Tweety
30.12.10,08:44
Nie, od kohúta majú ďaleko, kedže sa šúľajú, majú názov aj šúľance. Sú zo zemiakového cesta, poliate maslom a spomínanou strúhankou.
verkaz
30.12.10,08:21
Pretože sa zas budeme cez sviatky prejedať, tak dnes mám od včera šošovicovú polievku a urobím cestovinu so syrovou omáčkou a brokolicou.
jozka56
30.12.10,13:03
Ja som dnes mala čerstvo uvarenú kapustnicu s chlebíkom, varím ešte údené, aj to bude s chlebíkom.
durisovad
30.12.10,14:55
Dnes je posledna prilezitost dojest ryby a husi prip. kacice. Od zajtra az do Troch kralov len maso z tazkych zvierat, aby sa stastie dobre usidlilo a bolo lenive niekam sa od nas poberat.
adi11
30.12.10,14:55
Od včera krumplová omáčka s údeného rebra a piekla som makový závin a cesnačky z Porady od msa...sú výborné :):):) ďakujeeeeem..zajtra môžem robiť druhé :)
adi11
30.12.10,15:14
..a varí sa aj kapustička..šalátik na zajtra je už hotový...:)
evaj63
30.12.10,15:20
Hrachová polievka s opečenou hriankou, oškvarková nátierka. To by hádam na dnes stačilo.
KATA50
30.12.10,15:28
Pretože mi v tento čas vždy ostane kúsok údenej varenej krkovičky z Vianoc, tak ju zomeliem a zapečiem s uvarenou cestovinou. Polejem smotanou + vajcia + syr + petržl. vňať. K tomu cviklový šalát.
Gapo
31.12.10,11:35
Dnes ani tak na nie obed, ako po polnoci. Misu s "Henry" vajciami už mám pripravenú.
Tweety
31.12.10,11:37
Dnes ani tak na nie obed, ako po polnoci. Misu s "Henry" vajciami už mám pripravenú.
No, tá vyzerá teda mňam. Dobrú chuť :)
alabut
31.12.10,12:53
Ranajky - studena sprcha, prazenica s udenou slaninkou, bylinkovy caj, prechadzka zimnou krajinou.

Obed - pivo, poldeci v susednej obci.

Vecera - trinast litrov silvestrovskej kapustnice uz pomaly ubuda, plneny kapustny list, vyprazane file, oblozene chlebiky, syrove misy, ozraty frantiskan a ja viem, co este alabutka s dcerou uklohnia. Radost mat taku zenu, idem si pospat. :-)
Rozalka
31.12.10,13:25
Plnený kapustný list - pre armádu :)
Na zajtra predpripravená "Dalmatinska pašticada"
m.hladka
31.12.10,15:29
Plnený kapustný list - pre armádu :)
Na zajtra predpripravená "Dalmatinska pašticada"

To je čo? "Dalmatinska pašticada", môžeš popísať? Ď.
Rozalka
31.12.10,15:36
http://www.porada.sk/575511-post5.html
Na Nový rok ako stvorené ;) = ani hydina, ani ryba
Ak chceš, môžem aj odfotiť
Tentokrát som mäsko "prešpikovala" aj mrkvičkou, pre efekt. Noky budú zajtra, zatiaľ teda len mäsko s omáčkou.
hnedoočka
31.12.10,17:03
Dnes ani tak na nie obed, ako po polnoci. Misu s "Henry" vajciami už mám pripravenú.

toto nevyzerá zle......;):confused: priložíš aj recept? záhadou je pre mňa, čo je pod tými vajíčkami....:confused:

u nás veľký hrniec plnenej kapusty, zemiakový šalát - dnes bude na sendvič,navrch šunka paprika a plátok syra....zajtra k rezňom...koláče od sviatkov a švagriná pribalila čerstvé...deťúrence na chatách, tak mne i manželovi bohato stačí....zverinec nemôže,ale aspoň olížu prsty... :)
evaj63
31.12.10,17:46
u nás sa dnes varil kotol kapustnice, údené, velikánska misa zemiakového šalátu.
po tomto minimálne 2 dni nevarím.
prajem dobrú chut' a veselého silvestra.
alabut
01.01.11,06:23
Dnes idem upiect nejaky netradicny chlieb. Kapustnice este dost. :-)
Marína
01.01.11,08:53
Už v noci sme sa rozhodli, dnes nevaríme. Od včera ostalo ešte dosť moravskej kapustnice, tatárskeho bifteku, slaných očiek, pražených mandlí, slaných mašličiek, kuracie prsia s ázijskou zeleninou a ryžou takže buď nasadíme diétu alebo pokračujeme v silvestrovskej noci.;):D Toť dilema.:confused: Mng. som sa "vyhrážala", že ak ten tatarák nezjeme bude na obed fašírka zo sviečkovice.:---
Nech vám to v tomto roku dobre varí.:)

Dnes idem upiect nejaky netradicny chlieb. Kapustnice este dost. :-)
Ak sa recept nestane rodinným klenotom, dúfam, že ho prezradíš.;) Už som piekla aj tvoje žemličky, tak ako chlieb, sú vynikajúce.:) Ešte raz ďakujem, že si sa s receptami podelil.
buchač
01.01.11,09:32
kotol kapustnice....

...kapustnicu mám ešte aj ja , no už tej kapusty je veľa v poslednej dobe ...

Idem ja variť len taký segedínsky guláš ...;)
Zdenka 0705
01.01.11,10:02
Tak ja si až teraz pochutnávam na novoročnej kapustnici.
Cez vianoce zvykneme variť kyslé hríby.
jozka56
01.01.11,11:50
U nás dnes šošovicová biela polievka, pečené bravčové mäso so slaninkou a cibuľou, zemiakové pyré a čerstvý jablkový kompót.
lavanda
01.01.11,12:59
Tu tiež šošovicová polievka, ale so zemiakmi a koreňovou zeleninou a varené bravčové koleno s chrenom a zemiakovo-cibuľovým šalátom.
alabut
01.01.11,17:18
Maryska :-), dnesny chlieb, skor zakusok. Foto je ilustracne, fotak mam v reklamacii.
Cesto: nemal som listkove, tak hladka muka, pivo, kusok masla hery palmarinu (vymietol som manzelke chladnicku), sol ... na dve hodiny do chladnicky.
Ragu: oprazit slaninku, potom cibula, por, mangold, mlete maso, podlievat pivom.
Vymastit a pomucit sklene misky, vyvalkat plat cesta, potriet cesnakom s olejom, prelozit ... na spodok misky jeden prelozeny plat, vrstva ragu, prikryt druhym prelozenym platom, popichat vidlickou. Piect cca 40 minut pri 230/180*C. Chlieb ... skor piroh, je uzasne krehky a vyborny. Nabuduce ho skusim s kysnutym cestom. :-)
evaj63
01.01.11,17:18
Ja som si myslela, že nebudem varit' aspoň 2 dni, ale som sa musela postavit' k sporáku kvoli synovi. Po týždni mu konečne klesla teplota a dostal chut' na špagety so slaninkou a paradajkovou omáčkou.
alabut
02.01.11,08:34
alabutka od rana nasava, tusim budem varit sam. :-)

Ranajky - silvestrovska kapustnica, citronovy liker, masovy zakusok, bylinkovy caj.

Obed - hovadzia polievka s pecenovymi haluskami, bravcova panenka v kari naleve, omastene zemiaky, paradajkovy salat, ozraty frantisek, bylinkovy caj, medovina.

Vecera - soda bicarbona. :-)
evaj63
02.01.11,14:25
Dnes iba hektolitre čaju pre chorého synátora.
Zdenka 0705
02.01.11,15:54
Evaj63, tak prajem synovi skoré uzdravenie. Nie je to nič moc, byť takto cez sviatky a na nový rok chorý.
Myslela som si, že keď včera už pýtal špagety so slaninkou, že už bude dnes lepšie, väčšinou keď deťom začne chutiť, je to príznak uzdravovania.
alabut
03.01.11,09:29
Ranajky - udena slanina, chlieb, cibula, bylinkovy caj.

Obed - krupkova polievka, plneny kapustny list, bravcova panenka v kari, pivo na doplnenie vitaminov.

Vecera - oblozene chlebicky, bylinkovy caj, nejake vino.
alabut
04.01.11,06:06
Ranajky - studena sprcha, slanina, chlieb, bylinkovy caj, prechadzka zimnou krajinou, ploskac slivovice na zlepsenie zraku pri pozorovani zatmenia.

Obed - pivo v susednej obci.
2009
04.01.11,08:32
Tak ako? Videl si niečo? Tu máme všetko pod mrakom fňuk a ešte aj to úplné v roku 2012 nebude vidieť zo Slovenska :mee::mee::mee:

http://www.spaces.sk/predpovede/zatmenie-slnka-2011/
vlados03
04.01.11,15:43
ak už neviem čo tak granadír
lavanda
04.01.11,19:22
Mňa cez Vianoce nadchla v TV Nigella so svojou sviečkovou Wellington, tak som sa dnes pozrela do svojich zásob a urobila si vykostené kuracie stehná temer na spôsob Wellington:D, akurát namiesto špenátu, ktorý som nemala, som dala nadrobno posekané a podusené šampiňóny a bola to bašta:).
verkaz
04.01.11,19:31
Zajtra budeme mať hraškovú polievku, syrový rezeň a zemiakovú kašu.
Daniela1010
05.01.11,05:35
Dnes to je šošovicová polievka.
ZEvina
05.01.11,08:20
Dnes cesnaková polievka, zapekaná zelenina s cestovinou a syrom, cviklový šalát.
luja5
05.01.11,08:20
klasické "kysucké" zemiakové placky, ktoré zatiaľ chutili všetkým pozvaným susedom, návštevám, aj tým zahraničným :)
základ je zrejme známy, ale postup možno menej, tak pripájam:

potraviny:): pre prípravu zemiakovej masy - nastrúhané zemiaky, dve vajíčka, medzi prsty soľ, veľa pretlačeného cesnaku, kávová lyžička majoránky a celej rasce, hladká múka (nie veľa, na prykrytie masy, masa má byť redšia) – všetko spolu premiešame
okrem toho - klasické maslo, mlieko
postup:): na šporák na drevo/uhlie (alebo na modernejšiu náhradu - okrúhlu platňu položenú na najmenší plynový horák na plný plyn) dávame cca 1-1,5 kopcovitej polievkovej lyžice masy na jednu placku (na okrúhlu platňu po dve, na šporák aj viac), kôpky rozotrieme lyžicou na oválne placky, po chvíľke (keď už prestáva lepiť a ešte neprihára) postupne nožom s nie veľmi ostrou špičkou jemne oddeľujeme od šporáka/platne a obrátime na druhú stranu, po obrátení postup oddeľovania opakujeme a dávame dosušiť na plech do predhriatej trúby (pri šporáku klasicky, plynová na 2-3, elektrická na cca 160-180 stupňov), na plechu v trúbe občas placky obrátime – podberáme nožom, aby sme sa nepopálili
zakaždým po odobratí placiek, keď sa nôž trochu od masy zababre, namočíme ho do kastrólika s vodou a očistíme druhým nožom, rovnako nožom prečistíme aj šporák/platňu a hneď dávame ďalšie kôpky masy (zachováva sa tak správna teplota povrchu šporáka/platne); sledujeme placky v trúbe, aby sa trochu zosušili, ale neprihoreli, zosušené vyberieme (obvykle po naplnení celého plechu, ak sa naň dávajú postupne po dve placky), poukladáme na seba na tanier, medzi ne dáme plátky masla a placky trochu zmäknú, potom skrútime do rúrok a ešte teplé podávame, papáme a zapíjame vlažným mliekom
na záver;): placky sa robia rýchlo, bez prestávok a okrem krútenia okolo šporáka/platne sa už nič iné nedá stíhať :)
pri väčšom počte hladošov je možné robiť naraz s dvoma plechmi
pri cca 4 osobách sa dá papať naraz, pri väčšom počte osôb sa papá na etapy, aby placky nevychladli a maslo nezačalo tuhnúť
placiek sa zje viac, ako takých, ktoré nie sú robené "suchou" cestou, napríklad ako pri kysuckej smúde robenej na bravčovej masti alebo na oleji
po napapaní a siestičke - šichta s čistením šporáka a okolo šporáka :);)
alabut
05.01.11,16:24
Ranajky - slanina, chlieb, cibula, citronovy liker, bylinkovy caj, studena sprcha a prechadzka do susednej obce.

Obed - pivo.

Vecera - acidkova krupkova polievka, plneny kapustny list so smotanovou urdou, cierna huba s jahodami, bylinkovy caj a idem dorazit medovinu.
msa
05.01.11,16:32
fazuľová polievka, francúzske zemiaky a tvarohový koláč
Deganova
05.01.11,16:48
... na úspešný štart do nového roka ponúkam ...
verkaz
05.01.11,18:19
Luja ja som to skúšala na suchej panvici a zdalo sa mi to lepšie , nenarobila som si toľko neporiadku ako priamo na platni.
verkaz
05.01.11,18:21
zajtra budeme mať pečenú kačku s lokšami
hnedoočka
05.01.11,18:59
[QUOTE=verkaz;1606959]zajtra budeme mať pečenú kačku s lokšami[/QUOTE

verkaz, to isté som mala v pláne ,ešte i s hubovou omáčkou,ale nakoniec bude kapustnica na írsky spôsob, opekance s kyslou kapustou,tvarohový koláč,zapekané penne cestoviny s kuracím mäsom,hubami,paradajkovou omáčkou s bylinkami a syrom, pizzovníky....a tuším aj dosť.
Zajtra mám sporákový deň,lebo synátor odchádza na inťák, ale vždy lepšie ,než ísť do práce......;):)
evaj63
05.01.11,20:36
dnes boli šunkafleky a na zajtra je už tiež navarený plnený kpustný list v paradajkovej omáčke.
luja5
05.01.11,20:37
zajtra budeme mať pečenú kačku s lokšami
Ahoj verkaz,
neviem toto vložiť za Tvoj príspevok, nechcela som to vkladať ako nový, ale akosi mi to nejde - neviem to :confused:.
Nikdy ma nenapadlo placky robiť na panvici, lebo odjakživa už moja babka to robila na šporáku, aj moja mama, aj ja na chalupe na šporáku a doma na platni, ale skúsim podľa Teba najbližšie zatiaľ aspoň sama pre seba panvicu. Ďakujem za tip.
Skúsim a uvidím, čo deti, či budú placky z panvice ako z platne, kde sa trošku "prichytia" a možno aj z toho majú typickú vôňu a chuť. Lebo moji sú fajnoví a majú radi klasiku, halušky musia byť strapačky (strúhané zemiaky, sádzanie z lopára), tiež žiadna polotovarová ale pravá domáca parená knedľa s polosuchými obyčajnými rožkami a krájaná niťou, domáce parené buchty len so slivkovým lekvárom ...
osky
05.01.11,21:57
Ahoj verkaz,
neviem toto vložiť za Tvoj príspevok, nechcela som to vkladať ako nový, ale akosi mi to nejde - neviem to :confused:.
Nikdy ma nenapadlo placky robiť na panvici, lebo odjakživa už moja babka to robila na šporáku, aj moja mama, aj ja na chalupe na šporáku a doma na platni, ale skúsim podľa Teba najbližšie zatiaľ aspoň sama pre seba panvicu. Ďakujem za tip.
Skúsim a uvidím, čo deti, či budú placky z panvice ako z platne, kde sa trošku "prichytia" a možno aj z toho majú typickú vôňu a chuť. Lebo moji sú fajnoví a majú radi klasiku, halušky musia byť strapačky (strúhané zemiaky, sádzanie z lopára), tiež žiadna polotovarová ale pravá domáca parená knedľa s polosuchými obyčajnými rožkami a krájaná niťou, domáce parené buchty len so slivkovým lekvárom ...

a nie ste vy nahodou trosku rozmaznani....:confused:;)
alabut
06.01.11,07:20
Ranajky - bylinkovy caj, citronovy liker.

Obed - trojkralova kapustnica, hovadzi gulas, domaca knedla.

Vecera - flasa vina so susedkou, nejaky kolacik. :-)
jozka56
06.01.11,10:00
Na obed dnes iba poskromno maslový chlieb s mliekom, ale poobede v robotovni budú čerstvé pečené rebrá, tie si dám:)
mysimis
06.01.11,10:02
Ja som už aj navarila - karé na dubákoch a domácej slaninke a tarhoňa. Ako dezert bude puding s jahodovým kompótom a šlahačkou.
SLAS
06.01.11,15:41
Zajtra francúzske zemiaky.
verkaz
06.01.11,15:54
Luja, skús to len panvicu musíš riadne rozohriať. Moji ani nezbadali, že som to tak začala robiť.
osky
06.01.11,20:26
tak dnes bolo u nas trochu zabavy pri vareni,ale nebola som nastastie/alebo na nestastie doma./
kedze som travila sviatok pracovne,muz si varil sam.nachystala som mu mlete mäso na fasirku.
prisla som domov a pytam sa,ci mi nenechal ani kusok ochutnat....
povedal ze nie ale ze aj tak to bolo hrozne,ze sa mu rozpadavali a priharali.....skratka,neboli dobre.
tak ma zaujimalo,co to bol za recept,kedze on velmi dobre vie ako sa robi fasirka....
samozrejme,bol lenivy,tak cibulku si tam nedal.len si to okorenil a osolil.
asi bol lenivy,tak si k mäsku pridal len trochu muky a struhanku,kedze mu nestrelila do oka,sa uz ani nesnazil najst........takze neboli ani obalene v struhanke tie jeho fasirky.
vajce si tam nedal!!!!!!!!!:eek:
lebo:citujem-povedala si ze nemam jest vajcia,ze omeletu az v piatok.../na vysvetlenie-moj muz by bol schopny zjest denne 10 vajec.to samozrejme nie je v poriadku,a ked si robi prazenicu tak potrebuje aspon 4-5 kuskov.ked k tomu priratam dake kolace a vyprazance,tak tyzdenne zje tych vajec aj bez tej prazenice dost.to sa mne nepaci,lebo jest tak vela vajec je nezdrave.
okrem toho,v piatok nejedavame mäso a jedine co pripada pre mojho muza do uvahy je nieco z vajec,ryb,hub a spenat-s volskymi ockami:D.takze vyber je veeeeelmi strohy,kedze on nie je na bezmäsitu stravu:(:mad:/

