Zita5
10.07.09,10:01
Idem robiť marhuľový džem , už som vyskúšala aj tak , že som marhule mlela , už som mala aj marhuľový džem , že som v ňom mala väčšie kúsky marhúľ . Teraz pátram po internete a našla som tento recept . Nájde sa tu niekto , kto tento spôsob marhuľového džemu má odskúšaný .
Priznám sa , že nemám chuť a náladu pri varení džemu dlho stáť .:rolleyes:

Marhuľový džem
Recepty (http://www.dobre-recepty.sk/) » Zaváraniny a kompóty (http://www.dobre-recepty.sk/zoznam/zavaraniny-a-kompoty/)
5.5.2006

Potrebujeme:10 kg prezretých mäkkých marhúľ, 3, 5 kg krupicového cukru, šťava z 10 citrónov
Ako na to:Marhule umyte, zbavte kôstok a nakrájajte. V širokom hrnci ich varte asi 6 min., potom pridajte cukor a citrónovou šťavu. Varte ďalších 5 min., kým sa cukor nerozpustí. Potom džem nalejte do pohárov, ktoré uzavrite a otočte horednom.


Citácia zo stránky moje recepty

http://www.dobre-recepty.sk/detail/1265-marhulovy-dzem/
najag
10.07.09,16:36
Na vareni dzemu z marhul sa neda nic pokazit, bud klasicky cukor, alebo specialny 2+1, 3+1....tych citronov je na moj vkus vela, ale kazdy ma svoje chute, netreba sa bat, uvarit a odskusat to, co vyhovuje predovsetkym nam.
kačer
10.07.09,17:00
No neviem, ja robím džem tak , že pomeliem marhule, zasypem kryštálovým cukrom cca 30dkg na 1kg , ale závisí to od sladkosti marhul, treba ochutnat, premiešam, dám na noc do chladničky, a na druhý den v dvoch hrncoch po troške varím až pokial sa neodlepuje od krajov. A to je podstatne dlhšie ako 6 minut podla prechádzajuceho receptu. Dnes som varila marhulový džem z 8l pomletej masy a babrala som sa s tým 2 hod
Využila som zlepšovak, ktorý som našla tu na proade- využit z plastovej flaše lievik na nallievanie džemu do pohárov, su fakt čisté
JarkaL
10.07.09,17:24
využit z plastovej flaše lievik na nallievanie džemu do pohárov, su fakt čisté

Toto nemá chybu, zajtra to vyskúšam.
Zita5
10.07.09,17:39
Toto nemá chybu, zajtra to vyskúšam.

Veru aj ja to vyskúšam.
Melnick
10.07.09,17:42
No neviem, ja robím džem tak , že pomeliem marhule, zasypem kryštálovým cukrom cca 30dkg na 1kg , ale závisí to od sladkosti marhul, treba ochutnat, premiešam, dám na noc do chladničky, a na druhý den v dvoch hrncoch po troške varím až pokial sa neodlepuje od krajov. A to je podstatne dlhšie ako 6 minut podla prechádzajuceho receptu. Dnes som varila marhulový džem z 8l pomletej masy a babrala som sa s tým 2 hod
Využila som zlepšovak, ktorý som našla tu na proade- využit z plastovej flaše lievik na nallievanie džemu do pohárov, su fakt čisté
Robím rovnako, ale marhule nemeliem . Zbavím ich kôstok- zasypem cukrom a do druhého dňa ich nechám postáť v chladnejšej miestnosti. Džem je výborný, dokonca taký výborný, že raz sa mi podarilo pri varení zjesť skoro polovicu hotového džemu.:mee: Odvtedy trvám na tom, aby pri varení tohto džemu ( iný nerobím) bol stále niekto z rodiny pri mne, aby mi hádzal po rukách, keby som to chcela zopakovať.:o
willma
10.07.09,17:43
ja som po dva roky využila na džemovanie gelfix 2:1, idem podľa návodu a džemy sú rýchlo hotové a neskazil sa mi ani jeden. marhule len nakrájam na drobno, takže džem je aj s kúskami ovocia.
tetrisss
10.07.09,19:43
Ja neviem, vcera som mala take kadejake marhule, tak som si povedala, ze si spravim dzem do buchiet, tak som ich ocistene zmixovala a varila az na polovicu povodneho objemu inak to trvalo 3 hod/ a potom som na Ikg povodneho pretlaku dala O,5 kg cukru a este varila este 20min, aj sa mi zdalo, ze je uz dost husty, ale nie. Je inak chutovo vyborny, ale len ako natierka.
wegamizi
11.07.09,12:37
Marhuľový lekvár trochu inak
500 g vykôstkovaných marhúľ, 400 g kryštálového cukru, 2 čaj. lyžička kyseliny citrónovej, 2 väčšie banány
Marhule zmiešame s cukrom. Občas premiešame a necháme prikryté pokrievkou stáť asi 10 - 12 hodín. Potom podľa potreby rozmixujeme a zmiešame s kyselinou citrónovou. Za občasného premiešania varíme na miernom plameni asi 40 minút. Hustotu lekváru si skúsime tak, že vareškou na porcelánový tanier kvapneme trochu a počkáme kým vychladne. Ak vychladnutú netečie, môžeme pokračovať vo varení. Do marhuľovej zmesi vsypeme na malé kúsky nakrájaný banán a za stáleho miešania povaríme najviac 2 minúty. Banán by sa nemal veľa variť.
Vlejeme do pohárov, uzavrieme viečkom, otočíme poháre hore dnom a necháme vychladnúť.
mazanova
13.07.09,10:13
neskúšali ste robiť džem v pekárničke??? je tam na to program...
ak áno napíšte skúsenosti...
Leila
13.07.09,13:19
sestra robila ceresnovy dzem tohto roku v pekarnicke a bol vyborny. Netusila som, ze pekaren ponuka aj taketo moznosti - takze uz viem, co chcem na vianoce.
babka - ježibabka
14.07.09,09:45
Využila som zlepšovak, ktorý som našla tu na proade- využit z plastovej flaše lievik na nallievanie džemu do pohárov, su fakt čisté
Nerobila som síce marhuľový ale morušový džem a využila som tu uvedený zlepšovák. Je praktický až 2 x. Prvý krát ako je tu uvedené, že sú poháre čisté a druhý krát, že aj do malých pohárov nemusím čľupkať s malou naberačkou, ale môžem nalievať veľkou a je to raz - dva hotové. A je to !!!!
Marína
15.07.09,10:54
časť citátu:

