m.hladka
16.06.09,14:51
Ja už fakt neviem čo variť!
Mám dojem, že varíme doma dookola tie isté jedlá. Nejako nás opustila fantázia.
Tak ma napadlo, že by bolo dobre, keby do tejto rubriky (kto chce) napísal, čo dnes varí, aby som dostala nejakú inšpiráciu - čo môžem asi tak dnes navariť. Samozrejme normálne domácke slovenské jedlá.
Nie recepty, ale názov jedla.
Čo dnes na obed?
dnes: vyprážaný karfiól

P.S.
A čo zajtra na obed? a Každý deň na obed?
Gabi03
16.06.09,12:54
A môžem aj to, čo som varila včera? :D Bo ja dnes som v práci .... :)

Tak včera som varila hovädziu polievku s mäskom v tlakovom hrnci a k tomu som spravila ešte červené (paprikové) zemiaky. S niečim kyslím alebo chrenom.... mňam. :)
buchač
16.06.09,12:58
m.hladka
Čo dnes na obed?
Dnes 02:51 PM

Už by som skôr uvažoval nad večerou ....:---

Ale zajtra , hm , rozmýšľam - uvažujem nad zemiakovými plackami .

Dlabem na diétu ....
m.hladka
16.06.09,13:01
m.hladka

Už by som skôr uvažoval nad večerou ....:---mimotemy

DETAILISTA.
Ženy to určite chápu. Tu ide o obedy, večere ma nezaujímaju.
Bionda
16.06.09,13:02
ja som dnes robila zeleninovú polievku s hráškom- jarnú:D
ryžu, uhorkový šalát a kuracie závitky s pažítkou a mozzarelou.

:D:D:D pridám, že včera večer som urobila malinové tiramisu :D:D:D veď dezert je potrebný . nie?:D:D:D:D
wagner
16.06.09,13:10
:D mimotemyA čo tak miernu diétu, aby ste si občas prečistili žalúdok? Ja som dnes mala 1/2 dyne a za tým tri jablká. Mňam.:D Večera bude podobná :D
DanielaSL
16.06.09,13:10
Marti a chceš k tomu jedlu pripojiť aj recept? Lebo nie každý musí poznať to, čo som varila ja...;)
DanielaSL
16.06.09,13:12
:D mimotemyA čo tak miernu diétu, aby ste si občas prečistili žalúdok? Ja som dnes mala 1/2 dyne a za tým tri jablká. Mňam.:D Večera bude podobná :D

mimotemy Držíš vari diétu? Ja som dnes mala mať ovocný deň...a nejako to nedopadlo dobre....asi preto, že som nemala dyňu. :confused::rolleyes::cool:
Kazu
16.06.09,13:12
Čerešňové halušky sme vykúpali v dažďovici, na šnicle povedali "Už zaséééé", v obchode mali nádherné pariky /3 farby/ a paradajky. Cibuľa bola doma, domáca klobása tiež, aj vajíčka, tak som narobila hrniec leča.
alla66
16.06.09,13:23
mimotemy

DETAILISTA.
Ženy to určite chápu. Tu ide o obedy, večere ma nezaujímaju.

m.hladka

Už by som skôr uvažoval nad večerou ....:---

Ale zajtra , hm , rozmýšľam - uvažujem nad zemiakovými plackami .

Dlabem na diétu ....
odmyslíš si slovko večera ....na obed nemôžu byť zemiakové placky? :eek: mňam...
ak nie si vegetariánka, môžeš ich naplniť mäskom a pripravíš si k nim zeleninový šaláť:)

alebo.....Kúpiš karé, vykostíš...z kosti urobíš falošnú gulášovú polievku so zemiakmi a mäso si dáš do pácu, k tomu príloha - uvarené.... opečené zemiačky, tatárska omáčka, alebo zeleninový šalát :)
Lianka
16.06.09,13:24
Neznasam varenie :confused:, radsej sa chodim najest von do restiky, ale ked varim, tak nieco veeeeelmi rychle.

Dnes to bola taka zmes: kuracie prsia na drobno nakrajene a na panvici opecene s trochou udusenej zeleniny, zvlast som uvarila cestoviny, omacku - polotvar a cele som to potom zmiesala. Dobre to bolo. :D
alla66
16.06.09,14:02
:D mimotemyA čo tak miernu diétu, aby ste si občas prečistili žalúdok? Ja som dnes mala 1/2 dyne a za tým tri jablká. Mňam.:D Večera bude podobná :D
mimotemy:D:D:D neopováž sa večer žiadať rady v téme http://www.porada.sk/t113724-nafuknute-brucho.html:---:D (http://www.porada.sk/t113724-nafuknute-brucho.html:---:D:)
tutiola
16.06.09,14:05
Dnes som varila polievku s čerstvej kapusty s paradajkovým pretlakom a pár zemiakmi porezanými na menšie kocky. Hotové za 30 minút.
m.hladka
16.06.09,14:12
Marti a chceš k tomu jedlu pripojiť aj recept? Lebo nie každý musí poznať to, čo som varila ja...;)
Ak je to veľmi neznáme jedlo, tak to môžeš popísať o čo ide.

Ale ja som presne myslela na veľmi jednoduché, rýchle jedla, ktoré ste mi tu hodili. Zatiaľ sa mi všetky pozdávajú a fakt som si zamlsala.
Mňam, mňam.
Všetky jedlá, čo ste sem napísali mám vlastne v hlave, ale keď mám vymýšľať, čo zajtra na obed, tak to bola hrôza, teraz som spokojnejšia.
Najhlavnejši dôvod tejto témy je, že moja dcéra je veľmi premýšľava a aby aspoň niečo zjedla, musím véééééľmi premýšľať aj ja.
Darma111
16.06.09,14:40
ja dnes, ale už na večeru, navarím tvarohové knedlíčky z mäkkého tvarohu s pridaním jablka... urobené raz dva, len jedna nevýhoda, najlepšie sú čerstvé...
wagner
16.06.09,18:36
Takže nie je to diéta a nafúknuté brucho z jedla nemávam. Takže v pohode. Večer som si dala jablká, pokvapkané olivovým olejom a okorenené grilovacím korením.Mňam.:D:D:D
Ajuška
16.06.09,18:45
Najzaujímavejšie špeciality vytvorím vtedy, keď varím v štýle "co dúm dal"... zakáž si cestu do obchodu, otvor špajzu a chladničku a likviduj čo je na rade...;)...a neboj sa kombinovať. Uvidíš čo všetko nového objavíš... :rolleyes:...
Lianka
16.06.09,18:49
Napadlo ma, ze pred casom tu bola zaujimava tema, tak som ju teraz vytiahla: http://www.porada.sk/t99477-som-na-intraku-a-neviem-uz-co-si-mam-varit.html. Mozno najdes inspiracie aj tu ;).
Darina1234
16.06.09,18:49
A ja sa priznam, že takto variť co dum dal neviem. Ked som to skušala,urobila som taku gebuzinu, čo nikomu nechuti , ani mne.
tetrisss
16.06.09,18:51
Preboha, Wagner, za co sa trestas?:D
wagner
16.06.09,18:56
Ale mne to chutí:D:D, ja by som takých jabĺk mohla jesť každý deň aj desať. A to grilovacie korenie mi tak chutí, že ho pridávam všade. Mňam:D:)
Zita5
16.06.09,18:57
Takže popíšem to nasledovne .Sme 5 členná rodina , ide ma niekedy trafiť šľak z varenia a dnes som bola mimoriadne nesvoja , čo s hladnými krkmi keď prídeme domov.Moje príchody z práce sú zvyčajne o 16,30 hod.- 17,00 hod.
Mám sťaženú situáciu , lebo prichádzame väčšinou naraz všetci alebo postupne .A ja musím do hodiny stíhať .

Takže dnes sme prišli štyria naraz a ja v taškách nákup a všetko okolo mňa mrelo hladom , ešte aj moja svokra , ktorá je doma celý deň.
Prvá pomoc pre dvoch členov bola praženica s tatárskou omáčkou a k tomu bageta .Celkom diétne ;) K tomu sa pridal ďalší člen , aj ja si dám ..tak som vajec pridala .

Po pol hodine prišiel najmladší člen a po jeho otázke čo budeš variť ? Dostal odpoveď , zeleninovú polievku a šampiňónové rizoto a k tomu spravím uhorkový šalát .......on ..hmmm tak to mi radšej sprav maslovú bagetu so zeleninou ja si radšej dám to , z rizota som hladný:D

Takže u nás sa dnes varila zeleninová polievka ,šampiňónové rizoto /aj hráškom a mladou mrkvičkou/, uhorkový šalát .

P.S. Jááj Ty si chcela variť dnešný obed m.hladka? No tak som pridala obedo-večeru .Prepáč to som si všimla až teraz .:)
Lianka
16.06.09,18:59
Klobuk dolu, Zitka, aj dalsie zeny, ktore tuto dalsiu sichtu po praci takto bravurne zvladaju.
wagner
16.06.09,19:02
Môžem ešte napísať, čo budem " variť " zajtra na obed. Jablká nie, ale v štýle - čo mraznička dá. Vybrala som si kuracie plátky, udusené na zelenine a zahustené tekvicou hokaido. K tomu si dám udusený kel na cibuľke - tiež z mrazničky.
Kazu
16.06.09,19:15
Zajtra bude čína :)
Dav
16.06.09,19:18
Dnes som aj ja upratovala chladničku - karfiol z vajcom a hranolky.
Zajtra uvarím tekvicovú polievku a paprikové zemiaky.
Tweety
16.06.09,19:19
Zajtra bude čína :)
Len tak mimotemy ma napadlo, že zajtra bude streda nie?:---
tetrisss
16.06.09,19:21
Hehe, ja mavam pravidelne na obed rozok so zvolenskym jogurtom cucoriedkovym.:D Aale nie som az taka nevariaca, ale kedze sme uz doma iba dvaja, aj to len vecer, varim veceru, ale zato skoro kazdy den.
tetrisss
16.06.09,19:22
Tak, ze by som zajtra ani veceru, ale...mimotemy
Kazu
16.06.09,19:23
Len tak mimotemy ma napadlo, že zajtra bude streda nie?:---
Tweetyyyy, ty to tu nemrníkuj :D:D:D:D
Tweety
16.06.09,19:32
Tweetyyyy, ty to tu nemrníkuj :D:D:D:D
Ja nič, ja muzikant, kedže bude zajtra streda, pôjdem sa cez obedňajšiu prestávočku naobedovať do reštaurácie, a možno bude aj čína, tak .:---
Zita5
16.06.09,19:36
Ja nič, ja muzikant, kedže bude zajtra streda, pôjdem sa cez obedňajšiu prestávočku naobedovať do reštaurácie, a možno bude aj čína, tak .:---

Myslíš , že v stredu by sme nemali variť ?:rolleyes::)
Lianka
16.06.09,19:37
Myslíš , že v stredu by sme nemali variť ?:rolleyes::)

Ja som to pochopila tak, ze vecer ma iny program :---:---:---.
tetrisss
16.06.09,19:40
Ja som to pochopila tak, ze vecer ma iny program :---:---:---.

Na druhej strane je mozne, ze zacina uz obedom:D
Tweety
16.06.09,19:40
Myslíš , že v stredu by sme nemali variť ?:rolleyes::)
Ja to netvrdím, písalo sa tu o obede, a tak som napísala, že môj obed je vyriešený, ale nenapísala som nič o prípadnom varení večere:--- Kazu písala, že zajtra bude čína, a ja, že streda, tak kto mal pravdu?:--- Zitka, tým Ťa nechcem naviesť na také zlé veci, ako je nevarenie.:)
Zita5
16.06.09,19:41
Ja to netvrdím, písalo sa tu o obede, a tak som napísala, že môj obed je vyriešený, ale nenapísala som nič o prípadnom varení večere:--- Kazu písala, že zajtra bude čína, a ja, že streda, tak kto mal pravdu?:--- Zitka, tým Ťa nechcem naviesť na také zlé veci, ako je nevarenie.:)

Majka;), streda , nestreda ...večeru treba . :);)
Tweety
16.06.09,19:43
Majka;), streda , nestreda ...večeru treba . :);)
Ja sa nehádam, aj tak sa dá.:)
Rozalka
16.06.09,20:07
Babenky, vy tu samé dobroty varíte. :)
Manžel musí nemastnú diétu, tak uvážte, koľko sa ja musím navymýšľať, napr. zajtra bude karfiolová - vo vode uvarený karfiol, rozmixovaný, trochu kefíru/acidofilného mlieka/zakysanky; žiadna masť - až na záver trochu pokvapkať olivovým olejom a aby to nebolo také nechutné, tak zamixujem trošinku červenej papriky a ozdobím nerozmixovanými karfiolčekmi a petržlenovou vňaťou ... + uvarené zemiaky, pokvapkané masielkom (veľmi málo) a tvaroh.
No jemu sa dokonca podarilo za mesiac zhodiť 6 kg, a mne - čo by som to tiež potrebovala ako soľ - tak asi 6 dekov :mad:
tetrisss
16.06.09,20:23
Rozalka to znie este horsie ako jablka s grilovacim korenim od Wagner.:)
DanielaSL
16.06.09,20:49
Ale ste to tu dobre zamrníkovali....fčul neviem..bude streda, treba variť a treba vlastne jesť? Iné by nestačilo?
alla66
16.06.09,20:55
v stredu urobte tvarohové rezance a máte čas na iné povinnosti::)
jozka56
16.06.09,21:01
v stredu urobte tvarohové rezance a máte čas na iné povinnosti::)
Veď tie máme furt:Dj:---
alla66
16.06.09,21:04
na sladko aj na slano? s kyslou smotanou?....tak makové, orechové, s osmaženou strúhanku....kombinácií je veľa:)
m.hladka
16.06.09,21:13
Rozhodla som sa, že v stredu budú špagety, moje dieťa to miluje,
a čo štvrtok?
Ináč všetkým ďakujem za dobré nápady, normálne sa mi slinky zbiehali pri niektorých jedlách. A to musím držať líniu, lebo sa nezmestím do plaviek a dovolenka sa blíži.
Marína
16.06.09,22:12
Marti, čo tak vo štvrtok francúzske zemiaky? V piatok paradajkovú polievku a palacinky, v sobotu kurča pod perinou a kúp ho také veľké, aby si v nedeľu nemusela variť. Môže byť?:)
VERONIKA6
17.06.09,05:07
Marti, čo tak vo štvrtok francúzske zemiaky? V piatok paradajkovú polievku a palacinky, v sobotu kurča pod perinou a kúp ho také veľké, aby si v nedeľu nemusela variť. Môže byť?:)
To kurča pod perinou nepoznám. Môžeš priložiť aj recept?
kačer
17.06.09,05:48
ja tiež varím ak nie každý , tak každý druhý deň. Taktiež som z toho zúfalá, ale náhodou som objavila stránku mimibazár.sk alebo aj cz. a z toho čerpám inšpirácie. Skuste sa tam pozreť. Ja dnes budem variť brokolicu s novými zemiačkami s maslom a vňatkou, a k ešte mám v páce bravcové mäsko - jogurt zmiešaný s 1 vajíčkom, 1 PL hladkej múky, strúčik cesnaku , obaliť v struhanke a vypražit
Bionda
17.06.09,06:02
ja tiež dnes asi cestoviny - al dente uvarené, omáčka na cesnak tuniak , chilli a štvrťky rajčín ošúpaných, trochu spolu podusiť a nastrúhať parmezan :) rýchle, dobré , moja násť ročná, veľmi prieberčivá, ale toto môže :D:D:D:D

