenky ja vás všetky obdivujem, ktoré varíte skoro každý deň takýto obed... Teda ak ste doma, je to trochu iné. Ale mne sa ani vtedy tak nechce.... :D
JarkaL
29.07.09,13:21
Ako sa robí ta sójová polievka? Ď.

Sóju večer umyjem a nechám namočenú v miske. Na druhý deň dám sóju do tlakového hrnca variť do novej vody , varím presne 40 minút, viac nie, lebo by zasa stvrdla. Medzitým popražím cibuľku na masle, pridám pokrájanú mrkvu, petržlen, popražím , zaprášim trochou múky a červenej papriky, zalejem asi 1 l horúcej vody a varím. Pridám celý kaleráb, zeler, vňať z ligurčeka a zeleru, ak mám, pridám aj pór. Keď je všetko uvarené, spojím to dohromady (aj s tou vodou, čo sa v nej varila sója, je krásne žltá). K tomu nejaké cestoviny, najradšej máme mrveničku.

P.S: Presne tak isto varím aj cícerovú polievku, len cícer v tlakovom hrnci varím 35 minút. Je ešte lepšia ako sójová.
wagner
29.07.09,13:23
mimotemy Babenky ja vás všetky obdivujem, ktoré varíte skoro každý deň takýto obed... Teda ak ste doma, je to trochu iné. Ale mne sa ani vtedy tak nechce.... :D
Ani mne sa nechce aj keď som doma. Ale keď nemám navarené tak obraciam chladničku a stále som hladná. Aj tak varím systémom " čo záhrada dá". A že od zeleniny nepriberiem? To je blbosť, pretože ja priberám ešte aj od vody. A zeleninu veľmi ľúbim.
Jara
29.07.09,13:27
Ja varím každý deň a domov prichádzam /ak normálne o 16.30/. Nosím si obed do práce a ohrievam v mikrovlnke. Po reštauračných mi bolo stále ťažko, mávala som rôzné "kútiky" na ústach a tak som si zvykla variť si sama doma. Odkedy mám cukrovku tak je to aj lepšie pretože viem čo zjem...
Silvernola
30.07.09,12:32
Babenky, vy tu samé dobroty varíte. :)
Manžel musí nemastnú diétu, tak uvážte, koľko sa ja musím navymýšľať, napr. zajtra bude karfiolová - vo vode uvarený karfiol, rozmixovaný, trochu kefíru/acidofilného mlieka/zakysanky; žiadna masť - až na záver trochu pokvapkať olivovým olejom a aby to nebolo také nechutné, tak zamixujem trošinku červenej papriky a ozdobím nerozmixovanými karfiolčekmi a petržlenovou vňaťou ... + uvarené zemiaky, pokvapkané masielkom (veľmi málo) a tvaroh.
No jemu sa dokonca podarilo za mesiac zhodiť 6 kg, a mne - čo by som to tiež potrebovala ako soľ - tak asi 6 dekov :mad:
Poradím ti, ak musíš obmedziť soľ, používaj saturejku. Jedlo výborne prichutí a prekryje aj nedostatok soli. A jedlá pripravované na pare soľ takmer nepotrebujú.

Dnes som varila v parnom hrnci (VÝBORNÝ POMOCNíK) zemiaky, fazuľku a plátok kuracinky. Diétne a napriek tomu chutné.
Zita5
30.07.09,12:39
mimotemy Babenky ja vás všetky obdivujem, ktoré varíte skoro každý deň takýto obed... Teda ak ste doma, je to trochu iné. Ale mne sa ani vtedy tak nechce.... :D

Gabika , však máme doma hladošov , iná možnosť nezostáva . ;)
Gabi03
30.07.09,12:43
Gabika , však máme doma hladošov , iná možnosť nezostáva . ;)

Hehe, pravda. Našťastie ten môj hladoš vie variť, takže vyhovárať sa nemôže. Hoci chápem, že tiež nemá čas variť. :rolleyes: :D
ZEvina
30.07.09,13:03
Gabi, to máme šťastie, ten môj nielenže vie variť, ale aj rád varí. Takže väčšinou varíme spolu (ja chystám suroviny, čistím zeleninu, navigujem a umývam riady:mee:)

Dnes lúsková omáčka s údeným mäsom. Teraz sa chystám na slivkové- makové gulečky. Možno zostanú aj na zajtra :D
Bionda
30.07.09,19:23
Ja som sa dnes rozšupla- bola hliva ( ja ju najprv hodím do horúcej vody - (všetky hríby) a potom ponakrájam a dám na cibuľku podusiť- takže boli so smotankou a cestovinami- všetci jedli :D miesto líc len "guče" :D:D:D - inak to je asi najlepšia satisfakcia- vidieť , že im tak veééľmi chutí a potom ešte chodia vychlípať do hrnca :D
alla66
30.07.09,19:47
Dnes som si nakúpila ingrediencie , zajtra idem robiť:
Plnenú pečenú papriku

Potrebujem.....
papriky,(koľko si trúfate zjesť, oči by jedli, telo nevládze) zeleninovú koreniacu zmes,(používam Solčanku, neobsahuje glutaman sodný a získala ocenenie - kvalitný výrobok)
plátky šunky,
mäkké trojuholník.syry, syr v črievku, šľahačkovú smotanu, olivový olej

Postup prípravy

Papriku očistím, opláchnem pod vodou a vysypem Solčankou. Vložím do nej šunku, do ktorej som zabalila trojuholník syra. Uzatvorenú papriku (použijem odrezaný konček papriky so stopkou) opražím na olivovom oleji. Prikryté chvíľku podusím,asi 10 min. a do výpeku pridám šľahačkovú smotanu so syrom a necháme prejsť varom.Podávam s mäkkým chlebom.
vyskúšajte, je to http://s17.rimg.info/7d4ad85c863aa754d08ad0ae7a71a92c.gif
wagner
30.07.09,20:14
použijem odrezaný konček papriky so stopkou)
A ako ten odrezaný konček pripneš o papriku?
adi11
30.07.09,20:30
ja robím papriku bez odrezaného končeka, síce syr z nej trochu vytečie, ale tá máčalka potom nemá chybu:)a tá vôňa:)
alla66
30.07.09,20:34
použijem odrezaný konček papriky so stopkou)
A ako ten odrezaný konček pripneš o papriku?
Odrežem minimálny otvor, okolo stopky... pre syr a šunku. Nasadím na papriky, na spôsob zátky...drží. vyskúšaj..len si nepomiešaj končeky, musíš ich párovať;)
janaGT
31.07.09,09:57
u nás dojedáme mletý rezeň so syrom a urobila som čerstvé zem.pyré a ďalej som včera ukuchtila zemiakovú omáčku s chlebíkom a volské oko a ešte ako dezert palacinky s čokoládou a šľahačkou
Dáša_
31.07.09,10:08
Inak, ja si spomínam, že keď som bola malá, naša mama zrejme mala niečo ako týždenný jedálny lístok. Teda, v pondelok vždy bolo niečo od nedele (neznašala som, že rezance vyvárala v nedelu a v pondelok boli riadne oschnuté:D)
Čo bolo v utorok a v stredu si nejak nepamatám, ale vo štvrtok bývali vždy špagety s pretlakovou omáčkou, v piatok fazuľa na sladko (so sušenými slivkami) alebo trzv. drobance - dali sa variť zemiaky nakrajane na drobno a ku koncu varu sa k nim pridali drobance - trochu makšie rezancové cesto, z neho sa trhali ploché kúsky. To sa po uvarení zlialo, ale nie úplne a na tanieri sa dolievalo sladkym mliekom. My sme si vždy sladili, otec solil.

v sobotu bývalo "nadzievanie" - popučené zemiaky, uvarené krúpy, osmažená cibuľa s nakrájanou slaninou, všetko zmiešané urovnané na vymastený pekáč a upečené v rúre, alebo pagáče plnené zemiakovou kašou, sladkou dusenou kapustou, pripadne nejaká hruškovo-jablková náplň. Vysmážané boli najlepšie, ale občas robené aj v rúre. Občas aj zemiakové placky zvané podlisníky (kedysi sa originál piekli na kapustových listoch)
A v zime sobotná klasika - kapustnica - u nás varená s údeným masom, skôr na spôsob vývaru, k tomu široké rezance, cibuľový zemiakový šalát a k tomu prirodzene to varené, najlepšie údené maso.


Takto aspon nemusela velmi premýšľať :)
plada
31.07.09,10:51
Ja robím kurací paprikáš(z kuriatok - hríbov) s haluškami. Teraz je sezóna, kuriatka som kúpila na Miletičke, tak sa nadlábneme.
Plada
buchač
31.07.09,11:28
Ja robím kurací paprikáš(z kuriatok - hríbov) s haluškami. Teraz je sezóna, kuriatka som kúpila na Miletičke, tak sa nadlábneme.
Plada


Ty si určite z Blavy , lebo len v tomto meste poznajú len jeden druh húb ....HRÍBY ....;):---:---:---:D:D:D
Ďaľší argument je ten , že Miletička ....

Ale kuriatka - hríby ...? prešiel som si atlas húb , no tento také huby nepozná....
Ale Kuriatko jedlé - Cantharellus cibarius Fr.áno , to už hej !!!
http://www.nahuby.sk/atlas_hub_detail.php?huba_id=231

No a v spojení " kurací " z kuriatok - hríbov .....to je už nie paprikáš , ale jazykový guláš / galimatiáš , kua / ....

Nemalo by to byť náhodou hubový paprikáš z kuriatok ....????????????????
Neznie to náhodou lepšie , zrozumiteľnejšie , krajšie ....:)

P.S.:
Neber osobne , ale aj keď si rozumieme , neznalému veci by to robilo problém ....možno ...;):cool:
wagner
31.07.09,11:54
Odrežem minimálny otvor, okolo stopky... pre syr a šunku. Nasadím na papriky, na spôsob zátky...drží. vyskúšaj..len si nepomiešaj končeky, musíš ich párovať;)
Ďakujem, vyskúšam
Kazu
31.07.09,12:46
Ty si určite z Blavy , lebo len v tomto meste poznajú len jeden druh húb ....HRÍBY ....;):---:---:---:D:D:D
Ďaľší argument je ten , že Miletička ....

Ale kuriatka - hríby ...? prešiel som si atlas húb , no tento také huby nepozná....
Ale Kuriatko jedlé - Cantharellus cibarius Fr.áno , to už hej !!!
http://www.nahuby.sk/atlas_hub_detail.php?huba_id=231

No a v spojení " kurací " z kuriatok - hríbov .....to je už nie paprikáš , ale jazykový guláš / galimatiáš , kua / ....

