AlenockaS
24.06.09,10:06
Ahojte, našla som recept na kandizované čerešne, z 1 kg cukru a 1/2 vody, ale nikde sa nepíše, koľko čerešní treba ? Poradíte ?
viktorviktor
24.06.09,08:52
na 6 kg marhulí 3 kg cukru, 2,5 deci vody,
na 900 g rôzneho ovocia(ananás, jablko hruška banám ...atd./ 1,4 kg cukru a 6 deci vody
je to rôzne
hanelie
24.06.09,09:30
a aký je postup kandizovania ?
AlenockaS
24.06.09,09:39
recept som našla tento :

Teraž v čase dozrievajúcich alebo už aj prezrievajúcich čerešní dávam do pozornosti nasledovný recept:

Zrelé tvrdé čerešne vykôstkujeme. Uvaríme sirup z 1 kg cukru a pol l vody. Horúci sirup nelejeme na čerešne a necháme stáť do druhého dňa. Na druhý deň sirup z čerešní zlejeme, prevaríme a znovu nalejeme na čerešne. Tento postup opakujeme 10 dní. Potom čerešne scedíme a obalíme jemným kryštálovým cukrom (nemusí byť) a necháme zaschnúť.

ale nikde som nenašla koľko tých čerešní :-o(( skúsim 2 kg ?
AlenockaS
24.06.09,09:40
na 6 kg marhulí 3 kg cukru, 2,5 deci vody,
na 900 g rôzneho ovocia(ananás, jablko hruška banám ...atd./ 1,4 kg cukru a 6 deci vody
je to rôzne


to tak vypadá približne 2-násobok ovocia koľko je cukru....?
vieroslava
24.06.09,09:46
a aký je postup kandizovania ?

http://www.najrecepty.sk/story.php?id=4248
viktorviktor
24.06.09,10:53
Kandizované ovocie

- 6 kg ovocia ( marhuľa, broskyňa, slivky, hrušky, višňa ...)
- 3 kg cukru
- 2.5 l vody
- uvaríme sirup z cukru a vody ,
- z povrchu zberáme tvoriacu sa penu
- ovocie zbavené šupiek a bez kôstok dáme do sirupu /pre zmäknutie ovocia a ľahšie odstránenie šupiek ovocie zalejeme vriacou vodou a ponecháme vo vode, tvrdšie do 10 minút, mäkšie do 2 minút/
- ovocie môžeme rozrezať na polovičky a namiesto kôstok môžeme vložiť jadrá z marhule, orech, pistáciu ....
- ovocie ponecháme v sirupe na 6 - 8 hodín ( na noc)
- potom ovocie po jednom rozložiť na sitko
- zvyšný sirup povaríme , odstránime prebytočnú vodu, potom sirup zovrieme a necháme vrieť na miernom ohni 15- 20 minút
- dať vychladnúť, nie na studeno, odznova položiť ovocie do sirupu
- robiť tak 4- 5 dni , ráno vybrať a večer vložiť
- potom vybrať ovocie a rozložiť na drevenú dosku, / prvé dni sušiť na slnku/ potom prikryť gázou a dosúšať v tieni alebo dosušiť v sušičke
- nakoniec preložiť do pohárov
durisovad
24.06.09,15:01
To su recepty ako od Magdaleny Dobromily Rettigovej. Tam sa tiez vzdy vsetko robilo niekolko dni.
Maruška54
25.06.09,11:00
http://www.foodlife.cz/index.php?option=com_content&task=view&id=1684&Itemid=62


ja som včera robila višne podľa tohoto návodu, potom som ich dala do rúry trochu vysušiť a trošku to skaramelizovalo, z vývaru som urobila dnes višňovú omáčku na palacinky
Gabhus
25.06.09,19:30
Ahoj viktorviktor, ja mám rovnaký recept, ale skúšala som len raz. Po pár dňoch som to všetko s prepáčením zožrala a bolo. Potom som si ovocie kúpila, ale to moje bolo lepšie....Recept je to ale dobrý.