Pridávam i dnes, veď dnes tiež treba obedovať :) a slečne sa ani školská kuchyňa nepáči- vraj vyhadzujeme zbytočne peniaze, tak obed musím kvôli nej mať každý deň navarený.
tutiola
17.06.09,07:48
Dnes varím zeleninovú polievku z novej zeleniny s krupicovými haluškami a nové mastené zemiaky a k tomu kyslé mlieko.(chýba mi tu mľaskajúci alebo brucho hladiaci smajlík)
ALDA
17.06.09,09:39
mimotemyPo prečítaní pár strán tejto zamrníkovanej témy som sa najedla:---, ale určite zhodím iba 1 dkg, pretože som mala prílohu jednoduchú, ale sýtu : smiech:D
Manual
17.06.09,09:44
A my máme dnes na obed:
dusené hovädzie mäsko na smotane, kôprová omáčka, knedla = mňam :D
Zita5
17.06.09,09:48
A my máme dnes na obed:
dusené hovädzie mäsko na smotane, kôprová omáčka, knedla = mňam :D

Tak to je ozaj mňam......to si nechám na sobotu , lebo naši sú fajnoví , knedľu chcú len domácu a to by som v týždni nestíhala . :);) Dík Janko .
ALDA
17.06.09,09:48
A my máme dnes na obed:
dusené hovädzie mäsko na smotane, kôprová omáčka, knedla = mňam :D

Janko dnes vás tuším navštívim.:DMňam
Manual
17.06.09,09:50
Janko dnes vás tuším navštívim.:DMňam
Ešte jedna poria a dosť slušná zostala = najedli by sa aj dvaja, tak čakám do 15,oo :D:D:D
ALDA
17.06.09,09:53
Ešte jedna poria a dosť slušná zostala = najedli by sa aj dvaja, tak čakám do 15,oo :D:D:D

Janko o 15.00 idem do salónu a budem slintať a myslieť na váš obedík. Zajtra uvarím to isté.:D

Prepáčte za mrník.:)
VERONIKA6
17.06.09,10:02
A my máme dnes na obed:
dusené hovädzie mäsko na smotane, kôprová omáčka, knedla = mňam :D
To isté som varila v nedeľu /kôpor mi v sobotu na záhrade tak voňal, že som neodolala/, knedlu som si robila a mäsko bolo bravčové stehno na šťavičke. Mňam.:D
buchač
17.06.09,10:33
Dnes varím zeleninovú polievku z novej zeleniny s krupicovými haluškami a nové mastené zemiaky a k tomu kyslé mlieko.(chýba mi tu mľaskajúci alebo brucho hladiaci smajlík)

Sú aj iné , ale .....

http://www.celysvet.cz/skin/smile/s1447.gifhttp://www.celysvet.cz/skin/smile/s4764.gif
Sabadka
17.06.09,10:36
Rozhodla som sa, že v stredu budú špagety, moje dieťa to miluje,
a čo štvrtok?
Ináč všetkým ďakujem za dobré nápady, normálne sa mi slinky zbiehali pri niektorých jedlách. A to musím držať líniu, lebo sa nezmestím do plaviek a dovolenka sa blíži.

mimotemy Kašli na plavky, nechaj ich doma:D:D:D:D


U nás dnes bude súťažno-kvízová večera. Kto skôr dobehne k chadničke a čo v nej nájde! Perfektný recept, rýchla príprava minimálne náklady, strata časužiadna :)
Darma111
17.06.09,10:48
Ja dnes asi urobím vysmažaný syr bez smaženia, našla som ten recept na mimibazari, snad to bude dobre...
AMIELIA
17.06.09,10:56
Ja keďže držím 90 dňovú dietu, tak na dnes mam grécky šalát. Mňamky.. Môj manžel príde domov až o 22,30, takže si dnes varím len pre seba.
Darina1234
17.06.09,10:59
U nas dnes vari manžel, vari važecku pochuťku.
Marína
17.06.09,11:41
To kurča pod perinou nepoznám. Môžeš priložiť aj recept?
Kurča pod perinou
Ja radšej kupujem len nohy a tie rozpolím, alebo kúpim zvlášť horné a dolné kuracie stehná, tie obalíš v kuracom, grilovacom korení. Pekáč vymastíš, poukladáš kuraci kúsky. Neviem, aké mastné používaš mleté mäso, ja bôčik nemusím, skôr chudé mleté bravčové plece. Na ½ kg 1 menšiu lyžicu vegety a ½ šľahačkovej smotany. Vymiešam a nechám chvíľu odležať v chladničke. Smotana do mäsa úplne vsiakne. Pridáš rozdrvený cesnak, rožky, čierne mleté korenie, vajcia, zelený posekaný petržlen(zmes robíš ako na fašírku). Zmes rozvrstvíš na kurča. Ja vrstvu mletého mäsa dávam tak, aby kurča „vykúkalo“, aby koža bola po upečení chrumkavá. Upečieš. Uprostred pečenia zvyknem prikryť alobalom, ak vidím, že kurča ešte nie je mäkké, ale koža tmavne. Je to veľmi sýte jedlo, keďže máš tam kuracie, aj bravčové mäso. Podávam k tomu zemiakové pyré. Je to vhodné jedlo aj na studeno.
Aby som nezabudla, pečiem vo väčšom a vyššom plechu, v ktorom sa pečú koláče.
Ak sa pre neho rozhodneš, prajem dobrú chuť.:)
Poznámka: Keď pečiem kurča pod perinou, zvyknem „perinu“ robiť z 1 kg mäsa a čo sa mi nezmestí pomedzi kurča, urobím fašírky.

Dodatočne pridané: Ešte som zabudla, že pre lepšiu chuť na vrch dávam, či už na kurča, tak aj na "perinu" tenučké plátky slaniny. Samozrejme, nemusí to byť.
m.hladka
17.06.09,11:55
Myslíš , že v stredu by sme nemali variť ?:rolleyes::)
Presne tak a ja stredu nazývam: zbytková streda a to preto, že každý má niečo iné na tanieri a to sú zbytky - teda čo sa zvyšilo z obedov zo soboty, nedele, pondelka ..., treba vyprázdniť hrnce.
Zita5
17.06.09,12:00
Kurča pod perinou
Ja radšej kupujem len nohy a tie rozpolím, alebo kúpim zvlášť horné a dolné kuracie stehná, tie obalíš v kuracom, grilovacom korení. Pekáč vymastíš, poukladáš kuraci kúsky. Neviem, aké mastné používaš mleté mäso, ja bôčik nemusím, skôr chudé mleté bravčové plece. Na ½ kg 1 menšiu lyžicu vegety a ½ šľahačkovej smotany. Vymiešam a nechám chvíľu odležať v chladničke. Smotana do mäsa úplne vsiakne. Pridáš rozdrvený cesnak, rožky, čierne mleté korenie, vajcia, zelený posekaný petržlen(zmes robíš ako na fašírku). Zmes rozvrstvíš na kurča. Ja vrstvu mletého mäsa dávam tak, aby kurča „vykúkalo“, aby koža bola po upečení chrumkavá. Upečieš. Uprostred pečenia zvyknem prikryť alobalom, ak vidím, že kurča ešte nie je mäkké, ale koža tmavne. Je to veľmi sýte jedlo, keďže máš tam kuracie, aj bravčové mäso. Podávam k tomu zemiakové pyré. Je to vhodné jedlo aj na studeno.
Aby som nezabudla, pečiem vo väčšom a vyššom plechu, v ktorom sa pečú koláče.
Ak sa pre neho rozhodneš, prajem dobrú chuť.:)
Poznámka: Keď pečiem kurča pod perinou, zvyknem „perinu“ robiť z 1 kg mäsa a čo sa mi nezmestí pomedzi kurča, urobím fašírky.

Tak toto ja dnes vyskúšam, k tomu spravím nové zemiačiky s vňaťou a zeleninový šalát.;):) Evka aj ja ďakujem .
Kazu
17.06.09,12:22
U nas dnes vari manžel, vari važecku pochuťku.

Hmmm, čo je to za dobrotu? Pridaj aj recept, pravda, ak to nie je manželovo "tajomstvo šéfa kuchyne" :D
Sabadka
17.06.09,12:29
Tak toto ja dnes vyskúšam, k tomu spravím nové zemiačiky s vňaťou a zeleninový šalát.;):) Evka aj ja ďakujem .

Kedy to budeš mať hotové, že by som zaskočila to omrknúť?:D:D:D
buchač
17.06.09,12:32
Hmmm, čo je to za dobrotu? Pridaj aj recept, pravda, ak to nie je manželovo "tajomstvo šéfa kuchyne" :D

Nepoznáš ...?

Važecká pochúťkahttp://www.receptar.sk/index.php?ID=12&SubID=5&recID=82223821

250 g roštenky, 250 g bravčové stehna, 250 g bravčovej pečene, 75 g údenej slaninky, 75 g oleja, 75 g eidamu, 10 g cesnaku, čierne korenie, soľ, 60 g múčneho masla. Osobitne si k pochúťke pripravíme 'tradičným' spôsobom 5 zemiakových placiek.

Mäso a pečeň narežeme na plátky, naklepeme, osolíme, okoreníme a opečieme na rozpálenom oleji. Výpek zahustíme múčnym maslom (t.j. maslom zmiešaným s hladkou múkou v pomere 1:1), dochutíme cesnakom. Zemiakové placky naplníme mäsom, prelejeme šťavou, posypeme strúhaným syrom a ozdobíme vejárikom opečenej slaninky. Ako prílohu podávame rôzne šaláty z čerstvej zeleniny.

Ja to robím inak / určite aj ostatní majú to svoje / , fantázii sa medze nekladú , ale toto je základ ...

P.S.
Mäso režem na rezance
Je dobré hodiť aj lečo
Malo by to byť pikantnejšie
....
Darina1234
17.06.09,12:43
My to robime podobne, bravčove mäso, kuracie mäso, pečen, nakrajam na kocky, orestujem na cibuľke, pečen pridam trochu neskôr, okorením, podusím , pridam nakrajane zelene papriky, olupane paradajky, môžu byť aj šampiony, znovu necham podusiť do výpeku. Hotove mäso naložim do zemiakovej placky. Dobru chuť
Gabi03
17.06.09,12:47
Tá vážecká pochúťka sa podobá na to, čo občas robievam ja. Orestovanú pečeň (najskôr kuraciu) vložím do omelety. :) S čerstvou zeleninkou je to fajn.
Kazu
17.06.09,12:51
Áááá, tak to robievam. Len my tomu hovoríme erteplová placka s masem :D:D:D
m.hladka
17.06.09,13:16
Ani variť nemusím, tak som si zamlsala. mňam, mňam, mňam
Maruška54
17.06.09,13:17
ja som bola dnes u mamy...boli šnicle ale kukla jej na ne cigánka
Bionda
17.06.09,13:51
ja som bola dnes u mamy...boli šnicle ale kukla jej na ne cigánka
:eek:.... a čo sa potom stalo, keď na ne kukala? :D pri kukaní pľula? Dúfam, že nám to vysvetlíš. Ďakujem
Simonab
17.06.09,14:38
Tak my sme dneska mali pizzu. fajnú domácu. Jednu šunkovú so šampiňónmi a kukuričkou pre staršieho synátora, druhú 4 druhy syra tiež so šunkou a tretiu zeleninkovú ( paradajky, paprika, kukurička, olivy, syr ) pre mňa, a mangel zje všetko tomu je to jedno. Akurát že sme doma len dvaja ( mladší je na výlete a mangel má službu ), ale čo už narobím keď neviem už ani menšie množstvo navariť. A včera sme mali plnené pšeničné kapsičky s pohánkotom. :D ( dusená pohánka so zeleninou na spôsob rizota ). Zajtra asi špagety, v piatok nevju a na sobotu som sa inšpirovala tým kuraťom pod perinou. :---
Maruška54
17.06.09,14:59
:eek:.... a čo sa potom stalo, keď na ne kukala? :D pri kukaní pľula? Dúfam, že nám to vysvetlíš. Ďakujem
trošku stmavli
Zita5
17.06.09,17:19
Kurča pod perinou
Ja radšej kupujem len nohy a tie rozpolím, alebo kúpim zvlášť horné a dolné kuracie stehná, tie obalíš v kuracom, grilovacom korení. Pekáč vymastíš, poukladáš kuraci kúsky. Neviem, aké mastné používaš mleté mäso, ja bôčik nemusím, skôr chudé mleté bravčové plece. Na ½ kg 1 menšiu lyžicu vegety a ½ šľahačkovej smotany. Vymiešam a nechám chvíľu odležať v chladničke. Smotana do mäsa úplne vsiakne. Pridáš rozdrvený cesnak, rožky, čierne mleté korenie, vajcia, zelený posekaný petržlen(zmes robíš ako na fašírku). Zmes rozvrstvíš na kurča. Ja vrstvu mletého mäsa dávam tak, aby kurča „vykúkalo“, aby koža bola po upečení chrumkavá. Upečieš. Uprostred pečenia zvyknem prikryť alobalom, ak vidím, že kurča ešte nie je mäkké, ale koža tmavne. Je to veľmi sýte jedlo, keďže máš tam kuracie, aj bravčové mäso. Podávam k tomu zemiakové pyré. Je to vhodné jedlo aj na studeno.
Aby som nezabudla, pečiem vo väčšom a vyššom plechu, v ktorom sa pečú koláče.
Ak sa pre neho rozhodneš, prajem dobrú chuť.:)
Poznámka: Keď pečiem kurča pod perinou, zvyknem „perinu“ robiť z 1 kg mäsa a čo sa mi nezmestí pomedzi kurča, urobím fašírky.