.......
Využila som zlepšovak, ktorý som našla tu na proade- využit z plastovej flaše lievik na nallievanie džemu do pohárov, su fakt čisté
Už pred rokmi som na to obetovala jeden lievik, ktorý som zrezala. Cez neho plním nielen džem ale aj kečup, chutney a pod. Tiež do uhoriek, kompótov na nalievanie nálevu používam lievik(nie zrezaný), zapichnem medzi ovocie a naberačkou nalievam. To kvôli tomu, aby som pred zaviečkovaním nemusela okraje pohárov utierať.
osky
08.07.11,20:20
uvarila som minuly tyzden svoj prvy lekvar.a prave marhulovy.

1,5 kg ocistenych a na kusky nakrajanych marhul som rozmixovala ponornym/tycovym/mixerom na pyre,
zasypala 1,5 kg zelirovacieho cukru ,cize v davke 1:1
/bol to klasicky zelirovaci viedensky cukor,v papierovom sacku ,baleny po 1 kg/,
za casteho premiesavania ,na miernom ohni som ho povarila cca 20 minut,potom som si spravila skusku zelirovania na tanieri a bol dost tuhy,tak som ho este nechala prejst varom asi 2-3 minutky a nalievala som do poharikov cez odstrihnutu hornu cast flase.
pohare poriadne uzavrela a prevratila vieckom nadol.prikryla som utierkou a isla spat.....
rano:viecka drzia ako kamen,len lekvar ostal pricucnuty na dekliku,cize od spodu pohara je najprv cca 1 cm prazdno a az potom lekvar.
no co-taky nema nikto:D
zajtra idem varit znovu ale kupila som si ine pomocky,tak podla toho ako sa podari,prilepim postup;)
vcielkaisr
08.07.11,20:30
otázka
08.07.11,20:33
Ja som tento rok zaimprovizovala a urobila som po prvý krát marhuľový džem inak, recept mám z netu: marhule odvážiť, pomlieť ( ja som mixovala mixérom ), na noc zasypať cukrom, na 1 kg marhúľ ide 1 kg kryštálového cukru a iné nič. Na druhý deň, dať variť ( cez noc pustili šťavu ), po zovretí 10 minút variť a zbierať penu, dať do pohárov ( ukladať hore dnom až do druhého dňa, tak robím všetky džemy ). Nie je to časovo náročne a džem je naozaj vynikajúci. Čo sa týka zlepšovacieho lievika z PET fľaše, tak ja pri zaváraní používam rozšírený lievik ( samozrejme vyumývaný ), ktorým sa sype soľ do umývačky riadu a pri jej kúpe je súčasťou výbavy umývačky.
osky
10.07.11,19:14
Marhuľový lekvár trochu inak
500 g vykôstkovaných marhúľ, 400 g kryštálového cukru, 2 čaj. lyžička kyseliny citrónovej, 2 väčšie banány
Marhule zmiešame s cukrom. Občas premiešame a necháme prikryté pokrievkou stáť asi 10 - 12 hodín. Potom podľa potreby rozmixujeme a zmiešame s kyselinou citrónovou. Za občasného premiešania varíme na miernom plameni asi 40 minút. Hustotu lekváru si skúsime tak, že vareškou na porcelánový tanier kvapneme trochu a počkáme kým vychladne. Ak vychladnutú netečie, môžeme pokračovať vo varení. Do marhuľovej zmesi vsypeme na malé kúsky nakrájaný banán a za stáleho miešania povaríme najviac 2 minúty. Banán by sa nemal veľa variť.
Vlejeme do pohárov, uzavrieme viečkom, otočíme poháre hore dnom a necháme vychladnúť.