Nemalo by to byť náhodou hubový paprikáš z kuriatok ....????????????????
Neznie to náhodou lepšie , zrozumiteľnejšie , krajšie ....:)

P.S.:
Neber osobne , ale aj keď si rozumieme , neznalému veci by to robilo problém ....možno ...;):cool:

"Hubová" je len polievka :D všetko ostatné je hríb, dokonca aj muchotrávka:---
Blankake
31.07.09,14:19
"Hubová" je len polievka :D všetko ostatné je hríb, dokonca aj muchotrávka:---
:eek::eek::eek: Hríb je druh huby - hríb obyčajný (hovorove dubák).

http://www.penzionfatra.sk/fotogaleria/albums/zazriva_okolie/priroda//normal_dubak.jpg

Huba je všeobecne druh dužnatej rastliny s klobúčikom ... máme predsa "atlas húb" (a nie hríbov), "jedlé huby", "jedovaté huby"...
Agripina
31.07.09,15:22
Dnes som varila polievku s čerstvej kapusty s paradajkovým pretlakom a pár zemiakmi porezanými na menšie kocky. Hotové za 30 minút.
Tutiola, ahoj! Ako si varila tú polievku______????,Mám to na šporáku a...dala som kapustu na cibuľku, pokrájala do nej kapustu a teraz dáva rajčinový pretlak, ale ako sa strafiť s chuťou? Čo si tam dala za koreniny?? Alebo niekto, kto to viete variť, zachráňte ma!!! Díky. Dostala som na to chuť a máme mať dnes návštevu. Už sa mi podaril upiecť i domáci chlieb. Bezvadný.
Zavoňajte! Tooooo je voňa! No, ale tá polievka....čert, aby to! ;)
buchač
31.07.09,15:28
"Hubová" je len polievka :D všetko ostatné je hríb, dokonca aj muchotrávka:---

Tak sa prosím pekne nadlábni z takýmito " hríbami " a máš po starostiach ...:---:D:cool:

Netýka sa Muchotrávky - -červenkastej - Amanita rubescens
http://www.nahuby.sk/atlas-hub/Amanita-rubescens/Muchotravka-cervenkasta/Muchomurka-ruzovka/ID288
Blankake
31.07.09,15:35
Tutiola, ahoj! Ako si varila tú polievku______????,Mám to na šporáku a...dala som kapustu na cibuľku, pokrájala do nej kapustu a teraz dáva rajčinový pretlak, ale ako sa strafiť s chuťou? Čo si tam dala za koreniny?? Alebo niekto, kto to viete variť, zachráňte ma!!! Díky. Dostala som na to chuť a máme mať dnes návštevu. Už sa mi podaril upiecť i domáci chlieb. Bezvadný.
Zavoňajte! Tooooo je voňa! No, ale tá polievka....čert, aby to! ;)
Neviem, čo do toho dáva tutiola, ja by som dala okrem soli, mleté čierne korenie, drvenú (alebo mletú) rascu, trošku muškátového oriešku a asi trošku octu a cukru...
A pravdepodobne by tam mala ísť aj zápražka.
Kazu
31.07.09,15:43
Tutiola, ahoj! Ako si varila tú polievku______????,Mám to na šporáku a...dala som kapustu na cibuľku, pokrájala do nej kapustu a teraz dáva rajčinový pretlak, ale ako sa strafiť s chuťou? Čo si tam dala za koreniny?? Alebo niekto, kto to viete variť, zachráňte ma!!! Díky. Dostala som na to chuť a máme mať dnes návštevu. Už sa mi podaril upiecť i domáci chlieb. Bezvadný.
Zavoňajte! Tooooo je voňa! No, ale tá polievka....čert, aby to! ;)

Zapeniť cibuľku, pridať kapustu, posoliť, pridať rascu, najprv chvíľu miešam aby kapusta teplom zmäkla, pridám rajčinový pretlak, na kocky pokrájané zemiaky, podlejem vodou a dusím. Keď je kapusta aj zemiaky mäkké, doplním vodou, prevarím dochutím octom, cukrom, soľou, okorením mletým korením-iba trošku. Ja nezahusťujem polievku múkou, nechám hodne rozvariť zemiaky. Túto polievku máme radi, ale robím ju tak, že najprv udusím na cibuľke bravčové mäso a potom pridám tú kapustu a zemiaky. Mojim chlapom sa tak lepšie šmýka dolu krkom.:)
Kazu
31.07.09,15:45
Tak sa prosím pekne nadlábni z takýmito " hríbami " a máš po starostiach ...:---:D:cool:

Netýka sa Muchotrávky - -červenkastej - Amanita rubescens
http://www.nahuby.sk/atlas-hub/Amanita-rubescens/Muchotravka-cervenkasta/Muchomurka-ruzovka/ID288

presne na tú som myslela :)
Maruška54
31.07.09,16:17
Dnes som mala obuté túlavé topánky od rána, okolo obeda som išla okolo miestnej vývarovne "menom srdiečko" a kúpila som si tam strapačky s kapustou, ja čo som zástanca domácej stravy chválim, boli dobré. A narobili ste mi chuť na tú kapustovú polievku.
plada
01.08.09,20:01
Ty si určite z Blavy , lebo len v tomto meste poznajú len jeden druh húb ....HRÍBY ....;):---:---:---:D:D:D
Ďaľší argument je ten , že Miletička ....

Ale kuriatka - hríby ...? prešiel som si atlas húb , no tento také huby nepozná....
Ale Kuriatko jedlé - Cantharellus cibarius Fr.áno , to už hej !!!
http://www.nahuby.sk/atlas_hub_detail.php?huba_id=231

No a v spojení " kurací " z kuriatok - hríbov .....to je už nie paprikáš , ale jazykový guláš / galimatiáš , kua / ....

Nemalo by to byť náhodou hubový paprikáš z kuriatok ....????????????????
Neznie to náhodou lepšie , zrozumiteľnejšie , krajšie ....:)

P.S.:
Neber osobne , ale aj keď si rozumieme , neznalému veci by to robilo problém ....možno ...;):cool:
Osobne pochádzam zo Záhoria, tam sa tak hovorí, "kurací paprikáš", tak mi ho varila moja starenka. No a aby som nezabudla, aj "májovkovú polievku", tá bola z májovky čírej alebo čírovej, neviem, ako je správne. Ja som totiž nehubár, huby dostávam alebo kupujem.
Plada
marjankaj
01.08.09,20:39
Ty si určite z Blavy , lebo len v tomto meste poznajú len jeden druh húb ....HRÍBY ....;):---:---:---:D:D:D
Ďaľší argument je ten , že Miletička ....

Ale kuriatka - hríby ...? prešiel som si atlas húb , no tento také huby nepozná....
Ale Kuriatko jedlé - Cantharellus cibarius Fr.áno , to už hej !!!
http://www.nahuby.sk/atlas_hub_detail.php?huba_id=231

No a v spojení " kurací " z kuriatok - hríbov .....to je už nie paprikáš , ale jazykový guláš / galimatiáš , kua / ....

Nemalo by to byť náhodou hubový paprikáš z kuriatok ....????????????????
Neznie to náhodou lepšie , zrozumiteľnejšie , krajšie ....:)

P.S.:
Neber osobne , ale aj keď si rozumieme , neznalému veci by to robilo problém ....možno ...;):cool:

Juraj to platí u vás na východe a na strednom Slovensku.

Ale na Záhorí a aj na západnom Slovensku platí:
Hríby = všetky huby
Huby= papule (po slovensky ústa)
dostať hubovú polievku= dostať vynadané (napr. keď príde muž domov opitý)
marjankaj
01.08.09,21:35
:eek::eek::eek: Hríb je druh huby - hríb obyčajný (hovorove dubák).

Huba je všeobecne druh dužnatej rastliny s klobúčikom ... máme predsa "atlas húb" (a nie hríbov), "jedlé huby", "jedovaté huby"...

Na záhorí huby nerastú. Tam po hube môžete iba dostať.
kukučka
01.08.09,21:54
keďže práve nerastú ani huby, ani hríby :--- zajtra bude zmes čerstvej zeleniny udusenej na masle, zemiaky a kuracina a žiadna káva, ale pečený čaj :) (http://www.google.com/search?q=pe%C4%8Den%C3%BD+%C4%8Daj&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:cs:official&client=firefox-a)

mimotemy kávička a to biela bude na raňajky :D
Bionda
03.08.09,10:36
Ja som to dnes vzala, že light :D Lúpaná šošovica- tá červená- čo netreba dlho variť tak max. 15 min a je hotov´á- červená polievočka :D a slíže s tvarohom a kys. smotanou- kto má rád len sladké tak miesto soli a smotany, práškový cukor :D
Dnes to bolo expres. :D
ALe v bud. týždni by "bodli" šunkafleky :D s kvašákmi alebo uhork. šalátom :D:D:D no už sa teším.... bezmäsový deň sme pre tento týždeň už využili :D:D:D:D
ZuzanaP
03.08.09,12:26
Cuketové plnené placky.
Dáša_
03.08.09,13:01
Prívarok z cukiny, varené zemiaky (alternatíva chlieb) a hovädzie maso zo včerajšej polievky trochu podusene na cibulke a paprike.
Dáša_
03.08.09,13:05
Cuketové plnené placky.

A to je čo? Také nepoznám
janaGT
04.08.09,05:27
u nás dnes rizoto
ZuzanaP
04.08.09,05:44
A to je čo? Také nepoznám


Ako klasické zemiakové placky, len sú z cukety a medzi dve placky dávam plnku - ako napr. na cestoviny. Včera som si opražila cibuľku, pridala obyčajný párok a nakrájané rajčiny, neskôr šampiňony a pretlak. Trošku som to zjemnila smotanou, dochutila.:)
Dáša_
04.08.09,06:05
Ako klasické zemiakové placky, len sú z cukety a medzi dve placky dávam plnku - ako napr. na cestoviny. Včera som si opražila cibuľku, pridala obyčajný párok a nakrájané rajčiny, neskôr šampiňony a pretlak. Trošku som to zjemnila smotanou, dochutila.:)


Dakujem.


U nas dnes budu cestoviny so syrovou omáčkou a kuracím masom.
ZuzanaP
04.08.09,06:12
Dakujem.


U nas dnes budu cestoviny so syrovou omáčkou a kuracím masom.


