skatarinas
25.06.09,14:04
Zakladám novú tému pre menej skúsené, ale za to snaživé gazdinky, kde im my, viacej skúsené, odrastenejšie :--- gazdinky poradíme. Pretože stihla som si tu všimnúť, že sa tu nájdu aj takí - také, ktoré nemajú pochopenie pre ne. Veď nie všetci spadli z neba múdri, že jóóó ;)
k-a-t-k-a
25.06.09,12:19
to je super nápad už sa teším
alla66
27.06.09,21:47
Dlhé roky ma trápi, http://serousci.webz.cz/smajlici/78.gif prečo neviem urobiť tak dobrú knedľu ako svokra?
Marína
28.06.09,00:26
Dlhé roky ma trápi, http://serousci.webz.cz/smajlici/78.gif prečo neviem urobiť tak dobrú knedľu ako svokra?
Z toho vyplýva,a že ju možno urobíš horšiu ale možno aj lepšiu.;):)
Maruška54
28.06.09,03:39
Nech sa páči tak sa pýtajte...ak viem odpoviem
Maruška54
28.06.09,04:05
Dlhé roky ma trápi, http://serousci.webz.cz/smajlici/78.gif prečo neviem urobiť tak dobrú knedľu ako svokra?
a pýtala si sa či má na to nejaký gríf?
alla66
28.06.09,09:16
a pýtala si sa či má na to nejaký gríf?
Nedokážem ju urobiť takú nadýchanú, pýtala som sa x-krát....vždy mi odpovie : "Normálne, ako sa robí knedľa"...:confused:
tutiola
28.06.09,09:27
Dlhé roky ma trápi, http://serousci.webz.cz/smajlici/78.gif prečo neviem urobiť tak dobrú knedľu ako svokra?
Vyskúšaj - urob cesto ako obyčajne na kvasniciach a pridaj do múky (na 1kg múky ) 1/2 bal. prášku do pečiva. Knedľa ostane krásne nadýchana. Ak robíš z menšieho množstva múky použí aj menšie množstvo prášku do pečiva.
alla66
28.06.09,09:42
Mám overené, že po pridaní prášku do pečiva je cesto nadýchanejšie...
zasa, ak sa pridá veľa droždia, je ho v ceste cítiť a potom sb "páli žáha"
Maruška54
28.06.09,09:44
Nedokážem ju urobiť takú nadýchanú, pýtala som sa x-krát....vždy mi odpovie : "Normálne, ako sa robí knedľa"...:confused:
Tak takto ma učila variť aj moja mama - to tam dáš tak od oka...tak som si nakúpila kuchárske knižky a začala som po svojom až keď som sa osamostatnila a piekla som aj z polovičných dávok lebo som bola sama so synom. Teraz pečiem súrodencom a známym na päťdesiatky a iné príležitosti. Dnes pečiem tortu na promocie pre neter. Priateľova mama ma naučila "bramborové knedlíky" stála som pri nej a všetko som sledovala a zapisovala som si, teraz mi priateľova sestra poslala recept na houskové knedlíky lebo bohužiaľ babička už sa na mňa pozerá z nebíčka,tieto som ešte neskúšala najprv ich uvarím a potom ich sem prilepím. Ak chceš na tie zemiakové /priateľ je z Karlových Varov/ sem pridám a môžem napísať aj môj recept na kysnuté rožkové knedle. Inak niekde v receptoch sú tri recepty mojich knedlí na iný spôsob.
tetrisss
28.06.09,09:46
Neviem, kde mas problem, mozno nenechas knedlu poriadne nakysnut, aj cesto je umenie urobit, nesmie byt velmi riedke, lebo sa ti neda spracovat, ale ani tuhe, potom nie je nadychana, tak na hrane.:)
Maruška54
28.06.09,09:53
alla pozerala so do témy "Čo zo starých rožkov" už tam tá príloha nie je, v najbližšom čase ju pridám ale teraz nie aby nezhorel korpus na tortu.
tutiola
28.06.09,10:26
Mám overené, že po pridaní prášku do pečiva je cesto nadýchanejšie...
zasa, ak sa pridá veľa droždia, je ho v ceste cítiť a potom sb "páli žáha"
Ja to robím: kvasok, 1 kg hladkej múky, trochu soli, 1/2 bal. prášku do pečiva, voda. Po uvarení na pare je knedľa vlačna, nerozpadáva sa po namočení do omáčky a je nadýchana.
kačer
28.06.09,15:56
ja robím z 1 kg muky, 1 vajce, 1 KL soli a kvások - droždie, cca 1/2 l mlieka a trochu cukru. Mlieko podla vláčnosti cesta, aby nebolo riedke ,ale ani huste- vtedy by boli knedle tvrdé. Takto ma to naučila moja mama a rodina si moje knedle nevie vynachváliť, teraz ich robim aj pre mamu a sestru
adi11
28.06.09,16:16
Ja robím knedlu takto :
0,5 kg výberovej múky, 1 vajce, kvások, sol, teplé mlieko asi 2deci poriadne zamiešam varechou až sa cesto odlepuje od misky..potom nechám nakysnúť ale pol hod...cesto rozdelím na dve časti a ešte pol hod. nechám kysnúť....parím každú presne 15 minút
vždy sa mi podarí:)....je mäkká, nadýchaná...dírečková/u nás sa tak hovorí/:)
alla66
28.06.09,16:17
tutiola[/B];1085940]Ja to robím: kvasok, 1 kg hladkej múky, trochu soli, 1/2 bal. prášku do pečiva, voda. Po uvarení na pare je knedľa vlačna, nerozpadáva sa po namočení do omáčky a je nadýchana.


kačer[/B];1086148]ja robím z 1 kg muky, 1 vajce, 1 KL soli a kvások - droždie, cca 1/2 l mlieka a trochu cukru. Mlieko podla vláčnosti cesta, aby nebolo riedke ,ale ani huste- vtedy by boli knedle tvrdé. Takto ma to naučila moja mama a rodina si moje knedle nevie vynachváliť, teraz ich robim aj pre mamu a sestru


Otázka znie, koľko droždia dávate? Ja používam jednu kocku, počula som, že dávajú pol kocky, ale aj dve kocky na kg múkyhttp://smajlici-1.ic.cz//jidlo/051-100/potr.061.gif
ondrejvla
28.06.09,16:33
Vždy ich niekto v rodine obľubuje nadmieru, ale vždy sa varia inak...
Pridám aj ja môj recept:
1 kg hladkej múky T650, preosiať, v strede urobiť jamku, do nej dať robiť kvások 5 PL polohrubej múky, 1/2 l mlieka, 3 KL cukru, 1 balíček droždia, alebo 1 droždie sušené - lastovičky( ich presný názov neviem) kvások premiesiť jemne rukou a nechať vybehnúť. Keď zistíme, že je kvások hotový, pridám na toto množstvo 3 žĺtka, soľ, 1 dl kvalitného oleja( ja ho vždy vyberám podľa toho, či ten, ktorý mám otvorený vonia), miesiť metličkami elektrickým ručným šľahačom, tak dlho, až sa bude odliepať od kraja a misa bude hladká, bez zbytku cesta. Cesto musí po vymiesení "dýchať", keď strčíme jemne prst do cesta, musí sa cesto vrátiť späť. Ak nemáme misku-kysku, použijeme akúkoľvek dobrú misu na cesto, poprášime múkou, prikryjeme obrúskom a dáme kysnúť. Cesto dám na také miesto, aby nechytilo prievan, tzn.musí byť zatvorené okno, alebo dvere. Po prvom vykysnutí premiešam vareškou, a dám kysnúť ešte raz. Po druhom vykysnutí vyklopím cesto na pomúčenú dosku, vytvorím si 4 bochníky, ale mám pri tom dlane poliate olejom, cesto sa nelepí a lepšie sa s ním manipuluje. Do hrnca dám dostatočné množstvo vody, a použijem buď utierku nad parou, ale potriem ju olejom, alebo klasický parák( potretý olejom), keď voda začne vrieť, znížim plameň, prikryjem misou obrátenou hore dnom a nechám na pare cca 20-22 minút. Po uvarení krájam bielou niťou na plátky.
adi11
28.06.09,16:39
Otázka znie, koľko droždia dávate? Ja používam jednu kocku, počula som, že dávajú pol kocky, ale aj dve kocky na kg múkyhttp://smajlici-1.ic.cz//jidlo/051-100/potr.061.gif

na 1 kg múky stačí kocka droždia, ja dávam na pol kg polku /niekedy dám viac a je to v ceste cítiť/
DanielaSL
28.06.09,16:54
Nedokážem ju urobiť takú nadýchanú, pýtala som sa x-krát....vždy mi odpovie : "Normálne, ako sa robí knedľa"...:confused:

To sú asi všetky rovnaké...alebo to robia naschvál...aby synáčikovia chválili len mamine produkty? Lebo aj mne takto hovorila.....:confused:;)
Inak sa mi podarila len jediný raz lepšia knedľa ako ona robí ..alebo aspoň taká istá...keď som si cesto robila v domácej pekárničke na chlieb.:)
alla66
28.06.09,17:16
To sú asi všetky rovnaké...alebo to robia naschvál...aby synáčikovia chválili len mamine produkty? Lebo aj mne takto hovorila.....:confused:;)
Inak sa mi podarila len jediný raz lepšia knedľa ako ona robí ..alebo aspoň taká istá...keď som si cesto robila v domácej pekárničke na chlieb.:)
Aj tak si myslím, že to bude tým "miesením"http://smajlici-1.ic.cz//jidlo/151-200/potr.179.gif....ja som "friškááá"...
svokra stíska misu medzi nohami celú hodinu
tetrisss
28.06.09,17:29
Bingooo, to bude ono, cesto potrebuje vzduch a ziskat taznost, tak medzi nohy a pracuj...:)
wagner
28.06.09,19:38
Ja robím knedle podobne, ale varím ich vo vode. Mne knedle robené nad parou pripadajú ako parené buchty. Knedle ma naučila robiť moja mama keď som mala desať rokov. Odvtedy som ich povinne musela vždy robiť ja, aby som získala prax. Teraz knedle doma robím málo(nie je pre koho). Ja viac obľubujem zemiaky, ryžu, cestoviny.
alla66
28.06.09,20:08
Ja robím knedle podobne, ale varím ich vo vode. Mne knedle robené nad parou pripadajú ako parené buchty. Knedle ma naučila robiť moja mama keď som mala desať rokov. Odvtedy som ich povinne musela vždy robiť ja, aby som získala prax. Teraz knedle doma robím málo(nie je pre koho). Ja viac obľubujem zemiaky, ryžu, cestoviny.

dobrá kuchárka môže začať podnikať a predávať knedlehttp://smajlici-1.ic.cz//jidlo/001-050/potr.045.gif....kúpiť chutnú knedľu je umenie, niekedy mám pocit, ako keby som zjedla piliny:mee:
riga
29.06.09,06:39
Ja našťastie nemám problém s knedľou, (ujedajú mi z nej "nasucho" ešte pred obedom), ale po včerajšom zaváraní - s lekvárom. Varila som ho z čiernych ríbezlí a po snahe, aby nebol veľmi riedky, som to prešvihla a on je teraz veľmi hustý. Dá sa mu ešte nejako pomôcť?
Zita5
29.06.09,06:41
dobrá kuchárka môže začať podnikať a predávať knedlehttp://smajlici-1.ic.cz//jidlo/001-050/potr.045.gif....kúpiť chutnú knedľu je umenie, niekedy mám pocit, ako keby som zjedla piliny:mee:


A pre tie piliny naši odmietajú jesť kupovanú knedľu . Ja tiež len doma robím a jeden fakt je , že nie je nad domácu knedľu .;):)
Čučoriedka 5
29.06.09,09:01
Ja našťastie nemám problém s knedľou, (ujedajú mi z nej "nasucho" ešte pred obedom), ale po včerajšom zaváraní - s lekvárom. Varila som ho z čiernych ríbezlí a po snahe, aby nebol veľmi riedky, som to prešvihla a on je teraz veľmi hustý. Dá sa mu ešte nejako pomôcť?

Ak ho už máš vo flašiach, tak nie. Ale pred použitím ( dúfam, že ho nemusíš dolovať z fľaše, ako ja minulý rok ) ho zrieď s varenou vodou , keď ho budeš používať na koláč môžeš pridať aj troška rumu.
Olice
29.06.09,09:10
A pre tie piliny naši odmietajú jesť kupovanú knedľu . Ja tiež len doma robím a jeden fakt je , že nie je nad domácu knedľu .;):)
Teraz asi nebudem veľmi pochválená, ale ja knedlu kupujem, ale nie takú parenú "pilinovú", ale varenú, a tá nemá chybu.
Kupujem ju v tržnici na Trnavskom mýte, mávajú od dvoch výrobcov, aj žemlové, aj bez žemlí a sú výborné:).
Zita5
29.06.09,09:13
Teraz asi nebudem veľmi pochválená, ale ja knedlu kupujem, ale nie takú parenú "pilinovú", ale varenú, a tá nemá chybu.
Kupujem ju v tržnici na Trnavskom mýte, mávajú od dvoch výrobcov, aj žemlové, aj bez žemlí a sú výborné:).

Verím , veľmi záleží aj od výrobcu . ;):)
Marína
29.06.09,09:14
Ja našťastie nemám problém s knedľou, (ujedajú mi z nej "nasucho" ešte pred obedom), ale po včerajšom zaváraní - s lekvárom. Varila som ho z čiernych ríbezlí a po snahe, aby nebol veľmi riedky, som to prešvihla a on je teraz veľmi hustý. Dá sa mu ešte nejako pomôcť?
Dá, môžeš ho znova prevariť s potrebným množstvom kompótovej šťavy, nemusí byť práve z čiernych ríbezlí, a je to.:)
erzet
29.06.09,09:45
Prečo keď pečiem tortový plát mám v prostriedku hrb (teda toho plátu, nie na chrbte)? Ďakujem.
riga
29.06.09,13:10
Dá, môžeš ho znova prevariť s potrebným množstvom kompótovej šťavy, nemusí byť práve z čiernych ríbezlí, a je to.:)


Ak ho už máš vo flašiach, tak nie. Ale pred použitím ( dúfam, že ho nemusíš dolovať z fľaše, ako ja minulý rok ) ho zrieď s varenou vodou , keď ho budeš používať na koláč môžeš pridať aj troška rumu.

ďakujem za obidve rady...najprv "vydolujem", potom zriedim a znovu povarim.:)



Prečo keď pečiem tortový plát mám v prostriedku hrb (teda toho plátu, nie na chrbte)? Ďakujem.

Ja ten hrb trochu eliminujem tým, že cesto vo forme rozotriem tak, aby pred pečením boli okraje vyššie ako stred
alla66
29.06.09,14:06
Prečo keď pečiem tortový plát mám v prostriedku hrb (teda toho plátu, nie na chrbte)? Ďakujem.

Tortovú formu vymastíš, dáš na spodok papier na pečenie a boky nemastíš - vtedy sa neurobí v strede torty hrb, alebo vymastiť dno a vysypať kokosom, dáme do nej cesto a upečieme.http://smajlici-1.ic.cz//jidlo/051-100/potr.099.gif
Ak sa Ti predsa urobí hrb, po upečení preklop tortu o 180°...uvar si http://smajlici-1.ic.cz//jidlo/001-050/potr.018.gif a po chvíli, ak chceš, môžeš ju otočiť naspäť...ja už http://smajlici-1.ic.cz//jidlo/001-050/potr.008.gif neotáčam....(kto vidí, že je hore nohami?)

Doplním, teraz som našla na nete:

Vymazanie tortovej formy
Každá gazdinka, ktorá pečie, je zvyknutá vymazávať a múkou vysypávať formy (alebo používa papier na pečenie). Nie ale každá vie, že nie je len jeden spôsob vymazávania tortovej formy. Pokiaľ pripravujeme do tortovej formy šľahané cesto, vymazávame len dno formy (aby sa cesto počas pečenia neodkláňalo od stien). Pokiaľ ale pripravujeme trené cesto, vymazávame dno i boky formy. Na vysýpanie formy môžeme použiť buď hrubú múku, detskú krupicu alebo strúhanku. Pokiaľ použijeme namiesto vymazávania a vysýpania formy papier na pečenie, je najjednoduchšie, keď si tortovú formu roztvoríme, na dno položíme štvorec papiera, dno formy zovrieme okrajom formy, potom ju otočíme dnom hore a odstrihneme prečnievajúce zbytky papiera. Okraje formy nikdy nevykladáme papierom – vždy iba dno.
DominikaDominika
29.06.09,14:28
Aaaahojte ;) Chystám sa dokúpiť nejaké nové zaujímavé formy na tortu. Všimla som si v ponuke na internete (svetpecenia.sk), že sú klas. formy a tiež ráfiky (bez dna). Tie ráfiky sú samozrejme oveľa lacnejšie. Má s tým niekto skúsenosť? Ja si to predstavujem tak, že sa to položí na plech a naplní cesto a dá upiecť... Je to tak? Nie je problém s "vytekaním"? Alebo sa to používa inak??? :confused:
JarkaL
29.06.09,14:48
mimotemy alla, kam chodis na tie chutne smajliky?
alla66
29.06.09,15:04
mimotemy alla, kam chodis na tie chutne smajliky?
Sťahujem http://smajlici-1.ic.cz//pocitac/051-100/pocitac090.gif z internetu
Blanka Š
29.06.09,16:06
Milé gazdinky, ako treba prať uteráky aby zostali také mäkučké ako z reklamy na aviváž? :) Ja ich mám tvrdé ako plech, menila som prášok,/druh aj množstvo/,aviváž ,zmäkčujem vodu....a bez efektu.
ondrejvla
29.06.09,17:20
Prečo keď pečiem tortový plát mám v prostriedku hrb (teda toho plátu, nie na chrbte)? Ďakujem.

Skús cesto liať ku krajom do stredu sa dostane aj tak, potom do stredu daj špajdlu, voľakde som čítala, že tenký bambus, ale tak tenký, ako slamka, ešte som nenašla nikde taký tenký bambus, ani drevenú slamku. Pred dopečením, keď už budeš môcť otvoriť rúru, vytiahni špajdľu von. Už by si nemala mať "hrbatú" tortu, pokiaľ ovšem nerobíš naraz z 30 vajec.
Olice
29.06.09,17:49
Milé gazdinky, ako treba prať uteráky aby zostali také mäkučké ako z reklamy na aviváž? :) Ja ich mám tvrdé ako plech, menila som prášok,/druh aj množstvo/,aviváž ,zmäkčujem vodu....a bez efektu.
Príčinou toho, že uteráky nie sú mäkké (predpokladám, že froté) môže byť druh froté, pretože nie je froté ako froté:).
Ja používam väčšinou Lenor a nemám problém, ale existuje ešte jedna aviváž, špeciálne na froté uteráky - Kuschelweich. Dostať kúpiť už aj u nás, voľakedy dávno som si ho nechala nosiť z Rakúska. Vyskúšaj, ak nepomôže, tak už zrejme treba kúpiť len iné uteráky:).
alla66
29.06.09,18:26
Milé gazdinky, ako treba prať uteráky aby zostali také mäkučké ako z reklamy na aviváž? :) Ja ich mám tvrdé ako plech, menila som prášok,/druh aj množstvo/,aviváž ,zmäkčujem vodu....a bez efektu.