tak vcera som znova varila, a vyskusala som zelirovaci cukor 2:1,a je este lepsi ako ten prvy ,ale trosku kyselsi,hoci som pridala aj normalny cukor.

z druhej polovice som uvarila tento s bananmi,ale uz ho neuvarim.pominam ho na torty,ale nechuti mi,tie banany prerazaju chut marhul.:(
KATA50
11.07.11,09:37
Zita5, mám pocit, že tie citróny v tvojom recepte sú na lepšie želatínovanie uvareného lekváru.
Ináč ja marhule nemixujem ani nekrájam, ale ich rukami popučím. zasypem cukrom a na druhý deň varím tak ako písali ostatní. Mám potom v ňom rôzne kúsky celého ovocia. Tiež som s ním spokojná.
rede
12.07.11,20:59
V kuchárskj knihe som našla recept na džem z malín a marhuľ. Ako chutí táto kombinácia? Robil z vás niekto džem z takejto kombinácii?
osky
13.07.11,04:15
urob-bude istotne vyborny.
Ešli
13.07.11,10:36
Nebude to veľmi sladké? Ja robím všetky lekváre 1 kg ovocia a 40-max.50dkg cukru.
Katarina
13.07.11,10:39
Ja vždy ovocie ochutnám, teraz som varila marhuľový lekvár z dvoch druhov marhúľ. Do jedného 300g cukru, do druhého 350g cukru. Podľa mňa je dosť sladký. Marhule som pomlela, pomiešala s cukrom a na noc do chladničky. Na druhý deň už len miešať a miešať 3-4 hodiny, podľa množstva ovocia.
81janka
14.07.11,13:13
Ja už dlhé roky varím lekvár so želírovacím cukrom alebo so želírovacími prípravkami Gelfix - 1 kg ovocia a 0,5 kg želírovacieho cukru alebo 1kg ovocia, jeden gelfix 2:1 a pol kila klasického kryštálového cukru. Sú rýchle, husté a do ďalšej sezóny ich zjeme všetky do jedného (a nevarím ich málo)...;)
durisovad
14.07.11,14:43
S Gelfixom robim vsetky lekvare, je to rychle a spolahlive. Este sa nestalo, ze by sa nieco pokazilo.
Katarina
14.07.11,15:23
S Gelfixom som nikdy nezavárala. Počula som, že lekvár pri styku s teplom /palacinka, koláč ../ redne. Je to pravda? Zaváram s cukrom, hodiny miešam lekvár a možno zbytočne.
durisovad
14.07.11,16:14
S Gelfixom som nikdy nezavárala. Počula som, že lekvár pri styku s teplom /palacinka, koláč ../ redne. Je to pravda? Zaváram s cukrom, hodiny miešam lekvár a možno zbytočne.
Nemam taku skusenost, ziadny lekvar na palacinkach nezredol. Podla mojho nazoru je zbytocne trpiet v teple hodiny, ak sa da lekvar uvarit za cca 20 minut.
osky
14.07.11,16:51
S Gelfixom som nikdy nezavárala. Počula som, že lekvár pri styku s teplom /palacinka, koláč ../ redne. Je to pravda? Zaváram s cukrom, hodiny miešam lekvár a možno zbytočne.

veru zbytocne!dnes su uz rozne pripravky,ktore skratia nielen cas pripravy,ale su zarucene tym,ze lekvar pekne zhustne.a naviac,ked sa ovocie vari tolke hodiny,je to uz ozaj len riadna kaloricka bomba a navyse ani nie je taky chutny.
lekvar uvareny rychlo,obsahuje este aj nejake vitaminy,mozno nie zrovna vitamin C,ale ine istotne.ma krasnu farbu a super chuti.
ked to raz vyskusas,nebudes to uz robit inak.uvidis.;)
Majkas
15.07.11,07:33
Zaváram s cukrom, hodiny miešam lekvár a možno zbytočne.[/QUOTE]

veru zbytocne!dnes su uz rozne pripravky,ktore skratia nielen cas pripravy,ale su zarucene tym,ze lekvar pekne zhustne.a naviac,ked sa ovocie vari tolke hodiny,je to uz ozaj len riadna kaloricka bomba a navyse ani nie je taky chutny.
lekvar uvareny rychlo,obsahuje este aj nejake vitaminy,mozno nie zrovna vitamin C,ale ine istotne.ma krasnu farbu a super chuti.
ked to raz vyskusas,nebudes to uz robit inak.uvidis.;)[/QUOTE]