Ja cestoviny milujem na rôzne spôsoby. So syrovou (nivovou) sme mali minulý týždeň.;)
m.hladka
04.08.09,07:24
Ja dnes varím kurací perkelt s kolienkami (bez smotany), a prsíčka nechám zajtra na čínu.
jolaj
04.08.09,08:32
Žemlovku s tvarohom a ovocím, teraz je dosť rôzneho ovocia...a navrch dám zapiecť sneh...polievka hráškovo-mrkvičková s pečienkovými haluškami... Vrátili sme sa totiž z dovolenky v Bulharsku a tam sme mali skôr ich miestne zeleninové a grilované špeciality a chýba nám skôr niečo mučné, sladké a také naše domáce...
wagner
04.08.09,11:25
Ja mám dnes tiež placky z patizónov. Ja do cesta dávam smotanu a niva syr. Sú mňam a k tomu mám dusený kel.
ZuzuT
04.08.09,11:31
.. u nas cesnakova polievka s opecenymi kuskami chlebika, ryza a kuracie maso na kari koreni a cili s cuketou a hribmi. Ako "salatova" priloha zapekany baklazan so zvyskom cukety, paprikou, paradajkami a cibulou :-)
Marína
04.08.09,18:48
.. u nas cesnakova polievka s opecenymi kuskami chlebika, ryza a kuracie maso na kari koreni a cili s cuketou a hribmi. Ako "salatova" priloha zapekany baklazan so zvyskom cukety, paprikou, paradajkami a cibulou :-)
To vyzerá lákavo.:)
janaGT
05.08.09,10:58
u nás dnes tvarohové rezance, mňam
Bionda
05.08.09,11:02
:D my sme v pondelok mali tie rezance :D
Dnes sme mali divinu- srnčie stehno - dobrá omáčočka -zeleninová rozmixovaná s troškou smotanky :D (nech je to dobré light:D) s ryžou a čučoriedkovým kompotom :D ( brusnice som už nenašla):D
janasv
05.08.09,13:04
Keď nie sú brusnice, sú dobré aj čierne ríbezle.;)
Darina1234
05.08.09,13:09
Dnes u nas, vykostene morcacie stehno, platky ma prirodno, + ryza
Kazu
05.08.09,14:30
Dnes bolo bravčové karé na prírodno, dusená cibuľa, šunka, šampiňóny a opekané zemiaky. Kto nemal chuť na mäso mohol si dať žemľovku s táááááákouto kopou bielkového snehu :---

A ja som si dala oboje:eek::D
terezamaria
05.08.09,14:39
Ja som dnes robila vysmážanú zemiakovú kašu a zeleninový šalát/rajčiny,cibuľa, paprika/.

Až niektoré nerobíte vysmážanú kašu:

- zemiaky uvaríme v slanej vode, scedíme, pridáme asi 1/2 dcl oleja a ručným šlahačom vymiešame na kašu.Okoštujeme, pokiaľ treba, prisolíme.Vo veľkosti malých rezníkov obalíme v trojobale a vysmážame. Niekto dáva dovnútra ešte pol vajca, ja nie.
m.hladka
06.08.09,07:12
Dnes varím ja:

Čína – kuracie prsia
med
kapusta - malá hlávka
mrazená zelenina – mexická zeleninová zmes „Radoma“ (hrášok, kukurica, kápia)
pór
sójová omáčka
soľ

Olej na spodok hrnca na letno zohriať a veľkú polievkovú lyžicu medu mimo šporáka rozmiešať, aby nestvrdol. Ak sa rozpustí do toho dať na rezance pokrájané kuracie prsia. Necháme podusiť 2-3 min. Pridať trochu soli – sójovú omáčku (4-5x frnknúť), nechať dusiť prikryté.
Zatiaľ pokrájať kapustu a postupne pridávať na kuracie rezance (nemiešať), trochu posoliť a nechať dusiť a po 5 minútach premiešať. Pridať mrazenú zeleninovú zmes, premiešať a variť ďalších 5 minút (vždy prikryť). Podľa potreby sa môže trošku podliať.
Nakoniec pokrájať pór na kolieska a dať dnu, premiešať, dosoliť a ďalších 5-10 minút dusiť.
Podávať s ryžou a hranolkami.

Prajem dnes dobrú chuť všetkým.
ZuzanaP
06.08.09,07:22
Dnes varím ja:

Čína – kuracie prsia
med
kapusta - malá hlávka
mrazená zelenina – mexická zeleninová zmes „Radoma“ (hrášok, kukurica, kápia)
pór
sójová omáčka
soľ

Olej na spodok hrnca na letno zohriať a veľkú polievkovú lyžicu medu mimo šporáka rozmiešať, aby nestvrdol. Ak sa rozpustí do toho dať na rezance pokrájané kuracie prsia. Necháme podusiť 2-3 min. Pridať trochu soli – sójovú omáčku (4-5x frnknúť), nechať dusiť prikryté.
Zatiaľ pokrájať kapustu a postupne pridávať na kuracie rezance (nemiešať), trochu posoliť a nechať dusiť a po 5 minútach premiešať. Pridať mrazenú zeleninovú zmes, premiešať a variť ďalších 5 minút (vždy prikryť). Podľa potreby sa môže trošku podliať.
Nakoniec pokrájať pór na kolieska a dať dnu, premiešať, dosoliť a ďalších 5-10 minút dusiť.
Podávať s ryžou a hranolkami.

Prajem dnes dobrú chuť všetkým.


To vyzerá výborne, vyskúšam:)
Kazu
06.08.09,11:24
Asi som slepá.:) Zdalo sa mi, že tu som čítala o plnenej cukete. Čosi som si pamätala z receptu, čosi som doplnila tým, čo dom dal, trochu som to prispôsobila /aby to bolo rýchlo/ a vyšlo mi z toho niečo ako zapečená cuketa /alebo cuketový nákyp?/ a nám to veľmi chutilo.
Cuketu som olúpala, vykrojila jadrovník a pokrájala na také cca 2,5x2,5 cm. Vložila do teflónového kastróla, prikryla a nechala dusiť. Medzitým som si nakrájala cibuľu, papriku a podusila. Potom som pridala cesnak, nakrájanú šunku, ešte podusila, pridala nakrájanú Nivu, veľké bambino, zaliala smotanou a roztopila syry. To som už mala plyn vypnutý. Zmes zostala iba teplá, pridala som tam rozhabarkované vajíčka, lyžicu strúnanky, korenie na grilovanú zeleninu, vyliala na cuketu a dala zapiecť. K tomu zemiaky a šalát /posledný hlávkový zo záhrady/
ZuzanaP
06.08.09,11:28
ja dnes spravím asi kapustové halušky so slaninkou:rolleyes:
Zuzka10
06.08.09,11:41
Dnes dojedáme včerajšie zbytky: lúskový prívarok s perkeltom a k tomu ešte slaný cuketový koláč - mňammňam
Zita5
06.08.09,11:46
Ja som včera krásne spravila na masle s brokolicou v rúre Pangasiusa , k tomu zemiaky , surová zelenina- zeler,mrkva,uhorky,kapusta,olivy,paradajky,paprika a dnes som našla toto :mee: a nám ryba tak chutila .....

http://cejka.blog.sme.sk/c/160752/Nejedzte-Pangasiusa.html
Olice
06.08.09,11:52
Ja som včera krásne spravila na masle s brokolicou v rúre Pangasiusa , k tomu zemiaky , surová zelenina- zeler,mrkva,uhorky,kapusta,olivy,paradajky,paprika a dnes som našla toto :mee: a nám ryba tak chutila .....

http://cejka.blog.sme.sk/c/160752/Nejedzte-Pangasiusa.html
Tiež som ten článok čítala, ale Pangasiusa papáme aj naďalej, netreba všetkému veriť. A keby sme brali všetko tak vážne, tak to by sme už nemohli jesť nič. Len si Ty nenechaj pokaziť chuť na túto chutnú rybku:).
janaGT
06.08.09,12:06
u nás dnes boli patizóny v cestíčku a zemiačky
JarkaL
06.08.09,12:32
Asi som slepá.:) Zdalo sa mi, že tu som čítala o plnenej cukete. Čosi som si pamätala z receptu, čosi som doplnila tým, čo dom dal, trochu som to prispôsobila /aby to bolo rýchlo/ a vyšlo mi z toho niečo ako zapečená cuketa /alebo cuketový nákyp?/ a nám to veľmi chutilo.
Cuketu som olúpala, vykrojila jadrovník a pokrájala na také cca 2,5x2,5 cm. Vložila do teflónového kastróla, prikryla a nechala dusiť. Medzitým som si nakrájala cibuľu, papriku a podusila. Potom som pridala cesnak, nakrájanú šunku, ešte podusila, pridala nakrájanú Nivu, veľké bambino, zaliala smotanou a roztopila syry. To som už mala plyn vypnutý. Zmes zostala iba teplá, pridala som tam rozhabarkované vajíčka, lyžicu strúnanky, korenie na grilovanú zeleninu, vyliala na cuketu a dala zapiecť. K tomu zemiaky a šalát /posledný hlávkový zo záhrady/
To si čítala asi tu:http://www.porada.sk/t29490-p4-cukety.html

Ale Tvoje sa mi zdajú lepšie, vyskúšam.
judita1971
06.08.09,16:37
slivkové knedle som dnes robila so zemiakového cesta
Dáša_
06.08.09,16:51
My sme dnes boli "Bojovníci proti kríze" :D:D:D bola reštaurácia
Silvernola
07.08.09,04:05
Tiež som ten článok čítala, ale Pangasiusa papáme aj naďalej, netreba všetkému veriť. A keby sme brali všetko tak vážne, tak to by sme už nemohli jesť nič. Len si Ty nenechaj pokaziť chuť na túto chutnú rybku:).
Keby sme mali jesť len to, čo je zdravé a čo nám neškodí, o tri týždne by sme zomreli od hladu s vedomím, že umierame aspoň zdraví.
ZuzanaP
07.08.09,05:15
Dnes bude omáčka s kuracími žalúdkami a k tomu cestovinka.:)
ZEvina
07.08.09,06:22
Keby sme mali jesť len to, čo je zdravé a čo nám neškodí, o tri týždne by sme zomreli od hladu s vedomím, že umierame aspoň zdraví.

mimotemyA telo má ísť do hrobu zhumplovaný! :D:D:D
ZEvina
07.08.09,06:29
Dnes bobovicová polievka s rezancami, cesnakové lángoše.
brunca1
07.08.09,06:31
Vcera sme mali nove zemiaky, slaninka, cibulka - jeden kopec , vsetko som zmiesala a este priprazila , aby zemiacky boli trochu pripecene a kysle mlieko, no proste mnam ..... nezostalo ani na dnes a bolo toho pozehnane.
calawen
07.08.09,10:43
ryžový nákyp...
JarkaL
07.08.09,10:47
My sme mali fazuľovú so "scirankou" a žemľovku.
janaGT
07.08.09,10:49
lokše :)
ZEvina
07.08.09,12:15
My sme mali fazuľovú so "scirankou" a žemľovku.