Nový froté uterák sa nesmie prať v horúcej vode a žehliť http://smajlici-1.ic.cz//znaky/051-100/02.gif...
starší uterák je mäkký, ak ho dáš na pár minúthttp://smajlici-1.ic.cz//hodiny/1/024.gif (kľudne hodina) do nádoby s teplou vodou a avivážou...v automatke, to nie je ono...:mee:

Kuschelweich nosil sb z Nemecka..je super...celkovo prac.prášky a aviváže zo zahraničia sú kvalitnejšiehttp://smajlici-1.ic.cz//znaky/001-050/11.gif
tutiola
29.06.09,20:00
Prečo keď pečiem tortový plát mám v prostriedku hrb (teda toho plátu, nie na chrbte)? Ďakujem.
Cesto do formy zásadne treba vliať od okrajov a samo sa zleje v prostriedku a po upečení nebude v strede plátu hrb.
alla66
29.06.09,22:51
Aaaahojte ;) Chystám sa dokúpiť nejaké nové zaujímavé formy na tortu. Všimla som si v ponuke na internete (svetpecenia.sk), že sú klas. formy a tiež ráfiky (bez dna). Tie ráfiky sú samozrejme oveľa lacnejšie. Má s tým niekto skúsenosť? Ja si to predstavujem tak, že sa to položí na plech a naplní cesto a dá upiecť... Je to tak? Nie je problém s "vytekaním"? Alebo sa to používa inak??? :confused:

Nemám skúsenosť s formou bez dna, neviem posúdiť, ako sa v nej pečie:confused::).....
...mám nepríjemnú skúsenosť s teflonovou formou z Tescomy:mad:..pri pečení mi cesto presakovalo - vytekalo z formy a mala som špinavú rúru a vôňu pripečeného cesta v byte:mee: ...formu som reklamovala a dostala som náhradnú novú ....tiež mi presakuje, ak pečiem krehšie - redšie cesto, ale nie tak veľa ako prvá...už som nemala odvahu ísť do predajne druhýkrát reklamovať :mee:
tutiola
30.06.09,12:08
Mám aj takéto formy a piekla som v nich, ale bolo to dávno. Už si nepamätám či boli nejaké problémy, ale koncom týždňa budem piecť a tak to znova odskúšam. O výsledku budem informovať, pokial niekto medzi tým nenapíše svoje skúsenosti.
terezamaria
30.06.09,12:15
Nemám skúsenosť s formou bez dna, neviem posúdiť, ako sa v nej pečie:confused::).....
...mám nepríjemnú skúsenosť s teflonovou formou z Tescomy:mad:..pri pečení mi cesto presakovalo - vytekalo z formy a mala som špinavú rúru a vôňu pripečeného cesta v byte:mee: ...formu som reklamovala a dostala som náhradnú novú ....tiež mi presakuje, ak pečiem krehšie - redšie cesto, ale nie tak veľa ako prvá...už som nemala odvahu ísť do predajne druhýkrát reklamovať :mee:
Prečo Alenka, do tretice všetko dobré. Možno bude lepšie vyformovaná a bude lepšie priliehať. To je nepríjemné, keď cesto vyteká, keď aj málo.
alla66
30.06.09,14:25
Prečo Alenka, do tretice všetko dobré. Možno bude lepšie vyformovaná a bude lepšie priliehať. To je nepríjemné, keď cesto vyteká, keď aj málo.
Terezka, kupovala som ju v Uherskom Hradišti...cesta http://smajlici-1.ic.cz//auto/001-050/auto025.gifma stála viac peňazí ako forma, prvýkrát som to brala "hurá ďalší výlet na Moravu" , mala si vidieť ich http://smajlici-1.ic.cz//obliceje/2/033.gifpohľady pri reklamáciíhttp://smajlici-1.ic.cz//jidlo/001-050/potr.005.gif....asi som bola prvá a jediná zákazníčka, ktorá reklamovala formu na tortu...
ondrejvla
30.06.09,14:37
Aaaahojte ;) Chystám sa dokúpiť nejaké nové zaujímavé formy na tortu. Všimla som si v ponuke na internete (svetpecenia.sk), že sú klas. formy a tiež ráfiky (bez dna). Tie ráfiky sú samozrejme oveľa lacnejšie. Má s tým niekto skúsenosť? Ja si to predstavujem tak, že sa to položí na plech a naplní cesto a dá upiecť... Je to tak? Nie je problém s "vytekaním"? Alebo sa to používa inak??? :confused:

Prázdne formy, len boky dávam v nich piecť nasledovne: Spodok formy obrátim o 180°preložím vymasteným alobalom, boky popritláčam, tak aby netieklo nič von, samozrejme najskôr obstrihnem, potom si tieto formy poukladám na plech, vysypem pomastený alobal mletými orechami a dám tortovú zmes. Dám klasicky piecť ako iné torty. Používam to na 3-poschodovú tortu, každý kruh je inej šírky.
Maruška54
30.06.09,18:40
Prikladám sľúbené recepty na knedle a obyčajné knedle do fazuľovej polievky alebo ako prílohu ku kapuste alebo aj paradajkovej alebo inej omáčke
liennka
02.07.09,08:35
Ja používam zásadne formy bez dna, aj tie otváracie. Formu si obalím mastným papierom, aby cesto nevytekalo a položím na plech. Nič nemastím - ani papier, ani formu. A s tortami mám veľa skúseností. Len sa treba naučiť obaľovať formu. Ak sa ti to nebude dariť, skús alobalom, ten držať určite bude.
alla66
02.07.09,09:02
Je to ťažké? ...vystrihneš z papiera kruh na dno formy a pásik na obvod? ak nie, opíš nám postup, ak môžeš prezradiť...
Maruška54
02.07.09,09:50
Sľúbené zemiakové knedlíky:


Zemiakové knedlíky podľa babičky Irenky – Karlovy Vary



2/3 zemiakov uvarených v šupke – ja dávam asi 1,20 kg
1/3 hrubej múky – 0,60 kg
2 vajíčka
Soľ

Zemiaky uvaríme v šupke a ošúpané necháme dobre vychladnúť, potom nastrúhame najemno a miesime s múkou , vajíčkami a soľou. Medzitým už si dáme variť vodu aby knedlíky dlho nestáli. Z tohoto množstva vyjde asi 6 ks knedlíkov, varíme pomalým varom v osolenej vode 15 minút, v polovici varenia knedlík obrátime. Krájame niťou.
liennka
05.07.09,11:17
Formu na tortu obaľujem tak, že si zoberiem štvorec mastného papiera (o niečo väčší ako forma) a postupne si z vonkajšej strany tesne okolo formy zahýnam papier. Neviem to vysvetliť, treba skúsiť.
erzet
06.07.09,06:13
Tortovú formu vymastíš, dáš na spodok papier na pečenie a boky nemastíš - vtedy sa neurobí v strede torty hrb, alebo vymastiť dno a vysypať kokosom, dáme do nej cesto a upečieme.http://smajlici-1.ic.cz//jidlo/051-100/potr.099.gif
Ak sa Ti predsa urobí hrb, po upečení preklop tortu o 180°...uvar si http://smajlici-1.ic.cz//jidlo/001-050/potr.018.gif a po chvíli, ak chceš, môžeš ju otočiť naspäť...ja už http://smajlici-1.ic.cz//jidlo/001-050/potr.008.gif neotáčam....(kto vidí, že je hore nohami?)

Doplním, teraz som našla na nete:

Vymazanie tortovej formy
Každá gazdinka, ktorá pečie, je zvyknutá vymazávať a múkou vysypávať formy (alebo používa papier na pečenie). Nie ale každá vie, že nie je len jeden spôsob vymazávania tortovej formy. Pokiaľ pripravujeme do tortovej formy šľahané cesto, vymazávame len dno formy (aby sa cesto počas pečenia neodkláňalo od stien). Pokiaľ ale pripravujeme trené cesto, vymazávame dno i boky formy. Na vysýpanie formy môžeme použiť buď hrubú múku, detskú krupicu alebo strúhanku. Pokiaľ použijeme namiesto vymazávania a vysýpania formy papier na pečenie, je najjednoduchšie, keď si tortovú formu roztvoríme, na dno položíme štvorec papiera, dno formy zovrieme okrajom formy, potom ju otočíme dnom hore a odstrihneme prečnievajúce zbytky papiera. Okraje formy nikdy nevykladáme papierom – vždy iba dno.
Ďakujem všetkým, ale zaujíma ma, tie boky sa neprilepia na formu? Dík
alla66
06.07.09,06:35
Pri teflonovej forme by sa nemali veľmi prilepiť...ale prilepia sa a potom opatrne so špajdľou obídem po obvode torty...
pri najbližšom pečeni chcem dať pásik papiera po obvode a na dno papier podľa spomínaného postupu.
už som zvedavá ...
Marína
06.07.09,07:32
Ja na dno dám papier, priložím kruh, zacvaknem a tým je papier v pasci.:D Obstrihnem alebo odtrhnem, aj tak to pekne ide. Po upečení tortu jemne "vyrežem", t. z. prejdem opatrne nožom dookola aby som teflón nepoškodila.
erzet
06.07.09,09:52
Pri teflonovej forme by sa nemali veľmi prilepiť...ale prilepia sa a potom opatrne so špajdľou obídem po obvode torty...
pri najbližšom pečeni chcem dať pásik papiera po obvode a na dno papier podľa spomínaného postupu.
už som zvedavá ...
ďakujem
mifri
13.07.09,11:43
Zakladám novú tému pre menej skúsené, ale za to snaživé gazdinky, kde im my, viacej skúsené, odrastenejšie :--- gazdinky poradíme. Pretože stihla som si tu všimnúť, že sa tu nájdu aj takí - také, ktoré nemajú pochopenie pre ne. Veď nie všetci spadli z neba múdri, že jóóó ;)
ja by som sa chcela spýtať - počas pečenia mám cesto pekné vysoké a nadýchané (je ho plný plech) a po vybratí z trúby spľasne, prečo? ďakujem
alla66
13.07.09,12:00
aké cesto? piškotové? nesmieš počas pečenia otvárať rúru.
liennka
13.07.09,12:32
Možno ho pečieš pri vysokej teplote. Piškótové cestá sa pečú pri teplote 150-175°C. Pri vysokej teplote rýchlo naskočí a potom spľasne.
andreaS
13.07.09,12:33
skusim sa opytat aj ja... mozno niekto bude vediet ;)

cele roky chodime do jednej cukrarne, kde robia cokoladu so slahackou. nejde vsak o horucu ale o studenu cokoladu.... je hustejsia ale nie zas ako puding, farbu ma vyraznu tmavu a lesklu. Chutovo to najviac pripomina bud ladovu cokoladu alebo ladove gastany (tycinka s naplnou).

v cukrarni recept isto nedostaneme... ak by nahodou niekto vedel, urobil by mi velku radost ;)
ErikaDP
13.07.09,13:43
Možno ide o tzv. Francuzku šľahačku/ krém - neviem presne , ale robí sa veľmi jednoducho a takto:
Smotanu na šľahanie ( nie trvanlivú, ale klasickú 33% ) vyliať do hrnca a do nej rozlámať na kúsky čokloládu na varenie. Túto zmes na šporáku pomaly za stáleho miešania priviesť do varu a potom odstaviť, nechať vychladnuť a potom dať do chladničky na 24 hodín. Zmes mierne zhustne. Po 24 hod vyšľahať bežným spôsobom.
Krém je lahodný, nadýchaný, fajnový.
Recept momentalne nemám pri sebe, ale myslím že na 4 ks 250 ml šľahačky ide 25 Dkg čokolády.
andreaS
13.07.09,14:04
nie, slahacka je na tej cokolade v povodnom stave, biela ;)

ide o normalnu tmavohnedu az ciernu lesklu tekutinu, kt. serviruju s porciou slahacky... asi sa budem "musiet" obetovat kupit a odfotit to cudo :D ;)
Maruška54
13.07.09,14:06
v jednom nemenovanom hoteli v Bratislave som mala pečenú čokoládu - taký názov to čudo malo. Možno tú čokoládu pečú a nechajú vychladnúť.
andreaS
13.07.09,14:08
hm, recept na zapekanu cokoladu mam (aj odskusany, nejedenkrat :--- ) ale to je po upeceni polotuhe... taky kolacik v malej zapekacej miske...

ked zajdem do extremu, tak to pripomina surovu ropu s porciou slahacky :D
Maruška54
13.07.09,14:10
ErikaDP
13.07.09,14:10
Ano, to je naozaj niečo iné ako som popísala.
Ale doporčujem odskúšať aj tu fransúzku śľahačku je to dosť drahé, ale u nás sa to robí ako slávnostný zákusok ( torta) pri sviatkoch a podobne, lebo je to má inú chuť ako klasický maslový krém.

Inak pred vyšľahaním , po tom polostuhnutí v chladničke je to tiež tmavé, lesklé ( t.j. preto som si myslela či to nieje niečo podobné v tej cukrárni) a je to také fajnové, že sa musíme krotiť aby nám niečo zostalo na vyšľahanie.
andreaS
13.07.09,14:30
z polotovaru to zrejme tiez nebude, kedze cukraren ma hned aj vyrobnu... a aj ked prideme a nemaju ju vylozenu, tak na pockanie ju spravia so sebou do plastoveho kelimku...
babi2
14.07.09,13:19
ja by som sa chcela spýtať - počas pečenia mám cesto pekné vysoké a nadýchané (je ho plný plech) a po vybratí z trúby spľasne, prečo? ďakujem
Jednak sa nemá veľmi rúra otvárať keď sa pečú tieto cestá, tieto cestá nemajú radi keď sa buchne s dvierkami na rúre, a príčinu toho prečo cesto spľasne ja by som videla v tom, že ešte asi nie celkom dopečené, ja ho jednak skúšam špajlou či nelepí ak nie tak je upečené a tiež nie je dobré prudká zmena teploty, ja ho nechám vo vypnutej rúre ešte aspoň 5 minút po dopečení a ešte potom otvorím dvierka a tiež chvíľu nechám, cestá musia chladnúť pomaly
milka1619
14.07.09,15:16
Prosím o radu pri zaváraní hrušiek - keď ich naložím do pohára sú krásne biele. Po zavarení niektoré na vrchu stmavnú a tie čo ostali krásne biele, začnú časom tmavnúť. Radili mi gazdinky, aby som dala plátok citróna, ale ani to nepomáha. Ako na to správne?
wagner
14.07.09,16:01
Jednak sa nemá veľmi rúra otvárať keď sa pečú tieto cestá, tieto cestá nemajú radi keď sa buchne s dvierkami na rúre, a príčinu toho prečo cesto spľasne ja by som videla v tom, že ešte asi nie celkom dopečené, ja ho jednak skúšam špajlou či nelepí ak nie tak je upečené a tiež nie je dobré prudká zmena teploty, ja ho nechám vo vypnutej rúre ešte aspoň 5 minút po dopečení a ešte potom otvorím dvierka a tiež chvíľu nechám, cestá musia chladnúť pomaly
Ja upečené cesto vyberám z rúry až vtedy, keď trochu klesne. Vtedy viem že už je upečené a nespľasne.
Marína
14.07.09,16:41
nie, slahacka je na tej cokolade v povodnom stave, biela ;)

ide o normalnu tmavohnedu az ciernu lesklu tekutinu, kt. serviruju s porciou slahacky... asi sa budem "musiet" obetovat kupit a odfotit to cudo :D ;)
Andy, myslíš takú aká je na banánoch v čokoláde? Ja robím takýto(viď nižšie). Ak chceš tmavší a horkejší, daj viac kakaa a ak chceš aj redší, viacej mlieka. Veď sama uvidíš. Skús z polovičnej dávky, možno vám zachutí. Niekedy zvyknem pridať aj horkú čokoládu alebo ľadové gaštany a pod.

Čokoládový krém na banány v čokoláde

8 dcl mlieka, 30 g maizeny, 70 g cukru, 20 g kakaa
Mlieko s cukrom uvaríme. K vriacemu prilejeme malé množstvo mlieka, v ktorom je rozmiešané kakao a maizena
Marianna01
14.07.09,16:51
k froté uterákom:

mám skúsenosť, že ľúbia byť tvrdé (aj ke´d pôvodné froté bolo mäkučké), ak sa dobre nevyžmýkajú. Treba dbať na vyžmýkanie pri vysokých otáčkach.

No a pre mňa - dievčatá, šup šup receptíky na bublaniny - ja ich neviem robiť...;)
veronikasad
14.07.09,17:12
k froté uterákom:

mám skúsenosť, že ľúbia byť tvrdé (aj ke´d pôvodné froté bolo mäkučké), ak sa dobre nevyžmýkajú. Treba dbať na vyžmýkanie pri vysokých otáčkach.