Mna by teda zaujímalo, ako je to najlepšie, lebo by som chcela čo najmenej chémie - ale:
1. ked sa varí iba s cukrom = dlho, stratí farbu aj voňu
2. ked sa varí s Gelfixom -je tam asi dosť chémie, nemám vedomosti, či taká miera chémie je ešte neškodná ??
osky
15.07.11,07:38
Zaváram s cukrom, hodiny miešam lekvár a možno zbytočne.[/QUOTE]

veru zbytocne!dnes su uz rozne pripravky,ktore skratia nielen cas pripravy,ale su zarucene tym,ze lekvar pekne zhustne.a naviac,ked sa ovocie vari tolke hodiny,je to uz ozaj len riadna kaloricka bomba a navyse ani nie je taky chutny.
lekvar uvareny rychlo,obsahuje este aj nejake vitaminy,mozno nie zrovna vitamin C,ale ine istotne.ma krasnu farbu a super chuti.
ked to raz vyskusas,nebudes to uz robit inak.uvidis.;)


Mna by teda zaujímalo, ako je to najlepšie, lebo by som chcela čo najmenej chémie - ale:
1. ked sa varí iba s cukrom = dlho, stratí farbu aj voňu
2. ked sa varí s Gelfixom -je tam asi dosť chémie, nemám vedomosti, či taká miera chémie je ešte neškodná ??[/QUOTE]

uviedla som hore vyssie uz ako som varila-najprv so zelirovacim cukrom,klasickym a to myslim ze je asi najidealnejsie.
potom som skusila aj so zelirovacim cukrom 2:1 ale to uz asi je viac chemie,aj ked neni ani ten zly.
ja osobne budem uz len s normalnym zelirovacim cukrom,je to potom aj dost sladke ,netreba pridavat cukor.
a hlavne,mas raz tolko lekvaru,kolko mas ovocia,lebo mierka je 1:1 a nezvari sa to,takze ti vsetko ostava do poharov.
Katarina
15.07.11,09:01
Ešte jednu podotázku, pri varení džemu odoberáte penu? Niekto ano, niekto nie. Ovplyvní to kvalitu, alebo trvácnosť lekváru, keď sa varí len s cukrom.
adi11
15.07.11,09:15
Ešte jednu podotázku, pri varení džemu odoberáte penu? Niekto ano, niekto nie. Ovplyvní to kvalitu, alebo trvácnosť lekváru, keď sa varí len s cukrom.
..vcera som tiez varila marhulovy lekvar len s cukrom ako aj po ostatne roky a nikdy som neodoberala penu, ta sa aj s vodou pri vareni odpari a lekvar mi vydrzal aj 3-4 roky, akurat, ze po rokoch stmavol, to preto, ze som davala az 70 dkg na 1kg cukru..teraz som davala menej..tak uvidim:)
Katarina
15.07.11,09:31
Tak to si ma potešila, zavárala som prvý krát z veľkého množstva marhulí a neodoberala som penu. Neskôr som sa dočítala na nete, že sa musí odoberať, lebo pena vyplavuje prípadné nečistoty a baktérie. a že lekvár je potom číry a trvácni. Takže žiadna panika ?Ďakujem.
trisestri
15.07.11,10:31
81janka
15.07.11,13:40
Ešte jednu podotázku, pri varení džemu odoberáte penu? Niekto ano, niekto nie. Ovplyvní to kvalitu, alebo trvácnosť lekváru, keď sa varí len s cukrom.
Zo svojho detstva si pamätám tri veci, ktoré ma zaujali, keď moja babička varievala lekvár - prvou bol zaujímavý lis na ovocie, druhou zákaz použiť tú istú lyžičku dvakrát, iba ju znovu a znovu umyť, aby sa do hrnca nedostala ani slinka a treťou neustále opakovanie, že všetku penu treba poriadne vyzbierať a až potom liať džemík do pohárov. Prvý bod som nahradila elektrickým odťavovačom a ostatné dve dôsledne dodržiavam...:):)
Gapo
15.07.11,14:02
My máme radi keď sú v džeme kúsky ovocia, preto ho varím z polovičiek. Keď sú marhule mäkké, stačí ich iba povariť do zhustnutia a zberať penu. Marhule sa rozvaria a keď sa mi zdá džem málo kyslý pridám citrónovú šťavu.
Keď nemám chuť sa zapodievať rozváraním, už skoro rozvarené marhule mixujem ponorným mixérom. Dám do pohárov, prevrátim na viečko a zakryjem na chvíľu. Potom obrátim a nechám ho vychladnúť.
Pena sa odoberá preto, aby bol džem číry.
zuzusa
15.07.11,14:38
Ahoj,aj ja som dnes varila .Celkom jednoduchým spôsobom.Nakrájala som si vykôstkované marhule na menšie kocky,zasipala som ich cukrom a počkala asi hodinku,kým pustia šťavu(zatiaľ si umyješ poháre)a potom som ich rozmixovala a dala variť do hrnca s Gelfixom2:1.Varíš tak asi 15min.Pred dokončením si rozmiešaj v troške rumu prášok proti plesniamHAAS a krátko povar cca 3min.A môžeš plniť.Už sa teším keď ním budem plniť vianočné koláče.
Dáša_
15.07.11,14:51
lekvar uvareny rychlo,obsahuje este aj nejake vitaminy,mozno nie zrovna vitamin C,ale ine istotne.ma krasnu farbu a super chuti.
ked to raz vyskusas,nebudes to uz robit inak.uvidis.;)