:eek: čo je sciranka ?
janaGT
07.08.09,12:26
:eek: čo je sciranka ?

našla som na webe:

Typickým čičavským jedlom bola sciranka. Boli to guľôčky z cesta uvarené v mlieku alebo v kyslej kapustnej šťave (juche).
Zita5
07.08.09,13:05
Dukátové buchtičky :);)
janasv
08.08.09,07:49
:eek: čo je sciranka ?

:) Sciranka - domáca cestovina do polievky - fazuľová so scirankou. Scirac - východňarsky strierať. Tuhšie rezancové cesto / z hrubej múky a vajíčka/ sa pretrie - prescira - cez hrubšie strúhadlo - ako na jablká.:---
Teda aspoň ja tak viem;)

Doplnok - aj tu sa o tom rozprávajú :)
http://www.nahuby.sk/recept_detail.php?recept_id=161
marjankaj
08.08.09,09:13
m.hladka
09.08.09,13:24
Dnes bobovicová polievka s rezancami, cesnakové lángoše.

To je aká polievka?
marjankaj
09.08.09,13:34
To je aká polievka?

Fazuľová.
bv_alexandra
09.08.09,13:37
U nás dnes bolo nasledovné menu:
kuracia torta, zemiaková kaša a uhorkový šalat
a hrnčeková bublanina s marhuľami.:---:)
ZEvina
10.08.09,06:49
To je aká polievka?

Taká veľká fazuľa - bobovica.
Jara
10.08.09,07:53
Ja som včera robila kuracie nugetky v chipsoch, čo tu bol recept a zemiakové pyré a parajkový šalátik. Bolo to mňamkové, mäsko bolo krehké a šťavnaté, no a bolo bez oleja, tak to bolo super, aj keď chipsy sú tiež kalorické. Manželovi to veľmi chutilo, tak vrelo odporúčam ostatným odskúšať tento skvelý recept.
MarcelkaT
10.08.09,07:59
My sme mali : hovädziu polievku s rezancami, pangasius a cripsované zemiaky/bez oleja, len premiešané korením na pečené zemiaky a v mikrovlnke urobené/ a uhorkový šalát. Mńam....
Darma111
10.08.09,09:54
My sme mali : hovädziu polievku s rezancami, pangasius a cripsované zemiaky/bez oleja, len premiešané korením na pečené zemiaky a v mikrovlnke urobené/ a uhorkový šalát. Mńam....





Môžem mi presne napísať ako sa robia také zemiaky?
stonka
10.08.09,10:04
Ja som včera robila kuracie nugetky v chipsoch, čo tu bol recept a zemiakové pyré a parajkový šalátik. Bolo to mňamkové, mäsko bolo krehké a šťavnaté, no a bolo bez oleja, tak to bolo super, aj keď chipsy sú tiež kalorické. Manželovi to veľmi chutilo, tak vrelo odporúčam ostatným odskúšať tento skvelý recept.
A ja som včera robila kur. nugetky v chipsoch podľa receptu z porady:), k tomu tzatzikovú omáčku a grécky šalát.
Naozaj chutný recept. Ďakujem.
janaGT
10.08.09,10:07
u nás včera hov. polievka s rezancami, kuracie prsia v cestíčku a ryža + šalát rajčina,paprika,cibuľka
a sobotu bol špenát, zem.pyré a volské oko.
MarcelkaT
10.08.09,11:13
My sme mali : hovädziu polievku s rezancami, pangasius a cripsované zemiaky/bez oleja, len premiešané korením na pečené zemiaky a v mikrovlnke urobené/ a uhorkový šalát. Mńam....
Sama som si odpovedala.
Ošupem zemiaky a nakrajám na menšie kusky-kocky, posýpem korením na pečené zemiaky, premiešam a vysýpem na papier /čo je na pečenie/ , ktorý dám na tú cripsovú platňu/taká čierna/ čo je priložená k mikrovlnke , zemiaky urovnám a dám piecť na 15-17 minút. Papier si zvyknem dopredu nastrihať podľa veľkosti platne /obkreslim si platňu na papier/. U nás majú tieto zemiaky veľký odbyt.
Toto patrí pre Darma111, a nie pre mňa. Dala som si odpoveď sama. Omluvam sa. Slniečko prihrieva,......:---:---:---
ZEvina
10.08.09,11:39
Dnes sme dojedali klasické "rízky" s ryžou a marhuľovým kompótom, zajtra údená rolka, chrenová omáčka, knedľa.
Bionda
10.08.09,13:34
Ja som dnes realizovala šunkafleky :D s uhorečkami :D
Zita5
10.08.09,13:36
Dnes......kurací vývar ,vyprážané morčacie prsia ,zemiaky , šalát .....samozrejme z nedele ;):)
hanelie
10.08.09,14:24
A ja som včera robila kur. nugetky v chipsoch podľa receptu z porady, k tomu tzatzikovú omáčku
ako sa robia tie nugetky? a čo je to tzatziková omáčka?

dnes na obed to čo zitka:D, teda pardón - polievka - svadobná:D, vysmážané kuracie stehienka, ryža, paradajkový šalátik, a tiež čokoládový dezert
Maruška54
10.08.09,14:32
ako sa robia tie nugetky? a čo je to tzatziková omáčka?

dnes na obed to čo zitka:D, teda pardón - polievka - svadobná:D, vysmážané kuracie stehienka, ryža, paradajkový šalátik, a tiež čokoládový dezert
môj brat povedal v piatok pri grilovačke že teraz sú to tzatziky a voľakedy to bol obyčajný uhorkový šalát

hanelie to sú uhorky nastrúhané a dostaneš kúpiť také korenie tzatziky a tam je aj postup...pre mňa je to nestráviteľné kvôli cesnaku
Nachtigal
10.08.09,14:41
Robím ako opatrovateľka v Rakúsku a poviem vám, že som tam musela veru všeličo jesť. Teraz som dlhodobo na PNke a neuveríte, že mám absťák po niektorých jedlách. Takže dnes bolo k obedu: vývar s jemno nasekanou mrkvičkou a petržlenovou vňaťou a teraz to prekvapenie: namiesto slížov ako závarka slaná palacinka nakrájaná na jemné rezance! Nedávajú sa priamo do hrnca s polievkou ale len na tanier a zalejú sa horúcim vývarom. Takéto rezance používam aj do kyslej paradajkovej polievky. :D Deti to milujú. Ľudovo povedané: proti gustu žiadny dišputát!!!!!!!
VALIKA60
10.08.09,15:11
Já som dnes robila cukinové placky.Presne všetko ako pri zemiakových len namiesto zemiakov 2 cukiny som nastrúhala a ešte som pridala aj ovsenné vločky.Boli velmi chutné.A polievka bola mäsová od včera.
Nachtigal
10.08.09,16:54
Cukinové placky robievam aj ja, ale s ovsenými vločkami som ich ešte nerobila, skúsim :)
stonka
10.08.09,18:08
ako sa robia tie nugetky? a čo je to tzatziková omáčka?
Recept mám vďaka porade
http://www.porada.sk/1070899-post67.html

A tzatziková omáčka- do kyslej smotany dáš prelisovaný cesnak, kôpor, soľ a mleté čier. korenie. Ak chces tzatzikový šalát, môžeš samozrejme pridať postrúhané uhorky. Ja som uhorky dala do gréckeho šalátu.
hanelie
10.08.09,18:56
ďakujem,
za link - :)
MarcelkaT
11.08.09,06:05
Darma111, pod č. 602, som Ti napísala ako ja robím cripsované zemiaky.
Možno má niekto iný recept, tak prosííííím napíšte. Ďakujeeeem.
m.hladka
12.08.09,09:38
Už zasa na mňa vyšlo varenie:
Paradajková polievočka s mrveničkou (tarhoňa)
Morčacie prsia na cesnaku cibulke a kečupe, príloha ryža.
Dobrú chuť!
Dáša_
12.08.09,09:43
U nás je na obed nič :D Chlapi sú preč. A ja som vymýšľala všeličo. Nakoniec som si natrela chleba maslo a k tomu kyslé mlieko z domáceho mlieka :)
Bionda
12.08.09,10:01
Dnes pečené stehná kuracie s cibuľkou a paradajkami :D - ryža a pyré zemiakové :D
Magma
12.08.09,10:23
Dnešný obed? Cestoviny so zeleninou (na kocky nakrájaná cukina, na koliečka mrkva udusené na cibuli, ochutené soľou, majoránkou, čiernym korením a zmiešané s varenými cestovinami), mňam
rozum
12.08.09,11:39
U nás doma? Kedže dovolenkujem doma s deťmi tak si rozkázali paradajkovú polievku ich obľúbená,a kuracie na prírodno so zeleninkou k tomu opražená ryža.
janka marenistakova
12.08.09,11:55
Ja dnes tekvicový prívarok s kôprom, vyprážaná litavská saláma v strúhanke
a strednému synovi ešte chlieb vo vajíčku, zajtra plnená paprika s knedľou,
včera varené zemiaky s vňaťkou, opekané špekáčiky, cibuľa , horčica - chutilo každému. Ja musím variť veľa, dobre , nie príliš nákladne, mám troch synov, ktorí sú ako kobylky, varím od trinástich a strašne rada, ale aj to na mne vidno / dosť /.
rozum
12.08.09,12:00
Ja viem o čom hovoríš lebo hladný chlap zlý chlap.U nás zajtra šišky s džemom a melta káva.
janka marenistakova
13.08.09,05:50
Šišky s džemom som nerobila strašne dávno, asi sa do toho v nedeľu dám, lebo každý hľadá po riadnej porcii mäsa aj niečo sladké,
pôvodne som mala na pláne jablkové štrúdle s makom z lístkového cesta, ale asi budú tie šišky. Ináč, hladný chlap zlý chlap - to je svätá pravda, meltu som mala strašne rada ako dieťa, teraz ju robím málo, skôr granko. Tekvica včera bola výborná, ja tam dávam aj 1 zelenú papriku a 1 paradajku a zápražku s cesnakom, trochu zemiakov.
janka marenistakova
13.08.09,05:55
Hladný chlap je určite horší ako najedený, chlap- to je jednoducho diagnóza, ktorú nijako nevyliečiš. Šišky som nerobila veľmi, veľmi dávno, možno sa do toho pustím v nedeľu, pôvodne som mala na pláne štrúdle so strúhanými jablkami a makom, ešte uvidím, v každom prípade niečo sladké musí byť, každý hľadá, aj ja.
Tweety
13.08.09,06:30
Hladný chlap je určite horší ako najedený, chlap- to je jednoducho diagnóza, ktorú nijako nevyliečiš. Šišky som nerobila veľmi, veľmi dávno, možno sa do toho pustím v nedeľu, pôvodne som mala na pláne štrúdle so strúhanými jablkami a makom, ešte uvidím, v každom prípade niečo sladké musí byť, každý hľadá, aj ja.
Štrúdľa je určite zdravšia ako šišky, šišule.:)
janka marenistakova
13.08.09,06:44
Ja viem, že áno, ale aj mak je kalorický, lístkové cesto takisto samý tuk, vyrovnávajú to trochu jablká, oboje je však veľmi dobré a moje deti nevedia, čo je to kalorická hodnota, nepotrebujú to, aspoň zatiaľ, chutí im viac ako dobre.
m.hladka
13.08.09,06:48
Dnes varí polovička: LEČO
Fajn, nie? (Myslím to varenie)
Tweety
13.08.09,06:49
Dnes varí polovička: LEČO
Fajn, nie? (Myslím to varenie)
AJ jedno, aj druhé je fajn. Ja lečo robím na dva spôsoby.:)
Zita5
13.08.09,06:49
AJ jedno, aj druhé. Ja lečo robím na dva spôsoby.:)