No a pre mňa - dievčatá, šup šup receptíky na bublaniny - ja ich neviem robiť...;)
Marianka, recept na bublaninu máš v prvom príspevku, je fakt výborná ...
Namiesto tvarohu a džemu môžeš použiť akékoľvek ovocie. Robila som cez víkend s ríbezľami /ak máš rada sladšie, treba ich pred použitím zasypať jemným kryštálovým cukrom a premiešať/.

http://www.porada.sk/t81413-vynikajuci-tvarohovy-kolacik.html?highlight=tvarohov%FD+kol%E1%E8ik
Marianna01
14.07.09,17:24
super, ďakujem...

ale ešte predsa - viete, taká tá klasická nafúkaná 5 cm vysoká bublanina s čereľňovým kompótom... kdesi som čítala, že čím viac vajec (už nepamätám, či bielka, alebo žĺtka ---- oboje?:eek:) tým je cesto vyššie. Ja som robila asi z 8 vajec a výsledok: biedny, 2 cm nízky koláč s čerešňami až na dne... no skrátka, bublanina je niečo, čo je vraj veeeeeeľmi ľahké a ja to nedokážem upiecť. A pritom počúvam všetkých dookola - ja keď neviem, čo narýcho upiecť, rýchlo pripravím bublaninu a je to. No, u mňa to nie je - ale keď mi pomôžete, tak bude :---:D:D:D
veronikasad
14.07.09,17:31
super, ďakujem...

ale ešte predsa - viete, taká tá klasická nafúkaná 5 cm vysoká bublanina s čereľňovým kompótom... kdesi som čítala, že čím viac vajec (už nepamätám, či bielka, alebo žĺtka ---- oboje?:eek:) tým je cesto vyššie. Ja som robila asi z 8 vajec a výsledok: biedny, 2 cm nízky koláč s čerešňami až na dne... no skrátka, bublanina je niečo, čo je vraj veeeeeeľmi ľahké a ja to nedokážem upiecť. A pritom počúvam všetkých dookola - ja keď neviem, čo narýcho upiecť, rýchlo pripravím bublaninu a je to. No, u mňa to nie je - ale keď mi pomôžete, tak bude :---:D:D:D
Marianka, ak máš dobrú rúru, na tejto naozaj nemáš čo pokaziť. Dokonca nepotrebuješ k pečeniu ani váhu. Stačia ti 3 vajcia + ostatné suroviny ...
babi2
14.07.09,17:59
super, ďakujem...

ale ešte predsa - viete, taká tá klasická nafúkaná 5 cm vysoká bublanina s čereľňovým kompótom... kdesi som čítala, že čím viac vajec (už nepamätám, či bielka, alebo žĺtka ---- oboje?:eek:) tým je cesto vyššie. Ja som robila asi z 8 vajec a výsledok: biedny, 2 cm nízky koláč s čerešňami až na dne... no skrátka, bublanina je niečo, čo je vraj veeeeeeľmi ľahké a ja to nedokážem upiecť. A pritom počúvam všetkých dookola - ja keď neviem, čo narýcho upiecť, rýchlo pripravím bublaninu a je to. No, u mňa to nie je - ale keď mi pomôžete, tak bude :---:D:D:D
Tak ja pridám jeden:
4 vajcia
16 dkg kr.cukor
16 dkg polohr.múka
1/2 prášku do pečiva
1 vanilkový cukor
1/2 dcl voda
1/2 dcl olej,
žĺtky s cukrom a vanilkovým cukrom vymiešať do peny, pridať vodu, miešať chvíľku a pridať olej, tiež chvíľku miešať, potom pridať sneh z bielkov a nakoniec múku do ktorej sme zamiešali prášok do pečiva, dať na plech buď vymastený a vysypaný múkou, alebo pokrytý papierom na pečenie, poukladať ovocie, podľa druhu ovocia, posypať vanilkovým, alebo škoricovým cukrom, alebo oboma a dať piecť do vyhriatej rúry na 20 až 25 minút podľa toho aký veľký plech použijeme a teda aké je vysoké cesto. Nie je čo pokaziť, je výborná.
Toto cesto používam aj na rôzne rezy, keď k tomu pridám kakao sú kakaové, alebo orechy, kokos či kávu skrátka podľa chuti, a z dvojnásobnej dávky je cesto na tortový korpus. Tento recept mám od mojej švagrinej dlhoročnej cukrárky
andreaS
14.07.09,18:46
mne sa velmi osvedcil recept uvedeny hned ako uvodny:

http://www.porada.sk/t10252-jednoducha-bublanina.html

robim ho na velky hlboky plech... nalejem, naukladam lubovolne ovocie, dam piect a jednoducha bublanina je raz-dva hotova ... minule som pridala za lyzicku kokosoveho oleja a robila som z jablk a pridala trosku marhul a chut bola uzasna...
Marianna01
15.07.09,05:54
Ďakujem, budem skúšať (až po dépéháčkach :rolleyes:), potom vám napíšem, ako sa zadarilo. Aj keď neviem, aké už bude vtedy ovocie - táto robota je ako never ending story...:cool:
Tweety
15.07.09,06:13
Ďakujem, budem skúšať (až po dépéháčkach :rolleyes:), potom vám napíšem, ako sa zadarilo. Aj keď neviem, aké už bude vtedy ovocie - táto robota je ako never ending story...:cool:
Mariannka,skús to ešte pred dpháčkou, uvidíš vydaria sa oboje.:)
osky
15.07.09,08:14
hm, recept na zapekanu cokoladu mam (aj odskusany, nejedenkrat :--- ) ale to je po upeceni polotuhe... taky kolacik v malej zapekacej miske...

ked zajdem do extremu, tak to pripomina surovu ropu s porciou slahacky :D

tusimze hovorite o tzv.Cokoladovej Charlote-skusala som to.len prvy ale iste posledny raz-nechcela sa vyklopit z misky potvora strapata,vsetko sa rozbrblalo.ale ja som to nevzdala,bolo mi tolku dobrotu luto vyhodit.
vymixovala som to na krem,hoci sa v nom nasli aj kusky tej tvrdsej,upecenej hmoty-ale nam to nevadilo.
krem bol uzasny,upiekla som velky plat,rozkrojila na 3 rovnake obdlzniky a natrela kremom i boky,stuhnut do chladnicky-bola to fantaaaaazia.odvtedy uz robim len taky krem do toriet,len nedavam piect. a vsetci sa idu zblaznit.......:---
osky
15.07.09,08:19
http://dolcevita.blog.cz/0812/pecena-cokolada

tak toto je skoro ako ta moja Charlota,ale v nej nebola ziadna muka-zeby to tam zabudli vytlacitßto vysvetluje,preco sa nevyklopila.
andreaS
15.07.09,08:22
tusimze hovorite o tzv.Cokoladovej Charlote-skusala som to.len prvy ale iste posledny raz-nechcela sa vyklopit z misky potvora strapata,vsetko sa rozbrblalo.ale ja som to nevzdala,bolo mi tolku dobrotu luto vyhodit.
vymixovala som to na krem,hoci sa v nom nasli aj kusky tej tvrdsej,upecenej hmoty-ale nam to nevadilo.
krem bol uzasny,upiekla som velky plat,rozkrojila na 3 rovnake obdlzniky a natrela kremom i boky,stuhnut do chladnicky-bola to fantaaaaazia.odvtedy uz robim len taky krem do toriet,len nedavam piect. a vsetci sa idu zblaznit.......:---

Ak ide o tu zapekanu cokoladu, tak ja ju robim podla receptu z casopisu apetit a podavam ju v tych malych mistickach... svokru som si nou maximalne ziskala ;) ze to je ako v dakom nóbl hoteli... narastla som snad o 10cm :D Inak ide o maxirychly dezert... cele s pripravou to trva max 20minut... navyse sa da prichystat do misticiek, dat do chladnicky a po prichode navstevy dat do rury a za 12min uz servirujem...

hm, pripomina mi to, ze som tuto dobrotu dlho nerobila, ale musim kupit jednu dolezitu ingredienciu.. bailey´s ;)

tu je recept:
http://www.apetitonline.cz/recepty/921-zapecena-cokolada.html

dokonca aj vo video-recepte:
http://www.apetitonline.cz/apetit-tv/7/cokolada-bez-ruchu/page/6
osky
15.07.09,08:24
Ďakujem všetkým, ale zaujíma ma, tie boky sa neprilepia na formu? Dík

neprilepia sa,praveze sa trosku oceria od formy.ale pred vyklopenim si tie boky po obvode obrez nozom,aby si si bola ista,ze nemas niekde co ilen maly kustik prilepeny-to by sa nevyklopila a mohla by sa i roztrhnut:)
mariabuncekova
15.07.09,10:15
chcem poprosit o recept zerbo rezy
buchač
15.07.09,10:25
pasuliatko
18.07.09,09:33
ja by som si chcela urobiť mäso na šťave...ale neviem nič také čo by stálo za to :(
alla66
18.07.09,14:05
ja by som si chcela urobiť mäso na šťave...ale neviem nič také čo by stálo za to :(
V téme http://www.porada.sk/t91554-nedelny-obed-nejake-dobre-masko.html nájdeš zaujímavé recepty;)
pasuliatko
18.07.09,16:24
V téme http://www.porada.sk/t91554-nedelny-obed-nejake-dobre-masko.html nájdeš zaujímavé recepty;)

áno ale ja som chcela len nejakú omáčku k mäsu :) ale kuknem to dik
wagner
18.07.09,16:36
Ja síce k mäsu tzv. omáčku nerobím. Mäso dusím na cibuľke a keď je mäso takmer hotové, pridám postrúhané hokaido( strúham tak ako na zemiakové placky). Vývar z mäsa sa zahustí. Ochutím to korením - grilovacie, alebo kto ako chce. Je to veľmi chutné.
alla66
18.07.09,17:09
áno ale ja som chcela len nejakú omáčku k mäsu :) ale kuknem to dik
:confused: omáčku k mäsu?...mäso na šťave = dusené mäso:---...chceš pečené mäso a k tomu omáčku?:confused: nemám predstavu..napíš podrobnejšie;)
vyskúšaj ""kurča pod perinou"", celá rodina si pochvaľovala:---:);)...je super!!!
pasuliatko
18.07.09,20:52
:confused: omáčku k mäsu?...mäso na šťave = dusené mäso:---...chceš pečené mäso a k tomu omáčku?:confused: nemám predstavu..napíš podrobnejšie;)
vyskúšaj ""kurča pod perinou"", celá rodina si pochvaľovala:---:);)...je super!!!

áno dusené mäso zle som sa vyjadrila :) promiň... to ""kurča pod perinou"" kde nájdem?
alla66
18.07.09,21:10
áno dusené mäso zle som sa vyjadrila :) promiň... to ""kurča pod perinou"" kde nájdem?
V téme : čo dnes na obed....autorkou je Marína..:)
trisestri
18.07.09,21:11
alla66
18.07.09,21:19
Antea
19.07.09,05:40
super, ďakujem...

ale ešte predsa - viete, taká tá klasická nafúkaná 5 cm vysoká bublanina s čereľňovým kompótom... kdesi som čítala, že čím viac vajec (už nepamätám, či bielka, alebo žĺtka ---- oboje?:eek:) tým je cesto vyššie. Ja som robila asi z 8 vajec a výsledok: biedny, 2 cm nízky koláč s čerešňami až na dne... no skrátka, bublanina je niečo, čo je vraj veeeeeeľmi ľahké a ja to nedokážem upiecť. A pritom počúvam všetkých dookola - ja keď neviem, čo narýcho upiecť, rýchlo pripravím bublaninu a je to. No, u mňa to nie je - ale keď mi pomôžete, tak bude :---:D:D:D
Moja bublanina: 1 Hera, 25 Dg práškový cukor, 6 vajec, 12 lyžíc mlieka, 36 Dg polohrubej múky, vanilkový cukor,1 prášok do pečiva. Heru vyšľahám s cukrom postupne pridávam žĺtky a mlieko. Urobím sneh a pomaly miešam a pridávam múku a prášok do pečiva. Keď dávam mrazené ovocie je málinko nižšia ako keď dám čerstvé, ale to nevadí. Dávam na ňu čerešne, čierne alebo červené ríbezle. Včera som kúpila čučoriedky tak idem skúšať aká bude.
pasuliatko
19.07.09,12:25
V téme : čo dnes na obed....autorkou je Marína..:)

len tam je toho velmi vela nevieš mi poradiť kde presnejšie teda na ktorej strane to tak je?:rolleyes:
Rozalka
19.07.09,12:29
príspevok 62;
už ti alla66 napísala presnú adresu
alla66
19.07.09,12:39
príspevok 62;
už ti alla66 napísala presnú adresu
klik na príspevok č.92 v tejto téme....máš recept
pasuliatko
19.07.09,13:12
áno prepáčte nevšimla som si dakujem
andreaS
31.08.09,18:57
oprasim tuto temu :)

davnejsie som sa pytala, ci neviete niekto recept na ladovu cokoladu so slahackou.... dlho som tejto dobrote odolavala, az donedavna, zobrali sme si ju so sebou domov, preto je v tom plastovom pohariku ;)

prva foto je so slahackou ako to vyzera z vrchu (pred fotenim som uz neodolala a ochutnala aspon slahacku, preto to biele miesto ;) )

a druha foto je po odhrnuti slahacky a nabrani tej cokoladovej dobroty naspodu...

konzistenciou to vyzera ako cierna voda... chuti to vyrazne cokoladovo a musi to byt studene inak to nema smrnc...

po pravde som mala pocit akoby islo len o cokoladovy prasok, cukor a ladovu vodu, vsetko spolu poriadne premiesane, bez hrudiek... a na vrchu ako ozdoba slahacka poprasena cokoladou...

stale nikto nevie?
alenki
03.09.09,08:17
Poraďáci, potrebujem poradiť. Budem mať takú malú rodinnú oslavu (20 ľudí) a ako druhý chod budú pečené kuracie stehná, knedlik a kapusta. Prosím o nejaký dobrý recept na dusenú kapustu, sladkú alebo kyslú a šťavu, ktorou chcem poliať knedlík, lebo sa mi nepáči šťava vypečená zo stehien a aj by jej bolo málo.Dík.
andreaS
03.09.09,08:20
ked som robila kapustu do kapustniakov na kyslo, tak som robila z klasickej bielej hlavkovej, nie kyslej a podlievala som bielym vinkom... na plny wok kapusty som minuly asi 2,5 dcl ... plus som pridala este aj trocha octu... bolo to v poradi najskor ocot a potom mi cosi chybalo na chuti, tak som tam suchla to vinko... musela som rychlo plnit kapustniaky, lebo by som skor tu kapustu zjedla osamote :D

a na moju cokoladku nikto nevie recept??? :(
mifri
03.09.09,11:15
stehná možno podliať čiernym pivkom, majú inú - dobrú chuť a výpekom poliať kapustu aj knedlík
alenki
03.09.09,11:35
Ďakujem za nápad, najprv to vyskúšam v malom, na mojej rodine.
Jara
03.09.09,11:41
S tým čiernym pivkom sa nemusíš obávať, je to ku kapuste výborne, má to kurča potom chuť ako kačica, ja to trošku posypem aj mletou rascou a výpek ide do kapusty a na knedľu.
Silvernola
03.09.09,13:15
S tým čiernym pivkom sa nemusíš obávať, je to ku kapuste výborne, má to kurča potom chuť ako kačica, ja to trošku posypem aj mletou rascou a výpek ide do kapusty a na knedľu.
S tým pivom radšej opatrne, nie každému to chutí. Ja som to jedla u vychýrenej kuchárky, ale kačku mi to nepripomínalo ani trochu. Najsilnejší vnem bola aróma krčmy 5. cenovej skupiny. (Iní jedlíci námietky nemali)
alenki
04.09.09,05:43
Tu asi platí staré známe, že všetko s mierou. Ja som raz dala do pácu na mäso na grilovanie čierne pivo, môj manžel to "obšomral", a mne to chutilo. Najradšej by som pripravila ten výpek nejakým spôsobom osobitne, hlavne aby ho bolo veľa. Aby som v hanbe neostala (suché knedle!).
krajanová
08.09.09,06:56
Ja robím knedle podobne, ale varím ich vo vode. Mne knedle robené nad parou pripadajú ako parené buchty. Knedle ma naučila robiť moja mama keď som mala desať rokov. Odvtedy som ich povinne musela vždy robiť ja, aby som získala prax. Teraz knedle doma robím málo(nie je pre koho). Ja viac obľubujem zemiaky, ryžu, cestoviny.
Ako sa to varí ? robila to aj moja teta, no nestihla som zistiť ako, vždy boli výborné
wagner
08.09.09,07:27
Ako sa to varí ? robila to aj moja teta, no nestihla som zistiť ako, vždy boli výborné
Zamiesiš si normálne cesto na knedle, možno trochu tuhšie, necháš vykysnúť. Vykysnuté rozdelíš na časti. Ešte raz vymiesiš, každú kôpku zvlášť. Potom z toho vytvaruješ podlhovastú knedľu. Chvíľu necháš podkysnúť, hodíš do vriacej vody. Knedľa musí plávať na vode, nesmie klesnúť na dno - vtedy je málo vykysnutá. Varíš 10 minút, potom otočíš a varíš ďalších 10 minút. Vyberieš, popicháš vidličkou, aby z nej vyšla para. Dobrú chuť.
krajanová
08.09.09,07:28
Poraďáci, potrebujem poradiť. Budem mať takú malú rodinnú oslavu (20 ľudí) a ako druhý chod budú pečené kuracie stehná, knedlik a kapusta. Prosím o nejaký dobrý recept na dusenú kapustu, sladkú alebo kyslú a šťavu, ktorou chcem poliať knedlík, lebo sa mi nepáči šťava vypečená zo stehien a aj by jej bolo málo.Dík.

My to voláme šlichtavá kapusta a všetkým veľmi chutí ku knedlíkom je výborná, tiež neznášam keď sú mastné knedlíky a takto je super.

Kapustu k pečenému mäsu robim tak, že na masti spením cibuľku, prisypem trochu soli a aj cukor( tak za dve pol. lyžice) ten trochu skaramelizuje, má to takú zvláštnu chuť, potom pridám nakrájanú hlávkovú kapustu, niekedy aj zmiešam bielu s červenou, rascu a dusím, podľa potreby podlievam vodou, ak mám veľa kapusty postupne pridávam ako sa dusí stráca objem, často premiešavam aby neprihorela. moja starká na slávnostné príležitosti robila prílohu vždy len z červenej kapusty.
Keď je udusená v 0,5l pohári s vodou rozhabarkujem asi 3-5 PL hladkej múky a tým kapustu zalejem a ešte nechám prejsť varom dochutím octom aby bola taká kyslejšia -pikantnejšia a poprípade aj cukrom záleží na tom ako ste zvyknutí, niekto dáva aj trošku škorice, dá to zvláštnu chuť.
Moja kolegyňa - z Vranova dáva do kapusty pri dusení pár nastrúhaných jabĺk tak 2-3, mám to aj ja odskúšané.
Kapustu ako prílohu robím vždy iným spôsobom, ako ma práve napadne no nikdy s tým nie je veľa roboty a výsledok je super.
krajanová
08.09.09,07:44
Zamiesiš si normálne cesto na knedle, možno trochu tuhšie, necháš vykysnúť. Vykysnuté rozdelíš na časti. Ešte raz vymiesiš, každú kôpku zvlášť. Potom z toho vytvaruješ podlhovastú knedľu. Chvíľu necháš podkysnúť, hodíš do vriacej vody. Knedľa musí plávať na vode, nesmie klesnúť na dno - vtedy je málo vykysnutá. Varíš 10 minút, potom otočíš a varíš ďalších 10 minút. Vyberieš, popicháš vidličkou, aby z nej vyšla para. Dobrú chuť.