Dodatočne pridané: Ešte som zabudla, že pre lepšiu chuť na vrch dávam, či už na kurča, tak aj na "perinu" tenučké plátky slaniny. Samozrejme, nemusí to byť.

Evka odskúšané , rodina spokojná a chutilo im . ;):) Slaninku som nedávala , lebo už to bolo v rúre a až potom som si išla skontrolovať , či som si dobre zapamätala postup.;)

Super a ďakujeme za receptík .
Marína
17.06.09,19:07
Zitka, som rada, že vám chutilo a s tou slaninkou, to je moja chyba, pridala som ju tam až dodatočne. Aspoň ste to mali "zdravšie".:D
lenkak
17.06.09,19:28
ja tiež varím ak nie každý , tak každý druhý deň. Taktiež som z toho zúfalá, ale náhodou som objavila stránku mimibazár.sk alebo aj cz. a z toho čerpám inšpirácie. Skuste sa tam pozreť. Ja dnes budem variť brokolicu s novými zemiačkami s maslom a vňatkou, a k ešte mám v páce bravcové mäsko - jogurt zmiešaný s 1 vajíčkom, 1 PL hladkej múky, strúčik cesnaku , obaliť v struhanke a vypražit

dík za typ. Na víkend akurát.
terezamaria
17.06.09,19:41
Zajtra varím koložvársku kapustu a pečiem čerešňovú bublaninu.
Kazu
17.06.09,19:44
K obedu som robila tú čínu. Je to rýchle a aby som len tak zbytočne nepostávala v kuchyni vytiahla som údené kuracie stehná a dala dusiť s kyslou kapustou. Kapusty nebolo veľa, len ako príloha k mäsu a novým zemiakom na cibuľke. Myslela som, že to bude už na zajtra, pretože mladí si k večeri zvyčajne niečo ľahké ukuchtia /to sa realizuje nevesta, aby mal môj syn pocit, že má manželku:---/, môj manžel zvyčajne doje čo je od obeda a ja s tým sto kilovým pozadím už len niečo zelené s bielym jogurtom. Dnes mi však skrížili plány, na stavbe vyhladli a zajtrajší obed je fuč. :D Som zvedavá, čo zase vymyslím :--- Kdesik som tu čítala o francúzskych erteploch, tak asik to :D:D
Melnick
17.06.09,20:01
Čerešňové halušky sme vykúpali v dažďovici, na šnicle povedali "Už zaséééé", v obchode mali nádherné pariky /3 farby/ a paradajky. Cibuľa bola doma, domáca klobása tiež, aj vajíčka, tak som narobila hrniec leča.

Zuzka, ani sa nečudujem,že toho leča si urobila veľa, však také pariky toho spapajú.:D:D:D:D
Deganova
18.06.09,05:21
Ja dnes asi urobím vysmažaný syr bez smaženia, našla som ten recept na mimibazari, snad to bude dobre...
Darma, ak si našla ten recept, kde sa syr nastrúha do mištičiek a zapeká - odporúčam - výborné.
Dnes varím sójové mäsko so špagetami, zajtra vyprážam karfiol a v sobotu idem robiť tvarohové guľky s jahodami.
Sabadka
18.06.09,05:47
Zajtra varím koložvársku kapustu a pečiem čerešňovú bublaninu.

Koložvársku zbožňujem, pošli kúsok aj nám, alebo aspoň vyfoť nech sa na ne kukneme:)
Sabadka
18.06.09,05:51
Ja som včera došla domov, v tom domnení, že ešte nemusím variť, lebo tam mal byť perkelt s cestovinami, ale niekto to sežral, takže sa muselo niečo narýchlo spraviť, samozrejme každý chcel teplú večeru, tak som spravila "Chladničkový výmet". - zapekané cestoviny so šunkou a syrom. Rýchle chutné a nestojíš pri sporáku hodinu.
bv_alexandra
18.06.09,06:29
TOto som dnes obdržala mailošom, tak sa s vami podelím vyzerá to úžasne a určite to vyskúšam.;):)
Gabi03
18.06.09,06:29
K obedu som robila tú čínu. Je to rýchle a aby som len tak zbytočne nepostávala v kuchyni vytiahla som údené kuracie stehná a dala dusiť s kyslou kapustou. Kapusty nebolo veľa, len ako príloha k mäsu a novým zemiakom na cibuľke. Myslela som, že to bude už na zajtra, pretože mladí si k večeri zvyčajne niečo ľahké ukuchtia /to sa realizuje nevesta, aby mal môj syn pocit, že má manželku:---/, môj manžel zvyčajne doje čo je od obeda a ja s tým sto kilovým pozadím už len niečo zelené s bielym jogurtom. Dnes mi však skrížili plány, na stavbe vyhladli a zajtrajší obed je fuč. :D Som zvedavá, čo zase vymyslím :--- Kdesik som tu čítala o francúzskych erteploch, tak asik to :D:D

No ja som zas včera poobede išla variť na dnes pre chlapov na stavbu francuzske zemiaky.... Keď boli večer dopečené, tak fajne voňali, že som im ukradla jednu porciu. :D
Žabinka
18.06.09,08:06
Ja dnes nevarím, ušetrila som si zo včera. :---
A včera som varila (názov neviem ): bravčové kocky opražené na väčšom množstve cibule, pridať práškovú papriku, dusiť, až kým sa neodparí väčšina vody, nakoniec pridať mrazenú zeleninovú zmes (dve balenia), napr. polievkovú. Zahustiť solamylom. Koreniny podľa chuti. Príloha: ryža, cestovina, knedľa, tarhoňa. Včera som mala s ryžou, dnes bude s kolienkami.
Hepi
18.06.09,08:21
Konečne som našla inšpiráciu. Lebo keď sa doma pýtam, čo mám variť, tak väčšinou počujem odpoveď "mne je to jedno". Takže včera sme mali bračové závitky s ryžou, dnes bude lečo a tú kuraciu roládu, čo som tu našla budem robiť zajtra alebo v sobotu. Už teraz sa mi na ňu slinky zbiehajú.
Sabadka
18.06.09,08:41
TOto som dnes obdržala mailošom, tak sa s vami podelím vyzerá to úžasne a určite to vyskúšam.;):)

Ďakujem za typ na nedeľný obed, vyzerá to perfektne.:D
pepsikova
18.06.09,09:02
...furt hovorím, že niet nad dobré kamarátky...večer sem postupne posadím mojich synkov, nech si prečítajú a budú najedení, tak ako práve teraz ja...fajn ste vy žienky...a idem kuk do chladničky, čo by sa dalo ""vymiesť""
Lenka1979
18.06.09,09:09
Včera som varila-síce nie na obed, ale na večeru takúto fajnotku:

Špenátová roláda:

urobíte si cesto ako na špenátové halušky: ja som dala jeden sáčok mraz.špenátu (samozrejme už rozmrazeného:---), jedno vajíčko, 1/2 lyžice klasického masla, soľ, majoránka, polohrubá múka (podľa "oka", aby nebolo cesto príliš husté a dalo sa rozmastiť na plech).
Hotové cesto rozmastíme na plech vystlaný papierom na pečenie a dáme upiecť. Po upečení ešte teplé natrieme taveným syrom (najlepšie Bambino,Karička), na to naukladáme plátky šunky, sterilizované šampiňony (nemusia byť,ale môžu), steriliz.kukurica... všetko spolu stočíme do rolády a papáme... môžme podávať aj na "studeno"... je to rýchle a veľmi chutné. Je to super aj ako príloha k hociakém jedlu.

Dobrú chuť.
m.hladka
18.06.09,12:14
Dnes som varila vyprážaný syr so šunkou a hranolky, namiesto tatárky som dala len tak urobený biely jogurt s pokrájanou cibulkou a korením.
Veľmi sa teším tejto téme, pretože keď si tu prečítam pár strán, tak mám po probléme, "čo navariť?".
Ďakujem za nápady a diskusiu.
Darina1234
18.06.09,17:02
Ja sa tiež teším tejto teme , lebo pozriem a varím. Pridam ja, čo som dnes varila. kupila som karfiol a nove zemiaky. Nechcela som vypražať, kedže je dnes tak teplo a tak som spravila veľmi dobru karfiolovu polievku a do zapekacej maslom vymastenej misky som nakrajala na kolieska zemiaky, osolila, okorenila, nato vrstvu predvareneho karfiolu, znovu zemiaky a vrstvenie, zapiekla som to a nakoniec zaliala rozmiešanými vajičkami. Ako prilohu dobry zeleninový šalat alebo moji chlapci kečup.
terezamaria
18.06.09,17:04
Koložvársku zbožňujem, pošli kúsok aj nám, alebo aspoň vyfoť nech sa na ne kukneme:)

Keby som vedela dávať na Poradu fotky, tak to urobím, digitálny foťák nemám a z mobilu sa to dá? Mám na ňu vynikajúci recept, ale tuším tu sa recepty nesmú dávať, či sa mýlim? Bola fakt báječná.
alla66
18.06.09,17:17
Keby som vedela dávať na Poradu fotky, tak to urobím, digitálny foťák nemám a z mobilu sa to dá? Mám na ňu vynikajúci recept, ale tuším tu sa recepty nesmú dávať, či sa mýlim? Bola fakt báječná.
Terezka, aj z mobilu sa dajú stiahnúť fotky na Poradu:)http://www.porada.sk/t28341-fotky-ako-priloha-praca-s-fotkami.html
:eek:prečo sa recepty nemôžu dávať??
vieroslava
18.06.09,17:17
Keby som vedela dávať na Poradu fotky, tak to urobím, digitálny foťák nemám a z mobilu sa to dá? Mám na ňu vynikajúci recept, ale tuším tu sa recepty nesmú dávať, či sa mýlim? Bola fakt báječná.
A prečo by si sem nemohla dať ten recept?
Bubasik
18.06.09,17:41
;)a predpokladam ze na tejto teme sa samozrejme stretli same zeny... chlapi tento problem nemaju.... Ako ten moj: ked mi totalne dochadza moja kulinarska inspiracia tak mu polozim otazku... citujem: Co mam varit?... On na to... ved nevar stale.. netreba, dame si nieco suche...
Ale ked dojde z roboty, tak prve co urobi je, ze sa postavi ku chladnicke a spyta sa.. opat citujem: Co mame dnes navarene?
No neporazi Vas raz z toho.......
Zita5
18.06.09,17:44
;)a predpokladam ze na tejto teme sa samozrejme stretli same zeny... chlapi tento problem nemaju.... Ako ten moj: ked mi totalne dochadza moja kulinarska inspiracia tak mu polozim otazku... citujem: Co mam varit?... On na to... ved nevar stale.. netreba, dame si nieco suche...
Ale ked dojde z roboty, tak prve co urobi je, ze sa postavi ku chladnicke a spyta sa.. opat citujem: Co mame dnes navarene?
No neporazi Vas raz z toho.......

Muži sa na seba podobajú, ako keby si písala o mojom ;)
Kazu
18.06.09,18:15
;)a predpokladam ze na tejto teme sa samozrejme stretli same zeny... chlapi tento problem nemaju.... Ako ten moj: ked mi totalne dochadza moja kulinarska inspiracia tak mu polozim otazku... citujem: Co mam varit?... On na to... ved nevar stale.. netreba, dame si nieco suche...
Ale ked dojde z roboty, tak prve co urobi je, ze sa postavi ku chladnicke a spyta sa.. opat citujem: Co mame dnes navarene?
No neporazi Vas raz z toho.......

