tetrisss
10.07.09,21:54
Postrehli ste zase vlnu spekulacie s telefonovanim? Najdete si neprijaty hovor z nejakeho cisla, pripadne vam niekto po anglicky zavola a akoze ho to prerusi, no ako volajuci predpoklada, vela ludi zavola, lebo co ak a tam je nejake audiotextove cislo, co vam spapa vela bubakov. Jedno take vam davam do pozornosti:+14161234567, cize tam nevolat:---
Manual
10.07.09,20:03
Postrehli ste zase vlnu spekulacie s telefonovanim? Najdete si neprijaty hovor z nejakeho cisla, pripadne vam niekto po anglicky zavola a akoze ho to prerusi, no ako volajuci predpoklada, vela ludi zavola, lebo co ak a tam je nejake audiotextove cislo, co vam spapa vela bubakov. Jedno take vam davam do pozornosti:+14161234567, cize tam nevolat:---
Tak to sa mi nemôže stať, pretože mám blokované všetky odchádzajúce hovory mimo SR a do mobilných sietí a tiež na audiotextové čísla.
Ak potrebujem volať mimo SR, tak si to odblokujem. A toto by som doporučoval každému a nebudete prekvapení vysokým účtom :D
luigi72
10.07.09,21:15
Ja zasadne nevolam spat na nezname cislo. Ak chce niekto nieco odo mna, nech zavola este raz. A hlavne nevolam na nezname zahranicne cisla...
alla66
10.07.09,21:38
Postrehli ste zase vlnu spekulacie s telefonovanim? Najdete si neprijaty hovor z nejakeho cisla, pripadne vam niekto po anglicky zavola a akoze ho to prerusi, no ako volajuci predpoklada, vela ludi zavola, lebo co ak a tam je nejake audiotextove cislo, co vam spapa vela bubakov. Jedno take vam davam do pozornosti:+14161234567, cize tam nevolat:---
tiež som mala hovor v noci z čísla +393193269056.. prijala som, ticho, po pár sekundách ukončený...Tiež to nie je naše číslo...bol to omyl?
marko182
11.07.09,11:58
Predpokladam, ze o domacich (slovenskych) telefonnych cislach uz ludia maju aspon aky-taky prehlad a rozoznaju pevnu linku alebo mobilne cislo od audiotexu.
Pokial ide o zahranicne cislo, tak pridam niekolko tipov:

- pozriet si medzinarodnu predvolbu a zistit, z akej krajiny to cislo pochadza
- zamysliet sa nad tym, ci poznam v danej krajine niekoho, kto by mi odtial mohol volat
- preverit si o ake telefonne cislo ide (pevna linka, mobil, audiotex, ine..)
- pouzit zdravy rozum po zvazeni predchadzajich krokov

Na preverenie, o aky typ cisla ide, aj z ktorej krajiny pochadza je uzitocny napr. tento link (cislo treba zadat aj s medzinarodnym prefixom napr. +421):

http://www.numberingplans.com/?page=analysis&sub=phonenr
marko182
11.07.09,12:00
tiež som mala hovor v noci z čísla +393193269056.. prijala som, ticho, po pár sekundách ukončený...Tiež to nie je naše číslo...bol to omyl?

talianske mobilne cislo, tak porozmyslaj, ci si na minulorocnej dovolenke nedavala cislo nejakemu juzanskemu krasavcovi :D
alaya1
11.07.09,12:13
:):):):)
alla66
11.07.09,12:18
talianske mobilne cislo, tak porozmyslaj, ci si na minulorocnej dovolenke nedavala cislo nejakemu juzanskemu krasavcovi :D
Marko182, hádam nežiarliš?:D Nepamätám si....:mee:
marko182
11.07.09,12:22
Marko182, hádam nežiarliš?:D Nepamätám si....:mee:
mimotemy jasne, ze nie, ja ti doprajem aj dvoch ;) len aby si potom doma nemala "taliansku" domacnost :D
alla66
11.07.09,14:11
mimotemy jasne, ze nie, ja ti doprajem aj dvoch ;) len aby si potom doma nemala "taliansku" domacnost :D

mimotemyMarko182, uvediem ťa na pravú mieru:)...každej žene vyhovuje
k šťastiu jeden muž, špekulovať nad inými nemá zmysel...