Majka tak napíš , aké dva spôsoby.;):)
m.hladka
13.08.09,06:50
AJ jedno, aj druhé. Ja lečo robím na dva spôsoby.:)

Tak teraz neviem, ktorý poznám: rozpíš
Tweety
13.08.09,06:51
Majka tak napíš , aké dva spôsoby.;):)
Jedno klasické s klobáskou(párkovou) a vajíčkom a druhé bez vajíčka aj klobásky, ale s ryžou. Obidva sú mňam.:)
Zita5
13.08.09,06:53
Jedno klasické s klobáskou(párkovou) a vajíčkom a druhé bez vajíčka aj klobásky, ale s ryžou. Obidva sú mňam.:)

Jáj tak to aj ja robím , len vždy k leču robím aj ryžu .Manžel ten do leča vajíčka nemusí, tak jemu robím bez vajíčka a deťom s vajíčkom .
Tweety
13.08.09,06:55
Jáj tak to aj ja robím , len vždy k leču robím aj ryžu .Manžel ten do leča vajíčka nemusí, tak jemu robím bez vajíčka a deťom s vajíčkom .
Zitka, ale ja ryžu nedávam ako prílohu k leču, ale priamo do neho.
Zita5
13.08.09,06:57
Zitka, ale ja ryžu nedávam ako prílohu k leču, ale priamo do neho.

Aha....:);)
Tweety
13.08.09,06:58
Aha....:);)
Skús tak, je to ako rizotko.:)
m.hladka
13.08.09,06:59
Aháááááá, tak ten druhý spôsob s ryžou som nepoznala ani nepočula, určite vyskúšam. Ď.
Tweety
13.08.09,07:00
Aháááááá, tak ten druhý spôsob s ryžou som nepoznala ani nepočula, určite vyskúšam. Ď.
A potom napíš, či Ti chutilo.:)
alušik
13.08.09,09:33
Hm, super téma. Ďakujem všetkým za inšpiráciu. Tiež som mala večne problém, čo navariť. Teraz mám aspoň inšpirácie na večere.;)
Včera som teda robila (prvý krát v živote) cuketové placky. Mňam... podarili sa. A v práci sa práve napchávam tým, čo mi priniesol kolega z mesta - tiež som to ešte nejedla, ale je to super. Kuracie prsia s brokolicou a zapečené so syrom + ryža a kapustový šalát. Určite aj toto doma niekedy urobím. Vyzerá to jednoducho.
sysula
13.08.09,10:02
Dnes je zbytok zo vcerajsej vecere:plneny masity bocik, cervena kapusta a knedla :) a pre mna: cestoviny s paradajkovo-bazalkovou omackou ;)
janaGT
13.08.09,10:06
my máme zeleninovú polievku s krupicovými haluškami a tvarohové rezance
Silvernola
13.08.09,11:22
Kelový prívarok plus "špekáčkoví ježkovia"
janaGT
13.08.09,11:26
Kelový prívarok plus "špekáčkoví ježkovia"
ako robíš kelový prívarok? Ja robím len kelovú polievku.
Si pamätám, že v škole nám to dávali s nejakým mäsom v strede.
Silvernola
13.08.09,11:42
ako robíš kelový prívarok? Ja robím len kelovú polievku.
Si pamätám, že v škole nám to dávali s nejakým mäsom v strede.
Nakrájaný kel podusím (diétne) na vode do polomäkka, ochutím soľou, mletým korením a cesnakom, pridám pokrájané zemiaky a rascu. Zahustím tmavou (paprikovou) zásmažkou a pridám majoránku. Ak mám toho viac, pred pridaním zásmažky odoberiem nejakú tú porciu a strčím na horšie časy do mrazáku.
Tweety
13.08.09,11:43
ako robíš kelový prívarok? Ja robím len kelovú polievku.
Si pamätám, že v škole nám to dávali s nejakým mäsom v strede.
Zvykne sa k nemu robiť perkelt,(na tanier na porciu prívarku sa do stredu naloží), alebo len opečený špekáčik.
vulxy
13.08.09,12:07
prave som dokoncil lečo s klobasou....mnnnam secko z vlastnych "surovin":D
Kazu
13.08.09,12:43
ako robíš kelový prívarok? Ja robím len kelovú polievku.
Si pamätám, že v škole nám to dávali s nejakým mäsom v strede.

Ku kelovému prívarku robím hovädzie na šťave. Prívarok robím podobne ako Silvernola ale nedávam papriku, tá je v mäsovej šťave.
janka marenistakova
13.08.09,12:50
Ja robím rôzne prívarky - aj kalerábový, kapustový, zemiakový, zo zelenej ale aj suchej fazule, hrachovú kašu, zo zeleného hrášku, k toku väčšinou špekáčiky, volské oko, vyprážanú alebo len opečenú salámu, fašírku alebo perkelt.
janaGT
14.08.09,05:39
Ku kelovému prívarku robím hovädzie na šťave. Prívarok robím podobne ako Silvernola ale nedávam papriku, tá je v mäsovej šťave.
to hovädzie robíš ako?
brunca1
14.08.09,06:42
Dbes na veceru a dufam zajtra aj na obed ....:)
Hovadzi gulas s knedlou... asi viete ako sa to robi len ja davam kepoc cibule , aj cervene vino ked dusim a miesto vody pol litra hov. vyvaru a a zahustujem takou nemeckou zapraskou kupenou z Kauflandu, maju svetlu aj tmavu. Knedlu si urobim sama, ked budem leniva, tak nie ... Dobru chut
Kazu
14.08.09,07:10
to hovädzie robíš ako?

Na oleji spením cibuľu, do toho hovädzie pokrájané na rezance, môže byť aj na kocky, opečiem tak aby sa zatiahlo, posypem paprikou, rascou, premiešam a zalejem horúcou vodou. Občas podlievam a dusím do mäkka. Potom pridám korenie. Šťavy nerobím veľa, len tak aby bolo mäso zatopené.
rozum
14.08.09,11:34
Tak dnes na obed je u nás hrstková polievka, druhé jedlo halušky s bryndzou a opraženou slaninkou.:)
Darina1234
14.08.09,12:08
U nas hov. polievka s mrveničkou, knedla, chrenova omačka a hov. varene, večera palacinky s čokoladou a šlashačkou. Darmo musim chlapci ma idu vyjesť.
MarcelkaT
14.08.09,12:50
U nás idú dosť na odbyt torteliny. Stačí ich len uvariť v osolenej vode, scedím pokvapkám olivovým olejom a posýpem nastruhaným syrom. Niekedy manžel urobí takú omačku do ktorej vsypem torteliny, premiešam a tiež posypem postruhaným syrom. Recept na omáčku / ja tomu hovorím maglajz/ neviem, to je jeho špecialita.
emik
14.08.09,12:50
pridam nieco z mojej kuchyne:
1. salat s tuniakom:
- 200 g rucola, 3 paradajky, 2 papriky, 2 male uhorky
Dolezite je aby to bolo ochutene na taniery, pred podavanim, cize aby to nestalo s dresingom pol dna :)
dresing - velmi jednoduchy: olivovy olej - primerane (kedze aj tuniak ma olej), balsamikovy ocot (velmi decentne, ma vyraznu chut), morska sol, cierny korenie cerstvo pomlete
- na vrch tuniak z konzervy, najlpesie s olivovym olejom

2. varena kukurica s maslom
3. cestoviny s roznymi omackami
porcia pre 2 osoby / 250 g cestovin

paradajkova - celkovy cas varenia cca 5-6 minut
2-3 struciky cesnaku, pokrajane na drobne kusky oprazit na olivovom oleji (1-2 min), pokrajané paradajky z konzervy (klasicka mala konzerva), alebo zavarane, varit 3 min, na uplny koniec 4 listy pokrajanej cerstvej bazalky a parmezan

cuketovo smotanova - celkovy cas varenia cca 20 min
- maly kusok slaninky oprazime, pridame mensiu cuketu pokrajanu na tenke pasiky. Spolu dalej restujeme az cuketa zmakne. Pridame slahackovu smotanu 250 ml. Nechame zovriet a po 1 min. vypneme. Ak je omacka riedka, zahustit parmezanom. Taktiez sa moze prijat aj biele vino, ktore zjemni chut. Musi sa ale dlhsie povarit s tou cuketou, cca 3-4 min

Cestoviny varit uz pocas varenia omacky, aby to bolo naraz hotove. Samozrejme nerozvarit cestoviny :D


(zboznujem taliansko a ich kuchynu :))
Maruška54
14.08.09,13:19
Zvykne sa k nemu robiť perkelt,(na tanier na porciu prívarku sa do stredu naloží), alebo len opečený špekáčik.
Ja keď varím hovadziu polievku tak urobím kelový prívarok a k tomu varené hovadzie maso z polievky. Kel varím so zemiakmi, potom scedím, potlačím, zelejem polievkou, pridám trošku zásmažky s cesnakom a hotovo.
terezamaria
14.08.09,15:13
http://i44.tinypic.com/2q9c76q.jpg



Dnes som robila zeleninovú polievku s haluškami a šunkaflek. K nemu uhorkový šalát.
Heni
14.08.09,15:18
Dnes som robila zeleninovú polievku s haluškami a šunkaflek. K nemu uhorkový šalát.