ďakujem vyskúšam, dúfam, že sa mi nerozpadne vo vode ;) ;) ;)
Idem robiť dnes nedeľný obed.
Moja kamarátka mi včera poslala za veľkú tašku kostí z karé, že pre psa. Pár kúskov som mu aj dala a v kuchyni som rozmýšľala čo zo zvyškom, keď som na to lepšie pozrela zistila som, že na kostiach je kopa mäsa, nelenila som poumývala som ho okorenila ako keď pečiem a šup do veľkého hrnca dusiť. Môj syn skoro skolaboval, keď videl čo robím, vraj som horšia ako bezdomovec, či som odkázaná na vyhodené kosti. Keď zacítil z kuchyne vôňu zmenil názor. Kosti sa pekne vydusili, mäsko som pooberala, mám ho za veľkú misku, takže už len tie knedlíky a šlichtavú kapustu a máme super obed!
ErikaDP
08.09.09,15:01
stehná možno podliať čiernym pivkom, majú inú - dobrú chuť a výpekom poliať kapustu aj knedlík
Doplnim k čiernemu pivku:
2 dl čierneho piva + 2 lyžice medu +lyžica horčice
je výborná marináda na Felčiarovo kura
Naporcované Kuriatko najprv piecť ( môže byť s troškou slaninky), potom k nemu pridať zemiaky apotierať počas pečenia marinádou,
pekne sa pripečie, má to trochu nasladlu chuť, ale je to dobré.
wagner
08.09.09,17:38
ďakujem vyskúšam, dúfam, že sa mi nerozpadne vo vode ;) ;) ;)
Idem robiť dnes nedeľný obed.
Moja kamarátka mi včera poslala za veľkú tašku kostí z karé, že pre psa. Pár kúskov som mu aj dala a v kuchyni som rozmýšľala čo zo zvyškom, keď som na to lepšie pozrela zistila som, že na kostiach je kopa mäsa, nelenila som poumývala som ho okorenila ako keď pečiem a šup do veľkého hrnca dusiť. Môj syn skoro skolaboval, keď videl čo robím, vraj som horšia ako bezdomovec, či som odkázaná na vyhodené kosti. Keď zacítil z kuchyne vôňu zmenil názor. Kosti sa pekne vydusili, mäsko som pooberala, mám ho za veľkú misku, takže už len tie knedlíky a šlichtavú kapustu a máme super obed!
Ako sa podarila knedľa?
58vlasta
15.09.09,20:16
Pridám vám recept na Jednoduchý koláč, ktorý piekli aj moji synovia, keď boli školáci: 3 hrnčeky polohr.múky/asi 2-2,5 dl/, 1 hrnček cukru/ja dávam trošku menej/, 1 hrnček mlieka, 2 vajcia, 1 prášok do pečiva, 1/8 roztopeného masla/alebo pol hrnčeka oleja/. Všetky prísady zamiešame a cesto dáme na vymastený a múkou vysypaný plech/ dnes sa dá aj na papieri/. Na cesto dáme ovocie/aké máme, aj kompót, ja som využila čerešňový/ a upečieme vo vyhriatej rúre. Posypeme pr. alebo vanilk. cukrom. Do cesta môžeme namiesto ovocia dať pol hrnčeka mletých orechov alebo kokos alebo celý mak/vtedy nemusíme dávať ovocie. Potom ale pridáme trošku mlieka, aby nebolo cesto veľmi husté. Alebo môžeme po upečení potrieť lekvárom a zaliať čokoládovou polevou. Tento recept sa dá jednoducho urobiť, ako sa vám zapáči, takpovediac ,,Co dúm dal". Keď sme mali chuť na sladké a chceli sme to rýchlo.
bettylou
19.09.09,19:12
Ako zakvasím slivky?
alla66
19.09.09,19:14
Ako zakvasím slivky?
na slivovicu? do suda?:eek:
buchač
19.09.09,19:32
na slivovicu? do suda?:eek:

Počkať , počkať .....snáď podľa množstva ....

čiže

do primerane veľkej nádoby .....čiže , aj do suda ...;)
alla66
19.09.09,19:45
Počkať , počkať .....snáď podľa množstva ....

čiže

do primerane veľkej nádoby .....čiže , aj do suda ...;)
mimotemyna slivovicu iba do sudov...hrniec sliviek máš málo:D:D:D
bettylou
22.09.09,15:05
mimotemyna slivovicu iba do sudov...hrniec sliviek máš málo:D:D:D

nie na slivovicu, ale na jedenie, ako tie japonské umo či ako sa to volajú
veronikasad
22.09.09,15:09
nie na slivovicu, ale na jedenie, ako tie japonské umo či ako sa to volajúhttp://www.bioshop.sk/obchod/vitaminy-a-vyzivove-doplnky/umeboshi-slivky-countrylife/
informatik
16.04.10,06:15
Veľmi rada pečiem koláče a iné sladké pochutinky,ale pri skúšaní nových receptov mám mnohokrát dilemu, akú veľkú formu na pečenie mám použiť. Nie v každom recepte je to uvedené, a preto neviem, či použiť klasický plech, menší, príp. tortovú formu alebo pod.... Máte nejaký typ, ako na to? A ešte niečo, ak mám množstvo surovín na veľký plech a rada by som koláč pripravila do tortovej formy, mám tie suroviny úmerne znížiť?
babca
16.04.10,20:48
Ahoj, napíšem ti veľmi stručne. Krok č.1. šúpem hrušky /štvrťky/ a dávam do nádoby s vodou a kys.citrónovou. Krok č.2. Pripravím si nálev: voda,kys.citrónová, cukor. Hrušky v ňom povarím asi 4-5 min;podľa tvrdosti. Potom ich poukladám do pohárov, ale nie až po samý vrch.Musí tam zostať miesto pre nálev. Nálev musí byť dostatočne skadký ale aj kyslý. Kyselina zabraňuje hnednutiu a zároveň aj konzervuje. Babca.
ubka
16.04.10,22:23
informatik, netreba sa bát experimentovať, každý z nás raz začínal a na začiatky spomíname radi, boli aj humorné .
Ja som prijala vlastnú metódu, ak ide do zákuskov muky do 250 gr. použijem malý plech, alebo formu a vyššie veľký plech.
no samozrejme záleží aj od toho, aký koláč ideš robiť?
Ak použiješ väčší plech a ostane ti nízky biskvit, nič sa nedeje, nakrájaš pozdlžne na pasy a potom plníš, niekedy je to výhodnejšie, lebo nemáš veľa z jedneho druhu. Prideš na to, držím palce!
ubka
17.04.10,17:31
Žiadne prekvapenie, ak treba o pol hodinu podavať jedlo s knedľou. V pozariku mám predpripravený segedín, vyklopím pridám smotanu, kym sa zahreje pripravím knedľu, nie klasickú, ale dobrú, rýchlu a hlavne vždy vydarenú, vyskúšajte .-)
1 a pol rohlika staršieho pokrájam na kocky (vždy mám nejake odložené, už nakrájené)
1 a pol šialky hrubej múky
2 žltky
1 a pol k.l.soľ
1 k.l prášok do pečiva
1 a pol šialky mlieka
2 bielky sneh.
V mlieku rozhabarkujem žltky, soľ a prášok, pridám múku a nakrájaný rohlík, nakoniec primiešam bielky.
Vymastím a vysypem hrubou múkou misku, alebo bábovkovú formu zo skla nalejej cesto a dám do mikrovlnky. Zapnem na 10 minúť + 2 MINUTY nechám, neotváram.
Vyklopím a krájam...
Zatial som mala iba kladné ohlasy :)
vitekr
25.04.10,17:14
Ahojte poradaci, sice som to dnes do tohto fora uz pisal, ale potrebujem neaky skvely recept na slavnostnu rodinnu prilezitost 12 ludi (predjedlo, to by uz malo byt hotove dopredu, cize studene) a zaroven aj hlavne jedlo, ale neake, ktore sa da dopredu pripravit a malo by sa piesct pocas papania vinikajuceho predjedla a polievky. Najlepsie v trube...

dakujeeeem
zdenka131
25.04.10,17:25
Ahojte poradaci, sice som to dnes do tohto fora uz pisal, ale potrebujem neaky skvely recept na slavnostnu rodinnu prilezitost 12 ludi (predjedlo, to by uz malo byt hotove dopredu, cize studene) a zaroven aj hlavne jedlo, ale neake, ktore sa da dopredu pripravit a malo by sa piesct pocas papania vinikajuceho predjedla a polievky. Najlepsie v trube...

dakujeeeem

Želám pekný deň.
Táto stránka obsahuje veľa inšpirujúcich receptov.
http://www.mimibazar.sk/recepty.php
vitekr
25.04.10,17:29
Želám pekný deň.
Táto stránka obsahuje veľa inšpirujúcich receptov.
http://www.mimibazar.sk/recepty.php
ano viem, ale skor potrebujem poradit nieco dobre....

vdaka
ubka
25.04.10,20:33
vitekr,
pohostenie je pre zmiešanú spoločnosť, alebo iba pre pánsku?
Nemám možnosť pripojiť ti obrázky, ale osvedčilo sa mi predjedlo teplé, jednoduché:
Párky na jednej strane narezať na kríž asi do 2cm.Rozvaľkané lístkové cesto narezať na 2 cm pásiky a tie natočiť na párky.Poukladať na plech obliaty iba studenou vodou a pečie sa krátko-kým si návšteva odloží.
Veľmi efektné a chutné predjedlo sú opekané papriky, buď plnené mäsovou plnkou, alebo zelené zbavené jadrovníka, do vnútra osypať vegetou a položiť hranolček pečeňovej paštéty a kúsok taveného syra. Môže sa opekať na oleji v panvici, ale aj v rúre na plechu, chutné je to aj studené.
Do predhriatej túry môžeš dať pripravené na ďalšom plechu porcií opečených plátkov mäsa, na každý sa položí cca za lyžicu praženice s hubami a plátok syra, v pol litri vody sa rozrobí jedna kocka bujónu a podleje sa mäso. Zapeká sa krátko, kým sa neroztopí syr. Vhodné sú k tomu zemiaky, ale aj ryža.
Ak je pánska spoločnosť, uplatnia sa grilované bavorské kolená s chrenom, almou a pod. ak budes chciet, poradím ako na to :-)
vitekr
27.04.10,06:35
vitekr,
pohostenie je pre zmiešanú spoločnosť, alebo iba pre pánsku?
Nemám možnosť pripojiť ti obrázky, ale osvedčilo sa mi predjedlo teplé, jednoduché:
Párky na jednej strane narezať na kríž asi do 2cm.Rozvaľkané lístkové cesto narezať na 2 cm pásiky a tie natočiť na párky.Poukladať na plech obliaty iba studenou vodou a pečie sa krátko-kým si návšteva odloží.
Veľmi efektné a chutné predjedlo sú opekané papriky, buď plnené mäsovou plnkou, alebo zelené zbavené jadrovníka, do vnútra osypať vegetou a položiť hranolček pečeňovej paštéty a kúsok taveného syra. Môže sa opekať na oleji v panvici, ale aj v rúre na plechu, chutné je to aj studené.
Do predhriatej túry môžeš dať pripravené na ďalšom plechu porcií opečených plátkov mäsa, na každý sa položí cca za lyžicu praženice s hubami a plátok syra, v pol litri vody sa rozrobí jedna kocka bujónu a podleje sa mäso. Zapeká sa krátko, kým sa neroztopí syr. Vhodné sú k tomu zemiaky, ale aj ryža.
Ak je pánska spoločnosť, uplatnia sa grilované bavorské kolená s chrenom, almou a pod. ak budes chciet, poradím ako na to :-)

Dakujem za typ, ale ja by som chcel na predjedlo nieco dopredu pripravene, teda studene. Nebude to len panska navsteva, no a hlavne jedlo by sa malo dopiect\dovarit, ked budu papat predjedlo a polievku....
58vlasta
29.04.10,15:57
Dakujem za typ, ale ja by som chcel na predjedlo nieco dopredu pripravene, teda studene. Nebude to len panska navsteva, no a hlavne jedlo by sa malo dopiect\dovarit, ked budu papat predjedlo a polievku....


http://www.couvarit.sk/studene-predkrmy-a-misy.phtml?id_menu=4637&module_action__13931__id_r=1073
ubka
29.04.10,20:54
Dakujem za typ, ale ja by som chcel na predjedlo nieco dopredu pripravene, teda studene. Nebude to len panska navsteva, no a hlavne jedlo by sa malo dopiect\dovarit, ked budu papat predjedlo a polievku....

Tak potom Ti poradim, urob sarovú rolásu, alebo zeleninovú roladu.
Syrová.
do mikroténového vreckadaj 35 dg syr emental, zaviaz niťou a ponor do vody, varíš 20 min. medzi tým si pripravíš náplň.:
15 dg šunky, pokrájanej na drobno, 10 dg mäkký salam-pokrájať na drobno, 1/8 masla, 2 ks varené vajcia-pokrájať, 1 ks veľka cibuľa-pokrájať na drobno, 2 ks syr Lunex, 1 k.l. soľ, petržlenova vňať, kápia-pokrájeť.
Všetko zmiešaš na hmotu.
Uvarený syr vyberieš zo sáčku a dáš na dosku, rozvaľkáš na plát, ktorý naplníš pripravenou plnkou a stočíš na roládu. zabalíš do fólie, alebo alobalu a uložíš do chladničky. Vychladnuté pred podávaním nakrájaš a servíruješ na list zeleného ľadováho šalátu s bagetkou.

Zeleninová roláda:
1 balenie mrazenej zeleniny, rôznej, dáš do hrnca a necháš spariť-krátko povariť podliatou vodou., následne necháš vychladnúť, do vychladnutého vmiešaš 2 cele surové vajcia. 1 ks hotového lístkového cesta ruzvaľkáš na 0,5 cm hrubý plát a do stredu naložíš vychladnutú zeleninu, pokrájanú salámu, alebo šunku, do rady uvarené na tvrdo vajcia -"do radu" postúhaný tvrdý syr, príp kapiu a posypeš cca 2 p.l detskej krupice. Stočíš na roládu a položíš na plech, potrieš rozšľahaným vajíčkom a dáš piect do rúry, kým nebude povrch pekne upečený, cca 30 min/ 185st. Vyberieš z rúry a zakryješ mokrou útierkou. Vychladnutú roládu nakrájaš a servíruješ s nakrájanou reťkovkou, príp. šalátovým listom.
Možno sa to zdá náročné, ale to skôr vyzerá iba náročne napísané, zvládne to aj menej zručný "kuchár". Držím palce a prajem príjemnú zábavu!!
plada
30.04.10,05:27
Ahojte, kočky, som na pochybách, ak idem variť hovädziu polievku, mám dať studenú alebo teplú vodu?
A hovädzie pri dusení podlievať studenou alebo teplou vodou?
Nebudem písať ako to robím ja, aby som Vás neovplyvnila.
Plada
Dáša_
30.04.10,05:41
Ahojte, kočky, som na pochybách, ak idem variť hovädziu polievku, mám dať studenú alebo teplú vodu?
A hovädzie pri dusení podlievať studenou alebo teplou vodou?
Nebudem písať ako to robím ja, aby som Vás neovplyvnila.
Plada

ak chceš variť dobrú polievku, tak mäso treba dať do studenej vody a pomaly a dlho variť.
babi2
30.04.10,05:45
Ahojte, kočky, som na pochybách, ak idem variť hovädziu polievku, mám dať studenú alebo teplú vodu?
A hovädzie pri dusení podlievať studenou alebo teplou vodou?
Nebudem písať ako to robím ja, aby som Vás neovplyvnila.
Plada
Ak chceme mať dobrý vývar, tak mäso zalievame studenou vodou, ak chceme mať šťavnaté dusené mäso, tak ho zalievame teplou vodou
Dušan V
02.05.10,22:37
Milá Plada,ak chceš mať dobrú polievku ,mäso vždy do studenej vody,ak chceš variť aj polievku dobrú a aby bolo aj mäsko šťavnaté tak ho dávaš do varenej vody,čiže keď polievka začne vrieť,vložíš mäso ,necháš až polievka znovu zovrie a stíšiš na úplné minimum.Polievka nesmie prudko variť ,lebo bude mútna.Dobrú chuť
Dušan V
02.05.10,22:38
;):o
Ak chceme mať dobrý vývar, tak mäso zalievame studenou vodou, ak chceme mať šťavnaté dusené mäso, tak ho zalievame teplou vodou
msa
07.05.10,12:12
A pre tie piliny naši odmietajú jesť kupovanú knedľu . Ja tiež len doma robím a jeden fakt je , že nie je nad domácu knedľu .;):)

a ja ešte po poriadnom vymiesení pridávam na kocky pokrájaný dvojdňový rožok alebo dva. Asi to chce len prax, keď si predstavím svoje prvé knedle, ktoré zožrali sliepky....
58vlasta
10.05.10,11:55
Ja miesim knedle najviac 5 - 10 minút a ani nepamätám, kedy boli zlé. Robím ich aj svatke a nevestiným súrodencom... A nápad jednej panej, ktorá nemohla pre bolesti rúk dlho miesiť cesto a domácu pekáreň nemá: dobre premiešať, aby sa všetko spojilo, nechať podkysnúť aspoň 10 minút, znovu premiešať a tak aspoň 3x. Ono sa tým kysnutím cesto nadvihne a ľahšie sa premieša. A pri varení hovädzej polievky soľ až pri dovarení, aj keď ale čítam recepty, ktoré pridávajú fundovaní kuchári, solia hovädzie pri príprave na dusenie alebo pečenie...tak ktohovie...
Bionda
11.05.10,18:05
ja mám skúsenosť , že soľ sa dať musí, ale keď jej dáte menej , vývar dlho vydrží čerstvý . Potom ho používam aj na prípravu iných slaných jedál miesto vody.
ubka
11.05.10,21:05
Niet nad dobrú kysnutú knedľu, ale čo poviete na tento recept?
ubka
11.05.10,21:13
Ja miesim knedle najviac 5 - 10 minút a ani nepamätám, kedy boli zlé. Robím ich aj svatke a nevestiným súrodencom... A nápad jednej panej, ktorá nemohla pre bolesti rúk dlho miesiť cesto a domácu pekáreň nemá: dobre premiešať, aby sa všetko spojilo, nechať podkysnúť aspoň 10 minút, znovu premiešať a tak aspoň 3x. Ono sa tým kysnutím cesto nadvihne a ľahšie sa premieša. A pri varení hovädzej polievky soľ až pri dovarení, aj keď ale čítam recepty, ktoré pridávajú fundovaní kuchári, solia hovädzie pri príprave na dusenie alebo pečenie...tak ktohovie...