to je ako s kameňom...ak máš na krku jeden kamienok, neutopíš sa.
Ale ak si ich priviažeš na krk viac, potopíš sa pod hladinu a dostať sa na povrch je veľmi ťažké. Keďže neviem plávať,:mee: som skromná,:cool: stačí mi jeden kamienok:D:):---zlezaradil
marko182
11.07.09,14:46
mimotemyMarko182, uvediem ťa na pravú mieru:)...každej žene vyhovuje
k šťastiu jeden muž, špekulovať nad inými nemá zmysel...

to je ako s kameňom...ak máš na krku jeden kamienok, neutopíš sa.
Ale ak si ich priviažeš na krk viac, potopíš sa pod hladinu a dostať sa na povrch je veľmi ťažké. Keďže neviem plávať,:mee: som skromná,:cool: stačí mi jeden kamienok:D:):---zlezaradil

mimotemy s tym, ze KAZDEJ zene vyhovuje k stastiu jeden muz, si nie som tak celkom isty... ale to je na inu debatu...
kazdopadne suhlasim s tym kamienkovym prirovnanim a ten tvoj kamienok/tvojho kamienka pozdravujem ;)
a uz ticho, lebo nas nejaki ujovia a tety moderatori zbiju za nase nekonstruktivne debaty :D
skjerry
13.07.09,13:07
číslo s talianskou predvoľbou volalo aj kamarátke do firmy, našla ho na googli ako podvodné číslo, čiže predpokladám, že to je toto isté. Nám do firmy volávalo neznáme číslo, zdvihnem a ozve sa už iba tón. Prestala som to dvíhať a zatiaľ pokoj.
PotPalo
13.07.09,23:18
Mne takto niekto zvonil o 23:30, už som zaspával, a keď som to zdvihol, ozývalo sa iba trojstupňové pí-pí-pí. Tiež mi takto isto zvonil cez deň. Myslel som, že dajaká porucha operátora, či čo...
Nemám aktivovaný CLIP, takže číslo neviem, ale aj keby som vedel, tak naň rozhodne nebudem volať! Môj kredit je vždy okolo nuly, takže zlodeji aj tak nemajú šancu:D.
Tamila
09.08.09,12:43
tiež som mala hovor v noci z čísla +393193269056.. prijala som, ticho, po pár sekundách ukončený...Tiež to nie je naše číslo...bol to omyl?
mala som volanie cez deň z podobného čísla: +393193269058
zdivhla som ihneď a ozval sa obsadzovací tón.
inajana
27.02.10,21:42
Nestalo sa vám v tomto ŠPORTOVOM období, že vám prišla SMS z NEZNÁMEHO TEL.Č. s textom:
"som na zápase zakyvam ti dotoho slovensko"
alebo
"Vstavaj v bare som sama čo fandim ;-( "
??
www
http://www.numberingplans.com/?page=analysis&sub=phonenr
mi to označilo ako MOBIL. OPERÁTOR v KANADE ...
Laco-monter
28.02.10,00:52
Tiež sa nedajte nachytať na rozprudenie mrtvych diskusii na

porade.sk, do ktorých nikto už viac ako pol roka nevložil žiadny príspevok.

napríklad.
Eulalia
28.02.10,07:10
Tiež sa nedajte nachytať na rozprudenie mrtvych diskusii na

porade.sk, do ktorých nikto už viac ako pol roka nevložil žiadny príspevok.

napríklad.