šup šup sem s tým receptíkom na šunkaflek... ;)
terezamaria
15.08.09,07:23
Recept som dostala od mojej priateľky na Porade Biondy a je naozaj výborný.

Uvarí sa cestovina - fliačky , údené mäsko - tak 45 dkg/ záleží od množstva cestoví,môže byť aj l kg, pokiaľ robíme veľa cestovín/ sa tiež uvarí, po vychladnutí sa pomelie a zmieša s uvarenou cestovinou.
Vymastí sa pekáč, nasype zmiešaná zmes cestovín a údeného mäska, rozšľahajú sa 3 vajcia, zalejú v miske smotanou na varenie a šľahačkovou smotanou, osolí sa, okorení a vyleje na zmes. Je dobre, aby to bolo zaliate, nie je to potom suché. Pečieme v rúre asi 45 minút.

Bionda mi radila, že najlepšie sú k tomu uhorky kvašáky, nakoľko som nemala, spravila som uhorkový šalát.
terezamaria
15.08.09,07:37
Dnes idem piecť opačný jablčník.Voláme ho OBLÍŽ JABLČNÍK

Na plech sa rozloží alobal, nasypú sa postrúhané, keď treba vyžmýkané jablká, cca 1 kg,posypú sa 2 vanilkovými cukrami a škoricou.
Na to sa vyleje vyšlahané piškótové cesto:
-4 vajcia
-6 polievk.lyžíc kryšt.cukru
do dobre vyšlahaného pridať
-1 dcl oleja
- spolu zmiešaných 6 polievk.lyžíc kopcom polohr.múky a 1 prášok do pečiva
- 1 lyžičku kakaa
Rovnomerne opatrne rozotrieme a dáme piecť.

Po upečení vyklopíme na opačnú stranu pekáča, teda obrátený pekáč a stiahneme alobal. Po vychladnutí na vrch natrieme 2 pudingy bez varenia, je čokoládový alebo vanilkový, podľa chuti. Pokiaľ ho chcete mať vyzdobený, postrúhate čokoládu, ale netreba.Papá sa lyžičkou, je krehučký. Zje sa tak rýchlo, že ani nebudete vedieť kedy a nebude ho.
Heni
15.08.09,07:46
terezamaria, dík za tip, vyskúšam fleky aj jablčník ;):)
Maruška54
15.08.09,07:57
u mňa dnes kuracie tyčinky a kapustový šalát
terezamaria
15.08.09,08:06
u mňa dnes kuracie tyčinky a kapustový šalát

Maruška ja zasa prosím recept na kuracie tyčinky.Ďakujem.
Maruška54
15.08.09,08:13
kuracie prsia nakrájam na pásiky asi 2x2 cm posolím, urobím cestíčko z hladkej múky, vody,soli a trošku prášku do pečiva. Kuracie tyčinky namočím do cestíčka a vypražím, k obedu sú chrumkavé a k večeri to pekne navlhne a je to veľmi dobré a hlavne rýchle. Je to podľa jedného vietnamského kuchára, oni si to namáčajú také vypražené do tej ich sojovej omáčky, ale ja k tomu robím hocičo ryžu, hranolky alebo náš záhorácky zemiakový šalát.
buchač
15.08.09,08:19
šup šup sem s tým receptíkom na šunkaflek... ;)

Tento výraz spojený s jedlom ....:eek::eek::eek:

Okamžite sa mi vynoria spomienky na vojenčinu ....kriste , to bol ale blaf , aspoň podľa mňa , ostatní to tlačili do hlavy ostošesť .;)
V prípade , ak toto jedlo bolo na večeru , tak ma to stálo cca búra až pětku v arme ...;)

Tým ale nechcem povedať , že sa tam varilo nejak obzvlášť zle , skôr naopak ...
tutiola
15.08.09,09:13
Hovädzia roštenka plnená kyslou kapustou a zemiaky. Nevýhodou je, že si mäsko treba dať do marinády tak 3-4 dni vopred, ale je to chutné a slávnostnejšie. V mojom prípade som využila mäsko, ktoré bolo pôvodne na gril a keďže sme negrilovali máme obed.
buchač
15.08.09,12:25
Že aké dobré bolo ...:rolleyes:;):D

http://www.youtube.com/watch?v=XrQ3L6Pt4lM&feature=related
Nachtigal
16.08.09,14:19
kuracie prsia nakrájam na pásiky asi 2x2 cm posolím, urobím cestíčko z hladkej múky, vody,soli a trošku prášku do pečiva. Kuracie tyčinky namočím do cestíčka a vypražím, k obedu sú chrumkavé a k večeri to pekne navlhne a je to veľmi dobré a hlavne rýchle. Je to podľa jedného vietnamského kuchára, oni si to namáčajú také vypražené do tej ich sojovej omáčky, ale ja k tomu robím hocičo ryžu, hranolky alebo náš záhorácky zemiakový šalát.
super, vždy som chcela vedieť aké je to cestíčko, ja som jedla takto vypraženú mladú zeleninu, mrkvičku, brokolicu, karfiol ..... a spolu s pikantnou omáčkou mi to veľmi chutilo, toto zajtra vyskúšam:D
MarcelkaT
17.08.09,11:00
Maruška, vyskúšam Tvoj recept na kuracia tyčinky. Určite je dobrý.
Zita5
17.08.09,11:02
kuracie prsia nakrájam na pásiky asi 2x2 cm posolím, urobím cestíčko z hladkej múky, vody,soli a trošku prášku do pečiva. Kuracie tyčinky namočím do cestíčka a vypražím, k obedu sú chrumkavé a k večeri to pekne navlhne a je to veľmi dobré a hlavne rýchle. Je to podľa jedného vietnamského kuchára, oni si to namáčajú také vypražené do tej ich sojovej omáčky, ale ja k tomu robím hocičo ryžu, hranolky alebo náš záhorácky zemiakový šalát.

To je aký záhorácky zemiakový šalát ?;)
bv_alexandra
17.08.09,11:05
U nás bol včera obedik :
vypražaný patizon a karfiol s varenými zemiakmi a šalátom. Dnes to dopapáme, takže dnes nevarím:);)
ZuzanaP
17.08.09,12:19
Ja spravím dnes toto na zajtra:

Těstoviny s brokolicovou omáčkou

Na oleji zpěníme nadrobno nakrájenou cibulku a česnek. Přidáme nadrobno nakrájenou brokolici, osmahneme ji, zalijeme trochou vody a podusíme.
V druhém nádobě si připravíme sýrovou bešamelovou omáčku – použijeme zásmažku, mléko nebo smetanu, 2 žloutky, sůl, špetku pepře, nastrouhaný sýr a vše smícháme. Nakonec přidáme dušenou brokolici a nadrobno nakrájenou šunkou. Těstoviny přelijeme připravenou brokolicovou omáčkou.
Dáša_
17.08.09,13:06
U nás dnes "mrkvové bochníčky" - teda, tak tomu hovorím vznešene.
Ale inak potichu, je to taký povíkendový vymeták chladničky :)))

Ku tomu nejakú zeleninu - dnes paradajkový šalát.
Darina1234
17.08.09,13:12
U nás bol včera obedik :
vypražaný patizon a karfiol s varenými zemiakmi a šalátom. Dnes to dopapáme, takže dnes nevarím:);)

To kolko si vysmažila patizonov aj karfiolov, ked zvyšilo aj na dnes? Ja som vcera vypražila 20 reznov a dnes nic, uvarila som im halušky s bryndzou.
Maruška54
17.08.09,13:55
To je aký záhorácky zemiakový šalát ?;)
Menšie zemiaky najlepšie sú rohlíčky alebo ružaky uvaríme v šupke ošúpeme, nakrájame ne tenké kolieska, posolíme, urobíme sladkokyslý nálev a dáme do toho povariť nakrájanú cibuľu/ja si dávam len pažítku kvôli zlému tráveniu/. Horúcim nálevom zalejeme nakrájané zemiaky, premiešame zľahka a navrch nalejeme slnečnicový alebo olivový olej. Najlepší je čerstvý, z chladničky už chutí ako zmrznuté zemiaky.
Kazu
17.08.09,16:48
Bola som zvedavá, či vy na dolnom konci robíte taký istý ako my na hornom konci. Ale je taký istý:---
janaGT
18.08.09,09:59
u nás dnes rizoto
Darina1234
18.08.09,10:07
U nas dnes vypražany karfiol, zemiaky varene ,tatarska + dobra zeleninova polievka
Maruška54
18.08.09,10:11
nie je to síce obed ale robila som zelerovú pomazánku...nastrúhať zeler na jemnu a zmiešať to s tatarkou...zdravé s nezdravým ale dobré
Elena Navrátilová
18.08.09,10:15
Menšie zemiaky najlepšie sú rohlíčky alebo ružaky uvaríme v šupke ošúpeme, nakrájame ne tenké kolieska, posolíme, urobíme sladkokyslý nálev a dáme do toho povariť nakrájanú cibuľu/ja si dávam len pažítku kvôli zlému tráveniu/. Horúcim nálevom zalejeme nakrájané zemiaky, premiešame zľahka a navrch nalejeme slnečnicový alebo olivový olej. Najlepší je čerstvý, z chladničky už chutí ako zmrznuté zemiaky.

U nás sa tomuto šalát hovorí "cibuľový". ;)
m.hladka
18.08.09,10:16
Dnes som varila ja- vyprážaný syr so šunkou (dcére so salámou), hranolky a jogurt vymiešaný s nakrájanou cibuľou a korením.