zelirovaci cukor a gelfix sme vyskúšali iba raz. A už nikdy viac. Mne z toho razila umelina. Radšej stojim a miešam.
draik
16.07.11,06:17
Ja som gelfix+klasicky cukor skusal tento rok prvy raz pri vareni jahodoveho dzemu a neviem si vysledok vynachvalit (mozem porovnavat s produktom pripravenym klasickym sposobom). Gelfix zachova aj stavu, teda podiel ovocnej zlozky je vo vyslednom produkte vyssi ako pri klasike. Na kg jahod stacilo 300g cukru, aj tak je fest sladky.
Chokma
16.07.11,08:25
No neviem, ja robím džem tak , že pomeliem marhule, zasypem kryštálovým cukrom cca 30dkg na 1kg , ale závisí to od sladkosti marhul, treba ochutnat, premiešam, dám na noc do chladničky, a na druhý den v dvoch hrncoch po troške varím až pokial sa neodlepuje od krajov. A to je podstatne dlhšie ako 6 minut podla prechádzajuceho receptu. Dnes som varila marhulový džem z 8l pomletej masy a babrala som sa s tým 2 hod
Využila som zlepšovak, ktorý som našla tu na proade- využit z plastovej flaše lievik na nallievanie džemu do pohárov, su fakt čisté

Ja ich nemeliem, len porezem na stvrtky, tak sa zachovaju tie kusky. Zasypem cukrom do nasledujuceho dna, ale davam viac cukru - tusim az 60 dkg na kg. A neviem, ci to tu uz bolo - ale po uvareni a naliati do flasiek nenecham len dolu hlavou flasku "zakonzervovat viecko", ale pre istotu este normalne vysterilizujem.
osky
09.07.14,19:10
S Gelfixom som nikdy nezavárala. Počula som, že lekvár pri styku s teplom /palacinka, koláč ../ redne. Je to pravda? Zaváram s cukrom, hodiny miešam lekvár a možno zbytočne.

veru zbytocne!dnes su uz rozne pripravky,ktore skratia nielen cas pripravy,ale su zarucene tym,ze lekvar pekne zhustne.a naviac,ked sa ovocie vari tolke hodiny,je to uz ozaj len riadna kaloricka bomba a navyse ani nie je taky chutny.
lekvar uvareny rychlo,obsahuje este aj nejake vitaminy,mozno nie zrovna vitamin C,ale ine istotne.ma krasnu farbu a super chuti.
ked to raz vyskusas,nebudes to uz robit inak.uvidis.;)

:-D
nemozem uverit ze som toto volakedy napisala...
vidno ze som Bola zaciatocnik.

ja uz tiez nepouzivam ziadnu zbytocnu chemiu,len celkom malo hnedeho nerafinovaneho cukru.
tento rok som uvarila z troch kilov marhul a len z pol Kila cierneho trstinoveho cukru s melasou-a je fantasticky.
varila som klasicky:
vykostkovane marhule som zasypala ciernym cukrom /kupila som ho v bio obchode na slovensku/ a nechala som to v chladnicke cez noc.
potom som to tycovym mixerom mierne zixla a v dvoch nerezvych kastrolikoch po troske zvarala na husty lekvar-to som si zbierala do väcsieho hrnca a ked bolo vsetko zvarene,masu v hrnci som premiesala ,dala na cca 3 minutky prevarit za staleho miesania a plnila som do poharov.
z tych 3 kil mi vyslo len 5 cca 2,5-3 dcl poharkov,ale taky je pravy lekvar.husty a vyborny.
na budue to skusim hodit do rury,uvidim co to spravi.
osky
09.07.14,19:16
pre tych ,ktori radi experimentuju dam este recept ktory som skusala tohto roku.
v At je v obchodoch dostat tzv Zvetschkenröster.
su to vlastne take rozvarene slivy.
da sa to vsak robit j z marhuli alebo visni,tak som to skusila.