... som nevedela, že sa to nesmie...:eek::confused::eek::confused:
Asi si znovu musím prečítať Etiketu:eek:
uno81
01.03.10,12:27
... som nevedela, že sa to nesmie...:eek::confused::eek::confused:
Asi si znovu musím prečítať Etiketu:eek:

Samozrejme,že sa to smie..len poniektorí nám závidia ten záujem aj o staršie témy:confused::)
Cez túto tému som sa "prelúskala" daľšími tromi a nebolo to na zahodenie,ako si Lacko myslí:-))))
sito
01.03.10,23:25
... som nevedela, že sa to nesmie...:eek::confused::eek::confused:
Asi si znovu musím prečítať Etiketu:eek:

Ale môže. To neznamená, že téma, ak bola šesť mesiacov bez príspevku nie je aktuálna. Také ročné vyúčtovanie za byt, každý rok je nové, iné, ale nikdy to nie je mŕtva diskusia. Oproti Tebe je tu Laco nový. Preto trepe.
misoft
01.03.10,23:49
A podľa mňa - diskusia je už vtedy "mŕtva", ak je uzamknutá! Dovtedy je živá a len si tak "vegetí":D:D a čaká.
Eulalia
02.03.10,16:58
Samozrejme,že sa to smie..len poniektorí nám závidia ten záujem aj o staršie témy:confused::)
Cez túto tému som sa "prelúskala" daľšími tromi a nebolo to na zahodenie,ako si Lacko myslí:-))))


Ale môže. To neznamená, že téma, ak bola šesť mesiacov bez príspevku nie je aktuálna. Také ročné vyúčtovanie za byt, každý rok je nové, iné, ale nikdy to nie je mŕtva diskusia. Oproti Tebe je tu Laco nový. Preto trepe.


A podľa mňa - diskusia je už vtedy "mŕtva", ak je uzamknutá! Dovtedy je živá a len si tak "vegetí":D:D a čaká.

Priznávam, že ten môj príspevok bol myslený ironicky. Všade sa tu sťažujeme, že sa nehľadá, že sa len zakladajú nové témy na veci, ktoré tu už boli otvorené. A podľa môjho názoru aj ten posledný príspevok, pridaný po pol roku, bol správne vložený. Bol s aktuálnym problémom, ale nebola naň zbytočne otváraná téma, keďže niečo podobné tu už bolo.;)
uno81
03.03.10,17:26
Ale môže. To neznamená, že téma, ak bola šesť mesiacov bez príspevku nie je aktuálna. Také ročné vyúčtovanie za byt, každý rok je nové, iné, ale nikdy to nie je mŕtva diskusia. Oproti Tebe je tu Laco nový. Preto trepe.

Správne sito:)zdravím Ta po dlhšom čase;);)
a to vyúčtovanie za byt ani nespomínaj..lebo zas tu bude rozsiahla diskusia:---:---:---už sa na to teším:rolleyes:
sito
04.03.10,10:28
Správne sito:)zdravím Ta po dlhšom čase;);)
a to vyúčtovanie za byt ani nespomínaj..lebo zas tu bude rozsiahla diskusia:---:---:---už sa na to teším:rolleyes:

Tiež zdravím, za tri mesiace to vypukne. PORADA trocha ožije.
uno81
04.03.10,11:56
Tiež zdravím, za tri mesiace to vypukne. PORADA trocha ožije.

Myslím,že ani nebudem otvárať novú tému:---:---:---Ja len čakám na koeficienty pri vode:rolleyes: a hlavne ma zaujíma kúrenie a merače:---:---:---a šupla som otázku v téme,kde si naposledy písal..a rozpočítaní tepla---:):)ale utekám het s týmito rečami,lebo toto je :::mimotemy :---:---
alaya1
17.03.10,11:12
Tak mne sa dnes stala prihoda, ktora mi dobre dvihla tlak.:mad:
Otvorim emailovu schranku a tam faktura na 55 euro, ze mam zaplatit za vyuzivanie stranky www.basnici.sk.
faktura bola na meno ineho cloveka ako som ja, aj ulica a mesto boli bludne slova, ktore nic neznamenali.
Tak by ma zaujimalo, ako mozu zasielat mi "VYZVU" na zaplatenie faktury, ked ja som si nic neobjednala, nic som nepodpisovala.
Ako prisli na moju emailovu adresu, to im staci, ak tam niekto nieco napise, pouzije email niekoho ineho a hned faktury posielaju, OTRASNE,
dalid
17.03.10,12:13
alaya1
17.03.10,14:18
Dakujem, citam to..
uno81
18.03.10,11:41
alaya1 - riesi sa to v sekcii pocitace:
http://www.porada.sk/t123235-problem-s-web-strankou-basne-portal.html