tak takto potom dopadli lenive fasirky bez vajca.....
ZEvina
07.01.11,07:37
Dnes obed zo včera: Bobovicová (veľká fazuľa) polievka s rezancami, restovaná pečeň, ryža, uhorky. Večer uvarím údené kolienko, chren, chlebík a zajtra sa chystám variť plnenú papriku v paradajkovej omáčke, knedľu, tvarohovú a jablkovo-makovú štrúdľu.
alabut
07.01.11,08:28
Chcel by som sa zbavit z mraznicky ... liter minimrkvicky, liter minipetrzlenu, liter a pol mangoldove listy, liter ruzickovy kel, liter hub, liter vykostene kurca. Co sa da z toho vykumstirovat? :-)
Marína
07.01.11,09:17
Chcel by som sa zbavit z mraznicky ... liter minimrkvicky, liter minipetrzlenu, liter a pol mangoldove listy, liter ruzickovy kel, liter hub, liter vykostene kurca. Co sa da z toho vykumstirovat? :-)
Z tejto kombinácie surovín mi vychádza jednoznačne ragú. Inšpirácia napr. tu http://www.dedoverecepty.sk/view.php?cisloclanku=2008080005
jozka56
07.01.11,10:11
Dnes polievka z kačacích drobov, pečené bravčové pliecko, dusená kapusta a knofle. A vnučenke spravím aj puding:)
Marína
07.01.11,10:20
Jožka, čo sú to knofle?
luja5
07.01.11,10:22
Luja, skús to len panvicu musíš riadne rozohriať. Moji ani nezbadali, že som to tak začala robiť.
Skúsim určite, na 100%, len aby nezbadali, budem ich musieť zatiaľ niekam poslať :);). Najlepšie k susedom na desiatu :D.
srska
07.01.11,10:22
ja kuknem na pneumatiku a prejde ma chuť na obed aj večeru :-)
jozka56
07.01.11,10:35
Knofle ako robím ja podľa receptu od Marušky: pokrájané na kocky staré rožky/5/, zasypané 2 lyžicami hrubej múky, poliate zmiešaným 1dcl olej+1dclmlieko+2vajcia+trocha vegety+petržlenová vnať, spolu zmiešať a urobiť 2 gule, ktoré vyvaríš vo vriacej vode 15min/raz ich otoč/ :)
Marína
07.01.11,10:38
Vďaka Jožka.:)
alabut
07.01.11,10:54
Tak, poobede idem na maryskine ragu a jozkine knedlicky. Ak mi z toho maglajzu ostane, este rizoto a zeleninove rezne. :-)
kamoska1
07.01.11,13:54
Dnes sme si pochutnali s manželom na bryndzových haluškách zo zemiakového cesta.Včera sme mali lečo s klobáskou a pred včerom langoše s cesnakom.Dúfam,že v nedeľu nám už príde chuť na mäso,musí,lebo budú fašírky.
BXLmiami
07.01.11,16:22
Podobne robím knedle 6 rožkov mlieko 3 vajcia posoliť,zamiesiť do utierky spraviť knedlu a pol hodiny vo vriacej vode uvariť.Miesto vegety čerstvé bylinky,deťom vegeta do ust nepatrí.Pardon,nechcem kaziť temu ale nedá mi.Patrilo Jožke a zaroven dakujem za recept na knofle.
Marína
07.01.11,18:53
Podobne robím knedle 6 rožkov mlieko 3 vajcia posoliť,zamiesiť do utierky spraviť knedlu a pol hodiny vo vriacej vode uvariť.Miesto vegety čerstvé bylinky,deťom vegeta do ust nepatrí.Pardon,nechcem kaziť temu ale nedá mi.Patrilo Jožke a zaroven dakujem za recept na knofle.
A táto? http://www.podravka.sk/printable/products/podravka-natur Ja len tú používam.
buchač
07.01.11,18:58
Jedálny lístok na budúci týždeň :
jozka56
07.01.11,21:30
a tú vegetu, používam dobrotu...tá by mala byť OK:)
Marína
07.01.11,22:03
Jožka, ale dobrota obsahuje zvýrazňovač chutnosti nosinan disodný a guanylan disodný, sušenej zeleniny len cca 23%, soli cca 58%.
jozka56
07.01.11,22:12
asi už naozaj budem musieť začať čítať zloženie výrobkov, vďaka Evi, už budem kupovať vegetu natur:)
Zdenka 0705
08.01.11,07:08
Aj solčanka / výrobca zo Solčian pri Topoľčanoch/ je dobrá, tuším robia až 3 druhy, pre srdciarov /menej soli/, potom s morskou soľou a tretiu asi s obyčajnou soľou.
Ja kupujem tú s morskou soľou, ale dochucujem s ňou aj tak nie moc často, radšej dám kopu iných byliniek a morskú soľ - každé zvlášť.
http://www.solcanka.sk/
luja5
08.01.11,09:01
Jeden z našich víkendových obedov: zeleninová polievka s rezancami, sviečková na kyslej smotane (mäso naložené od predchádzajúceho dňa v páce), domáca rožková parená knedľa.
Dáša_
08.01.11,09:08
u nás des francúzske zemiaky podľa mojej svokry - su to vlastne pečené zemiaky s kuskom klobasy, slaniny, vajíčka, cukiny. Bez zalievky smotanou.
verkaz
08.01.11,10:23
ja dnes tiež robím francúzske zemiaky ale klasika zemiaky, vajíčko, klobása, sýr
adi11
08.01.11,14:14
mne staci kremova brokolicova polievka s opecenym chlebikom a chlapi maju huspeninu :)
mysimis
08.01.11,14:30
U nás boli tzv. paprikáš zemiaky - na upraženej cibuľke som upražila klobásku, okorenila som to, pridala som papriku, trošku vegety natural a keď sa uvarili zemiaky, tak som to spojila. K tomu trošku pochúťkovej smotany a rýchly obed bol na svete.
alabut
08.01.11,15:00
Fazulova polievka s udenym, zeleninou a smotanou, asi bryndzove halusky. Dopijem dalsiu medovinu, pramenitu vodu a bylinkovy caj.
msa
08.01.11,15:07
bryndzové a kapustové halušky so zakysankou alebo čajom. Na večeru zvyšky z chladničky /šunka,saláma, syry/ s chlebom.
nervak 158
08.01.11,15:14
Ja už fakt neviem čo variť!
Mám dojem, že varíme doma dookola tie isté jedlá. Nejako nás opustila fantázia.
Tak ma napadlo, že by bolo dobre, keby do tejto rubriky (kto chce) napísal, čo dnes varí, aby som dostala nejakú inšpiráciu - čo môžem asi tak dnes navariť. Samozrejme normálne domácke slovenské jedlá.
Nie recepty, ale názov jedla.
Čo dnes na obed?
dnes: vyprážaný karfiól

P.S.
A čo zajtra na obed? a Každý deň na obed?
No maš v skutočnosti pravdu lebo cez tie sviatky sme sa prepchavali len mesom-dnes som skusila ryžu a aj tak bude meso ale dietne čize pršpykovala som kuracie stehna slaninku pod kožu som urobila plnku klasika /pečienka cibulka koreniny rožky mlieko atd/ toto robim v sačkoch na pečenie ku tomu ako priloha šalat cviklovy kuracia polievka manžel hodnotil na ** prajem pekny zbytok dna
BXLmiami
08.01.11,15:30
Navrhujem ligurček,to je rastlinná vegeta,prípadne s petržlenovou vnaťou,alebo bylinkovu soľ,čiže ligurček,petržlenová vnať,vavrín,estragon a tymian 5:1 so soľou.Skoda penazí za vegetu či bylinkovu soľ,ved záhradky máme.:)
lavanda
08.01.11,16:10
U nás dnes bola kelová polievka a halušky s tvarohom.
Dáša_
08.01.11,17:27
Navrhujem ligurček,to je rastlinná vegeta,prípadne s petržlenovou vnaťou,alebo bylinkovu soľ,čiže ligurček,petržlenová vnať,vavrín,estragon a tymian 5:1 so soľou.Skoda penazí za vegetu či bylinkovu soľ,ved záhradky máme.:)

ja mam pocit, ze ked varim vyvar (kuraci, hovadzi) a nedam ligurček, tak to ani nie je ono.
rastie nám v záhrade - ked je už dosť veľký, tak ho zostrihám a mama byle bez listov usuší v sušičke nastrihané asi na 15 kusky. Do polievky pridám vždy tak dva - tri kúsky.

a ešte - podľa mňa vynikajúce korenie http://www.gresik.cz/nase-vyrobky/dobre-koreni/grilovaci-byliny.html sú to iba bylinky, bez čohokoľvek naviac

z rovnakej produkcie mam úspešne vyskúšané aj
Bruschetta (http://www.gresik.cz/nase-vyrobky/dobre-koreni/bruschetta.html)
Na špagety (http://www.gresik.cz/nase-vyrobky/dobre-koreni/na-spagety.html)
Peperoncino (http://www.gresik.cz/nase-vyrobky/dobre-koreni/peperoncino.html)

sú výborne a často aj úplne bez soli, iba bylinky
lavanda
08.01.11,17:51
ja mam pocit, ze ked varim vyvar (kuraci, hovadzi) a nedam ligurček, tak to ani nie je ono.
rastie nám v záhrade - ked je už dosť veľký, tak ho zostrihám a mama byle bez listov usuší v sušičke nastrihané asi na 15 kusky. Do polievky pridám vždy tak dva - tri kúsky.

mimotemyJa tiež, je to moja najobľúbenejšia bylinka:). Používam ho do všetkých zeleninových polievok, aj do duseného mäsa. Ale ja si ho mrazím v téglikoch od nátierkového masla. Sušený nestráca vôňu? Na jeseň som si kúpila sušičku, takže keď mi ligurček na jar vyrastie, vyskúšam ho aj vysušiť.

A tie bylinky od Grešíka dostať aj na Slovensku?
alabut
08.01.11,17:57
Tiez ho susim. Ostatne bylinky mrazim.
Zdenka 0705
08.01.11,18:02
Bylinky od Grešíka u nás dostať v predajni zdravej výživy, zatiaľ mám odskúšaný len peperoncino / sušený cesnak, chilli, petržlen/. Ligurček som si v lete zasiala, ale akosi sa mu teraz nedarí, skúsim zase na jar. Vonia ozaj krásne.
Dáša_
08.01.11,18:09
mimotemyJa tiež, je to moja najobľúbenejšia bylinka:). Používam ho do všetkých zeleninových polievok, aj do duseného mäsa. Ale ja si ho mrazím v téglikoch od nátierkového masla. Sušený nestráca vôňu? Na jeseň som si kúpila sušičku, takže keď mi ligurček na jar vyrastie, vyskúšam ho aj vysušiť.

A tie bylinky od Grešíka dostať aj na Slovensku?

Práve že tie sušené byľky nestrácajú vôňu - Mám ich zatvorené v sklenenom pohári.

