zlobinka
18.06.09,09:21
ryža sa vždy uvarí rovnako, keď do hrnca dáte variť 1 a 1/2 dávky vody so soľou a trochou vegety..necháte zovrieť, pridáte trošku oleja a dáte nepremytú ryžu (1 dávku), pomiešate, oheň stíšite na minimum a prikryté varíte 20minút..nech kúpim akúkoľvek ryžu vždy sa spraví rovnako a nikdy nie je rozvarená alebo nedovarená..;)
Paula
18.06.09,07:29
ZuzuT
18.06.09,10:33
ryža sa vždy uvarí rovnako, keď do hrnca dáte variť 1 a 1/2 dávky vody so soľou a trochou vegety..necháte zovrieť, pridáte trošku oleja a dáte nepremytú ryžu (1 dávku), pomiešate, oheň stíšite na minimum a prikryté varíte 20minút..nech kúpim akúkoľvek ryžu vždy sa spraví rovnako a nikdy nie je rozvarená alebo nedovarená..;)

... suhlasim, ale napr. moj postup je uplne opacny :) Na troske oleja osmazim do zlatova na drobno nakrajanu cibulku, pridam prebratu ryzu a kratko to vsetko spolu "opeciem". Potom zalejem vodou a varim, kym sa vsetka neodpari. Prip. pridavam mrazenu zeleninku a rozne korenia podla chuti .. ryza mi takto vzyd vyjde..
elpka
18.06.09,10:46
... suhlasim, ale napr. moj postup je uplne opacny :) Na troske oleja osmazim do zlatova na drobno nakrajanu cibulku, pridam prebratu ryzu a kratko to vsetko spolu "opeciem". Potom zalejem vodou a varim, kym sa vsetka neodpari. Prip. pridavam mrazenu zeleninku a rozne korenia podla chuti .. ryza mi takto vzyd vyjde..

aj ja ju presne takto robím, ale na miesto cibuľky dávam natenko nakrájaný cesnak.....:)
VALIKA60
18.06.09,10:56
Ahojte já zas robím ryžu v tlakovom hrnci na 2hrnčeky ryže dávám 3hrnčeky vody.Najprv ryžu dobre preumývám aj 5krát potom ju dám na 5lýžíc oleja do tlakového hrnca presmažím pridám 2 lyžičky vegety alebo namiesto vegety sol ale len 1lyžička, jednu celú cibulku a zalejem s vodou zatvorím tlakový hrniec a ked začne unikať para tak si stopnem 10 minút.Po 10minútách je ryža odstavená hotová neotvárať až po pol hodine premiešam s vidličkou a nechám stáť v teple.Namiesto vody môžte pridať vývar z polievky kurací,hovädzí tá ryža má inú chuť.
tutiola
18.06.09,11:04
Raz som videla v televízií ako nejaká naša spevačka varí ryžu(na meno si nespomeniem). Dovtedy som ju varila tak, že som ju preberala, umývala, sušila, opražila na troche oleja, osolila, okorenila, zaliala vodou v pomere 1:1,5 a udusila. Ona to urobila bez veľkého preberania, vôbec neumývala a ostatné tak ako ja. Vyskúšala som to a je to fajn a o polovičku menej roboty. Ak pripravujem ryžu k mäsu na šťave, tak ju len okorením a osolím. Ak ju pripravujem ku kurčaťu, tak okrem soli a korenia dám do opraženej ryže aj jednú cibuľu do ktorej povpichujem klinčeky a klasický udusím.
comodo
18.06.09,11:05
Prečo je v jednom obchode vedľa seba ryža podlhovastá za 22 i na 50 korun ? ( a ešte k tomu ta 22-korunová je väčšia ! ) Rovnaká váha samozrejme.
piggos
18.06.09,11:16
ja používam ryžu vo varných sáčkoch..je to podľa mňa oveľa jednoduchší spôsob a nemusím sa báť ,že mi ryža prihorí ....
Bubasik
18.06.09,17:33
Skuste si ryzu klasicky oprazit na oleji, na cibulke kto ma rad, posoli, ja ju aj "povegetujem", zalejte ju horucou vodou a supnite do pece a nechajte ju tam kym sa voda neodpari....
je paradna - ziadna beztvara "guca":D
AlaNR
19.06.09,06:37
Kto ryžu umývate, skúste ju preplachovať v sítku. Ja som to odkukala od krstnej, dovtedy som ryžu "strážila" v miskách, aby som ju nevyliala aj s vodou.
Stačí plastové sítko s malými otvormi a opláchnuť pod tečúcou vodou.;)
BXLmiami
19.06.09,06:46
Prečo je v jednom obchode vedľa seba ryža podlhovastá za 22 i na 50 korun ? ( a ešte k tomu ta 22-korunová je väčšia ! ) Rovnaká váha samozrejme.
:) Závisí od kvality a odrody ryže,nie od veľkosti.
Olice
19.06.09,06:46
Tu je téma o ryži (viď príspevok č. 2)
http://www.porada.sk/1076081-post2.html (http://www.porada.sk/1076081-post2.html),

Prečo to isté rozoberáte v duplicitnej téme???
zlobinka
29.06.09,14:30
len je to trošku drahé nie?