A myslím,že to už aj v telke riešili v správach na Markíze..otrasné:D:D
Antea
17.10.10,05:06
Dobré ráno všetkým, neviete náhodou čo sú za čísla začínajúce 0900. Toiž niekto mi volal večer na pevnú linku, kým som došla z pivnice k telefónu prestalo zvoniť a asi po hodine mi došla správa, že mám zavolať na takto začínajúce číslo. Nikto z mojich známych ani rodiny takéto číslo nemá tak neviem. Ale predsa ma to trápi, čo keď, no druhý krát už nevolal. Možno vyvolával celý deň, no nikto nebol doma. Ďakujem.
pepsikova
17.10.10,05:41
..a tá sms ti kam prišla?..na mobil?.....ten ""niekto" sa určite k mobilu dostane, aby ti poslal sms, keby to bolo pre teba dôležité...ale asi nie je,tak sa tým netráp...
arizona
17.10.10,05:42
Dobré ráno všetkým, neviete náhodou čo sú za čísla začínajúce 0900. Toiž niekto mi volal večer na pevnú linku, kým som došla z pivnice k telefónu prestalo zvoniť a asi po hodine mi došla správa, že mám zavolať na takto začínajúce číslo. Nikto z mojich známych ani rodiny takéto číslo nemá tak neviem. Ale predsa ma to trápi, čo keď, no druhý krát už nevolal. Možno vyvolával celý deň, no nikto nebol doma. Ďakujem.
Služba Prémiové číslo 0900 umožňuje poskytovať informácie alebo služby cez telefón, za ktoré vaši volajúci zákazníci platia špeciálnu zvýšenú cenu.
http://www.t-com.sk/Default.aspx?CatID=167§ion=smallbusiness
pepsikova
17.10.10,06:11
...aha!...žeby vedeli, že Antea nemá kam vyhodiť peniaze?..
hubatá
17.10.10,06:14
Nie je to síce o telefonovaní, ale takisto vás môžu oklamať pri objednávaní časopisu:
"Pani XY" vyhrali ste napr. časopis "Blbníček" gratulujeme..... dajte nám vašu adresu a my vám ho pošleme!!!!

Vy dáte adresu a ani si neuvedomujete, že druhá strana to už považuje za záväznú objednávku a budú vám chodiť faktúry, upomienky, vyhrážky exekútora...... no proste klasika.
A nachytajú vás ale bohužiaľ na atraktívne časopisy (slovenské aj české) čo s tým záväzným predplatným nemajú nič spoločné, a vaše euráče by im ani na účet neprišli.
Maruška54
17.10.10,06:32
a ešte sú aj urazení ak ich produkt odmietnete a chcú od vás vedieť prečo ako nedávno pani z jedného nemenovaného vydavateľstva
buchač
17.10.10,07:27
Neviem teraz , či aj iné metódy sa už nevyskytli .

Prišla mi SMS so správou :


Vážený zákazník . ku dňu 12.10.2010 evidujeme Váš dlh vo výške 11,00 € .-
Prosíme o úhradu na účet číslo ..................................tam a a tam do 14 dní .

t.č. 080111363

Zaujímavé je to , že odosielateľ správy je telefónne číslo a nie nejaká organizácia , firma , obchod ....:confused:
A prehľad o svojich platbách mám , takáto cifra sa tam nevyskytuje .
sito
17.10.10,08:05
Vydely ste Šaplina??? Moderna doba, pred sto rokmi. Ja nie, ale vydel som ho po padesiatych rokoch. Ked odisiel od pásu, ešte mu ruky lietali. Ford mal radosť, že nacvičuje aj mimo práce. Pomohol mu, k blahobytu. Vzájomne.

Auto je výdobytkom tej doby, dnes je potrebné ako toaletný papier, ten sa hodí vždy, aj sa kradol.

Kradne sa aj teraz. Ale moderná doba, počítač, mobil, kto by chybil? Ale je aj doba splatnosti, upomienka, exekútor. Kto nie je svojich účtov tútor, máva v prňaženke vietor. Vietor fúkne zlava, sprava, koho potom boli hlava?