Neviem aké sú normy pre solenie polievky u profesionálov, ale ja mám skúsenosť takú, že ak solím polievku po dovarení, /keď zabudnem/neviem ju nikdy dobre dochutiť.
Mäso vkladám do takmer vriacej vody a po pol hodine pridám soľ, koreniny a zeleninu. Zelenina by sa nemala variť dlhšie ako 20 min. stáva sa kyselinotvorná a stráca všetky živiny. Vždy dám do polievky 1 čilli papričku, zvýrazní chuť a nieje štipľavá.:)
Ak sa polievka pri "neustráženom" varení zakalí, stačí do nej dať vaječný bielok, nechať prevrieť a vyčistí sa.
ela77
12.05.10,11:40
Takže moja rada odskúšaná: Rezne, karfiol, huby, žampiony a iné veci na vyprážanie (hlavne tie menšie), obaľujem v igelit. alebo mikroten. vreckách. Múku aj struhánku dám do vreciek namiesto do misiek. Potrasiem vo vrecku potravinu, ktorú chcem vyprážať a mám ju obalenú. Keď robím napr. karfiol, mierne povarený vo vode takto poobaľujem, poukladám na pomastený plech , poprskám olejom a dám robiť do rúry .
Potom už iba raz pootáčam , dopečiem. Nie je to také mastné a hlavne nestojím pri panvici . To isté urobím aj keď je nás viac a chcem vypražiť viac porcií kurčaťa, tak ho obalené poukladám na pomastený plech a tiež poprskám olejom a pečiem (teda vyprážam)
A ešte jednu radu pre tých, čo neradi krájajú surovú cibuľu. Vždy mám niekoľko ošúpaných a rozpolených cibúľ v sáčku v mrazničke v rezerve. Ešte nerozmrazené, alebo len jemne rozmrazené (nie celkom) krájam . Dá sa veľmi dobre a aj na veľmi najemno nakrájať bez toho aby ste si poplakali. Možno aj nastrúhať.
osky
12.05.10,14:55
ja ma tiez jednu otazku a ked odpoviete,budem stastna:
robili sme studenu tortu.kedze som vsak neodhadla,kolko zelatiny spotrebujem na poliatie povrchu,zarobila som z dvoch sackov a zostalo jej do 2 poharkov od tatarskej/2,5 dcl?/.mam ju v chladnicke-stuhnutu.
da sa este na nieco pouzit?samotna mi nechuti,rozmyslam,ci by sa nedL este raz roztopit albo co s nou.....????:confused:
Bionda
12.05.10,15:07
... druhotne spracovať sa nedá ....myslím tým znova roztopiť, teda spoň o tom neviem, že by taká bola na trhu... a na sladko a či na slano ju máš?
( teraz vymýšľam čo by som asi ja urobila) možno nakrájať na kocky a zamiešať s prísadou ak slané- tak s varenou zeleninou a napr. aj kuracie prsia varené ( vývar zel. mäso ´= polievka):D a kys. smotanou a majolenkou dochutila + hrozno a taký studený šalátik a sladká varianta s čerstvým ovocím dochutené jogurtom, šľahačkou- nuž neviem , ja by sa ešte aj tvárila, že to tak malo byť a nijak inak :D
adi11
12.05.10,15:11
ja ma tiez jednu otazku a ked odpoviete,budem stastna:
robili sme studenu tortu.kedze som vsak neodhadla,kolko zelatiny spotrebujem na poliatie povrchu,zarobila som z dvoch sackov a zostalo jej do 2 poharkov od tatarskej/2,5 dcl?/.mam ju v chladnicke-stuhnutu.
da sa este na nieco pouzit?samotna mi nechuti,rozmyslam,ci by sa nedL este raz roztopit albo co s nou.....????:confused:
skus spravit inu tortu napr. ovocnu slahackovu s ovocim, do ktorej ide tiez zelatina a nemusis roztapat, ide do horuceho pudingu....studenu nepoznam:confused:
bettylou
14.05.10,08:39
Nevie niekto recept na rybaciu polievku - červenú, teda v paradajkovom pretlaku, alebo ako sa to robí.
babi2
14.05.10,09:33
Nevie niekto recept na rybaciu polievku - červenú, teda v paradajkovom pretlaku, alebo ako sa to robí.
Skús pozrieť tu
http://recepty.relias.sk/polievky/rybacie/
http://recepty.dct.sk/recepty-husta-rybacia-polievka/
bettylou
14.05.10,22:08
tá hustá je zaujímavá, ale nie je to ono. mr google mi nepomohol, už som guglila. asi by som mala ešte pozriet nejaké stredomorské polievky
digehe1
15.05.10,17:50
[QUOTE=ubka;1399352]Neviem aké sú normy pre solenie polievky u profesionálov, ale ja mám skúsenosť takú, že ak solím polievku po dovarení, /keď zabudnem/neviem ju nikdy dobre dochutiť.
Mäso vkladám do takmer vriacej vody a po pol hodine pridám soľ, koreniny a zeleninu. Zelenina by sa nemala variť dlhšie ako 20 min. stáva sa kyselinotvorná a stráca všetky živiny. Vždy dám do polievky 1 čilli papričku, zvýrazní chuť a nieje štipľavá.:)
Ak sa polievka pri "neustráženom" varení zakalí, stačí do nej dať vaječný bielok, nechať prevrieť a vyčistí sa.[/QUOTE


pridám aj ja jednu radu:ked varím hovädziu polievku, pridám do nej nový korkový štupel, polievka zostane pekná, číra, nie zakalená.Toto sa v našej rodine používa od nepamäti.vyskúšajte.......
suzinene
21.05.10,07:53
ahojte. chcem sa opytat o radu na bielenie marcipanu na svadobnu tortu, lebo ked ho urobite ( zo suseneho mlieka) zostava trosku zlty a nie uplne krasny biely. ale viem ze sa to bieli. Vie mi niekto prosim povedat ako? moc dakujem.
Ančika
21.05.10,08:04
[QUOTE=ubka;1399352]Neviem aké sú normy pre solenie polievky u profesionálov, ale ja mám skúsenosť takú, že ak solím polievku po dovarení, /keď zabudnem/neviem ju nikdy dobre dochutiť.
Mäso vkladám do takmer vriacej vody a po pol hodine pridám soľ, koreniny a zeleninu. Zelenina by sa nemala variť dlhšie ako 20 min. stáva sa kyselinotvorná a stráca všetky živiny. Vždy dám do polievky 1 čilli papričku, zvýrazní chuť a nieje štipľavá.:)
Ak sa polievka pri "neustráženom" varení zakalí, stačí do nej dať vaječný bielok, nechať prevrieť a vyčistí sa.[/QUOTE


pridám aj ja jednu radu:ked varím hovädziu polievku, pridám do nej nový korkový štupel, polievka zostane pekná, číra, nie zakalená.Toto sa v našej rodine používa od nepamäti.vyskúšajte.......
A to má vaša rodina fabriku na výrobu korkových štupľov? :D :D
Ančika
21.05.10,08:31
Ahojte poradaci, sice som to dnes do tohto fora uz pisal, ale potrebujem neaky skvely recept na slavnostnu rodinnu prilezitost 12 ludi (predjedlo, to by uz malo byt hotove dopredu, cize studene) a zaroven aj hlavne jedlo, ale neake, ktore sa da dopredu pripravit a malo by sa piesct pocas papania vinikajuceho predjedla a polievky. Najlepsie v trube...

dakujeeeem
Na takéto slávnosti som zvyknutá aj ja. Osvedčila sa mi pekáčová živánska. Mám taký veľký a hlboký pekáč. Nakrájam na plátky primerané množstvo zemiakov (podľa počtu prítomných hladošov), bravčovej krkovičky alebo pliecka, oravskej slaninky, cibule a zelenej papriky. Všetko to posolím, posypem rascou, zamiešam a vysypem na ten veľký pekáč, pomastený bravčovou masťou. Zakryjem alobalom, dám do vyhriatej rúry a na najvyššom stupni pečiem cca 1 hodinu potom ešte odokryté zapečiem. Servírujem to na stôl v tom pekáči a dopriala by som vám vidieť to povstanie okolo stola, keď im to tam predložím. Všetci sú už hotoví z tej vône a nik nečaká, že mu ja naservírujem, obsluhujú sa sami.
digehe1
29.05.10,14:39
neskoro ale predsa, hovädziu polievku nevaríme každý týžden, a stačí tam dať tretinu z celého.
Zara 17
21.06.10,14:44
ahojte, ja mam tiez jednu otazku: chcela by som vediet, ci sa da sterilizovat bazalkove pesto ? ak s tym mate niekto skusenost, dajte prosim vediet
kačenka
22.06.10,10:34
ahojte, ja mam tiez jednu otazku: chcela by som vediet, ci sa da sterilizovat bazalkove pesto ? ak s tym mate niekto skusenost, dajte prosim vediet

Určite sa dá aj konzervovať, však ho tak aj predávajú, ale určite pre zachovanie svojej chuti je lepšie to mrazené-originál. Aj domáci taliani keď si robia pesto, tak ho dávajú do mrazničky.
Zara 17
27.06.10,19:15
Určite sa dá aj konzervovať, však ho tak aj predávajú, ale určite pre zachovanie svojej chuti je lepšie to mrazené-originál. Aj domáci taliani keď si robia pesto, tak ho dávajú do mrazničky.
to iste aj mna napadlo, kedze v obchode je take, len som myslela, ze ci tam treba nieco pridat naviac, aby sa to nepokazilo alebo tak...a to mrazene len "nahadzem" do mrazaka a hotovo,ze? nikdy som to takto nerobila, vzdy len cerstve kolko sa zjedlo, lenze tento rok sa mi urodilo dost vela bazalky, a bolo by mi to luto vsetko susiť...ale do tej mraznicky to bude super, ked bude chut, vyberie sa hotove bez roboty...dakujem :-)
Micifuzik
01.07.10,12:50
Ahojte poraďáci. potrebovala by som poradiť s kyslou polievkou.
stalo sa mi už viac krát a neviem prečo : varím kyslú /mliečnu/ napr. šošovicovú alebo fazuľovú polievku a ona sa mi tak akokeby zrazí. na chuti jej to neberie, ale pripadá mi to, akokeby sa mlieko a smotana na varenie oddelili od vody. pridávam tam citrón alebo trochu octu a cukor. aký má byť postup - alebo finta, aby sa mi to nestávalo. ďakujem
buchač
01.07.10,13:03
Ahojte poraďáci. potrebovala by som poradiť s kyslou polievkou.
stalo sa mi už viac krát a neviem prečo : varím kyslú /mliečnu/ napr. šošovicovú alebo fazuľovú polievku a ona sa mi tak akokeby zrazí. na chuti jej to neberie, ale pripadá mi to, akokeby sa mlieko a smotana na varenie oddelili od vody. pridávam tam citrón alebo trochu octu a cukor. aký má byť postup - alebo finta, aby sa mi to nestávalo. ďakujem

Mám dojem , že tieto sa majú dať už pred koncom , len na dochutenie , už by polievka nemala prejsť varom ...
Ale snáď najlepšie by bolo , ak si každý jedinec tú svoju porciu ochutí sám ...
Aspoň ja tak robím ...;)
hubatá
12.07.10,18:22
Mám dojem , že tieto sa majú dať už pred koncom , len na dochutenie , už by polievka nemala prejsť varom ...
Ale snáď najlepšie by bolo , ak si každý jedinec tú svoju porciu ochutí sám ...
Aspoň ja tak robím ...;)

Máš pravdu Buchač...... do smotany dať troška múky, dobre vyšľahať metličkou (ak je to veľmi husté, môže sa pridať troška studenej vody) a vliať do horúcej polievky. Nechať troška prevrieť, aby sa múka uvarila. Odstaviť a až tak dať ocot alebo citrónovú šťavu. Potom sa ti to nezrazí......
msa
12.07.10,21:17
Máš pravdu Buchač...... do smotany dať troška múky, dobre vyšľahať metličkou (ak je to veľmi husté, môže sa pridať troška studenej vody) a vliať do horúcej polievky. Nechať troška prevrieť, aby sa múka uvarila. Odstaviť a až tak dať ocot alebo citrónovú šťavu. Potom sa ti to nezrazí......

nemalo by sa stávať, ale mne sa to tiež niekedy stane a vyriešim to tak, že po odstavení to celé prebehnem s habarkou, a už tam tie zrazeniny nevidno, sa to asi rozpustí.
Halli
12.07.10,21:21
Ahojte poraďáci. potrebovala by som poradiť s kyslou polievkou.
stalo sa mi už viac krát a neviem prečo : varím kyslú /mliečnu/ napr. šošovicovú alebo fazuľovú polievku a ona sa mi tak akokeby zrazí. na chuti jej to neberie, ale pripadá mi to, akokeby sa mlieko a smotana na varenie oddelili od vody. pridávam tam citrón alebo trochu octu a cukor. aký má byť postup - alebo finta, aby sa mi to nestávalo. ďakujem
ocot , alebo citrón treba zriediť vodou, nie priamo vyliať do -už smotanou zahustenej polievky...:)
osky
13.07.10,20:24
Ahojte poraďáci. potrebovala by som poradiť s kyslou polievkou.
stalo sa mi už viac krát a neviem prečo : varím kyslú /mliečnu/ napr. šošovicovú alebo fazuľovú polievku a ona sa mi tak akokeby zrazí. na chuti jej to neberie, ale pripadá mi to, akokeby sa mlieko a smotana na varenie oddelili od vody. pridávam tam citrón alebo trochu octu a cukor. aký má byť postup - alebo finta, aby sa mi to nestávalo. ďakujem

ja to dochutim octom ,ci citronom az ked polievka vychladne.alebo aspon ked je uz taka len ledva tepla.
pokial chceme jest cerstvu,horucu,priamo uvarenu,kazdy si svoju okyseli v salke na polievku;):)
wegamizi
14.07.10,17:31
Ahojte, chcela by som sa vas opytat. ked robim "majonezak", uvarim nakrajanu cibulu a s precedenou vodou zalejem nakrajane zemiaky, chvilu necham postat a scedim atd. Kamaratka mi hovorila, ze to je zle, ze cibula sa dava surova, nadrobno nakrajana atd. Ako je to teda spravne?
buchač
14.07.10,17:35
Ahojte, chcela by som sa vas opytat. ked robim "majonezak", uvarim nakrajanu cibulu a s precedenou vodou zalejem nakrajane zemiaky, chvilu necham postat a scedim atd. Kamaratka mi hovorila, ze to je zle, ze cibula sa dava surova, nadrobno nakrajana atd. Ako je to teda spravne?

Ježiši kriste ...to by som ani nepriateľovi nedal jesť ...

Jemne , veľmi jemne nakrájať , potom horúcou vodou spariť , aby sa tie pachute cibule preč dali , bude jemnejšia ...

Zvyšok je už o inom , otázka takto nebola položená , ale ak chceš recept , kľudne hodím ...
Paula
14.07.10,17:36
Ahojte, chcela by som sa vas opytat. ked robim "majonezak", uvarim nakrajanu cibulu a s precedenou vodou zalejem nakrajane zemiaky, chvilu necham postat a scedim atd. Kamaratka mi hovorila, ze to je zle, ze cibula sa dava surova, nadrobno nakrajana atd. Ako je to teda spravne?



Správne je to vždy tak, ako to Vám doma chutí a nedajte sa ovplyvniť chuťami iných ;)
Lilka 1
14.07.10,17:40
Ahojte, chcela by som sa vas opytat. ked robim "majonezak", uvarim nakrajanu cibulu a s precedenou vodou zalejem nakrajane zemiaky, chvilu necham postat a scedim atd. Kamaratka mi hovorila, ze to je zle, ze cibula sa dava surova, nadrobno nakrajana atd. Ako je to teda spravne?
Ja si vždy nakrájam cibuľku na drobulilinko, pridám ju surovú, tak je šalát vynikajúci. Krájanú varenú cibuľu moja babka používala do obyčajného zemiakového šalátu bez majonézy.
hubatá
14.07.10,18:23
tak ...... nezdá sa mi to ktovieako chutné cibuľovou vodou polievať zemiaky....
Do šalátu patrí: surová cibuľa, kyslé uhorky, uvarená mrkvička a trošku zeleru všetko pokrájané nadrobno. Ďalej veľa hrášku a majonézy (môže sa rozriediť jogurtom alebo kyslou smotanou). Kvôli farebnosti sa môžu dať aj vajíčka uvarené natvrdo, prípadne pažítka.
Lilka 1
14.07.10,18:40
tak ...... nezdá sa mi to ktovieako chutné cibuľovou vodou polievať zemiaky....
Do šalátu patrí: surová cibuľa, kyslé uhorky, uvarená mrkvička a trošku zeleru všetko pokrájané nadrobno. Ďalej veľa hrášku a majonézy (môže sa rozriediť jogurtom alebo kyslou smotanou). Kvôli farebnosti sa môžu dať aj vajíčka uvarené natvrdo, prípadne pažítka.
Presne tak, ja ešte miesto zeleru dávam kukuricu / aj dodá peknú farbu :)/. Zatiaľ všetci ochutnávači môjho šalátu vylizovali taniere :D. A musím ich krotiť, aby aj mne zostalo :rolleyes: :).
wegamizi
14.07.10,18:40
Necha sa to chvilu vyluhovat a potom sa ta voda scedi, potom taky postup, ako aj ty robis. Mam tento sposob robenia majonezaku zdedeny, vraj je lahsie stravitelny a aj dlhsie vydrzi, neskysne. Suhlasim vsak, ze komu co chuti. Ale vidim, ze je to dobre aj tak, aj tak, takze budem robit dalej podla mojho navodu, lebo sme na to zvyknuti.
snúbenica
19.07.10,18:05
Dlhoročné gazdinky poraďte, keď robím plnku do zákuskov zo zlatého klasu, tak pri vmiešavaní do masla (obyčajného, lebo margaríny mi v plnkách nechutia)sa mi takmer vždy sekne. Aj teplota masla i krému je rovnaká, aj pomaličky krém pridávam a nepomáha nič. Ďakujem za cenné rady
Tweety
19.07.10,18:17
Dlhoročné gazdinky poraďte, keď robím plnku do zákuskov zo zlatého klasu, tak pri vmiešavaní do masla (obyčajného, lebo margaríny mi v plnkách nechutia)sa mi takmer vždy sekne. Aj teplota masla i krému je rovnaká, aj pomaličky krém pridávam a nepomáha nič. Ďakujem za cenné rady
Krém musíš mať studený. A nepridávame maslo do krému, ale krém do masla.
hubatá
19.07.10,19:40
Dlhoročné gazdinky poraďte, keď robím plnku do zákuskov zo zlatého klasu, tak pri vmiešavaní do masla (obyčajného, lebo margaríny mi v plnkách nechutia)sa mi takmer vždy sekne. Aj teplota masla i krému je rovnaká, aj pomaličky krém pridávam a nepomáha nič. Ďakujem za cenné rady

A keď sa ti to už :rolleyes:stane, tak začni od znova: troška masla vymiešaj metličkami (mixérom) a znova po lyžiciach pridávaj krém, ale už dlho nešľahaj, lebo sa ti znova zrazí...:rolleyes:
miramax1
19.07.10,19:48
janka51
19.07.10,20:52
Dlhoročné gazdinky poraďte, keď robím plnku do zákuskov zo zlatého klasu, tak pri vmiešavaní do masla (obyčajného, lebo margaríny mi v plnkách nechutia)sa mi takmer vždy sekne. Aj teplota masla i krému je rovnaká, aj pomaličky krém pridávam a nepomáha nič. Ďakujem za cenné rady

Stáva sa to ak je krém aj keď len trošilinku letný, musí byť vychladený, alebo ak to nieje 82% maslo. Ja si maslo vymiešam s práškovým cukrom a tak po lyžiciach pridávam vychladnutý krem.
lorelei
02.09.10,20:51
POradte mi prosim, ako vysmazate rezne alebo kuracie stehna v trube, ked je toho aj a dva plechy pre viac osob? Na kolko stupnov mate trubu, kolko oleja a ako dlho cca... DIk, lebo fasirky si takto robim, ale to su zeleninove a nie su mastne, ale tu treba mat tie "priezle" poriadne a masko stavnate ...tak by som bola rada, lebo ma to caka o dva tyzdne. :)
jackguelina
03.09.10,05:10
Dlhé roky ma trápi, http://serousci.webz.cz/smajlici/78.gif prečo neviem urobiť tak dobrú knedľu ako svokra?

Tak dobrú knedľu a vôbec kysnuté cesto je podľa mňa fakt umenie.Knedle som sa naučila veľmi pozde a tiež nie sú také dobré ,aké robila moja mama,aj keď dodržiavam ten istý postup.:)
durisovad
03.09.10,05:31
S kysnutymi kolacmi nemam ziadny problem, ale knedlu som skusila urobit len raz a odvtedy radsej kupujem hotovu.
jackguelina
03.09.10,05:53
S kysnutymi kolacmi nemam ziadny problem, ale knedlu som skusila urobit len raz a odvtedy radsej kupujem hotovu.

Máš pravdu,knedle aj ja radšej kupujem.
Oliwa
03.09.10,06:13
Detto, lebo sa mi to zdá mrhaním času - veď aj tú kúpenú niekto zamiesil. Ja si ju ráno objednám v neďalekej ľudovej reštaurácii, a na obed si pre ňu idem - je čerstvá, ešte teplá... A doma ani nemám taký veľký hrniec, aby som takú XXXL knedľu vyprodukovala.