Na geršíkovej stánke sú aj adresy, kde na slovensku sa dajú kúpiť. ja som ich kúpila u nás v obchode so zdravymi vecami.
evaj63
08.01.11,21:05
Dnes bol kotbulár s hranolkami, k tomu horčica a brusnicový džem. Na iné nezostal čas.
Rozalka
08.01.11,21:31
.........
a ešte - podľa mňa vynikajúce korenie http://www.gresik.cz/nase-vyrobky/dobre-koreni/grilovaci-byliny.html sú to iba bylinky, bez čohokoľvek naviac

:mee: :mee: to nie je spravodlivé, v RS až 2 predajne!! a čo my ostatní?
verkaz
09.01.11,08:23
Dnes zase mäso, idem urobiť rezne v harulovom cestíčku, zemiakovú kašu a paradajkový šalát. Ostalo mi trochu brokolice, tak urobím z nej polievočku. Dezert bude nastrúhaná mrkva s jablkom (začali mi vädnúť a nechce sa mi piecť ešte máme nejaké sucháre od sviatkov).
mysimis
09.01.11,09:49
Dnes bol kotbulár s hranolkami, k tomu horčica a brusnicový džem. Na iné nezostal čas.

Evka, prezraď čo je kobulár....????
mysimis
09.01.11,09:49
U nás kurča na smotane s cestovinou.
alabut
09.01.11,10:15
Obed - hovadzia polievka s pecenovymi haluskami, hovadzia rostenka vo vlastnej stave, domaca knedla, cierna huba s jahodami, pivo.
alabut
09.01.11,10:18
mysimis
09.01.11,10:22
Ďakujem za objasnenie Alabut - nepoznala som to.....určite vyskúš
jozka56
09.01.11,10:22
Vyprážaný pangasias, varené zemiaky a mrkvový šalát:)
Zuzka
09.01.11,10:32
Hovadzia polievka s rezancami, pecena krkovicka, dusena kapusta, knedla :)
Anna123
09.01.11,16:15
Karfiolová polievka, pečená baranina, zemiaková kaša, čerstvá alebo sterilizovaná zelenina.
evaj63
09.01.11,19:25
Evka, prezraď čo je kobulár....????
Mal to byt' kotbulár.
Kotbulár sú švédske guličky, predáva ich ikea mrazené. Dajú sa pripravit' aj doma z mletého hovedzieho mäsa, k tomu sa robí omáčka z masla, múky, smotany, vývaru, 1 lyžice sojovej omáčky. štipky muškátového orieška, mleté čierne korenie.
evaj63
09.01.11,19:28
Kuracia polievka, obrátené bravčové rezne, ryža, šalát z čínskej kapusty, smotanový drezing.
osky
09.01.11,22:09
vcera boli u nas svagrovci na trojkralovom obede:

pecena hus so zemlovou plnkou
priloha:
cervene vino
cervena kapusta s gastanmi a jablkami
lokse
sipkovy lekvar
hruskovy kompot
varene gastany
no a ta plnka v huske

-s loksami bola babracka ale vydarili sa,svagrovci to jedli aj videli 1. raz a zostate 4 lokse si vzali aj domov so sipkovym lekvarom,pre dceru na ochutnanie.
najlepsie na tom bolo,ze sme si tie lokse trosku ponatierali lekvarom-ale musi byt zasadne sipkovy a vyborne sa to k tej huske hodilo,naozaj.vyskusajte.
osky
09.01.11,22:10
dnes-zostatok husky zo vcera,cervena kapusta a pecene zemiaky,hruskovy kompot
peterknazeje
09.01.11,22:45
steak z argentinskeho hovadzieho masa s hraskovo-matovou zemiakovou kasou
erzet
10.01.11,07:36
Včera: šošovicový prívarok, nakyslo, údené rebrá.
msa
10.01.11,08:16
včera segedínsky guláš a domáce knedle
ZEvina
10.01.11,10:10
Dnes zo včera: Slepačia polievka, pečeňové knedlíčky, grilované kura, ryža, broskyňový kompót, kokosové guľky. Zajtra fašírky, lúskový prívarok.
mysimis
10.01.11,11:35
Ja mám od dnes nemocničnú stravu: brokolicová polievka a mäsové kuracie guľky so zemiakmi a zeleninou. A ešte mi to aj chutilo.
Tweety
10.01.11,11:36
Ja mám od dnes nemocničnú stravu: brokolicová polievka a mäsové kuracie guľky so zemiakmi a zeleninou. A ešte mi to aj chutilo.
Veď je to dobrý obedík. Miška, prípravujú Ťa na transplantáciu?
Zdenka 0705
10.01.11,13:03
Mäsová roláda a zemiaky na rozmaríne, všetko v parnom hrnci.
Kuk do témy Re: parny hrniec recepty
mysimis
10.01.11,13:08
Veď je to dobrý obedík. Miška, prípravujú Ťa na transplantáciu?

Nie Majka, generálna oprava cievy.....:)
Tweety
10.01.11,13:09
Nie Majka, generálna oprava cievy.....:)
Tak držím prstíky aj tak, nech sa generálka vydarí, veľa šťastia a hlavne zdravíčka.:)
mysimis
10.01.11,14:08
Ďakujeeeeeeeeeem.....
janaGT
10.01.11,16:51
práve dovarený špenát a zemiakové pyré, zajtra už len dovarím vajíčka a môžeme papať :)
osky
10.01.11,17:34
práve dovarený špenát a zemiakové pyré, zajtra už len dovarím vajíčka a môžeme papať :)

ake bude pyre do 2.dna?nebude tvrde?a spenat takisto.nestuhne prilis?toto jedlo varim zasadne tesne pre konzumom.

u nas dnes smazene rybie file-kocky,zemiakove pyre,mrazena zelenina na pare-romanesco,karfiol a brokolica.

dezert:
ceresnova torta z cierneho lesa
janaGT
10.01.11,17:38
pyré určite už nebude ako čerstvé, ale keď ho prihreješ v mikrovlnke, tak v pohode a špenát mi na druhý deň chutí viac ako čerstvý. Ale čo už, keď prídeme z práce domov a všetci sú hneď hladní? Neviem, či by vydržali hodinu čakať ...
alabut
10.01.11,18:58
Vecera - bryndzove halusky, acidko, cierna huba s cernicovym likerom a jahodami, kava s alabutkou, medovina.

Zajtra kolozvarska kapusta, polievka ma este nenapadla. :-)
msa
11.01.11,08:35
jahňacie vnútornosti /srdce, jazyk/ na smotane a horčici s ryžou, polievka rezancová.
verkaz
11.01.11,08:46
dnes budem variť zemiakovú polievku a žemlovku s jablkami a brusnicami v rume
suzika1979
11.01.11,08:53
ja mam dneska brutalnu chut na kuracie srdiecka na smotane s kolienkami...to tie tehotenske chute :)) ale,manzel mi to urcite nezje a preto jemu a synovi este spravim vyprazane file a americke zemiacky :)
idem hned na to,bo je uz vela hodin a este musim skocit do prace oznamit,ze od zajtra makam
alabut
11.01.11,10:21
Kapustnica uz klokoce, kolozvarska je v trube, este chcem urobit kuracie kridla na zajtra. Mam taky vysoky pekac s roznymi vlozkami. Naspodok dam kridla, cibulu, zemiaky, navrch korenovu a listovu zeleninu. Uvidim, co za krepost mi z toho vyjde. Polovicu Opitej huby mam este od vcera, likerov je dost, uz mi chyba len alabutka s cigaretkou a jej chut do jedla. :-)
osky
11.01.11,10:36
no,prisla som domov taka hladna,ze som zgniavila rezen v zemmli,co som si po ceste kupila v stanku s obcerstvenim.
viem,viem,nezdrave,este mu aj trochu prihorela,no ale co uz.....:D

neskor budu dolky s tvarohom a lekvarom,
k veceri si upecieme parky a zemiacky.mnam.
verkaz
11.01.11,11:45
začali ste už s pampúšikami, už mám na ne veľkú chuť .
KEJKA
11.01.11,11:47
cierna huba s cernicovym likerom a jahodami,.......to je čo, prosím?
a o černicovom likéri som tiež ešte ani nepočula
dostala som chuť.
Marína
11.01.11,14:18
KEJKA
11.01.11,17:17
.....kujéééééééééééééééééééém. všetko mám, zajtra pečiem.
Marína
11.01.11,18:02
Nech sa ti vydarí a chutí tiež.:)
evaj63
11.01.11,19:29
Zapekané cestoviny s bvrokolicou.
lavanda
11.01.11,20:17
Kuracie rizoto s kyslou uhorkou a čokoládová torta z nedeľnej oslavy:).
peterknazeje
11.01.11,22:22
rukola, rajciny, olivovy olej, balsamico, mozzarella, bageta
Daniela1010
12.01.11,05:31
Dnes som si nabalila do roboty zbytky obeda od nedele, strúhancovú polievku a dusené jelenie mäsko s tarhoňou.
duggle
12.01.11,07:48
brokolicová polievka, vyprážané šampiňóny, zemiaky a zeleninový šalát
Deganova
12.01.11,07:52
Dnes urobím kelové halušky
hnedoočka
12.01.11,07:58
Predvčerom som náhodne pozerala reprízu relácie "Tajomstvo mojej kuchyne", kde ma zaujal recept Kamily Magálovej na pečenú polku kapra so zeleninou a zemiakmi...tak to mám dnes na obed.:)

69731 69732 69733
viktorienka
12.01.11,07:59
ja mám dnes na obed segedínsky.... :---
janaGT
12.01.11,08:01
palacinky a zemiaková kyslá polievka
alabut
12.01.11,10:36
Obed - kasa z ovsenych vlociek, mlete slnecnicove semienka, maslo kakao, pomaranc, biela kava. :-)

Vecer - Opita huba s jahodami, amareto, harmancekovy caj.
Kazu
12.01.11,10:40
Fazuľová omáčka, chleba a kus údeného. V obchode som mala veľké oči a teraz sa ho od Vianoc neviem zbaviť:---
marleau
12.01.11,14:53
Dnes nič.Boli sme u našich a to znamená,že nemusíme variť najmenej dva dni.
To sú výhody,keď máme byt v meste a špajzu na dedine,akurát tých pár km je zbytočných...
marleau
12.01.11,14:54
Som chlap,ale z údeného mäsa sa neviem najesť.To sa fakt lepšie najem z makovníka.
Kazu
12.01.11,15:08
Som chlap,ale z údeného mäsa sa neviem najesť.To sa fakt lepšie najem z makovníka.