Moderná doba, ale princíp je ten istý, vlastník, by mal byť neistý a všetko si o svojom, všetko priebežne zistí a nepočúva drísty.
uno81
17.10.10,08:10
..a tá sms ti kam prišla?..na mobil?.....ten ""niekto" sa určite k mobilu dostane, aby ti poslal sms, keby to bolo pre teba dôležité...ale asi nie je,tak sa tým netráp...

sms jej mohla predsa prísť aj na pevnú:)
Antea
18.10.10,11:22
sms jej mohla predsa prísť aj na pevnú:)
Áno prišla mi na pevnú linku. Nemohla som sa ozvať skôr len dnes. Ďakujem. Samozrejme som to nechala plávať, veď naozaj keby to bolo dôležité tak zavolajú ešte raz.
evaj63
18.10.10,17:43
Spetne nevolám okrem rodiny a pár známych nikomu. A už vobec nie na neznáme číslo. Však ked' ma niekto potrebuje, zavolá znovu, ked' mu na prvý krát nezdvihnem. Nie som otrokom žiadneho telefonu.
Halli
18.10.10,18:40
Kukám, že téma bola založená pred rokom a ja mám neprijatý hovor z tohto čisla spred pár dní...no super...ale tiež nevolám na takéto pofidérne čísla ;)
marleau
18.10.10,18:50
Nechápem,prečo v tomto sk... bazmekistane nie sú úrady schopné proti tomu zasiahnuť.
To sa fakt v tejto "vyspelej" civilizácii plnej chrapúňov toleruje,že kto sa dá nachytať ,tomu tak treba a je to jeho chyba?
Aj ten,kto sa nechá zavraždiť,tak je to jeho chyba?
Táto prašivá politika (nechcem menovať skupinu,lebo ma obvinia) myslí len na peniaze.Zo všetkého vytiahnuť peniaze,hold je veľa ľudí na svete,treba polovicu vykynožiť a ostatných zotročiť.Najprv však na nich dobre zarobiť.
Preto nechodím voliť.
Halli
18.10.10,18:59
Nechápem,prečo v tomto sk... bazmekistane nie sú úrady schopné proti tomu zasiahnuť.
To sa fakt v tejto "vyspelej" civilizácii plnej chrapúňov toleruje,že kto sa dá nachytať ,tomu tak treba a je to jeho chyba?
Aj ten,kto sa nechá zavraždiť,tak je to jeho chyba?
Táto prašivá politika (nechcem menovať skupinu,lebo ma obvinia) myslí len na peniaze.Zo všetkého vytiahnuť peniaze,hold je veľa ľudí na svete,treba polovicu vykynožiť a ostatných zotročiť.Najprv však na nich dobre zarobiť.
Preto nechodím voliť.

odpovedal si si hneď v prvej a druhej vete :D...ale ja to beriem pozitívne...je to ako školenie...kto nepochopí na prvý krát, okašle sa znova :D

každé školenie niečo stojí:rolleyes:


PS. inak s tebou súhlasím, ale márne sa snažím nájsť odpoveď......................:cool:
marleau
18.10.10,19:08
Nejde o to,či sa okašle.Ak je zvýšená taxa,má byť na to upozornený.

Keby som chcel,na ľudskej debilite zarobím milióny,ale charakter mi nedovolí okrádať,aj keď baranov je na svete dosť,čo by si to zaslúžili.
uno81
20.10.10,07:26
Kukám, že téma bola založená pred rokom a ja mám neprijatý hovor z tohto čisla spred pár dní...no super...ale tiež nevolám na takéto pofidérne čísla ;)


to je pekne napísané:):):)
uno81
20.10.10,07:30
Mne včera volali z +421 906061000,,až na tú predvoľbu štátu je tohto čísla plný net:rolleyes:
nedopo
28.10.10,10:27
Mne zazvonili z tohto čísla:
+37091003359
Po preverení na http://www.numberingplans.com/?page=analysis&sub=phonenr:

Note: This telephone number is most likely a Lithuania number. Specific information on this number range is not available. This might mean that this particular telephone number does not exist. Should this be incorrect, be sure to notify us.
alla66
09.11.10,18:10
Upozornenie z MV SR !!!
>
> Na mobile sa Vám objaví číslo – neprijatý hovor, môže byť, že aj bez zazvonenia .
>
> Vlastník mobilu, ktorý obdrží hovor, ktorého začiatočné čísla sú :
>
> +39., +390., +391., +392., +393., +394
>
> .
>
> ( v konkrétnom prípade to bolo číslo : +393193260045,
>
> nech ho vymaže, lebo v opačnom prípade, keď ho vytočí, stáva sa obeťou
>
>
>
> a jedným volaním je „ľahší” o viac ako
>
> 7,- €.
>
> !!!!!
>
> Nebezpečenstvo pri MSN – podvod :
>
> Pozor na IQ testy
>
> , ktoré sa zvyknú zjaviť na Windows Live Messengeri
>
>
>
> Je to podvod.
> Keď kliknete a vyplníte test, bude si od Vás pýtať telefónne číslo,
>
> aby Vám zaslali výsledok.
> Ak ho zadáte a zadáte tlačidlo ĎALEJ, obdržíte SMS-ku.
> V tomto momente Vám strhnú cca
>
> 4,- €
>
> z karty alebo paušálu.
> Týmto pádom ďalej už sa o žiaden IQ test nejedná, ale týždenne
>
> Vám bude táto čiastka strhávaná a
>
> je veľmi obtiažne sa tohto zbaviť.
>
>
>
> Ďalšie upozornenie :
>
> Pozor na číslo začínajúce na
>
> +4478
>
> ...
> Nedvíhajte, ak máte z tohto čísla hovor, ani naňho nevolajte,
>
>
> môže Vás to totiž stáť aj 80,- €.
>
> Tieto hovory sa vyskytujú hlavne vo večerných hodinách.
>
MacoLM
09.11.10,18:18
ziadne incorect. stacilo si pozriet na telekomunikacnom urade Litovskej republiky, ze to tie cisla patria medzi tarifovane cisla tzv. "adult services" - takze zrejme eroticke audiotextove linky.
lusielaL
10.11.10,10:17
Mne zazvonilo cislo so zaciatkom+38....mam ho niekde zapisane,hned som volala operatorovi a ubezpecili ma ze ked som len zodvihla nemalo by mi nic stiahnut.A ak nieco,poslu to na presetrenie...Do teraz som bola este o tomto neinformovana a moja dôvercivost zase poklesla.
220870
10.11.10,12:03
Podozrivé čísla nedvíham.Na neprijaté pokial ich nemám v zozname spätne nereagujem.Mám zablokované auditexy stanovené max prevolané limity.
marko182
10.11.10,15:51
> Ďalšie upozornenie :
>
> Pozor na číslo začínajúce na
>
> +4478
>
> ...
> Nedvíhajte, ak máte z tohto čísla hovor, ani naňho nevolajte,
>
>
> môže Vás to totiž stáť aj 80,- €.
>
> Tieto hovory sa vyskytujú hlavne vo večerných hodinách.
>

+4478 je uplne normalna predvolba mobilnych sieti vo Velkej Britanii, takze toto je hlupost.