dala som na 2,5 Kila marhul,velmi zrelych len 500g cierneho melasoveho cukru/mozete si dat tmavy alebo aj biely,podla chuti/ a dala som to hned varit cele na sporak do hrnca.
za casteho miesania to treba varit na miernom ohni.
vsetko je hotove,ked sa ovocie same oddeluje,ked ho stlacite vareskou.
nie je to kompot a nie je to lekvar.
je to mierne huste,nie vsak tekute,ale nie zvarene na lekvar.
v mase su velke kusky mäkkeho ovocia.cast ovocia sa samozrejme rozpustila.
hned naliat do poharikov,preratit hore dnom a poukladat do deky.na druhy den vybrat z deky a postavit vieckom hore dnom :-)

toto je velmi dobre na teple i studene dezerty ako palacinky,lievance,psenova,krupicova alebo pohankova kasa na sladko,na wafle atd.
v At sa to jedava k tvarohovym alebo zemiakovym knedlickom-gulkam.mnam.
kukučka
09.07.14,20:27
Robievam, už som písala do mojej témy zaváranie so soľou, len večer a nechám stáť do druhého dňa, až potom varím. Podľa druhu ovocia môžeš pridať citr. šťavu.
BXLmiami
10.07.14,03:45
pre tych ,ktori radi experimentuju dam este recept ktory som skusala tohto roku.
v At je v obchodoch dostat tzv Zvetschkenröster.
su to vlastne take rozvarene slivy.
da sa to vsak robit j z marhuli alebo visni,tak som to skusila.

dala som na 2,5 Kila marhul,velmi zrelych len 500g cierneho melasoveho cukru/mozete si dat tmavy alebo aj biely,podla chuti/ a dala som to hned varit cele na sporak do hrnca.
za casteho miesania to treba varit na miernom ohni.
vsetko je hotove,ked sa ovocie same oddeluje,ked ho stlacite vareskou.
nie je to kompot a nie je to lekvar.
je to mierne huste,nie vsak tekute,ale nie zvarene na lekvar.
v mase su velke kusky mäkkeho ovocia.cast ovocia sa samozrejme rozpustila.
hned naliat do poharikov,preratit hore dnom a poukladat do deky.na druhy den vybrat z deky a postavit vieckom hore dnom :-)

toto je velmi dobre na teple i studene dezerty ako palacinky,lievance,psenova,krupicova alebo pohankova kasa na sladko,na wafle atd.
v At sa to jedava k tvarohovym alebo zemiakovym knedlickom-gulkam.mnam.
Osky,toto som dala do zavárania ,volám to lenivé recepty.Môžeš tam dať kombinocie ovocia,najlepšia je jahody marhule a na záver malý štamprlík vhodného alkoholu ako konzervans.
osky
10.07.14,06:02
ok babule.nikde som si to nevsimla tak s to Sem pripla.
:-D
alaya1
10.07.14,06:34
S Gelfixom som nikdy nezavárala. Počula som, že lekvár pri styku s teplom /palacinka, koláč ../ redne. Je to pravda? Zaváram s cukrom, hodiny miešam lekvár a možno zbytočne.

veru zbytocne!dnes su uz rozne pripravky,ktore skratia nielen cas pripravy,ale su zarucene tym,ze lekvar pekne zhustne.a naviac,ked sa ovocie vari tolke hodiny,je to uz ozaj len riadna kaloricka bomba a navyse ani nie je taky chutny.
lekvar uvareny rychlo,obsahuje este aj nejake vitaminy,mozno nie zrovna vitamin C,ale ine istotne.ma krasnu farbu a super chuti.
ked to raz vyskusas,nebudes to uz robit inak.uvidis.;)

:-D
nemozem uverit ze som toto volakedy napisala...
vidno ze som Bola zaciatocnik.

ja uz tiez nepouzivam ziadnu zbytocnu chemiu,len celkom malo hnedeho nerafinovaneho cukru.
tento rok som uvarila z troch kilov marhul a len z pol Kila cierneho trstinoveho cukru s melasou-a je fantasticky.
varila som klasicky:
vykostkovane marhule som zasypala ciernym cukrom /kupila som ho v bio obchode na slovensku/ a nechala som to v chladnicke cez noc.
potom som to tycovym mixerom mierne zixla a v dvoch nerezvych kastrolikoch po troske zvarala na husty lekvar-to som si zbierala do väcsieho hrnca a ked bolo vsetko zvarene,masu v hrnci som premiesala ,dala na cca 3 minutky prevarit za staleho miesania a plnila som do poharov.
z tych 3 kil mi vyslo len 5 cca 2,5-3 dcl poharkov,ale taky je pravy lekvar.husty a vyborny.
na budue to skusim hodit do rury,uvidim co to spravi.