Máš ho slušne vychovaného, aspoň sa postaví k chladničke,:--- ten môj si sadne rovno za stôl :D:D:D:D A keď už náhodou sa stane, že tak hlboko klesne a otvorí chladničku tak vyberie len údený syr ale hrnce nie, to bude tvrdiť, že ich tam nevidel.:D:D:D:D
Dáša_
18.06.09,18:22
Máš ho slušne vychovaného, aspoň sa postaví k chladničke,:--- ten môj si sadne rovno za stôl :D:D:D:D A keď už náhodou sa stane, že tak hlboko klesne a otvorí chladničku tak vyberie len údený syr ale hrnce nie, to bude tvrdiť, že ich tam nevidel.:D:D:D:D

ja s manželom problém nemám, svokra ho celkom slušne vychovala :D:D

Horšie to je so synáčikom - minule sa mi strašne nechcelo variť - podotýkam, na večeru som mala naplánované cestoviny od obeda, ale on ich zjedol hned, jak prišiel zo školy.
"Mama, ty musíš večer variť, uvar mi aspon cestoviny s kečupom "
Des a bes, idú prázdniny a to bude požadovať dve rôzne varené jedlá denne :cool::cool:


A k téme, dnes som zapekala brokolicu (v peci na chlieb), ku tomu zemiaky.
A druha polovica brokolice bude zajtra s cestovinami a syrom :D

A aby som nič z tej brokolice nevyhodila, tak z vody, kde sa varila a z hlúbov kremova brokolicová polievka :):) (ešte som tam pridala aj nejaký ten zemiak, aby bola hustejšia ...
Kazu
18.06.09,18:33
A ja mám chuť na kelový prívarok s duseným hovädzím. Tento týždeň už nie, ale na budúci ho urobím. A musím si kúpiť Cholagol, lebo žlčník sa aj prekotí :D
Olice
18.06.09,18:46
Obľubujete pikantné jedlá, ak áno tak vyskúšajte.
Nechce sa mi to písať, tak len priložím link:

http://www.kucharka.sk/recepty/chilli-con-carne
m.hladka
19.06.09,06:33
Niekto tu spomínal koložvársku kapustu, mala som ešte zamrazenú, idem ju dať rozmraziť - a obed mám na stole.
jaros5
19.06.09,06:52
Muži sa na seba podobajú, ako keby si písala o mojom ;)
Dievčatá, ja som si myslel, že píšete o mne ...:o:D
...manzelka sa ma vcera pýtala co ma navarit, lebo je uz vraj zufalá z kazdodenného vymyslania ...., tiez som jej poradil ze nieco suché moze byt ...mysliac si, aký som originlny:(
jaros5
19.06.09,06:58
;)a predpokladam ze na tejto teme sa samozrejme stretli same zeny... chlapi tento problem nemaju.... Ako ten moj: ked mi totalne dochadza moja kulinarska inspiracia tak mu polozim otazku... citujem: Co mam varit?... On na to... ved nevar stale.. netreba, dame si nieco suche...
Ale ked dojde z roboty, tak prve co urobi je, ze sa postavi ku chladnicke a spyta sa.. opat citujem: Co mame dnes navarene?
No neporazi Vas raz z toho.......
mimotemy Bubasika som upodozrieval, ze je to moja manzelka :D:eek::), ....lebo presne takto to u nas prebehlo ....:eek::eek::eek:
Zita5
19.06.09,07:08
mimotemy Bubasika som upodozrieval, ze je to moja manzelka :D:eek::), ....lebo presne takto to u nas prebehlo ....:eek::eek::eek:

Ale to nie je len u Vás , aj u nás sa také veci dejú ....;):):--- a pevne tomu verím , že takých rodín je viac.Ach jaj muži .....:---
Kazu
19.06.09,07:32
Dievčatá, ja som si myslel, že píšete o mne ...:o:D
...manzelka sa ma vcera pýtala co ma navarit, lebo je uz vraj zufalá z kazdodenného vymyslania ...., tiez som jej poradil ze nieco suché moze byt ...mysliac si, aký som originlny:(

Ja už sa toho môjho pre istotu ani nepýtam. Na takú otázku mi vždy s potmehútskym úsmevom odpovie, že "tepué nezhrívané" :D Preložte si to ako chcete :D:D:D
Maruška54
19.06.09,07:35
Ja už sa toho môjho pre istotu ani nepýtam. Na takú otázku mi vždy s potmehútskym úsmevom odpovie, že "tepué nezhrívané" :D Preložte si to ako chcete :D:D:D
ja viem ale nepoviem
Dáša_
19.06.09,07:42
Ja už sa toho môjho pre istotu ani nepýtam. Na takú otázku mi vždy s potmehútskym úsmevom odpovie, že "tepué nezhrívané" :D Preložte si to ako chcete :D:D:D

a naozaj by mu to stačilo každý deň na obed??? :D:D
Kazu
19.06.09,07:52
a naozaj by mu to stačilo každý deň na obed??? :D:D

V jeho veku????:eek: Ale jedenkrát by som mu to na výstrahu mohla urobiť, no nie?:D:D:D:D
Dáša_
19.06.09,07:55
V jeho veku????:eek: Ale jedenkrát by som mu to na výstrahu mohla urobiť, no nie?:D:D:D:D

skús a potom sa zariadime aj ostatné :D:D
Sabadka
19.06.09,08:10
Ja už sa toho môjho pre istotu ani nepýtam. Na takú otázku mi vždy s potmehútskym úsmevom odpovie, že "tepué nezhrívané" :D Preložte si to ako chcete :D:D:D


To je ten recept čo sa na večeru prihrieva spustením sa po zábradlí?:---:---:---
DanielaSL
19.06.09,08:21
To je tu čo za mrník? :eek: Ja reku sa idem inšpirovať...a tu miesto receptu debatujete.....:confused:

No ništ...žeby som dnes nevarila?:rolleyes:;):D
zanetth
19.06.09,09:22
U nás dnes bude prívarok z cukiny (vlastná úroda) s kuracím mäskom na šťave a k tomu varené zemiaky.
Žabinka
19.06.09,10:36
A u nás dnes čo bude? Žeby zase bravčove kocky na zelenine, tentokrát s tarhoňou? :D Ale už posledný raz a pre mňa asi nezvýši, tak som sa potajomky poistila gréckym šalátom.
Zajtra sa ide na chalupu, budeme mať divinu, konkrétne daniela na neviem aký spôsob, podľa toho, čo chladnička dá. A ešte dačo grilované, ak počasie dovolí, :rolleyes:, lebo Dr. Iľko ma moc nepotešil.
Dáša_
19.06.09,11:06
A u nás dnes čo bude? Žeby zase bravčove kocky na zelenine, tentokrát s tarhoňou? :D Ale už posledný raz a pre mňa asi nezvýši, tak som sa potajomky poistila gréckym šalátom.


Som kedysi v jednej kuchárke čítala, že ked už dusiť "kockované mäso", tak to musí byť už poriadne množstvo. Lebo dáme do mrazničky a postupne máme:
- len tak s varnými zemiakmi a šťavou
- so smotanou a cestovinou
- ako rizoto
- segedín s knedlou
- so zeleninou ako "čína"
- koložvárska kapusta
- so zemiakmi ako guláš
- s hubami, lečom na chlebíku vo vajíčku
- v omelete, prípadne zemiakovej placke s niečím ostrejším

....
Dav
19.06.09,15:23
Som kedysi v jednej kuchárke čítala, že ked už dusiť "kockované mäso", tak to musí byť už poriadne množstvo. Lebo dáme do mrazničky a postupne máme:
- len tak s varnými zemiakmi a šťavou
- so smotanou a cestovinou
- ako rizoto
- segedín s knedlou
- so zeleninou ako "čína"
- koložvárska kapusta
- so zemiakmi ako guláš
- s hubami, lečom na chlebíku vo vajíčku
- v omelete, prípadne zemiakovej placke s niečím ostrejším

....
mimotemyJa som to nepísala:D, ale tvrdím to tiež. Dusené kocky v mrazničke boli moja záchrana pri nečakaných návštevách, ktoré v počte veľa osôb ( cca 10 hladných chlapov) zvykol doviesť domov manžel. Podľa počtu krkov som dovarila guláš, alebo naliala smotanu a ako prílohu uvarila halušky - nokerle. Potom sa úlohy pozývať návštevy zhostili deti, a tak som si spomenula na dobré skúsenosti, získané z manželstva . Bývali sme za mestom, tak návštevy vyhladli, kým ku nám došli:---. Ledva som sa doplazila domov, v dome rušno ako na stanici, psov o dačo menej ako v útulku - tak sa mrazené kocky buď premenili na guláš, alebo som navarila hrniec špagiet,alebo ryže a bolo postarané o všetkých.:);):---

A k téme : doma rozvoniava kurča pod perinou.
Beella
19.06.09,15:50
A ja som dnes urobila lasagne s mletým mäsom, rýchle, sýte a dobré ;) To som ešte o štvrť na dvanásť nevedela, čo budem variť :D
Maruška54
19.06.09,16:01
tetrisss
19.06.09,16:27
http://dolcevita.blog.cz/0702/domaci-sekana-jak-ji-delam-ja

http://www.najrecepty.sk/story.php?id=2033

u mňa bude na večeru toto a to som sama doma

Celkom slusne, keby som bola doma ja sama, tak si maximalne natriem chlieb s maslom, mozno, ze sa prehovorim este pokrajat paradajku.:)
Dáša_
19.06.09,16:29
mimotemyJa som to nepísala:D, ale tvrdím to tiež. Dusené kocky v mrazničke boli moja záchrana pri nečakaných návštevách, ktoré v počte veľa osôb ( cca 10 hladných chlapov) zvykol doviesť domov manžel. Podľa počtu krkov som dovarila guláš, alebo naliala smotanu a ako prílohu uvarila halušky - nokerle.

tiež trochu mimotemy mi to pripomenulo Betty mcDonaldovu a jej mamu, ktorá dokázala počas krizy ľubovoľný obed "rozšíriť" podľa počtu návštev pomocou rezancov a ešte niečoho, ale to už neviem, čo bolo :rolleyes:.

A ešte som si spomenula na jej babičku: "Vraž do jídla co tě napadne, mužskí jsou čuňata, zjedí cokoli... " :D:D:D
Dáša_
19.06.09,16:31
Celkom slusne, keby som bola doma ja sama, tak si maximalne natriem chlieb s maslom, mozno, ze sa prehovorim este pokrajat paradajku.:)

tak toto by som dokazala kľudne obedovat aj celé leto.
Kedysi, ked sme chodili na letné aktivity som sa takto živila celý mesiac...
Maruška54
19.06.09,16:37
Celkom slusne, keby som bola doma ja sama, tak si maximalne natriem chlieb s maslom, mozno, ze sa prehovorim este pokrajat paradajku.:)

no vieš ale sedemkrát do týždňa by ti to nechutilo
Kazu
19.06.09,17:20
http://dolcevita.blog.cz/0702/domaci-sekana-jak-ji-delam-ja

http://www.najrecepty.sk/story.php?id=2033

u mňa bude na večeru toto a to som sama doma

Hotové lukulské hody. A ďakujem za inšpiráciu:---
Ja som dnes robila zeleninovú polievku z mletým mäsom a zapekaný karfiol, zemiačky a hlávkový šalát.
Maruška54
19.06.09,18:07
Hotové lukulské hody. A ďakujem za inšpiráciu:---
Ja som dnes robila zeleninovú polievku z mletým mäsom a zapekaný karfiol, zemiačky a hlávkový šalát.

ten tvarohový koláčik je výýborný, nedala som kompot ale džem a s tým cukrom to krásne všetko skaramelizovalo, v recepte je síce napísané že sa má krájať až dobre vychladnutý, ale gazdiná predsa musí ochutnať no nie
tetrisss
19.06.09,18:10
Maruska, ty si ale maskrtnik, aspon ukaz:D
Maruška54
19.06.09,18:38
je to ale fotka z mobilu tak je nekvalitná
Dav
19.06.09,19:24
tiež trochu mimotemy mi to pripomenulo Betty mcDonaldovu a jej mamu, ktorá dokázala počas krizy ľubovoľný obed "rozšíriť" podľa počtu návštev pomocou rezancov a ešte niečoho, ale to už neviem, čo bolo :rolleyes:.

A ešte som si spomenula na jej babičku: "Vraž do jídla co tě napadne, mužskí jsou čuňata, zjedí cokoli... " :D:D:D
mimotemy...sekanou, makaróny a sýr, špagety, chilli, tuňáka a nudle, zelnou polévku, dříví z parku a postele.:)
mimotemymimotemymimotemymimotemyBetty mcDonaldová je moja milovaná autorka:)
Marína
19.06.09,20:39
Ten "chlapec" Baranek sa mi páči:) - Varíme s Medveďom
(http://baranek.blog.sme.sk/r/11169/Varime-s-medvedom.html)
m.hladka
22.06.09,08:39
Dnes varí manžel, aj nápad mal. Nejaké bravčové mäsko pokrájal, nakorenil a na rýchlo ho usmaží, k tomu ryža a čerstvy tanier zeleninky (paprika, uhorka, paradajka - bez drezingu).
Možno to bude aj mňam. Hlavná vec, že nevarím.
Hepi
22.06.09,08:48
Ja budem dnes iba k večeri /na obed zostalo niečo z nedele/robiť cestoviny s hríbkami, pórom a kyslou smotanou, do ktorej dám ešte prelisovaný cesnak a je to veľmi mňam.
invest
22.06.09,09:06
Tak ja som na nedeľu skúšala "kurča pod perinou". Bolo to naozaj dobré. Nato, že naši nemajú radi keď experimentujem, toto mi pochválili. Ešte aj manžel.
Kazu
22.06.09,09:53
Kura po perinou bolo v sobotu. Všetkým chutilo. Včera som robila májovkovú polievku /predstavte si že rastú teraz/, plnené kuracie rezne, zemiakovú kašu a sypaný koláč podľa Marušky. Rýchla rota zlikvidovala všetko a dnes mi nejak došla inšpirácia /a hlavne chuť:---/ tak budú bryndzové halušky, ale až za hodinu. Teraz nie je nikto doma. A poobede ešte raz urobím ten sypaný koláč, lebo vnučka si včera sťažovala, že sa jej málo ušlo /iba 6 ks/:D
Klimentová Viera
22.06.09,10:40
Celkom dobrá téma, ale musela som si prečítať všetko, aby som sa neopakovala. Ja síce doma nemám veľkú rodinu, len starkú a dve mačky, ale rovnako čakajú čo bude, keď prídem večer domov (obed je z nedele).
Ponúknem vám podobný recept ako na francúzske zemiaky.
Na zapekaciu misku dám na krúžky nakrájané zemiaky (1 cm), na to vrstvu dobrej klobásky, to opakujem 3-4 krát. Potom v hrnčeku vidličkou vyšľahám smotanku (sladkú šľahačkovú s jedným -dvoma žĺtkami) a polejem vrchné zemiaky. Dám do rúry a pečiem 3/4 hodiny. Ako príloha podľa vlastného výberu. Dobrá je červená cvikla s chrenom.
Marína
22.06.09,10:48
Ak vás zaujala "perina";), pravdepodobne zajtra u nás bude karfiol pod perinou.
Karfiol pod perinou
Karfiol rozoberiem na ružičky a uvarím v slanej vode, tiež uvarím nové zemiaky pokrájané na kocky. Z masla a múky urobím svetloružovú zápražku, zalejem sladkou smotanou. Má vzniknúť hustejšia omáčka. Osolím, trochu okorením, pridám štipku muškátového kvetu alebo nastrúham muškátový oriešok. Postupne pridám 3 žĺtky, nastrúhaný syr a nakoniec sneh z 3 bielkov.
Vymastený pekáč vysypem strúhankou, dám karfiol, zemiaky, ktoré sa môžu posypať nasekaným zeleným petržlenom. Na vrch vylejem "perinu". Konzistenciu má mať ako piškótové cesto. Do ružova zapečiem v rúre.
Podávam so zeleninovým šalátom.
Dobrú chuť.:)
Teraz ma napadlo, ak vaši majú radi slané pečivo, myslím, že im zachutia šatôčky s pórom. Sú raz dva hotové a chutné.
Šatôčky s pórom
Nakrájaný pór na kolieska udusíme na masle. Lístkové cesto pokrájame na štvorce, na každý dáme kúsok vychladnutého póru, trochu kečupu a kúsok syra s bielou plesňou. Urobíme šatôčky, potrieme rozľahaným vajcom a upečieme.
Dobré vínko k tomu nie je na zahodenie.:)
JarkaL
22.06.09,10:56
je to ale fotka z mobilu tak je nekvalitná

mimotemy
Čo to vidím, koláčiky, nejaká faktúra a kalkulačka... Ty budeš asi tiež ekonómka... Koláčik vyskúšam aj ja, keď sú naňho samé chvály.
No toto, fotku mi neskopírovalo.
Gabi03
22.06.09,11:01
mimotemy
Čo to vidím, koláčiky, nejaká faktúra a kalkulačka... Ty budeš asi tiež ekonómka... Koláčik vyskúšam aj ja, keď sú naňho samé chvály.
No toto, fotku mi neskopírovalo.