Robila som ju tiež len raz - to sme mali na návšteve takého gurmána - manželovho priateľa, ktorý si "objednal" sviečkovú, všetko nakúpili, a stavil sa so mnou, či dokážem urobiť domácu knedľu... Tak som sa do toho zo zvedavosti dala, či to dokážem - podľa knižky Varíme aj bez skúseností I. časť. Inak na toto vydanie nedám dopustiť, doporučujem pre všetky začínajúce gazdinky /ak ju ešte dostať kúpiť/. Podľa nej sa musí naučiť variť aj ten, kto má obidve ruky ľavé... Ja som sa napr. podľa nej naučila kysnuté cesto, ktorého som sa doma za slobodna vždy bála, že veď načo, však mama zamiesi... Iné druhy cesta mi problém nerobili. Kúpila som si ju pred rokmi kvôli receptu na "štedrák" - kvôli manželovi, ktorému u tety na návšteve veľmi chutil a ona mi tú knižku vtedy doporučila - kúpila ju vtedy všetkým 3 dcéram /boli práve Vianoce/. Teta už nežije, ale vždy, keď tú knižku vyberiem, si na ňu spomeniem a som jej vďačná... Je tam veľa tradičných jednoduchých receptov - stačí táto jediná a ručím Vám, že Vaša rodina nezahynie od hladu...:D A má super formát - žiadne veľké hebedo, ktoré by Vám v kuchyni zavadzalo a ani suroviny ako "v medzinárodných kuchárkach", ktoré musíte zháňať po celom meste, resp. na dedine ich nezoženiete vôbec...

A aj tú knedľu som vtedy podľa nej urobila, všetkým chutila, aj tomu kamarátovi-gurmánovi, ale boli to vlastne dve také menšie, aké sa mi zmestili do najväčšieho hrnca, resp. na utierku, ktorú som naň uviazala a na nej som ich parila...
A ani tých 20 €, ktoré dal do stávky, som neprijala - veď načo, hlavne, že mu u nás chutilo, a ja som bola rada, že nie som ktovieaké nemehlo, čo nevie ani knedľu urobiť...:D
truch
03.09.10,07:19
Výborná je aj takáto knedla:
4-5 rožkov, nakrájať na kocky, pokropiť mliekom, pridať 3 žltky, 4 PL detskej krupice, trochu soli, môžeme aj petržlenovú vňaťku a sneh z vajec. Zľahka premiešať, dať do vymastených a strúhankou vysypaných šialok, plniť len do polovice!. Do hrnca vodu, aby bola tak do 3/4 výšky šialky a varíme asi 40 minút. Vyklopiť, nakrájať, sú fakt výborné:D
jackguelina
03.09.10,07:35
Výborná je aj takáto knedla:
4-5 rožkov, nakrájať na kocky, pokropiť mliekom, pridať 3 žltky, 4 PL detskej krupice, trochu soli, môžeme aj petržlenovú vňaťku a sneh z vajec. Zľahka premiešať, dať do vymastených a strúhankou vysypaných šialok, plniť len do polovice!. Do hrnca vodu, aby bola tak do 3/4 výšky šialky a varíme asi 40 minút. Vyklopiť, nakrájať, sú fakt výborné:D


Určite to vyskúšam.
Deganova
03.09.10,07:40
Výborná je aj takáto knedla:
4-5 rožkov, nakrájať na kocky, pokropiť mliekom, pridať 3 žltky, 4 PL detskej krupice, trochu soli, môžeme aj petržlenovú vňaťku a sneh z vajec. Zľahka premiešať, dať do vymastených a strúhankou vysypaných šialok, plniť len do polovice!. Do hrnca vodu, aby bola tak do 3/4 výšky šialky a varíme asi 40 minút. Vyklopiť, nakrájať, sú fakt výborné:D
Poznám a odporúčam, ŕýchla a jednoduchá alternatíva knedle.
buchač
03.09.10,08:21
Poznám a odporúčam, ŕýchla a jednoduchá alternatíva knedle.

...hm ...

....zlatý český ručičky tomuhle říkají ...." houskový knedlíky "

Jo , ještě taky měj ...." chlupatý knedliky "....

http://www.toprecepty.cz/fotky_miniatura/0007/m_rodinne%201575.jpg

....jóóó...těch sem se nadláb ...;):rolleyes:
Oliwa
03.09.10,09:01
A nejenom knedlíky, mají také "noky" ;) ... /film Pelíšky/ :)
buchač
03.09.10,09:07
...v poriadku ...
A rozdiel vieš ???? :rolleyes:
kačer
03.09.10,09:57
Ahojte, aj ja by som potrebovala poradiť. Upečiem koláč, polejem ho čokoládou a pri krájaní sa mi ta čokoláda láme. Neuberá to na chuti, ale vyzerá to nie esteticky. Neviem ako koláč najkrájať tak pekne ako ked kupite v cukrárni a čokoláda nie je nikde popukaná. Skušala som talbičkovu čokoládu, aj také čokoládové dukátiky - poleva. Skusila som pridať do roztopenej čokoládovej polevy aj olej, a raz Ceru a nič. Tiež som ohrievala nôž nad horákom, aj vo vode a stále sa lámala. Poradte prosím ako pekne nakrájať čokoládový koláč.
Dík
Deganova
03.09.10,09:59
Mne cukrárka poradila pokrájať ešte kým nie je čokoláda úplne tuhá, alebo pred krájaním nahriať povrch koláča trošku fénom.
ZEvina
03.09.10,11:47
Truch, veľmi sa ospravedlňujem, ani neviem, kedy sa mi podarilo stlačiť tlačítko zábavné! Teraz mi hlási, že prešiel čas na opravu. - chcela som dať užitočné! Určite je to veľmi dobrý recept, ja tiež robím podobné. Tak mi prosím Ťa prepáč.
truch
03.09.10,13:24
Truch, veľmi sa ospravedlňujem, ani neviem, kedy sa mi podarilo stlačiť tlačítko zábavné! Teraz mi hlási, že prešiel čas na opravu. - chcela som dať užitočné! Určite je to veľmi dobrý recept, ja tiež robím podobné. Tak mi prosím Ťa prepáč.


mimotemyV pohode:):):)
Tamila
03.09.10,13:28
Mne cukrárka poradila pokrájať ešte kým nie je čokoláda úplne tuhá, alebo pred krájaním nahriať povrch koláča trošku fénom.
Aj ja krájam čokoládu, keď je polotuhá.
Oliwa
03.09.10,13:52
Mne cukrárka poradila pokrájať ešte kým nie je čokoláda úplne tuhá, alebo pred krájaním nahriať povrch koláča trošku fénom.
Sorry, Degan, ale mňa to fakt pobavilo. Nie som síce cukrárka a ani netvrdím, že sa to tak nemá robiť, ale to som ešte nepočula - fénovať zákusky...:D a hlavne v dobe energetickej krízy - neviem si predstaviť, kto behá s fénom napr. keď sa pečú /a krájajú/ zákusky na takú poriadnu dedinskú svadbu :D:D:D... /čím nechcem povedať, že v meste nemôže byť "poriadna", t.j. niekoľkostoľuďová svadba - ale spravidla sa také nekonajú.../. :o
Ja ich krájam nožom, namočeným v horúcej /ale naozaj horúcej/ vode, a tesne pred krájaním ho utriem do servítky, aby z neho tá voda nekvapla na polevu, čo by nembolo veľmi estetické... robím to tak roky a je to O.K. - bez lámania polevy. A po každom zarezaní ten nôž opäť utriem servítkou, alebo umyjem, resp. "oblížem" prstom a až potom utriem, aby na ňom nezostali kúsky čokolády - aby aj ďalší rez bol čistý... a opäť ponorím do vody...
Alebo ako hovorila Ildikó v Susedoch - šup, šup, šup - namočím nožík... :)
jackguelina
03.09.10,14:05
Sorry, Degan, ale mňa to fakt pobavilo. Nie som síce cukrárka a ani netvrdím, že sa to tak nemá robiť, ale to som ešte nepočula - fénovať zákusky...:D a hlavne v dobe energetickej krízy - neviem si predstaviť, kto behá s fénom napr. keď sa pečú /a krájajú/ zákusky na takú poriadnu dedinskú svadbu :D:D:D... /čím nechcem povedať, že v meste nemôže byť "poriadna", t.j. niekoľkostoľuďová svadba - ale spravidla sa také nekonajú.../. :o
Ja ich krájam nožom, namočeným v horúcej /ale naozaj horúcej/ vode, a tesne pred krájaním ho utriem do servítky, aby z neho tá voda nekvapla na polevu, čo by nembolo veľmi estetické... robím to tak roky a je to O.K. - bez lámania polevy. A po každom zarezaní ten nôž opäť utriem servítkou, alebo umyjem, resp. "oblížem" prstom a až potom utriem, aby na ňom nezostali kúsky čokolády - aby aj ďalší rez bol čistý... a opäť ponorím do vody...
Alebo ako hovorila Ildikó v Susedoch - šup, šup, šup - namočím nožík... :)
Áno,ja to tiež robím tak,že namáčam nôž do horúcej vody a potom krájam.
hubatá
03.09.10,14:23
POradte mi prosim, ako vysmazate rezne alebo kuracie stehna v trube, ked je toho aj a dva plechy pre viac osob? Na kolko stupnov mate trubu, kolko oleja a ako dlho cca... DIk, lebo fasirky si takto robim, ale to su zeleninove a nie su mastne, ale tu treba mat tie "priezle" poriadne a masko stavnate ...tak by som bola rada, lebo ma to caka o dva tyzdne. :)

:)
Podľa toho či vysmážaš kuracie stehná (tie sú hrubšie) alebo rezne (tie sú tenšie). Tak či tak musíš mať ten olej horúci, aby sa ti strúhanka neprilepila. Oleja netreba veľa cca tak 3-4 mm na výšku. Ako vložíš rezne do oleja, olej sa troška ochladí, takže sleduješ mäso aby tak jemne sa pražilo. A pečieš podľa toho čo vidíš: ak je už pekná chrumkavá kôrka, tak otočíš. Neviem to takto odhadnúť lebo každé mäso je iné, a aj trúba, ja si myslím že si to môžeš vyskúšať trebárs na nejakom menšom množstve mäsa v rajnici (bacha na umelé uši). Ja takto robím aj karfiol (brokolicu, kaleráb), len ho pootáčam zo všetkkých strán a nemusím ho predtým povariť - udusí sa a aj upečie v tej rúre.:)
jackguelina
03.09.10,14:32
:)
Podľa toho či vysmážaš kuracie stehná (tie sú hrubšie) alebo rezne (tie sú tenšie). Tak či tak musíš mať ten olej horúci, aby sa ti strúhanka neprilepila. Oleja netreba veľa cca tak 3-4 mm na výšku. Ako vložíš rezne do oleja, olej sa troška ochladí, takže sleduješ mäso aby tak jemne sa pražilo. A pečieš podľa toho čo vidíš: ak je už pekná chrumkavá kôrka, tak otočíš. Neviem to takto odhadnúť lebo každé mäso je iné, a aj trúba, ja si myslím že si to môžeš vyskúšať trebárs na nejakom menšom množstve mäsa v rajnici (bacha na umelé uši). Ja takto robím aj karfiol (brokolicu, kaleráb), len ho pootáčam zo všetkkých strán a nemusím ho predtým povariť - udusí sa a aj upečie v tej rúre.:)

Ak môžem poznamenať,že ja by som rezne nevysmážala v rúre,aj keby som mala 20 ľudí,ale dala by som 2 panvice na platne sporáka a pri smažení ich prikryla pokrývkou a pritom zmiernila vyhrievanie.V rúre pečiem len rôzne fašírky.
hubatá
03.09.10,14:47
Ale pri tých panviciach musíš stáť a keď ich robíš v rúre, tak sú aj rýchlejšie, zdravšie, mäkkulinké a nemusíš pri nich stáť. Preto ich rada robím v rúre.
alla66
03.09.10,14:59
Ahojte, aj ja by som potrebovala poradiť. Upečiem koláč, polejem ho čokoládou a pri krájaní sa mi ta čokoláda láme. Neuberá to na chuti, ale vyzerá to nie esteticky. Neviem ako koláč najkrájať tak pekne ako ked kupite v cukrárni a čokoláda nie je nikde popukaná. Skušala som talbičkovu čokoládu, aj také čokoládové dukátiky - poleva. Skusila som pridať do roztopenej čokoládovej polevy aj olej, a raz Ceru a nič. Tiež som ohrievala nôž nad horákom, aj vo vode a stále sa lámala. Poradte prosím ako pekne nakrájať čokoládový koláč.
Dík
Pokiaľ nie je poleva úplne tuhá, treba nožom naznačiť rezy....nie je to ťažké, netreba sa báť. ...režeš ako do masla..... veľkosť zákuskov si určíš sama.
Po stuhnutí polevy pokračuješ v naznačených rezoch a už môžeš krájať celý zákusok až po plech. Čokoládová poleva bude ako z cukrárnehttp://www.picturesanimations.com/s/smileys/0378.gif
jackguelina
03.09.10,15:01
Ale pri tých panviciach musíš stáť a keď ich robíš v rúre, tak sú aj rýchlejšie, zdravšie, mäkkulinké a nemusíš pri nich stáť. Preto ich rada robím v rúre.

Možno máš pravdu,ale ja ich mám radšej pod dozorom a stojím pri tom.
Oliwa
03.09.10,16:43
Ak môžem poznamenať,že ja by som rezne nevysmážala v rúre,aj keby som mala 20 ľudí,ale dala by som 2 panvice na platne sporáka a pri smažení ich prikryla pokrývkou a pritom zmiernila vyhrievanie.V rúre pečiem len rôzne fašírky.
Ja pri väčšom počte ľudí /raz za čas/ vytiahnem fritézu - vtedy sa to oplatí... Je to rýchle, čisté, vo väčšom množstve oleja sa vysmaží naraz viac kusov a rovnomerne...
Ak nie je k dispozícii, možno by Ti niekto na túto príležitosť požičal - rodina, suseda... ;)
A na plechu /tiež raz za čas/ smažím, resp. pečiem fašírky - bez masti či oleja, len trochu obalené v strúhanke na papieri na pečenie - nám úplne stačí tá masť, čo pustí mäso...

Inak zaujímavé sledovať, ako sa tu miešajú tie podtémy, či skôr chute - najprv čokoláda, potom rezne... ako u tehotných žien... :D:D:--- Chuťové kalíšky dostávajú zabrať - normálne začínam slintať... :)
lujza.j
03.09.10,16:57
dievčatá neviete náhodou mám ryžové slíže po uvarení a zliatí opláchnuť vodou? a potom dať olej aby sa nezlepili?
Oliwa
03.09.10,17:02
Práve včera si kolegyňa "varila" v práci takú tú čínsku sáčkovú - s ryžovými rezancami. Boli široké asi pol cm a dlhé, tak si ich lámala do misky...
Ešte som ich nejedla ani nerobila, ale mňa zatiaľ vizuálne neoslovili - také bez farby, chuti a vône - ako z priesvitného papiera. Ale to bol len môj "umelecký dojem" - možnože chuť je o niečom inom.

Ak ich robíš prvý raz, ja by som ich rozdelila na dve časti - jednu urobila tak a druhú onak - ako si písala - a sama uvidíš, čo Ti viac bude vyhovovať...
Slayer666
03.09.10,17:08
Práve včera si kolegyňa "varila" v práci takú tú čínsku sáčkovú - s ryžovými rezancami. Boli široké asi pol cm a dlhé, tak si ich lámala do misky...
Ešte som ich nejedla ani nerobila, ale mňa zatiaľ vizuálne neoslovili - také bez farby, chuti a vône - ako z priesvitného papiera. Ale to bol len môj "umelecký dojem" - možnože chuť je o niečom inom.

Ak ich robíš prvý raz, ja by som ich rozdelila na dve časti - jednu urobila tak a druhú onak - ako si písala - a sama uvidíš, čo Ti viac bude vyhovovať...

Sackova, fuuuj:D Ale v kazdom pripade mozem odporucit cinsku ostrokyslu polievku. Lahodka.:)
Oliwa
03.09.10,17:25
Sackova, fuuuj:D Ale v kazdom pripade mozem odporucit cinsku ostrokyslu polievku. Lahodka.:)
No tak takú robí náš čínsky "Fero" v ázijskom bistre, kam sa dá zájsť počas obedňajšej prestávky. Aj som po nej veľakrát pokukovala, ako si ju objednávajú iní, ale obyčajne sa tam vždy príde práve vtedy naobedovať aj nejaká početná rómska rodinka so svojím potomstvom, ktorá nemá čas variť, a tak ma vždy prešla chuť, keď tým detvákom pod nosom bolo vidieť niečo nápadne pripomínajúce práve tie priesvitné ryžové rezance...;)
Ja som si občas dala jedlo zabaliť do polystyrénového "nosáčka" so sebou, ale teraz už ani to nie...
Á propos, aj im prispieva na "gastráče" zamestnávateľ, či ROH, alebo ako to u nich funguje, keď sa tam tak periodicky vyskytujú? Toto keby mi tak niekto vysvetlil... :---:confused: - žeby nejaký minister? ;)
Ááááááá, už to mám, však to im prispievam vlastne ja /a Vy/ - na sociálne dávky... :mad::mee: - to sa má táto sociálne odkázaná minoritná /zatiaľ !/ skupina naozaj zle, keď je "odkázaná" na reštauračnú stravu...
AntekaK
05.09.10,17:46
Ahojte, poradíte? Doma máme plynový sporák s plynovou rúrou. V rôznych receptoch býva často uvedená teplota, na akej treba piecť. Plynová rúra nemá termostat, tak akej asi polohe by zodpovedalo napr. takých 220? Na plno, na polovicu, ešte slabšie?
Ďakujem. :)
lujza.j
05.09.10,18:30
Sackova, fuuuj:D Ale v kazdom pripade mozem odporucit cinsku ostrokyslu polievku. Lahodka.:)
ostrokyslu polievku ja "používam" aj keď ide na mňa prechladnutie, aby som účinok zvojnásobila dám si k tomu sečuánske pikantné kura, lepšie ako paralen:D :D ak som mimotemy tak sa omlúvam ;)
durisovad
05.09.10,18:41
Ahojte, poradíte? Doma máme plynový sporák s plynovou rúrou. V rôznych receptoch býva často uvedená teplota, na akej treba piecť. Plynová rúra nemá termostat, tak akej asi polohe by zodpovedalo napr. takých 220? Na plno, na polovicu, ešte slabšie?
Ďakujem. :)

Kedysi sme mali tiez len plynovu ruru a nikdy som nevedela, ako nastavit horaky, aby to bolo OK. Vrch kolaca bol surovy, spodok spaleny. Davala som naspodok plech so solou, s vodou, aj skridle, ale nic nepomahalo. Piekla som v elektrickej remoske. Teraz su mozno uz modernejsie rury, ale ta moja bola nanic, bolo to pred 20-timi rokmi.
jackguelina
05.09.10,19:17
Ahojte, poradíte? Doma máme plynový sporák s plynovou rúrou. V rôznych receptoch býva často uvedená teplota, na akej treba piecť. Plynová rúra nemá termostat, tak akej asi polohe by zodpovedalo napr. takých 220? Na plno, na polovicu, ešte slabšie?
Ďakujem. :)

Neviem či ti dobre poradím,ale skúsim.Ja mám doma plynový sporák aj s rúrou,ale nedá sa presne odhádnuť teplota/nemá to termostat/.Ja to robím takto.V rúre môžem dať priečku :dole,do stredu a hore. Úplne hore pečiem rôzne koláče,zákusky.Vtedy si predohrejem rúru 5-8 minút-plyn dám naplno,keď je zohriata,vložím do rúry plech s cesto a stíšim na min.Na strednej priečke pečiem mäso .Na začiatku cca 10 min.nechám plyn naplno.Keď sa začína piecť,stíšim na min.Na spodnej priečke grilujem kurence na stojane.Tak isto 10min.naplno a potom stíšim plyn na min.Na záver: používam len 2 polohy:plyn na max. a plyn na min.
osky
05.09.10,19:57
No tak takú robí náš čínsky "Fero" v ázijskom bistre, kam sa dá zájsť počas obedňajšej prestávky. Aj som po nej veľakrát pokukovala, ako si ju objednávajú iní, ale obyčajne sa tam vždy príde práve vtedy naobedovať aj nejaká početná rómska rodinka so svojím potomstvom, ktorá nemá čas variť, a tak ma vždy prešla chuť, keď tým detvákom pod nosom bolo vidieť niečo nápadne pripomínajúce práve tie priesvitné ryžové rezance...;)
Ja som si občas dala jedlo zabaliť do polystyrénového "nosáčka" so sebou, ale teraz už ani to nie...
Á propos, aj im prispieva na "gastráče" zamestnávateľ, či ROH, alebo ako to u nich funguje, keď sa tam tak periodicky vyskytujú? Toto keby mi tak niekto vysvetlil... :---:confused: - žeby nejaký minister? ;)
Ááááááá, už to mám, však to im prispievam vlastne ja /a Vy/ - na sociálne dávky... :mad::mee: - to sa má táto sociálne odkázaná minoritná /zatiaľ !/ skupina naozaj zle, keď je "odkázaná" na reštauračnú stravu...

mimotemyv dotazniku o romoch/cast-domacnost/je aj otazka ,ci si myslime ze romovia su u nas diskriminovani-jedna z moznosti bola,ze diskriminovani nie su oni,ale prave my,"bieli"-myslim si to iste.....teraz je uz aspon jasne ,preco.som rada ze svoj nazor nezdielam sama.
Oliwa
06.09.10,12:15
[/B]

mimotemyv dotazniku o romoch/cast-domacnost/je aj otazka ,ci si myslime ze romovia su u nas diskriminovani-jedna z moznosti bola,ze diskriminovani nie su oni,ale prave my,"bieli"-myslim si to iste.....teraz je uz aspon jasne ,preco.som rada ze svoj nazor nezdielam sama.
mimotemy Osky, ak ma pamäť neklame, Ty žiješ tuším v Ostereichu... To sa taký dotazník vypĺňa tam? Lebo u nás si také niečo nepamätám - ani z posledného sčítania ľudí, domov a bytov...