Zajtra varí manžel, našla som mu tu 3 recepty z cukety - som zvedavá, ktorým ma prekvapí a kto to potom bude papať.
Nachtigal
18.08.09,10:23
ja som práve dojedla - cestovinu strunky s tvarohom a mletými orechami, vraj kombinácia tvaroh-orechy je dobrá na kosti, nuž čo človek neurobí pre zdravie, ale chutilo mi to!!!!!!:D
janka marenistakova
18.08.09,10:24
Ja dnes úplne obyčajný bravčový perkelt s cestovinou a zeleninovým šalátom a ešte rybaciu pomazánku -
na oleji do sklovita 2 cibule, na to 4 vajíčka , urobiť riedku praženicu, posoliť až hotovú , vliať asi 2,5 dcl mlieka, sypať opatrne krupicu, kým sa nevytvorí stredne hustá kaša, nechať vychaldnúť, pridať 2 maslá / po 100 g /, môže byť aj syr z črievka, 2 rybičky v oleji, trochu korenia na ryby, karí a horčice, vyšľahať alebo vymiešať do jemna - je toho veľa a ozaj dobré
ZEvina
18.08.09,10:30
U nás hrášková polievka, kôprová omáčka, zemiaky, volské oko.
Já pomazánky môžem. Robím aj rybaciu, ale tú od janky marenistakovej večer vyskúšam. Vyzerá dobre!
Dáša_
18.08.09,10:33
šošovica a cibuľový zemiakový šalát s opečeneu klobáskou. Ste mi s tými zemiakmi narobili chute.
Maruška54
18.08.09,10:38
U nás sa tomuto šalát hovorí "cibuľový". ;)
Elenka neviem kedy a prečo sme si ho my záhoráci privlastnili
Nachtigal
19.08.09,06:10
dnes vyskúšam tie cukinové placky s ovsenými vločkami!!! polievka bude asi lusková, mám veľmi dobré fazulové lusky, sú žlté, veľmi dlhé a uvarené veľmi mäkké:D
bv_alexandra
19.08.09,06:13
My máme dnes zemiaky na kyslo s volským očkom:)
bv_alexandra
19.08.09,06:24
To kolko si vysmažila patizonov aj karfiolov, ked zvyšilo aj na dnes? Ja som vcera vypražila 20 reznov a dnes nic, uvarila som im halušky s bryndzou.
Ja to nevyprážam dopredu. ja len obalím dopredu - dam do chladničky a vypražím ked idemem papať:D
heja3
19.08.09,06:27
Chilli con carne s ryžou.
janaGT
19.08.09,06:30
Chilli con carne s ryžou.
ako to robíš?
ANNAP
19.08.09,06:34
ako to robíš?
aj aj chcem vedieť
mimi3
19.08.09,06:35
Aj ja robieram Chilli con carne ale jeme to s chlebom. Tá ryža je ako príloha?
mimi3
19.08.09,06:43
Môj recept na to chili: 500 g zomletého hov.masa-dávam bravčové, olej,hladká múka, 2 cibule,2 strúčky cesnaku, 2 lyžičky chilli korenia, soľ, mleté čierne korenie , masový vývar, 1 dcl červeného vína, paradajkový pretlak, zelená fazuľka,-dávam zaváranú bielu,strakatú, červenú ,2 feferónky.
Maso opečieme na oleji posypeme múkou trocha opražíme a pomaly pečieme na miernom ohni, pridávame postupne cubuľu, cesnak, chilli korenie, vývar, víno, pretlak, fazuľu a feferónky. Pred dovarením osolíme a okoreníme. To víno aj nemusí byť.
Je to hotové raz dva.
Zita5
19.08.09,06:53
Menšie zemiaky najlepšie sú rohlíčky alebo ružaky uvaríme v šupke ošúpeme, nakrájame ne tenké kolieska, posolíme, urobíme sladkokyslý nálev a dáme do toho povariť nakrájanú cibuľu/ja si dávam len pažítku kvôli zlému tráveniu/. Horúcim nálevom zalejeme nakrájané zemiaky, premiešame zľahka a navrch nalejeme slnečnicový alebo olivový olej. Najlepší je čerstvý, z chladničky už chutí ako zmrznuté zemiaky.

Tento šalát robím , u nás to je zemiakovo cibuľový šalát;)
Nachtigal
19.08.09,06:55
z mletého mäsa robievam aj ja: opražím mäso na cibuľke a pridám veľa -nakrájanú mrkvu, zeler, hrášok, podusím, pridám kocku bujónu a dochutím - korenie, bylinky. Vodu vydusiť aby bola šťava hustejšia. Je to veľmi rýchle a chutné. Výhoda je v tom, že tam môžete dať čo vás napadne a tak recept vylepšiť!!!!;)
heja3
19.08.09,10:43
Ja mám v mrazáku uvarenú fazuľu s mrkvou na cibuli (uvarila som moc v kuchte, tak som odložila a teraz sa jej chcem zbaviť).
Do kuchty dám mleté hovädzie mäso na cibuľu, osolím, do biela opečiem, poprášim paprikou červenou a kari korením, múkou pridám rajč. šťavu, trocha bieleho vína (aké mám, také dám), nechám podusiť. Potom ešte do hotového redšieho mäsa dám fazuľu z mrazáku (môžete dať hotovú zaváranú - červenú , mrazenú kukuricu, strúčik cesnaku, dobre zohrejem.
Ryža je príloha + niečo kyslé - uhorky.
Treba robiť na obed keď večer nikam nejdete, alebo skôr na večeru.
(Bielkoviny z mäsa a hlavne z fazule sa štiepia po 4-5 hodinách a nemá to dobrý koniec :) )
Ale keď ja to mám tak rada...
invest
19.08.09,13:20
Môj recept na to chili: 500 g zomletého hov.masa-dávam bravčové, olej,hladká múka, 2 cibule,2 strúčky cesnaku, 2 lyžičky chilli korenia, soľ, mleté čierne korenie , masový vývar, 1 dcl červeného vína, paradajkový pretlak, zelená fazuľka,-dávam zaváranú bielu,strakatú, červenú ,2 feferónky.
Maso opečieme na oleji posypeme múkou trocha opražíme a pomaly pečieme na miernom ohni, pridávame postupne cubuľu, cesnak, chilli korenie, vývar, víno, pretlak, fazuľu a feferónky. Pred dovarením osolíme a okoreníme. To víno aj nemusí byť.
Je to hotové raz dva.
kde beriete ten mäsový vývar? Alebo iba bujony???
mimi3
19.08.09,13:42
Ja používam bujóny,(v poslednej dobe iba zeleninové) ale môže sa tam dať aj masová polievka.
Nachtigal
19.08.09,15:01
neviem čí to bol recept, cukinové placky s ovsenými vločkami, ale je super!!! placky sú chutné a chrumkavé:D
heja3
20.08.09,06:46
Chilli con carne je uvarené a je mňam.:)
Marína
20.08.09,07:08
kde beriete ten mäsový vývar? Alebo iba bujony???
Stále, keď varím hovädziu, slepačiu alebo kuraciu polievku si trochu odoberiem a zamrazím. Nasúkam jeden sáčok z mikroténu do druhého, nalejem a zamrazím. Tiež zbytky vína na podlievanie mäsa.
ZuzuT
20.08.09,10:36
u nas je dnes "biela" polievka z fazulovych strukov a parene buchty s malinami :-) Na poziavku rodiny som kupila bravcove koleno a asi ez vikend ho robim. Nemate niekto nejaky "fajnovy" recept na jeho pripravu? Prip. aj rady
Maruška54
20.08.09,10:43
Maruška54
20.08.09,10:45
cukinové placky s ovsenými vločkami sú vynikajúce aj teplé aj studené...mala som ich aj na raňajky aj na obed
Bionda
20.08.09,11:22
Ja som dnes robila vynikajúcu grilovanú zeleninu ( v rúre cuketa, cibuľa, paradajky, paprika, cesnak pokvapkaná olejom :D ) a na konci posypané parmezánom :D:D:D mňam, ani to mäso som veľmi nemusela, keď taká dobrá sa upiekla :D:D:D:D
Inak hlásim včera bola- hovädzia polievka s mäsiskom a špenátový prívarok a ryžový nákyp- výber podľa chuti :D:D:D
Dnes paradajková s čerstvých paradajok a mozzarela do nej :D a pečené kuracie stehná s ryžou a tá dobrá zelenina!
ZuzuT
20.08.09,11:23
Maruška54, ďakujem :-)
Nachtigal
20.08.09,11:39
cukinové placky s ovsenými vločkami sú vynikajúce aj teplé aj studené...mala som ich aj na raňajky aj na obed
jéj, ja som tiež dnes raňajkovala včerajšiu placku ohriatu v mikrovlnke, teplé raňajky :D
MarcelkaT
21.08.09,11:38
Hovädzia s pečeňovými haluškami, pangasius v cestičku, varené zemiaky a hruškový kompot.
Maruška54
21.08.09,11:50
U mňa paradajková kapusta s vyvareným bravčovým masom z kapusty a záhorácke knofle.
MarcelkaT
21.08.09,12:09
Maruška, čo sú to záhoracké knofle, /niečo cetovinové alebo knedľa/?
Maruška54
21.08.09,12:12
je to druh knedlí už som to niekde prikladala, pohľadám a priložím
liba2
21.08.09,12:16
Maruška, čo sú to záhoracké knofle, /niečo cetovinové alebo knedľa/?

Záhorácke knofle

http://www.porada.sk/773194-post36.html
maca.tt
22.08.09,11:56
Dnes som vysmážala plnený lángoš,
tetrisss
22.08.09,12:25
Dnes som vysmážala plnený lángoš,

Trochu to dovysvetli, prosim, to som este v zivote nepocula.:---
maca.tt
22.08.09,13:54
Trochu to dovysvetli, prosim, to som este v zivote nepocula.:---
Cesto sa roztiahne ako ked sa pečie lángoš,potom sa polovica potrie kečupom a naplní sa krájanou zeleninou v mojom prípade cibula,rajčina,paprika,môže sa dať plátok šunky a syr. Ja som dnes dala aj klobásku a syr som nakrajala na malé kocečky,plní sa len polovica cesta ,potom sa preklopí a kraje dobre pritlačia.vysmáža sa klasicky ako langoš.
kukučka
22.08.09,14:18
prosím, zopakujte recept na tie cuketové placky
tetrisss
22.08.09,14:22
Cesto sa roztiahne ako ked sa pečie lángoš,potom sa polovica potrie kečupom a naplní sa krájanou zeleninou v mojom prípade cibula,rajčina,paprika,môže sa dať plátok šunky a syr. Ja som dnes dala aj klobásku a syr som nakrajala na malé kocečky,plní sa len polovica cesta ,potom sa preklopí a kraje dobre pritlačia.vysmáža sa klasicky ako langoš.