To nie je faktúra, ale RZZP. :D Tak k tomu naozaj je potrebné mať koláčiky a prípadne aj kávu. :)
invest
22.06.09,11:05
Kura po perinou bolo v sobotu. Všetkým chutilo. Včera som robila májovkovú polievku /predstavte si že rastú teraz/, plnené kuracie rezne, zemiakovú kašu a sypaný koláč podľa Marušky. Rýchla rota zlikvidovala všetko a dnes mi nejak došla inšpirácia /a hlavne chuť:---/ tak budú bryndzové halušky, ale až za hodinu. Teraz nie je nikto doma. A poobede ešte raz urobím ten sypaný koláč, lebo vnučka si včera sťažovala, že sa jej málo ušlo /iba 6 ks/:D
A kde nájdem ten sypaný koláč od Marušky, keď je taký dobrý? Vyskúšam.:)
liba2
22.06.09,11:16
A kde nájdem ten sypaný koláč od Marušky, keď je taký dobrý? Vyskúšam.:)
http://www.najrecepty.sk/story.php?id=2033
Klimentová Viera
22.06.09,11:31
Veľmi rýchly jablkový koláč.
480 g hladká múka, 150 g kryštáľový cukor, 6 vajec, 300 g maslo, prášok do pečiva, vanilkový cukor, 1 kg jabĺk, škoricový cukor (2).

Múku, cukor, maslo, žĺtky,prášok do pečiva, vanilkový cukor vymiesime na miske a cesto dáme na plech. Pečieme vo vyhriatej rúre na 180°C.
Jablká postrúhame a poukladáme na upečené cesto, posypeme škoricovým cukrom. Nad parou vyšľaháme sneh s cukrom a rozotrieme na jablká. Dáme zapiecť do rúry (taký zlatistý nádych). Koláč je za hodinu hotový. Je šťavnatý a osviežujúci. Najlepšie je z kyslejších jablk, napr. citrónky.
Gabi03
22.06.09,11:38
Veľmi rýchly jablkový koláč.
480 g hladká múka, 150 g kryštáľový cukor, 6 vajec, 300 g maslo, prášok do pečiva, vanilkový cukor, 1 kg jabĺk, škoricový cukor (2).

Múku, cukor, maslo, žĺtky,prášok do pečiva, vanilkový cukor vymiesime na miske a cesto dáme na plech. Pečieme vo vyhriatej rúre na 180°C.
Jablká postrúhame a poukladáme na upečené cesto, posypeme škoricovým cukrom. Nad parou vyšľaháme sneh s cukrom a rozotrieme na jablká. Dáme zapiecť do rúry (taký zlatistý nádych). Koláč je za hodinu hotový. Je šťavnatý a osviežujúci. Najlepšie je z kyslejších jablk, napr. citrónky.

Jediné zákusky a koláče nepčiem tie, kde sa sneh šľahá nad parou. :D Pre mňa je to zdĺhavé a namáhavé. :rolleyes::o
Maruška54
22.06.09,11:51
Jediné zákusky a koláče nepčiem tie, kde sa sneh šľahá nad parou. :D Pre mňa je to zdĺhavé a namáhavé. :rolleyes::o


poznám tento recept a sneh šľahám normálne nie nad parou
Gabi03
22.06.09,11:53
poznám tento recept a sneh šľahám normálne nie nad parou

Ale vieš... keď je niekto lenivý, výhovorku si vždy nájde. :D

Aj tak je to ďalšie šľahanie, kde si musím vytiahnuť ďalšie nádoby a znovu umyť metličky..... :D :D :D
sysula
22.06.09,12:17
U nas bude dnes inspiracia z dovolenky: Musaka a šopsky salat :)
bv_alexandra
22.06.09,13:52
je to skôr večera, ale zato veľmi chutné.;)
Kuracie prsia na vajíčkovom chlebíku


Potrebné prísady

4ks kuracích prs 250ml sterilizovaného hrášku 1malá konzerva paprikovej pomazánky sol mleté čierne korenie 1lyžica kari korenia 1lyžica hladkej múky strúhaný syr Príloha: 8krajcov chleba, 4vajcia

POSTUP PRIPRAVY
Mäso umyjeme, osušíme, pokrájame na pásiky. Dáme do misy, osolime, okoreníme, premiešamie a necháme chvílu postáť. Potom ho na oleji krátko opražímem zo všetkých strán, podlejeme trochou vody a udusíme do mäkka.
Do mäsa vmiešame paprikovú nátierku a prilejeme 2OOMl vody, v ktorej sme rozmiešali múku. Miešame, kým šťava mierne zhustne, pridáme scedený hrášok a necháme ešte prehriať. Podľa chutí dosolíme.
Vajcia rozšľaháme, osolíme. Chlieb omočíme vo vajci a opražíme.
Na tanierik dáme chlieb, na to mäsko a postrúhaný syr.
Prajem dobrú chuť, ale pozor je to prudko sýte. :-D
JarkaL
22.06.09,14:21
Ja budem dnes iba k večeri /na obed zostalo niečo z nedele/robiť cestoviny s hríbkami, pórom a kyslou smotanou, do ktorej dám ešte prelisovaný cesnak a je to veľmi mňam.
Ako robis tie cestoviny?
tetrisss
22.06.09,14:46
Nedavno bol televizii uzasny recept, na pohlad je to vela ukonov, ale je to rychle a straaasne dobre:
v panvici na oleji oprazime 4-6 ks masa /krkovicka, kare, vykostene kuracie/,potom okorenime osolime,vylozime na tanier. Do vypeku pokrajame na jemno cibulu, poprazime, pridame sampiony, podusime a zalejeme sladkou smotanou, prevarime. Uvarime zemiakove halusky, primerane podla velkosti panvice, ale mozu byt aj spazle, dame ich do hribovej omacky, premiesame, na vrch poukladame maso,posypeme na hrubo struhanym udenym syrom a vlozime do rury 22Ost a pecieme asi pol hodiny.
vema
22.06.09,14:55
Pridám aj ja. Ja som dnes robila kuracie fašírky. Je to veľmi dietne jedlo, ale dobré. Mám skoro 2 ročnú vnučku, musím každý deň niečo vymyslieť a tento recept robím dosť často. Kuracie prsia 2 ks zomlieť, alebo ja len krátko rozmixujem / tak, aby nebola úplna kaša / pridám všetko ako do bravčových fašíriek, dnes som dala aj rochu tvarohu. Vyformujem fašírky a obalím len v stúhanke. Na panvicu dám trošku oleja / tak 2 Pl / a pamaly opekám. Keď sú ružové frknem trochu vody a pod pokrievkou pomaly na najnižšom stupni dusím. Kurcie masko je rýchlo hotové. Je to skutočne dietne jedlo, ale zjedol aj manžel. K tomu zemiaková kaša a uharkový šalát.
Deganova
23.06.09,05:42
Dnes bude brokolicový nákyp - recept prikladám:
Brokolicu rozoberieme na ružičky, osobitne chvíľu varíme hlávky a osobitne ošúpané hlúbiky, pokrájané na malé kúsky ( len v troške vody). Uvaríme cestoviny ( makaróny, alebo tie čo majú dierku - ináč by bola z toho placka). Do vymastenej a strúhankou vysypanej nádoby dáme vrstvu cestovín, brokolicu zalejeme omáčkou, zakryjeme cestovinami, polejeme zvyškom omáčky a posypeme syrom. Dáme zapiecť.
Omáčka - uvarené hlúbiky vo vode v ktorej sa varili rozmixujeme, pridáme smotanu (alebo mlieko), syr podľa chute - eidam, niva, syr v črievku, dochutíme korením a muškátovým orieškom.
31Jankal
23.06.09,06:03
Dnes bude vysmážaný karfiol so zemiakmi s cibuľkou a uhorkový šalát so smotankou. Prajem dobrú chuť
m.hladka
23.06.09,08:07
Dnes sa už varí kuriatko na paprike (stehna, prsia a krídielka v kuchte) a príloha cestoviny - kolienka. Z ostatného sa varí kuracia polievočka.
Mám rada rýchle jedlá bez dlhého státia pri šporáku. Jednoduché a chutné.
Dobrú chuť dnes všetkým.
Kazu
23.06.09,08:13
U nás bude rizoto s kuracieho mäsa a uhorkový šalát. Polievka? No tá bude tiež, ale ešte neviem aká. Asi vajíčková s chlebovými močenkami. To je najrýchlejšia akú poznám :---
Simonab
23.06.09,08:14
U nás bude dnes plnená paprika mňam.
Kuriatko pod perinou bolo super, všetci si pochvaľovali, aj keď u nás je tiež problém presadiť nové jedlá. :---
Deganova
23.06.09,08:16
U nás bude rizoto s kuracieho mäsa a uhorkový šalát. Polievka? No tá bude tiež, ale ešte neviem aká. Asi vajíčková s chlebovými močenkami. To je najrýchlejšia akú poznám :---
Ešte rýchlejšia je čarovná
na masle upraž krupicu, pridaj vajce a miešaj dovtedy kým nevzniknú hrudky, zalej vodou ,pridaj bujón chvíľu povar, daj vňať a dobrú chuť
Simonab
23.06.09,08:19
Ozaj babenky a ďakujem výnimočne nemusím rozmýšľať, čo budem variť celý týždeň. Takže kuracie fašírky, zapekaná brokolica, cestoviny so smotanou, kuracie mäsko na vajíčkovom chlebíku ešte síce neviem v akom poradí, ale aspoň má inšpiráciu. :D
invest
23.06.09,08:29
Včera som skúšala z mimibazáru "osúchy mojej mamy" a čuduj sa svete, zase pochvaľa:D aj od manžela a to už je čo povedať:D.
Dáša_
23.06.09,10:15
Ja som práve na trhu kúpila tekvicu, karfiol, zemiaky, takže naše menu na pár dní je jasné. Z tekvicu bude prívarok a ešte mozno ostane aj na placky.
K prívarku mám este zvysok masa nalozeneho v chladničke, tak uspokojím snd aj mäsožravcov :)))
Dáša_
23.06.09,10:17
Dnes sa už varí kuriatko na paprike (stehna, prsia a krídielka v kuchte) a príloha cestoviny - kolienka. Z ostatného sa varí kuracia polievočka.
Mám rada rýchle jedlá bez dlhého státia pri šporáku. Jednoduché a chutné.
Dobrú chuť dnes všetkým.

Kupuješ celé kurča a potom delíš sama?

Videla som v telke šefkuchára, ako vysvetľoval kuchárovi, že to treba takto robiť, že je to úspora.

Tak som teda kúpila dve kuratá, vykostila, podelila. A samozrejme zvážila. Potom som rodinu vyhnala do tesca, aby mi spísali ceny porcovanej hydiny a výsledok bol úspora cca 20% a k tomu polievka zadarmo:)))
bv_alexandra
23.06.09,10:44
ked nemáte radi sladkú bávobku tak určite poteší takáto:)
bv_alexandra
23.06.09,10:45
Kupuješ celé kurča a potom delíš sama?

Videla som v telke šefkuchára, ako vysvetľoval kuchárovi, že to treba takto robiť, že je to úspora.

Tak som teda kúpila dve kuratá, vykostila, podelila. A samozrejme zvážila. Potom som rodinu vyhnala do tesca, aby mi spísali ceny porcovanej hydiny a výsledok bol úspora cca 20% a k tomu polievka zadarmo:)))
super tip. vôbec by ma to nenapadlo.;)
m.hladka
23.06.09,12:26
Kupujem celé kurča, ale len kvôli tomu, že mám z toho viac obedov a aj polievočku, je to rýchle a toto zjedia všetky vyberavé detičky.
Dáša_
23.06.09,12:39
Kupujem celé kurča, ale len kvôli tomu, že mám z toho viac obedov a aj polievočku, je to rýchle a toto zjedia všetky vyberavé detičky.

presne tak, je to na viac krát a lepšie zúžitkované. U nás sa zvyšok pečeného kuraťa dojedal vždy už ťažko. A takto nie je problém.
ZEvina
23.06.09,12:52
Niet nad vlastnú záhradu. Hrášková polievka, nové zemiačiky, dusené fazuľové struky, hlávkový šalát. Rýchle, zdravé a úplne zadarmo. Nie sme síce vegetariáni, ale nezaškodí aj žalúdku troška oddychu po grilovačke :D
kukučka
23.06.09,12:57
ja som zo zbytkov a ryže urobila "rizoto" s marhuľovým kompótom, kurča už nevykosťujem, dostať tu veľmi lacné a hlavne čerstvé poľské drobky a vidím čo kupujem, nečaká ma prekvapenie v igelite.
Polievky, paprikáš, atď. A delím sa s mačkou. :D
tutiola
23.06.09,17:41
Síce nebolo to na obed, ale na večeru. Mám doma dvoch dôchodcov a rozkázali si detskú krupicu (pohádka mládi):--- s malsom a škoricou - manžel a kukuričnú krupicu s maslom a domácim kyslým mliekom - mama.:)
adi11
23.06.09,18:23
Síce nebolo to na obed, ale na večeru. Mám doma dvoch dôchodcov a rozkázali si detskú krupicu (pohádka mládi):--- s malsom a škoricou - manžel a kukuričnú krupicu s maslom a domácim kyslým mliekom - mama.:)
Dobrá rada, že čo s mliekom - krupičnú kašu z neho urobiť. U nás mlieko nikto nepije, kupujem len do varenia sem tam liter, a vždy z neho ostane.