Inak ja sa teda diskriminovaná cítim - hlavne keď som napr. niesla v sobotu ráno ťažký nákup z tržnice, a pravidelne som bola svedkom situácie, ako naše "diskriminované" rómske občianky nakladajú igelitky "s krumpľami" a inými poživatinami do kufra taxíka :confused: - a odchádzajú tým istým smerom, ako ja s rukami až po zem... a taxikár im ešte pomáhal, však kšeft je kšeft a peniaze nesmrdia - čo ak ho nabudúcu sobotu nezavolajú? Z takých ako ja by veľký osoh nemal! :( Čím som nemala na mysli nič iné len fakt, že hoci som doteraz nikdy v živote nebola poberateľom žiadnej sociálnej dávky /či už vplyvom okolností alebo nebodaj z vlastnej lenivosti/ - "krumple" voziť domov taxíkom si nedovolím...
Toho roku sme zemiaky just zasadili v záhrade :) - aspoň sa mi každú sobotu nedvíha adrenalín... :D:D:D

Aha, kam sme sa to dostali od ryžových rezancov - až k zemiakom... :---
A už keď som sa tu takto duševne odventilovala - tak tiež nepoznám nijakého príslušníka tejto minoritnej skupiny, ktorý by počas svojho života splácal pôžičku na vyriešenie svojej bytovej otázky. Vy snáď áno? Ak hej, pošlite mi kontakt v SS, osobne sa s ním pôjdem zoznámiť...
osky
06.09.10,13:43
mimotemy Osky, ak ma pamäť neklame, Ty žiješ tuším v Ostereichu... To sa taký dotazník vypĺňa tam? Lebo u nás si také niečo nepamätám - ani z posledného sčítania ľudí, domov a bytov...

Inak ja sa teda diskriminovaná cítim - hlavne keď som napr. niesla v sobotu ráno ťažký nákup z tržnice, a pravidelne som bola svedkom situácie, ako naše "diskriminované" rómske občianky nakladajú igelitky "s krumpľami" a inými poživatinami do kufra taxíka :confused: - a odchádzajú tým istým smerom, ako ja s rukami až po zem... a taxikár im ešte pomáhal, však kšeft je kšeft a peniaze nesmrdia - čo ak ho nabudúcu sobotu nezavolajú? Z takých ako ja by veľký osoh nemal! :( Čím som nemala na mysli nič iné len fakt, že hoci som doteraz nikdy v živote nebola poberateľom žiadnej sociálnej dávky /či už vplyvom okolností alebo nebodaj z vlastnej lenivosti/ - "krumple" voziť domov taxíkom si nedovolím...
Toho roku sme zemiaky just zasadili v záhrade :) - aspoň sa mi každú sobotu nedvíha adrenalín... :D:D:D

Aha, kam sme sa to dostali od ryžových rezancov - až k zemiakom... :---
A už keď som sa tu takto duševne odventilovala - tak tiež nepoznám nijakého príslušníka tejto minoritnej skupiny, ktorý by počas svojho života splácal pôžičku na vyriešenie svojej bytovej otázky. Vy snáď áno? Ak hej, pošlite mi kontakt v SS, osobne sa s ním pôjdem zoznámiť...

mimotemyOliwa,ty ich ale mas v zuboch:D

v rakusku taky dotaznik nevyplname:---:----to si ma pobavila,zase som sa dobre zasmiala.....

na porade v casti domacnost ,je tema-dotaznik.jedna studentka pise diplomovku o romoch a tak aj prostrednictvom porady zistuje,aky nazor maju ludia na slovensku na spoluzitie s romskymi prislusnikmi.
zadala dotaznik,ktory anonymne vyplnis a posles.ona si to potom vyhodnoti a vysledky pouzije k tej diplomovke.slubila,ze ich na porade zverejni.

ja romov tiez nemusim,aj ked nie som nejak zaujata voci nim,som radsej,ked s nimi nic nemam.su to predsalen ini ludia ako my,bezni smrtelnici.paci sa mi ich kultura/hudobna a tanecna/ a mnohi su taki,ktori ziju naozaj slusne a mohli by byt vzorom aj pre niektorych z nas.
lezie mi ale fakt na nervy,ked oni vzdy dostanu dake socialne prispevky a rodinne a neviem este ake a normalny clovek sa musi nahanat,a casto mu to je aj tak prd platne.....tym sme ozaj diskriminovani.

nasi na mna nedostali za cele moje detstvo rodinne pridavky,lebo ich plat presahoval hranicny prijem o 11 korun!!!!!!
viem, ze v romskych rodinach sa na to tak prisne nepozeralo....
Slayer666
06.09.10,16:20
ostrokyslu polievku ja "používam" aj keď ide na mňa prechladnutie, aby som účinok zvojnásobila dám si k tomu sečuánske pikantné kura, lepšie ako paralen:D :D ak som mimotemy tak sa omlúvam ;)

V com spociva secuanske pikantne kurca? Mozno to poznam pod inym nazvom, ale asi nepoznam. A co sa ostrokyslej tyka, myslim, ze zajtra si tiez doprajem.:) Samozrejme, ak Boh da.:D
lujza.j
06.09.10,16:24
mimotemyOliwa,ty ich ale mas v zuboch:D

v rakusku taky dotaznik nevyplname:---:----to si ma pobavila,zase som sa dobre zasmiala.....

na porade v casti domacnost ,je tema-dotaznik.jedna studentka pise diplomovku o romoch a tak aj prostrednictvom porady zistuje,aky nazor maju ludia na slovensku na spoluzitie s romskymi prislusnikmi.
zadala dotaznik,ktory anonymne vyplnis a posles.ona si to potom vyhodnoti a vysledky pouzije k tej diplomovke.slubila,ze ich na porade zverejni.

ja romov tiez nemusim,aj ked nie som nejak zaujata voci nim,som radsej,ked s nimi nic nemam.su to predsalen ini ludia ako my,bezni smrtelnici.paci sa mi ich kultura/hudobna a tanecna/ a mnohi su taki,ktori ziju naozaj slusne a mohli by byt vzorom aj pre niektorych z nas.
lezie mi ale fakt na nervy,ked oni vzdy dostanu dake socialne prispevky a rodinne a neviem este ake a normalny clovek sa musi nahanat,a casto mu to je aj tak prd platne.....tym sme ozaj diskriminovani.

nasi na mna nedostali za cele moje detstvo rodinne pridavky,lebo ich plat presahoval hranicny prijem o 11 korun!!!!!!
viem, ze v romskych rodinach sa na to tak prisne nepozeralo....
mimotemy nie že by som machrovala:--- ale ja ich mám za susedov:D:D:D kde je ten dotazník nech tam kuknem:eek::eek:
lujza.j
06.09.10,16:29
V com spociva secuanske pikantne kurca? Mozno to poznam pod inym nazvom, ale asi nepoznam. A co sa ostrokyslej tyka, myslim, ze zajtra si tiez doprajem.:) Samozrejme, ak Boh da.:D
ja som dala túto kombináciu už dnes aspoň som sa zahriala:D:D sečuánske? štipľavé ako hovädo-zelenina: mrkva, paprika, hl. kapusta,čierne huby, bambusové výhony+mäso+dobrá šťava+dobrá ryža. inak ryžu nejem iba k číne, oni ju robia takú inú, nie som z nej taká "napchatá";)
Slayer666
06.09.10,17:41
ja som dala túto kombináciu už dnes aspoň som sa zahriala:D:D sečuánske? štipľavé ako hovädo-zelenina: mrkva, paprika, hl. kapusta,čierne huby, bambusové výhony+mäso+dobrá šťava+dobrá ryža. inak ryžu nejem iba k číne, oni ju robia takú inú, nie som z nej taká "napchatá";)

Oni vraj tej ryze tolko do seba nepchaju, ze vraj to si len Europania myslia.:D
Pokial ide o ryzu, tak tej je vela druhov a mozu mat inu vyzivnu hodnotu. Thajska jasminova a bismathi su napr. zname orientalne druhy, ale neviem, aku pouzivaju v S'čchuan-e.
Stiplave, to je jasne, oni maju velmi radi susene chilli. Najhorsi su v tomto Indovia asi.:D
A v com spociva ta dobra stava?:D Predpokladam, ze tam bude ryzove vino, ryzovy ocot, sojova omacka, sezamovy olej a par veci?
lujza.j
06.09.10,18:05
Oni vraj tej ryze tolko do seba nepchaju, ze vraj to si len Europania myslia.:D
Pokial ide o ryzu, tak tej je vela druhov a mozu mat inu vyzivnu hodnotu. Thajska jasminova a bismathi su napr. zname orientalne druhy, ale neviem, aku pouzivaju v S'čchuan-e.
Stiplave, to je jasne, oni maju velmi radi susene chilli. Najhorsi su v tomto Indovia asi.:D
A v com spociva ta dobra stava?:D Predpokladam, ze tam bude ryzove vino, ryzovy ocot, sojova omacka, sezamovy olej a par veci?
no na tie omajdy čo používajú som zabudla;) viem druhov ryže je 7 000:eek: ich ryža nie je taká napučaná, ja keď doma mojim varím dlhozrnnú tak je síce super-nezlepená, ale veľmi sýta:)
buchač
06.09.10,18:35
Oni vraj tej ryze tolko do seba nepchaju, ze vraj to si len Europania myslia.:D
Pokial ide o ryzu, tak tej je vela druhov a mozu mat inu vyzivnu hodnotu. Thajska jasminova a bismathi su napr. zname orientalne druhy, ale neviem, aku pouzivaju v S'čchuan-e.
Stiplave, to je jasne, oni maju velmi radi susene chilli. Najhorsi su v tomto Indovia asi.:D
A v com spociva ta dobra stava?:D Predpokladam, ze tam bude ryzove vino, ryzovy ocot, sojova omacka, sezamovy olej a par veci?

...si nejedol moje chilly ...;):rolleyes::D
lujza.j
06.09.10,18:46
...si nejedol moje chilly ...;):rolleyes::D
...tak sem sním:D:---
Oliwa
06.09.10,19:55
mimotemyOliwa,ty ich ale mas v zuboch:D

v rakusku taky dotaznik nevyplname:---:----to si ma pobavila,zase som sa dobre zasmiala.....

na porade v casti domacnost ,je tema-dotaznik.jedna studentka pise diplomovku o romoch a tak aj prostrednictvom porady zistuje,aky nazor maju ludia na slovensku na spoluzitie s romskymi prislusnikmi.
zadala dotaznik,ktory anonymne vyplnis a posles.ona si to potom vyhodnoti a vysledky pouzije k tej diplomovke.slubila,ze ich na porade zverejni.

ja romov tiez nemusim,aj ked nie som nejak zaujata voci nim,som radsej,ked s nimi nic nemam.su to predsalen ini ludia ako my,bezni smrtelnici.paci sa mi ich kultura/hudobna a tanecna/ a mnohi su taki,ktori ziju naozaj slusne a mohli by byt vzorom aj pre niektorych z nas.
lezie mi ale fakt na nervy,ked oni vzdy dostanu dake socialne prispevky a rodinne a neviem este ake a normalny clovek sa musi nahanat,a casto mu to je aj tak prd platne.....tym sme ozaj diskriminovani.

nasi na mna nedostali za cele moje detstvo rodinne pridavky,lebo ich plat presahoval hranicny prijem o 11 korun!!!!!!
viem, ze v romskych rodinach sa na to tak prisne nepozeralo....
mimotemymimotemy Osky, tak to si vedľa jak tá jedľa! Keď som bola malá, bývala nad nami jedna rómska rodina - a žiadne, ani susedské problémy sme nepoznali.
Žena bola v domácnosti, muž robil skladníka v potravinách, pamätám si ho, ako s károu chodil, no keď sa v nedeľu vyobliekal, nasadil bledý širák a vypol hruď - vykračoval si ani minister /bol podobný typ ako Danny de Vito/. Pikoška - mali 4 či 5 detí a všetky si vzali za manželských partnerov nerómov. Jednému dali dokonca i vysokoškolské vzdelanie - bol učiteľom telesnej výchovy a jeho žena predavačkou v bývalom Priore, neskôr v obchode s bicyklami.
A teraz sa podrž, Osky, jedného máme dokonca v rodine, veľmi si rozumieme a vážim si ho za to, ako dokázal naložiť so svojím životom. Chlapec vyrastal bez otca, vypracoval sa v podstate sám /za výdatnej morálnej podpory môjho strýka/, našetril si peniaze, postavil dom a celé roky sa snažil získať moju sesternicu... Napriek dlhoročnému odmietaniu zo strany jej najbližších sa mu to nakoniec podarilo a dodnes žijú v šťastnom manželstve /je dokonca už dedko/. Najväčšou "hrozbou" totiž bolo, ako budú vyzerať ich deti, či nebudú do jeho "fajty" - lebo to sa vraj bude babička v hrobe obracať... Najstarší syn je blonďák s modrými očami /dnes už sám má 2 deti/, stredný akoby otcovi z oka vypadol /modré oči, hnedé vlasy/ a najmladší je asi najväčší fešák - taký šibal a baby naňho letia ako muchy na med... Takže obavy sa nenaplnili... Neraz som ho dala svojmu mužovi za príklad, za čo sa mi dostalo poučenia /to keď ma chce podpichnúť/ "tak si si mala zobrať jeho!" :D - čo je samozrejme z viacerých dôvodov vylúčené - napr. hneď pre vekový rozdiel - keď k nám prišiel na návštevu "z vojny" /pre tých, ktorí nevedia, čo mám na mysli - ZVS - 2 ročná základná vojenská služba, či ako sa to volalo/, ako dieťa som mu sedávala ešte len na kolenách...

Jasné, že nikto nemôže za to, v akej rodine sa narodí /to vtĺkam do hlavy aj mojim deťom ;)/, ale určite môže za to, čo so svojím životom urobí...
PS 1:Takže ja nemusím len tých taxíkových, resp. takých /a nielen rómov/, ktorí načahujú dlaň a čakajú na pečené holuby...
PS2: Osky, a keby Tvoji rodičia boli požiadali o zníženie platu o tých 11 korún, nebolo by sa Vám to oplatilo? :D:D:D
durisovad
06.09.10,20:02
Oliwa, davam ti plne za pravdu, aj ja poznam jedneho cigana, ktory vyrastol v detskom domove, vyucil sa za murara, poctivo pracoval, ked bola uz moznost, otvoril si zivnost a velmi spolahlivo a kvalitne pracuje, Robil nam drobnejsie stavebne upravy v dome a na zahrade a boli sme s jeho pracou aj chovanim velmi spokojni. Tiez ma bielu manzelku a deti studuju na strednych skolach. Nemozeme generalizovat, ale brat kazdeho cloveka ako individualitu.
osky
06.09.10,21:59
mimotemymimotemy Osky, tak to si vedľa jak tá jedľa! Keď som bola malá, bývala nad nami jedna rómska rodina - a žiadne, ani susedské problémy sme nepoznali.
Žena bola v domácnosti, muž robil skladníka v potravinách, pamätám si ho, ako s károu chodil, no keď sa v nedeľu vyobliekal, nasadil bledý širák a vypol hruď - vykračoval si ani minister /bol podobný typ ako Danny de Vito/. Pikoška - mali 4 či 5 detí a všetky si vzali za manželských partnerov nerómov. Jednému dali dokonca i vysokoškolské vzdelanie - bol učiteľom telesnej výchovy a jeho žena predavačkou v bývalom Priore, neskôr v obchode s bicyklami.
A teraz sa podrž, Osky, jedného máme dokonca v rodine, veľmi si rozumieme a vážim si ho za to, ako dokázal naložiť so svojím životom. Chlapec vyrastal bez otca, vypracoval sa v podstate sám /za výdatnej morálnej podpory môjho strýka/, našetril si peniaze, postavil dom a celé roky sa snažil získať moju sesternicu... Napriek dlhoročnému odmietaniu zo strany jej najbližších sa mu to nakoniec podarilo a dodnes žijú v šťastnom manželstve /je dokonca už dedko/. Najväčšou "hrozbou" totiž bolo, ako budú vyzerať ich deti, či nebudú do jeho "fajty" - lebo to sa vraj bude babička v hrobe obracať... Najstarší syn je blonďák s modrými očami /dnes už sám má 2 deti/, stredný akoby otcovi z oka vypadol /modré oči, hnedé vlasy/ a najmladší je asi najväčší fešák - taký šibal a baby naňho letia ako muchy na med... Takže obavy sa nenaplnili... Neraz som ho dala svojmu mužovi za príklad, za čo sa mi dostalo poučenia "tak si si mala zobrať jeho!" :D - čo je samozrejme z viacerých dôvodov vylúčené - napr. hneď pre vekový rozdiel - keď k nám prišiel na návštevu "z vojny" /pre tých, ktorí nevedia, čo mám na mysli - ZVS - 2 ročná základná vojenská služba, či ako sa to volalo/, sedávala som mu ešte len na kolenách...

