silviaz
26.06.09,13:48
Babovka pre celiatikov
potrebujeme :
250 g pohankovej jemnej krupice
250 g praskoveho cukru
4 vajcia
130 g masla
125 ml mlieka
1/2 balicka prasku do peciva
150 g orechov
100 g susenych hrozienok



Cukor, maslo a žltky vymiesame na husty krem pridame pohankovu krupicu s praskom do peciva a mlieko. dobre premiesame a pridame s bielkov vyslahany tuhy sneh.
Orechy rozsekame alebo rozdrvime aby boli chrumkave nie mucka pridame do zmesy a prisypeme hrozienka.
Na vymastenie pouzijeme maslo pripadne aj olivovy olej ak ma celiatik aj alergiu na umele tuky ako moj muz. formu vysypeme sojovou alebo ryzovou mukou pripadne mukov pre celiatikov. pecieme na 200 stupnoch cca 35 min.
Na hotovu babovku mozeme nakvapkat med a posypat orechmi.

Je to vyborne mala som trochu obavy ked som to robila prvy raz lebo pohanka byva dost horka ale nestalo sa. Babovka je super a konzumuju ju vsetci clenovia rodiny aj detom velmi chuti.


Dobru chut :o)
tina1
27.06.09,18:17
Babovka pre celiatikov
potrebujeme :
250 g pohankovej jemnej krupice
250 g praskoveho cukru
4 vajcia
130 g masla
125 ml mlieka
1/2 balicka prasku do peciva
150 g orechov
100 g susenych hrozienok



Cukor, maslo a žltky vymiesame na husty krem pridame pohankovu krupicu s praskom do peciva a mlieko. dobre premiesame a pridame s bielkov vyslahany tuhy sneh.
Orechy rozsekame alebo rozdrvime aby boli chrumkave nie mucka pridame do zmesy a prisypeme hrozienka.
Na vymastenie pouzijeme maslo pripadne aj olivovy olej ak ma celiatik aj alergiu na umele tuky ako moj muz. formu vysypeme sojovou alebo ryzovou mukou pripadne mukov pre celiatikov. pecieme na 200 stupnoch cca 35 min.
Na hotovu babovku mozeme nakvapkat med a posypat orechmi.

Je to vyborne mala som trochu obavy ked som to robila prvy raz lebo pohanka byva dost horka ale nestalo sa. Babovka je super a konzumuju ju vsetci clenovia rodiny aj detom velmi chuti.


Dobru chut :o)
vyzera super, skus presunut receptik do tejto temy, aby boli pokope: http://www.porada.sk/t72648-p5-recepty-pre-bezlepkovu-dietu.html#post996704