Môj muž dnes robil lečo z čerstvej papriky a rajčín a k tomu kolienka. Toto jedlo zbožňuje, len sa hnevá, že neštípe i keď teta na ringu vravela, že to štipľavá paprika :D
Kazu
23.06.09,18:33
Potrebujem rozmraziť chladničku tak popozerám čo sa dá napichať na špajdle a budú špízy "Co dúm dal"
Deganova
24.06.09,04:33
Dnes budem robiť pórové guľky: pór nakrájať na kolieska a na cca 2 lyžiciach olivového oleja podusiť 5 minút. Podliať slepačím vývarom cca 5 lyžíc a pomaly dusiť 10-15 minút.V hrnci rozpustiť maslo - 2 lyžice, do zlatista upražiť múku- 2 lyžice a zaliať mliekom - 2 dcl a pomaly variť asi 10 minút. Do bešamelu miešať pór, nechať ochladnúť, miešať postrúhaný syr (kto chce aj šunku na drobno) a tvoriť guľky vo veľkosti orecha, obaliť vo vajci a v strúhanke, vypražiť do zlata + kaša, šalát.
Zajtra zas cuketová panvica: na oleji opražiť cibuľku, pridať pokrájanú papriku chvíľu podusiť, pridať pokrájanú paradajku a na kocky cuketu, podusiť do mäkka a na závar do šťavy vytlačiť 1 ks syr v črievku, dochutiť soľou, korením + cestoviny.
Z dužiny cukety urobím tzv. slepačiu polievku. Dužina aj s jadierkami do studenej vody, soľ, celé korenie a zelenina ako do vývaru, variť do mäkka, precediť a zavariť niťovky. Prajem dobrú chuť.
VladoaKatka
24.06.09,04:49
Niet nad vlastnú záhradu. Hrášková polievka, nové zemiačiky, dusené fazuľové struky, hlávkový šalát. Rýchle, zdravé a úplne zadarmo. Nie sme síce vegetariáni, ale nezaškodí aj žalúdku troška oddychu po grilovačke :D

Evina nepreháňaj, ;) nemáme to úplne zadarmo, ... kupujeme semená, planty, ... a neposlednom rade musíme okolo toho aj robiť, aj okopať aj poliať, aby sme niečo mali.

... ale dala si mi typ, na jarnú hráškovú polievku s novou mrkvou, tiež z vlastnej záhrady, ... a k tomu asi spravím palacinky, ... mňam:)
janaGT
24.06.09,05:41
u nás dneska:
1. francúzske zemiaky + hlávkový šalát
2. rizoto + hl. šalát
3. špirály s tvarohom alebo grankom
Všetko som postíhala navariť včera.
ZEvina
24.06.09,06:23
Evina nepreháňaj, ;) nemáme to úplne zadarmo, ... kupujeme semená, planty, ... a neposlednom rade musíme okolo toho aj robiť, aj okopať aj poliať, aby sme niečo mali.

... ale dala si mi typ, na jarnú hráškovú polievku s novou mrkvou, tiež z vlastnej záhrady, ... a k tomu asi spravím palacinky, ... mňam:)

máš pravdu, ale keď vidím tých mľaskajúcich hladošov nad "vlastnoručne" dopestovanou zeleninkou a ešte s pocitom, že viem, čo jem, na tú prácu okolo toho rada zabudnem :D
ZEvina
24.06.09,08:24
Dnes budeme mať vývar z kostí s pečeňovými knedlíčkami, domáca zabíjačka (jaternička, krvavnička, klobása), zemiaky, kapustový šalát z kvasenej kapusty.
Zajtra fazuľová polievka z bielej fazule (už som ju namočila), vajíčkové halušky s uhorkovým šalátom.
Melnick
24.06.09,08:28
Téma sčasti prečítaná + 5 kg :o:(:D


Hrášková polievka s liatym cestom .Bravčová panenka ako minútka + nové zemiačiky + uhorkový a ľadový šalát.
VERONIKA6
24.06.09,08:56
Dnes budeme mať vývar z kostí s pečeňovými knedlíčkami, domáca zabíjačka (jaternička, krvavnička, klobása), zemiaky, kapustový šalát z kvasenej kapusty.
Zajtra fazuľová polievka z bielej fazule (už som ju namočila), vajíčkové halušky s uhorkovým šalátom.
Tak tú pravú domácu zabíjačku by som si určite dala.:D
Nemáte niekto recept na kvasenú kapustu do pohárov?
Darina1234
24.06.09,09:11
Dnes porkova polievka, bryndzove halušky, mnam
Darina1234
24.06.09,09:18
Tie vajičkove halušky nepoznam, ak možeš napiš postup
ZEvina
24.06.09,09:39
Tie vajičkove halušky nepoznam, ak možeš napiš postup

klasické halušky - múka, voda, vajíčko, soľ, uvarené vo vode scediť, poliať trocha olejom. Vyšľahať vajíčka (trocha osoliť) vyliať do hlbšej panvice do rozohriateho oleja a keď začne hustnúť, primiešať halušky, dobre premiešať, kým nie sú vajíčka "omeletové" a hotovo.
sysula
24.06.09,09:43
Takze dnes je kuracia rolada bez viazania a hovädzia polievka.
m.hladka
24.06.09,09:47
Dnes už manžel kúpil hotové parené lekvárové buchty, takže pripravím len čokoládu na poliatie, a je to!

P.s.:
škoda, že v tejto téme nie je namiesto súhlasu - "mňam".
Zita5
24.06.09,09:47
Ja som včera večer varila na dnešnú obedovečeru ........lečo s kuracími prskami , cestovina , hrášková polievka so závarkou , palacinky s tvarohom /šľahačka ,čokoláda/

Dnes budem mať pokoj . :D:)
Marína
24.06.09,09:50
Tak tú pravú domácu zabíjačku by som si určite dala.:D
Nemáte niekto recept na kvasenú kapustu do pohárov?
Veronika, neviem presne akú myslíš, ale kapusta sa dá vykvasiť do suda, po jej vykvasení sa naloží do pohárov, uzavrie a chvíľku sterilizuje, len tak, aby chytili vrchnáky. Po celý rok má rovnakú kyslosť, takže ju nemusíš premývať. Aj odborná literatúra tak doporučuje, že by sa mala naložiť do pohárov a nenechávať v sude, kde stále kvasí. Ja na jeseň dávam vykvasiť kapustu 2x. Prvú várku po vykvasení dávam do pohárov, druhú nechávam v sude. Najprv konzumujeme zo suda. Tá z pohárov má tú výhodu, že aj v lete je ako po čerstvom vykvasení. Šťavu tiež dávam do pohárov a krátko, do uchytenia vrchnákov, vysterilizujem, pretože ju potrebujem na http://www.porada.sk/t87256-macanka.html
Melnick
24.06.09,10:02
Dnes už manžel kúpil hotové parené lekvárové buchty, takže pripravím len čokoládu na poliatie, a je to!

P.s.:
škoda, že v tejto téme nie je namiesto súhlasu - "mňam".Ja by som brala aj ham - ale naozajstné .:D:D:D
Melnick
24.06.09,10:04
Ja som včera večer varila na dnešnú obedovečeru ........lečo s kuracími prskami , cestovina , hrášková polievka so závarkou , palacinky s tvarohom /šľahačka ,čokoláda/

Dnes budem mať pokoj . :D:)

Zitka, naozaj som neodkukala . :D:D:D Ale najradšej by som si dala : halušky bryndzové s domácou zabíjačkou, k tomu lečo s prsíčkami a zajedala by som máčankou.:o:o:o

No ja dnes budem na rodinu závistlivo pozerať a napchávať sa ovsenými vločkami zaliatymi sójovým mliekom.:mee::mee::mee:
andreaS
24.06.09,10:08
nebezpecne citat tuto temu... hlavne ked mi uz skrka v bruchu...

zo vcera nam ostal salat coleslaw bez majonezy ci ineho "dobielenia" ... len co k tomu? asi daco rychle z panenky alebo vyprazany syr bez inej prilohy...

a tu polievku z bielej fazulky urobis ako?
Bionda
24.06.09,10:53
:D dnes som sa pracovným veciam začala venovať až neskôr, venovala som sa dobrému jedlu :D
Hovädzia polievka s riadnym kusiskom hov. krku a diviačie stehno na kyslo a rohlíková knedla :D
Mali ste vidieť muža , nič nehovoril len "tlačil" - ledva stíhal stretnutie s klientom :D:D:D:D .
Bionda
24.06.09,10:55
Viete čo je na varení také nedocenené? Ten čas. Venujete sa príprave takmer pol dňa a v bruchách to zmizne za pol hodinu.... a po vašej námahe ani znamenie nezostane - len ak dobrý pocit, že si pochutili.:)
Melnick
24.06.09,10:58
:D dnes som sa pracovným veciam začala venovať až neskôr, venovala som sa dobrému jedlu :D
Hovädzia polievka s riadnym kusiskom hov. krku a diviačie stehno na kyslo a rohlíková knedla :D
Mali ste vidieť muža , nič nehovoril len "tlačil" - ledva stíhal stretnutie s klientom :D:D:D:D .
A pot z čela si mu nemusela utierať?? :D
Bionda
24.06.09,10:59
keby len :D:D:D tažko sa mu aj odchádzalo ešte chcel "nakukávať" do hrnca :D
Bionda
24.06.09,11:01
Viete čo je na varení také nedocenené? Ten čas. Venujete sa príprave takmer pol dňa a v bruchách to zmizne za pol hodinu.... a po vašej námahe ani znamenie nezostane - len ak dobrý pocit, že si pochutili.:)

:D a keď sa aj ten dobrý pocit vytratí, zamyslíte sa a poviete si, veď som dnes nič nerobila? :eek: výsledok nie je :D
VERONIKA6
24.06.09,11:05
Veronika, neviem presne akú myslíš, ale kapusta sa dá vykvasiť do suda, po jej vykvasení sa naloží do pohárov, uzavrie a chvíľku sterilizuje, len tak, aby chytili vrchnáky. Po celý rok má rovnakú kyslosť, takže ju nemusíš premývať. Aj odborná literatúra tak doporučuje, že by sa mala naložiť do pohárov a nenechávať v sude, kde stále kvasí. Ja na jeseň dávam vykvasiť kapustu 2x. Prvú várku po vykvasení dávam do pohárov, druhú nechávam v sude. Najprv konzumujeme zo suda. Tá z pohárov má tú výhodu, že aj v lete je ako po čerstvom vykvasení. Šťavu tiež dávam do pohárov a krátko, do uchytenia vrchnákov, vysterilizujem, pretože ju potrebujem na http://www.porada.sk/t87256-macanka.html
Sudovú kapustu robievame, ale už sme spapali. Počula som, že robia aj do 4 l pohárov (alebo 5 l), čiže v malom. Ale už som tu niečo našla, takže vyskúšam. Potom sa pochválim.
Kazu
24.06.09,13:04
Tie vajičkove halušky nepoznam, ak možeš napiš postup

Ja ich robím takto: Na masti opražím nakrájanú cibuľu, papriku a na kúsky pokrájanú slaninu, prípadne šunku. Keď už je slanina opečená a cibuľa a paprika chytajú farbu hodím do toho uvarené, ešte horúce halušky, dobre premiešam a vylejem do toho rozhabarkované vajíčka, miešam aby vajíčka boli tuhé tak akurát. Soľ a korenie podľa chuti a k tomu nejaký šalát. Takto zlikvidujem aj halušky alebo hocijakú cestovinu z ak zostala z predchádzajúceho dňa.
Dáša_
24.06.09,13:16
Mám otázku, robila som rezne na plechu v rúre.
Teraz mám doma karfiol a dala by som si aj obaľovaný. Ale predstava, že stojím pri panvici a vyzmážam a vysmážam ma vôbec neláka. Tak ma napadlo, že by som to skusila šupnúť obalené do rúry. Len neviem, ako to skončí...
Zita5
24.06.09,13:20
Mám otázku, robila som rezne na plechu v rúre.
Teraz mám doma karfiol a dala by som si aj obaľovaný. Ale predstava, že stojím pri panvici a vyzmážam a vysmážam ma vôbec neláka. Tak ma napadlo, že by som to skusila šupnúť obalené do rúry. Len neviem, ako to skončí...

Vyskúšaj a podeľ sa s nami o skúsenosť .To by aj mňa zaujímalo , ako sa to upečie .;)
JarkaL
24.06.09,13:54
Ja som to robila v sobotu a karfiol bol super. Len ho treba raz-dva razy pootáčať.
Sabadka
24.06.09,15:28
Prekladané zemiaky s kuracími prsíčkami a syrom.

Postup:
1. rad na krúžky nakrájané zemiaky (zemiaky nepredváram, robím zo surových,lepšie to chutí)
2. rad - kuracie prsia, naklepané, okorenené(čierne korenie,vegeta), rýchlo opiecť z oboch strán na oleji
3. rad - zemiaky

-všetko zaliať smotanou ( ja do nej zvyknem pridať sol, korenie, vegetu, podľa chuti pomiešať a tak zaliť zemiaky.)

- prikriť alobalom a šup s tým do rúry, asi za takú hodinku je to hotové, potom posypať vrch strúhaným syrom, poprekladať dobre prerastenou slaninkou a znovu šup do rúry a nechať zapiecť do chrumkava,
- k tomu nejaký šalát, alebo kyslú kapustu a pod.