Vo vseobecnosti plati, ze pokial nie ste v roamingu, tak sa za prijate hovory neplati, nech su z akehokolvek cisla. Takze volat vam moze ktokolvek a nebudete za to platit. Ine je, pokial by ste chceli volat naspat.
Valcake
11.11.10,00:35
...no ako vidím, je nás čím ďalej, tým viac, ešteže som nedvihla. Dík za upozornenie, odteraz sa lepšie pozriem na číslo...
Maya1
14.06.11,12:54
Dnes ma niekoľkokrát prezváňa číslo +421904 695 847. Samozrejme, mysliac si, že musím zavolať naspäť, že ma niekto potrebuje, som zavolala späť. Nik sa neozval , bolo len ticho. Potom ma napadlo, že to vygúglim a som nemilo prekvapená. Dúfam teda, že týmto príspevkom povzbudím poraďákov k ostražitosti, aby , ako hovorí téma, sa nedali nachytať. Som zvedavá, koľko príde vo faktúre za 9 sekúnd hovoru.
alla66
14.06.11,13:00
Toľko, koľko ťa stojí 9sek. hovoru na TM:)volala si na SK číslo...
Maya1
14.06.11,13:10
dám vedieť... pekný deň
Ivenka
09.11.11,19:13
Určite si niečo vyhrala a chcú Ti odovzdať darček hahahahahahahaha
Fanda77
19.12.11,18:06
Lidi díka za informacie :) Našel jsem stránku http://tellows.cz , na které má každý možnost napsat taková telefonní čísla! Čím větší bude databanka čísel, tím méně snad takových podvodů bude... Lidi, mušíme si pomáhat :) !!! :cool:
misoft
19.12.11,18:18
Je sranda, že je to tzv. číslo T-Mobile (či ako sa to teraz volajú) zo Slovenska a tá "stránka" určuje
Podrobnosti k telefonnímu číslu Telefonní číslo: 0421-904695847
Majitel a adresa: Podrobnosti (http://www.tellows.cz/inhalt/informace/zpetne-hledani/?num=+421904695847)
Město: Bremen - Německo
Ani tá stránka nie je boh vie čo.
trisestri
19.12.11,18:47
toho tyzdna nam volali 2 take cislo-dakujem vsetkym ktory ich dali na net a pomohli tomu aby nenaleteli dalsi ludia podvodnikom
alla66
19.12.11,19:35
Ďalšie číslo do zoznamu je +421517089001....slečna mala príjemný hlas, no zarazilo ma, že mi volá na utajené číslo:confused:


....ešteže máme strýčka Googla http://www.kdovolal.net/421517089001/
aktaK
05.04.12,12:49
+421233322274
neviete náhodou zistit, komu patrí toto cislo? pred hodinou mi prezvanali, neviem, ci je to podvod - pre istotu som nezodvihla, a teraz rozmyslam, ci to nie je trebars DU, SP, VsZP :o)
je to cislo z mobilu, alebo predvolba bratislava? surfujem, ale nic nenachádzam...
marko182
05.04.12,12:53
+421233322274
neviete náhodou zistit, komu patrí toto cislo? pred hodinou mi prezvanali, neviem, ci je to podvod - pre istotu som nezodvihla, a teraz rozmyslam, ci to nie je trebars DU, SP, VsZP :o)
je to cislo z mobilu, alebo predvolba bratislava? surfujem, ale nic nenachádzam...

Komu cislo patri neviem, ale je to bratislavska pevna linka.
Za prijate hovory sa neplati (pokial nie si v roamingu), takze mozes dvihat aj cisla, co nepoznas.
aktaK
05.04.12,12:57
hm, dakujem za odpoved, ale tie 333 a tie 222 za sebou v prvom momente zaposobili velmi podozrivo, tak som to zrusila..
marko182
05.04.12,13:05
Taketo cisla si vacsinou zarezervuju vacsie firmy a institucie (banky, poistovne, ...), lebo su to lahko zapamatatelne cisla. Takze nemusis sa ich bat :)
aktaK
05.04.12,13:07
dakujem
marko182
05.04.12,13:12
Presne cislo, co si spominala, som nenasiel. Ale ked si pozries tuto stranku:

http://www.trexima.sk/new/kontakt.php

tak vsetky cisla u nich zacinaju rovnako 333 222 xx. Takze to mohol byt hovor od nich.
aktaK
05.04.12,13:18
marko, BINGO!
mam pocit, ze im stvrtrocne posielam nieco take, ako hlasenie o zamestnanosti - statistiku, zvlastne, ze ma kontaktuju telefonicky..
dakujem!!
marko182
05.04.12,13:22
Mozno ti chceli podakovat za tu statistiku a popriat pekne sviatky :) ale som rad, zahada vyriesena.
veronikasad
05.04.12,13:24
Mozno ti chceli podakovat za tu statistiku a popriat pekne sviatky :) ale som rad, zahada vyriesena.
Poďakovanie to určite nebolo, skôr nejaká chyba vo výkaze ...
marko182
05.04.12,13:27
Poďakovanie to určite nebolo, skôr nejaká chyba vo výkaze ...

Aha, tak to asi len ja som divny a obcas aj podakujem :)