Veď aj manžel sa dotlačil ešte domácou klobásou a polovicou orechovníka. Syn zlikvidoval tú druhú polovicu a my s nevestou sme sa najedli aj z toho údeného:) A malinkatá prvý krát papala cestoviny so zeleninkou a mäskom. Celkom jej to chutilo ani nevypľúvala:---
lavanda
12.01.11,19:03
Na synovu objednávku - vyprážaný syr s tatarkou a omaslovanými zemiakmi a kyslou uhorkou.
evaj63
12.01.11,19:24
Vajíčkova polievka, pizza.
buchač
12.01.11,19:26
Predvčerom som náhodne pozerala reprízu relácie "Tajomstvo mojej kuchyne", kde ma zaujal recept Kamily Magálovej na pečenú polku kapra so zeleninou a zemiakmi...tak to mám dnes na obed.:)

69731 69732 69733
...dvoch kaprov od Vianoc ešte mám ....:rolleyes:

Jeden padne na "oltár vlasti " v dohľadnej dobe ...;)
verkaz
13.01.11,10:04
Dnes taká babračka, ale bude určite chutiť - šúlance s makom a fazuľová polievka, ktorá bude aj na zajtra.
msa
13.01.11,10:17
a u nás musia byť aj makové, aj škoricové aj s opraženou strúhankou
Tweety
13.01.11,10:19
Dnes taká babračka, ale bude určite chutiť - šúlance s makom a fazuľová polievka, ktorá bude aj na zajtra.
Šúľance a babračka? máš to hotové za 10 min.
Zdenka 0705
13.01.11,11:09
no len zemiaky kým sa uvaria...nemyslím, že by robila šúľance z polotovaru
Tweety
13.01.11,11:17
Ani ja som nemyslela, zemiaky si uvarím deň predtým, a na druhý je to už hračka, len zmiesim, urobím valček, pokrájam a šúľam, medzitým spražím maslo, varím vodu, opražím strúhanku, alebo iné, šúľance hodím do vody, scedím polejem, posypem a môžem sa oblizovať.
Daniela1010
13.01.11,11:24
Dnes taká babračka, ale bude určite chutiť - šúlance s makom a fazuľová polievka, ktorá bude aj na zajtra.

Ja si tiež aj tak myslím, že je to babračka
calawen
13.01.11,12:52
zeleninové rizoto
alabut
13.01.11,13:09
Vecera - kapustnica, svieckova na smotane, domace knedle, bylinkovy caj, polka cerveneho.

Sulance by mali byt za hodinu ... uvarene zemiaky, spravene cesto, usulane sulance, uvarene sulance, namlety mak i zjedene. :-)
bettylou
13.01.11,14:05
polievka z kyslej kapusty a ovsených vločiek, volské oko, chlieb paprika
evaj63
13.01.11,15:22
Polievka zo včera, palacinky plnené marhul'ovým džemom+tvaroh, na to šlahačka, banány a poliate čokoládou.
msa
13.01.11,16:45
zemiaková kaša s fašírkami k tomu biela alebo červená čalamáda. Polievka zasa rezancová /malé deti za posledný mesiac inú nechcú :(/
verkaz
13.01.11,16:56
Šúľance robím z varených zemiakov v šupke, pridám vajíčko, soľ, polohrubú múku, vypracujem polotuhé cesto a šúľam a šúľam .
Keď mi začne cesto mäknúť(zemiaky púšťajú vodu), pridám múku a znova šúľam. Máme ich najradšej s makom, cukrom a maslom. dajú sa robiť aj s orechami, strúhankou, tvarohom alebo upraženou krupicou.
hnedoočka
14.01.11,06:56
Šúľance robím z varených zemiakov v šupke, pridám vajíčko, soľ, polohrubú múku, vypracujem polotuhé cesto a šúľam a šúľam .
Keď mi začne cesto mäknúť(zemiaky púšťajú vodu), pridám múku a znova šúľam. Máme ich najradšej s makom, cukrom a maslom. dajú sa robiť aj s orechami, strúhankou, tvarohom alebo upraženou krupicou.

ja ich mám najviac rada na slano s popraženou kyslou kapustou.:)
dogicka
14.01.11,07:08
Dnes slaný šampiňónový koláč, zajtra hubová polievka a šišky (na žiadosť dcérky).
Deganova
14.01.11,08:20
...dobehnem...
alabut
14.01.11,08:36
Ranajky - chlieb s maslom, domaci udeny syr, bylinkovy caj, alabutkina pusa cez celu hubu.

Obed - dorazim svieckovu, knedla, kava u susedky.

Vecera - hovadzi gulas, domace pletenky, bylinkovy caj, dezert dnes nebude, ale likerik si dame.
calawen
14.01.11,09:51
zapekané zemiaky so špenátom a syrom
verkaz
14.01.11,12:05
Hnedoočka, to ma nenapadlo a môže to byť fajné. Skúsim
Dnes zapekám brokolicu so syrom.
bettylou
14.01.11,14:21
keďž mi niekto zo spoločnej chladničky čmajzol rybie filé, tak len cestovina s kečupom, vajcom a ružičkovým kelom a zeleninová polievka
adi11
14.01.11,15:04
Kyslá šošovicovohríbová polievka, pečené morské ryby, americké zemiaky a nepečený krémeš s keksov marína.
evaj63
14.01.11,17:50
Brokolicová krémová polievka, sedliacke fondue v bosniaku.Ako dezért si panstvo može dat' palacinky zo včera. Ešte stále sú ako čerstvé.
vlados03
14.01.11,18:50
dnes trenčiansky párok (fazuľa s pretlakom a párkou) a ako dezert ryžový nákyp. poradie môže byť aj opačné :)
Zdenka 0705
15.01.11,10:37
Pórková polievka, baklažán a la Jean :), k tomu už len celozrnné pečivko.
Dezert: cvikľový šalát na sladko zo surovej cvikle.
janaGT
15.01.11,10:56
francúzske zemiaky a červená repa (sterilizovaná)
janaGT
15.01.11,10:58
Pórková polievka, baklažán a la Jean :), k tomu už len celozrnné pečivko.
Dezert: cvikľový šalát na sladko zo surovej cvikle.

no Zdeni ... to znie priam lákavo :)
m.hladka
15.01.11,10:58
Hubovka a potom prechádzka a ako dezert kávička s koláčikom v kaviarničke.
Zdenka 0705
15.01.11,11:06
no Zdeni ... to znie priam lákavo :)
Janka, čakám, kým sa dopečie, potom priložím foto.
msa
15.01.11,11:14
aj receptík prosím
mysimis
15.01.11,11:46
Tekvicový prívarok, zemiaky s cibuľkou a k tomu zeleninový závitok. Ako dezert čučoriedky so šľahačkou.
Tweety
15.01.11,11:48
Tekvicový prívarok, zemiaky s cibuľkou a k tomu zeleninový závitok. Ako dezert čučoriedky so šľahačkou.
Už si teda po generálke doma?
tutiola
15.01.11,12:09
Hovädzia polievka s rezancami a španielský vtáčik s ryžou
Zdenka 0705
15.01.11,12:16
Baklažán a la Jean:
- baklažán prekrojíme pozdĺž, nelúpeme. Spravíme asi 3 -4 vodorovné hlboké zárezy, treba dať pozor, aby sa neporušila šupka /mne sa to trošku "podaril" :)/. Zárezy vyplníme na tesno olúpaným a nakrájaným cesnakom, posolíme morskou soľou a pokoreníme mletým čiernym korením. Olivovým olejom /ja som dala asi 3 PL/ baklažány pokvapkáme, pridáme nejaké bylinky, ja som mala rozmarín, ešte polovica citrónu nakoniec.
Piekla som v rúre na 200 st. asi 30 minút, po upečení som tým citrónom pokvapkala svoju porciu, pridala pre oko, ale aj pre chuť sušené paradajky a celozrnnú bagetku, opečenú na toustovači.
Kto máte rád takúto kuchyňu, nemusím ani hovoriť, ako chutilo :)
Cviklový šalát:
- 1 ks surová cvikla, olúpaná, 1 ks jabĺčko, nelúpala som. Postrúhame na jemnejšom strúhadle, ja tomu vravím na mrkvičkovom. Pridáme štipku soli, med podľa chuti, 1 PL citrón, 1 PL vínny ocot /ja mám ryžový/ a kyslá smotana /ja dávam biely jogurt/. Zamiešať a môžu sa pridať posekané orechy, ja dávam do šalátu, niekto iba nasype navrch porcie.
Ani som neverila, že surová cvikla môže byť takto jedlá :)
Lubaba
15.01.11,12:17
Ostrokyslá polievka.
mysimis
15.01.11,13:15
Ostrokyslá polievka.

Prosím Ťa prihoď receptík....ďakujem:)
calawen
15.01.11,13:24
Bravčové dusené s hráškom a ryža...
bettylou
15.01.11,14:12
hovädzie na zelenine, šalát (zelený, nie vajíčkový :D)
alabut
15.01.11,15:00
Ranajky - jogurt, celozrnne pletenky, bylinkovy caj.

Obed - tlacenka, ocot, cibula, celozrnne pletenky, bylinkova caj.

Vecera - opita huba s mandarinkami, pivo.

Nocna strava - orechy, med, harmancekovy caj.
mysimis
15.01.11,15:42
"Opitá huba s mandarinkami" - zvažujem či je to nejaký koláč, alebo ?????
lujza.j
15.01.11,16:45
Lubaba
15.01.11,22:23
Ostrokyslá polievka.


Prosím Ťa prihoď receptík....ďakujem:)

Ostrokyslá polievka.

