dansuľ
14.07.09,10:55
Viete poradiť, ako sú pravidlá pri mrazení varených jedál? čomu sa vyvarovať, alebo aké varené jedlo je najlepšie dať do mrazničky? Vďaka za každú radu.
trisestri
14.07.09,17:52
arizona
15.07.09,06:47
osky
15.07.09,07:54
ziadne pravidla nepoznam ale ja mrazim co pride pod ruku.napr.:

vcera som dusila kurca na hubach-muz prisiel dom ov-vraj naco v takom teple varim,da si len nieco studene-chlieb,salamu......
vzala som si kelimky od velkeho veta,vychladnutym kurcatom naplnila,zatvorila a sup do mrazaku.

tak je to zo vsetkym,co sa nezje.

pecene,dusene,surove mäso.
omacky,polievky,dokonca i ked mam vela vypeku z peceneho mäsa a nechcem to vyhodit,dam to do kelimka zamrazit a potom to pouzijem na omacku alebo na podliatie miesto vody.....

min.tyzden sme piekli kapra,kedze sme len dvaja polka nam zostala.supla som to do dozy s vrchnakom a zamrazila.vsetko okrem zemiakov a jogurtov sa da mrazit.dokonca i tvaroh,i ked do kolacov ho uz pouzit tazko,ale ako dezert je bezchybny.
mne to ohromne vyhovuje,chodim z prace domov az vecer ,nemam cas vyvarat.ked mam volno ,uvarim viac a rozdelim na porcie-muz si len vatahuje z mraznicky.
naviac to ma tu vyhodu,ze ma skoro kazdy den nieco ine a nie,ze sa navari do velkeho hrnca jedna vec a musi to jest cely tyzden.....:)
barancek
23.07.09,20:13
hlavne bez kosti
tutiola
24.07.09,12:46
Súhlasim s osky, len s tymi hubami by som radila opatrnejšie. Ak ostane voľačo na hubách, tak huby vybrať, zvyšok zmraziť a pri ďalšom použití buď urobiť čersté huby, alebo tam bude iba chuť po hubách. Teraz viac preferujem niektoré druhy jedal zmrazených v surovom stave. Takto si ukladám do mrazničky napr. plnený kapustný list (u nás sú to holubky), ktoré si ukladám do kelimkov tupperware a keď ich potrebujem, tak jednoducho uložim do hrnca zmrazené, zalejem paradajkovým pretlakom zriedeným s vodou a uvarím ako čerstvé. Ak sa mi zvyši ryžovo-mäsovej zmesi od kapustného listu, tak pridám vajce, urobím guľky, obalím v hladkej múke, uložím do kelímkov a šup do mrazničky. Keď ich idem pripraviť, použijem zriedený paradajkový pretlak, ktorý nechám zovrieť a vhadzujem zmrazené guľky. Po uvarení dochutím omáčku a podávam alebo so zemiakmi alebo knedlíkom. Do mrazničky si ukladám aj fašírku plnenú vajcom alebo párkom, prípadne ako sekanu v surovom stave. Používam tak, že dno pekáča pomastim, vložím fašírku, pridám zelerový list, podlejem vodou, na vrch pekáča dám alobal a dám do rúry piecť. Tesne pred dopečením dám alobal dole a nechám vrch pripiecť. Do mrazničky si takto ukladám aj surový alebo aj hotový plnený bôčik a mnoho iných jedál. Dôležité je, aby sme hotové jedla vkladali do mrazničky až dobré vychladené a nenechavali ich príliš dlho zmrazené. Zvyknem nechávať maximálne do mesiaca.
osky
24.07.09,18:49
Súhlasim s osky, len s tymi hubami by som radila opatrnejšie. Ak ostane voľačo na hubách, tak huby vybrať, zvyšok zmraziť a pri ďalšom použití buď urobiť čersté huby, alebo tam bude iba chuť po hubách. Teraz viac preferujem niektoré druhy jedal zmrazených v surovom stave. Takto si ukladám do mrazničky napr. plnený kapustný list (u nás sú to holubky), ktoré si ukladám do kelimkov tupperware a keď ich potrebujem, tak jednoducho uložim do hrnca zmrazené, zalejem paradajkovým pretlakom zriedeným s vodou a uvarím ako čerstvé. Ak sa mi zvyši ryžovo-mäsovej zmesi od kapustného listu, tak pridám vajce, urobím guľky, obalím v hladkej múke, uložím do kelímkov a šup do mrazničky. Keď ich idem pripraviť, použijem zriedený paradajkový pretlak, ktorý nechám zovrieť a vhadzujem zmrazené guľky. Po uvarení dochutím omáčku a podávam alebo so zemiakmi alebo knedlíkom. Do mrazničky si ukladám aj fašírku plnenú vajcom alebo párkom, prípadne ako sekanu v surovom stave. Používam tak, že dno pekáča pomastim, vložím fašírku, pridám zelerový list, podlejem vodou, na vrch pekáča dám alobal a dám do rúry piecť. Tesne pred dopečením dám alobal dole a nechám vrch pripiecť. Do mrazničky si takto ukladám aj surový alebo aj hotový plnený bôčik a mnoho iných jedál. Dôležité je, aby sme hotové jedla vkladali do mrazničky až dobré vychladené a nenechavali ich príliš dlho zmrazené. Zvyknem nechávať maximálne do mesiaca.
ano aj taketo polotovary su prakticke.ja vsak uprednostnujem hotove preto,lebo ked moj muz pride domov,ma to uz hotove.svacne to len do mikrovklnky zohriat/ja ked idem rano do prace to vytiahnem a to sa cez den kym pride akurat rozmrazi/.za dve minutky uz veceria a nemusi spekulovat co s tym dalej.ale samozrejme,nemrazim vsetko len uvarene.;)
tutiola
24.07.09,19:23
Máš pravdu. Každa vieme prečo robíme tak ako robíme. Keď som bývala v bytovke, mala som obrátenú kuchyňu na juhozápad, Čiže od 10. hod až do večera bola kuchyňa plná slnka, čiže ako sauna.:confused: V týždni som obetovala jeden deň okrem nedele na varenie. Uvarila som niekoľko druhov jedál, naporciovala do rôznych nádob, uložila do mrazničky a v priebehu týždňa vyberala a zohrievala v mikrovlnke.;) Varila som to tak, ako ktoré jedlo sa varí a vždy tak ako píšeš bolo niečo iné. Podľa mojích skúsenosti môžeš do mrazničky vložiť akékoľvek tepelne spracované jedlo. Ak máš kelimky dvojité resp. deleńé, kľudne v jednej časti máš jedlo na šťave a v druhej príloha či už je to knedlík, zemiaky, kapusta, cestovina. Teraz robím polotovary, pretože občas ich zmrazené posielam po kamarátoch synom do BA alebo ich využívam, ak nemám príliš času na varenie.;) Som totiž gazdina zo starej školy, ktorá pripravuje aj večere ale trochu zmodernizovaná, pretože manžel je na dôchodku a v týždni varí on:) a moja je sobota a nedeľa.:---
tutiola
24.07.09,19:40
Prepáč, ale až teraz som si všimla že je to tvoj prvý príspevok a tak hoci si členstvom staršia poraďačka tak vítaj medzi nami, prispievaj a cíť sa tu dobre.