Jasné, že nikto nemôže za to, v akej rodine sa narodí /to vtĺkam do hlavy aj mojim deťom ;)/, ale určite môže za to, čo so svojím životom urobí...
PS 1:Takže ja nemusím len tých taxíkových, resp. takých /a nielen rómov/, ktorí načahujú dlaň a čakajú na pečené holuby...
PS2: Osky, a keby Tvoji rodičia boli požiadali o zníženie platu o tých 11 korún, nebolo by sa Vám to oplatilo? :D:D:D

mimotemyako to mali s platmi,to neviem.
a co sa tyka tych romov-pochopila som ze si alergicka na tych,ktori stat zneuzivaju.....to asi kazdy.nehadzem ich do jedneho vreca.
to je ako s moslimami-poväcsine robia neplechu a tych par jedincov,co ziju normalne a krutia len hlavami nad tym,co napr.Talibam vymysla........tych bezna spolocnost hodi do vreca s ostatnymi...lebo ta zla povest ich mensin ich jednoducho predbehne.:mad:
Slayer666
06.09.10,22:23
to je ako s moslimami-poväcsine robia neplechu a tych par jedincov,co ziju normalne a krutia len hlavami nad tym,co napr.Talibam vymysla........tych bezna spolocnost hodi do vreca s ostatnymi...lebo ta zla povest ich mensin ich jednoducho predbehne.:mad:

No, zda sa, ze poznas velmi vela moslimov.:D Mozno ma oznacis za naivneho blbca, ale ja si myslim, ze to par moslimov robi neplechu a vacsina zije normalne. :rolleyes::confused:;)
sarasara
07.09.10,03:10
No majoritnej spoločnosti nevadia Cigáni ako takí, vadí im spôsob života, aký vedú. A je úplne jedno, či sú to Cigáni alebo Rómovia. Ich pomenovanie "Cigáň" nevzniklo ako hanlivé oslovenie, ale tak sa volajú na celom svete.
Každý pozná možno nejakého Cigáňa, ktorý riadne pracuje. Tých, ktorí sa takto neponížia, je stále rastúca väčšina tejto menšiny.
jackguelina
07.09.10,04:18
mimotemymimotemy Osky, tak to si vedľa jak tá jedľa! Keď som bola malá, bývala nad nami jedna rómska rodina - a žiadne, ani susedské problémy sme nepoznali.
Žena bola v domácnosti, muž robil skladníka v potravinách, pamätám si ho, ako s károu chodil, no keď sa v nedeľu vyobliekal, nasadil bledý širák a vypol hruď - vykračoval si ani minister /bol podobný typ ako Danny de Vito/. Pikoška - mali 4 či 5 detí a všetky si vzali za manželských partnerov nerómov. Jednému dali dokonca i vysokoškolské vzdelanie - bol učiteľom telesnej výchovy a jeho žena predavačkou v bývalom Priore, neskôr v obchode s bicyklami.
A teraz sa podrž, Osky, jedného máme dokonca v rodine, veľmi si rozumieme a vážim si ho za to, ako dokázal naložiť so svojím životom. Chlapec vyrastal bez otca, vypracoval sa v podstate sám /za výdatnej morálnej podpory môjho strýka/, našetril si peniaze, postavil dom a celé roky sa snažil získať moju sesternicu... Napriek dlhoročnému odmietaniu zo strany jej najbližších sa mu to nakoniec podarilo a dodnes žijú v šťastnom manželstve /je dokonca už dedko/. Najväčšou "hrozbou" totiž bolo, ako budú vyzerať ich deti, či nebudú do jeho "fajty" - lebo to sa vraj bude babička v hrobe obracať... Najstarší syn je blonďák s modrými očami /dnes už sám má 2 deti/, stredný akoby otcovi z oka vypadol /modré oči, hnedé vlasy/ a najmladší je asi najväčší fešák - taký šibal a baby naňho letia ako muchy na med... Takže obavy sa nenaplnili... Neraz som ho dala svojmu mužovi za príklad, za čo sa mi dostalo poučenia "tak si si mala zobrať jeho!" :D - čo je samozrejme z viacerých dôvodov vylúčené - napr. hneď pre vekový rozdiel - keď k nám prišiel na návštevu "z vojny" /pre tých, ktorí nevedia, čo mám na mysli - ZVS - 2 ročná základná vojenská služba, či ako sa to volalo/, sedávala som mu ešte len na kolenách...

Jasné, že nikto nemôže za to, v akej rodine sa narodí /to vtĺkam do hlavy aj mojim deťom ;)/, ale určite môže za to, čo so svojím životom urobí...
PS 1:Takže ja nemusím len tých taxíkových, resp. takých /a nielen rómov/, ktorí načahujú dlaň a čakajú na pečené holuby...
PS2: Osky, a keby Tvoji rodičia boli požiadali o zníženie platu o tých 11 korún, nebolo by sa Vám to oplatilo? :D:D:D


Keď ste začali túto rómsku tému,prikláňam sa k tvojmu názoru.Ja žijem v oblasti Slovenska,ktorá je preľudnená rómami a sú naozaj rozdielni.Poznám veľa slušných ľudí z ich radov,vyštudovali za lekárov ,učiteľov ap.A práve títo sa hanbia za svojich súkmeňovcov,že im robia zlé meno.
osky
07.09.10,07:06
No, zda sa, ze poznas velmi vela moslimov.:D Mozno ma oznacis za naivneho blbca, ale ja si myslim, ze to par moslimov robi neplechu a vacsina zije normalne. :rolleyes::confused:;)

mimotemy:)ano,pozanam ich velmi vela-netaram len tak do luftu.
mnohi z ich radov su moji velmi dobri priatelia-ci uz zeny alebo muzi.
ale tych fanatikov je prilis vela na to,aby ti co ziju normalne,mohli proti nim cosi docielit....ak sa ti zda ze Taliban je len par moslimov.....no comment.
P.S.ked sem pridavam nejaky takyto prispevok-nie je to len nazor. nemozem predsa napisat nieco co si myslim s tym,ze to tak naozaj je.
ale ked viem ze to vazne tak je,napisem to....;)

P.s.navrhujem,ak sa chceme dalej zhovarat o tychto veciach,otvorit novu temu-lebo sme vazne totalne mimo temy.;)
Oliwa
07.09.10,07:23
A začalo to tak nevinne - ryžovými rezancami a ostrokyslou polievkou...:D:D:D - a skončilo to až pri Talibane...
Oliwa
07.09.10,07:33
No, zda sa, ze poznas velmi vela moslimov.:D Mozno ma oznacis za naivneho blbca, ale ja si myslim, ze to par moslimov robi neplechu a vacsina zije normalne. :rolleyes::confused:;)
mimotemy Slayer666, neviem, či si postrehol, ale Osky žije a arbeituje v Rakúsku - a tam stretneš podstatne viac moslimov /a nielen ich/ ako u nás...
Takže to bude zrejme tým...;) Ale už som ticho, lebo fakt nám trochu "ušli kone"...:) mimotemy
skorpion1958
26.09.10,18:23
Našiel som túto hubu v listnatom agátovom lese, rastie v skupinkách, mohla by to byť nejaká pečiarka, ale je dosť tmavá, mohol by mi niekto poradiť aká je to huba a či je jedlá.
lujza.j
26.09.10,18:47
Našiel som túto hubu v listnatom agátovom lese, rastie v skupinkách, mohla by to byť nejaká pečiarka, ale je dosť tmavá, mohol by mi niekto poradiť aká je to huba a či je jedlá.
Bedľa jedlá?
hubatá
26.09.10,18:50
tcc...tcc.... čo nepoznáš nezbieraj ! Pečiarky myslíš ako šampiňóny? To na šampiňóny teda vôbec nevyzerá. A povediz lokalitu kde si to našiel ?
mysimis
26.09.10,18:50
Bedľa jedlá?

Bedľa má tenšiu nožičku.....
hubatá
26.09.10,18:56
a bedle nerastú v skupinkách, ale sú samotárky.
buchač
26.09.10,18:59
Našiel som túto hubu v listnatom agátovom lese, rastie v skupinkách, mohla by to byť nejaká pečiarka, ale je dosť tmavá, mohol by mi niekto poradiť aká je to huba a či je jedlá.
Pečiarka lesná
Agaricus silvaticus Schaeff. 1833
Pečárka lesní

http://www.nahuby.sk/images/fotosutaz/2008/10/07/jiri_polcak_131955_t.jpg
Výborná jedlá huba
Výskyt: VII. - XI.

Výskyt:
Rastie od júla do novembra v ihličnatých lesoch, jednotlivo alebo v malých skupinách. U nás je to dosť hojná huba.

Význam:
Je to dobrá jedlá huba. Naši hubári ju však zbierajú málo, lebo nemá pekný zovňajšok a dužina červenie.
osky
02.10.10,10:38
potrebujem radu-surne.
mam v chladnicke cesto,ktore som kupila ako 12-listkove,ale nie je to take normalne listkove cesto.vola sa Yufka-pochadza to z juhoslavie.
neda sa zakrutit/teda,bez toho aby sa to nejak navlhcilo/,lame sa,je straaaasne tenucke ako papier,myslim,ze je to nieco ako strudlove cesto.je to 12 tenuckych stvorcov-na velkost plechu.povodne som to kupila na burek,ale nie je to ono.
mam takych doma este asi 3 balenia a tak premyslam ,co s tym.
mam v chladnicke cerstve cucoriedky zasypane cukrom a tvaroh.....poradite daky dobry recept,kde by som to vsetko zlikvidovala?????
co najrychlejsie,prosim.dakujem.
hubatá
02.10.10,20:30
Tak si poraď takto:
pohľadaj približne taký veľký plech ako je to cesto, naspod daj 3 ks cesta aby to bolo hrubšie a cesto vytvorilo po bokoch okraj. Ovocie by som zamiešala do tvarohu, lebo čerstvé čučoriedky by ti cesto asi veľmi navlhčili a pripiekla by sa ti šťava. Tvaroh vymiešaj s cukrom a prevoňaj vanilkovým cukrom a citr. kôrou. Primiešaj aj troška maizeny a žĺtko, aby sa ti to zahustilo.
No a potom striedaj: cesto potreté rozpusteným maslom, plnku, cesto potreté maslom, plnku, atď.... Ešte surové to nakrájaj na kocky a v zárezoch pokvapkaj medom. (Niečo na spôsob baklavy, akurát že bude tvarohová..... na slovenský spôsob).
osky
02.10.10,21:33
hubata,aj ja som uvazovala nad baklavou-ale mala som na to malo orechov.
a to co opisujes ty,take podobne som skusala robit a skoncilo to v kosi.ale je fakt,ze som to nepotierala maslom-skratka to cesto je tak suche,potrebovalo by dacim navlhcit.
skusim to nabuduce podla teba.dik za radu.;)
hubatá
02.10.10,21:47
Ale ja som to ešte nepiekla - len som sa ti snažila pomôcť zlikvidovať to cesto, takže možno to nebude až také dobré. Raz som robila podobný recept od Magdy Pavelekovej: kalvínske nebo sa to volalo. To boli len uvarené plátky rezancového cesta a tiež sa to prekladalo tvarohovou plnkou a dalo sa to zapiecť.

Toto cesto som kúpila tiež len 1x, lebo je fakt veľmi tenké a aj tak je to pre väčšiu rodinu drahé. Inak neviem či by z toho neboli lepšie napr. lasagne, len tam ide tiež taká redšia mäsová plnka. Ale cesto sa inak rýchlo prepečie, len to treba rýchlo teplé zjesť, lebo tiež asi stvrdne.
bettylou
04.10.10,05:51
Som robila už viac krát karamelizovanú kapustu. Dala som olej. cukor, rascu. Spravil sa karamel, ale kým som tam dala cibuľu, boli z neho také tvrdé veľké guče.:confused:
Čo robím zle? Žeby tomu bol na vine prírodný cukor?
sysula
05.10.10,09:42
Som robila už viac krát karamelizovanú kapustu. Dala som olej. cukor, rascu. Spravil sa karamel, ale kým som tam dala cibuľu, boli z neho také tvrdé veľké guče.:confused:
Čo robím zle? Žeby tomu bol na vine prírodný cukor?

Skus tam naliat trocha octu, malo by sa to rozvarit :rolleyes:..
durisovad
05.10.10,10:02
Ak chces mat v kapuste karamel, treba kapustu podusit na masti, resp. oleji a cibulke, podliat trochu vodou a dusit, Karamel spravit extra, zaliat vodou, povarit, aby sa karamel rozpustil a potom to dat do podusenej kapusty, len na dochutenie, namiesto cukru. Dochutit pripadne este solou, octom alebo citronom.
bettylou
06.10.10,18:18
vďaka
durisovad
06.10.10,18:28
Dobru chut.
majhar
14.10.10,10:06
Príčinou toho, že uteráky nie sú mäkké (predpokladám, že froté) môže byť druh froté, pretože nie je froté ako froté:).
Ja používam väčšinou Lenor a nemám problém, ale existuje ešte jedna aviváž, špeciálne na froté uteráky - Kuschelweich. Dostať kúpiť už aj u nás, voľakedy dávno som si ho nechala nosiť z Rakúska. Vyskúšaj, ak nepomôže, tak už zrejme treba kúpiť len iné uteráky:).

Prosím ťa, kde sa dá u nás kúpiť tá aviváž Kuschelweich??????
buchač
14.10.10,11:53
Prosím ťa, kde sa dá u nás kúpiť tá aviváž Kuschelweich??????
Napríklad :
http://www.webareal.sk/fotky5924/fotos/_vyr_1632KUSCHELWEICH-Sommerwind.jpg

KUSCHELWEICH Sommerwind
aviváž 1 litre, tovar vyrábaný pre rakúsky trh
Číslo produktu: rdx0007
naša cena: 3,00 € (90,38 Sk)
http://www.webareal.sk/potravinydodomu/eshop/12-1-RAKUSKA-DROGERIA/170-2-Avivaz/5/1632-KUSCHELWEICH-Sommerwind

a potom aj

http://www.google.sk/search?client=opera&rls=sk&q=aviv%C3%A1%C5%BE+Kuschelweich&sourceid=opera&ie=utf-8&oe=utf-8
Hepi
14.10.10,12:36
mimotemy :( Čím som nemala na mysli nič iné len fakt, že hoci som doteraz nikdy v živote nebola poberateľom žiadnej sociálnej dávky /či už vplyvom okolností alebo nebodaj z vlastnej lenivosti/ - "krumple" voziť domov taxíkom si nedovolím...

Dnes som prišla na túto tému a nedá mi nezareagovať. Možno mimotemyzo sociálnych dávok určite tieto vymoženosti nemajú. Sociálne dávky sú už v dnešnej dobe veľmi nízke na to, aby jazdili taxíkmi, aby chodili do reštaurácie na obed, alebo vôbec aby si zo soc.dávol dovolili ich nákladný život. Je to o niečom inom. To už je v nás, že si stále myslíme, aké vysoké dávky poberajú, ale skús jeden mesiac vyžiť z 300 € pre 4-člennú rodinu.
buchač
14.10.10,15:49
Dnes som prišla na túto tému a nedá mi nezareagovať. Možno mimotemyzo sociálnych dávok určite tieto vymoženosti nemajú. Sociálne dávky sú už v dnešnej dobe veľmi nízke na to, aby jazdili taxíkmi, aby chodili do reštaurácie na obed, alebo vôbec aby si zo soc.dávol dovolili ich nákladný život. Je to o niečom inom. To už je v nás, že si stále myslíme, aké vysoké dávky poberajú, ale skús jeden mesiac vyžiť z 300 € pre 4-člennú rodinu.

No kto a ako ...

Poniektorí sme o tom presvedčení o väčšine .
Tú menšinu ani neradno a nehodno ani spomínať ...

Ale inak ???

http://www.porada.sk/1533726-post7718.html
alabut
14.10.10,16:47
Netreba zlozito, jednoducho upalim karamel v hrnci, urobia sa hrce, hodim nan kapustu, pripadne trosku podlejem a pri duseni sa karamel rozpusti. :-)
majhar
15.10.10,11:21
Dakujem za odpoved. Ale myslela som skor obchod na slovensku, nie internetovy. Ale aj tak dik.
andreaS
17.10.10,16:49
po dlhsej dobe som robila babovku z toho isteho receptu ako obvykle... uz aj predtym sa mi nepodarila ale dnesna bola hotova katastrofa... chutovo je OK, ale ako vyzera :( nesla vybrat zo silikonovej formy az nakoniec povolila a uvolnil sa len stred... to chrumkave na povrchu ostalo vo forme :(

recept pouzivam takyto: 400g pr.cukru sa vymiesa do peny s 225g masla (davam do mikrovlnky rozpustit, cast je tekuta cast je velmi makka)... potom sa prida 350g polohr.muky, prasok do peciva, 2,5dcl mlieka, 4 vajicka ... premiesam este chvilu v mixeri, vylejem do formy a peciem 50 minut (kym neni sucha spajdla) ... necham vychladnut, t.j. kym sa neda forma chytit rukou... a snazim sa vyklopit...

kde robim chybu?
durisovad
17.10.10,16:55
Nic si z toho nerob. Hlavne, ze bola babovka dobra. Vies kolko razy sme my jedli kolac z plechu lyzickou? Casom prides na finesy tej formy a babovka sa ti podari pekne vyklopit. Kde robis chybu, neviem, ja take formy nemam. Torty aj babovky peciem vo forme, ktora sa da z boku otvorit a spodok sa v pripade potreby da oddelit od formy nozom.
veronikasad
17.10.10,16:58
na silikonovú formu nepomôže mokrá utierka ?
Zita5
17.10.10,17:23
Silikonovú formu nemám, mám len obyčajnú formu .Ale pred tým, než vlejem do nej cesto , tak ju vytriem olejom a vysypem mukou(alebo strúhankou ).
daria29
17.10.10,17:52
Andreja nepíšeš či si formu natrela alebo nie .ja mam sil formu tupperware, píše sa že sa nemusí ntreť , ale trošku je dobre ju natreť olejom , a ja ju vysypem kokosom. možno si mala babovku dlchšie piecť, aj keď špajdla boloa suchá. potom nechať odstáť, a poodťahovať okraje a prevrátiť,mala by vypadnuť.aj mne sa stalo ,že sa mi pretrhla , jasne že sa mi to nepáčilo, ale ďalšia bola dobrá. veľa uspechou.
andreaS
17.10.10,17:58
tiez mam silikonovu formu na babovku z tupperware... doporucovali prvy krat vymazat olejom... ale asi budem musiet opat (asi ako teflonove panvice... zcasu nacas doporucuju vymazat olejom servitkou)...

ked som ju robila v tejto forme prvykrat tak bola neuveritelne krasna! vyklopila sa ukazkovo a na povrchu bola taka hladka, ze sa az leskla...

skusim este iny recept plus skusim vymazat trosku... a uvidime...

a aj vlhku utierku som mala a nic...