30 dkg kuracie mäso / dávam kur. prsia / ale malo by sa dávať viacej druhov mäsa, ale stačí aj kuracie
2 ks Chop Suey / v náleve / dostať napr.: v Kauflande
alebo
1 ks Chop Suey + Bonduelle klíčky mango
2 hrste ázijských čiernych hríbov / shitake, jeremiášovo ucho/
ak sú sušené, namočiť pred krájaním
6 ks sterilizovanej kápie / ak dávame Chop Suey tak tie obsahujú už aj kápiu, dať menej /
2 mrkvy
2 balenia tofu syr biely / ja som dala 1 biely a 1 údený/
2 vajcia
5 kociek slepačí bujón
1 káv. lyžička chilli korenia mleté / podľa chuti, ja dávam 2 /
1 káv. lyžička mletá sladká paprika
6 pol. lyžíc octu
3,5 l vody
6 pol. lyžíc maizeny / Solamyl, Gustin /
sójová omáčka

Do 3,5 l vody pridáme kocky slepačieho bujónu, sójovú omáčku, mletú papriku, chilli a privedieme do varu. Všetky suroviny pokrájame na malé kúsky, kocky a pridáme do ochutenej vody, ja dávam najprv len mrkvu aby sa prevarila, a huby ak sú sušené,ostatné sa uvarí rýchlo. Kuracie prsia uvarím vopred ale nie celkom domäkka, a zlejem vývar a doplním do uvedenej dávky vody. Ak je všetko uvarené, zahustíme maizenou, minieš ju skoro celú. Necháme ešte prejsť varom, dochutíme octom a sójovou omáčkou. Vajcia dobre vymiešame a opatrne za stáleho a rýchleho miešania pridáme do polievky. Mal by sa dodržať postup pri varení.

Tento recept mi dala priateľka, je to fakt výborné.
69974
lujza.j
15.01.11,22:46
ďakujem:)
verkaz
16.01.11,08:48
Dnes robím slepačiu polievku s rezancami. Bravčovú panenku na šampiónoch s ryžou a šopský šalát. Koláč pečiem tvarohový krémeš, toho sa veľa nakrája.
Zistila som že sa minuli rezance, tak rýchlo musím urobiť.
K nedeľnému obedu dobrú chuť prajem.
mysimis
16.01.11,09:15
Falošný španielsky vtáčik s ryžou a zeleninovým šalátom a ako dezert puding s ovocím a piškótami.
lujza.j
16.01.11,09:21
bóžinku:)puding s ovocím tak to by som si dala,nato som už normálne zabudla:)
lavanda
16.01.11,09:27
Falošný španielsky vtáčik s ryžou a zeleninovým šalátom a ako dezert puding s ovocím a piškótami.

A to je aký, falošný:confused:?
mysimis
16.01.11,09:41
A to je aký, falošný:confused:?

Na oleji som opražila na rýchlo mäso natreté horčicou a posypané korením, potom som do výpeku dala cibuľu s nadrobno nakrájanou slaninou, na to som dala postrúhanú uhorku a na drobno nakrájané vajíčka, podliala som vodou, ochutila a do tohto som dala mäso udusiť.
Falošného španielskeho vtáčika robím z nedostatku času......robím DPH.:D
lavanda
16.01.11,09:44
Na oleji som opražila na rýchlo mäso natreté horčicou a posypané korením, potom som do výpeku dala cibuľu s nadrobno nakrájanou slaninou, na to som dala postrúhanú uhorku a na drobno nakrájané vajíčka, podliala som vodou, ochutila a do tohto som dala mäso udusiť.
Falošného španielskeho vtáčika robím z nedostatku času......robím DPH.:D

Ďakujem:). Takto občas "klamem" aj ja:D.
m.hladka
16.01.11,10:31
Dávnejšie som si tu opísala "kuraciu roládu", tak dnes som sa rozhodla ju už druhýkrát urobiť, pretož mi výnimočne chutila. Práve sa pečie.
luja5
16.01.11,10:35
hovädziu polievočku so zeleninou a ryžou, polievočka sa dovára s pred chvíľkou vloženou zeleninkou, ryža je už urobená
paradajkovú omáčku, zemiačky a mäsko z polievočky
beženkám do kuchyne urobiť omáčku a dať variť zemiačky ;)
zatiaľ všetkým na Porade pá-pá :)
alabut
16.01.11,10:49
Ranajky - domaci hot-dog, bylinkovy caj, kava s alabutkou.

Obed - hovadzia polievka s domestifikovanymi rezancami, hovadzia rostenka, zemiaky, kysla uhorka, opita huba od vcera, hlava rodiny si da pivo, alabutka kavu s cigaretkou ... a idem si ja pospat, vonku seredno.
buchač
16.01.11,11:47
Na oleji som opražila na rýchlo mäso natreté horčicou a posypané korením, potom som do výpeku dala cibuľu s nadrobno nakrájanou slaninou, na to som dala postrúhanú uhorku a na drobno nakrájané vajíčka, podliala som vodou, ochutila a do tohto som dala mäso udusiť.
Falošného španielskeho vtáčika robím z nedostatku času......robím DPH.:D
.....eeeeeeee....to nie je falošný španielák ...

Hentomu receptu - jedlu sa inak vraví " Námornícke mäso "...ešte párrky sa tam dávajú ...;)
zk24
16.01.11,11:58
Ja by som potrebovala poradit, ako si navodit pocit ze ma varenie bavi :confused: a ako sa prinutit varit :cool:
Tweety
16.01.11,12:01
Ja by som potrebovala poradit, ako si navodit pocit ze ma varenie bavi :confused: a ako sa prinutit varit :cool:
Ako sa hovorí: silené pacerky do neba neidú, tak ani z prinúteného varenia nič dobré nenavaríš. Skús len tak, pomaličky, napr. preto, že si už taká hladná ako čenkovej deti, už neviem na ktorej, strane.:)
mysimis
16.01.11,12:05
.....eeeeeeee....to nie je falošný španielák ...

Hentomu receptu - jedlu sa inak vraví " Námornícke mäso "...ešte párrky sa tam dávajú ...;)

Juraj, nechcem sa škriepiť, ale pozerala som recept na námornícke mäso a ten sa od toho môjho líši. Ja som dodržala všetko čo zvyknem zavinúť do mäsa t.j. slaninu, uhorku a vajce s tým rozdielom, že som to nazavinula, ale len tak voľne dala do omáčky a preto som si to sama nazvala "falošným španielskym vtáčikom".:)
Tweety
16.01.11,12:06
Juraj, nechcem sa škriepiť, ale pozerala som recept na námornícke mäso a ten sa od toho môjho líši. Ja som dodržala všetko čo zvyknem zavinúť do mäsa t.j. slaninu, uhorku a vajce s tým rozdielom, že som to nazavinula, ale len tak voľne dala do omáčky a preto som si to sama nazvala "falošným španielskym vtáčikom".:)
Ja do španiela dávam aj mrkvičku.
sito
16.01.11,12:08
Kuracie prsíčka, jemne dusené. Pečené zemiačky. Omáčka z čerstvých šampiónov, zahustená kyslou smotanou a plesnivým syrom.

...

:);)
Tweety
16.01.11,12:11
Polievka z morčacích krídel s rezancami, morčacie rezne so zemiakmi a domáci hruškový kompótik.
zk24
16.01.11,12:11
Ako sa hovorí: silené pacerky do neba neidú, tak ani z prinúteného varenia nič dobré nenavaríš. Skús len tak, pomaličky, napr. preto, že si už taká hladná ako čenkovej deti, už neviem na ktorej, strane.:)

Ked som neni hladná, nechce sa mi variť, keď som hladná, nevydržím čakať na to kým sa uvarí, a preto si dám v oboch prípadoch chleba s karičkou :D

Chcela by som sa prinútiť variť, niečo dobré ako varila mamina, ale keď to je taká nuda, a človek varí 3 hodiny a za 25 minút je to zjedené a potom 2 hodiny ešte upratuje... no a môže začať variť znova, lebo už je čas večere... :confused::confused:
DanielaSL
16.01.11,12:11
My sme si dnes navarili super gulášik ...s cibuľou a feferónkami, k tomu knedlík.
Takto nám to kedysi naservírovali v reštaurácii, zapáčilo sa nám to a odvtedy si to takto robievame.
Mäsko bolo mäkkučké, rozplývalo sa na jazyku a šťava....no , vydarilo sa.
Tweety
16.01.11,12:14
Ked som neni hladná, nechce sa mi variť, keď som hladná, nevydržím čakať na to kým sa uvarí, a preto si dám v oboch prípadoch chleba s karičkou :D

Chcela by som sa prinútiť variť, niečo dobré ako varila mamina, ale keď to je taká nuda, a človek varí 3 hodiny a za 25 minút je to zjedené a potom 2 hodiny ešte upratuje... no a môže začať variť znova, lebo už je čas večere... :confused::confused:
Tri hodiny je veľa, dá sa aj za kratší čas, napr. dnešný obedík som varila od 9,00 a už o pol dvanástej sa stolovalo, aj to len preto, že som dlhšie varila polievku. PS, nezačínaj variť až vtedy, keď si veľmi hladná, to je už neskoro, najlepšie je začať napr. tak hodinu po raňajkách.
zk24
16.01.11,12:17
Tri hodiny je veľa, dá sa aj za kratší čas, napr. dnešný obedík som varila od 9,00 a už o pol dvanástej sa stolovalo, aj to len preto, že som dlhšie varila polievku. PS, nezačínaj variť až vtedy, keď si veľmi hladná, to je už neskoro, najlepšie je začať napr. tak, hodinu po raňajkách.

Si varila od 9-11.30h? :eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:

akože ženy, obdivujem vás najviac ako sa len dá... stáť 2,5h pri sporáku kvôli jednému obedu... v nedeľu.... wow

ja tak každý druhý týždeň sa prinútim "uvariť" chlieb vo vajíčku. to trvá asi tak 7 minút aj s umývaním riadu a asi aj s konzumáciou.