Este mam dotaz, ak mozem, cesto ako na obycajne langose?ak sa ti chce napis a zelenina surova?
tetrisss
22.08.09,17:03
Tak mi to predsa nedalo a langose som si spravila podla seba, cesto:
500g hladka muka
2Og drozdie
1 CL cukor
1 KL sol
1 stredny uvareny pretlaceny zemiak
300 ml mlieko /voda/
Cesto spracujeme ako kysnute, nechame vykysnut, rozdelime na 10 casti, vyformujeme oval, na polovicu dame plnku, prelozime a vyprazime.
Plnka:
Na masle oprazime 1 nakrajanu velku cibulu, pridame na male kusky pokrajanu cervenu papriku, 1 konzervu sampionov a trochu podusime. Po vychladnuti som tam pridala na kocky nakrajanu mozarelu, udeny syr, alebo aky mame radi, mozno by bola aj niva dobra.
Hodila by sa tam urcite aj plnka z mleteho masa.
Je to velmi dobry napad, dakujem.
maca.tt
22.08.09,17:56
Dakujem som rada že som prispela nápadom ktorý zaujal,ja dávam všetko surové,cesto robím so smotanou ktoré vydrží v chladničke týždeň.Inú plnku som zatial neskúšala.
terezamaria
22.08.09,18:49
Dakujem som rada že som prispela nápadom ktorý zaujal,ja dávam všetko surové,cesto robím so smotanou ktoré vydrží v chladničke týždeň.Inú plnku som zatial neskúšala.

Môžeš napísať prosím ten Tvoj recept na cesto so smotanou? Je ich plno, ale najlepší je vyskúšaný. Ďakujem.
Beella
22.08.09,19:33
prosím, zopakujte recept na tie cuketové placky

Tu sa spomínajú http://www.porada.sk/t113919-p61-co-dnes-na-obed.html

Ja mám tieto odskúšané ;)
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=6297
- tieto sú také "palacinkové"

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=16133
- taká placková klasika :D
Beella
22.08.09,19:38
Ja som dnes navarila slepačiu polievku, bude aj na zajtra. K sliepke som urobila chrenovú omáčku a žemľové knedle :)
janasv
22.08.09,20:25
Aj ja už mám dnes polievku aj na zajtra - kuraciu. A ešte biele mäsko naložené na čínu v chladničke a ešte upečiem aj kuracie stehná a zemiaky. Plus zeleninový šalát so smotanou a cesnakom.
wagner
22.08.09,20:29
Môžeš napísať prosím ten Tvoj recept na cesto so smotanou? Je ich plno, ale najlepší je vyskúšaný. Ďakujem.
Terezka, otvor si príspevok Najlepšie lángoše na svete a recept od Kitky. Sú fakt výborné, aj ja ich robím.
maca.tt
23.08.09,07:13
Môžeš napísať prosím ten Tvoj recept na cesto so smotanou? Je ich plno, ale najlepší je vyskúšaný. Ďakujem.
1kg polohrubej múky,0.5l mlieka,250g kyslej smotany,50g kvasnice,trocha cukru,sol,1lyžička sodabikarbony.
Xanti
23.08.09,11:45
No ja som dnes kuchtila opekané zemiačiky, bravčové na šampionoch, a k tomu som si vymyslela jahodový zákusok, ten ešte uvidím ked zatuhne čokoláda či bude vôbec jedlý. :D:D:D
Džipák
23.08.09,12:38
My sme dnes mali na obed kuraciu polievočku, bravčové plnené rezne ( šunk.saláma, plátkový syr ) , zemiakovú kašu a uhorkový šalát. Bolo to výborné.
terezamaria
23.08.09,17:34
Terezka, otvor si príspevok Najlepšie lángoše na svete a recept od Kitky. Sú fakt výborné, aj ja ich robím.

A dáváš tam 4 KL soli? Niekto sa tam pýtal, či to nie je veľa, odpoveď tam nebola,.Ďakujem za navigovanie na recept.
terezamaria
23.08.09,17:35
1kg polohrubej múky,0.5l mlieka,250g kyslej smotany,50g kvasnice,trocha cukru,sol,1lyžička sodabikarbony.

Ďakujem pekne, vyskúšam.
wagner
23.08.09,18:14
A dáváš tam 4 KL soli? Niekto sa tam pýtal, či to nie je veľa, odpoveď tam nebola,.Ďakujem za navigovanie na recept.
Ja dávam iba jednu lyžičku soli. Keď treba, tak si dosolím hotový lángoš. Inak sú veľmi dobré. Mám ich odskúšané.
Kazu
24.08.09,10:27
Dnes rajščákové zelé. Ak to preložím do slovenčiny už mi to akosi nechutí :D
plada
24.08.09,11:58
Len čo som si to prečítala, hneď som dostala chuť. Ty si asi zo Záhoria, lebo tam sa tak hovorilo, tiež som tam vyrastala.
My máme bryndzové pirohy s cibuľkou, slaninkou a smotánkou.
Plada
Kazu
24.08.09,16:17
Len čo som si to prečítala, hneď som dostala chuť. Ty si asi zo Záhoria, lebo tam sa tak hovorilo, tiež som tam vyrastala.
My máme bryndzové pirohy s cibuľkou, slaninkou a smotánkou.
Plada

Som sa riadne rozosmiala :--- :---:--- Pozri si druhý riadok pod mojim nickom :D:D:D:D
Nachtigal
25.08.09,05:14
dnes Egyptská polievka: 20 dg červenej šošovice, 2 veľké mrkvy, 1 hrubší plátok zeleru, 1 cibuľka, 1 kocka bujónu

Červenú šošovicu dobre opláchneme a dáme variť do mäkka, je to veľmi rýchlo cca 15 min. Uvarenú šošovicu prepláchneme a dáme späť do hrnca spolu s nadrobno nakrájanou zeleninou a varíme kým nie je zelenina mäkká. Pridáme kocku bujónu a potom ponorným mixérom rozmixujeme. Na panvici udusíme na troške oleja na kocočky nakrájanú cibuľku, pridáme trošku kečupu alebo rajčinového pretlaku, rozkrájanú čili papričku. Nakoniec to vmiešame do polievky. Polievka by mala byť hustá. Posypeme petržlenovou vňaťou. Čili nemusí byť, stačí nakoniec pridať mleté korenie.
Druhé budú asi nejaké zapekané cestoviny.....:D
plada
25.08.09,06:06
Som sa riadne rozosmiala :--- :---:--- Pozri si druhý riadok pod mojim nickom :D:D:D:D
Vždy si pozriem, odkiaľ poraďák je, tentokrát ma recept tak zaujal, že skúmať Tvoje bydlisko ma vôbec nenapadlo. Ale trafila som sa, no a že si sa pobavila, tak to ma teší, život je aj o takýchto drobnostiach.
Zdraví Ťa tiežzáhoráčka
Plada
bv_alexandra
25.08.09,06:10
;)Ja som včera večer varila palacinky a na dnes som ukuchtila pečenú sekanu a zemáky:)
ZuzanaP
25.08.09,06:13
Pečené kuracie krídla, ryža s hráškom a kukuricou....
Gabriela555
25.08.09,06:35
Ja dnes budem robiť vyprážanú cuketu, zemiaky a miešaný šalát (rajčiny,cibuľa,paprika,uhorka).
Jara
25.08.09,06:42
Mám peknú hovädzinu, tak urobím španielske vtáčky, už dlho neboli a ryžu. Polievku mám ešte od nedele kuraciu.
MarcelkaT
25.08.09,07:06
U nás bude karfiolová polievka, vypražaný karfiol, cripsované zemiaky a šalát-ešte neviem aký. Včera bola kuracia polievka a strapačky s tvarohom.
m.hladka
25.08.09,11:58
Dnes boli špagéty.
ZEvina
26.08.09,09:28
Obed za niekoľko minút - kapustnica z pohára, čerstvý chlebík od pekára:D
Jara
26.08.09,09:29
Francúzke zemiaky, fazuľová polievka
ZEvina
26.08.09,09:41
Francúzke zemiaky, fazuľová polievka

si deň vopred - ja to isté zajtra :D a ešte hlávkový šalátik.
Jara
26.08.09,10:31
si deň vopred - ja to isté zajtra :D a ešte hlávkový šalátik.

Ja s tým počítam, že ostane aj na zajtra... :D. Sme len dvaja s manželom, takže keď spravím jeden riadny plech a hrniec polievky, zajtra oddychnem ;)
Dáša_
26.08.09,13:03
Ja s tým počítam, že ostane aj na zajtra... :D. Sme len dvaja s manželom, takže keď spravím jeden riadny plech a hrniec polievky, zajtra oddychnem ;)

ja som musela prestat varit na viac dni, dokonca nemozem ani na obed navarit viac a nechat na veceru. Ak trafim oblubenu vec, synacik chodi do hrncov, kym tam nieco je :cool: A neprospieva mu to. Takze len presne odmerane porcie, aj ked je to hodne namahave.

Dnes som robila pizzu a upiekla mafiny.
janaGT
26.08.09,15:25
aj u nás dnes boli francúzske zemiaky,
zajtra budem robiť špenát so zemiakmi a volským okom
wagner
26.08.09,18:03
ja som musela prestat varit na viac dni, dokonca nemozem ani na obed navarit viac a nechat na veceru. Ak trafim oblubenu vec, synacik chodi do hrncov, kym tam nieco je :cool: A neprospieva mu to. Takze len presne odmerane porcie, aj ked je to hodne namahave.

Dnes som robila pizzu a upiekla mafiny.
A čuduješ sa, keď vyváraš také dobroty?
Nachtigal
26.08.09,18:04
presne teraz som si to myslela i ja:)
Dáša_
26.08.09,18:14
A čuduješ sa, keď vyváraš také dobroty?

:D:D:D
wagner
26.08.09,18:20
Ja som si navarila polievku v štýle - čo záhrada dá. Zemiaky, mrkva, petržlen, ružičkový kel, fazuľa(likvidovala som fazuľu a tých pár zelených strukov sa mi neoplatilo variť zvlášť). Zajtra si k tomu prirobím tekvicové placky. Tekvica je už očistená v chladničke.:)
adi11
26.08.09,18:20
Dnes som vypražila patizón, k tomu uvarené zemiaky a tatarskú.Toto jedlo je lahké, preto pred a po ňom klobása alebo párky