greco
05.07.09,21:04
Vedel by mi niekto poradiť ako sterilizovať lahôdkovú kukuricu, vrátane ako urobiť nálev. Ďakujem.
zuzana.š.
05.07.09,19:50
Ahoj. Ja to robím ako uhorky.
2 litre vody, 1/2 litra octu, šálka cukru, 1 deko - urobiť nálev, zaliať kukurice naložené do pohárov a sterelizovať krátko, len aby chytilo viečko.

Sú výborné.
pavol54
05.07.09,20:23
a bombáž je takmer istá,
kukurica a hrášok najväčší konzervárenský problém, lepšie uvariť a zmraziť.
zle sterilizovaná kukurica a hrášok môžu privodiť vážne problémy zažívacie.
tutiola
06.07.09,06:39
Zaváram tak ako uhorky, ale sterilizujem podstatne dlhšie. Necham variť min. 30 minút. Veď tu sa mi nemá čo rozvariť. Tak radšej dlhšie, aby som mala istotu. Mám zavarané také malé mladé struky kukurice.
greco
06.07.09,07:28
Ja som mal na mysli lahôdkovú kukuricu, ktorú oberiem z kláskov a sterilizujem len zrnká.
vema
06.07.09,20:50
Ja som mal na mysli lahôdkovú kukuricu, ktorú oberiem z kláskov a sterilizujem len zrnká.
Ja takú kukuricu zmrazujem. Krátko povarím, schladím, vyrezem jeden pás zŕn a potom povylupujem ostatné. Takto to máš jednoduchšie, ako zavárať. Kukurička musí byt mladá a sladká.
tutiola
07.07.09,02:45
Ja som mal na mysli lahôdkovú kukuricu, ktorú oberiem z kláskov a sterilizujem len zrnká.
V tom prípade odporúčam nálev: 2 l vody,3 dcl octu, 3 dcl cukru, 1 nakladač. Uvariť a pred zalievaním precediť.

Kukuričku uvariť, dať do fliaš, zaliať nálevom a sterilizovať 2O minút. Nechať vychladiť a druhý deň znovu sterilizovať 20 minút.
Takto sterilizovaná by sa nemala pokaziť.

Ak máš možnosť, vykúšaj aj mladé malé struky kukurice zavariť tak ako uhorky. Nálev viď. prísp.2., len sterilizovať treba 30 minút a môže aj viac. Takto zavaraná je veľmi vhodná na obložené taniere, ale môžeš použiť aj miesto uhoriek.
branislavp
13.09.09,22:14
Vie niekto poradiť postup obratia kukurice z klasu, aby som nepoškodila kukuričné zrná, ďakujem.
branislavp
13.09.09,22:22
Ja takú kukuricu zmrazujem. Krátko povarím, schladím, vyrezem jeden pás zŕn a potom povylupujem ostatné. Takto to máš jednoduchšie, ako zavárať. Kukurička musí byt mladá a sladká.
Ako krátko mám variť kukuričné klasy, keď zrná sú mäkké. Ďakujem.
vema
16.09.09,18:42
Ako krátko mám variť kukuričné klasy, keď zrná sú mäkké. Ďakujem.
Kukuricu hodíš do vriacej vody a necháš 5 - 10 minút povariť, ochladíš a môžeš vylupovať. Písala som hore vyššie ako vylupovať, ten prvý pás sa trochu rozmačká, ale ďaľšie idú ľahko a sú celé pekné zrnká, lebo už vznikne volný pozdĺžny pás a nasledujúci rad palcom vykacuješ:D do boku.
branislavp
17.09.09,00:20
Ja takú kukuricu zmrazujem. Krátko povarím, schladím, vyrezem jeden pás zŕn a potom povylupujem ostatné. Takto to máš jednoduchšie, ako zavárať. Kukurička musí byt mladá a sladká.
Tak už som dala mladú kukuričku zamraziť. Ďakujem za radu.
220870
17.08.10,17:51
Hľadal som nenašiel som.Máme v záhrade lahôdkovú kukuricu.Nevie niekto poradiť ako ju najlepšie zamraziť v mrazáku na zimu?netreba ju predtým povariť a pod.?Celé klásky.
vema
17.08.10,20:09
Hľadal som nenašiel som.Máme v záhrade lahôdkovú kukuricu.Nevie niekto poradiť ako ju najlepšie zamraziť v mrazáku na zimu?netreba ju predtým povariť a pod.?Celé klásky.
Prečítaj si nad tvojím príspevkom.
hnedoočka
17.08.10,20:34
Hľadal som nenašiel som.Máme v záhrade lahôdkovú kukuricu.Nevie niekto poradiť ako ju najlepšie zamraziť v mrazáku na zimu?netreba ju predtým povariť a pod.?Celé klásky.

ak ju chceš použiť ako ingredienciu do niečoho,tak olúpať.Na jedenie však povarím a celé strúčiky zamrazím. Treba na to však priestor, Potom v zime prehrejem v teplej vode....z mikrovlnky je to dosť suché.Chutí ako čerstvá.:---
jopal
22.08.10,13:25
Kukuricu hodíš do vriacej vody a necháš 5 - 10 minút povariť, ochladíš a môžeš vylupovať. Písala som hore vyššie ako vylupovať, ten prvý pás sa trochu rozmačká, ale ďaľšie idú ľahko a sú celé pekné zrnká, lebo už vznikne volný pozdĺžny pás a nasledujúci rad palcom vykacuješ:D do boku.

Dostal som sa sem, bo akurat to riesime. Mame zlepsovak, po uvareni priborovym nozikom sa kukuricka pekne vyreze, bez nutnosti olupat spominany rad.