Ale musím to skúsiť, nejako si vsugerovať, že je to super zábava to varenie....
DanielaSL
16.01.11,12:18
Ked som neni hladná, nechce sa mi variť, keď som hladná, nevydržím čakať na to kým sa uvarí, a preto si dám v oboch prípadoch chleba s karičkou :D

Chcela by som sa prinútiť variť, niečo dobré ako varila mamina, ale keď to je taká nuda, a človek varí 3 hodiny a za 25 minút je to zjedené a potom 2 hodiny ešte upratuje... no a môže začať variť znova, lebo už je čas večere... :confused::confused:

Zuzka skús začať rýchlovkami, ktoré Ti veľa času nezaberú..a naješ sa z nich ešte aj večer. A nejako si to varenie skús spríjemniť.
Ja napríklad neznášam pečenie..jednak neznášam a jednak som na to aj nešika. Ale napriek tomu pečiem na každé sviatky sama. Odkukala som od zaťa ako si to spríjemniť. On každé sviatky pečie s kamarátmi venčeky. Pritom kecajú, smejú sa, popíjajú vínko..slovom pohoda. Tak som si to teraz urobila na vianoce aj ja.
Popíjala som na rozdiel od nich kávičku....púšťala si vianočné CD, zapálila sviečky a spoločnosť mi robil náš kocúr, ktorého som pustila dnu .Nepiekla som toho naraz veľa...ale každý deň po troche. A potom som zistila, že mám 7 druhov koláčov, ktoré som napiekla celkom v pohode a s radosťou. Totiž tešila som sa na tú hudbu a tie sviečky..a že trebalo aj piecť, to sa už nejako stratilo....
Tweety
16.01.11,12:20
Si varila od 9-11.30h? :eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:

akože ženy, obdivujem vás najviac ako sa len dá... stáť 2,5h pri sporáku kvôli jednému obedu... v nedeľu.... wow

ja tak každý druhý týždeň sa prinútim "uvariť" chlieb vo vajíčku. to trvá asi tak 7 minút aj s umývaním riadu a asi aj s konzumáciou.

Ale musím to skúsiť, nejako si vsugerovať, že je to super zábava to varenie....
Dobre sa ti to nechápe, keď si sama, ale keby si mala rodinu, a tá by sa domáhala jedla, čo by si robila, s tým, že nevieš, alebo nechceš variť by si dlho nevydržala, a možno ani oni s tebou.
Darina1234
16.01.11,12:20
[QUOTE=zk24;1620010]Ked som neni hladná, nechce sa mi variť, keď som hladná, nevydržím čakať na to kým sa uvarí, a preto si dám v oboch prípadoch chleba s karičkou :D

Lenže ja si poviem, že idem si uvariť niečo dobre, rozmyslim si že čo, ale s chlebom s maslom a karičkou som nie spokojna, jednoducho si predstavim, čo idem uvariť, tešim sa na to a varim a chleba s maslom a karičkou nechcem a varim, vždy niečo dobre. Skus to teda takto.
DanielaSL
16.01.11,12:21
Si varila od 9-11.30h? :eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:

akože ženy, obdivujem vás najviac ako sa len dá... stáť 2,5h pri sporáku kvôli jednému obedu... v nedeľu.... wow

ja tak každý druhý týždeň sa prinútim "uvariť" chlieb vo vajíčku. to trvá asi tak 7 minút aj s umývaním riadu a asi aj s konzumáciou.

Ale musím to skúsiť, nejako si vsugerovať, že je to super zábava to varenie....

A vždy v nedeľu , aby som mala čas aj na iné...nielen stáť pri peci si plánujem také jedlá, ktoré zbytočne veľa času nezaberú. Napríklad mäsko na guláš som si dala do pácu už včera večer...kúpila som si ho už nakrájané. Ráno išlo len do hrnca, k nemu cibuľa...a už som sedela pri PC a hrala scrabble.
zk24
16.01.11,12:27
No veď, že ma nič nenúti. Ale chcem sa to naučiť. Keď občas skúsenejšie kolegyne rozprávajú čo dobré uvarili, tak ja rozmýšlam že kedy som zapla doma nejaký iný spotrebič ako len rýchlovarnú konvicu na kávu :rolleyes:

a keď bude rodina, nejaké detičky alebo niečo, nechcem stáť s dieťaťom na rukách nad sporákom a druhou rúkou čítať kuchársku knihu...

musím popracovať na tom... nemusím variť každý deň, ale aspoň keď sa patrí, tak zbúchať nejakú kapustnicu na Vianoce (vianočná karička asi nebude mať dlho úspech)... :D
DanielaSL
16.01.11,12:30
Deti vystrájajú ...obed nevieš ako variť.... no je to stres. Tak Zuzi radšej pomaly začni...aby si sa tomu vyhla.
jess
16.01.11,12:55
Kapusnicu môžeš navariť vo väčšom hrnci len raz a potom si ju jednoducho zasterilizuješ do 7dcl pohárov a zohriať potom už zvládneš :D . Ja tiež nerada varím. Varím preto, že musím kvôli rodine. Začínam o 10,00 a do 12-tej mám hotovo. Ale nevarím také zložité, iba v nedeľu. Keď som sa vydávala, vedela som akurát rascovú polievku a špagety z internátu. To bolo všetko. Potom som varila systémom : To nechutilo ako od maminky ? Niečo tomu chýba. Ale čo ? Mobily neboli, telefón sme nemali. Kuchárske knihy boli nie pre začiatočníkov, ale pre pokročilých. Veď ktorý začiatočník vie, že "urobíme si zápražku" Ako ??? Koľko múky, koľko oleja ???? "upečieme" na koľko stupňov ?, to už nenapísali.

Otrava je variť pre jedného a stále inak. Skús si navariť viac a buď si napríklad mäso zasterilizuj alebo zamraz.

Treba sa naučiť na teplú stravu, lebo pôjde ti žalúdok dolu vodou.
zk24
16.01.11,12:58
No ja teplú stravu mám. Cez týždeň v práci mám vždy super obedové menu :D Ale to varí reštaurácia....

Dávam si záväzok že keď budem v potravinách najbližšie kúpim olej, múku... čo ešte budem potrebovať k vareniu? Aha, možno ryžu, zemiaky.... :D :D :D
jess
16.01.11,13:01
Ak máš nejakú slobodnú kamošku, tak si dajte cez víkend rande a varte spolu. Bude sranda, a aj sa možno najete :D :D :D .
zk24
16.01.11,13:05
Dá sa variť pivo? :D
zk24
16.01.11,13:08
Veď pivo sa varí, také nedieš?:---

No ano... ale že by som si ho začala variť sama doma... :D Treba nejako začať, no nie?
zk24
16.01.11,13:10
Dala som si tú námahu a vstala som od počítača a šla pozrieť do chladnicky. Mam tam dve flasky - tekuté magi a zavarane egrese... dnes asi nic neuvarim :D Ale rozmyslam ze odpojim chladnicku od elektriny, na tieto dve ingrediencie nie je treba chlad...

ale zajtra si uz nieco kupim
janka51
16.01.11,13:18
Kuracia polievočka s domácimi rezancami, kuracie prsia na vina, hranolky, ryža a zeleninová obloha.
Tweety
16.01.11,13:43
No ano... ale že by som si ho začala variť sama doma... :D Treba nejako začať, no nie?
Nič mi do toho nie je, ale z piva nebudeš veľmi najedená:---
zk24
16.01.11,13:51
Hlad je len prezleceny smad predsa ;)
Rozalka
16.01.11,13:55
Zuzka, možno začni s tým, čo máš rada a v reštaurácii si to dávno nemala. Niečo jednoduché, napr. francúzske zemiaky.

Ale zas načo by si navarila za vedro, keď si na to sama. Priznám sa, keby som aj ja mala len sama sebe variť, tiež by som zostala pri chlebíku s karičkou. ;)
Darina1234
16.01.11,13:59
Ja nie , ja by som varila aj ked len pre seba, ja sa zo tzv. sucheho jedla neviem najesť. A francuzke zemiaky aj pre jednu sa daju uvariť, bude ich mať na 2 krat. Ale aby človek mohol variť, musi isť aj nakupiť, z ničoho sa nič dobre neuvari.
jess
16.01.11,14:20
Kedysi na "akcii" mi chlapci povedali. Je nám zima, navar nám bujón ! A ja na to. A to je čo ???? :D Taká som bola gazdina v 18-tich :D .

Zuzka, skús začať s varením bujónu. To si kúpiš taký, že slepačí bujón (ja mám rada zn.Carpathia). Jednu kocečku zaleješ pol litrom vody z rýchlovarnej kanvice, pomiešaš, privedieš opäť do varu, prihodíš pár kúpených rezančokov a máš teplej polievočky na 2 dni :D :D :D
zk24
16.01.11,14:44
Neuveris, bujon som uz v rukach mala :D
Tweety
16.01.11,14:46
Dievča, neboj sa ty nič, život ťa naučí všeličo, aj variť.
verkaz
16.01.11,15:01
Zuzka, ja keď som sa vydala nevedela som nič uvariť ani napiecť. Doma keď som mala mame pomôcť s varením, som mala plno výhovoriek. Ako mladomanželka som svojmu miláčikovi chcela upiecť kurča, veď na tom nemôže byť nič ťažké. Kurčiatko som poumývala, posolila a dala piecť. Keď som ho šla pozrieť vyvalil sa z rúry na mňa čierny dym a smrad. Ja som totiž dala kurča piecť aj s tým sáčkom, v ktorom boli drobky.
Rada na moje začiatky spomínam a môžem povedať, že teraz varím a pečiem veľmi rada aj pre seba samu.
Marína
16.01.11,15:31
Ja by som potrebovala poradit, ako si navodit pocit ze ma varenie bavi :confused: a ako sa prinutit varit :cool:


Ked som neni hladná, nechce sa mi variť, keď som hladná, nevydržím čakať na to kým sa uvarí, a preto si dám v oboch prípadoch chleba s karičkou :D