Takže už sa to pečie a ja môžem hodinku relaxovať na porade.
Dáša_
24.06.09,17:41
Vyskúšaj a podeľ sa s nami o skúsenosť .To by aj mňa zaujímalo , ako sa to upečie .;)

vyskúšané, upečené, zjedené :)

no, nie je to samozrejme úplne také, ako vysmážané. Ale dalo sa, pochvaľovali si aj chlapi - dokonca som pôvodne myslela, že ostane trošku aj na zajtra - bola som naivná :D:D

Takže moje resumé: aj nabudúce budem robiť karfiol, rezne, fašírky ... v rúre na plechu.
alla66
24.06.09,17:47
a tu polievku z bielej fazulky urobis ako?

Ak sa ZEvina nenahnevá a napíše svoj recept :)...napíšem, ako varím ja fazuľovú, alebo šošovicovú polievku http://sirmi.ic.cz/smajl/579.gif

Namočenú fazuľu /šošovicu/ ...vodu vylejem, dám variť do čistej vody, pridám bobkový list, celé korenie, čierne korenie, lyžičku soli....varím v kukte asi 20 minút / niekedy viac - záleží od veľkosti fazule /...vody nesmie byť veľa...tak akurát.....ak je fazuľa uvarená, pridám rozhabarkované mlieko asi s 2 lyžicami hl.múky, vegetu, šľahačkovú smotanu a mlieko podľa potreby ....čakám, kým polievka hodí "klokoč" .... medzitým si opražím cibuľku, pridám červenú mletú papriku, odstavím / nesmie byť dlho na ohni, potom paprika zhorkne /... premiešam spolu s polievkou...nechám prevariť a polievka je uvarená...
Olice
24.06.09,17:49
Mám otázku, robila som rezne na plechu v rúre.
Teraz mám doma karfiol a dala by som si aj obaľovaný. Ale predstava, že stojím pri panvici a vyzmážam a vysmážam ma vôbec neláka. Tak ma napadlo, že by som to skusila šupnúť obalené do rúry. Len neviem, ako to skončí...
Šupni obalený karfiol do fritézy a máš po probléme:), budeš ho mať krásne rovnomerne osmažený.
Dáša_
24.06.09,17:52
Šupni obalený karfiol do fritézy a máš po probléme:), budeš ho mať krásne rovnomerne osmažený.

no to vieš, ja som strašný konzervatívec a tak nevlastním ani fritézu, ani mikrovlnku. Dokonca ani rychlovarnu konvicu :)
Melnick
24.06.09,19:26
Ak sa ZEvina nenahnevá a napíše svoj recept :)...napíšem, ako varím ja fazuľovú, alebo šošovicovú polievku http://sirmi.ic.cz/smajl/579.gif

Namočenú fazuľu /šošovicu/ ...vodu vylejem, dám variť do čistej vody, pridám bobkový list, celé korenie, čierne korenie, lyžičku soli....varím v kukte asi 20 minút / niekedy viac - záleží od veľkosti fazule /...vody nesmie byť veľa...tak akurát.....ak je fazuľa uvarená, pridám rozhabarkované mlieko asi s 2 lyžicami hl.múky, vegetu, šľahačkovú smotanu a mlieko podľa potreby ....čakám, kým polievka hodí "klokoč" .... medzitým si opražím cibuľku, pridám červenú mletú papriku, odstavím / nesmie byť dlho na ohni, potom paprika zhorkne /... premiešam spolu s polievkou...nechám prevariť a polievka je uvarená...
alla66 moja svokra po jednom takom varení strukoviny maľovala kuchyňu.:D:D:D
Maruška54
24.06.09,19:33
alla66 moja svokra po jednom takom varení strukoviny maľovala kuchyňu.:D:D:D
Mala som asi 19-rokov a vtedy kuchty išli do "módy" nedeľný obed v jednom hrnci,najprv polievka potom druhé. Mama bola v nemocnici a my s otcom sme varili, asi sme dali zle tesnenie a polievka skončila na plafone. Večer prišiel môj frajer a otec mi hovorí "Ponúkni mu tej plafonovej polievky"
m.hladka
24.06.09,19:34
no to vieš, ja som strašný konzervatívec a tak nevlastním ani fritézu, ani mikrovlnku. Dokonca ani rychlovarnu konvicu :)
mimotemy
Tak to rýchle naprav a neoľutuješ.
Fritérzu ani ja neuznávam, ale mikrovlnku a rýchlovarnú konvicu určite oceníš. Uľahčí ti to veľa práce a času.
alla66
24.06.09,19:35
ja tak varím roky - rokúce... v pohode, ak začne ventil tancovať - syčať , musí sa plameň stíšiť.
Dáša_
24.06.09,19:38
mimotemy
Tak to rýchle naprav a neoľutuješ.
Fritérzu ani ja neuznávam, ale mikrovlnku a rýchlovarnú konvicu určite oceníš. Uľahčí ti to veľa práce a času.

rýchlovarnú konvicu sme tuším pred 9 rokmi dostali ako svadobný dar, ale dodnes sme ju nevybalili.

A čo sa týka mikrovlnky, to je na dlhšiu debatu, v podstate je to vec presvedčenia :))
Dáša_
24.06.09,19:40
alla66 moja svokra po jednom takom varení strukoviny maľovala kuchyňu.:D:D:D

my sme raz tak doma varili v kuchte hrach a tiež sme potom museli maľovať :D:D

Takže toto je tiež jeden z pomocníkov, ktorý nepoužívam :D:D
jozka56
24.06.09,19:42
U mňa mikrovlnka/supeeer pomocník/, iné nie. Varím roky v zepter hrncoch.
Dáša_
24.06.09,19:47
U mňa mikrovlnka/supeeer pomocník/, iné nie. Varím roky v zepter hrncoch.

U mna to je vec zvyku.
Nerozporujem, že je to pomocník.

Po pravde, jedine, na čo mi chýba, je farbenie hodvábu :)))
Dav
24.06.09,19:57
Čo sa týka mikrovlnky, niektoré jedlá pripravené na sporáku strávim len so sódou bicarbónou, a to isté v mikrovlnke - žiadne zažívacie ťažkosti. Konkrétne cibuľa dusená na oleji ako doplnok k zemiakom, alebo pečená klobása. Ale nenabrala som odvahu na kuchtu.

mimotemy P.S. U nás sa raz tiež maľovala kuchyňa v priebehu týždňa dvakrát - mama zavárala v remoske hrušky, a tie sa rozhodli, že sú uvarené a naservírujú sa na našu zbierku tanierov na stene. Ešte aj na ručičkách hodín bola nacapená hruška:eek:. Vrch remosky zdemoloval strop a pri dopade na zem pristával v hrnci s 2 l mlieka:confused:......ešteže sa mame nič nestalo pri tej pohrome, my s otcom sme sa zobudili na "veľký tresk".
Melnick
24.06.09,20:04
Oli a dátum "veľkého tresku" nehodíš? Veď vedci by Ti boli vďační.:D:D:D
andreaS
24.06.09,20:06
alla: dakujem :) sice v kuchte varievam pravidelne, ale na strukoviny som odvahu este nenabrala... navyse do mojho repertoaru strukovin patri zatial len sosovica, kt. robim na prirodno so slaninkou a nenamocenu a uverena je do hodiny ;)

totiz, chodievame na obedy a tam robievaju uplne skvelu polievku z bielej fazulky... ale chutovo to vidim skor na konzervovanu... nechcu samozrejme povedat ako ju robia :( ale odhadujem, ze to bude na sposob kyslych zemiakov, redsie samozrejme, pridana ta konzervovana fazulka a dake to korenie... farebne je ta polievka taka biela s cervenym trosku... asi paprika... viem, ze tieto rychloobedove jedla nie su najzdravsie, ale ta ich fazulova mi fakt chut ;)
buchač
24.06.09,20:09
?????

mimotemy som teraz ja , ale aj poniektorí iní ....či ...?

Rýchlovarná konvica , kuchta , mikrovlnka , dokonca veľký tresk , no a na konci ešte aj hodváb sa tu spomína.........

Len mi akosi nejde do hlavy , na aký spôsob mám tieto indegrediencie pripraviť .
Asi by bol dobrý hodváb udusený v rýchlovarnej kanvici .....

Skúsim zajtra pripraviť ;):---:D:cool:

P.S. :

Ibaže by ste si zasa zamrníkovali , klasika ...
Dáša_
24.06.09,20:20
?????

mimotemy som teraz ja , ale aj poniektorí iní ....či ...?

Rýchlovarná konvica , kuchta , mikrovlnka , dokonca veľký tresk , no a na konci ešte aj hodváb sa tu spomína.........

Len mi akosi nejde do hlavy , na aký spôsob mám tieto indegrediencie pripraviť .
Asi by bol dobrý hodváb udusený v rýchlovarnej kanvici .....

Skúsim zajtra pripraviť ;):---:D:cool:

P.S. :

Ibaže by ste si zasa zamrníkovali , klasika ...

hodváb sa v mikrovlnke pripravuje na pare :D:D:D
jozka56
24.06.09,20:23
hodváb sa v mikrovlnke pripravuje na pare :D:D:D
na etapy:D:D:D
alla66
24.06.09,20:26
Nevarila som ... Kámošky chválili, kúpili ster.fazuľu v konzerve ,- bielu, alebo červenú ...robí sa viď. postup klasickej polievky , za pár minút máš navarené ...nemusíš vôbec použiť tlakáč
Dav
24.06.09,20:41
Zajtra bude u nás na obed zapekaný karfiol.
jozka56
24.06.09,20:57
U nás zajtra dnešný obed. Kyslá lúsková polievka, granatier s rezancami/fliačky nekupujeme/ bez papriky a uhorkový šalát.
m.hladka
25.06.09,07:10
?????
mimotemy som teraz ja , ale aj poniektorí iní ....či ...?
Rýchlovarná konvica , kuchta , mikrovlnka , dokonca veľký tresk , no a na konci ešte aj hodváb sa tu spomína.........
Len mi akosi nejde do hlavy , na aký spôsob mám tieto indegrediencie pripraviť .
Asi by bol dobrý hodváb udusený v rýchlovarnej kanvici .....
Skúsim zajtra pripraviť ;):---:D:cool:
P.S. : Ibaže by ste si zasa zamrníkovali , klasika ...

Vidím, že ťa táto téma zaujala a venuješ jej čas. Tak prispej nápadom, čo na dnešný obed, čo navaríš, alebo čo ti pripravia na obed?
riga
25.06.09,07:31
vyskúšané, upečené, zjedené :)

no, nie je to samozrejme úplne také, ako vysmážané. Ale dalo sa, pochvaľovali si aj chlapi - dokonca som pôvodne myslela, že ostane trošku aj na zajtra - bola som naivná :D:D

Takže moje resumé: aj nabudúce budem robiť karfiol, rezne, fašírky ... v rúre na plechu.

Ja som to tiež už dávnejšie skúšala v rúre, no rezne sa mi zdali sôr dusené ako vyprážané a odlepovala sa mi strúhanka od mäsa. Teraz si dám na dve platničky na plynovom sporáku plech a vyprážam ako na panvici. Je to podstatne rýchlejšie, iba rezne treba sem-tam popresúvať po plechu, lebo časti mimo platničiek sú rozohriate menej, tak aby boli vypražené rovnomerne.
babijanka
25.06.09,07:33
Vidím, že ťa táto téma zaujala a venuješ jej čas. Tak prispej nápadom, čo na dnešný obed, čo navaríš, alebo čo ti pripravia na obed?
Skús, volá sa to slepý guláš:
Postup: cibuľku posmažíš na oleji, pridáš pokrájané zemiaky (najlepšie na polmesiačiky), osolíš, opaprikuješ, okoreníš, môžeš pridať aj 1 surovú pokrájanú papriku a aspoň 2 pokrájané paradajky, zaleješ vodou a dusíš:D
(vody tak aby len zakryli zemiky), k tomu kyslá uhorka alebo nejaký iný šalát.
Dáša_
25.06.09,07:34
Ja som to tiež už dávnejšie skúšala v rúre, no rezne sa mi zdali sôr dusené ako vyprážané a odlepovala sa mi strúhanka od mäsa. Teraz si dám na dve platničky na plynovom sporáku plech a vyprážam ako na panvici. Je to podstatne rýchlejšie, iba rezne treba sem-tam popresúvať po plechu, lebo časti mimo platničiek sú rozohriate menej, tak aby boli vypražené rovnomerne.

ja som tie rezne počas pečenia asi 3-4 x obrátila, takže strúhanka sa prichytila. A naviac, nemala som jej veľa - ja som vlastne robila tie rezne tak, ze boli namočené v jogurte pomiešanom s vajíčkom a korením -v tom boli aspon den a potom som to len jemne poprášila strúhankou.
ZEvina
25.06.09,09:21
Skús, volá sa to slepý guláš:
Postup: cibuľku posmažíš na oleji, pridáš pokrájané zemiaky (najlepšie na polmesiačiky), osolíš, opaprikuješ, okoreníš, môžeš pridať aj 1 surovú pokrájanú papriku a aspoň 2 pokrájané paradajky, zaleješ vodou a dusíš:D
(vody tak aby len zakryli zemiky), k tomu kyslá uhorka alebo nejaký iný šalát.

Robím podobne, ale pridávam tam aj pokrájané párky, alebo bratislavskú salámu a miesto papriky a paradajky trošku rozmixovaného domáceho leča. Jeme to len s čerstvým chlebíkom.
Zita5
25.06.09,09:27
Ja dnes idem variť kyslú polievku - fazuľkové struky /zavárané/ so zemiakmi , a zemiaky so zelenou paprikou .


Postup- Zemiaky so zelenou paprikou :

Zemiaky uvarím v šupe. Nakrájam na kolieska .

Zelenú papriku očistím nakrájam ako na lečo a dám dusiť na cibuľku .Ak je paprika do sklovita udusená , tak zmiešam so zemiakmi . K tomu mlieko , zakýsanku , proste kto čo má rád .