Varim tiez bez chemie, len nedavam cierny, ale biely cukor, nemixujem, len na zaver , ked su marhule uz rozvarene popuicim puciakom na zemiaky. Sterilizovala som poriadne, v hrnci s vodou, tento rok vyskusam v rure.
osky
10.07.14,12:44
ja sterilizujem len v rure.je to super.hodinu na sto stupnov a hotovo.ale davam to este do deky hore dnom,pre istotu .

ale dzemik nie,iba ked robim kompot.dzemik staci do deky hore dnom.
alaya1
10.07.14,12:52
ja vsetko sterilizujem, aj dzem, nemala som ani jeden pokazeny.
kukučka
10.07.14,17:22
Zo svojho detstva si pamätám tri veci, ktoré ma zaujali, keď moja babička varievala lekvár - prvou bol zaujímavý lis na ovocie, druhou zákaz použiť tú istú lyžičku dvakrát, iba ju znovu a znovu umyť, aby sa do hrnca nedostala ani slinka a treťou neustále opakovanie, že všetku penu treba poriadne vyzbierať a až potom liať džemík do pohárov. Prvý bod som nahradila elektrickým odťavovačom a ostatné dve dôsledne dodržiavam...:):)
Ja mám tiež zaváracie rituály, biele ľanové utierky z plachty, zrezané lieviky rôznych veľkostí na nalievanie ba mám aj lekvárovú varešku. :D

Fľaše s vriacim nálevom otáčam až po chvíli a samozrejmosťou sú dlhé rukávy. Mali sme v rodine oparenia, nie síce pri zaváraní, ale som opatrná.
Kvaka
10.07.14,17:41
Včera som varila marhuľový džem, ako inak, s cukrom. Marhule som nakrájala na drobno, po vrstvách som ich presypala cukrom a nechala stáť celý deň. Džem som varila na nerezovej panvici, 4 naberačky asi 10 minút. Uvarený džem som zberala do jednej nádoby. Keď som mala uvarenú asi polovicu, zvyšok som rozmixovala a povarila som to už o dve minúty kratšie. Až po zamiešaní a ohriatí celého džemu som plnila poháre. Zavreté poháre tiež ešte sterilizujem cca 5 minút.
kukučka
10.07.14,17:48
Človek sa učí aj na staré kolená, tento spôsob nepoznám.
Dáša_
12.07.14,14:32
spýtam sa k tomu "lenivému ovociu" - nie je to podobné ako pečený čaj? Akurát že ten som robila v zakrytom pekáči v rúre, bez miešania. Krájala som také ovocie, aké aktuálne bolo, rôzne zmesky.

A keďže sú u nás tento rok marhule hodne drahé, tak miesto marhuľového lekváru som uvarila z akciových nektariniek a ringlot. Je taky hode kyselkavý, ale doma vyhlásili, že je fajn
Katy a R
12.07.14,16:01
len ja by som si dovolila upozorniť na jednu vec - že ak chcete hustý dźem - tak nie je celkom vhodné prezreté ovocie - kvôli obsahu pektínu treba pridať aj "zelenšie" ;)
no a také základné delenie
- džem - z celého, resp posekaného ovocia, ako Anička písala, ku koncu pridať ešte čerstvé
rôsol (marmeláda) z ovocnej šťavy - klasický príklad ríbezľový, malinový ..
lekvár - ako aj janka vyššie písala - že babka mala zaujímavý lis
keď je dobrá slivková sezóna - moja sestra varí fantastický - má na to aj špeci nádobu - reaktor;) si zoberiem lyžicu a 7 decový pohár, zožeriem naraz, ak ma nikto nezastaví :)
...
a našla som aj užitočný link k tomu https://www.google.sk/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=3&cad=rja&uact=8&ved=0CDMQFjAC&url=http%3A%2F%2Fwww.gastroslovnik.sk%2Fgastro-sprievodca%2Fgastro-sprievodca-detail%2Fzelirovanie-vyroba-marmelad-dzemov-alekvarov%2F&ei=TknBU8qnJcXX7AbUvIDYDg&usg=AFQjCNGvsM16Ro2tAQxXlqGV1LhVY_Rspw&bvm=bv.70810081,d.ZGU
Dáša_
12.07.14,17:01
inak, keď spomínate slivkový, u nás sa varieva taký echt slivkový - máme na to kotol so špecialnym miešaním a mieša sa celý deň, celorodinná udalosť. Zvyčajne sa takto spacujú 2-3 košíky sliviek. A varí sa samozrejme bez cukru, len taký natur.
Dáša_
13.07.14,05:52
Teda, tuším som túto tému parádne zamrníkovala, ale čo už - pridám ešte recepty, keby niekto chcel niečo netradičné, napríklad slivkový s makom alebo melónovo-limetko-mätový :) http://www.dulce-de-leche.eu/search/label/D%C5%BEem%C3%ADky