Chcela by som sa prinútiť variť, niečo dobré ako varila mamina, ale keď to je taká nuda, a človek varí 3 hodiny a za 25 minút je to zjedené a potom 2 hodiny ešte upratuje... no a môže začať variť znova, lebo už je čas večere... :confused::confused:
Zuzka, ono to len chce byť poriadne, ale poriadne zaľúbená do hladoša, ktorému by si dobrým jedlom ulahodila.;) Ja som sa napr. tak naučila štrikovať. Moja mama bola na ručné práce zručná, mňa nelákali, lenže holt, prišla láska a jeho túžba po veste, to mi ver, hneď som sa do štrikovania pustila.:D Tak to bolo aj s varením. Keď som videla, ako chutí a aj pochvaly sa mi dostalo, začalo ma to veľmi baviť. Je pravda, že variť a piecť s chuťou a radosťou pre druhých mi ostalo, keď však mám variť len pre seba, to väčšinou vzdávam, napr. upečiem zemiaky v rúre a tak pod.
Ak aj varenie niektorého jedla trvá 3 hodiny, medzitým máš prestávky, nestojíš predsa vkuse pri sporáku. Môžeš si varenie uľahčiť tlakovým hrncom, ja si varenie bez neho ani neviem predstaviť. Začni úplne jednoduchými jedlami, ktoré máš komplet do pol hodiny.
Skús napr. tieto recepty http://www.porada.sk/168691-post8.html
Ak si budeš hovoriť, že varenie je nuda, tak to tak aj bude. Musíš si ho niečim spríjemniť. Práve dnes bola u nás švagriná(je rehabilitačná sestra) na obed a predvádzala mi, čo sa všetko dá pri varení precvičiť, od dýchania cez spevňovanie zadku až po posilnenie svalov priečnej klenby.;)
evaj63
16.01.11,15:40
Kuraco-hovädzia polievka so slížikmi,pečené vykostené kura, plnené plnkou, opekané zemiaky na cibul'ke, uhorkový šalát.
Zvalik
16.01.11,15:53
ahoj....
špenátová polievka s opečenými na kocky pokrájanými rohlíkmi a vysmážané rezne s maslovými zemiakmi a uhorka...
alabut
16.01.11,16:25
Idem scedit jogurt, do vzniknuteho syra zopar oliv, trochu oleja, korenia, bylinkovy caj.
calawen
16.01.11,18:01
lavanda
16.01.11,19:04
Ja som si dnes len jaterničky upiekla a dala s chlebom, lebo som bola sama.

A teraz možno trochu mimotemy, ale nedá mi:


Zuzka, ono to len chce byť poriadne, ale poriadne zaľúbená do hladoša, ktorému by si dobrým jedlom ulahodila.;) Ja som sa napr. tak naučila štrikovať. Moja mama bola na ručné práce zručná, mňa nelákali, lenže holt, prišla láska a jeho túžba po veste, to mi ver, hneď som sa do štrikovania pustila.:D Tak to bolo aj s varením. Keď som videla, ako chutí a aj pochvaly sa mi dostalo, začalo ma to veľmi baviť. Je pravda, že variť a piecť s chuťou a radosťou pre druhých mi ostalo, keď však mám variť len pre seba, to väčšinou vzdávam, napr. upečiem zemiaky v rúre a tak pod.
Ak aj varenie niektorého jedla trvá 3 hodiny, medzitým máš prestávky, nestojíš predsa vkuse pri sporáku. Môžeš si varenie uľahčiť tlakovým hrncom, ja si varenie bez neho ani neviem predstaviť. Začni úplne jednoduchými jedlami, ktoré máš komplet do pol hodiny.
Skús napr. tieto recepty http://www.porada.sk/168691-post8.html
Ak si budeš hovoriť, že varenie je nuda, tak to tak aj bude. Musíš si ho niečim spríjemniť. Práve dnes bola u nás švagriná(je rehabilitačná sestra) na obed a predvádzala mi, čo sa všetko dá pri varení precvičiť, od dýchania cez spevňovanie zadku až po posilnenie svalov priečnej klenby.;)

Marína, nechceš sa o to podeliť trebárs v téme "Zdravie"? Možno by to prišlo aj iným vhod;)...
Marína
16.01.11,19:06
Keď to sa cez písmenká veľmi, preveľmi ťažko vysvetľuje.;):D
lavanda
16.01.11,19:17
Škoda, preškoda:-(
velvet
16.01.11,19:51
Marína však my sa uspokojíme aj s fotkami ;-)
uct2007
16.01.11,19:55
My sme dnes prvýkrát robili pečené kurča na spôsob kačky. To je inak super,fakt,odporúčam Vám to vyskúšať.
Potrebujeme : kurča, soľ, rascu a jedno čierne pivo.
Kurča si nasolíme a orascujeme, necháme chvíľu odležať. Pečieme 40 min.zakryté alobalom, po odokrytí polejeme kurča polovicou čierneho piva.Zapekáme už odokryté asi 15 min.,neskôr dolejeme zvyšok piva a pečieme ďalších 10 minút.
K tomu sme mali udusenú červenú kapustu a knedľu.
Marína
16.01.11,20:02
Marína však my sa uspokojíme aj s fotkami ;-)
:D :D :D
buchač
16.01.11,20:18
Marína však my sa uspokojíme aj s fotkami ;-)

A video .....??????

http://www.bomba.cz/video/sex-v-kuchyni/
pavol54
16.01.11,21:11
A video .....??????

http://www.bomba.cz/video/sex-v-kuchyni/
Príjemné spestrenie prestávok pri varení, len si treba dávať pozor na horúce šporáky a nádoby a rozpálené pánve.
jozka56
16.01.11,23:07
zk24 a čo takto popozerať videoreceptíky, je to veľká pomoc:)
zk24
17.01.11,06:13
Prečo nie ;) O cca tri mesiace sa stahujem, budem blizsie ku kamoskam, aj k rodine, a davam si zavazok, ze novy sporak, ktory si do bytu kupim, musim aspon dva krat do tyzdna zapnut :D

aj do povodneho bytu som vyberala trubu, drahu, peknu, kvalitnu, aj sklovarnu dosku... no a trubu som zapla raz.... bolo v navode, ze treba pred prvym pouzitim trubu nechat "vypiect", a to bolo vsetko :D :D :D no a sklovarna doska dostala chlebickami vo vajicku zabrat :D
jozka56
17.01.11,09:46
zk24 to si si dala veľký záväzok aspoň 2x do týždňa zapnúť sporák:))) neboj všetko dobehneš, veď do 17-ky máš času habadej.
jozka56
17.01.11,09:47
Cesto na knedľu už kysne, gulášek vrie...tak na obed parená knedľa a guláš z diviny:)
Zdenka 0705
17.01.11,09:51
Špenátová pohanka. Zase "polotovar", rozmrazená uvarená pohanka. Obed za pár minút, polievka zo včerajška.
calawen
17.01.11,10:03
Špaldové cestoviny so zeleninou a syrom
alabut
17.01.11,14:04
Slaninu a bocik som vyudil, hor sa do varenia a pitia.

Ranajky - chlieb s maslom, varene vajcia, biela kava.

Obed - pivo, poldeci.

Vecera - kapustnica, hovadzi gulas, domaca knedla, ak mi kupili prasok do peciva aj opita huba. Idem si ja podriemat.
bettylou
17.01.11,14:52
cviklovo-zelerová polievka (+ čo dom dal), fašírky, rosti, parená zelenina, cvikla, chren
osky
17.01.11,20:33
vcera a dnes.
polievka z husacich drobkov
dusene hovädzie s ryzou

sobota-hovädzia polievka,
rezne a petrzlenove zemiaky
lekvarova rolada-boli sme pozvani na obed

piatok-
kelova polievka
zapekane palacinky
urobime si palacinky klasickym sposobom
pekacik si vymazeme maslom
zarobime si tvaroh s cukrom
jahodovy/alebo iny/lekvar
mlete orechy/ja som dala lieskovce/
slahackova smotana/ja som dala len polovicu/ rozmiesana s jednym vajcom a cukrom

-palacinky natrieme do polovice dzemom,pod to natrieme tvaroh,vsetko jemne posypeme orechami,zakrutime a ulozime na pekac.
-takto postupujeme,kym pekac nie je celkom plny-palacinky ukladame vedla seba,natesno ale nie na seba.
-potom to po celom povrchu dobre posypeme orechami
-dame do rury zapiect na 200 stupnov,na chvilu,kym nezacnu byt horuce a chrumkave,najlepsie prikryte/ale mozeme to vlozit aj neskor,ked to potrebujeme,lebo toto jedlo je najchutnejsie teple./
-potom to prelejeme vsetko smotanou rozmiesanou s vajickom a trochou cukru,pekac dobre pootacame aby sa smotana rozliala po celom pekaciku
palacinky maju byt pokryte zalievkou,aby sa nazili.
-nechame zapiect
-hotove nakrajame a kazdu porciu na tanieri posypeme praskovym cukrom,je to supeeeer.

stvrtok:
pizza
2009
18.01.11,05:39
Raňajky.
Nakrájala som si na plátky ovčí syr obalila do rias Nori a k tomu papriku. Aha zabudla som ešte repíkový čaj ;)
zk24
18.01.11,06:31
ranajky, alias "Riasy Nory Mojsejovej"?
2009
18.01.11,06:37
Aj ona je taká zelená a slaná?? :---:D:D
zk24
18.01.11,06:46
Chvalabohu nemala som tu cest okusit :D
alabut
18.01.11,06:54
Ranajky - dusena hovadzina z kapustnice, cibula, cesnek, mangold, dve vajcia, chlieb, biela kava.

Obed - pivo, poldeci, opita huba.

Vecera - buchty na pare bud so slivkovym lekvarom, alebo s tvarohovou plnkou, alebo aj aj, bylinkovy caj.
zk24
18.01.11,07:22
Taketo ranajky? Kolegovia maju radost, co? :D