P.S. Diétne a už viem , že môj najstarší bude krútiť nosom, lebo on by jedol len mäso .
ZEvina
25.06.09,09:36
nebezpecne citat tuto temu... hlavne ked mi uz skrka v bruchu...

zo vcera nam ostal salat coleslaw bez majonezy ci ineho "dobielenia" ... len co k tomu? asi daco rychle z panenky alebo vyprazany syr bez inej prilohy...

a tu polievku z bielej fazulky urobis ako?

Vopred namočená biela fazuľa, údená kosť, cesnak, bobkový list, mleté korenie, - uvariť. Vody dám len toľko, aby fazuľa bola ponorená. Do mlieka dám troška solamylu, nasekaný kôpor, dám prevariť spolu s uvarenou fazuľou podľa chuti dosolím (údená kosť je slaná) a hotovo. Ja ju mám rada nakyslo, tak si do taniera pridám trocha octu. Plus čerstvý chlebík a mňam!
andreaS
25.06.09,09:37
joooj uz slintaaaaam :D

ja mam tu plechovkovu verziu fazulky... idem skusit urobit z toho ;) lebo hlad sa uz ozyyyyva...
meggan
25.06.09,10:17
na etapy:D:D:D

Tiez mi cervenu fazulu v slanom naleve poradila kamoska a odvtedy ani inu nevarim. Polievka je uvarena za chvilocku,bez vyparov a je velmi chutna.
Staci mat len zasobu konzerv a obed, alebo vecera je rychlo hotova.
meggan
25.06.09,10:23
Nevarila som ... Kámošky chválili, kúpili ster.fazuľu v konzerve ,- bielu, alebo červenú ...robí sa viď. postup klasickej polievky , za pár minút máš navarené ...nemusíš vôbec použiť tlakáč

Sorry,ten prispevok vyssie patril k tomuto:---.
ZEvina
25.06.09,10:38
.......Staci mat len zasobu konzerv a obed, alebo vecera je rychlo hotova.

... nooo to keby ste ochutnali čerstvo vykopané zemiačiky dusené na čerstvej mladej cibuľke s čerstvou petržlenovou vňaťkou, rozváňajúce až k piatim susedom... , čerstvé mladé fazuľové struky, brokolicu, kukuričku, zeleninku .....a tiež rýchlo hotové, neviem, či by konzervy mali taký úspech! :)
Maruška54
25.06.09,10:48
U mňa bola brokolica nakyslo - brokolica, zemiaky, mlieko, zásmažka s cesnakom a potom vajíčka do toho. Dezert palacinky s ovsenými vločkami a višňová omáčka.
ZEvina
25.06.09,11:15
U mňa bola brokolica nakyslo - brokolica, zemiaky, mlieko, zásmažka s cesnakom a potom vajíčka do toh. Dezert palacinky s ovsenými vločkami a višňová omáčka.

Môžeš mi prosím napísať recept na tú višňovú omáčku? Mám plno višní, v sobotu by som spravila palacinky.
Maruška54
25.06.09,12:17
Včera som robila kandované višne a ten vývar čo mi zostal som zahustila smotanou na varenie s troškou zlatého klasu

http://www.foodlife.cz/index.php?option=com_content&task=view&id=1684&Itemid=62
Olice
25.06.09,12:32
Ak potrebujete pripraviť niečo veľmi rýchle na obed, prípadne na večeru, tak tu je jeden tip.

Základ ako na lečo - na spenenej cibuľke opražiť nakrájanú zelenú papriku, pridať ošúpané a nakrájané paradajky - podusiť, pridať nakrájanú slovenskú točenú, ešte podusiť, aby sa odparila šťava z paradajok.
Pridať umytú a odkvapkanú ryžu, opražiť, dochutiť soľou, prípadne vegetou, zaliať vodou (vodu podľa druhu ryže).
Dusiť asi 15-20 minút.
K tomu šalátik podľa chuti.

Mám to v týchto mesiacoch rada, pretože je to rýchle a ľahko strávitelné jedlo.
alla66
25.06.09,14:18
Momentálne kuchtím...dala som osmažiť veľkú cibuľu, pridala na kocky nakrájané bravčové mäso, na WS krajači nakrájanú papriku a rajčinu (deti = čo oko nevidí, pusa spapá:--- )... po chvíli čerstvé mleté korenie, veľa červenej papriky, soľ, štipku majoránky a mletej rasce,bobk.list.... podliala trochou vody..dusím v kukte 15 min.Medzitým som si dala uvariť cestoviny .... Teraz čakám, kým sa mi kukta otvorí, vytiahnem bobk.list, pridám trochu kečupu, ...podľa potreby dochutím....
nechám prevariť....mäso zmiešam spolu s cestovinami...http://smajlici-1.ic.cz//domov/001-050/doma023.gifzeleninový šalát podľa vlastného výberu, mne chutia kyslé uhorky .http://smajlici-1.ic.cz//domov/001-050/doma006.gif
m.hladka
25.06.09,14:33
Kuchta sa ti otvorí pekne bez čakania, ak ju dáš do dresu so studenou vodou.
Marína
25.06.09,14:53
my sme raz tak doma varili v kuchte hrach a tiež sme potom museli maľovať :D:D

Takže toto je tiež jeden z pomocníkov, ktorý nepoužívam :D:D
Dáši, veď suché strukoviny sa nemajú variť v tlakovom hrnci.;) Uvoľnená šupka sa prilepí na bezpečnostný ventil, para nemá kam unikať a niet inej cesty len výbuch.:D

Dobrý tlakový hrnieč má mať 2 ventily. Jeden(pracovný) reguluje intenzitu tlaku tak, že počas varenia priebežne vypúšťa paru a po ukončení varenia vypustí sa cez neho všetka para. Druhý je bezpečnostný a funguje ako poistka pri zanesení pracovného. Tiež majú tlakovú poistku.

Ja si varenie bez tlakového hrnca už neviem predstaviť, šetrí energiu a hlavne čas a nemusím byť stále v strehu, aby mi niečo neprihorelo.
Marína
25.06.09,14:55
Kuchta sa ti otvorí pekne bez čakania, ak ju dáš do dresu so studenou vodou.
Ja na ventil mierne tlačím koncom varešky a postupne vypúšťam paru, je to šup šup.:)
alla66
25.06.09,15:10
Ja na ventil mierne tlačím koncom varešky a postupne vypúšťam paru, je to šup šup.:)
...že vraj sa tým stratí dobrá chuť jedla, ak vypúšťaš cez ventil:eek::D...ja chladím kuktu v drese pod studenou vodou:)...len, ak ponáhľam...:D:D
Beella
25.06.09,20:33
Dnes som navarila plnenú papriku a všetci sme sa (aj s robošmi, čo tu teraz mám) olizovali až za ušami. :D
A konečne sa mi podarila kysnutá žemľová knedľa. Úžasná nadýchaná, inokedy bola taká "hutná", ťažšia.
Marína
25.06.09,21:41
...že vraj sa tým stratí dobrá chuť jedla, ak vypúšťaš cez ventil:eek::D...ja chladím kuktu v drese pod studenou vodou:)...len, ak ponáhľam...:D:D
Tak dobre, vyskúšam, som zvedavá, či ucítim rozdiel.:D Alli, skús aj ty opačne a potom si vymeníme skúsenosti. Našim zatiaľ chutí, dúfam, že neprídu čítať tvoje rady a tým znegujú moje dlhoročné kuchtenie.;):D
alla66
25.06.09,22:17
Tak dobre, vyskúšam, som zvedavá, či ucítim rozdiel.:D Alli, skús aj ty opačne a potom si vymeníme skúsenosti. Našim zatiaľ chutí, dúfam, že neprídu čítať tvoje rady a tým znegujú moje dlhoročné kuchtenie.;):D
Neviem,:eek: či zistíš rozdiel, možno je to fáma:D

Evka, zo začiatku som znižovala tlak v kukte podľa tvojho spôsobu, už dlhé roky chladím pod tečúcou vodou...a to iba vo výnimočných prípadoch... radšej vypnem prv plyn a počkám si, kým sa zníži tlak, aby sa dal hrniec otvoriť...nasilu sa nesmie otvaráť!!!
V kukte varím od začiatku manželstva, prvé som mala hliníkové, rôznych veľkostí a teraz zasa nerezové s dvojitým dnom...je to najlepší pomocník v domácnosti a čudujem sa gazdinkám, ktoré zdĺhavo varia v klasických riadoch....napr.dusené zemiaky sú za 3 minúty, mäso 15 až 20 minút:)...
Marína
25.06.09,22:37
Neviem,:eek: či zistíš rozdiel, možno je to fáma:D

Evka, zo začiatku som znižovala tlak v kukte podľa tvojho spôsobu, už dlhé roky chladím pod tečúcou vodou...a vieš že aj ja som voľakedy chladila pod tečúcou studenou vodou? Ani si nepamätám kedy a prečo som s tým prestala.:confused: a to iba vo výnimočných prípadoch... radšej vypnem prv plyn a počkám si, kým sa zníži tlak, aby sa dal hrniec otvoriť...nasilu sa nesmie otvaráť!!! To je jasné.;)
V kukte varím od začiatku manželstva aj ja, prvé som mala hliníkové, rôznych veľkostí aj ja a teraz zasa nerezové s dvojitým dnom..tiež je to najlepší pomocník v domácnosti a čudujem sa gazdinkám, ktoré zdĺhavo varia v klasických riadoch....to aj ja napr.dusené zemiaky sú za 3 minúty, mäso 15 až 20 minút:)...
Niet čo dodať, so všetkým súhlasím.:) Ja varím v tlakových hrncoch v plnej spokojnosti už skoro 35 rokov a musím poklopať, nič mi nevybuchlo. Myslím v hrnci.:D
Deganova
26.06.09,04:34
Dnes urobím karfiolové lievance + nové zemiačky a šalátik
Lievance : Karfiol rozobrať, uvariť v slanej vode, po uvarení roztačiť vidličkou na kašu. V asi 2 dcl mlieka rozmiešať 2 vajcia, pridať toľko hladkej múky aby vzniklo polotuhé cesto, vmiešať karfiol, soľ,korenie Môže byť aj hrsť strúhaného syra) V panvici na lievance vyprážať z oboch strán do ružova a ešte teplé posypať strúhaným syrom.Ak chcete mať lievance jemnejšie, tak vmiešať len žĺtky a potom sneh.
m.hladka
26.06.09,07:35
Ja už balím kufre na dovo, takže dnes len zemiačky na kyslo a volské oko. A konečne budem 12 dní bez varenia - tešííííííím.
Simonab
26.06.09,08:13
Včera som robila kandované višne a ten vývar čo mi zostal som zahustila smotanou na varenie s troškou zlatého klasu

http://www.foodlife.cz/index.php?option=com_content&task=view&id=1684&Itemid=62

Maruška ďakujem za super typ. Aj na tie kandizované višne a aj višňovú omáčku.
tutiola
27.06.09,08:52
Už včera som si pripravila fašírku v celku a dnes som to dala na pekáč, obložila čerstvými listami z ligurčeka, prikrila alobalom a dala piecť do rúry. K tomu nové pečené zemiaky a čerstvý hlávkový šalát.
DanielaSL
27.06.09,09:07
A ja varím kapustové fliačky , ale nie s cukrom...ale na slano s čiernym korením. Jedával to tak kedysi môj otec..a teraz som prebrala štafetu aj ja. A konečne si môžem uvariť fliačky...lebo kým boli deti doma, tak toto jedlo jesť nijak nechceli. ;):)
alla66
27.06.09,09:07
..slepačia polievka, ktorú varím dnes a zajtra budem mať viac času

....dnes bude rýchlovka, zemiakový prívarok a opečenou klobásou (párkami) a čerstvý chlieb
...druhý chod lievance s džemom a so šľahačkou..
Maruška54
27.06.09,09:15
A ja varím kapustové fliačky , ale nie s cukrom...ale na slano s čiernym korením. Jedával to tak kedysi môj otec..a teraz som prebrala štafetu aj ja. A konečne si môžem uvariť fliačky...lebo kým boli deti doma, tak toto jedlo jesť nijak nechceli. ;):)
Danka u nás sa to jedávalo nasladko a tiež si to môžem variť len pre mňa
adi11
27.06.09,09:31
Našim sa zažiadalo zeleninky, tak bude tekvicový prívarok a kúsok mäska na šťave. A zajtra karfiol ešte neviem na aký spôsob.
Marína
27.06.09,14:45
A ja varím kapustové fliačky , ale nie s cukrom...ale na slano s čiernym korením. Jedával to tak kedysi môj otec..a teraz som prebrala štafetu aj ja. A konečne si môžem uvariť fliačky...lebo kým boli deti doma, tak toto jedlo jesť nijak nechceli. ;):)
Danka, u nás je to ako cez kopirák. Ja mám ešte radšej s kalerábom.

Dnes som varila karfiolovú krémovú polievku a morčacie prsia s kapary(bez kapary:D, tie som nemala, došli). Vymenila som za olivy plnené ančovičkami. Je to rýchlovka.
Na drobno nakrájanú cibuľu speniť na oleji, pridať na kocky nakrájané morčacie prsia, opiecť do ružova, osoliť, okoreniť a pridať štipku červenej papriky. Prikryť a dusiť vo vlastnej šťave. Ak je potreba, podliať vodou. Nakoniec pridať na kolieska nakrájaný pór, kapary(olivy plnené ančovičkami) a suchú paprikovú klobásu tiež nakrájanú na kolieska. Krátko ešte podušiť, pridať šľahačkovú smotanu, povariť tak, aby sa vydusila na omáčku. Mäso som veľmi nesolila, lebo som vedela, že chytia slanosť od olív. K tomu som uvarila zemiaky, ktoré som posypané drvenou rascou do ružova zapiekla v rúre. K tomu šalát - uhorky, paradajky, pór, provensálske korenie, pokvapkané olivovým olejom a červeným octom balsamico.
Kazu
27.06.09,15:08
Dnes bola hríbová polievka a palacinky s džemom. Zajtra bude klasika, mäsová polievka s rezancami, ryža, pečené kura s plnkou a uhorkový šalát. Piecť nebudem, urobím niekoľko misiek pudingu s piškótami a banánom.