a ešte otázka - nemáte náhodou niekto typ na malé zaváracie poháriky? Také max 2 dcl. Máme tuším všetko iba 3 dcl, menšie som asi porozdávala spolu s výrobkami. A teraz, keď robím také menšie dávky, tak nemám na rozdávanie...
wirgi
13.07.14,06:06
Ja si odkladám všetky malé fľaše, keď niečo kúpim napr. z horčice, tatárskej, chrenu ...
a keď niečo dám deťom nezabudnem aj 2x pripomenúť, že prázdne fľaše vrátiť :D
Dáša_
13.07.14,06:19
Ja si odkladám všetky malé fľaše, keď niečo kúpim napr. z horčice, tatárskej, chrenu ...
a keď niečo dám deťom nezabudnem aj 2x pripomenúť, že prázdne fľaše vrátiť :D
no to sa odkladá aj u nás - ale v rámci prepočítavania ceny skončíme napríklad u horčice a u tatárky vždy pri väčšom balení :D - a tak sa malé poháriky míňajú. Keď bol junior malý,tak sme mali aspoň z detskej výživy - ale na tie potom nejak nechceli pasovať vrchnáky. A teraz to už dávno neje - respektíve malý pohárik by nestačil :)

medzitým som našla toto http://eshop.bricol.sk/ tuším si tam vyberiem
lujza.j
13.07.14,07:30
Daška fajn stránka..len kopec veci nie je skladom alebo jeden kus.....ak by niekto potreboval tmavé fľaše s tým pákovým uzáverom....nemci majú niektoré druhy piva v takých....ak by niekto z okolia z rodiny tam bol....
BXLmiami
13.07.14,07:41
spýtam sa k tomu "lenivému ovociu" - nie je to podobné ako pečený čaj? Akurát že ten som robila v zakrytom pekáči v rúre, bez miešania. Krájala som také ovocie, aké aktuálne bolo, rôzne zmesky.

A keďže sú u nás tento rok marhule hodne drahé, tak miesto marhuľového lekváru som uvarila z akciových nektariniek a ringlot. Je taky hode kyselkavý, ale doma vyhlásili, že je fajn
Nie.Dáš do hrnca ovocie,presladíš,necháš do druhého dna,5min prevrieť,trochu vhodného alkoholu.Fantázii sa medze nekladú.
Katy a R
13.07.14,10:39
BXL - veľmi dobrý nápad s tým alkoholom! - vidno, že si odborníčka :) zatiaľ som nie - ale určite vyskúšam! :)
kukučka
21.07.14,01:37
Babičky, nepamätáte si na lekvároch kolieska pergamenu? Tie veru boli namočené do alkoholu.
Dáška, neskúšala si poprosiť v družine, alebo v reštaurácii? Výhoda malého mesta, u nás zbierajú a rozdávajú. A v KK sú staré dobré domáce potreby so širokým sortimentom viečok, napíš ss, pošlem.
Dáša_
21.07.14,05:37
Babičky, nepamätáte si na lekvároch kolieska pergamenu? Tie veru boli namočené do alkoholu.
Dáška, neskúšala si poprosiť v družine, alebo v reštaurácii? Výhoda malého mesta, u nás zbierajú a rozdávajú. A v KK sú staré dobré domáce potreby so širokým sortimentom viečok, napíš ss, pošlem.
som tam objavila také úžastné šesťhranné poháriky, necele 2 dcl. Prvu davku som uz minula :D, tak dnes posielam manzela osobne pre dalsiu varku. No nesetrim, ale páči sa mi. A rovno som si objednala aj 1/4l fľašky na sirupy. Tych som tiež už pár urobila, tak toto aspon zasterilizujem.
Trochu hyrim :) zavaranie je jedna z mála veci, ktorú tento rok dokážem ako tak robiť, tak sa zabávam :)
teraz ešte porobiť pekne etikety a budem spokojná - môžem rozdávať :)